Új privát üzeneted érkezett!

Na azt nem tudom most hirtelen,de a repnap ott lesz,az tuti!
hédó
 
 


nagyon hulye vagy Hedo :wink: :lol: :lol:

basszus nem tudok elindulni zuhanyozni.....jo lenne ha en is tervezhetnem azt a talit......

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Ancsurti

majd legközelebb nálad lesz :P
Mától gyűjtöm a pénzt rep.jegyre, habár előtte repnapra kell pénz.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 

 
 

aaa
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.19 23:47-kor.
Vendég
 


Gabber

Apa tényleg jó formában lehetett. Nem fog megfagyni a picur, majdnem tavaszi baba lenne :wink: .



Ma apa nem dolgozik, elmegyünk a temetőbe együtt, aztán gyorsan haza, majd indul útnak 1 körül.
Holnap este ér haza.
Fél 6 óta nem tudok aludni, jár az agyam mindenen. Apa mondta is, hogy totál gépfüggő lettem, de mit csináljak, ha egy órát forgolódtam az ágyban, és már nem tudok visszaaludni. Tegnap is ugyanez volt.

Már csak egy nap, és jön H. Gabi :P .
De várom már.


Sillia

Neked akartam még írni, hogy a szandál dolgot nagyon sajnálom. Engem totál el tudnak ezek a dolgok szomorítani, az ember gondolkozk, hogy megvegye ne vegye meg, esetleg nem is volt olcsó, nagy dilemma közt megveszi az ember, aztán ez történik.

A barátnő bicajrágása, ha rosszul érzed magad emiatt, vegyél nekik egy kis ajándékot, biztos jól esne nekik, és főleg nektek.
Odinak is ilyesmi triciklije van, nagyon szereti. Múltkor olvastam a kismamablog hírlevelében, hogy jót tesz az agyfejlődésének, ha ebben tologatom :shock: :D .

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Úgy esik az idő, hogy nem tudunk semmerre sem menni :twisted: , pedig muszáj mennünk vásárolni, és a temetőbe is ki akartam menni.

Bucus???

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Sziasztok! :)

Itt is esik reggel óta :?

Mi sajnos 13.-án semmiképp sem tudunk menni, mert apa dolgozik és nem akar ezért szabit kivenni. Sajnos már nagyon kevés van neki mert a két kórházban töltött időm alatt sokat felhasznált :(
Vendég
 


Sillia

Nektek akkor csak a hétvége lenne jó, ugye?

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Igen, csak a hétvége.
Vendég
 


Agi

Neked akartam írni, hogy nagyon tettszett a spenótevős kép :)

Lóci ugyanígy néz ki ha a kezébe adom a kanalat, csak más színekben pompázik :lol:
Vendég
 


Hédó

Akkor augusztus 7-én találkozunk nálunk. Még valaki nem akar hozzánk csatlakozni?
Reggel kávézás nálunk, és indulunk be a repnapra, jó kis programnak igérkezik :P .

http://www.repulonap.hu/airshow/


Szentendre találkozó:

ki akar jönni?

Bucus
Gabber
Hédó
Sillia
Orsi

további jelentkező?

Nekünk is a hétvégi találkozó lenne az igazi, de most kivételesen Bucus miatt apát rábeszéltem, hogy vegyen ki egy nap szabit, de elsősorban hétvégében gondolkoznánk.
Bucus légyszi segíts, hogy ne kelljen visszalapoznom, nektek melyik napok lennének jók?
Nekünk a 10-e tuti nem jó, a többi nap okés.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Sziasztok! :D

Sajnos nem sok időm volt olvasni, de amit kiszűrtem innen és a másik topicból, annak nem nagyon örültem :(
Igazad van, Orsi, sajnos már nem a régi az a fórum :( Sokszor nincs is időm átolvasni az elmaradt oldalakat, és nem is nagyon töröm magam, mert ahogy írtad, sok téma épp nem mindenkit érdekel..... :roll: :) De ettől függetlenül az az "anyatopic", oda mindig be fogok kukkantani pár mondat erejéig legalább :wink: S ha megengeditek, ide is jönnék..... :lol:
Sok mindenki már nem jár oda, akiket megkedveltem, s itt legalább látom, hogy jól vagytok, megvagytok :D
Továbbra is örülök, hogy Ancsurti Hangija 180 fokos fordulattal vidám, jókedélyű nagylány lett, hogy Orsi Odija még mindig az a bájos, szinte hihetetlenül édes baba, és itt megtalálom Gabbert is, akinek mindig szerettem nézni a két gyönyörű kislányáról készült képeket, és olvasni, hogy mennyi mindent csinálnak együtt.... Bucus még mindig jól bírja idegenben, Hgabi hiányzik, remélem, hamar jön ismét, Conversano se nagyon írt már a másikba, és most már Sillia is mit csinált? :shock: :roll: :( Szóval remélem, itt még azért láthatlak benneteket :)
/ha esetleg valaki kimaradt a felsorolásból, elnézést kérek, de most alszik Kata, aztán ebéd, összecuccolás és indulunk, szóval sietnem kell :) /
Azok, akik pedig nem ismernek, remélem, nem veszik betolakodásnak.... :wink:

Sillia: sajnálom én is a szandit nagyon :( Tudom, milyen rossz érzés, mi a napokban vesztettük el Hátas2-t, vásárlás után egy órával már nem volt meg, pedig a környék dm- jei lettek érte riasztva, Mosonmagyaróvárról hozták át a győribe... :roll: Én egész nap bánatos voltam.....
A rágós eset is elhiszem, hogy bánt, de tényleg talán valami apróbb ajándékkal helyre lehet hozni a dolgot- legalább a Te lelkedben :)
Örülök, hogy tetszettek a spenótos képek- először a hajam égnek állt, aztán már mókásnak láttam én is.... Néha kell ilyen is :lol:
Remélem, újra regelsz :)

Kép
agi125r
 
 


Sziasztok!

Most csak gyors bekukk :oops: !

Szia Ági itt is!!Örülök, hogy írtál!!!!!!!Én is imádtam Kata spenótos képét :lol: :lol: !! Képet méééééég!!!

Én is, jobban mondva mi is jelentkezünk talira, bár nekünk is a hévége jobb, mert Apa dolgozik hétközben, de ha másképp nem jön össze akkor majd kér szabit :wink: !

Majd jövök ha a Fiacskám elaludt!

Addig is pusza!!
marietta1982
 
 


Sziasztok

Hat itt vagyooooook! Nahat, nahat, mik tortentek itt tegnap ota???
Latom sokan bekukucskaltak hozzank a masik topicrol.
Hello Sillia, Agi, Czigka :P

En arra gondoltam ,hogy ha mar masok is csatlakoznanak hozzank ide akik nem is fogyoznak, akkor nem kellene egy uj topicot nyitni? (esetleg mas oldalon) Csak azert, mert ez megiscsak a tulsulyos kismamik topicja, es azert csatlakoztam ide, hogy a fogyirol dumcsizzunk. De ha tobben is leszunk akik nem fogyiznak???? Az mar nem ugyanaz lenne. Szoval en arra szavaznek, hogy menjunk mashova, ez meg maradjon meg ugy ahogy volt. Vagy hulyeseg? Ha senki nem akar valtoztatni akkor jo igy is, csak gondoltam.... :roll:

A talin gondolkoztam, es hat nem is tudom, mikor lenne meg jo. Mivel a csaladdal kell lennunk, hisz 2x latnak minket egy evben. Olyankor eleg nehez azt mondani, hogy bocsi, de lelepek egy fel napra a gyerekkel. Olyan rossz, hogy csak keves idonk van otthon. De Veletek mar nagyon szeretnek talizni.
Szoval ha a 13.-a semmikepp nem jo senkinek, akkor esetleg a 8.-a? A 17.-e szombat esetleg, de azert nagyon meg kellene kuzdenem a csaladdal, amit nem nagyon szeretnek.

Kép
Kép
bucus80
 
 


Hat a tegnap tortentekrol en inkabb nem is irok semmit...
Inkabb legyunk tul rajta, es koncentraljunk egymasra, mint eddig. Olyan jol elvagyunk mi itt. :D

Orsi:
Pihenj is sokat, Neked most csak az a fontos. Ne tord magad felesleges dolgok miatt. Nem eri meg.

Ancsurti:
Nem csoda, hogy megjegyeztek, hogy latvanyos a fogyasod. Olyan csinos lettel. Mi is nem gyozunk dicserni, es irigykedni. :wink:
Tok jo lehet az az allando nyuzsges, es a programok hada. Olyan irigy vagyok. Mi a kulvarosban lakunk, minden messze van tolunk. Busszal a belvaros 1 orara van, de felesleges bemenni, mert soha semmi nem tortenik. Londonban jo volt. Ott ilyenkor nyaron szinte minden hetvegere jut valami fesztival. De ott is az a franya kozlekedes. A helyi fesztival minden juniusban van. Mar 3. eve maradunk le rola, pedig iden el akartam menni, de mar multheten volt, en meg azt hittem, hogy most lesz ezen a hetvegen. :? :roll:

Hedo:
Szia! De jo, hogy jottel. Azert en szivesen vettem volna egy bemutatkozast. :twisted: :lol: :lol:
Koszonjuk a segitseget a talival, de Ti is jottok akkor, ugye???
Nekem nincsenek kulonleges igenyeim, Ratok bizom magam. :wink:

Gabber:
Orulok, hogy TeApa ilyen jol fogadta a hirt. Mar az is valami. Nagyon orulok, hogy minden rendben koztetek. :wink:
Ma hogy vagy??? Hanyinger esetleg??? :)

Nevtelen :lol: :
Sajnalom, hogy elvesztettek az uj cipellot es az osszeragott bicajt is. Loci nagyon edes a bicajon. Itt is lehet olyat kapni, de nagyon dragak. Otthon mennyibe kerul??? Orsi Ti vettetek ilyet, ott is draga?

Agi:
Jo utat, es erezzetek nagyon jol magatokat!

H.Gabi:
Gyere maaaar! Mar nagyon varunk! Olyan kivancsi vagyok az eredmenyedre!!!!! Ugye jol vagytok!?

Na es akkor az en fogyimrol:
Ugy dontottem nem merem meg magam egy darabig. Ugysem fogytam semmit mar 3-4 hete. Miota megvan a bicaj, minden nap tekerek leagalabb fel orat. Tegnap nem tekertem, mert nagyon sokat voltunk kint, es jol elfaradtam bele. Utana meg mentunk nagybevasarlasra, keson ertunk haza. Lottit rendbe tettem, etettem aztan ejfelig altattam. :twisted: :twisted: :twisted:
Kivanjatok legyszi sok sikert nekem, matol Lottusnak egyedul kell megtanulnia elaludni. Nem lesz egyszeru,gondolom...de muszaly lesz Neki. Nagyon itt az ideje. :roll:
Ma gyuminapom van es holnap is. Mar en is siman veszem az akadalyt. Tegnap is csak szinte gyumit ettem, csak estere ettem paprikaskrumplit, persze kolbasz nelkul. Ja, es elkezdtem inni az almaecetet. Bun rossz ize van, de kiprobalom, hatha...

Na egyenlore ennyi, rengeteget irtam mar megint. :oops: :roll:

Kép
Kép
bucus80
 
 


Szentendre találkozó:

ki akar jönni?

Bucus
Gabber
Hédó
Marietta
Sillia
Orsi

Szóba jöhető dátum, 8, 13, esetleg 17.

Nekem , ha már szabit kell kivennie apának, mindegy mikor megyünk. A 8. azért lenne jobb, mert akkor van Odinak szülinapja,így jó alkalom lenne a kikapcsolódásra. Meg apa utálja a keddi napokat, neki állítólag szerencsétlen.
Persze a legjobb lenne, ha 17-én tudnánk talizni, de megértem, ha a szüleiddel szeretnél akkor lenni.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Szia Bucus!

A szervezést Orsi bonyolítja,én abban tudok segíteni,hogy mondok olyan helyszíneket,amik alkalmasak lehetnek babatalira. Remélem ott tudok lenni majd Veletek ,nem pont akkor lesz valami programunk.
hédó
 
 


Bucus

Az új fórum létrehozása folyamatban.
Nagyon remélem, lassan rendbehozzák a gubancot.
Sajnálom, hogy rivaldafénybe került ez a topic, mert szerintem lesznek olyanok közülünk, akik nem fognak emiatt ide írni.
Azoktól türelmet kérek, tényleg rajta vagyok az ügy megoldásán.
Puszi csajok
És nem felzaklatódni (na pont én mondom).

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Hoztam egy térképet.Én erre a részre gondoltam.Közel van a belváros,kb 10 perc séta.
Kép
Kép
hédó
 
 


Hédó

Nekem tetszik.Viszünk plédet, leheveredünk, játszunk. Székesfeháron is így volt, a gyerkőcök a babakocsiban aludtak, mi olyan 10 körül értünk oda. Aztán olyan 3 körül elmentünk valahová enni.
Szerintem úgy jó volt, jó lenne megint ilyesmi progi. Egy laza, nyugis nap... Ránk férne szerintem.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Bevettem egy magne B6-ot, nyugis vagyok, akkor most reagálnék.

Ági

Nagyon jó, hogy ide is írtál, és persze megértelek, ha mindannyiunkat szereted, kénytelen leszel mindkét helyre helyzetjelentést tenni néha.
Meg is kérdezném, hogy lenne e kedved eljönni a mi kis talinkra?

Bucus

Hát nem vagy semmi ezzel a fesztivál lemaradással. Ilyen béna én szoktam lenni.
Tavaly Odi még csak pár hetes volt, és az egyik kedvenc zenekarom Kméten lépett fel. Tudtam én hogy fog, de nem tudtam, hogy mikor pontosan. Erre jött anyós akkor este, és mondja, hogy tök ismeretlen zenekarok lépnek fel a főtéren, ma is ilyesmi, hogy Zanzibár :roll: . Erre én ilyen voltam :twisted: nagyon.
Idén is jönnek, húú meg is nézem mikor.

Itt tök sz@r időnk van, egész nap esik. Hihetetlen szombaton még 38 fok volt, most meg 20.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Legközelebbi koncert július 9-én, este 7.kor, szuper kezdőidőpont.
Holnap meg lesz a zárónapja a Kecskeméti Országos Zenés Színházi Találkozónak, operett és musical slágereket felvonultató gálaműsor lesz.
Apa ma elment H. Gabihoz, holnap úgy tervezem, hogy bemegyek busszal megnézni a műsort, és apával hazamegyünk.


Bucus

Sok sikert Lotti egyedüli elalvásához, nektek kitartást, hidd el pikk-pakk megtanulja.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Miért nem ír ide már senki?

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Hedo:
Nekem is tetszik a kinezett hely igy messzirol. :lol: :lol:
Ha letudunk ulni a fube, es dumcsizni, utana esetleg egy ebed a varosban...nekem szuperul hangzik.

Mikor is taliznank, hany korul? Mar nagyon varom am!

Most pont egy buszos kurandulos musor megy a tv-ben es Budapesten vannak. Epp gulyast tanulnak fozni az angolok. Voltak Hevizen is de soknak nem tetszett a szag. :lol: Tok jo!
Azert az erdekes hogy a 16 fos csoportbol csak negyen valasztottak a Szent Istvan Bazilika es a Lanc-hid megnezeset, a tobbi inkabb elment vasarolni. :twisted:
Na most dudolja 5 pasi a Kekduna keringot a Lanc-hidon. :lol:
(bocsi a helyesirasi hibakert :oops: )

Orsi:
Koszonjuk, hat remelem igazad lesz es konnyen fog menni. De ahogy a Kislanykamat ismerem....nagyon meg fogunk vele szenvedni. O meg mindig cici fuggo este az alvashoz. En rontottam el, tudom. De mostmar nincs mit tenni. Ja, es csak en fogok szenvedni, mert Apa pentek, szombat, vasarnap ejjel is dolgozik. Direkt igy akartam neki kezdeni, hogy O legalabb tudjon pihenni, ne akkor amikor O mar aludna, es Lotti meg mindig ordit. Igy is nagyon kesz van mar a Dragam a sok melotol. :(
Jo lenne ha hamarosan megjavulna a helyzet az uj topicon. Nem irtak meg semmit, hogy miert nem lehet regisztralni, vagy hogy mikorra varhato a javitas?

Kép
Kép
bucus80
 
 


En iroooook!
A tobbiek szerintem csak epp nem ernek ra....remelhetoleg csak azert nem irnak. Ugye Csajok???? :roll:

Orsi:
Akkor legalabb Te ne maradj le iden a kedvencedrol! Tartsd eszben. Most nalatok is jo sok nagyszeru musor van. Probalj eljutni, es egy kicsit kikapcsolodni.

Kép
Kép
bucus80
 
 


Sziasztok!Jovok en,csak dolog van!

Orsi:irtam odaatra!Sikerul intezkedni?(nem sokat irtam,csak hogy en ugy latom Te vagy az adminisztrator :wink: ,es ha tudom hogyan kell,segitek)

Majd jovok,most a szokasos rutinok vannak :wink:

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Bucus ma írtam a mardor blogjába is, hátha megkapja ott a levelem. más ötletem már nincsen sajna.Máshol meg nincs zárt topic.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Oke, akkor varunk turelemmel. :(

Kép
Kép
bucus80
 
 


Orsi:admin vagy :wink: !jojjenek a csajok....

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Ez olyan gaz hogy ennyire ne mukodjon valami.....en mar regebben regisztraltam oda,es akkor a 2.probalkozasra sikerult.....eleg nehezkes ez,de remelem azert lassan sikerul,mert nem egy rossz forum,jol kezelheto,ha az ember gyakorolja kicsit :wink: es mar olyan regota varunk Titeket.....

Kép
Kép
ancsurti
 
 


sSziasztok!

Remélem nem bánjátok ha csatlakozom! :wink:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Dehogy is , Szia Timi :P !!!

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Ízelítő a tanyáról, ilyenfajta smiley-ek vannak, Hédó élvezné.

Kép ez a kedvencem:

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Szia Timi! :wink: :lol:
Lam azert sokasodunk 8)

En most a szokasos altatashoz keszulodok lassan,eddig felszemmel voltam csak itt,de remelem azert be tudok kapcsolodni nemsokara.......


Van am itt ilyen is.....az elobb eppen ebben volt reszem,ma mar masodszor :roll: :lol:
Kép

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Bucus :P

Tekerj!!!

Kép

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Szia Timi! :D Udv itt!

Orsi:
Na igen, en is orulnek neki, ha ilyen smiley-kat hasznalhatnank mar. :D Tok jooooooook!

Kép
Kép
bucus80
 
 


Szia Timi! :D Udv itt!

Orsi:
Na igen, en is orulnek neki, ha ilyen smiley-kat hasznalhatnank mar. :D Tok jooooooook!

Bocs, a gepem sz@rakszik azert kuldte 2x

Kép
Kép
bucus80
 
 


De jó h megvagytok! :lol:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Naggggyon jo! Orsi: Koszi. :lol: :lol: :lol:
Mindjart fel is pattanok a bicajra, megjott Apa! :D :D :D

Kép
Kép
bucus80
 
 


TALI


nekünk úgy lenne a jó, hogy olyan 8 fél 9 körül reggel indulnánk, 10-11 között már ott tudnánk lenni. Aztán ráérünk estig is, tőlünk kb. másfél óra az út.
A dátum nincs még lefixálva.
Lehetőségek:
Július 8, 13, 17.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára orsi777 2010.06.18 18:46-kor.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Timi

Mi is örülünk ám neked.
Kép

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Hello!

Jól kimászkáltuk magunkat a lovardában. Marci szedett egy csomó kavicsot,szerencsére nem akarja megenni őket.
Dunapart:
Remélem nem lesz sok szúnyog,mert most brutál,ami itt van :( Elvileg irtják őket,de eddig kb halottnak a csók.

Holnap ha minden igaz,találkozom Mariettáékkal :) Majd jól kibeszélünk mindenkit! :twisted:
hédó
 
 


Az igen, jól beszéljetek ki mindenkit. Jó nektek!!!És utána már három felé fogunk szakadni :roll: ?
Engem nem zavar, ha máshová rakod a talihelyet.

Küldök neked egy fickót:)
Kép

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Köszi Orsi!
Jobb képű nem volt???? :wink:
hédó
 
 


Puja alszik,en kesudiot majszolok ebedre :) ,nemsokara keszitek fozit Makecnak,aztan varjuk apat,hogy egyutt menjunk az uszodaba :lol: :lol: 8)

Gabber:akkor ha mar nem hanysz,remelhetoleg nem kell elfelejteni a to atuszast es a futoversenyeket egy idore,es szepen minden johet a maga idejeben :wink: Teapa jofej :wink: ,bar a lanyok vonasai alapjan tutira nem kell az a DNS vizsgalat :wink: ...teli-gyerek....en sem fagytam meg :wink: ,de jobb nyaron unnepelni a szulinapokat :wink: :lol: !!!

Orsi:Rep.nap-rep.jegy :lol: :lol: :lol:
Sajnalom hogy nem tudtal Hgabiekhoz menni apaval.....
A tortenteken meg ne agyalj,bar engem is felzaklatott,de nem szabad masok hulyesege miatt magunknak rossz perceket,orakat szerezni.....es orommel latom,hogy sokunk velemenye egyezik :wink: Bar nincs szuksegem igazan visszaigazolasra,de megnyugtat az amit mar egy joideje tudok,es most lam,ujra es ujra beigazolodik :lol: :lol: :lol:

Rohadt eso :x ....sikerult azert elintezni amit akartatok?

Sillia:sajnalom hogy torolted magadat,de remelem azert tudunk majd beszelgetni.....valahol :wink:

Agi:persze,ha van kedved,szivesen latunk itt Teged is!!!Hatas2 :cry: :cry: :cry:
Nalunk eddig "csak"egy kendo veszett el,mert Hangi levette es eldobhatta utkozben :roll: :oops: ...ja es apa egy kedvenc kissapit felejtett egy taxiban :?
Spenotos kepen tenyleg jot nevettem en is....nalunk ilyen maszatolas meg nem volt :roll: ....de nemsokara valoszinuleg sor kerul erre is....ja narancs trancsirozas az meno,meg a dinnye :lol: :lol:

Marietta:fiacska kialudta magat???

Bucus:mikor kijottem,apa is a "kulvarosban"lakott.Azert idezojeles,mert az okes hogy a belvaros messze volt,de lent lakott a beachnel,ahol nagy a nyuzsi,meg tuzijatekok,fesztivalok ugyanugy voltak,mint idebent,csak utazni kellett par dologert,ja es a barataink is itt laknak...igy jottunk ide...Aztan azota sajnos nem sokat baratozunk,de jovunk-megyunk rendesen...szivem szerint visszamennek oda :roll: ...illetve meg a High Park kornyeke az ami tetszik....majd meglatjuk,de fix.hogy jovore alaposan korbenezunk alberlet teren...Szempont:2 haloszoba,persze nem emeletes hazban....park a kozelben,kis kert a hazhoz,helyben mosogep+szarito,azert legyen kis nyuzsi is ha arra vagyunk :wink: ,es talan az iskolak utan is erdeklodnom kellene....elvegre itt mar 4 evesen kezdodik....
Londonban is ennyire rossz a kozlekedes?Vagy csak bonyolult?Nektek van most kocsitok?Tervezitek?Angliaban,ha oda mesz elni,hogyan zajlik a papirok intezese?Gondolok a biztositasra,hasonlokra.....milyen statuszod van jelenleg???
Jol jegyezd meg a fesztivalok kezdetet...majd figyelmeztetlek jovore :wink: Mi a mikulas felvonulasrol kesunk le mindig,mert persze nem decemberben van,mint ahogy mi gondolnank.....

Almaecet:en is ittam am otthon,csak eddig elfelejtettem irni.....tenyleg bun rossz,de az emesztesemet rendbetette az biztos....majd nemsoka nekikezdek annak is.....Lotusnak nem zavart be hogy iszod?Nem megy a hasa tole???
Egyedul elalvas:szoritok nektek!!!En meg nem kezdtem el,mert egyenlore semmi faradtsagot,kenyelmetlenseget nem okozott,hogy a cicimen szunyal.Amugy volt mar ra pelda hogy nem igenyelte,szopizott picit,majd elfordult,es jelezte hogy menne aludni...igy abban bizok,ha mar o sem igenyli,akkor jelzi,es egyszeruen menni fog.
Tortent valami,amiert most elkezded,vagy csak mert ideje van,vagy tervezel programot,ami miatt meg kell mar tanulnia???
Csak erdekelne :wink: ,mert en is gondolkodtam mar rajta,de olyan siman es jol mukodik ez nalunk,hogy most hagyom,amig ez igy okes neki is es nekunk is 8)

Hedo:imadom szentendret!!!!Na majd egyszer ha hazamegyunk.....apa mindig emleget..."Conversanoval is majd talizol ha hazamegyunk".... :lol: :lol:

Orsi:anyos-ismeretlen zenekar :lol: :lol: :lol: :lol:
Na es jol megnezted mikor lesz koncert???
Ja mar latom:el ne felejtsd!!!

Bucus:hulye turistak...pedig aztan van latnivalo rendesen otthon!!!
Gulyas-partit mar miota tervezek :lol: a szomszedaink nagyon kivancsiak ra...az igazi persze bogracsban volna....Egyszer Amszterdamban foztem f@sza paprikaskrumplit,2 skotnak :lol: ,mert nagyon kedvesek voltak velunk es segitokeszek :lol: :lol: ...mind a 10 ujjukat megnyaltak utana!!!

Timea:istenke eltessen :wink: !!!Hogy vagytok ma???Tami ma sem eszik rendesen?Nekem is volt 1,5 het amig nem evett rendesen fozeleket.....de nalunk azert nem volt ez akkora baj,mert jo husban van Hangi.....
Mikkel probalkozol?Gondolom mindennel...kedvencei azert vannak???A suru pepet/tapszert nem lehet neki maskent adni?Nem am okoskodok,csak probalnek segiteni.....En most ugy cseleztem,hogy ujra avokadot keverek neki az elkeszitett fozelekehez,es melle meg turot is,bar husi es sajt is van benne....a kis huncut kolykom meg bezzeg most siman megeszi igy...ki erti ezt???

Fogyi:tegnap kicsit tullottem a celon,este meg becsuszott egy sutike :oops: ,meg egy darabka barna kenyer :oops: ....es lezaraskent egy kis muffin......basszus...amugy nem voltam am ehes,de tegnap nem tudtam ellenallni a falasnak...utalom is magamat erte,bar remelem nem kavar ez most be,es szerencsere az adott napi kajat nyomtattam,csak tobbet :x
Na mindegy,lehet ez is azt jelzi,hogy be kell szuntetnem a szenhidratnapot :roll: :roll: :roll:

Tobbiek,fogyizok:gyertek azert batran am,nem szunt itt meg semmi sem,es nem is alakulunk am at,csak most ez igy esett.....remelhetoleg gyorsan helyrerazodunk....itt,vagy mashol :roll: 8)

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Na azért csak ideérek :roll: :lol: !

Ancsurti: igen nekem általában mindig be van kapcsolva az msn. Sokakkal tartom ott (is) a kapcsolatot :lol: :lol: :lol: ! na persze csak este van dumaparti, gyere te is :lol: :lol: :lol: !!!
Jaj olyan jól hangzanak ezek a programok, én is akarooook..... Tegyük Ancsurtiékhoz a babtalit :roll: :lol: ! Húúú milyen jó is lenne
:lol: ! Hogy álltok a szülinapi szervezéssel?
Nem baj, hogy bűnőztél, néha lehet és kell is :lol: ! Utána jobban megy majd a diéta :lol: !

Bucus: hajrá, hajrá ügyi vagy :lol: :lol: !

Gabber : jó a konyhabútor , sikerült elhozni?

Apropó Hgabi, nem lesz hétvégére gépe, azt mondta , hogy talán jövőhéten :( :( !

Jaj nálunk is ma jég esett, micsoda időjárás van mostanában.brrrrr :twisted: :roll: :roll: !

Akkor nem baj, hogy a nem fogyizok is írnak :roll: :D !
marietta1982
 
 


Marietta;mennek en,de amikor nalatok este van,akkor nalunk javaban a nap kozepen jarunk :cry: :cry: :cry: .......amugy tenyleg...mikor kezdodnek ezek a traccspartik???Hatha neha be-be tudok csatlakozni....

Mi mindenkit szeretettel varunk am :wink: !!!Barcsak ez ennyire egyszeru lenne....

szulinapi szervezes:meg sehol sem tartunk,csak gondolkodok,agyalok.....a gesztenyes-meggyes torta az biztos,meg talan turos is lesz...talan sajtos-rudat is csinalok :roll: ...kajat meg valoszinuleg rendelunk a felnotteknek,mert az mar nem fer bele,hogy en keszitsem...aztan megprobalunk kolcsonkerni par kertiszeket,mert arra nem vagyunk meg berendezkedve,ugy volt hogy iden koltozunk......aztan majd veszek lufikat dekoracionak,kene par apro ajandek a vendeg babaknak,mert itt az a szokas,ja es kene valami olcso alkalmatossag,hogy a babocak ne csak a sima betonon maszkaljanak,mert ugyanis csupabeton a hatso"kert" :? Csak mi legyen az????
Egyebkent csinaltam volna majas-baconos sult falatkakat,melle salatat....vagy ha lenne grillezonk...az volna a legjobb.....meg nem tudom.... :roll: :roll: meg van tobb mint 1 honapunk,remelem addigra osszeall a kep :roll: :roll: :roll:

Hedo:beszeljetek am jo sokat :wink: :wink: :wink: 8) helyettunk is :wink: !Aztan azert kepeket csak hoztok??? :wink: A tobbi meg le van ejtve :mrgreen: :mrgreen:

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Már annyira sokszor szerettem volna feltenni :P .

Kép Kép
Kép Kép Kép Kép
Kép
Kép a pici a hugom, szerintem hasonlyt rá Odi
Kép ő meg anyukám

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ancsa:Az avokádót nem szereti,ükülődik tőle. :lol:
Kaptam recepteket amik kimondottan a tej termékeket helyettesítené,vagyis a változatosságot,de legtöbb sajna nem ízlett neki.
Ezek Sinlac-os receptek.Van egy,ami a krumplis pogihoz hasonlít,azt imádja.Meg most kap egy gyógyszert ami segít helyrehozni a bélflóráját,és már három napja szerencsére nagyon jól eszik.
Próbálok neki mindig párolni valamit amit rágcsálhat kaja közben,vagy megengedem neki h pancsoljon egy kevés kajában,és közben tömöm szegényt.Úgy tűnik csak egy kis noszogatás kellett,mert egész jó étvágya lett.
És ma végre elfogadta a főzelékes cumit,és az új tápszert!!! :lol:
Nem tudjátok mekkora öröm ez nekem!Volt h már sírtam mint egy taknyos,mert nem akart rendesen enni! :(

Orsi:Köszi!

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Orsi:Rád nagyon hasonlít Odett! :wink:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: