Új privát üzeneted érkezett!

KÉrdés: Dóri is beájult estével az oltás hatására, még a fürcsi is kimaradt annyira mélyen alszik.
Ti felébresztettétek ilyenkor enni?
Vendég
 


Én még mindig a mosásra tippelek, mert délután az egy órás szundija után semmi kiütés, csak mikor kicseréltem a feje alatt lévőt. Azon kb. 5 percig volt úgy, annyi idő alatt nem hiszem hogy beizzadt, ha közel 1 óra alatt nem. Viszont lehet, hogy más adagból való, nem szoktam megvárni, hogy minden "piszkos" legyen.

Kisfiunk a délutáni szundija óta nem alszik. :shock: Azt hittem legalább fürcsi után beájul, de nem. Tegnap is éjfélig nem aludt el, kezdek kifáradni.
csillag25
 
 


Csillag!
VAgy a mosópor vagy az öblítő csinál ilyet.Hiába bababarát sajna akkor is tartalmaz olyan anyagot amire allergiás lehet a babó.Ez persze nem jelenti azt,hogy később is az lesz.Próbáld meg,hogy az öblítő helyett 10%ecetet teszel az öblítő helyébe.Ha feltétlenül szeretnél illatot,akkor csepegtess bele 5-6csepp illóolajat vagy mosóparfümöt.
Vendég
 

 
 

Csillag
Milyen mosóport és öblítőt használsz?
Vagy esetleg váltottál valamelyiket?

Tegnap elvoltunk a 2 nagy fiam farsangján, mind a ketten nagyon jó helyen végeztek (osztály fellépés volt). a Dávid fiamék elsők a Gergő fiamék másodikok lettek.

Én, ha este bealszik azért nem szoktam felébreszteni, hogy fürdés vacsi, mert ha este 6 óra felé elalszik akkor hajnalig majdnem mindig alszik.

manocskak
 
 


Manocskak
gratulálok a szuper szerepléshez!! Minek öltöztek?

Végül mi sem ébresztettük a drágát, így a fürdés elmaradt, enni felkelt vmikor, de szinte álmában evett csak, aztán magunk közé vettük hogy észleljük ha lázas, de nem lázasodott be hálIsten. Oltás után másnap is lehet még láz vagy nem jellemző?
Vendég
 


A fimék közösen az osztállyal léptek fel.
A Dávidék az 1 szoknya 1 nadrágból a Micsoda nő ez a férfit adták elő, nagyon nagy sikerrel, a Gergőék Michael Jakson 2 számára táncoltak.
A Dávidéknál a fiuk lányoknak a lányok fiúknak öltöztek be, ja és mind a 2 fiamnál az ofő is be volt öltözve. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

manocskak
 
 


Csillag! Én még egy dologra tudok gondolni: nem lehet, hogy a nedvesség volt a baj? Lehet már a büfi előtt is összenyálazta a pelust, és a nedvességtől pattogzott ki? Cumis babáknál is szokott a cumi alatti részen a nyáltól pirosság lenni, de gyorsan múlik is.
Vendég
 


Manocskak
milyen jófej tanárok vannak! Akkor jó kis szórakozás volt :-)

Csillag
elmúltak a kiütések?
Vendég
 


Sziasztok!

Tündike elkapta Anettól a betegséget. Petikém is, de most nem ez a lényeg.
Szóval volt a babacsomagban amit a kórházban kaptunk mecsek baby tea minta. Citromsárga és kék tasakú is. Az nincs ráírva, hogy melyik mire való. Ti tudjátok? Remélem az egyik kamillás és jó lesz náthára...

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 



Póki mint ahogy Móni is írta, kamilla + édeskömény a sárga tasak, a kék is, csak az bio.

Gabi
Vendég
 


Sziasztok, csak futólag jövök, mert ma Apa is itthon van, úgyhogy családi programokat csinálunk!

Pókica, jobbulást a törpöknek, remélem a hétvégén rendbejönnek!

Csillag, tegnap nálunk is Domi du 5 órán át nem aludt, hiszti nem nagyon volt, csak folxton foglakoztatni kellett! Aztán viszont este annyira kész volt, alig tudtam megetetni lefekvés előtt!!! :D

Manócskák, aranyosak lehettek a fiúk! Tényleg jó tanárnőjük lehet!

Gio, most már nem hinném, h belázasodna, ha eddig nem!
Szupi, h ilyen jól viselte, nálunk másnap inkább nyűgösködés volt csak!

A Spinning szupi volt, és meglepően jól bírtam, már csak a jó hangos zene is olyan jó volt, mert már rég hallgattam ugye nagy hangerővel! :D

KépKép[/url]
domi06
 
 


Köszi, akkor a sárgát adom, abban legalább van kamilla.
A nagyobbak nagyon hamar gyógyulnak, remélem Tündike is.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Póki látszik, hogy kapkodtam... tehát a kék is kamilla+kömény, csak az bio...
Jobbulást!

Gabi
Vendég
 


Póki!
Jobbulást! Igaza van Gabinak, mindkettő ugyanaz, csak a sárga az nem bio termelő helyről való, míg a kék az igen. Egyszóval a kék a jobb, de gyakorlatilag majdnem mindegy. (sajna még kevés helyen tudnak igazán biogazdálkodni.) :?

Domi!
Írígy vagyok a spinningért! Nagyon mennék én is, csak én capoera(hogy is írják???) és zsákos box órákra jártam. Nagyon szerettem. Csak nekem azt mondta a dr, hogy ne nagyon, mert az izomláz nem tesz jót a tejcsinek. (bár már volt izomlázam amióta szoptatok, már kapásból a gördülő cipőtől is, na meg a tornával sem bírtam magammal itthon 1x, és akkor is. Anna meg nem reklamált.)

Gio!
Nekem azt mondta a drnő, hogy 3 napon belül normális a láz, de szerintem nem jellemző. Örülök hogy jól bírtátok!
Vendég
 


Mindenki babája alvóbaba most vagy csak DÓri még az oltás miatt?
Vendég
 


Gio, Áron ma eddig hibátlan, azaz, délelőtt is aludt, és most is, pedig már 5kor kaja lett volna. Időjárás??? Nem tudom...

Oltásról én azt hallottam, ha 24 óra alatt nincs láz, már nem is lesz, legalábbis az miatt.
Vendég
 


Gio szerintem mindenkié, legalábbis akik érzékenyek az időjárásra.
Zalán alig marad 1 órát ébren, már dől ki, pedig 2 órákat szokott ébren lenni.

Gabi
Vendég
 


Akkor jó.
Biztos érzik az időt. Nálunk is így van, Dóri max. egy órát van ébren, de ha épp nem vagyok mellette észre sem veszem, mert hang nélkül nézeget:-)
Még egy kérdés az oltásról aztán témát lezárom:-)
ahol megszúrták nektek gyereknek is megduzzadt kicsit, azaz érzem a combjában a csomót.
Vendég
 


Sziaszotok! Csak egy gyors bejelentkezés, mert babó most nyugodott le reggeltől és mennék főzni.

Szóval éjfél körül beájult és reggel 7-ig aludt. 8) Biztos érezte, hogy anya már nagyon kivan. DE! Ma egész nap nyüglődött, sírt, ha 10 percre bealudt akkor utána olyan keserves sírással ébredt, hogy mostanra már mindketten kikészültünk apával. :( Volt amikor mosolygott és következő percben már égtelen ordítás, vörös fej, levegőt sem vett. :shock: Alig tudtuk megnyugtatni, szinte csak cicin (2 óránként) volt csöndben. Levetkőztettük meztelenre, nézegettem az oltás helyét vagy egyéb dolgokat, de semmi ami miatt így kéne sírni. Gondoltam a kaka miatt, mert szerdán volt utoljára, bár nem az erőlködős nyüglődés volt, de azért adtam laevolacot. Én okos míg meztelen volt addig itattam vele, ne ragadjon a ruhája össze, zsepi a nyakába, szépen itta, mikor elveszem a zsepit a nyakában fénylik a szirup. :twisted: Még jó, hogy előtte kentünk be Johnson nyugtató testápolóval...mentünk fürödni, aztán megszoptattam és talán most bealszik.

Még jó, hogy itthon maradtunk, hogy végre nyugiban hármasban legyünk és ne csak ide-oda rohangáljunk, erre végigordítja a napot. :cry: Ha holnap is ezt csinálja felpakoljuk és megyünk a nagyikhoz.

Kiütések bepanthen után elmúltak. Norit baby folyékony mosószert használok és Gabi babaöblítőt. Eddig is ezekkel mostam, bár most a Norit flakonja megváltozott, lehet a tartalma is? :?: :evil:

Köszi a tanácsokat lányok!

Azt hiszem sok volt ez a hét PistiBencének és most jön ki rajta: hétfőn brutál vérvétel, kedd este kórház fejébe tű, csütörtökön oltás. Lehet, hogy küzd a beadott rota vírussal...

Manócskák, ügyesek a fiúk nagyon! :) Büszke lehetsz rájuk!

Póki, Tündinek jobbulást kívánok! :(

Olga, az ecetből mennyit tegyek? Nem lesz ecet szaga? :oops: Az nem baj, ha nincs illata.

O'hara, cumi alatt még soha nem volt piros és mikor hanyatt feküdt akkor a nyaka is kiütéses lett ahol hozzáért.
csillag25
 
 


Csillag
nem a testápoló a ludas? Sok baba allergiás a Johnson termékekre. Miért testápolózzátok amúgy?
Vendég
 


Gio, nem kenjük rendszeresen, csak mikor már nem tudok mit kitalálni, akkor bevetjük. Elvileg nyugtató, segíti az elalvást, bla-bla... De tegnap nem kentem és csak a pofiján pattogott ki meg a nyakán és csak ott ahol érintkezett az anyaggal. Mikor először kipróbáltam direkt figyeltem nem okoz-e valamit, épp az általad írtak miatt, de semmi.
Félek a norit baby mosógélen változtattak... Na majd szépen kitapasztalom. Pedig úgy örültem, hogy eddig a mosással, kisruhákkal semmi gondom nem volt.
csillag25
 
 


Csillag én kb. 1 evőkanálnyi ecetet rakok a gépbe. Először csak tomival mostam a babó ruháit, már mindenféle mosószert használtam, de mindig ecettel öblítek. Eddig nem volt gond. A lényeg egyébként az, hogy nem lesz ecetszagú, de illata sem lesz.
Én már alig várom, hogy kint a napon száradhassanak ruhák..!

Nyugodalmas éjszakát Nektek, és Mindenkinek!

Gabi
Vendég
 


Gio, az normális, hiszen izomba adták. El fog múlni.
Vendég
 


Köszi Gabi! Én is alig várom a kinti száradást, de sosem fog eljönni, mert a lakáshoz nincs erkély és földszinten még az ablakból sem tudom kilógatni a ruhákat. :roll: Már előre félek mi lesz tavasszal, mert most a fűtés miatt száradnak, de ha lekapcsolják...

Jó éjt mindenkinek!
csillag25
 
 


Pókica, jobbulást a gyerekeknek!

Gabi, te is írtad, hogy koszmós volt Zalán bőre. Nekem erre azt mondta a dokinő, hogy a bőr érzékenységére utal, ezért ne váltogassak mosószert.

Gió, köszi, hogy utána érdeklődtél a babaúszásnak. Akkor nézelődök tovább. Egyébként, amikor a védőnőnek azt mondtam, hogy nem gondoltam volna, hogy a babák vizében is klórral fertőtlenítenek, azt mondta, hogy mivel nincs más, ezzel fertőtlenítenek. Ha lenne más, sehol sem azt használnák. :shock:

Csillag, nagyon sajnálom Pistibencét. Csoda, hogy csak most jön ki rajta. De az is lehet, őt így viseli meg az idő, nem aluszékony lett, hanem nyűgös. Itt nagy szél volt, az idősek erre érzékenyek, lehet sok babát is megvisel. Reggel ki sem akartam mozdulni, de végül elmentünk piacra, 2 órát voltunk kint. A végén már aggódtam a piciért, és szidtam a bkv-t, mint a bokrot.
Kinéztem, mikor indul alacsony padlós busz a Bosnyákra. Természetesen magas indult. Hazafelé, pont lekéstük az alacsony padlósat. Nem baj, egyet kihagyunk, a következő alacsony lesz címszóval vártunk (egyébként sem fértünk volna fel, mert már 2 babakocsi volt a buszon). erre a következő is magas volt. Mivel a babkocsi gyerekestől 18-19 kg, tele volt az alja hússal, volt még három táskánk és egy karton pelus nálunk, nem mertünk felszállíni, hogy nem fogunk tudni leszállni. Így sétáltunk kb. 3 megállót, hogy az 5-ös busz csak alacsony padlós lesz, annak kb. 90 %-a alacsony. Naná, hogy magas jött, amire már felszálltunk segítséggel. És segítséggel tudtunk leszállni is. Még a férjem sem bírta el a kocsit egyedül megemelni a lépcsőn. Nagyon dühít, hogy képtelenség közlekedni babakocsival a városban, és ha még alacsony padlósít is szemelünk ki, arra sem lehet számítani. Ok most jól bevásároltunk, de akkor is.

Zéti egész nap olyan volt, mint máskor, viszont most 6-tól alszik. A fürdés is kimaradt. Felkelt enni, de be is ájult utána, nem volt szívem felkelteni. Így ma nem fürdünk. Remélem a napirend nem borul, és nem fogunk éjszakázni a végén.
Vendég
 


Gio, Zétinek nem volt duzzadt, de a helye azért meglátszott rendesen a vérzés miatt.
Vendég
 


O'hara, nem semmi tortúra ez a babakocsis tömegközlekedés! :( Nagyon dühítő, hogy nem lehet számítani az alacsony padlós buszokra sem. Minek írják ki, ha nem az jön? Sem nyáron a tűző napon, sem télen a szélben, fagyban nem jó fölöslegesen várni rá. :evil:
csillag25
 
 


O'hara
a te dokid is érdekes.
Nyilván a klóros fertőtlenítő olcsóbb ezért használják azt. a babaúszás meg azért nem 2 fillér mert ilyenekre is odafigyelnek.
Nekem a bnőm a Ramada PLazaba jár (voltAquincum hotel) és azt mondja 2200 egy alkalom és nagyon jó, mert a csaj gyógytornász is egyben
Vendég
 


Sziasztok!

Márkónak is sokáig piros pöttyös volt az arca is és a nyaka is...és a melegtől volt neki...akkor nagyon kijött neki mikor aludt...de hamar elmult neki mert kentem sudocrémmel...fürdés után és reggel...amugy mi gyógyszertári testápolóval kenem mind a két gyerekemet,mert lányomnak is száraz volt a böre és kezdett pirosodni és ez rendbe hozta...

ja és a gyógyszertári fürdetővel fürdik Márkó,Vivike már jonhsonnal..

jó éjt

anda-vivibaba
 
 


levlistára nem tudok írni, a yahoo azt hiszi szpemmelek :evil:
és nem engedi elküldeni a levelet...

Gió, köszi a képet :-))))))))))))))))))))

Maja ma tiszta nyűgös!!! Ez őrület, az én lányom mindenben az ellenkezőjét csinálja :roll:
-nem akart cicizni
-utál autózni (bőg a kocsiban)
- és most front ide vagy oda, ő bizony nem aluszékony.... ma egész nap 3 órát ha aludt, azt is szakaszokban...
Most a kiságyba nyűglődik, már nem bírtam kézben is nyivákolt!!!
10perc nyivákolás, 10 perc csönd. Ez a menetrend..
Én meg mingyá' befordulok!

Ohara, az alacsonypadlós buszokkal már mi is megjártuk, azóta arra nem adok.. csak akkor minek a menetrend???
Sportkocsiban is gondolkozunk, de ha veszem a kocsi súlyát, hiába könnyebb mint a mostani, mert addigra már a babók is "nehezednek"... igaz akkor nem 20kilót kell megemelni, hanem csak 10et :shock:
Vendég
 


Gombi
nem oltástól van? Vagy csak jövő héten kapja?

Ideírom a képreakciókat, mert a levlista sok már megint.
Póki
Annyira édes Tündi, láthatóan eszik rendesen :-) Küldhetnél sűrűbben képet!!
Kata
gyönyörűek vagytok és Réka baba is láthatóan kikerekedett.
Milla
olyan klassz képeket csináltok ti is mindig, igazi művészképek, már lestem a wiwen is.
Kriszti
Anna ezzel az égnek álló hajjal csuda édes. És olyan igazi csajos pofija van, nagyon-nagyon bájos!
Domi
várjuk a Ti anyaképeteket is!!
Vendég
 


jövő héten kapjuk az oltást............ ezzel kapcsolatban már gondolni sem merek semmire, mi lesz a reakciója....
kis kiszámíthatatlan hercegnő :) az előbb egészen konkrétan kinevetett, amikor mondtam, hogy most már alukálni kellene... :shock:
Vendég
 


Aktív lányka! Dehát aktív életet is éltek. Lehet Dóri azért ilyen alvóbaba még mert nem sok helyre járkálunk, sokat vagyunk itthon a nagy idilli nyugiban. A keresztelő mondjuk jó próba volt, azt a nyüzsit jól viselte, mondták is hogy biztos nem is a mi gyerekünk ha ilyen higgadt. Hogy ez mitől függ vajon? :shock:
AZ oltás után egyébként valószínűbb hogy aluszékony lesz mint nyűgös, bár ma Dóri is rajtam akart elsősorban csüngőzni, attól volt nyugodt.
De most szopi és alvás.
Apropó, most akkor szoptatsz Gombi?
Vendég
 


Gio: sajnos nem :( és már tejem sincs :(
ott adtam fel a próbálkozást, amikor Maja már attól elkezdte az üvöltést, hogy szopi pózba kerültünk....
ezért is várom, hogy 4hósak legyünk és kezdhessem a hozzátáplálást... mert most már csak tápszert kap...
Vendég
 


4 hósan már elkezditek?
Tényleg ki mikor kezdi, mit hallottatok a sokat tudó doki és védőnéniktől?
Nálunk 6 hónapot mondtak....Gondolom ez is ahány vidék/kerület annyiféle
Vendég
 


Ha Maja anyatejes lenne, kivárnám a 6hónapot, így viszont mindenképpen elkezdem 4hósan, ha már van lehetőség részben "igazi" kajcsit enni... aztán meglátjuk hogy viseli a kis gyomra.. remélem nem lesz gond!
Vendég
 


Biztos nem lesz gond!
Stramm kis nőci Maja.
Kíváncsi is vagyok. Majd ha itt az idő oszd meg mivel kezded.
Nna megyek dőlök, mert mindjárt ébresztő vagy kitudja. Nálatok ha elalszik végigalussza már az éjszakát ?
Vendég
 


ha elalszik, akkor az utóbbi időben 5-6órát átalszik egyben, napszaktól függetlenül :)
de most ébren van... hintázik :) éjfélhez közel ez így természetes :lol: biztos várja az aptyát, nagy a szerelem 8)
Jó pihit :)
Vendég
 


Sziasztok!

Vivike is tápszeres volt és 4 hónaposan a gyümölcsöt kezdtem el adni neki,és 6 hónaposan a kajcsikat.nálunk ezt mondták..szerintem Márkónál is ez lesz,mert már több tápszert kap mint cicit...éjjel kicsit sokat evett Márkó így nehezen aludt vissza mert vissza jött a kaja,de utána aludt 4 órát,aztán most reggel kelt fel,evett és már alszik is.. :lol: megyek pihizek én is egy kicsit,míg a lánykám is fel nem kel...

anda-vivibaba
 
 


Csillag! Most olvastam vissza, micsoda tortúrátok volt hét elején! :shock: Tiszta hülyék az egészségügyesek! Szegényke, még leírva is szörnyű amin átment és te is. :cry:

A nagyobbik gyerekek már teljesen jól vannak, Tündi is javul, éjjel nem volt az orra sem bedugulva. Úgy néz ki egy nap alatt ő is túljut a betegségen. Még egy picit taknyos, de adom neki a homibogyikat, az 1-2 nap alatt mindig meggyógyítja a lurkókat.

Úgy tudom, hogy csak anyatejes babáknál a hozzátáplálást 6 hós korban ajánlott elkezdeni, viszont tápszeres babáknál 4 hósan.

Sokszor én sem tudom a levlistán lereagálni a képeket, de annyira nagyon helyesek a babák, imádom nézni őket! :)

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 



Sziasztok!

Most olvastam végig mindent itt - és ott is :)

Gombi én is 4 hósan kezdem majd a kóstolgatást, hiszen nálunk is 90% tápi, nagyon minimális a tejcsi :cry:
De ha a vágyam teljesült volna, hogy csak anyatej, akkor eszembe sem jutna ilyen 6 hóig.

Póki remélem holnapra mindenki makk egészséges lesz!

Gabi

folyt. köv....
Vendég
 


Hát nálunk nem tudom mi volt az éjjel. 8-kor alszik el Zéti mindig és kel 7-8 körül, 1-2 szopit beiktatva. Na most elaludt 6-kor, és kelt enni 7-kor (utána szabályosan beájult) fél 1-kor, fél 4-kor, 5-kor, fél 7-kor ébredtünk, persze kajcsival egybekötve. És valamiért cicin akart cumizni, ami már régen nem szokása. Remélem nem bújkál benne valami betegség, amiért ennyire igényel.

Hozzátáplálást én is 6 hósan tervezem. De már most kapom a fura pillantásokat (anyósom szerint ne adjak neki enni akkor, ha nem akarok szilárdat, de az ujam mártsam bele a kajába, és azt ízleltessem Zétivel már most, mert nem fogja elfogadni a kaját, ha csak 6 hónaposan kezdem el, nem ismer majd ízeket. Ez nekem fura), mint azért is, hogy nem adok teát a gyereknek. Kikészülök ezen. Úgyhogy mától kap kis vizet, ha megissza. Rendes teát nem találtam, csak a hasfájós van, meg a kamilla, de mivel ezek a pocakra hatnak, ezeket nem akarom itatni vele. Ezen kívül instant por féle van még (HIPP), hát olyat magunknak sem vennék, nálam a tea az gyümölcsdarabokat és teafüvet jelent. A por az valami mű izé. Szóval marad a víz. De bajban vagyok, hogy mikor itassam? Szopi után? Vagy két szopi közt félidőben? És mindig? És mennyit? Na, még egy sima víz itatásból is milyen ügyet tudok keríteni, nem semmi lettem

Az érdekelne a hozzátáplálással kapcsolatban, hogy jól tudom-e, hogy 6 hó után a kizárólag anyatej nem elég a babáknak. Mindenképpen kell, hogy mást is kapjanak. Mert ha így van, lehet 1-2 héttel előbb elkezdem a szoktatást, nehogy ne fogadja el, és ne fejlődjön rendesen. A teát sem itta, mikor a hasa fájt, ebből kiindulva lehet, hogy a szilárd kajcsival is lesz 1-2 csatánk.
Vendég
 


Ja, egyébként nálunk a doki 4 hósan javasolja a hozzátáplálást, a védőnő 6 hósan.
Vendég
 


Judit, tök jó, hogy írtad, a vigantol csak 4 hóig jó, utána újat kell venni! Ezt nem tudtam. Lehet elfgy addigra, de bizti, ami bizti kérek receptet a dokitól.
Vendég
 


Ez a hozzátáplálási dolog ahány doki és védőnő annyit mond.
Ha jól emlékszem a Joelnél 6 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, mert őt csak 4,5 hónapig szoptattam, mert jót a Joakim. :oops:
Nálunk a Vigantollal kacsoltban a doki néni azt mondta, hogy a Joelnek májusig adjam és majd ősszel újra, a védőnő pedig megszakítás nélkül adjam 2 éves koráig.

manocskak
 
 


Nálunk is Dóri most hogy már nem bukik visszaállt a 3 óránkénti evésre, sőt tegnap 2 óránként cicizett, be is durrant a cicim tejjel és hát a mellbimbóm is hiperérzékeny lett...
Este evett 10kor, majd 3kor és reggel 6kor.
Mostanában észrevettem hogy hajnalban és éjszaka is többet tekeri magát és olyanokat pukizik mint egy nagyember:-) NEm sír, csak nyöszörög. Remélem nem fáj neki nagyon.
Vendég
 


O'hara
ne hallgass senkire csak magadra az itatást illetően. Én akkor kérdeztem meg a dokinőt hogy mi van, ha hosszú útra megyünk, mondjuk a szüleinkhez, akkor vihetünk egy kis vizet, de amúgy megállunk szoptatni
Vendég
 


Nehéz dolog az itatás, hiszen a szopis babának a szomjoltó ugyanúgy az anyatej. Ezért van, hogy sokszor rákéredszkednek 2 szopi között is. És akkor jön megint a duma, hogy "ráetetés".

Áron 3 hetesen még teázott, persze akkor sem sokat, fél decit/nap, de már semennyit. Mindennap készítem, visszük sétába is, ki tudja, mikor kellhet, de eddig nem kérte.

Éjjel ő 3kor, 5.30kor és 7.30kor kelt. Én 5.30tól már nem aludtam, mert olyan hangosan aludt. Nyöszörgés, tekergés, puki ment :oops:

Védőnőm szerint is 6 hóig csak tej, majd meglássuk.. Én elkezdeném előbb, hagy szokja.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: