Új privát üzeneted érkezett!

Erzsike!

Jajj de nagyfiú már a fiad! :D Nagyon gyönyörű gyerek.Folyik még a nyála? Képzeld Domi épp olyan nyálzó baba mint Babó volt,fél óra után pólócsere,mert köldökig átázott,pedig még 1 foga sem jött ki.Ti hogy álltok ezzel.Mondjuk mindenki azt mondja,ez teljesen normális,vannak ilyen gyerekek,akik nennyire nyáladzanak.Hát engem nem is zavarna,de télen nem fog megfázni?? :roll: Akkor nem adom fel csomiban,én is bízom ám benne,hogy még összefutunk mostanában,februárig meg főleg. :wink: Irígy vagyok,hogy a férjed veletek van,de jó is lehet! :D

Virág!

nagyon várom az írásod!

Ági!

Sokat gondolok rád, és szorítok Karcsinak továbbra is. :roll: :wink:

Most megyek főzni,majd írok még,mert most annyi minden történt,van ám mit!

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Na nem olvastam vissza és jó sok hibám lett. Bocsi érte!!!!

Verzsike!
Nagyon jó a képek! Milyen nagyfiú már Babó. A vezetős az haláli. Ő is nyomja a dudát? Én már nem merem a csajokat betenni a kocsiba előre, mert egyfolytábn csak dudálnak.
Az apához bújos is nagyon aranyos. Kár, hogy nincs olyan kép amin te is rajta lennél. Gondolom mindig te fotozol. Ez az anyák dolga :lol:

Na rohanok!!!

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok hoztam pár képet nektek...

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Nagyon jó volt velük!!!

Kép
sziszike1000
 
 

 
 

Anna és Kittike.:)

(hugom kislánya-tegnap voltak nálunk, olyan édes a baba)

Kép

Zsolti és Anna:)

Kép
[
Zsolti és Anna készülnek a szépségkirálynő választásra, most ezt játszák, nos persze mindig Anna nyer.:)Zsolti megfésüli, kirúzsozza, szemét festi..majd a csücsöris képet fotóztam..olyan édesek.


Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi, sztem hétvégén talán most jobb lenne, de nekünk bármi jó lehet, kivéve a délelőttöket.

Jövőhéten suli és ovi kezdés is..párom kivette a délelőttöket, hogy szoktathassam be a gyerekeket, illetve remélem őis bemegy vmikor.:)

Erzsike: nagyon tetszenek a képek, nekem az apához bújós az autós és a dobozosüveges.:)

Én egyszerűen még az esélyt sem adtam erre meg, itthon nem iszunk ilyeneket, ha máshol vagyunk és van(ált. sör van benne), de ezis tabu, mert hiába raksz bele vizet, legközelebb tudja, hogy ez víz, deha nem ez lesz benne baj is lehet belőle, amúgy én a dobozosból sem szeretek inni, mert annyi a baci, szívószálazok.:)

http://www.indavideo.hu/video/Dobozos_Udito

Valamelyik nap találtam.


Momo: nagyon boldog születésnapot!



Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!Nem felejtettem el ám jönni,csak itt aludtak tegnap a barátnömék igy nem gépeztem!késöbb jövök!pusz addig is mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Ok,Virág,nagyon várlak!!! :D

Sziszike!

De jó lehetett az állatkert! :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Szép estét.:)

Virág, de jó! Már nem maradok tovább fennt, de holnap reggel jövök olvasni, ígérem.

Eszter: Igen, szuper volt az állatkert, de minden napom az velük.
Örülök, hogy vannak nekem.
Jövőhéten, nem ígérem, hogy sokat jövök, mert suli és ovi beszoktatás, hétfőn ballagás, évnyító...nagyon sok dolgom lesz, de amint szusszanok jövök!!

Mindenkinek kellemes hétvégét, remélem hamarosan mindenki bejelenkezik akár csak egy mondattal....nagyon hiányoztok!!!!

Puszi!

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Úgy látom felélénkültünk egy kicsit, jó erre jönni:)
Nálunk pörögnek a napok jön egyik a másik után. Hogy ne legyen egyszerű még a mosógépen is megadta magát csütörtök este persze mosás közben. Hála az égnek tegnap megjavították. Szennyes halmok várnak amiket mindenképpen el kell tüntetnem hétvégén és persze a takarítás is erre a két napra marad, ja meg enni is kellene valamit. Úgyhogy nem fogok unatkozni.
Áron nagyon ügyes a bölcsiben már szerda óta egyáltalán nem sír és a cumi sem kell neki,csak alváshoz. Sokkal jobb úgy menni dolgozni hogy elköszön puszit ad és vidáman megy be a csoportba.

Sziszike
Nagyon jók a képek látszik, hogy jól éreztétek magatokat.
Ügyesen a jövő héten biztosan nem lesz egyszerű. Gyere és mesélj!

Anubias
Mik történtek veletek kíváncsian várom! Remélem csupa jó és nem bosszúság. Bálintka várja a sulit?

Oné
Most akkor csak részmunkaidőben fogsz dolgozni?Ez azért elviselhetőbb és belerázódásnak is jobb. Kívánom, hogy sikerüljön jó gyerekfelvigyázót találnod.

Titi
Nagy sajnálattal olvasom, amiket írsz.Remélhetőleg azóta sikerült kicsit megnyugodnod. Ha másképpen nem megy beszélj te a férjed szüleivel ha már Dani nem teszi.

Verzsike
Élvezzétek csk ki hogy a párod is veletek van.
Milyen boltba kell ilyen korán kelni? Azért tetszett egy kicsit mást is csinálni?

Virág
Ó istenem de jó hogy újra írtál. Bevallom és annyira bíztam benne hogy egyszer még visszajössz hozzánk.
Remélem most nem fogsz megint ilyen hosszú időre csöndben maradni.

Kicsi, Mesi, Brimo veletek mi a helyzet lyan régen nem írtatok? Remélem mindannyian jól vagytok.

Jaj mennem kell Áron bekakilt és eléggé büdi.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Reggel már nem maradt időm így újra jöttem.

Momo
Utólag Nagyon Boldog Születésnapot Kívánunk! Kép

Csné
Hogy van Karcsi minden jól ment megműtötték?Gondolom már otthon van és pihen.
Vivi örül, hogy kezdődik a suli? Ott lesznek a kis barátai így talán nem fog unatkozni, jó persze tanulni is kell majd meg minden olyan ami nem minidg vonzó egy gyereknek.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!Bocsi,este kidöltem!

Momo utolag is nagyon boldog szülinapot!

Bufo gratulálok a munkához és sok sikert a lurkokhoz:D

Koda remélem már jobban vagy és csak a lehangoltság mondatta veled azokat a dolgokat!Minden kapcsolatba vannak hullámvölgyek,de szerintem enélkül unalmas is lenne a házasság!Betegségeddel mi van?Javul?

Titi hát neked is kb ezt tudnám irni mint Kodának,de nem tudom ezt irni,mert ez egy kicsit felháborito hogy Dani nem áll ki mellettetek!Mondom én aki ugyanezt átélte,de tul vagyunk már rajta és Imi belátta,hogy igazam van!Rá kéne venned valahogy Danit,hogy beszéljen már a szüleivel,mert végülis nehogymár a szülök miatt legyen válás!Szereted a férjed ö is biztos téged,akkor a szülök nem állhatnak közétek!

Brimo hát én még a mai napig nem térek napirendre a férjeden!Hihetetlen hogy megtudnak változni a pasik egyik pillanatrol a másikra!Nagyon sajnálom hogy ezen kell keresztül menned!Remélem hamarosan rendezödnek a dolgaid!Csenike hogy viseli?

Anubius jajj mekkora lett Domi baba,még csak most született!
Akkor lebuktam elötted meg Titi elött hogy kukkolo vagyok:D de hát nem lehet töletek olyan könnyen szabadulni ám,nem is birnám ki,hogy ne tudjak rolatok!

Mesi veled mi ujság?Rolad már nagyon rég olvastam!Remélem minden rendbe és jol vagytok!

Ági hogy sikerült a mütét?

Gyöngyi ha tényleg fáradékony vagy (habár ez nem csoda két gyerek,munka,háztartás mellett) és mások is észreveszik akkor igenis menj el orovoshoz nehogy rosszabb legyen a dolog!

Momo kisszépszemü is olyan nagyfius már!teljesen meglepödtem a legutobbi képeken!irto aranyos a kis fürtös hajával!

Csajok rimarrol nem tudtok valamit?Már biztos megvan a második pici!ugy érdekelne mi van velük!

Kit hagytam ki?Kicsi neked csak azért nem irtam külön mert beszélgettünk de attol még titeket is nagyon szeretlek!

töröm a fejem de nem jut eszembe ki maradt ki!

Mi olaszba voltunk nyaralni!Juliusba két napra elindultunk olaszba hát valami fantasztikus volt és annyira jol éreztük magunkat,kitaláltuk augusztusba tengerig megyünk és egy hétre!Hát ebböl lett tiz nap!Minden tök szuper volt!jesoloba voltunk,átruccantunk velencébe ami csodálatos volt!
Jövöhéten kezdödik a zsongás munka,lakás keresés!16án meg Nimrodnak iskola!
Van egy blogom ami nem nyilvános de mindjárt elküldöm mindenkinek privibe,ha szeretnétek olvasgatni meg képeinket nézegetni!

puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi! Biztosan sikerül találni valakit Sára mellé, főleg ti ott kis helyen gondolom mindenkit ismertek.
Csak egy kis vegyesboltban dolgoztam, jó volt egy kicsit kizökkenni, de nem csinálnám folyamatosan az tuti.
Én inkább a szombatra szavaznék tali ügyben.
A vérvételt meg nem lehet elfelejteni!!! Igenis tessék rá időt szakítani, főleg ha visszamégy dolgozni, sokkal több energia kell majd.
Szerencsére nem nyomkodja a dudát folyton Babó, ő inkbb a rádióval szórakozik, meg leguggol az ülésben és kukkuccsolni kell vele vkinek kívülről. Azéert nincsa nyás kép, mert most folyton csak apázik, sokszor már féltékeny is vagyok, hogy engem nem is szeret.

Eszter! Babónak már a 16. foga bújik kifelé és még mindig ömlik a nyála. 4 hónapos kora óta folyamatosan. Télen én folyton kendőt kötöttem a nyakába és fél óránként cseréltem, h meg ne fázzon. Remélem mire jön a hideg, Babónak már kibújik az összes és akkor nem kell ezzel szenvedni.
Azt ígérted, h írsz, mert történt sok minen!!!!!!!!

Sziszike! Nagyon jók a képek, látszik, hogy élvezték a gyerkőcök az állatkertet.

Zsuzsa! Nagyon ügyes Áron a bölcsiben! A keresztfiunk Egy éven keresztül minden reggel sírt a bülcsiben, kivéve az utolsó napot, tudta, hogy akkor kell jönnie utoljára.
Bizti jó pörgős lesz a hétvégéd, de hamar beleszoksz. Nem szeretsz két napra főzni, akkor egy teljes délelőttöt megspórolnál. Legalábbis ha én főzök kétfélét az ugyanúgy elveszi a délelőttöt, mintha 4-5 félét készítenék.

Virág! De jó nektek, h akkorát nyaraltatok. Azért kell költöznötök, mert leszerel a férjed? Most dolgozol valahol?

Mi tegnap voltunk Dunakeszin a Dunaparton, Babó nagyon élvezte. Kavoicsozott kb két órán át. Az biztos, hogy legközelebb gumicsizmát is kell vinni, mert állanóan olyan közelről akarta bedobni a kavicsokat, h beleért a cipője a vízbe.
Pár napja áttértünk a napi egy alvásra, hát így sokkal egyszerűbb az élet. Délelőtt is lehet csinálni programot, este sokkal könnyebben elalszik, és ami a legszuperebb, hogy fél 6 helyett csak 7 körül kel fel!

Légyszi mindenki írjon egy kicsit, hogy hogy vagytok! Nagyon rossz ám nem tudni, hogy mi van veletek. Már tegnap azon voltam, hogy elkezdek telefonálni, csak úgy félek, hogy rosszkor hívok valakit és nem merek (nálam ez egy fóbia, csak akkor merek vkit felhívni, ha tudom, hogy nem zavarom, pedig már próbálom bemagyarázni magamnak, hogy akkor nem veszik fel, de sajna nem elég).

Puszi mindenkinek
verzsike
 
 


Sziasztok!

Remélem nem haragszotok meg érte,de most csak gyorsan a mi kálváriánkat tudom leírni.Szóval Domi megváltozott,nyűgös lett a múlt héten ,éjszaka óránként kelt,sokat sírt,alig evett... Vittem a dokihoz,de mindent rendben találtak,a foga még sehol sem jött. Aztán 2 nap múlva kétségbeesve megint doki,mert egy anya csak tudja,érzi,ha beteg a gyerek. :twisted: Aztán egy délután már olyan vigasztalhatatlanul sírt,hogy hívtam a dokit,aki hallotta a telefonban és mondta,hogy agyjak neki fájdalomcsillapítót és irány a kórház. A betesda ügyelt a gyerek a lázkúptól egy jót aludt az úton és mosolyogva kelt. A kórházban megnézte 2 doki is,aztán nem tudtak semmit se mondani,de ott akartak tartani.A sarkamra álltam és mondtam,hogy nem fekszünk be,főleg,ha semmi ötletük,mi Domi baja,ja azt nem mondtam,hogy hányt és köhögött is. Erre azt mondták,csak a sok nyáltól köhög és azért hányt,mert biztos túlette magát. :twisted: Szóval hazahoztam,majd másnap visszavittem vérvételre,vizeletvizsgálatra,fülészetre,annyit láttak,hogy emelkedett a fehérvérsejtszám,ami gyulladásra utal és adjak neki napi 3*cataflamot,ami erős fájdalomcsillapító,a nem tudom és ők sem tudják mire. :twisted: Nem adtam,majd 2 nappal a kórház után Domi lázasan kelt,hurutos széklete volt,folyt a füle és brutálisan köhögött. Rohantam megint a dokinénihez, és antibiotikumot kaptunk.Szinte örültem,bár nem szeretem a gyógyszereket,de olyan régen küzd magáramaradva szegény kis szervezete. Klacidot írt fel,de nem volt a patikában,így klabaxot adtak,aminek ugyanaz a hatóanyaga. Hazamentünk és egy nap telt el úgy,hogy Domi bevette a gyógyszert,evett,majd minden kijött. Egész nap semmi sem volt a gyerekben,csak némi tea. Addígra elapadt a tejem is, és már Domi sem fogadta el :cry: Telefon dokinéninek,aki szerint a Klabax olyan ízű,hogy rengetegen hánynak tőle,felírta megint a klacidot és sikerült beszerezni(2500 Ft volt mindkettő,így 5000-et költöttem gyógyszerrre. :twisted: Ez finom ízű,Domi nem hányta ki és már a második nap ugyanúgy átaludta az éjszakákat,mint eddíg,eszik megint és láztalan. :wink: Nagyon boldog vagyok,de ugyanakkor sajnálom is szegényt és továbbra is utálom a dokikat,akik semmit sem értenek a gyerekekhez(sem). Ha nem vagyok kitartó,Domi talán kiszárad,infúzióra kerül...,akkor talán elég beteg lesz ahoz,hogy komolyan vegyék.Hát így jártunk.Mindenért olyan piszkosul meg kell küzdeni. :roll: De a vége bjó,így minden jó. :D

Még jövök később,bocs az önző magamról írásért! :oops:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!Elüldöztem mindenkit????

Eszter basszus nem hiszem el mekkora taplok otthon az orvosok!Még jo hogy harcoltál és mostmár jobban vagytok!Remélem teljesen meggyogyultok!

Puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Engem nem üldözetetek el, de nehéz napokon vagyok túl.

Bencike beteg, 2napja nem alszik.:( nyügike...nagyon nehéz vele, mert nem eszik semmit, iszik, de sztem nem sokat, lehet ma kihívom a dokit, ha nem javul...az orra folyik, alig kap levegőt, szippantom neki egész nap...hoeos cseppeket adok, melegteát spriccelek a szájába, lázas, 38okos, lemegy, de felszökik, pedig már többféle módszerrel próbálkoztam...

Tegnap fél8ra mentünk a ballagásra, majd ünnepély, átballagás suliba, ott évnyitó, majd fél11kor indultam onnan el, eddig tartott, szegény gyerekek, én alig bírtam.

Közölték áttették a szülőit 5óráról fél4re, így párom be sem tudott menni tegnap dolgozni, én meg intéztem mindent, nagyon elis fáradtam.
Közölték a listán szereplő dolgok, amiket megvetettek fele nem kell...de kell még és csak sorolták.....5000körül hagytam tegnap ott a papír boltba..persze fényképpel együtt, amit kértek.(1000)
Elintéztem a csp-ról a hivatalos igazolást, így legalább a könyvekért nem kell fizetnünk.(10 000 lett volna)

Ebéd nem jár neki, mert nem lett napközis és csak azoknak tudják biztosítani.

Este miután elaltattuk a gyerekeket 2órán keresztül vágtuk neki a betüket-kiadták nekünk a suliban, majd a másik könyvből, amit kértek.
Felcímkéztem, bepakoltam, összeraktam mindent Zsoltinak, nos ezsem volt kevés idő. Aztán nagyon fáratan bújtunk össze, kimerítő nap volt.

A ma reggel sem volt könnyű és minden rám marad..igyekszem helytállni, de egyre csak fáradok, csütörtökön meg oviba szoktás Annának-remélem nem betegszik le addig.

Puszilok mindenkit!

Eszter: szegénykém, neked sincsenek könyű napjaid....gondolok rátok, örülök, hogy ügyesen a sarkadra álltál!!Egy anya tudja mikor van baj...nsem szeretem a dokikat, tegnap hívtam az ügyeletet, majd közölték, holnap vigyembe, ha nincsen jobban, kiakasztó.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!Hát ez az idöszak nem a gyerekeké azt hiszem!Mindenhol betegek!Nimrod skarlátos!Azt hittük barátnömék gyerekei is és együtt fertözödtek de kiderült hogy ott a két gyereknek tök más baja van!Hihetetlen!Nimrod nagyon maga alatt van egész nap csak fexik!Puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Jobbulást Nimródnakis.

Csajok, nagyon magam alatt vagyok, nem tudok osztódni ez a baj
rojjanás az életem.

Amíg Bencét megnyugtattam, alszik végre, Zsoltiis ledőlt, ezalatt Anna felment és szétvágta a tolltartóját.
Annyira.:( vagyok.

Anna ma , amúgy a másik telefonoat, amit most akartam Zsoltinak adni, éppen tőltödött folyóvíz alatt megmosta, amíg Bence orrát szippantottam, állandóan velük vagyok, de megy ez.

Zsolti az új könyveit az italával eláztatta, pedig megmondtam neki nem rakhatja a sulis dolgai mellé a kajáját, italát, minden olyan lett és gyűrött, pedig mappáztamis neki, nehogy baj legyen, bekötöttem, anniyra igyekeztem, de úgy érzem kevés vagyok nekik.
Ez egy ilyen nap és nem az én napom, majd belejövök tudom, most viszont szomorú vagyok.

Puszi, mindenkinek szép napot!

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok.

Végre van gépem,remélem marad is.

Csenge bekerült a bölcsibe itt a XIV.kerben és már tegnap óta szoktatom. Hétfőtől mehetnék dolgozni de az óvónéni nem nagyon akarja,hogy egy hét alatt beszokjon.Nagyon sír,hogy ott akar aludni.Sajnos verekszik ez nem tetszik az óvónéninek de mit csináljak.?Amikor el akarnak venni tőle valamit!
Szépen ebédel és játszik amíg az övé a játék. Kicsit fura,hogy az óvónéni nem játszik velük szinte nem is foglalkoznak a gyerekekkel csak nézik őket, hogy játszanak az udvaron.Némelyik gyerek olyan mocskos és mindegyiknek folyik az orra, nincs a pelusuk kicserélve??!! Már előre sajnálom csibémet!

Az apja nem jelentkezik pedig tegnap Pesten állt a hajó.Ma kell még küldenem egy pár papírt az ügyvédnek és amint megkapja beadja a papírokat a bíróságra.

Momo.
Boldog szülinapot kívánunk!

És mindenkinek köszönöm,hogy aggódik!Remélem hamarosan megoldodik a problémánk!

Mennénk mi is a találkozóra ha lehet!Persze ha nincs túl messze mert mi BKV-val közlekedünk amit Csenge nagyon élvez!

Mennem kell!

Mindenkinek szép napot!

brimo
 
 


Sziasztok!

Reggel indulni akarunk suliba, már mindenki kész, mikor Zsolti 2* elhánnya magát.:(

Lepihen, majd ezalatt hívom a dokit, aki csak persze délután van, ügyelet meg csak 8ig volt, így hívom a szomszédos rendelőt.
Ott kedvesen fogadnak, így indulok is.....ez egy ilyen nap.

Majd mesélek.
Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Sziszike!

Annyira,de annyira átérzem,milyen nehéz lehet így a 3 gyerekkel,ennyifelé,suli,ovi,beteg gyerekekkel meg pláne. Hát elkél az erő az biztos. Nagyon sok kitartást és türelmet kívánok a srácoknak meg gyógyulást. Remélem Anna megússza. :roll:

Virág!

Nálatok meg skarlát? Nem hiszem el!! Ez borzalmas. Ha jól emlékszem ez egy komoly betegség is ráadásul. És nálatok is épp a sulikezdéskor! :?

Nagyon sajnálom és jobbulást kívánok!!! :wink:

Brimo!

Jajj de jó,hogy jelentkeztél! Nehéz lehet ez a beszoktatás dolog. Bizony jövőre mi is ebben a cipőben fogunk járni. Másik kerületbe költöztetek? Nem is tudtam. Milyen munkát találtál? Nem is keres a férjed? Szép kis alak! :roll:

Ági!

Hogy van Karcsi?

Gyöngyi!

Mi bármelyik időpontban ráérünk,egyenlőre,mert majd kell menni egy nap apósomékhoz a hónapban,de az a férjemen múlik,mikor és sajna nem tudom előre. Remélem nem esik majd egybe. Egyébként nagyon szeretnénk menni hozzád. :wink:

Erzsike!

Szép kilátások nyál ügyben :lol: ,azt hiszem ellopom a kendőcskés ötletet és én is varrok Dominak ilyet. Megírnád a méretét,hogy ne kelljen kisérleteznem a megfelelővel és akkor én is varrok neki. Mert sajna minden ruci elázik.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok lányok.

Akkor most van egy kis időm és írok.

Hogy vagytok? Olyan kevesen írtok?

Koda.
Veletek mi van?

Momo.
Te hol vagy?

Juci.
Mostanában nem írsz?

Mi van Évával? Tud valaki róluk?

Eszter.
Zuglóba költöztünk.A gyerek apja nem is jelentkezik és kiírta az msn-re hogy nem engedem látni neki a gyereket!
Nem engedem a szülői jogát? Valami ilyesmit.

Találtam munkát,egy telefonmarketinges cégnél.Nem sok a pénz de egyenlőre ez van.Fix + jutalék. Még várok két helyről visszajelzést.

Csenike jól bírja a bölcsit .Még nem aludhat ott de elvan mikor én nem vagyok ott.Csak kicsit sírt mikor nem látott sehol.
Holnap már több időre kell eljönnöm.
Inkább engem visel meg a dolog!

Sziszike.
Jobbulást nektek,remélem nem komoly a baj!

Virág.
Nektek is jobbulást kívánunk!És köszi az együtt érzést! Kicsit nehéz most de én úgy gondolom a dolgok nem véletlen történnek meg velünk!
Biztos egy jobb élet következik csak ki kell várni!

Milyen érdekes pont amikor kezdődik a suli! Lehet a gyerekek is tudják irányítani??

Most megyek csibikém megébredt! Biztos a stressz a bölcsi miatt?

Mindenkinek jó éjszakát!!

brimo
 
 


Szia Brimo!

Én rendszeresen beszélek Évával,jól vannak,már otthon vannak a házukba,bár még sok rajta a tennivaló,így elég nomádul telnek a napjaik,de legalább végre otthon vannak.Ha elkészül a ház szeretne ő is dolgozni menni és Balázskát oviba adni,de még most sem derült ki,hogy felvették e az oviba. Hát dióhéjban ennyi.

Jó éjszakát!

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!Kopp kopp mi már jobban vagyunk,segit az antibiotikum!Nimrodnak még nincs suli majd csak 16án kezdödik igy nem zavar ez bele a kezdésbe,addig meg remélem nem szed össze semmit!Köszönjük a jo kivánságokat!

Eszter de jo hogy irtál egy kicsit Évárol is,remélem hamar rendezödnek náluk is a dolgok!Ha beszélsz vele legközelebb mond meg puszilom!

Brimo de jo hogy irtál!Tök jo hogy csenikét felvették bölibe,de azért az gáz hogy az ovonénik nem foglalkoznak velük,azt hittem azért bölibe még jobban odafigyelnek a picikre!

Kicsi te kérted hogy irjak és erre eltünsz?hát ilyet!kikapsz:D remélem minden rendbe nálatok

puszi mindenkinek joéjt

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Mi is Zuglóban lakunk, hova jár Csenike?
És te hol dolgozol, 14-ben szintén?

A bölcsiben nem pedagógusok vannak, ezt tartsátok szem előtt, nekem a vezető vágta a képemben enno Zsoltinál, ott gyerekmegőrzés van. A pelus..hát igen..előfordul, meg a lógó takony...stb...és sajnos annyian rá vagyunk kényszerűlve.

Zsoltinak Normaflore-t írtak fel, Bencének kész gyógyszer bázist.
Ami jó volt ebben a dokinőben, közölte, nem adna antibiotikumot neki még, mert kicsike, de arcüreggyulladás és mandulagyulladás azt hiszem a tünet.
Én kezelgettem 3 napig és, nagyon furi, ahogy haza értünk a dokinőtől és kiváltottam a sok gyógyszert, egyre jobban és jobban lett, de nem bánom, hogy megvettem.
Homeopátiával kezeltem eddig, most cebion cseppet írtak fel, fenistilt, vmi gyógyszeres orrcseppet, acc100at, sterimart...ennyi jutott eszembe, de csak ma reggel kezdem el, kivéve a c vitamint és a sterimart, azt eddigis adtam neki.

A lényeg jobban vannak, de Bence nagyon sokat fogyott, viszont 4 napja előszőr volt kaksija tegnap este, annyira örültem neki, bébipürékkel etettem, félkiskanállal egyszerre csak, sokáig tartott nehéz volt, de azt hiszem egyre jobban van..homeopátiát persze nem hagyom el...de mától megpróbálom a többitis adni neki.
Anniyra rossz, amikor szenvednek...:(

Ti mit szoktatok ilyenkor? Nem akart inni nekem semmit. Aztán elkezdtem a milupás gyümölcspürével etetni és ivott rá, de nagyon lassan ment, de már nem tudtam mit csináljak, inkább erőltettem...a másik, amit csináltam a nurofenes adagolóval spicceltem a szájába a teát...
Olyan jó, ma , úgy kellt, hogy nem sír és már dobálózott is, remélem hamar meggyógyul, reggel most láza sem volt, pedig az elmúlt párnapban semmi sem vitte le hosszú távon..

Bocsánat a hosszúságért meg, hogy önző módon szinte csak magunkról írtam.

Többiek hol vagytok????????????
Jelentkezzetek be, olyan szívessen olvasnék rólatok.

Ma kezdjük az ovit!
Párom ma itthon van a fiúkkal, remélem minden rendben lesz.

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Javítás, már nem ott lakaunk, úgy gondoltam, ott laktunk, de ezt ,úgyis tudjátok.:)
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki jó elfoglalt, mert nem nagyon írunk mostanában.
Mi is elkezdtük az ovit, és a Rezi nagyon élvezi. Igaz felkerültek az emeleti csoportba, és sokat kell lépcsőzni, de akkor is. Így reggelent mindig rohanásban vagyok, aztán mikor a Rezit elvisszük az oviba, elmegyünk a Sárával a boltba, és kezdődik a napi meló. Első két nap olyan jól elvolt a Sára, hogy megfőztem, kivasaltam, meg felmostam mellett, de mostmár egyre jobban unatkozik, hogy nincs vele a Rezi.

Úgy néz ki, hogy sikerül januártól visszamennem melózni 4 órába. Ahova járunk angolra, ott most indítottak egy családi napközit, ahol egy ember 7 gyerekre vigyázhat., de biztos hallotatok már róla. Szóval oda viszem a Sárát is, de csak fél napra. Így legalább gyerekek között lesz, és hetente 2X fél órában mgtartják nekik az angolt is. Így legalább már azért nem kell mégegyszer menni. Árban is jobban jrok, mintha felvennék mellé valakit.

Brimo!
Már én is rettegek attól, ha majd ott kell hagyni. A Rezinél is olyan rossz volt. Szerintem az anyákat néha jobban megviseli az elválás, mint a gyerekeket. Na meg az a tudat, hogy vajon mikor teszik tisztába, meg megtörlik-e az orrát, esetleg megvigasztalják-e??
Sokszor felébred Csenike az este, mióta bölcsibe hordod?
Mondjuk nekem a Sára a héten nagyon rosszul alszik. Annyiszr felébred, nem tudom mitől.

Virág!
Jobbulást Nimródnak. Várj már a sulit?

Sziszike!
Elhiszem, hogy elfáradsz estére. Fiúknak jobbulást!
Annának hogy tetszett az ovi? Még egész nap bennt voltál vele, vagy kiküldtek?

Zsuzsa!
Milyen az első hét? Hogy megy a tanítás?
Majd gyere mesélni, ha lesz egy kis időd.

Rimáréknál már megvan a baba, ha valaki nem tuná. Sok kép van fenn az iwiw-en, de nem a Rimár oldalán, hanem a férjénél. Bár lehet ti már tudtátok,csak elfeljtettétek megírni.

Kicsi!
Miért nem írsz? Van valami gond nálatok, vagy csak te is elfoglalt vagy?

Ági!
Már biztos otthon vgytok!!!
Párod, hogy van?

Várom a visszajelzéseket tali ügyben. Eddig többen írtátok, hogy inkább hétvégén legyen. Nekem lehet Nexonos továbbképzésre kell mennem. Még nem tudom a pontos dátumot, de az tuti, hogy hétköznap van.
Akkor legyen egy szombat délután? Szeptemben 20 vagy 27?
Várom ám, hogy megírjátok.

Na,puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Eszter! Te mindig jól megjárod az egészségüggyel. Még az a szerencse, hogy megint ilyen harcias kitartó voltál.
Kendőnk z mindenféleméretben leledzik, attól függ honnan származik. Szerintem vmi gagyi anyagból próbáld ki kb mekkora kényelmes Dominak, szerintem ez nagyban függ a nyakméretétől. Amiket a tesóm varrt, azok is egyre nőttek, ahogy Babó is nőtt. A legjobb amiket varrt, azok dupla rétegűek, nem áztak át olyan gyorsan.
De jó, hogy megírtad amit tudsz Éváról.

Virág! Jobbulást Nimródnak! Hogyhogy nálatok olyan későn kezdődik a suli?

Sziszike! Jó nehéz lehet neked most a gyerekekkel, úgy tűnik Anna egy szem lányként csinálja mindig a rosszaságokat, múltkor a tv, most meg a telefon…
Zsolti jobban van már? Rossz lehet neki, hogy egyből betegséggel kezdi a sulit.
Hogy ment az első nap az oviban?

Brimo! Hol laktok a XIV. ker-ben? Lehet, hogy nem is lakunk messze egymástól. Melyik bölcsibe jár Csenge? Már nekem is mondták, hogy a bölcsi nem egy fejlesztő intézmény, hanem csupán gyerekfelvigyázás.

Gyöngyi! De jó, hogy ilyen hamar már meg is oldottad Sára felügyeletét. Nekünk mindegy a 20 vagy 27.

Zsuzsa! Hogy megy a tanítás? Már nincs is annyi időd, mint első héten volt, hogy már nem is írsz?

Titi! Utoljára a csúnya válásemlegetős történetet írtad, azóta mi van veletek, hogy te sem írsz már? Ugye nem abból lezz gáz, hogy leírtad nekünk!?

Kicsi, Koda, Ági légyszi ti is adjatok életjelt magatokról!!!!!!!!

Nálunk lassan vége a jóvilágnak, hétfőtől megy Zsolti dolgozni. Bá egy kicsit már jó is lesz, pihizünk itthon egy kicsit Babóval. De azért még a holnapot kihazsnálom, hogy itthon lesz, délelőtt szülinapi tortát kell sütnöm, aztán délután meg megyek anyukámmal vásárolni, az esküvőre kellene vmi ruhát vennem.

Jó éjszakát, puszi mindenkinek!
verzsike
 
 


Sziasztok!

Életjel!

Megkaptam a gyógyszereimet, elkezdődött a kezelés. Lekopogom jobban vagyok, de nem akarok semmit elkiabálni. Még legalább 9 hónapig szedni kell a gyogyikat. Még vannak rosszullétek, de már voltak jó pillanataim is......Olyan gyógyszert kaptam, ami nem csak pánikbetegségre van, hanem depresszióra is. Szerintem nekem már az is kezdődött......nem írhatok a dolgaimról, olvasnak sokan.....

Marci elkezdte az ovit, már ideje volt......4 után így is őrültek háza van nálunk....Bence is egyre rosszabb, és elkezdett hisztizni....még jó, hogy nyugtatót is kell szednem:)

Úgy döntöttem én is vissza megyek dolgozni. Januártól, ha sikerül. Már szóltam is bent, majd hónap végén visszatérnek rá, be is kell majd mennem valamikor és akkor személyesen megbeszéljük mik a lehetőségek. Muszáj emberek közé visszamenni, mert megőrülök lassan.........Úgyhogy Bence is megy bölcsibe október 1-től, a jövő hónapban. Azért nem olyan vészes a bölcsi, anyukám ott dolgozik, gondozónő és azért látom, hogy nincs olyan rossz dolguk a kicsiknek:) Évek óta járok be, egész napokat töltök ott. Néha az anyukák jobban letojják, hogy beteg a gyerek és taknya-nyála egyben de beviszi.......(és lenne is hova rakni a kicsit...) hiába szólnak neki anyukámék is, hogy inkább orvoshoz kéne vinni, nem bölcsödébe....és azért ez nem gyerekmegörző, vagy ha igen, akkor az igen szar bölcsi.....itt énekelni, játszani tanítják őket. Marci is rengeteg dalt, mondókát tanult. Tanítják őket a szobatisztaságra, a rendrakásra, az egyedül evésre. Sokan itt tanulnak meg beszélni.
Nekem persze kicsit jobb a helyzetem, így gondozónőt is választhattam (anyát nem) akit már régen ismerek és kicsit barát is, nem csak egy ott dolgozó. Bár így sem lesz egyszerű a beszoktatás, gondolom......de Marcinál is végigcsináltuk:)

Csak magunkról írtam, de most megyek az oviba, majd jövök.....

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Túléltük a hetet.Hát nem volt egyszerű. Nem nagyon van időm semmire. Egész hétem a párom vitte reggel és hozta haza a gyerekeket, én egyszer sem jutottam el értük az oviba és a bölcsibe. Jövő héten talán már könnyebb lesz mert nincs ennyi esti és délutáni programom.
A tanítás egészen jól megy sokkal rosszabbra számítottam. Még a gimisekkel sem volt eddig gond, de gondolom most még be akarnak vágódni így az első hetekben. Eddig jó tapasztalataim vannak.
A kollégák nagyon rendesek mindig kérdezgetik tudok e mindent nem kell e segítség.
Egy biztos mindenképpen kell segítség a gyerekek körül egyedül nem tudnám csinálni.
Lányok ha valaki vissza megy majd újra dolgozni legyen olyan személy akit bármikor lehet hívni a gyerekek miatt, máshogy nem megy.
Fogalmam sincs hogy fogok tudni jönni ígérem ahogy lesz időm írok.

Sziszike
Jobbulást a gyerekeknek!
Nem kezdődött túl jól nektek ez a tanév ahogy látom.
Minden elismerésem hogy ennyi felé tudsz szakadni. Hogy fogod megoldani ha újra dolgozol majd te is?

Verzsike
Hú te milyen sok tortát készítesz mostanában. Most milylen lett?
Sikerült ruhát venned az esküvőre? Babót is viszitek vagy anyukád vigyáz majd rá míg ti a lagzin vagytok?

Anubias
Hát ahogy látom az egsézségügy neked mindig tartogat valami újabb meglepetést. A jó az hogy a végén mégis kiderült mi a baj. Azóta Domi jól van?
Köszi a híreket Éváékról.

Oné
Hú ez szuper hogy így meg tudod oldani Sára felügyeletét. Biztosan jól fogja érezni magát, főleg úgy hogy ismerős már neki a környezet.
Azért a 4 órás munka sokkal kíméletesebb, talán könnyebb lesz így visszarázódnod az otthonlét után.
Egyenlőre fogalmam sincs hogy melyik hétvége jó nekünk. Talán a 20 nem mert valószínüleg akkor tartjuk Áron szülinapját. Ha tudunk menni mindenképpen szólok, de egyre jobban kezdek hinni abban a mondásban hogy az a bizos ami már elmúlt, így nem merek ígérni semmit.

Koda
De jó hogy van gyógyszered és hat is. Remélem hamarosan sokkal jobban leszel.
Délután, este nálunk is őrültek háza. Tudom milyen ez, de hidd el akkor sem lesz jobb ha újra dolgozol. Én azt hittem jó elfáradnak majd az oviba meg a bölcsibe és nyugi lesz de csak nyűgösebbek lettek.
Jó hogy már van helye Bencének a bölcsibe és nem kell attól tartanod hogy nem veszik fel. Egyébként meg egyetértek a bölcsivel kapcsolatban veled, rengeteg dolgot tanulnak ott, Áronon már most észre lehet venni a változást.

Brimo
Ne aggódj Csenge miatt normális, hogy sír. Emlékezz vissza Áron is üvöltött az első egyedül otthagyott héten. Hidd el a gondozó nénik is megteszenk mindent hogy ne legyen baj. Azt viszont fogadd el hogy a bölcsiben külön foglalkozások csak ritkán vannak főleg a téli időszakban. Ha kint az udvaron van játék akkor hagyják őket játszani és nem korlátozni semmiben. Hidd el egy ilyen pici gyekenek bőven elég annyi szabály ami ott van nem kell még megtoldani azzal, hogy csöndben üljön és figyeljen egy 30 perces foglakozásra. Úgyhogy nyugi.
Mikor kezdesz dolgozni, hétfőtől?

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Koda!

De jó,hogy jelentkeztél! :D Örülök,hogy kaptál gyógyszereket és alakul a dolog. A munka meg kifejezetten jó ötlet,szerintem kizökkentene kicsit!Remélem vissza tudsz menni. :wink:

Bufo!

Jó zsúfoltak a napjaid,de biztosan jó emberek között lenni újra. Jövő ilyenkor én is kezdem majd a bölcsibe szoktatást.

Erzsike!

Te folyton tortákat készítessz. Elmehetnél cukrásznak is,olyan profin csinálod. Akkor kendőben meg majd kisérletezünk.

Gyönygi!

Nekem jónak tűnik mindkét időpont,de mint már írtam egyszer a hónapban apósomékhoz is kell menni és azt nem tudom előre,attól függ a férjem mikor lesz szabad. Hát remélem nem akkor,amikor hozzád mennénk. :lol:

Virág!

Én azt hittem nálatok is 1-én indul a suli. De fura? :lol:

Momo!

Mizu?Na olyan szép idő van,talán még pancsolhat a kicsi fiad a medencében! :wink:

Csné!

Karcsi hogy van?

Sziszike!

Zsoltika jobban van és Anna megúszta baci nélkül? Nagy fiad mikor mehet megint suliba? Most vettél neki telcsit,meg új tolltartót? Vagy hogy oldottad meg?

Juci!

Régen írtál! Jól vagytok?

Domi egy kis nyűgzsák :lol: ,amúgy jól vagyunk. Amilyen nyugodt baba volt,mot olyan kis erőszakos és sajtkukac. Ha szeretgetem,olyan,mintha egy kis pónit ölelgetnék,akinek patái vannak,szegény hót brutális,és durva. Nem akar bántani,de olyan erő van benne :lol: És mar,húzza a hajam, :lol: csúcs!Fogunk egy se!

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!Csak egy két mondat erejéig ugrottam be,mert zsufoltak a napjaim:D de ne higyjétek hogy megint leléptem!

Sokan kérdeztétek,hogy nálunk miért most kezdödik a suli!Itt a gyerekeknek a nyári szünet augusztus egyel kezdödik igy egy kicsit késöbb indul a suli,de még igy is kevesebb a nyári szünet mint otthon,habár itt több szünetet kapnak más egyébre!

Koda örülök hogy kaptál gyogyszereket és remélem mostmár segiteni fognak egy kicsit!Szoritok hogy sikerüljön a munka,az biztos jot tenne neked!

Bufo minden tiszteletem a tiéd!Nagyon ügyes nö vagy!

Eszter de jo hogy jol van domika,én azt mondom inkább legyen kis vadóc mint beteg,azt valahogy jobban elviselik az anyukák!

Erzsike majd rakj fel képet az ujabb csodálatos tortádrol!

többiek hol vagytok?hiányoztok!titi,ági,kicsi,momo,mesi stb..

Puszi mindenkinek szép hétvégét

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Én is csak 1-2 szóra ugottam be!

Gyönygi!

Most beszéltük Titivel,hogy 27-én bababörze lesz,így mi akkor tuti oda megyünk. :roll: , Ági,Erzsike is kinn szoktak lenni.

Virág!

Hú de furán hangzik ez a szüneti rend. Nekem nagyon hiányozna a hosszú szabad nyár. Gondolom csak azért,mert én már így szopktam meg. :wink:

Lányok,szerintem Domi is asztmás lesz,mint Bálint. Mondjuk várható,mertb szinte ugyanolyan a két gyerek eddíg. Mármint allergia...szempontból. Nagyon furin ugatva kahol néha,de nem megfázásszerűen,hanem épp mint az asztmások. A dokinéni is a szteroidos sprayel akar jönni. Sajnos szerintem is az lesz. :cry:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Koda! Örülök, hogy végre jelentkeztél, és annak még jobban, hogy kezdesz jobban lenni. Akkor most elvetettétek a válás ötletét ugye?
Szupi, hogy Bence úgy járhat bölcsibe, hogy már ismeritek a gondozónénit, meg aranyosak is. A munkahelyedtől függ, hogy vissza tudsz-e menni dolgozni? Elvileg a gyes végéig nem tehetnek ki z állásodból.

Zsuzsa! Nagyon aranyos vagy, hogy még a nagy rohanások közepette is szakítasz ránk időt.
Élvezed azért, hogy ennyi idő után újra nem csak a háztartás van:?
Vttünk ruhát a lagzira, szerintem jót találtam, az még kérdéses, hogy hogy bírja majd a Bbócipelést, evést, stb… Az egész család jön a lagziba, úgyhogy nem tudjuk kire hagyni BAbót, de szerencsére a Dédi ott lakik, ahol lesz, így le tudjuk majd fektetni, a dédi meg boldogan vigyáz rá alvás közben.

Eszter! Azért ha legközelebb talélkozunk, majd viszek nektek pár kendőt, ha nem felejtem el.
Ilyen pici korban már kiderül az asztma? Ha csúnyán köhög, akkor kell a spray, vagy folyamatosan?

Virág! Eddig írígykedtem, hogy olyen későn kezdődik a suki, de így már nem.. Jó rövid a nyári szünet.

A tortám most nem lett nagyon szupi, még kísérleteznem kell, hogy lehet egyenletesebbre megcsinálni az utat (mondjuk, akár azt is mondhatnám, hogy a magyar utakról mintáztam, azért iylen….), de az ünnepoeltnek tetszett és ez a lényeg.

Kép

Zsolti holnap kezd dolgozni, egyből folyamatos 2 napig, így hazamegyünk Kecskemétre, legalább el tudok menni kozmetikushoz. Nem tudom, onnan sikerül-e majd írnom, de szerdán mindenképp jövök.

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Életjel.:)

Átmentünk másik dokihoz, azt írtam, sztem nagyon jó, lehet át is jelentkezem..mindjárt megértitek miért.

Ma voltunk Bencével kontrollon, kiütések vannak rajta ici-pici hólyagos tűhegyniek...ez állítólag betegség miatt van..kaptunk fürdető krémet és valami kencét, ami hűsíti neki.
Tegnap este hallottam köhög, majd ma reggel a dokinő azt mondta jobb oldalon a tüdőre kezd rámenni, kezdetleges, de menjünk el röntgenre, aztán hívjam fel, nem értettem hol és mikor, hiszen már nincs rendelése, de erre azt mondta, itt a mobilszámom , hívjam, bármikor, amikor végeztünk és megbeszéljük mikor akar látni...

Meglepett, nagyon rendes dokinő....mondtam csak 1körül tudok indulni, mert Zsoltit és Annát fel kell vennem a suliban, oviban.

Heim pal-ba megyünk...3 manóval élmény lesz, de meg kell oldanom....

Zsolti pénteken már volt suliban. Annát pénteken már 1,5 órára ott hagytam, majd az volt a legnagyobb baja, hogy miért apa jött érte és nem anya és mikor mehet vissza...

Nagyon jól érzi magát Anna, nem lett beti és Zsoltinak is csak 1 napig tartott, lehet csak a pociját rontotta el...remélhetőleg.:)

A lényeg most senkinek nem folyik az orra és nem lázasak, már csak Bencének kell kideríteni ezt a jobb oldali hörgést...remélem hamar meggyógyul, de ami jó, már pár napja nem bágyadt...eleven rosszcsont.

Kérdeztétek még a tolltartót és a telefont, telefont kiszárítottam, úgy néz ki nem lett baja, párom szétszedte és most működni látszik.
Tolltartót meg nem vettem másikat, a radír most nincs gumizva, de, így is bőven elfér.

11óra és már alig van időm , rohannom kell értük.
Ma is elkéstünk, majdnem...7:55re estünk be...persze a szintén 3gyerekes tanítónénije rám szólt, legközelebb hamarabb jöjjünk, de nagyon nehéz összehozni, 6óta vagyok talpon, hogy mindenkinek mindene meglegyen, uzsonna, ital, reggeli, fogmosás, ruha, hajkifésülés...stb.

Sztem idővel belejövök, majd előző nap mindent kikészítek nekik, és jobban sürgetem őket....

A mai reggel nagyon nehéz volt esőben...Ki a 3gyerekkel vinni Zsolti cuccait, vigyázni senki ne ázzon el vagy legyen olyan a ruhája...esernyők, aztán emeletre fel, rohanás le, majd megszakadok, viszem Zsolti cuccait, mára kellett a rajz, tecnika doboz, színes lapok, rajzlap...stb. tornacucc, Zsolti vitte az iskolatáskáját, én Bencét, vigyáztam Annára....közben siettünk...
7:45től lehet menni, de mire kiszállunk odaérünk már 55 van, így nekünk 7:35kor kell ott lenni, hogy felérjen nyugiban.

Most mennem kell, kevésbé esős napot...

Úgy esett éjjel, hogy mindenkit felkeltett...nálatok??

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszike!

Örülök,hogy jobban vagytok és annak is,hogy Anna jól érzi magát az oviban! :D Nálunk is óriási zuhi volt és mindenki kelt,főleg,hogy tetőtéri a lakásunk,így olyan,ahogy a tetőtéri ablakokra ömlik az eső,mintha dörömbölnének egyszerre egy csomó ajtón. :evil: :lol:

Erzsike!

Jajj az nagyon jó lesz,ha kapunk tőletek megint rucikat. :D Nem semmi,hogy nő ki mindent ez a gyerek.A tortád megint gyönyörű.Február elején,végén,mikor szül a tesód,hogy van kiírva?Nos az asztmáról annyit,hogy nem tud senki hozzászólni. A mi gyerekorvosunk tüdőgyógyász,ő Bálint klezelőorvosa asztma terén,de ő sem tud mit mondani,csak ötletei támadnak,hogy szerinte mi,aztán meg lebeszéli magát róla :roll: ,most ott tartunk,hogy el akar küldeni egy barátnőjéhez,akinek ez a szakterület a specialitása,hát kiváncsi leszek,tud e segíteni. :roll:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok lányok.

Van megint gépem de remélem nem csak egy napig! :)

Eszter.
Már ilyenkor meg lehet mondani az asztmát?
Nem is tudtam! Remélem nem lesz igazad! Milyen vizsgálatokat kell csinálni?

Sziszike!
Nem irigyellek!Nehéz lehet 3 manóval és állandóan van valami gubanc!

Virág!
Ti jobban vagytok már? Milyen az idő nálatok? Azt hallottam,hogy 10fok van! Igaz ez?

Bufo.
Képzeld már nem sír Csenike a bölcsibe.Nagyon jól érzi magát,játszik a gyerekekkel.És megharapta a Gergő de annyira,hogy be lilult a csuklója!Nagyon sírt és be kellett borogatni.De legalább megtudta milyen az amikor ő is harap. :oops: :oops:
Remélem holnap már ott aludhat,mert jövő héten már mennem kell dolgozni!

Juci.
Merre vagy? Mikor jöttök? Nem tudlak hívni mert nincs a kártyán mani.

Verzsike.
Milyen jók ezek a torták amiket csinálsz!Fantasztikus!
Kellene egy cukrászdát nyitnod.És elmennék eladónak hozzád! :lol: :lol:

Mikor lesz a találkozó? Mi is mehetünk?


A gyerek apja nem jelentkezik!Mindenkinek azt mondja nem engedem látni Csengét! A házból meg hívogatnak mindenért!Anyós nem nyit nekik ajtót! A papírok be vannak adva már csak várni kell mikorra írják ki a tárgyalást!

Most mennem kell!Reggel korán kelek. 8-ra megyünk a bölcsibe.

Jó éjszakát mindenkinek!

brimo
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok, hogy gondoltok rám/ránk!
Szégyenlem magam, de nem nagyon jutottam géphez, így most is csak annyira futja, hogy ÉLETJELET adjak magamról.

Karcsim szerencsére jól van. A "műtét hetét" kinn töltöttük anyunál, ott aludtunk a csajokkal. Úgy volt, hogy kedden műtik, de ezt napról napra halasztgatták, így lett belőle péntek... :roll: Szombaton kiszedték a lábából a csövet és haza is engedték. Itthon ápolgattam, de nem kellett sokáig, mert kedden a kontrollra már kocsival mentünk, ő vezetett.
Mostmár szaladgál is :) Egész nap itthon van velünk (ebben a hónapban biztosan), csak gyógytornára kell eljárnia. Jó így kicsit. Livi is megint kezd apához nőni. :lol:
Anyunál kinn nagyon jó volt. Néha otthagytuk a csajokat, és eljöttünk intézni a dolgokat, meg Vivivel is még elmentünk iskolai cuccokat vásárolni. Livikém nagyon megszerette a mamát, még sír is utána, ha elmegy :( (Hozzáteszem: cica, kutya, pipi van a mamánál :)) Viszont ez nekem nagyon jó, mert tudom, hogy bármikor számíthatok rá!
Ki is használtuk, és amióta megszületett Livikém, most jutottunk el először vacsizni, ugyanis ott hagytuk éjszakára anyukámra most szombaton. Jó volt egy kicsit kettesben, de azért nagyon hiányoztak!
Viszont valamit összeszedhetett, mert tegnap 37.7 volt levonás után délután, de aztán meg estére semmi... De a kakija hurutos már napok óta :( :(

Eszter jól tudja, én mindig szoktam menni a börzére, sőt, most kimegyek a kinőtt, ruháinkat eladni. Úgyhogy ha valaki szeretne valamitől megszabadulni (sajnos elég kötött a hely), szívesen kirakom! Pl. azt hiszem múltkor Mesi mondott eladó pelenkavödröt... Ilyesmire gondoltam, nem ruhákra. Szóljatok!!!

Juci, nem hívtál :(

Na, megyek is aludni, mert én ilyenkor már hulla fáradt vagyok.

Megpróbálok sűrűbben jönni, bár már igérni sem merek! :oops:

Millió puszi,
Ági

Azért még egy friss képet keresek nektek Mancimról. :)

Kép
Kép

És ezt még muszáj!!! Apával múmiásat játszottak :roll: :lol:
Kép

Na, tényleg jó éjszakát!!!
csné
 
 


Sziasztok!

Ez olyan bosszantó,mert tegnap reggel is írtam és csak este vettem észre,hogy menet közben kitöröltem. :evil: Na most újra. :wink:

Ági!

Nagyon örülök,hogy Karcsi ilyen gyorsan regenerálódik és annak is,hogy egy kis időtök van most egymásra.Egy vacsi. :D Ilyenről én is ábrándozom!A börzén feltétlen talizunk! :wink:

Sziszike!

Mi volt a Heim Pálban? Hogy van Zsolti?

Brimo!

Nagyon örülök,hogy Csenge ilyen hamar megszokta a bölcsit. Azért remélem az a gyerek nem harapja meg szegénykémet többet.Remélem a munka jó lesz. A férjedről csak annyit,hogy bízom benne,hogy hamar el tudsz válni tőle. :wink:

Momo!

Merre vagy?

Koda!

Mi lett a munkahelyen ? Vissza tudsz menni?


Erzsike!

Nagyon szép ez a tortád is.Te tényleg nagyon profi vagy ebben.
:D A ruhákat nagyon megköszönöm,ha tudsz még adni,jól jön,mert Domi nő mint a gomba. :lol: Ugye ti is kinn lesztek a börzén? Most is lesz babamama szépségverseny?

Virág!

Szeditek még az antibiotikumot?

Mi élünk,de ramatyok az éjjelek,Dominak lassan elindul a foga és gondolom az bántja,de még nem bújt ki egy se. Erről az asztmáról meg semmit se tudnak,csak találgatnak a dokik is,majd hétfőn megyünk vele egy vizsgálatra,amiről még semmit nem tudok.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Csak egy pár szó erejéig tudok beugrani, itthon eléggé zűrösek lettek a dolgok....
plusz még Zsolti is nagyon beteg lett....

szóval:
Ági!
Megköszönném, ha ki tudnád vinni a börzére a pelusgyűjtőt, plusz még eladnám a bébihordozót és a légzésfigyelőt is.
Hogyan tudom eljuttatni hozzád?

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Brimo! A telemarketinges céghez mégy dolgozni, vagy találtál mást?
Már én is gondoltam a cukrászdára, csak ahhoz végzettség is kellene nem csak a szív.. Már nézegettem is sulikat, de se időben se pénzben nem férne bele, úgyhogy marad a barátoknak kreálgatás egyenlőre.

Ági! De jó lesz nektek, most egy hónapig otthon van Karcsi. Zsolti még csak 4 napja dolgozik, de már most visszasírom az augusztust.
A börzén majd megkeresünk a tesómmal, akkor meg is beszélhetnénk mikor visszük el a bölcsőt.

Eszter! Mekkora ruhákat hordtok most? Ha olyan nagy már Domi, lehet nem is jók rá Babó kinőtt cuccai, mi a 80-asokat hordjuk. Most voltunk a dokibácsinál, megmérték 9,85 kg.
Nem próbáltad még éjjelre Dominak a chamomillát vagy a viburcol kúpot? Nekünk segített.

Mesi! Azért néha írhatnál, hogy mi van veletek…

Lányok, van aki többet már egyáltalán nem fog írni?????????? Mikor idejövök a gép elé még mindig annyira reménykedek… Kicsi, Momo, Éva már nagyon nagyon régen írtatok.

Gyöngyi! Lesz akkor tali nálatok, vagy annyian nem válaszoltak, hogy le is fújod?

Mi Babónk egyre ügyesebb, csak mostanában nem hízik szinte semmit. A dokibácsi szerint a hátsó fogak jövetele miatt minden kaja gyorsan átszalad rajta és ezért nem tud hízni. De ezen kívül minden ok.
A tesóméknak kislányuk lesz, nagyon örülnek, mert ők lányt szerettek volna. Zsuzsa! A hugodék tudják már kislány lezs vagy fiú?

Puszi mindenkinek!
verzsike
 
 


Sziasztok!

Erzsike!

Próbáltam már a camomollát és a viburcolt is,de nálunk a homeopátia nem nagyon akar működni. :roll: Mi most hordjuk a 74-eseket,de van amikből már mi is 80-asat hordunk,szóval eléggé határeset. :? Éva azért nem jön,mert náluk még mindíg a házfelújítás a napi program,szegény nagyon nomád körülmények közt csinálja végig az egészet. Remélem azért már hamarosan elkészülnek.Nincs netük sem,így ő nem tud írni. Balázskát felvették az oviba Éva pedig talált melót,intenzív osztályon,amit szeret és ha elintézi a szükséges vizsgálatokat kezd is dolgozni. :D

Gyönygyi!

Engem is nagyon érdekel a tali! Mi Titivel nagyon mennénk hozzád!Meg akkor Erzsike is jönne!Lesz?

Mesi!

Mi a baja Zsoltikának? Mi lett a cicával? Miért kellett mennie? Tényleg írhatnál magadról! :?

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


LÁNYOK!

SOS!!!!NINCS VALAKINEK EGY KIÜRÜLT PELUSKUKA TARTÓ KAZETTÁJA? TOMEE TIPPEE,SANGENIC,VAGY AKÁR CAPTIVA? BÁR AZ UTÓBBI NEM BIZTOS,HOGY JÓ NEKEM!!! cSAK AZ ÜRES UTÁNTÖLTŐ KAZI KELLENE.

kÖSZI

ESZTER

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

A héten nem sok időm volt, mert anyósék elutaztak Svájca. Így én főztem a fiúkra, mert a párom keresztestvére vigyázott a mamiék házára.Szóval egész nap csak főztem. Apa meg is jegyezte, hogyha csak rá főzők akkor nem ennyifélét, meg ilyen finomakat. :lol:
Szóval a tali miatt írok: Az a helyzet, hogy jövőhéten kell mennem arra a Nexonos továbbképzésre, és akkor hétvégén nem szívesen tartanám a talit, mert ráadásul 23.-án még vizsgázni is kell a tanultakból, ezért gondoltam, ha sikerül akkor tanulok. Hogy fogom én kibírni 9-16 óráig a továbbképzést minden nap.
Utánna hétvég írtátok a bababörzét, szóval akkor se jó, mert sokan (pontosabban akik visszajeleztek) oda mennek.
Ezért október első hétvégéére gondoltam (szombaton). Mit szóltok hozzá? Remélem az idő még jó lesz, de ha nem az se gond.

Juci, Momo veletek mi van? Biztos telefonon megbeszéltek mindent, és ide már nem írtok. Azért a kedvemért néhány sort írhatnátok. Szeretném, ha tudnátok jönni a talira.
A Rezivel még nem is találkoztatok. Igaz Mishallal még én se, de jó lenne.

Ági!
Ti tudtok jönni? Mancikát már nagyon rég láttam.

Titi!
Miért nem írsz? Remélem nincs semmi gond, csak Szandika köt le.
Megszoktátok már az emeleten?

Verzsike!
Tényleg szuperek ezek a torták. Nagyon ügyes vagy!!!
Akkor ti jönnétek babóval igaz?

Bufo!
Nem is írtad, hogy lesz a tesódéknál kisbaba! Vagy csak én siklottam el mellette. Habár nem hiszem.
Hogy bírod?
Várunk titeket is a talira!!!Főleg REzi!

Húú.. mennem kell, mert ébredezik a Sára:
Este jövök!

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok lányok!

Jelentem, én is itt vagyok, jó sok kihagyással! Sajnos olyan rémesen zsúfolt napjaim/heteim voltak, hogy képtelen voltam géphez ülni.
Az e-mailjeim olvastam össz-vissz, de máshoz nem volt már este energiám.
Napközben egyszerűen nem tudok már leülni netezni, a kisasszony ugyanis csak úgy jön-megy fel-alá a lakásban, ha meglátja, hogy itt ülök, rögtön rálép a billentyűre, vagy az egérrel hadonászik, esélyem sincs rá, hogy írjak.
Ha meg alszik, muszáj vagyok ledőlni vele, vagy legalábbis próbálkozni, mivel ismét sokszor kel éjszaka, szóval nem sokat alszom.
Viszont megéri minden, ugyanis képzeljétek, kijött az első két fogunk!!! Fent egy és lent egy! Volt jó sok sírás, nyűgösködés, meg éjszakai fájdalmas ébredés, de meg van az eredmény! Az orvosnál is jártam, ugyanis hőemelkedésünk is volt, és iszonyatosan folyik az orrunk, de hál’ Istennek csak a fogzástól.
7-én megtartottuk a keresztelőt is, nagyon ripsz-ropsz, mert a dédit a héten megműtötték, és még szeretett volna itt lenni.
Előtte való hétvégén apukámnál voltunk, Dani is jött velünk, szóval eseménydús heteink voltak.

Gyöngyikém, az október eleje nekem jónak tűnik, előtte tényleg nem tudnék menni én sem, de így szupi volna.
Aranyos vagy a kérdésed miatt, az emeletet már szokjuk, de még vannak hiányosságok.
A függönyök fele például tegnapra készült el, fél órája még azt vasaltam.
De alakulunk lassacskán, és szokjuk a dolgot.
1 hete fent van a fürdőben a szalagfüggöny is, nagyon szupi lett, úgy örülök neki!
Csak ez a sok takarítás... ma amíg Alexa aludt - 3 órán keresztül, ami igen ritka - addig csak sikáltam mindkét emeletet, és csak nagyjából lettem meg.

Erzsike, képzeld, Alexa is pár napja csak 1x alszik egy nap. Bár ezt nem bánom, délben teljesen kidől, és olyan jól alszik, és reggel is általában 1 órával tovább ágyban tudunk maradni. Remélem, most nem szólom el magam, és nem szokik vissza.

Futok is tovább, aztán igyekszem ledőlni minél előbb, ugyanis éjfélkor minden nap szokás szerint kel még. :(

Igyekszem most már gyakrabban jönni, és ismét képbe kerülni.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Megint eltelt egy hét. Úgy látszik a hétvégéken sikerül csak jönnöm.

Ez a hetünk is zsúfolt volt, de már kicsit könnyebben ment minden. Kezdem optimistábban látni a helyzetet. Már nem idegeskedek azon, hogy mit nem sikerül megcsinálnom, elfogadom, hogy nem megy és kész.
Áron nagyon ügyes a bölcsibe, már többször szólt ha pisilnie kellett. Persze pelus van rajta de ez akkor is haladás, és egyszer kakilt már a wc-be is.
Dávid igazi nagyfiú és hála az égnek mintha a viselkedésében is kezdene ez látszani. Persze még nem mindig de haladunk.

A sulit élvezem, de már kezd látszani, hogy melyik osztályok lesznek a lógósak. Lesz egy két csatám az tuti.
Az órarendem türhető. A két hosszú napom a kedd és a péntek.

Tudjátok ebben az egészben az a legszönyűbb hogy a saját gyerekeimre marad a legkevesebb időm. Vagyis szinte csak kiszolgálom őket de hogy foglalkozzam is velük az nem megy. Olyan borzasztó érzés. Szeretnék velük többet játszani beszélgetni de fogalmam sincs hogy. Nagyon bízom a téli hideg délutánokban amikor már itthon vagyunk ovi bölcsi után és nem a játszón töltjük el az időt akkor tudok velük foglalkozni.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Most csak egy percre jövök, egyedül vagyok Babóval. GYöngyi! Nekünk csak vasárnap lenne jó okt első hétvégéjén, de jó lenne kár a börze utáni nap vasárnap is.
Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok.

Csak egy percre jöttem!

Verzsike.
Láttam kerestél de nincs pénz a telomon nem tudlak vissza hívni! A kedd jó nekünk és ha nektek is gyertek nyugodtan!

Holnap megyek dolgozni végre!

Mindenkinek puszi!

brimo
 
 


Sziasztok!

Jobban van Bence, többiekkel is minden, ok.
Ma még nem, de remélhetőleg csütörtöktől tudok megint naponta jönni.
Sajnálom, hogy egyre kevesebben és kevesebbszer írunk...pedig érdekel minket egymás sorsa, biztos maradnak a telefonok, de lányok, kérlek gyertek, mert olyan jó olvasni titeket egy fárasztó nap után...tudom sokan vannak, így...........

Most megyek...megint feltettem Bencét, múltkor, azt hiszem a 4.helyre volt elég, talán most.:)
http://www.babavilag.com/pictures.php?g ... 0662#20662

pusziiiiiii

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!Csak bejelentkezem,hogy még élek,igaz már nem nagyon!ma igen stresszes napunk volt!ma volt elsö napunk az iskolába!tök káosz volt,tömeg,évnyito is tök más mint otthon,és másfél ora volt az egész suli!holnap kezdödik az igazi tanitás!délután még szülinapi buliba is voltunk,aztán este házifeladat csinálás készülés a holnapi napra!kész vagyok!pénteken meg szülinapi buli nimrodnak!a hetem ismét tulzsufolt,de jövöhéten remélem tudok jönni már egy kicsit hozzátok is!puszi mindenkinek

Kisiskolásom:
Kép
Kép
Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok lányok!

Hol van mindenki?!

Igaz én is ritkán jövök, no de vannak, akik már igazán régen jelentkeztek.
Gondolom, sokan beszéltek egymással telefonon, de sajnos én nem tehetem meg, hogy hívogatlak benneteket, viszont jó volna tudni mindenkiről!
Lányok, ne számoljatok már azzal, hogy majd hívogatjuk egymást, ha annyira hiányzunk a másiknak!

Bufo, remélem, jól bírod a hetet, gondolom, mennyire kemény lehet. De ügyi vagy, hogy így bele tudsz törődni, hogy nem lehet mindent ugyanúgy maximálisan csinálni, mint eddig.

Brimo, dolgozol? Mit csinálsz végül? Ne haragudj kérlek, hogy nem jelentkeztem, de egyszerűen képtelen voltam kijutni hozzátok. Minden napra volt valami, a rácsot pedig még mindig nem tudom. Aranyos vagy, de inkább add el, nem akarom, hogy miattam maradj el a plusz pénzről.

Virág, gratula az első sulis naphoz! Danit rögtön hívtam is a géphez, hogy nézze meg a képeket. Náluk is szokás volt régen a Zuckertüte (jól írom?). Annyira aranyos szokás lehet.
Jó volna, ha néha napján Te is be tudnál jelentkezni.

Nálunk a helyzet változatlan, néha rémesen nyűgös napunk van, Alexa nehezen viseli a fogzást. Az éjszakák is rémesek, úgy, mint régen. Van, hogy óránként, 1,5 óránként felkel, és akkor csak a cumisüveggel alszik vissza.
Most már nem cicizünk egyáltalán éjjel, tápszert kap éjfélkor és 4 körül, közte teát.
Ma volt az első nap, hogy este sem kapott cicit, mivel képzeljétek, harap a drágaság! A lenti fogával folyton rámharap, minden este! Reggel semmi gond, de az esték... hál' Istennek nem reklamált érte este, remélem, a jövőben sem fog.

Megyek, még megnézem a Beverly Hills-t, aztán lefekszem, pedig úgy nézném a Született Feleségeket is, de addig már nem bírok fent lenni. Aztán holnap megnézhetném magam...

Jó éjt mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: