Új privát üzeneted érkezett!

Én ma délelőtt elrohantam a patikába és vettem kétfajta homeós bogyót, majd kiderül hatnak-e valamit.

Én most a Gravidát szedem, már ha be tudom venni, mert annak se látom értelmét, hogy beveszem aztán már hányom is ki. Szóval nekem ez jobban bejött, mint az Elevit, annak már a szagát se bírtam. Napi 1 folsavat benyomok, az még nem jött vissza :D

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Robcsi

köszönöm szépen a linkeket is, tényleg hasznosak, le is mentettem a gépemre, hgoy mindig megtaláljam.

Én is az elevitet szedem, de azt még a stimuláció kezdetén felírta a doki a Kaáliban.

Tegnap reggel még én is kétségek között voltam, ui. csütörtök este volt egy kis barnázásom, és nagyon megijedtem. A Kaáli Intézetben csak jan 4-én van időpontom, de addig nem bírtam volna ki, így tegnap reggel felhívtam az itthoni nőgyógyászomat, hogy sürgősen UH-ra lenne szükségem, hogy megnyugodjak, ő pedig mondta, hgoy már mehetek is be hozzá.

Olyan jó, hgoy itt mindannyian egyidősek vagyunk, 1-2 hét különbséggel :D
Pl. tegnap olvastam, már nem emlékszem melyikőtök írta, hogy fogmosás közben hányingere van. nekem is akkor van. csak akkor. de ilyet előtte még nem is hallottam, de ezek szerint nem vagyok ezzel egyedül.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Jó reggelt, ébresztő!!!!!!!!

Hová mentek este? :D

Kép
nap12
 
 

 
 

Halihó!

Nap én még mindig álomkórban szenvedek, úgyhogy max. az ágyikóba megyek este :D
Apa amúgy se egy nagy bulizós, meg a Rékát se tudnánk hová tenni.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Ti mentek valahová?

Ja, amíg el nem felejtem ma még leszek, de bizonytalan ideig (max. 1 hét) nem lesz netünk, úgyhogy már előre is mindenkinek küldöm a drukkokat akik ebben az időben mennek uh-ra, dokihoz. :D

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Robcsi, :( Hiányozni fogsz!!!!!

Kép
nap12
 
 


Sziasztok Kismamák!

Tegnap nem írtam, de azért délelőtt benéztem és elolvastalak benneteket. Képzeljétek, hogy a férjem elkapta valami vírus, tök beteg, őt ápolgatom (és persze nagyon sajnálom). Lázas, rossz a közérzete, tegnap és ma reggel is kerülgették a rókák. De csak akkor, amikor meglátta, hogy én mit eszek, már ment is a WC-re. Lehet, hogy ő viseli a terhesség tüneteit, pl. reggeli rosszullét. Én pedig annyira együtt érzek vele, hogy nekem sincs étvágyam, közben pedig tök éhes vagyok. Attól félek, hogy befertőz és akkor engem is kerülgetnek a rókák, sőt el is kapnak. :?

A nadrágok nekem is szorosabbak a hasamon, de kilóra nem híztam, max. fél kilót, de hogy tegnap együtt éreztem a férjemmel, ma reggelre 30 dekával kevesebb voltam, mint tegnap. Amúgy a Márkkal 6 hónapig egyáltalán nem híztam, már a védőnő aggódott miattam, pedig ettem, igaz nem sokat.

Úgyhogy ma nem is főzök semmit, a férjem úgysem tud enni, én meg majd bedobok egy pizzát a sütőbe. Pedig tervbe volt lencseleves (ezt egyik évben sem hagytam ki), fasírtgolyó, saláta, kókuszos süti. De mi is inkább az ágyba fogunk menni.

Amúgy éjjelente én is felébredek és nekem is jönnek a hülye gondolataim, félálomban vagyok és az van a fejemben, hogy vérzek stb. Ilyenkor teljesen bepánikolok. Pedig azt hittem, hogy a második terhesség sokkal könnyebb lesz, mint az első. Egy nagy frászt, sokkal többet aggódom. Lehet, hogy sok idő eltelt a két terhesség között (7 év). Na most már mindegy.

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Mi megyünk este egy bálba. Pár napja alakult így, nem akartunk sehová menni, mert itthon ülősek vagyunk. Barátok beszéltek rá, hogy majd lehetünk otthon ezután. Majd nagyon vigyázok magamra, remélem minden rendben lesz.

Sajnálom Márkanyuka, hogy Te is fel-felébredsz. Nagyon furi, hogy szinte mindenki így van. Biztos nem véletlen.
Szegény férjed, jobbulást!

Kép
nap12
 
 


Sziasztok,

Tegnap nem tudtam jönni, eléggé el voltunk havazva.

Nekem is hányingerem van a fogmosástól, iszonyatos, pedig nagyon alaposan kell most mosni, nehogy tönkremenjenek.

Tipp a hányingerre, nekem az utóbbi napba jött be: Jeges limonádé.

MI kimegyünk az utcára éjjel, állítólag nagy tömeg lesz, hátha látjuk a tűzijátékot :lol: Mást nem tervezünk.

márkanyuka, sajnálom a férjedet nagyon. GYógyuljon meg!

"Adjon az Isten
szerencsét,
szerelmet, forró
kemencét.
üres vékámba,
gabonát,
árva kezembe
parolát,
lámpámba lángot,
ne kelljen
korán az ágyra hevernem,
kérdésre választ
ô küldjön,
hogy hitem széjjel
ne düljön,
adjon az Isten
fényeket,
temetôk helyett
életet"


Boldpg Új Évet!

Purc

Purc

Kép

Kép
purc
 
 


Azt elfelejtettem az előbb, hogy én is szedek terhességi vitamint, elevittel kezdtem otthon, aztán mikor kijöttünk, akkor itt vettem. És már június óta szedem, és eddig nekem nem volt gondom vele, hogy híznék tőle vagy bármi. Úgyhogy szerintem nem az zavar be nálam.

Purc

Kép

Kép
purc
 
 


Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!
Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Minden kedves kismamának nagyon boldog, örömökben, boldogságban gazdag új évet kívánok: Tünde

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Kép

Mindenkinek boldog új évet kívánok!

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog és örömökben gazdag új esztendőt kívánok. Hát unatkozni nem fogunk, az biztos!

Kép
beszilva
 
 


Sziasztok Kismamák!

Hogy érzitek magatokat az év első napján? Én jól, sőt már a férjem is jobban van, reggel már csak hőemelkedése volt és bírt enni. :lol:

Mona, Beszilva örülök, hogy jelentkeztetek. Ezek szerint minden rendben van veletek. :D Beszilva: milyen érzés a két pocaklakó? El sem tudom képzelni.

Holnap újra dolgozás, de már holnap este a fiam is hazajön a mamától, már nagyon hiányzik minden hisztijével. :D

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Boldog Újévet Mindenkinek!!!

Hű, mi hajnal 5-kor jöttünk haza, délig aludtunk, de óránként felébredtem, nem tudok nappal pihenni. Majd hozzá kell szoknom... :D
Hányingerrel ébredtem, csak úgy volt jobb, hogy egész nap eszegettem. De ebből a folyamatos eszegetésből, hogy mi lesz?!
Jóhogy gömbölyödöm!!! Pedig még babó nem is látszik. :)

Beszilva én is kiváncsi vagyok a beszámolóra. Mekkorák is?

Márkanyuka, örülök, hogy kifele lábaltok a vírusból!

Kép
nap12
 
 


Sziasztok,

Remélem mindenkinek jól telt a szilveszter. Mi nagyon jól éreztük magunkat, kimentünk Atlanta főterére, ahol koncertek voltak. Igaz pár órát maradtunk, de pont elég volt :D

Beszilva, gratula az ikrekhez. Megkérdezhetem, hogy mikor derült ki, hogy 2 pócaklakód van? Hányadik héten?

márkanyuka, örülök, hogy jobban van az Urad.

Ma reggel találkoztam a rókával. Már nem csak rosszul érzem magam, hanem a kis vörös is meglátogat :(

Mindekinek további szép napot

Purc

Kép

Kép
purc
 
 


Én is nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek :D

Én otthon voltam tegnap éjszaka, veszélyeztetett terhes vagyok, nem is nagyon szabad felkelnem. Na, de nem esik nehezemre. :D

Purc,

te holnapután mész dokihoz. miért nem egyértelmű, hogy csinálni fog UH-t?

Lányok ,

van köztetek, aki nincs rosszul? nekem azon kívül, hogy a fogmosásnál néha hányingerem van, kutya bajom. Azt írjátok, hogy milyen rosszul vagytok.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi, itt Amerikában nem szoktak Uh-zni. Azt meéslte egy lány, hogy 2 UH-ja volt az egész terhesség alatt, az egyik félidőben, a másik a vége felé. Ezért nem vagyok biztos, hogy lesz, de mondani fogom, hogy néha fáj a pocim, és akkor remélem megnéz. Nekem is csak kedd óta van rosszullétem. Van olyan, aki egyáltalán nem érez semmi ilyesmit.
Megkérdezhetem miért vagy veszélyeztetett terhes, de csak ha tényleg nem gond.

Csajok,
Nekem most nagyon belenyilalt a cicim, gondoltam megtapogatom, mivel kb 3 hete voltam rákszűrésen, és minden ok volt, ezért nem gondolom, hogy daganat, de valami csomó szerű van benne az tuti. A kérdésem az lenne, hogy lehet már tejmirigy? vagy kezdjek el aggódni! Holnap után azért megemlítem, remélem nincs gond, nem hiányozna. Mindenesetre szépen felidegeltem magam :cry:

Purc

Kép

Kép
purc
 
 


Sziasztok!

Én új vagyok itt a fórumon. Számításaim szerint én is aug. elején fogok szülni. Bár sajna poontosabb időpontom nincs, mert ma elmentem a dokihoz aki közölte, hogy jöjjek vissza 2-3 hét múlva, mert most még nem tud megvizsgálni, mert ez még csak kémiai terhesség (kb7 hetes lehetek). Itt visszaolvasgatva volt már olyan is aki már UH-on is volt. Segítsetek tényleg lehetséges-e ez vagy csak kiszúrtak a velem. (a helyi nőgyógyászatra mentem).

K
bkrisztike
Budapest
 
 


Purc

A 4. lombikom sikerült msot, ezért vagyok veszélyeztetett terhes. ráadásul múlt héten, csütörtökön kicsit barnázott is, valószínűleg a progeszteron szint nem elég magas. (én kúp formájában kapom a progeszteront, 12 hétig)

nekem is nyialal a cicimbe gyakran, azt sajnos nem tudom, hgoy lehet-e már tejmirigy.
szerintem próbálj az UH-hoz ragaszkadni, akkor fogsz csak igazán megnyugodni.

Bkrisztike

üdv. közöttünk.
én 5 hetesen voltam először UH-n, s már akkor is látszott, aztán múlt héten megint voltam, mert egy kis gond volt (amit Purcnak írtam), s már a szívcső pulzáció is látszott.
és még most se vagyok 7 hetes terhes. tehát szerintem csinálnia kellett volna UH-t a dokidnak. próbálj meg másik dokihoz elmenni, én nem haboznék egy percig sem.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Sziasztok!

Szintén új volnék, s ha nem bánjátok, szívesen csatlakoznék az alakuló csapathoz.

Bkrisztike

Én 6 és fél hetesen mentem UH-ra, s már jól kivehető volt a 3 mm-es picuri "szívdobogása" is, igaz, hogy helyi szinten a legjobb UH-s doki vizsgált, elképzelhetőnek tartom, hogy nem minden doki ért annyira a dologhoz.
És még egy megjegyzés: néhány hozzászólás alapján, máris leszűrtem a tanulságot: legjobb, ha van saját dokid, különben nem megfelelő elbánásban, figyelmességben részesülsz.

Amúgy 29 éves kaposvári anyuka vagyok, van egy 20 hónapos rosszcsont kisfiam, Benedek és a leendő tesója a pocakban most 8-9 hetes, pontosan nem egyértelmű, mert az uh szerint 1-másfél héttel kisebb, mint az utsó menzi alapján számítva.

Rosszullét:
Nálam az első pillanattól van, de eddig egyre rosszabb. már nem tudom kinyitni a hűtőt...
Úgyhogy holnaptól házhoz jön a kaja, mert a főzés sem megy...
Benivel a 9-12 hétig tetőzött a dolog, folyamatosan hánytam naponta 20-30-szor is, úgyhogy a víz sem maradt meg bennem, végül -8 kilóval (mondjuk ez rámférne most is:)) és kiszáradással a kórházba kerültem, ahol 3 napig infúzióztak. Utána semmi probléma nem volt. Remélem ezt most megúszom, mert így egy kisgyerek mellett már nem is olyan egyszerű rosszul lenni sem.
Egyenlőre ennyit
:D
Boldog új évet mindenkinek!

Franciska
(Ha elmondjátok, hogy kell vonalzót csinálni, nekem is lesz.)
pfranciska
 
 


Kép
pfranciska
 
 


Hú, bocsánat, hogy itt öncélúskodom, de próbálkoztam a vonalzókkal... és sikerült is. :D

Franciska

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Sziasztok Lányok!

Pfranciska, Bkrisztike üdv Nektek!!!

Rosszullét: nekem is két napja egész napos émelygésem van. Már az sem jó, mikor olvasok valamit, 5 perc múlva végem van a lefelenézés miatt. De rókakomát igyekszem elkergetni, még nem találkoztam eddig vele.

Viszont ma megijedtem, mert kb. 5 cm-es barna folt volt a fehérneműn. Szerintetek mi lehet ez? Lehet összefüggésben még azzal, hogy egy héttel járok a most meg nem lévő menzi előtt? Normális a barna folyás? Bocsánat, hogy ilyet kérdezek.

Kép
nap12
 
 


Szia Nap 12!

Állítólag sokaknál előfordul ilyesmi. És szintén állítólag az a gond, ha élénkpiros színű a vérzés.
De biztos, ami biztos, ha aggódsz, inkább kérdezd meg a dokidat.
Még nincs olyan késő (este6), én azért felhívnám a helyedben.
De nem lesz semmi baj. Legalábbis én szorítok, hogy ne legyen.
Pihenj és ne idegeskedj.

Franciska

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Szia Pfranciska!

Köszi, ari vagy! Nekem sajnos időközönként van egy-két barna pöttyöm. A doki azt mondta, mikor egyszer egy kicsit erősebb volt és megvizsgált, hogy a baba egészséges. Csak ma megint egy picit több volt.
Amikor sikerült babóca, akkor is az esedékes menzi előtt volt barnázás, meg menziszerű görcs. Most is érzem a pocim is. Rossz, hogy nem lehet felhőtlenül örülni. :(

Kép
nap12
 
 


Sziasztok Kismamák!

Külön üdv. bkrisztikének és pfranciskának! Örülök, hogy csatlakoztatok hozzánk.

Bkrisztike: én múlt héten voltam UH-on, akkor volt 6 hetes és 3 napos, és látszott már a szívműködés. Úgyhogy szerintem akinél voltál, kamuzott.

Pfranciska: írtad, hogy kaposvári vagy. Igaz, hogy én Szegeden lakom, de Kaposváron érettségiztem a Noszlopy Gáspár Közdasági Szakközépiskolában, úgyhogy Kaposvár a szívem egyik csücske, 4 évig koleszos voltam, nagyon imádtuk a barátnőimmel, főleg az utolsó évben, már hétvégén sem akartunk hazamenni. Olyan jó néha nosztalgiázni, szívesen visszapörgetném az idő kerekét.

Amúgy ma hazahoztuk a kisfiamat a mamától, már nagyon hiányzott. Igaz sírt, hogy nem akar hazajönni, annyira imádja a nagymamáját.

Zsuzsi: én egyáltalán nem vagyok rosszul, most is úgy ennék egy kis ecetes gyöngyhagymát.

Amúgy a cicim nekem már nem fáj annyira, nem is bánom.

A főnöknek nem tudtam a jó hírt bejelenteni, mert nem jött be ma, de majd holnap valószínű bejön. Lehet, hogy dob egy hátast.

További jó pocakosodást!

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Többiek, Ti mikor jelentitek be a munkahelyen?

Kép
nap12
 
 


Nap

a progeszteron hiánytól nem lehet? nekem is volt barnás folt múlt héten, a doki azt mondta, ez egyértelmű, hogy meg kell emelni a gyógyszer mennyiséget.
Én jövő héttől táppénzen leszek, mondjuk én nem vagyok mérvadó, hisz veszélyeztetett vagyok.

Márkanyuka

épp ma éreztem én is, hogy de jó lenne valami jó hagymás salátát enni, de ez hogy jutott eszembe? ezek szerint ezzel se vagyok egyedül. Szegeden melyik kórházban fogsz szülni?

Purcon kívül megy valaki UH-ra mostanában még?

én csütörtökön megyek megint a Kaáli Intézetbe.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget. Lehet, hogy tényleg el kellene mennem egy másik orvoshoz. Bár beszéltem a barátnőm anyukájával, aki szülésznő a SZT. Imre kórházban, és azt mondta, hogy végülis ráérek majd hozzájuk a kórházba bemenni, 2-3 hét múlva is.Az egésznapos hányingerrel és émelygessel ugysem tudnak semmit csinálni.
Én a munkahelyemen csak úgy a 12-14. hét körül szeretném bejelenteni.Tudna segíteni valaki vonalzót csinálni?

k
bkrisztike
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én ma regisztráltam!

Ma voltam dokinál, aki megerősítette, hogy 6hetes pocaklakóm van! :wink:
Remélembe tudokmajd illeszkedniközétek! :wink:

KZsuzska

Kép
kzsuzska
 
 


Sziasztok!

Ma megyek orvoshoz, már nagyon izgulok :roll: . Azért nem nagyon írtam, mert sajnos nem vagyok semmiben biztos, ahogy írtam is nektek, hogy még nem volt 12.23.-án szívhang :cry: . Mai napig kapott a drága esélyt. Szorítsatok :!:
Ja és a rosszúllétről: rettenetesen érzem magam, eddig a ropi, keksz, pogi, tea még bennem maradt, de ma reggel már a kekszet és a teát is kihánytam :oops: Reméljük ez a kellemetlen dolog jó jel. :)

Kép
mona76
 
 


Sziasztok Lányok!

Elösször is Boldog új évet kivánok mindenkinek!
Köszönöm, hogy ilyen kedvesen fogadtatok.

mona76: én is rettenetesen érzem magam, hányinger, szorulás, émelygés, álmatlan éjszaka, stb... bár még nem hánytam!
A dokim azt mondta ez a jó.

puszi
feva
 
 


zsuzsi
én is pont kérdezni akartalak. Úgy tudom a lombik nem jelent automatikusan veszélyeztetett terhességet. Persze ha ilyenek történtek, akkor jobb, ha fekszel.

UHról
döbbenet, hogy a nagy fejlett amerikában ez van!
meg, hogy magyar orvosok is mit művelnek! (szerintem vmi 50 évvel ezelőtti iskola hívei). Szerintem a legjobb dolog megnézni, hogy fejlődik a kis gyönyörűség, és megnyugodni hogy minden OK. Ha meg ne adj Isten nem, az inkább mondjuk a 7. héten derüljön ki, mint 5 hét múlva, mikor már óriási érzelmi kötődés van a babához.

Újak! Jó, hogy jöttetek :D

Mona
Szorítok nagyon!
Átérzem a helyzetet, mi is megyünk este 6ra.

Márkunya
Te meg akarod mondani a főnöknek? Nálunk a 12. hétig szoktak várni ezzel...

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok,

Mona, emma mennek a drukkok, én is ma megyek.

Emma teljesen igazad van, én is azért akarok kierőszakolni egy UH-t.

Kismamák, valakinek így a 8 hét közeledtével volt kis vér a hüvelyváladékában? nem piros, és nem barnás, hanem valahogy a kettő között, bocs a részletezésért. Erre ébredtem reggel, jól meg is ijedtem, még jó, hogy ma megyünk dokihoz. Mert ok, hogy beágyazódáskor, meg első mensi időpontjába, na de most már nem szabadna szerintem. Úgyhogy ez a pár óra, a dokiig egy örökkévalóségnak tűnik!

Köszi a váalszokat előre is

Purc

Kép

Kép
purc
 
 


Sziasztok!

Mona!
Én szorítok, írd majd meg, hogy minden rendben volt-e.

Emma!
Neked is:)

Én anno nem akartam elmondani olyan korán a munkahelyemen, de mivel rosszul voltam, igazából nem lehetett eltitkolni...

Bkrisztike!
Ha rákattintasz pl. az én vonalzómra, akkor egy olyan oldalon találod magad, ahol könnyen tudsz vonalzót csinálni.
A bal oldali oszlopban tickers címszó alatt, azon belül is pregnancy tickers, utána már csak a céldátumot kell beírni, illetve kiválasztani a hátteret és a figurát.
A végén kiír egy kódot, amit ide be kell másolni. (Illetve ha a profilodban az aláírás menüponthoz bemásolod, mindig meg fog jelenni.
Hú, lehet, hogy nem volt túl érthető, de próbáld meg:)

Együttérzésem minden rosszulléttel küzdő kismaminak... én igazán irigylem azt, akinek ezzel nem kell megküzdenie.
Üdv.
Franciska

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Emma

nekem a doki mondta ezt ki (az itthoni nőgyógyászom), hogy veszélyeztetett terhes vagyok. Tudom, hogy a lombik nem jelenti önmagában azt, hgoy veszélyeztetett valaki, de múlt héten volt egy kis gond, na meg ez már a 4. lombikom, nagyon vigyázok magamra, én soha többet nem szeretnék lombikra menni.

Purc, Mona

várunk nagyon a hírekkel.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Jó estét mindenkinek!

Purc, én pont tegnap írtam, hogy folyt valami belőlem. De ma már semmi nem volt. Nem rohantam az orvoshoz, mert sok helyen olvastam, hogy előfordul az első hónapokban. Nem akarok idegeskedni!
De nagyon kiváncsi vagyok, hogy neked mit mondott a doki!!!!

Mona! Érted is nagyon izgulok! Remélem minden rendben!

Kismamák, vigyázzatok magatokra!
Kinek mennyire húzós a munkája?

Kép
nap12
 
 


Nap 12

én szerencsére egy irodában dolgozok, úgyhogy egyáltalán nem húzós. és Te mit csinálsz?

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Sziasztok!

Üdvözlet Kzsuzskának, gyere hozzánk minél többször, szívesen "látunk". :D

Zsuzsi73: tegnap végül is nem ettem ecetes hagymát, de ma, amikor mentem a fiamért a suliba, és jöttünk haza, úgy megkívántam a paprikás krumplit, hogy hazaértünk és azt főztem vacsira. Nagyon jól esett. :D De viszont úgy érzem, hogy a gyomrom fáj a különböző gyógyszerektől: magne B6, folsav és elevit. Úgyhogy most este nem is vettem be az elevitet. :( Nem tudom, hogy most hol fogok szülni, a Márk a II-es kórházban született, szerintem szupi hely volt, de most úgy tudom, hogy csak a női klinikán lesz majd szülészet és nőgyógyászat. Sajna! :(

Mona, Emma: szorítok! Jelentkezzetek, hogy mi volt!

Amúgy ma bejelentettem a főnöknek, úgy láttam váratlanul érte. Úgy érzem, hogy leírhatom, hogy a Városi Bíróságon dolgozom büntető ügyszakban, mint jegyzőkönyvvezető-ügykezelő. Most kaptam egy új bírónőt (az előző jövő héten fog szülni), neki kell dolgozni. Tárgyalásra kell járnunk jegyzőkönyvet vezetni heti 2-3 alkalommal. Ez általában azt jelenti, hogy ha egyéb nem jön közbe, reggel 8-tól folyamatosan tart, esetleg délelőtt egy szünet. Hát nem egy leányálom. Így pedig szerintem egy rémálom lesz. Nem állhatok fel inni, enni, pisilni stb. Szóval ezért is mondtam el a főnöknek, hátha megúszom a tárgyalást, de nem, mert ez benne van a pakliban. Jövő héten kezdjük a tárgyalásokat, majd meglátom hogy bírom. Amúgy a MÁrkkal a 3. hónaptól voltam táppénzen végig. Lehet, hogy van, akinek ennél is húzósabb a munkája, de nekem ez még normál állapotban is elég stresszes, nemhogy terhesen.

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Szépséges kisbabánk sokat nőtt: 33mm és teljesen babaforma. Össze-vissza ficánkolt :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Gratulálok Emma! Én jövőhét után láthatom mekkorát nőtt Babó!

Én is irodában vagyok, általában nem stresszes. Szeretnék minnél tovább dolgozni, persze addig míg mindkettőnk jól van.

Mona, remélem jelentkezik rövidesen!!!!!

Kép
nap12
 
 


Emma

Biztos nagyon jó érzés lehetett látni ahogy ficánkol.
Én holnap megyek UH-ra a Kaáliba.

Márkanyuka

Én ugyanígy voltam ma a tojásos nokedlivel.
Most pedig a paradicsomos húsgombócot kívánom, azonnal tudnék enni.Engem is a II-es sz. klinikán műtöttek,ki volt ott az orvosod?

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Sziasztok.

Voltam dokinál, volt Uh Úgyhogy most örülünk, mint majom a farkának. Mondtam neki a reggeli vérezgetést, igazából nem mondott rá semmit. Azt mondta erős szívverése van Sportoló lesz a drága. 19 hetes UH lesz a köv sajna, akkor megtudjuk, ha ő is akarja a nemét. Ja most 15 mm.
Vettek vért, HIV teszt, meg valami rendellenességeket néznek, genetikai, stb... Igazából nem tudom pontosan, nem sorolták fel. Szóval most örülünk.
Ja, aug 15-re vagyunk kiírva, azt mondta 8 hetes vagyok, ahogy kb gondoltuk is.

Köszönöm mindekinek a drukkokat

Emma, de szép nagy a babád.

Markanyuka, hát tényleg eléggé stresszes a munkád, lehet az lenne a jobb, ha minél előbb táppénzre mennél.

Én a munkahelyemre eleve úgy mentem, hogy próbálkozunk, úgyhogy mikor mondtam, hogy lesz, akkor örültek. Nekem nagy szerencsém volt ebből a szempontból. Viszont azt nem tudom, hogy meddig szoktak dolgozni a kismamák normál esetben (nem veszélyeztetett terhesként). Tudja esetleg valaki?

Íme a drágám:

Kép

Purc

Kép

Kép
purc
 
 


Kép

Sziasztok!
Raktam fel képet, bár nemigazán jó, de a lényeget ki lehet venni. :)
Ez az első sztárfotónk. 10mm a drága, és megvan a szívhang :) .
5hetes vagyok, szóval a vonalzóm kicsit előrejár, szerintetek kijavítsam :?: A cisztám még megvan, :( elvileg 16.hétig kell lehúzódnia, december végén volt 49mm, tegnap pedig 43mm.
Képzeljétek táppénzre vett a doktornő :roll: , merthogy 3 műszakban járok dolgozni, és hogy az éjszakásnak nagyon ellene van. Pedig még mentem volna egy darabig.
Szerintetek kell szólni a dokinőnek, hogy ezután is hozzá szeretnék járni, vagy ez neki természetes, merthogy már évek óta a vendége vagyok. /ez magán/.
Késöbb jövök, megpróbálok visszaaludni. Mindenkinek egészéges babavárást kívánok. :)

Kép
mona76
 
 


Tudjátok, hogy mi a különbség ha a körzetis, vagy a dokinőm vesz állományba? Állítólag a pénznél van valami.
Ja, és szerintetek lehetséges, hogy a doki azt mondta 5hetes vagyok, de mi a párommal úgy tudjuk, hogy 6hetes. Még nem mondta nekem a szülés várható időpontját :(

Kép
mona76
 
 


csak kipróbálom az új vonalzómat :)

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!
Én is augusztusban fogok szülni valószínűleg! Üdvözlök mindenkit! :wink:

KZsuzska

Kép
kzsuzska
 
 


mona76 írta:Tudjátok, hogy mi a különbség ha a körzetis, vagy a dokinőm vesz állományba? Állítólag a pénznél van valami.
Ja, és szerintetek lehetséges, hogy a doki azt mondta 5hetes vagyok, de mi a párommal úgy tudjuk, hogy 6hetes. Még nem mondta nekem a szülés várható időpontját :(


Mona, ha voltál UHn, a dokinő sztem a a baba méretei alapján állapította meg a kort! :)

KZsuzska

Kép
kzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: