Új privát üzeneted érkezett!

Nektek sem jött még vonalzó?

Csillag, nekem tegnap mondták, hogy rota után sírósak a babák 1-2 napig, illetve a csajnak mindkettő így volt.
Vendég
 


Judy
akkor gyermekeink a ma éjszakát egy ritmusban nyomták:-)
Vendég
 


jaja.
:lol:
Vendég
 

 
 

Nem olvasok, csak írok, éppen főzök, csak közben ránéztem naptárra...

Akella isten éltesse névnapja alkalmából a kicsi Eleonórát! Egyé helyette valami isteni édességet!

Gabi
Vendég
 


Isten éltesse Eleonórát!!!

Gabi
jó főzést, mit főzöl?
Vendég
 


Majóca komolyan vette, hogy megvárja az apját :shock:
Hajnal 4kor aludt el rendesen...
A hülye anyja meg elfelejtette tisztába tenni :oops: :oops:
Most mondjátok meg, hogy lehet ezt elfelejteni????
4 után fél 10kor kelt szerencsétlen gyerekem úszott a pisiben.. az ágy, minden!!! Még jó, hogy ilyen napsütés van és van erkély... 3 óra alatt megszáradt az ágybetét.. így viszont a lányom az én helyemen alszik, az apjával... Kitúrtak :lol:

Sebaj, főzök, mosok, törölgettem...

Ki kellene találni vmi jó kis délutáni családi programot..
Van tippetek? :?:
Vendég
 


Nórikának nagyon boldog névnapot :)

Holnapra kérek egy jó kis ebéd tippet :)
Annyira ellustultam főzés terén, még kitalálni sincs kedvem mit főzzek! :roll:
Ma hurka-kolbász a menü..
Vendég
 


MI anyóshoz megyünk.... 8) Gondolom ilyen jellegű progrmra nem vágysz.
:wink:
Valami zöldben való sétát tegyetek - Városliget-Népliget- Margitsziget-Óbudai sziget, tök szép idő van. Vagy Szentendre! Mi már pár hete odakészülünk de vhogy nem jön össze.
Mi múltkor - bár akkor rossz idő volt - a délutánt 3asban a nagyágyban töltöttük, nagyon király volt . Bár ha kitúrtak...akkor az nehéz ügy! :lol:
Vendég
 


ja és ha már a tippeknél tartunk, az ötöslottószámokat tudja vki???
:lol:

na jó, asszem kicsit fáradt vagyok 8)
Vendég
 


Gio: kössziiiiii, de anyóst most kihagynám :wink:
Margitsziget tetszik és közel is van... és utána lehet ráveszem T-t, hogy menjünk el az Árkádba a felső szinten levő cukiba 8)
Tuuuudom, pár napja még a kilókon nyafogtam, de ma vasárnap van :lol:
Vendég
 


Boldog névnapot a pici Eleonórának!

O'hara
, a hozzátáplálással kapcsolatban ne izgasd magad. Amit anyósod mondott, az lehet abban az időben trendi volt és ezzel riogatták az anyákat, de semmi alapja nincs!
6 hósan már szinte kinézik az ember szájából a kaját és igénylik is, hogy megkóstoljanak olyanokat, amiket látja, hogy mindenki eszi.
A fiamnál is 6 hósan kezdtem, először fura volt neki. Az első hónapban inkább csak a gyümölcsök levét itta meg, 7 hósan vette szájába és nyelte le a falatokat, aztán úgy tetszett neki, hogy mindig is kétpofára zabálta. :D
Nem szabad most kóstoltatni, ezzel csak veszélyezteted, hogy allergiás lesz. Az emésztőrendszere nem képes még befogadni az ételt.
Jaj de jó, hogy az én anyósomék 180 km-re laknak, így egy évben csak 3x kell ilyeneket végighallgatnom, mondjuk akkor töményen. A férjem nem ilyen szerencsés, neki szinte minden nap mikor telefonál, elmondja a "jótanácsait". Bosszant is, hogy nekem 3 gyerekem van, neki csak egy, a férjem, és állandóan mondja mit hogy csináljak. :evil: Szerencsére a párom megkímél attól, hogy tolmácsolja ezeket, ő is elengedi a füle mellett.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Póki
mindig meg kell állapítsam hog tök jó fej a férjed!!

Gombi
mikor olvastam hogy hurka-kolbász lesz a menü holnap, már sejtettem hogy diétamentes hétvégét tartotok:-)
Mi tegnap burger kinget vacsiztunk 8 után...Brrrr...De mivel a kisasszony a kendőben szuszogott rajtam 2 órát, nem bírtam érdemi vacsorát készíteni.

Judy
nekem sem jött még meg a vonalzóm. Lehet hétvégén nem dolgoznak
Vendég
 


Gio: ettől a hurka-kolbásztól nem hízok meg az tuti... ollllllyan durván csípős, hogy 2 falatot ettem csak belőle :shock:
Már a 3. féle kóstoló, amire rákészülök, mert úgy imádom és tessék, mindegyik olyan veszettül csípős :cry: :evil:
Vendég
 


Eleonórinak boldog névnapot!

Mi voltunk sétálni, olyan szép idő van. Csak sok a szemét az utcán, ahogy leolvadt róla a hó, most minden olyan mocskos. :(

Átmentünk Apuhoz, ott volt Hugim is, jól meglepődtek. :lol:

Én most ebédelek, Apa Áronozik. Olyan édes, pihiszékezik, és szétütögeti a figurákat, és beszél velük. Apa meg olvadozik...

Hurka..hmmm én nem merek ilyet enni. Majd, ha mozgok valamit.
Vendég
 


Gio grillkolbász elektromos grillben sütve, sültkrumplival.... nem egy diétás menü, de imádja mindenki, és volt a fagyasztóban egy kis aranytartalék őszről...
Tegnap cukorborsó leves, fehérpecsenye egyben megsütve v.hagymával és baconszalonnával tűzdelve és krumplipüré.
Ja! A desszert... de ez már nem az én érdemem: kókuszkocka ill. borzas panna.

No, el is tűntem, remek az idő, irány a szabad!

Még mindig nem érkeztem visszaolvasni rendesen és reagálni, de holnap már nincs itthon a család, jobban ráérek :wink:

Gabi
Vendég
 


O'hara most olvastalak... koszmóra van egy teljesen saját, tudománytalan elképzelésem, tehát le sem merem írni, de szerintem semmi köze a gyerek bőréhez, ill. érzékenységéhez.
Eddig úgy tűnik, mindent bír :) kivéve a sokak által dicsért sudocream-et, olyannyira, hogy az utóbbi időben már baba habfürdő van a fürdővizében 8)

Gio én minden fürdés után babaolajjal kenem a gyereket. Te akkor nem használsz semmit?

Egy kis kitérő.... babaolajról mindig az a mondat jut eszembe, hogyha a napraforgóolaj napraforgóból készül, akkor a babaolaj..?

Gabi
Vendég
 


Gabiiii :lol: :lol: :lol:

Én is csak a gyógyszertári cuccokat használom. 1x masziztam Gabi-val, ki is ütötte a bőrét. Drnő mondta, hagyjam, mert elég kis szenzitív a Manó.
Vendég
 


Sziasztok!

Ma anyukáméknál kötöttünk ki, de nem azért mert nem bírt magával manó, hanem mert olyan szép idő volt. Náluk jó levegő van, így kint napoztattuk a kicsit, hogy végre elmúljon a sárgaság, plusz a kutacsának is segít a vigantol mellett.
Az elmúlt éjszaka tök jó volt, ugye az egész napos nyüglődés után este 6-kor elaludt és fél 1-kor kelt, (kár hogy én csak 11-kor feküdtem le) akkor szopizott és fél 2-től nyomta még a szundit 7-ig. 8) Éjszaka és reggel is úgy be voltak durranva a cicik, hogy alig vártam, hogy kiszopizza. Viszont ma a nagy mászkálásban alig ittam -erre most jöttem rá- és alig volt most tejcsi este. :( Gyorsan pótolom.

Ha most elpihen babó megyek én is aludni, mert már homályosan látok. Judyka, nálad is mást olvastam ki a hozzászólásból nem azt hogy masszíroztad Gabi-val. :oops: Már nagyon fáradt lehetek. :lol: Egyébként én gyerkőcöm sem bírja a Gabi olajat attól kipattogott, de már fürdött johnson fürdetővel és nem volt semmi baja, ahogy a testápolótól sem. Azért a rendszeres a gyógyszertári fürdetőkrém.
csillag25
 
 


Dórinak annyira puha, szép sima a bőre hogy nem látom értelmét, hasznát kenegetni. Mikor kijöttünk a kórházból a kezét és a lábát kentem, mert akkor még száraz volt. Akkor napraforgóolajat használtunk, a gyógyszertárit.
Gyógyszertási mosdókenőccsel fürdetünk. Tök jó sztem. Amíg nem tudja felfogni hogy a hab milyen jó játék én nem látom értelmét a habfürdőnek.
Meg most hogy elköltözünk, remélhetőleg lesz nagykád és készülünk majd a babaúszásra, akkor meg sztem sima vízzel fogjuk majd hetente néhányszor fürdetni hogy tudjuk meríteni:-)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.02.21 22:11-kor.
Vendég
 


Gabi
nemsemmi miket főzöl! Le a kalappal!
Vendég
 


Emlékeztetőül :)

Kép

Gabi
Vendég
 


Gabi! Köszi a vonalzót! Hogy mennyi babánk van! De jó!! :)

Noel ma annyira jól aludt, fél 9- fél 4 és utána fél 8-ig. Hát tudnám értékelni ha ez maradna. Viszont a dr Spock-ban ovastam hogy nekik már lassan át kellne aludniuk az éjszakát. Hát kiváncsi leszek! :wink:

Tegnap lennt voltunk Bfüreden sétálni, nagyon szép idő volt. Viszont a Balcsi még be van fagyva. Olyan jó ma is napsütésre ébredni, teljesen más kedvvel állok neki mindennek!

Eleonórának boldog névnapot! :wink:

Nálunk Noelnak rendkívül érzékeny bőre van. Próbáltunk már sok mindent és nem múlik el neki az arcáról a szárazság és a piros pöttyök. Pedig mi is visszaálltunk a gyógyszertári cuccokra. A sudokkrém nálunk sem jött be!
Vendég
 


Szerintetek hányas napozót fognak nyáron hordani babáink? Mert nézegettem vaterán jó áron, de nem tudom merjek-e rendelni? 80-86-ost?
Vendég
 


Sziasztok!

Melinda:teljesen Márkónak se tünt el a piros pötty az arcáról,a tejcsitől és a melegtől jön ki...én kenem neki a sudocremmel,azért van változás...kajcsi után szépen le kell mosni az arcát be kenni de csak napi 2-szer és kész...nálam bevált...

elvitték a lányomat /keresztapja/,így ma lehet pihenni...elmegyünk párommal vásárolni,kell venni lánykámnak kis motort,mert tegnap a barátnöje motorozott és sírt érte..meglepjük vele...így majd ha sétálunk és jön az apja is velünk akkor nem kell cipelnie az apjának,mert eddig cipeltette magát és párom mondta többet nem jön sétálni velünk... :lol:

Márkó is belehúz most reggel...este 9-kor evett,hajnal 3,és most még alszik 9 óra van... :oops: pedig mennénk vásárolni,lányom is ezt csinálta,ha mennénk valahova tuti,hogy akkor alszik sokat...

na mindegy szép napot

anda-vivibaba
 
 


Szia Anda!
Mi is használtuk pár napig a sudokrémet, de csak szárazabb lett a kis arca. Hiába, valakinek jó, valakinek nem. Most gyógyszertári fürdetőkenőcsöt használok az arcára, talán kicsit javul. Márkó felébredt, sikerült elmennetek?

Többiek???? :shock: De nagy pangás van!!!
Vendég
 


Melinda én félszemmel vagyok, de közben dolgozom a gépen :?

Gabi
Vendég
 


Melinda, én Ex-xema repair krémet kentem az arcára,(bőrgyógyi mondta) és tök szépen rendbejött.

Hogy mekkorák lesznek, arról halvány lila sincs... :lol:

Áron megint visítva sírt este 10-fél12-ig, utána aludt 7 órát, de ma de. folytatta, és most megint alszik. Én ezt nem értem...és mostmár egyre rosszabb a szemeiben látni a könnyet, sőt, ettől rosszabb a világon nincsen. :(
Este tápszert kapott, hátha jobban alszik, hát jól aludt, na.
Utálom a tejemet, mert attól fáj neki, ugyanakkor tudom, ez a legjobb.
Vendég
 


MI 10ig henyéltünk Dórival:-) Imádom a reggeleket. Amikor elmegy a férjem munkába berakja mellém a kiccsajt a nagyágyba és még szundizunk -nyújtózunk, ma jó sokáig sikeredett:-)
Vendég
 


Judy ne utáld, egyébként a tápszer sem jobb, az is tud gondot okozni :(
Sajnos, én már csak napi kétszer szoptatok :cry: egyre kevesebb a tejem...

Kérdezem én is, többiek? Főleg, akik régen voltak: Tulip, Nóna, Pumi, Meli, Kicsi... stb. és akik már nagyon-nagyon régen voltak: Mustyi, Éva, Gabicika, Tücsök.... stb.

Gabi
Vendég
 


Én is elnézem Dórit ahogy hajnalban hihetetlenül tekereg, pukizgat...És ilyenkor mindig végiggondolom mit tettem-ettem, de valahogy nem jövök rá mi árthat, vagy fújhatja fel. AZaz vannak sejtéseim: sör, csoki, de mindent nem vonhat meg magától az ember. Úgyhogy amíg nem sír fájdalmában és ki tudja tolni a dolgokat, eszem-iszom normálisan, így legalább szokja ő is. Meg eddig is ugyanezt ettem ittam (jah, nemcsak sört és csokit:-) ) és nem volt tekergés. nőnek, változnak a kis drágák.
Vendég
 


Sziasztok.
Ma éjjel a Joakim este 7-től hajnali 1/2 4-ig aludt, majd 1/2 7-kor kelt, azóta eszik alszik, most is éppen alszik a Joel is aludt, ő már csak délután fog majd aludni olyan 4 óra felé.
Várom, hogy jöjjön haza a nagyobbik fiam, hogy kivigyük a fiukat sétálni 7 ágra süt a nap itt.

manocskak
 
 


Nekünk most pár napja megszünt a hasfájás. De elötte volt rendesen. Most minden adag tápszerébe teszek 50-60 mecsek teát + minden étkezés elött Espumisan. Espumisan 1400 Ft és 5nap alatt elfogy. Nagyon durva, de muszáj használnunk, mert így nincs semmi fájdalmas sírás.

Judy! Ha nem lesz szebb a Noel bőre akkor kipróbálom azt a képet. Szegény Áron! Én még nem láttam igazi könnyeket a szemében! Én is mire azt hiszem hogy most minden oké és rendbejöttünk, akkor megint kezdődik. Tényleg mindig újabb kihívások!

Gio! Jól tettétek a lustizást! :)
Vendég
 


Már Dóri is könnyezik ha sír. Sőt az egyik szeme normál állapotban is olykor, úgyhogy mától szemcseppezünk pár napig. Tényleg mindig van valami
Vendég
 


Napozóból a fiamnak 80-as kellett az első nyáron. Ő is decemberi baba. 8 hónaposan 10,5 kiló volt és 78 cm. 4250-el született.
Ennyit tudok segíteni.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 



Sziasztok!
Csak gyorsan bejelentkezem, hetveget 3-masban toltottuk, nagyon jo volt, mentunk minden fele. Ma kint vagyunk Horvatban, alig 2 oraja erkeztunk, de mar ongyilkos szeretnek lenni, pedig anyosom itt sincs, de a testvere, aki itt a kozvetlen szomszed, mar szetcincalta az idegszalaimat, mindent joibban tud Domival kapcsolatban, mint en, es nem erti, ha szolok valamiert, de nagyon buszke vagyok magamra, mert meg birom, es nem cirkuszoltam...... eddig..... :? :oops:

Jajj mi lesz, ha egy honap mulva idekoltozunk...... :shock:
Asszem nagy harcokat fogok vivni........ :?

Nalunk amugy nyugos napok vannak, asszem most mar tutira manipulal a gyerek, be kell kemenyitenem, mert hulyere vesz, egesz nap riszalni kene a feneket, es beszelgetni, kulonben panaszkodik...... :shock:
Ha mar hasfajas nincs, akkor most szivat egesz nap..... :evil:

KépKép[/url]
domi06
 
 


Sziasztok!

Anna is könnyezik már. És tényleg nagyon szörnyű látni. Ma én már sajnos láttam. :( Csak azt nem tudom miért. Egyszer csak most elalvás előtt nagyon keservesen felsírt. :shock: Úgy kikaptam az ágyból hogy csak na! De 1 perc múlva már nevetett. Na meg alszik is azóta.

Viszont Annácska a nagy éjátalvó már 4. napja elromlott. Lehet mondani hogy ez már tendencia. Na nem nagyon, csak kicsit. Ugyanúgy 9-kor alszik el, alszik is 6-ig kb, csakhogy felkel 1x 3-kor. Ami eddog már nem nagyon volt. Na de mindegy, ezért nem panaszkodok.

Ma kaptuk a rota 2.felét. Lehet attól is nyűgösebb. :?


Hasfájás:
Anna már csak napi 3x kap gripe watert, és tartom a diétát +eszem az édesköményt. Ezen kívül már nem kell más. (szélcsőre gondolok itt). És majd ha betöltöttük a 3 hónapot akkor lassan megpróbálok enni 1-2 dolgot.

Póki!
80-as???? Anyááám! Ez még nekem olyan hihetetlen. Anna most 62-eset hord, de már 1-2 68-as is rákerül. Bár még csak 57-58 cm. De a 80-at mi tuti nem érjük el nyáron. Szerintem az köv télre lesz jó. De lehet hogy nagyon nagyot tévedek.
Vendég
 


Sziasztok!!!!!
Visszatértem.
Esélyem sincs visszaolvasni, a levlista is elég hosszú volt, de mindenkinek csodaszépek a gyerekei.
Ma kapta Iván a második Rotát, remélem nem lesz tőle baja.
A múlt héten a szüleimnél voltam, szombaton visszajöttünk, tegnap meg a másik nagyit látogattuk meg. Így most Ivánnak aklimatizálódnia kell az otthoni léthez. Meg nekem is... :oops:
A hazaérkezés utáni első meglepetés az volt, hogy a gyerek lába lelóg a mérlegről, így nem is igazán tudjuk megmérni rendesen. Bár most, hogy több, mint egy hétig nem mértem a mérleg-mániám is enyhülni látszik...úgy tűnik ezt kinőttem. :lol:
Na megyek, mert éhes a kis főnök...majd jövök olvasni.
tedorka
 
 


Enyém gyerek 62 cm :shock: szombaton mértem... +10 centit adott magához 12 hét alatt :shock:

Nyűgösöknek javulást!

Nálunk sajna csak 4 éjszaka tartott az, hogy átaludta :( ma pl. nagyon rosszul esett, amikor hajnali fél 1-kor költött... de szerencsére amint tele lett a pocakja, vissza is aludt :)

Gabi
Vendég
 


Gio, tök jó, hogy 10ig lusti volt, én is imádom az ilyen nyugis reggeleket.
Áron most tök jófej, mióta kelt, evett, nincs gáz, játszottunk, most ő magában, és eddig okés. (kopp-kopp)

Melinda, a teával készíted a tápit, vagy plusszba adod hozzá?
Vendég
 


Hú, ti már a 2. rotát kaptátok? Mi most fogjuk az elsőt :shock:
Vendég
 


Judy szerintem Melinda teával készíti tápit, én is tőle tanultam :) csak én már nem adom, mert rájöttem, akkor sokkal többet bukott Zalán, és szerencsére a pocak nem fáj, csak néha van gond a ritka kakikkal :( de erre meg hatásos a szirup.

Gabi
Vendég
 


Most olvasom újságban... szülők Álmos Manó-nak keresztelték gyermeküket a minap :shock: Ja! Mindez Farkas vezetéknévhez...

Gabi

Ma már többet nem írok...lassan csak velem lesz tele az oldal
8)
Vendég
 


Nekem az Álmos tetszik de nem adnám a gyerekemnek, mert túl vicces,
Manót ismerek, egy bnőm kisfiát így nevezte de szerencsére adott neki 2. nevet is Dániel így legalább ha nagy lesz választhatja ezt is:-)

Én még most főzöm az ebédet, totál le vagyok maradva :shock: KÖzben meg dögéhes vagyok...Szerencsére apa már itthon és Dórit hasára pakolva megy az idilli szuszi:-) Ezzel a látvánnyal sosem bírok betelni annyira édesek 8)

Ma voltam a szemcseppért a gyógyszertárba amit felírt a dokinő Dórinak mert könnyezik a bal szem. Mint kiderült antibiotikumos szemcsepp...Nem gyulladt a szeme, nem csipás, csak könnyes. erre elég lett volna egy sóoldatos bakker...Ugyan nem vagyok orvos, de utálom hogy mindenre az antibiotikumot gondolják megoldásnak úgy hogy nem is látta a szemét jóformán, csak a védőnő kért tőle receptet. Úgyhogy berakom a hűtőbe és nem cseppentek
Vendég
 


Gabi, én szeretlek...olvasni :lol: :lol: :lol:
Megint adom az infacolt, hátha. Eddig Gripe-t adtam, de az mellett is fájt neki. A tea meg nem megy.

Gio, úgy adott cseppeket, h. nem látta??? Ez igen!!

Én ma nem főztem/főzök. :oops:
Vendég
 


És mit eszel??
Vagy kényeztet valaki és vitt neked ebédet? :wink:

Igen, mert felhívtam a védőnőt, hogy eléggé könnyezik a bal szeme, ugyanakkor meg van hogy elmúlik, majd pár óra múlva megint. Nem igazán csipás, csak összegyűlik a könny a szemében. Sztem a könnycsatornával van valami (annyira okos vagyok hogy mindjárt ledoktorálok :oops: ). Szval erre mondta a védőnő hogy kér a dokinőtől cseppet. Aztán mikor itt volt oltani mondtam neki és akkor épp nem könnyezett , de szerinte a biztonság kedvéért cseppentgessek. Oké, de akkor még nem tudtam hogy antibios. AZt nem fogom neki tolni..
Vendég
 


Judy! Igen 50 ml teát teszek minden tápszerébe. De Noel simán is benyel 100-120 teát. Minden nap megiszik egy filter kamillát és 1 filter mecsek teát. Ezt összeöntöm, és minden tápiban 50 tea a többi víz. Plussz 2 evés között is teázik. Noel még eddig nem bukott ki semmit. Én teaellenes voltam Noel születése elött, és cumiellenes is, de hát a kis manónk nem úgy akarta. És hát Ő a Főnök! :-))
Vendég
 


Sziasztok!!!

Köszi a hiányolást,kedvesek vagytok!!!

Nem nagyon van időm,ami tul.képpen nem is igaz,mert lenne,csak azt inkább Dénessel töltöm,amikor itthon van...most épp nincs.
Sokat megyünk mindenfelé,sétálunk,tegnap az ikeában voltunk,ami tökjól sikerült,eltekintve attól,hogy Gergő a hazautat majdnem végigbőgte(1 óra :cry: )nem tudok vele mit csinálni,ilyen kölköt még nem láttam:csatakosra izzadja magát állandóan.Kézben,szopi közben,hordozóban,babakocsiban.Ma a nagy szélben ki kellett vennem a bundazsákból és csak egy szál body,rugi és overál volt rajta.És így tudott csak megmaradni a babakocsiban :shock: Hát ez van,Dénes is izzadós volt,de ő....durván.
Egyébként szépen telnek a napjaink,szopizik sokat és ma éjjel megvolt az első átaludt éjszakánk,fél 9-től 7-ig :shock: :shock: én keltem fél 7-kor és nem hittem a szememnek,gyorsan kipattantam,már amennyire atom-melleim engedték a fürgeséget és rohantam át.Persze aludt,légzésfigyu bekapcsolva.Aztán evett egyet és aludt tovább 10-ig.Persze így hosszú idők óta először fejnem kellett újra,de kedveztem Dénesnek is....
Úgyhogy én ezen a téren is szerencsés vagyok.Remélem a fogzás nem zavar be,mert jólesik minden nap ennyit aludni újra.
Nappal viszont sokat igényli a társaságot,keveset alszik,de hát valamit valamiért.

Az arc-kiszáradásra én naturlandos körömvirág-babakrémet használok,ami isteni,az egész család száraz-bőrét helyrepofozta pár nap alatt.Pelenkakrémek nem jók,azok hámosítanak,csak még szárazabb lesz tőlük.Hidratálók sem jók hiodegben,mert a víz kikristályosodik benne és ráfagy az arcra.Én alaposan körbejártam ezt a témár,mert apa és Dénes irdatlan száraz és érzékeny-bőrűek és óriási öröm,hogy erre a krémre rátaláltam.

Hozzátáplálást tényleg bőven elég elkezdeni 5-6 hónaposan,nem érdemes megkockáztatni,hogy allergiás legyen.Barátnőm járt így,hiába mondtuk,hogy ne dugjon a gyerek szájába lekváros piskótát 5 hónaposan,mert semmi szüksége rá.Én a magam részéről alig várom a friss termést a nyáron.Addig max.alma.

Teszek fel néhány új fotót,apával belelendültünk...csak ha nem bánjátok!!!!Puszi mindenkinek


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli! Iszonyat jó képeitek vannak!Gyönyörű szép gyermekek! Látszik Dénesem hogy mennyire szereti Gergőt! Jöhetnétek hozzánk is fotózni!
Vendég
 


Meli, nagyon jók a képek!
Úgy látom Iván nyűgösebben viseli a második Rotát, mint annak idején az elsőt...kicsit morcos szegénykém. Most apukájával alszanak. :)
tedorka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: