Új privát üzeneted érkezett!

Merszi
Tényleg nem akartalak megijeszteni,és ha így történt,kérlek ne haragudj!Nekem nincs összehasonlítási alapom,mert nekem nem ez volt a baj!Örülök,hogy csillapodott a vérzés!Ahogy olvastam Zsizsa írását,én is megnyugodtam!

mazsolasyl
 
 


szia mazsolasyl!

Dehogy haragszom!!!! Csak az ember ebben a helyzetben megpróbál az utolsó szalmaszálban (reményben) is kapaszkodni. Sajnos mindkét eset benne van a pakliban megy vagy marad...

Erősnek kell lennem! Nagyon ragaszkodom ezért a picurért, de persze nyugtatom is magam ha mégsem olyan kimenetelű lesz mint amit remélek, nem adhatom fel és nem törhetek meg. Talán mennie kellet, mert gond volt odabent és egy ártó tényező nem biztos, hogy jót tesz neki...

A nagy bizonytalanságban persze már megfordult a fejemben, hogy lehet vége...de muszáj lesz elfogadnom...

Ahogy telnek a napok és továbbra is pecsételgetek, egyre kissebb bennem a remény...erre a szerdai Uh vizsgálat adja meg a választ...addig is izgulok, de nagyon!!!!!
merszi
 
 


Merszi!

Veled együtt izgulunk!Ne add fel a reményt!!

mazsolasyl
 
 

 
 

Mazsolasyl!

Aranyos vagy! Köszönöm!

Ma egyébként egy kicsit jobb a hangulatom (lelkiállapotom) és újra reményekkel vagyok teli!!!
merszi
 
 


Merszi

Aaaaaaaz,jó!Vérzés csillapodott?

mazsolasyl
 
 


hello!

Hááát az a nyavalyás vérzés még mindig megvan. Nem mondom, hogy sok , inkább csipp- csöpp (nyákos), de eléggé idegesítő már számomra. Inkább pisiléskor jellemző, amúgy nem nagyon jön csak hébe-hóba. Legyen már szerda!!!!!!!! Mi lehet odabent?????

Egyre jobban kezdem összeszedni magam és elhessegetni a negatív gondolataimat, csak szerdán le ne törjenek....

Ma egy szülész-nőgy. ezt írta nekem:


Kedves Hölgyem!

Jó esélye van hogy a terhesség megmaradjon és egészséges magzatot szüljön. Általában a hasonló vérömlenyek felszívódnak, ez időben 2-3 hét.
Tisztelettel Dr.H.G

Jó lenne, ha ez így lenne!!! Valmiben (~kiben) hinni kell!
merszi
 
 


Sziasztok!
Szilvi!

Bocs hogy eddig nem jöttem :oops: mindig történik valami..na nem velem vagy a abával,csak úgy általában.

Most éppen egy hülye pics@ belémtolatott a múlt héten(egyszerűen nem nézett egyik tükörbe se és jött :? én meg ott merészeltem haladni...)szal most a kocsi szervízben és buszozunk(sajna csak egy kocsink van egyenlőre)..vagyis két napig bírtam és úgy döntöttünk anyunál lesznek a gyerekek mert nem bírtam a sok gyaloglást...anyu a városban lakik ,tudja vinni a nagyot oviba meg különórákra.

A lényeg a lényeg,hogy jól vagyunk!El se hiszem hogy már én is itt tzartok!!!

Emlékszel még az én rémtörténetemre...?????Hát nagyon ki voltam!!És most eszméletlen boldog vagyok!!

Neked gartulálok a kilsányhoz!!!!Már nem sok van hátra,látom!!! :)

A barnázás teljesen elmúlt nekem is,hál'istennek !Mi még nem tudjuk a nemét,talán 18.-án ,akkor megyek legközelebb UH-ra.Voltam ezen a az integrált vérvételen a Czeizelnél,annak csüt.-ön lesz meg az eredménye,remélem minden OK!

Merszi!

Remélem ma minden rendben lesz az Uh-n!!! :lol:


pusz,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Panni!
Nagyon örülök,hogy túl vagy azon a rémségen,(tudom teljesen soha nem lehet elfelejteni)és boldog vagy!

Sajnos nagyon figyelmetlenek az emberek,mindenki siet,szét sem néz!Én már a boltba is félek bemenni,mert csak tolják azt a francos kocsit,és nem is nézi nekimegy-e valakinek!
Már tényleg nem sok van hátra,kicsit azért mindíg parázok valamitől!Mostanában egyátalán nem jó a közérzetem,állandóan fáradt,nyűgös vagyok!Nem tom magam kialudni sajnos!Pedig már minden trükköt bevetettem!

Na,megyek is,megpróbálok kicsit visszapihizni,aztán 11 körül irány a védőnő!

Merszi!
Szorítunk,majd gyere mesélni!

Pussz mindenkinek!

mazsolasyl
 
 


Merszi,
mi volt az uh-n???
Zsizsa
zsizsa
 
 


Mersziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

Na,mi volt?Ugye minden rendben van?

mazsolasyl
 
 


sziasztok!


A baba ÉL!!!!!! Dobog a pici szíve, jár keze , lába és nagyot nőtt! A vérömleny még megvan sajna :( A doki szerint 2-3 hét és fellélegezhetünk!!!!

A vizsgálat után gyalog mentem haza, kellett a levegő...fülig ért a szám...aztán eszembe jutott a párom, hogy tűkön ülve várja a hívásom... ahogy felvette a telefont hatalmas zokogásba törtem ki...csak anyit tudtam kierőltetni magamból, hogy a babánk él...a forgalmas út mellett gyalogolva az autósok rámdudáltak...nem tudták , hogy ezek örömkönnyek...aztán itthon elmondtam a részleteket és ismét sírás...ma már kicsit megnyugodtam és ismét boldog vagyok!!!

Köszönöm, hogy mindanyian szorítottatok nekem!!! Következő UH-m 20-án lesz, de nagyon várom, hogy ismét átélhessem a babámmal való kontaktus örömeit!

Puszi : Merszi
merszi
 
 


Merszi,
éljen! :D Továbbra is drukkolok!
Zsizsa
zsizsa
 
 


Jajj Merszi,annyira örülök!Aztán azt a 2-3 hetet pihizd végig! :) Nagy kő eshetett le a szívedről! :lol: :D

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

mazsolasyl
 
 


Merszi!
Nyugalom, nem lesz semmi baj.
Itt vagyok rá példának. A kisebbik fiammal, és a mostani babámmal is hetekig véreztem, néha úgy ömlött belőlem, hogy 5-10 percenként!!! kellett betéteket cserélgetnem, mert átáztak. És itt vannak velem.
Szóval pihenés, C vitamin, Rutascorbin, és 2-3 hét múlva elfelejtheted az egészet.
Kitartás!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Boeske!

Ebben bízom én is nagyon! A vérezgetés tart, de talán nem olyan intenzív. Néha megindul és jön egy adag, máskor jóformán se híre se hamva. Szedem a bogyókat és várom a hetek múlását, hogy talán vége lesz a pecsételésnek egyszer és ismét élhetem nyugodt hétköznapjaimat. Talán még dolgozhatok is kicsit, no és ott a suli ahol kezdődik a vizsgaidőszak...aminek aztán januárban vége és csak a bébire és a családra koncentrálhatok.
merszi
 
 


szisztok! Remélem em baj,ha csatlakozom?

Az én történetem, mi lombikosok vagyunk. Most volt a 3. lombikunk,és 3 embrióból 3 megtapadt, és a 7 hetes UH-n mind a 3-ban élő magzat volt szívhANGGAL. Másnap este bevéreztem,irány a doki, és az egyik baba előtt a méhszály közelében egy hematómát talált. Én nem vállaltam a korházat, és így itthon pihenek.Vérzés minimális, néha inkább barna, és néha kis darabkák jönnek,fdőleg pisilékor. A hasam fájdogál. Megígértem a dokinak,hogy ha erősödik a vérzés akkor vállalom a korházat. É n is rutaszkorbint, magne b6-ot szedek,de a cvitamint is megpróbálom akkor. engem igazából a hasfájásom zavar, b
bár az néha a petefészkekből jön, ami az alapterhességeknél is előfordul.
24.-én megyek ismét UH-ra. Remélem minden renbeb lesz.
Ági28
 
 


Szia!

Ági28

Látom, te is izgulhatsz! Csak 3 bébiért! Nekem most ismét kissé jobban megindult a pecsételés, darabkák, de bízom továbbra is. Én a szokásos bogyókon kívül, arnica montana homeogolyót is szedegetek. Ez állítólag segíti a haematóma felszívódását! Talán segít, valamiben hinni kell!!
Aztán majd elfeledhetjük egyszer az egészet! Megnyugtató, hogy a baba fejlődik és nagyot nőtt az elmúlt időszakban!
én 20-án megyek UH-ra, már nagyon várom!!!!
merszi
 
 


Szia Merszi te most hányadik hétben vagy??

Nekem is ma kicsit jobban megindult a vérzés, de még mindíg csak minimális.
Szerintetek a 17x2x5 mm-es hematóma nagynak számít??
És a doki az tírta, hogy a magzat előtt a belső méhszálynál van? Szerintetek??
Ági28
 
 


szió ági28!

Nekem 26*12mm-es! Azt mondta a doki látott már sokkal nagyobbat és és kissebbet is és a méret nem befolyásolja az egész kimenetelét. Ha jól láttam az Uh-on nekem is a méhszájnál van.

Nekem pont 8 hetesen kezdődött a vérzés, de ha belegondolok korábban is volt barna folt , de akkor nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget mert 1-2-szer volt és alig látható.
Én ma vagyok 10hetes és 5 napos.

Én most is folydogálok , pláne a Wc-n (vér és alvadék) :( !

De azért nagyon bízom a pozitív kimenetelben!
merszi
 
 


Sziasztok!
Látom, nem vagyok egyedül ilyen gondokkal. Nekem nincs hematomám, van egy egészséges, mozgó kezű-lábú, dobogó szivü pocaklakóm és egy hetek óta tartó kellemetlen barna folyásom,, ami rendkivül idegesit. A doki szerint csak gombás fertőzés, de a kúp hatására sem múlt el, pedig ez már a második kúra. Pénteken voltam genetikai uh-on, ott mindent rendben találtak. De akkor sem jó ez. Félek, márciusban igy vesztettem el egy 8 hetes pocilakót. Csak akkori doki nem nézte meg uh-on, és egy másik vette észre 3 hét után, hogy nincs szivhang, nincs baba, mehetek a mütőasztalra. :( Borzasztó volt végigélni, elveszteni. Igy most persze parázok ezerrel, hiába van minden rendben a babával. Irjatok! Köszi.
Ági
Vendég
 


Sziasztok!

Ági
Na,én ugyanígy voltam,2 babát vesztettem el,mire orvost és kórházat váltottam!Így derült ki,hogy méhszájsebem volt,és az vérezgetett!Szerencsére azóta minden rendben!
Nézte ezt Nálad a doki?Csinált citológiai vizsgálatot?Szerintem érdemes lenne!
Ne aggódj,pihizz sokat!

Ági28
Gratulálok a három babához! :) Pihizz nagyon sokat!

mazsolasyl
 
 


JÓ hogy megtaláltalak benneteket, egyre jobban megnyugszom! :-)

Én a második lombik után vesztettem el egy babát, 7 hetesen nem volt szívhangja, pedíg előtte már volt. De úgy fogtam fel, hogy végre egyszer eddíg is eljutottam! :-)

Hát igen 3 babával valószínű a 20.hét után jön a szigorú fekvés, de hát nem dszaladok előrre, mert a pillnatnak örülök, és reménykedem, hogy a jövő heti UH-n minden rendben lesz! :-)
Ági28
 
 


Mazsola!
Visszaolvastam az első oldaltól a topicot és láttam, hogy neked is mitől volt barnázásod. Szóval, én már gyanakodtam rá hetekkel ezelőtt, hogy talán méhszájseb miatt van, vagy van valami ott, mert a babuci jól volt, hematoma sehol. Az érdekes az, hogy a doki megvizsgált kézzel is, kacsával is- be is kukkolt és nem mondta, hogy bármit látna. Csak hogy gombás fertőzés. Nos én kiváncsi természet vagyok, és fürdésnél megnéztem kézzel, nem-e érzek valamit, és mintha lenne valami a méhszájamon, nem tudom, valami furcsa, nem oda való és az ujjamon pedig tiszta piros vér volt. De nem vérzek, azóta sem, csak a barna jön, főleg, ha wc-re megyek. Te is azt irtad, érintésre vérzett a méhszájsebed. Mit csináltak vele? Kaptál gyógyit? Szerinted szóljak a dokinak, hogy én érzek valamit, vagy hülyének fog nézni, hogy mit tapizom magam :? , vagy csak szóljak, hogy még mindig nem múlt el a barnázás?
Ági
Vendég
 


Ági!

Mindenképp szólj majd a dokinak,ha nem múlik el a barnázás!Azt is mondd neki,hogy igenis Te érzel valamit,aminek nem kellene ott lennie!Ha meg hülyének néz,vagy úgy látod nem foglalkozik veled eléggé,akkor keress másik dokit!!!!!!
Nekem mindíg ecsetelte a doki,mikor mentem vizsgálatra.Egyszer véreztem nagyon,akkor kórház,Rutascorbin,Duphaston,Magne B6.Aztán lassan elmúlt,és azóta sincs
semmi!Szerencsére,kopp-kopp-kopp!Ja,meg csinált citológiai vizsgálatot, és az is rendben volt!

mazsolasyl
 
 


Látom, szóba került a haematómák mérete. Nekem Márkkal 3,5x1,5 cm-es volt, a mostani babával még 4 cm-nél is nagyobb. És lám, megvannak. Szóval kitartás, türelem, sok-sok pihenés, és minden rendben lesz.
És nem megijedni, ha esetleg erősödik a vérzés. Ahogy nőnek a babák egyre inkább kiszorítják a haematómát, és elfoglalják a helyét. A vérnek meg valahol ki kell ürülni.

Egyébként az a szerencse, hogy a méhszájnál van a haematóma. (Nekem is ott volt.) Különben a vérzés lelökné a magzatburkot a méhfalról.

Drukkolok!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Köszi Boeske! :-) Hát szerencsére vérzés már nem nagyon van, inkább néha jön egy kis barnás trutyi, de az is inkább akkor mikor WC-re megyek. Remélem jövő szerdán jó híreket kapok majd. Már most nagyon izgulok!
Ági28
 
 


szió!

Hát azért én még nem leszek nyugodt ha megindul az erős vérzés!!! Hétfőn este így kerültem kórházba, éppen most jöttem haza pénteken. Olyan erős vérzésem volt, hogy alig tudtam lépni, mert spriccelt, dőltek belőlem a tenyérnyi vérgöbök, némi szövettel és kijött egy rózsaszín húscsomó egy vezetékszerű nyúlvánnyal...de a lényeg nem a bébi volt! Ő él és ismét sokat fejlődött!!! Nem mertek hazaengedni, de kikönyörögtem, hogy feküdni és vérezgetni otthon is tudok. Engedtek, persze holnap is be kell mennem.
Tovvábbra is vérzek és jönnek belőlem a darabok...
A haematóma valóban kissebb lett 26*12 helyett 17*8mm lett. De a vér még mindig rendesen jön...olyan mintha sose lenne vége :(
merszi
 
 


Érdekes nekem nem nagyon jön vér, inkább néha barna trutyi, főleg az után, miután nagyvécézek. (bocsika) Pedíg nem is erölködök. Néha jön halvány szövetdarabnak látszó valami, de csak picikék. Úgyhogy reménykedek, hogy rendben lesz minden a jövő héten.
Ági28
 
 


Ági28!

A barna már jó jel (állítólag). Folyton azt kérdezték a kórházba tőlem hogy már barna e ? Hát nekem még most is élénk piros.
Ma voltam Uh-n, először nem találták a haematómát, majd fél óra múlva megállapították, hogy most éppen nőtt és 19*12mm-es.
Szerencsére a baba is nőtt a keddi 44mm-ről ma szombaton 56mm-re (ma 10+3 a kora). Ezutóbbinak valahogy jobban örültem. A szűrés adatai is jók lettek!!! Kicsit megnyugtató. Jövő szombaton ismét UH. Addíg izgizek.
A szonográfusnak mondtam a hüvelyi Uh előtt, hogy én bizony vérzek igaz, már nem annyira. Ő viszont meglepődött, hogy azért ez nem kevés (pesrsze ahhoz képest amilyen volt már csillapodott!!!).Bár elhamarkodott lenne kijelenteni, hogy csökken a vérzés mert csinált már ilyet velem a "testem", aztán újra megerősödött... :(
Drukkolok neked is! Egyébként nekem is a wc-n jön a nagyja erőlködés nélkül.
merszi
 
 


Sziasztok!
Nekem is volt vérzésem(elég durva) a 9. héttől. Befektettek, mert amúgy is veszélyeztetett voltam. A dokim azt mondta, hogy a 12. hét vízválasztó, és akkor el fog múlni. És igaza is volt, ahogy beléptem a 12. hétbe, elmúlt a vérzés, jöhettem is haza.
Egyébként nálam sem láttak haematómát az uh-n (hüvelyi volt bő vérzéssel), ettől függetlenül volt.
Szóval próbáljatok megnyugodni, ami tudom, hogy nehéz,de gyakran előfordul ilyen sajnos.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes!

Hát próbál az ember megnyugodni, de most is akkora darab távozott belőlem, hogy brrrrrr. Igy igen nehéz....
Nekem is 12 de inkább a betöltött 13. hetet jósolta adoki, hogy akkor talán vége... Ez egyelőre távolinak tűnik ilyen vérezgetés mellett!!!!! Folyton csak azt érzem, hogy a hüvelyemből kicsúszik valami és akkor meglátom a sokszor majd tenyérnyi alvadékot. Ez rettentő ilyesztőőőőőő!!!
Persze a bébi vígan ficánkolt ma is a pocimba és hosszú vizsgálat miatt legalább fél órát csodálhattam!!!! Ez a lényeg! ÉL!!!!
merszi
 
 


Kép ŐŐŐ

A lényeg amelyről (Akiről) az egész történet szól! :D
merszi
 
 


Jaj látom elírtam nem 10+3 hanem 11+3 a babám "kora".
merszi
 
 


Sziasztok!

Szeptember óta nem írtam ide, ami miatt kicsit röstellem is magam.
Végülis kiderült, hogy 2 baba lett volna, s a 2 között volt egy haematóma és amiatt véreztem 6 hetesen..
A pihenést itthon is betartottam, majd amikor már "könnyebbnek" éreztem magam, felkeltem és laza munkákat végeztem csak :D
Tartott is a jó állapot egészen a múlt hét szombatjáig, akkor megint vérezni kezdtem, azonnal kórház, de csak vizsgálat volt, méhszáj teljesen zárt - újra "nagyobb" lett a haematóma - másnap látták is UH-n, de nem volt túl nagy, így azt mondták nem lesz gond.
Teltek a napok, feküdtem, szedtem a No-Spát, Pipolphent, C-vitamint, szinte nem is keltem fel, csak ha nagyon muszáj volt, aztán pénteken hajnalban ismét elindult a vérzés, kezdetben csak szivárgott, majd de. 8 körül éreztem, hogy "folyt".. Párom pont Bécsbe ment aznap hajnalban, így nem mertem felhívni, mert tudom abból mi lett volna.
Végülis barinőm vitt be a kórházba, szerencsémre aznapra volt a 12 hetes UH-m időpontja :D - ott mindent rendben talált a doki, nem látott haematómát :? :shock: , a baba jól van, mindene megvan és fickándozott odabent :lol: , a méhlepény mellső fali. Beszéltem az orvosommal is, aki szerint a vérömleny távozott.
Azóta is fekszek, és hol átvált barnázásba a "folyás", de ma éjjel megint volt kis friss vérezgetés.. Nem tudom.. érzem minden rendben, de azért parázok is kicsit - a fekvés már nem esik jól, de próbálom magam túltenni rajta :D mert azért a gézengúzért odabent megéri :wink:
Ma vagyok pont 13 hetes és csak reménykedem, hogy hamarosan már nem kell nap-nap után feküdnöm.

Bocsika a hosszért :roll:
Kívánok mindenkinek nyugodt pocakosodást :D

Ki mivel tölti a hosszúhétvégét? :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


kis-csillag!

Látom hasonló a helyzetünk (persze én 1 babával kezdtem).
Én továbbra is vérzek és várom, hogy talán egyszer átmegy barnába...de még mindig élénk piros és sok...

A fekvés nem igazán megy, bár ígértete tettem a kórházba rá, de sajnos nem tartom be. Örök életembe állandó pörgő voltam.Ma is 6-kor keltem, de minek? Hát nem megy az alvás. A kórházban én is kaptam Pipolphent és szerintem nekem az bezavart azóta nem jól alszom itthon (itthon már nem szedem).Éjjel is pörgök az ágyban.

Most is legszivesebben kisikálnám a szőnyegeket, de erről azért megpróbálom lebeszélni magam, mert csak magam hibáztathatom majd ha baj lesz...Na ez nagyon nehéz lesz. Hiszen nem dolgozhatok és imádok takarítani is , de most csak liht-osan szabad...
Persze, az ijedtség néha ágyba dönt, de nem tart soká...
remélem odabent ez nem gond, edig jól bírta és még bírja is sokáig!!!!
merszi
 
 


Szia Merszi :)

Tudod, tökéletesen megértelek - én is hasonló vagyok, szeretném kifényezni a lakást, rendbe vágni a szobát, de még nem merem, bár ma érzek "lelkesedést" hozzá :wink:
Amúgy nekem is gyakorta jelentkezik friss vér, de nem tudom hogy hogyan, mert csak akkor, ha kimegyek wc-re.. :?
Az volt nekem a legnagyobb visszatartó erő, hogy nálam a 3. erősebb vérzés volt, ami pénteken jelentkezett - és valahogy mégiscsak sikerült ágyba parancsolnom magam, mert tudom van miért, hiszen kis Csiperkénk odabent rettentően jól érzi magát :D mindezek ellenére :roll: :D
Én szedem a pipolhent, nem azért, hogy aludjak, hanem mert ellazítja az izmokat, ergó csökkenti a görcskészséget, és én már teljesen immunis vagyok rá alvás terén.., bár görcseim sem voltak egyszersem.. :shock: :D /szerencsére/
Éjszakánként én sem vagyok túl jó alvó, de ez annak köszönhető, hogy sokat járok wc-re - de hát aki sokat iszik :D

Azért csak pihengess, minél többet, nem árt - tudom, nem kellemes, 7. hete fekszünk szinte megszakítás nélkül.. :)
Ki lehet bírni :wink: mert van miért, valakiért :D a csodáért :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy a barna jó jel. Igazából nekem piros nem is nagyon volt, csak kicsi. Én ugyan még csak két hete fekszem, de annyira mennék már egy jót sétálni. Néha kiállok az ablakba, és jó mélyeket szippantok a friss levegőből. Már az is megnyugvás.
Én sem csinálok itthon semmit, pont ezért úszik a lakás, nem egyszerüen, de most le....om. És már csak kettőt kell aludni, és megtudom mi van. Annyira izzgatott vagyok.
Ági28
 
 


Szia Ági!

Ha jól átgondoljuk, terhesség alatt még a barna sem normális, de én pl. az én esetembe örülök, hogy most már csak barna jön.. Remélem, hogy Neked is hamarosan csak jó híreket mondanak :!:
Csuriban az ujjaim :wink:
Nálam is úszik, de én is let...om.. :lol: :lol: Kinek nem tetszik, ne nézzen körbe :lol: :lol:

Nekem pénteken az UH-n nem láttak vérömlenyt - bár Uh előtt volt igazi "folyó" azóta már csak szivárgó, maszatoltó, így remélem ez is jó jel számunkra.

Nekem majd csak 29én kell visszamennem, de szerintem megfűzöm az orvosom, hogy kérjen egy UH-t :roll: Láthatnám is a csöppömet, meg meg is nyugodhatnék :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Hát igen én is pont ezt mondtam, hogy akinek nem tetzsik, az takarítson ki! Bár nem panaszkodhatom, mert a párom mindent megcsinál, csak hát a munka mellett nem nagyon van idelye. Mikor hazajön, előszőr utánnam pakol el mindent. Ja és ott van két tündéri kutyánk is, akikkel sétálnia kell menni. Szóval nem unatkozik szegénykém! :-)

Köszi én is szorítok neketek!

Kis-csillag hogyhogy csodababa?? Régóta vártatok már rá??
Ági28
 
 


Ági: hát, tulajdonképpen igen, 5 évet, de csak idén februárban mentünk meddőségibe, de megérte :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis-csillag! Drukk a 29-hez, énis pont aznap megyek vissza dokihoz és remélem, uh-ot is csinál. Bár szokott, pont azért mert barnázgatok és nem akar múlni, minden 3.héten megyek vissza hozzá és mindig megnézi, de jól van a kis drága, jár a keze-lába, a genetikai uh. is jó volt. Rendesen növöget, csak ez a barna ne lenne, nagyon idegesitő. És nekem is inkább akkor, ha wc-re megyek. Már nagyon várom a 29-ét, remélem, minden rendben lesz.
Vigyázzatok magatokra!
Ági
Vendég
 


Pumpóka: akkor Neked is drukkolok 29ére :roll: :wink:
Az én orvosomnak sajnos nincs UH-s képesítése, de nagyon rendes, ha megkérem, egyből átvezet az UH-ba és megkéri a dokit, hogy csináljon egyet :D

Nekem a ma éjszaka volt az első péntek óta, hogy csak icipici frissnek imponáló jelent meg a papíron, és azon kívül csak iciripiciri barna lett reggelre a tiszt. betéten..
Na persze éjjel 3x is megnéztem, mert annyiszor járok kis wc-re :lol: :lol: :lol:

Kellemes pihenőnapot mindenkinek!

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Benéztem, mi van Veletek!
Örülök, hogy a babák jól vannak.
A fekvést tartsátok be, akármilyen nehéz is. Én legalábbis annyira féltem egy újabb vetéléstől, hogy két kisgyerek mellett is 8 hetet feküdtem. Persze hívni kellett segítséget is babysittertől kezdve a takarítónőig.
Drukkolok, hogy mihamarabb elmúljon mindenkinek!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok! Jelentem hematómának híre hamva sincs. Ám a 3 bébi jól van.
Most akár milyen kegyetlenül hangzik is a redukción kell még gondolkodni, mert a magasságom miatt nem biztos, hogy bírnám a 3 babót. Na majd beszélek egy genetikus doktorbácsival, és ő majd ad nekem tanácsot.
Ági28
 
 


Sziasztok

Ha lehet én is csatlakoznék hozzátok és megosztanám veletek az én kis történetemet.
Vendég
 


Húúú de sokat írtatok!

Látom Ági28 szerencsés vagy ,mert túl vagy a haematómán. Igaz itt a következő amin gondolkodnod kell. 2 vagy 3-om?? Ez nagyon nehéz döntés. Bár egyre többet cikkeznek arról, hogy a közeljövőben csak 2 embriót fognak beültetni a lombikosoknál a babák és a mama érdekében. Nagy döntés áll előtted, nem irigyellek.

Én továbbra is pecsételek, bár kevesebbet és mintha kezdene barnulni (talán nem képzelgek). Legalábbis a betétem egyre kissebb!!! Vége lehetne, mert ez az állandó "folyás" teljesen szétmar odalenn...marad a bepanthen...

Háát a takarítást nem sikerült lesza.nom, mégis nekiálltam...szörnyűűű ez a tétlenség. A röhej, hogy kisikáltam a hatalmas szőnyeget, másnap pedig vettem helyette egy újat... :lol:

Hát ez vagyok én... világ életemben mozgékony voltam, és mégis azon csodálkozom, hogy tud annyit mozogni a 6 éves fiam...pont olyan mint én :P

Jó egészséget mindenkinek!
merszi
 
 


Merszi biztos jó ötlet volt az a szőnyegtakarítás??
Hát még én hogy örültem neki, mikor a doki mondta, hogy nincs hematóma. Mert a múlt héten egyébként megfenyegettem a testem, hogy ha lesz, akkor irány a korház. Úgy látszik jól megilyesztettem! :-)


Hát igen nehéz döntés az biztos, de sajnos nagy az esély, hogy a kettőnél maradunk, mert az én és a babák esészsége miatt is jobb.
Egyébként van már olyan intézet, ahol csak kettőt tesznek vissza.

Most meg lassan elkezdem intézni a kiskönyves dolgokt. Hát hogy az mennyi utánnajárás, nem is gondolná az ember. Ilyen vizsgálat, meg olyan vizsgálat kell hozzá szörnyűűűűűű.
Ági28
 
 


Sziasztok!
Hát én most jól elintéztem magam. :oops: Napok óta semmi barna, viszont egy hete olyan szinten kivánom az én kicsi szerelmemet, hogy azt már betegesnek érzem néha. :oops: Tegnap estig birtam..... Aztán reggelre meglett a hancúr eredménye, elég tisztességes mennyiségü vegyesen piros-barna..... Pffffff, nem tudom, hogy tudnám leállitani heves vérmérsékletemet, vagy külön ágyba kéne költöznöm.
Hétfőn megyek dokihoz, remélem, minden rendben, soha nem bocsátanám meg magamnak, ha baj lenne..... :( Majd jelentkezem.

Ági
Vendég
 


szió!


Ági28!
Túléltem a szőnyegsikát :). Nagyon jól esett a mozgás. Nem erőlködtem csak liht-osan sikáltam. Meg se éreztem.Nem tehetek róla tizstaság-, rend- és mozgásmániás vagyok. (persze amikor ömlöttem én se ugráltam, de hát már sokkal jobban vagyok)! A lényeg látványosan egyre kevessebb a pecsételés. Az is barnás és sima tisztasági betéttel átvészelem a napot. Alig van valami a betéten. Holnap az Uh-n remélem jót mondanak!!!

Pumpóka!
Szorítunk Neked! Nem járhatsz úgy mint a múltkor! Nincs két egyforma eset. Igen tudom, aki egyszer póruljár mindig rosszat sejt. Én is így voltam anno egyszer.
Amúgy a fiamnál én is nagyon kívántam... :). Nem hiszem, hogy bajt csináltatok...hiszen amúgy is pecsételtél, most pedig az izgalom kihozta a maradékot...
Ilyenkor a hormonok nagyon tudnak dolgozni!!! Van aki nagyon kívánja, van aki abszolút nem...
Szerintem a férjed nagyon örült... :lol:
merszi
 
 


Pumpóka egészségetekre!
Nálam ilyenre gondolni sem lehet, mert a lombik miatt a beültetéstől számítva házasélet stopp van. Ugye apánál még megoldjuk a gondot, de hát nekünk is elkelne a kényeztetés! :-)

Merszi akkor jó. Lightesen szőnyegetpucolni :-) De a lényeg, hogy jól vagy, és ez a fontos. :-)
Ági28
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: