Új privát üzeneted érkezett!

Ditta!
Örül nagyon apa!folyton Bettit kérdezi,h akar-e kistesót?Ő meg persze Igeeeen!ott van anya hasában,betti meg emeli a pólómat,h hol van :lol:
De jó nektek!jó is néha egy kicsit lekoccolni otthonról!

Évi!
én is róla hallottam sok jót.Bettivel a 12 heti uh-on 3mm-es volt a tarkóredő,és jól beparáztattak,h down kórra utalhat,a vérvételem is olyan határeset volt.szóval emiatt nem szeretnék végigparázni egy terhességet.mert hát jó eredmény mellett is előfordult már gond.sz@r lenne ,ha 3 egészséges mellé jönne egy beteg.ne itéljetek el,de biztos nem tartanám meg.sem magam,sem a családom,sem a kisbaba érdeke miatt.

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Katica,
naná! :lol: :wink:

Dalma,
nálunk nem valószínű, hogy lesz harmadik, bár most nagyon kedvet kaptam, 3 hét alatt 6 baba született barátoknál. Olyan cuki cseppek. :D

Honey,
én is ajánlom Hajdu doktornőt, én Bercivel mindkét genetikait ott az Istenhegyin csináltattam meg, pont a nyári baba miatt. Ha ott minden rendben, én sem mennék több vizsgálatra. Hány éves vagy?
Nagyon szélsőséges vélemények vannak erről a beteg a baba témáról, én nem ítéllek el, én sem tartanám meg.

Évi,
Csuriék jól vannak, bár sokat betegeskednek mostanában, Anna sok nyavaját visz haza az oviból. :( De a csajok még szebbek, mint eddig és Julcsi már hihetetlen nagy és husi, hatalmas hajjal. :D
Lilla olyan szép ezen a képen :!:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


evi kata köszi:)

kata 18 hetes vagyok majd csinálok vonalzót! terveztük igen.

evi de szép a nagylány!!! a torta is jó:)

honey hát akkor inkább csináltass. de az a dokinő is biztos elkél előtte. drukk h minden ok legyen!

andy

Kép
andy30
 
 

 
 

Csak gyorsan:

Honey!
Nyugi, én sem ítéllek el, én sem tartanám meg szerintem......

Kép

Kép
ditta76
 
 


35 elmúlok,mire a baba megszületik.

Kata!

Ezt úgy tudom a 12ik hét környékén csinálják,nem magzatvízből,hanem a lepényből v. bolyhokból vesznek mintát,ezt én se tudom pontosan,még utána kell néznem.

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Köszönjük a Lilla dicséretet 8)

Honey!!!!!!!!!!!!!!!!!! szemtelenül fiatal vagy :lol:
Egyáltalán nem mindegy ki csinálja a genetikai UH-t és milyen géppel, ezért is írtam Neked Hajdú doktornőt, bátran bízz meg benne tényleg nagy szaktekintély.
Pozitív hozzá állást!!!!!!!!!!
(nem tartanám meg én sem, ha durva genetikai eltérést találnának)

Ditta, szép hétvégét nektek!
Nálunk elméletileg szombat este életében először nem alszik otthon Lilla :( születésnapra vagyunk hivatalosak úgy tervezzük, hogy anyánál alszik. Naponta beszélünk róla, nagyon furcsa lesz nélküle.

Ilba, ó micsoda pasik :lol: nagyon helyesek, Beni már olyan nagyfiús, Berci tekintete mindig levesz a lábamról ( Lillát is )
Ja, Bercinek köszönhetem, hogy minden balhé nélkül be tudom Lillát kötni az autósülésbe :D ( Fújja szél a fákat video)

Csurinak nagy ölelés, ha beszélsz vele. Mi is sokat kínlódtunk a közösségi betegségekkel, talán a homeos terápia segít, most jó ideje nincs gond (kopp-kopp)
Gratulálok az új géphez :lol:

Andy, már 18 hetes kismama vagy :shock: nagy már a pocid?

Dalma, bölcsi????

Evi és Lilla

Kép
evi1969
 
 


Kép

Kép

Kép

000kata
 
 


Ilba:nagyon édesek a képek :lol: :lol: Milyen nagyfiúk már.

Honey: erröl a vuzsgálatról még nem is hallottam,húgomnak eltérő voltak az eredményei neki magzatvízvétellel csináltak.

Andy: nagy már a pocid?kapunk képet? :lol:

000kata
 
 


A 2010nov-i topikban született egy ikerpár,magzatvíz vizgálatot csináltak az anyukánál a 16ik héten 2 egészséges kisfiút mondtak,azaz ez lett az eredmény .1 hónap múlva,kiderült,h az egyik kislány :shock: .az történt,h ugyanabból a magzatburokból vették a mintát.koraszülöttek lettek,ami nem is lenne gond,a kisfiút már haza is vitték,de a kislány súlyos genetikai rendellenességgel született edwards kór.Ennyit a magzatvízvizsgálatról.vagyis itt az orvosok hibáztak.

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 



Honey,
hát akkor lehet én még öregebb is vagyok nálad. Én is 35 leszek már áprilisban.

Évi,
ez jó. :D Mondd ha valamivel még problémátok van. :lol:
A másik topikomban még régebben egy kislánynak azt kellett elküldeni, mikor Beninek mosom a haját. :lol:

Hát Kevin nem aprózta el. :lol: Ekkora tűzijátékot! :D
Kata, csini vagy nagyon. Suli hogy megy?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Kata, nagyon helyes Kevin :lol: Te pedig nagyon csini vagy!

Honey, ne olvass ilyeneket!
Egészséges picurka fejlődik a pocidban, ha megnyugtat menj el vizsgálatra, de ne parázz.

Evi és Lilla

Kép
evi1969
 
 


Ilba, :lol: :lol: :lol:

Evi és Lilla

Kép
evi1969
 
 


Honey he-he-he fiatalabb mi??? 36 múltam!

Andy hurrá kisfiú én ha már így alakult kislányt szeretnék akkor anyám is gyorsabban megbocsájtana!

Kevin boldog szülinapot!

Evi Lilla is mennyit változott 1 év alatt! Kis szőke-hercegnő lett belőle :D

Egészségről csak annyit: nekem 2 missed abortusom volt 2 pasitól kb. a 8-9. héten haltak el a terhességek amit a 11 hetes uh-n vettek észre a gáz az volt, hogy nem mentek el maguktól tehát abortálni kellett Őket. Az én személy szerinti teóriám az volt, hogy biztos lányok lettek volna és én a kislányokat nem tudom kihordani, vagy olyan súlyos rendellenességgel fejlődtek, hogy inkább elhaltak. Na ezeket részletezvén annak idején a dokimnak megnyugtatott, hogy manapság még külföldön sem lehetne egy ilyen kis abortumról megmondani, hogy mi miatt halt el. Azért még így is kislányt szeretnék! Vállalni-e, hogy ha beteg a gyermek hát nagyon rizikós téma a választ szerintem csak az érintettek tudnák megmondani, de olyan ne legyen közöttünk soha!!!!!!!
klarissza36
Kecskemét
 
 


Köszönjük a dicséreteket :oops: :D

Honey: ez nagyon szomorú :cry:

suli megy egyenlőre egész jól idáig csak 4-5 eim vannak :D
Most jön majd sok dolgozat,arra tanulgatok csak kevintől nehéz inkább este tudnék de 10-11ig fent van :? Most rendezzük megint a lakást ,kevinnek is szépen megcsináljuk a szobáját és probálom szoktatni hog kint aludjon.Meg hogy barátközt után alvás,mert azt szereti :D Remélem sikerül bár már előre látom hogy csak ordit és mutat befele. :?

000kata
 
 


Kevinnek boldog szülinapot! Nagyon nagyfiú és nagyon helyes Kevin, te pedig szuperjól nézel ki Kata! Mintha a nővére lennél!

Beninek is boldog szülcsinapot! Olyan helyesek a fiúk!

Honey, ne is gondolj ilyenre. Én egyébként már nem hiszek ezekben a vizsgálatokban, Van olyan ismerősöm, ahol nem mutatták ki a down-t, egy másiknak pedig pozitív lett down kórra a chorionboholy, és a 32 hetes UH-n nézték, hogy az arcán semmi erre utaló jel, és született egy tök egészséges kislányuk. Én minden esetre nem vállalnám be, ha kiderülne betegség. :(

Majd később írok még bölcsiről, de Pannus nem alszik az istennek sem, csak énekel az ágyban. Ma vittem őket ügyfélhez délelőtt, meg is kötöttem az üzletet. Azt hittem nehezen fog menni ez az ügynök dolog, de 2 hét alatt többet kerestem vele, mint a munkahelyemen 8 órásban. :) Ha valakit még érdekel az OTP LTP, most sok embert keresnek dolgozni. keressen az rá.

Kép
Kép
dalminha
 
 


Dalma. köszönjük a dicséretet :oops: :D
Milyen ez az OTP LTP ? ki dolgozhat ,mi kell hozzá?mesélnél róla?köszi

000kata
 
 


hahó

kata de szépek vagytok szupik a torták! miért van 2?
ügyes vagy a suliban!

klarissza mi elsőre fiut most 2.ra meg kislányat szerettem volna hát pont forditva lett mind2:)

pocakot majd fotozunk még nem nagyon van

andy

Kép
andy30
 
 


Sziasztok Csajok!

Én is előkerültem ennyi jó hír hallatára, meg a sok szülinapos köszöntésére!

Isten éltessen minden kis 2 éveskét, sok boldogságot Nektek az életben!!!!

Klarissza, Honey, Andy, ...húúú, ki még babás? :oops: Nagy-nagy gratula Nektek a picikhez! Húú, de irigy vagyok :lol:

Képzeljétek, Marci ma a 4. napja hogy nem szopizik már :lol: Kicsit nehéz menet még mindig, mert az elalvások időtartama csúszik, de alakulunk.Ecettel kentem be első nap és mondogattam, hogy elromlott. Erre tegnap megnézi, és azt mondja: "büdös".Pedig már nem kell ecet sem.Tegnapelőtt úgy bedurrant a cicim, hogy borogatnom kellett.Ma már tejem sincs és eltűnt a fájdalom is :P
Remélem, nekem sem kell sokáig várni a kistesóra....... :wink:
Szerintem a szopi miatt nem jött össze eddig.

Kép
meli0805
 
 


ilba
Köszi szépen, feltétlen egyeztetünk akkor!! Gondoltam, hogy megvan, mert láttam a szép, új képeket az iwiwen!! :) Mit törötlél? Mi volt az???

Andy

Hát igen, egy 2 éves mellett nem nagyon lehet feküdni. Na, reméljük nem lesz baj, Én drukkolok, hogy minden rendben legyen és ne keljen feküdnöd!! Ja, névvel kapcsolatban van egy neves program ahova be lehet írni a vezetéknevet is, lehet ismered, ha nem elküldöm, de az nagyon jó, Én szeretem. :)

Honey

Hatalmas gratula!!!! Kislány? Most nem kisfiú jön?? :) Én is Hajdú doktornőhöz „jártam”. Csak ajánlani tudom!! De szerintem ilyen veszélyes vizsgálat csak 40 év felett kell. Te még nagyon fiatal vagy!! A történet szörnyű! :(

Katica, Dalma

Semmi jónak nem vagyunk elrontói és senkinek nem álljuk útját!! :) ;)

Évi
Lilla kész kis hölgy lett! Olyan fura, hogy már nem olyan babásak. Nagyon jó a torta, hello kitty? Nálunk is nagy sláger. :)

Kata
Kevin egy tünemény, édes!! Mit kapott?? A képeken nem látok ajándékot. Nagyon szépek a tortáitok is!! Gratula a jó jegyekhez, csak így tovább!! Ja és még mindig nagyon csini vagy!!! Nem felejtem a biztonsági őrös esetet. :) ;)

Meli

Ecettel?? Ezt mondta valaki?? Szegény Marci!! :? De a lényeg, hogy hatásos volt!! Hajrá kistesóóóóóóóóóó!!!!
:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
anya1118
 
 


hahó

anya igen a párom ismeri az oldalt már nézegettük köszi:)

andy

Kép
andy30
 
 


Andy!

Mikor mész dokihoz legközelebb?

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Ilba
ok. mikor!? :wink: :D

Évi
szépség ez a Lilla, tényleg mennyit nagylányosodott egy év alatt!

Kata
édesek vagytok a kisöcséddel!
:wink: Annyira kedves pofija van Kevinnek!
És ez a sok tortás kép, csorog a nyálam..

Dalma
köszi! Te is bejössz nekem! :wink: :) Képzeld már 50 napja csinálom a 90napost! Már csak" 1kg van rajtam, ahhoz képest h. terhes lettem. Milyen meló ez?- rákerestem ,de túl sok az infó, lusta vagyok mindent átolvasni.Ismerősöket keresel fel?

Honey, Ilba
sajna én már ebben az évben betöltöm a a ..... nem tudom leírni! :shock: Francba, ez már olyan középkorúnak hangzik tényleg. :cry:
Megértem az aggodalmaidat Honey, bár biztos semmi alapja!! Manapság még ez tényleg nem kor szüléshez.

Anya
:lol: ez aranyos.Ezek szerint sikerült meggyőzni apát?!!! :)

Képzeljétek nálunk adják át a következő 4generációs máltai játszóteret! Eljöttök majd ide is? :)

Meli
gratula az elválasztáshoz! Én leragasztottam h. beteg lett..azóta is írtózik a ragtapasztól. :shock: Lehet Marci az ecettől lesz rosszul egy életen át. Hajrá tesó!!!

Kép
katica_75
 
 


Sziasztok :)

Anya, Katica, ti is terveztek kistesót?

Ecet csak az első napon volt, azóta mondja csak, hogy "büdös" :) De elalvás előtt piszkálgatja a kezével, ennyi. :D

Kata, te mikorra tervezed az elválasztást?Nagyon helyes pasi Kevin :)Mit kapott szülinapra?Bölcsibe nem megy Kevin, mivel, hogy tanulsz.

Honey :) én is terhesség alatt minden hülyeséget összeolvastam, aztán később ki is iktattam a netet :lol: Bízni kell, minden rendben lesz!Hisz Van már jópár egészséges gyermeked :wink:

Bölcsibe ki megy majd? Aki már ott van, hogy viseli?
Dalma
:) Panna nagyon kis belevaló, azt már tudom :wink:

Kép
meli0805
 
 


Ja, és én is már betöltöttem a 35-öt, párom meg 42 :roll: minket tuti elküldenek valahova majd.

Kép
meli0805
 
 


Meli: Kevin nem megy bölcsibe én nem is akartam beadni majd csak oviba megy,suliba heti 2* megyek addig vigyáznak rá igaz nem ingyen de nem baj,jó helyen van az a lényeg.
Elválasztás:hú hát nem tudom nehéz lesz mert Kevin még sokat cicizik,de lassan el kell kezdeni.

cicizik még rajtunk kivül valaki?

Anya: milyen biztonsági őrös eset?nem esik le??? :lol:
Ajándék: csináljuk kevin szobáját és abba vettünk dolgokat,katicás lámpát neki,zöld békás pokrócot,játék tárolókat.
De kapott sok mindent a többiektől:könyveket,autót,laptopot,vasutat :lol:

Andy: azt hiszem te kérdezted hogy miért 2 a torta ,az 1 torta csak emeletes az első képen látszik ,és kettészedtük hogy
lehessen vágni :lol:

Ma suli.dogát írunk töriből,annyira utálom hogy nem tudom megtanulni és egy csomót kell esszéket kell írni több tételből remélem azért a 2es 3asra megirom :? na megyek tanulgatok mig elvan Kevin.Szép napot mindenkinek,

000kata
 
 


katica: dejó hogy nállatok lesz a játszó biztos szupi lesz :lol: :lol:
Kisöcsémmel :D :D :D :D

000kata
 
 


hahó

honey még nem tudom. vmikor jövő héten bejelntkezek. elvileg nem kell menni a 24. hétig nem lenne már vizsgálat, akkor is csak labor de ugye "illik" elmenni rendszeresen a magánba. én kb havi 1x megyek hozzá plusz a beutalókért a kórházba de az ingyenes ugyebár. most majd az eddigi leleteimet elviszem neki vmikor a 20-21. héten kb. most 19 hetes vagyok.
miért kérdezted? hozzá fogsz menni amugy te is megint? már akartam is kérdezni.

andy

Kép
andy30
 
 


Sziasztok!

Dalma,
nagyon ügyes vagy a munkával, le a kalappal, ez a fajta meló nekem nagyon nem való lenne. :)

Meli,
ecet :shock: Nem marta a cickót? :)
Drukk tesóügyben!

Remélem majd az is írhat még, aki épp nem babás. :lol:

Anya,
ezek szerint felismerhető a minőségbeli változás? Ennek örülök. :D
Semmi extra nem volt a hozzászólásomban, csak ilyen volt, ilyen lett képek a fiúkról.

Katica,
most aztán nagyon megleptél!!! :shock: Jónéhány évet simán letagadhatnál!

Kata,
Berci is szopizik még.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Andy!
Én 6án szeretnék menni! csak azért kérdeztem hátha összefutunk nála!és igen nála szülök megint.nem volt gondom vele.
Petinél kell bejelentkezni,vagy már lecserélte?

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Ilba: és te meddig fogod még szoptatni?időhöz kötöd vagy majd ahogy jön?

000kata
 
 


Kata,
nem, nem kötöm időhöz. Valószínű már nem szeretnék szülni és mivel én nagyon szeretek szoptatni, ezért hagyom, ahogy alakul.
Nekem az volt a fontos, hogy éjjel már ne ébredjen, úgy néz ki ezt most többé-kevésbé elértem, így addig cicizünk, míg Berci szeretne. Persze az oviba nem szeretnék majd bejárni egy kis ebéd utáni szopira. :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba: én is igy gondolom :lol: csak nem akartam leírni.engem nem zavar hogy cicizik,jó összebújni.Csak mások szólongatnak hogy majd suliba is cicizni fog.Én is az éjszakait akarom hogy csak elalváshoz legyen,mert Kevin képes egész éjjel is cicizni mert ugye velünk alszik de a zmár kényelmetlen .Most csináljáuk a szobáját próbálom kint altatni majd.

000kata
 
 


Katica, nagyon ügyi vagy! Hány kg volt is a leadott?

Vasárnap voltunk Csuriéknál, teszek fel pár képet! A csajok eszméletlen helyesek, gyorsan összebarátkozott a sok kisgyerek. Persze Panna az első 2 percben jól megijesztette Katust, mert nem akarta odaadni a neki vitt nyalókát, és hisztibe kezdett, amitől szegény kis Katus megijedt.
A képek:
Panna Julcsival is babázott, sss-szz-t játszott vele:
Kép
Ezen a képen van egy csomó baba, de ki találja meg mind a 3 kislányt?
Kép

Kép

Kép
Kép
dalminha
 
 


kata
Amikor taliztunk és bementünk a boltba tudod.. :lol: :wink:

katica

Játszótér, de jó nektek! Közel lesz hozzátok?? Apa győzhető. ;)

dalma
De édesek a gyerekek!!! :) A kis Julcsika nem fázott a kövön?? Panna húzta le a játszószőnyegről??? Mi az a ssss-sssz?? :) Nálatok hármaska???? ;)

meli

Mi nem megyünk bölcsibe, de még szerintem oviba is később csak. :) Te tervezed Marcit beadni??

ilba
Bizony, nagyon jó minőség! Elküldöd a típusát? (akár priviben) Valamikor meseház???

Mi holnap megyünk doktornénihez + a 2 éves státuszra + szurira. :( Drukkoljatok, hogy ne fájjon Kincsőnek!!

Kép
Kép

Kép
Kép
anya1118
 
 


Anya:édes Kincső,milyen nagylány már :lol: milyen szurit kap?

Dalma:édesek a gyerekek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a 3. kislány :D :D :D

000kata
 
 


kata
Köszi szépen! :) 3. Prevenárt kapja holnap. :(

Kép
Kép
anya1118
 
 


Anya: 3.prevenor?Nekünk azt mondták csak 2 kell. ????

000kata
 
 


Hello!

Dalma tündériek a csajok Kornél nem unatkozott ennyi baba között
:lol:

Tényleg Kincső is milyen nagy már! Szúri monjon le!

Kata nekem középső fiam 33 hónapos koráig szopizott mivel hamarabb szerettem volna beíratni oviba (nem akartam, hogy még egy évet bölcsibe járjon inkább az ovit ismételje) október 16.-i és szeptembertől ovi volt. Az ovivezető azt kötötte ki, hogy addigra nem cicizhet és szobatiszta kell legyen. Magától mondott le róla, közölte, hogy Ő két napig a nagyinál alszik és többé nem fog cicizni. Így is lett! Ne aggódj nem fog suliba magával cipelni egy kis cicire :lol:

Bölcsi én szerettem volna beíratni Mátyást hát most kiderült ezt még márciusban kellett volna megpróbálnom ugyanis itt Kecsón 78 gyermeknek nem lett bölcsödei és 237 gyereknek pedig ovodai helye. Kérdem én akkor minek zártak be nálunk annyi bölcsit meg ovit és hova tegye az a szülő akinek lesz munkahelye? Ha nagyi nem nyugdíjas?
klarissza36
Kecskemét
 
 


Klarissza: de jó :lol: ilyen ügyes volt :D akkor jó én nem szeretném ugy elvenni tőlle hogy napokig sir utánna ,nem lenne szívem

000kata
 
 


Kata,
ne érdekeljen mit mondanak mások, csináljátok, ahogy nektek jó! :wink:

Dalma,
dejó volt nektek! Összvissz ennyi kép készült? Látszik, hogy Te nem én vagy. :oops: :lol: :wink:

Anya,
jövő kedd? :wink:
Kincső nagyon keményen nyomja. :lol: Szülinapra kapta?

Klarissza,
én Bercit 2009. márciusában irattam be bölcsibe és 2010. szeptemberben is még várólistás lett. :evil:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Anya, Kincső nagyon cuki és szuper a gitár! Milyen nagylány már Ő is :D
Szurin már biztos túl vagytok, én sem értem miért 3 :roll:

Katica, ez a játszó jól hangzik, jövőre majd szervezzünk oda egy talit, jó?
Mi ez a középkorúság, ne sértegess :lol:
Nem hiszem, hogy Te ennyi...

Meli, jó végre olvasni rólatok, ügyes Marci és hajrá kistesó! Ecet :shock:

Dalma, köszi a képeket, nagyon helyesek a gyerekek. Anna haja, egyszerűen nem találok szavakat. Julcsikának is már most több van, mint Lillának :lol:
Kornél volt a főnök a sok csajszi között? Panna nem nyújtotta be az igényt kistestvér ügyben?
Örülök, hogy megy a biznisz, ( én ismerem, de nem dolgozom velük, állítólag az LTP a jövő befektetése ) holnap nekem is vizsga :(
Azért majd egyszer jön ide is Csuri?

Kata, ne foglalkozz senkivel, ha Kevinnek úgy jó csak szopizzon.
Lillának van külön szoba és szép csajos ágy meg minden...és velünk alszik. Nem zavar, hogy ki mit mond, így nagyon jókat alszik, ha külön tesszük csak jön-megy egész éjjel.

Ilba, már az autóülés bekapcsolásánál csak annyit mondok, Berci és Lilla énekli a fújja szél a fákat...olyan jót szoktam nevetni.

Klarissza, Mátyás jól van? Te? Sajnálom a bölcsit, nekünk szerencsénk van azt hiszem ezzel a CSANA-val.
Natiról nem tudsz semmit?

Lilla megállt a növésben, még mindig csak 11.9 kg és 86 cm :roll: pedig a ruháin nem így látom.
Szombat este életében először a maminál aludt, nem volt semmi gond én viszont nem sokat aludtam :oops: ja és végre megissza a tejet.

Evi és Lilla

Kép
evi1969
 
 


Helloka

Ilba, én természetesen kinn felejtettem a kocsiban a gépet, ezeket Csuri készítette, de van még 5, csak azokat nem kicsinyítettem le. Ha akarod, felteszek még, csak nem akartam megtölteni a lapot. Bercit miért akartad bölcsibe adni? Dolgoznál?

Anya, persze Panna húzta le Julcsit. Úgy babázott vele, mint egy játékbabával, az a kis pötty meg hagyta a nyúzást! Annyira édes kisbaba, fogtam az ölemben és csak nézegetett, észre sem vettem szinte hogy ott van. Csuri is olyan ügyesen rendezte a nagyokat fél kezében a picurral! Nagyon édesek! (Csuri remélem olvasod :) )
"S-sz, s-sz beh sok súly, meg se mozdul, sok szenet ha bekapok, messze messze szaladok szaladok, szaladok." Közbe a fekvő gyerek lábát váltogatva húzom magamhoz (ahogy Pannus teszi a képen)
Ja, nem lesz hármaskánk egyenlőre.

Kata, majd ha valamelyikőtöknek már terhes a dolog, addig tényleg ne foglalkozz másokkal. Mondjuk én azt mondtam, hogy max addig szoptatok, ameddig nem tudja kimondani, hogy cici. :)

Klarissza, na mi van? Pindurka? Tényleg nehéz ügy ez a bölcsibe bejutás, pár éve tényleg sokat bezártak. Az épületek még állnak, újra be kell indítani őket. vagyishát itt Győrben ez van.

Panna már a második hetét tölti a bölcsiben. Hétfőn hagytam ott először délelőtt, sírt többször, ebédnél is, oda sem ült. Kedden 2x sírt 5 percet, amikor otthagytam , és ebéd előtt, szintén nem evett, de odaült. Ma pedig sírt nagyon reggel, leültem kinn, stopperoltam, 2 percig sírt, aztán mint akivel semmi nem történt ment ezerrel játszani. Mentem oda 11.45-kor, csend, csak kanálcsörömpölés, majd kacagva jön ki Panna Zsuzsi nénivel. Örömmel újságolta, hogy megevett mindent a tányérján, hogy milyen jó volt, kivel játszott, be sem állt a csöpp szája. :) Úgy örültem!!!! :)

Kép
Kép
dalminha
 
 


Na, megjöttünk szuriról. Egy picit sírt csak Kincső, de nagyon bátor és hősies volt!!! Büszke vagyok Rá!!! :) Tényleg "nagyok vagyunk" 90 cm , bár a védőnő szerint 89. :shock: És majdnem 12 kiló. :)

kata,évi

Azért kell három, mert az elsőt későn kapta , -itt hiány volt tavaly oltásból és csak 6. hónap után kapta meg az elsőt- így két ismétlő kell, a harmadik 2 évesen. :( De túl vagyunk rajta, most már remélem nem kell semmi jó sokáig!!!!

évi
Gratula a tejcsihez, most már Én is tervezem adni Neki, de talán még ebben az évben nem, majd jövőre! Nagyon drága ez mildibé és olyan hamar elfogy! :( A méreteitek teljesen rendben vannak szerintem!!

klarissza
Sajnálom a bölcsit, itt egyáltalán nincs bölcsőde és nagymama sincs. :( :cry: Mert itt bizony nem , hogy férőhely nincs, de abszolút egyáltalán bölcsi se. :( Pedig város vagyunk, már nagyon régóta!!!!

ilba
Még nem tudom a jövő hetet, mert hétfőn Apa itthon lesz , szerda meg ringató, lehet a kedd már sok lenne, de majd még egyeztetünk. oké???? Miért akarod Bercit bölcsibe adni?? Vissza mennél dolgozni??
Gitárt "csak úgy" kapta. :) Nagyon szereti a zenét, van már dobunk, furulyánk, gitárunk és ilyen csörgő, rázó (nem tudom a nevét) :) Jókat szoktunk zenélni hárman. :) :D Jövőre megasztárba indulunk. :lol: :lol: :lol:

dalma

De édes Panna!! :) Nem ismertem ezt a mondókát, de nagyon jó. Most végre indul újra itt is a ringató, mert volt vagy több mint fél év szünet. :( Már nagyon hiányzott!!!!

csuri, tessék jelentkezni!!!!!!!!!!!!!! :)

Kép
Kép
anya1118
 
 


Évi: mutizol képet Lilla szobájáról?Szerintem nállunk is marad az együtt alvás,majd szép lassan ,ahogy megy :lol:

Ilba: nem is hallgatok :lol: :wink: csak néha már bosszantanak a kioktatások :lol: szerintem nem csinálok semmit rosszul :wink: nekünk igy jó :lol:

Dalma: Kevinnek az első szava az volt hogy cici cici :lol: :lol: :lol: :lol:

Anya:ügyes volt Kincső :lol:

000kata
 
 


honey már nem peti van de a szám uaz! hányra mész 6án?

Kép
andy30
 
 


Andy!

beszéltem Zsoltival,mert hogy mennénk londonba 10én,repülővel,és hogy mit szól hozzá.Hát azt mondta szó sem lehet róla.4. gyerek,4.császár,magasan a veszélyeztetett stádiumban vagyok.ezért most szombaton elmegyünk hozzá,mert ad igazolást a terhességről,meg h veszélyeztetett vagyok,mert a wizzair csak így fizet vissza pénzt.aztán majd csak 13án szeretnék menni.

Évi!

Mielőtt megcsinálták a chorion-t neked,el kellett menned genetikai tanácsadásra,v csak dokid adott beutalót,és azzal mentél? Ja! és hanyadik héten csinálták?

Dalma!
Tündériek a csajok! nagyon ügyes Panna,hamar beszokik nagyon.nekünk van ltp-nk,már 3 éve fizetjük.

Anya!

Ügyi Kincső,kis hős.nekünk mindig jobban fáj,mint nekik :D

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Dalma egyenlőre még nem voltam dokinál majd talán a jövőhéten kedden elmegyek hozzá akkor leszek kb. 6+2 legalább tutti látunk is valamit.
Mátyás most jelenleg horkol szinte egész éjszaka pedig nem folyik az orra mégis amikor megszagolom olyan taknyos szaga van ha értitek mire gondolok. Szép kerek mondatot tanult a nagyfiúktól: Hüle szal! ezt akkor mondja ha valami nem sikerül neki :roll:

Ja és kérjük a többi képet is!!!!!!!!!
klarissza36
Kecskemét
 
 


Kincső! Boldog születésnapot kívánok! Sok puszi!

Kép
Kép
dalminha
 
 


Kincsőnek Nagyon Sok Boldog Születésnapot!!!Sok puszi

000kata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: