Új privát üzeneted érkezett!

szép az idézet :) - nekem is tetszik

KépKépKép
ildiko74
 
 


Akkor még 1 sztori máról: képzeld, ma szülinapot tartottunk a kollégákkal egy pizzázóban. A lényeg pedig az, hogy többek között én is "ünnepelt" voltam, mert az én szülinapom óta, nem volt alkalmunk igy összeülni, hogy mindenki jelen legyen :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
ildiko74
 
 


De kis rendik vagytok!!! Miért nem mondtátok előbb??...... :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Sziasztok! Az előbbi üzi Ildinek szólt!! De most olyan jól felpezsdült az élet....
Vendég
 


Tudod, Mo? nem akartunk stresszelni, mert az egyáltalán nem tesz jót :D :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Na, jó. Azt hiszem, ma már nem iszom többet. :roll:
Egy pillanatra azt hittem, hogy Zora is írt!!! Ildi a pizzás dolgot csak gyorsan olvastam és nem figyeltem meg a hozzászóló nevét.
Látod-látod, erről beszélek. Szokatlan a hozzászólásod. Ilyet még sohasem meséltél nekünk. Azt hittem, más írta, és rögtön válaszoltam. Elküldtem és itt égek!!! :oops:
Még nem őrültem meg teljesen, csak nagyon félrenéztem.
EZENNEL ÉN IS KÖSZÖNTELEK! Boldog szülinapot!!! Mintha mi is most összeültünk volna....
Vendég
 


Jajj, aqlig birok irni a nevetéstől :D :D - nem kell felköszönts, hisz a szülinapom decemberben volt :D :D

Egy kicsit csodálkoztam, hogy miért irtad, hogy felpezsdült az élet - még vissza is lapoztam, mert azt hittem, nem vettem észre, hogy irt még valaki :D :D :D - ez jó

KépKépKép
ildiko74
 
 


Tudod mi a rossz?! Amikor az utolsó hozzászólást olvasom, és írni akarok, nem látom, hogy mit írsz közben. Mire elküldöm, és a gépem nagynehezen megmutatja a pötyögésemet, addigra fényévekre lemaradok. Olvass vissza!!! Mintha nem is beszélgetnénk...... tök muris :lol: :lol:
Vendég
 


Ezzel én is igy vagyok :D - de az a lényeg, hogy igy is jól megértjük egymást :D - és még élvezem is

KépKépKép
ildiko74
 
 


Na, akkor jól megvicceltelek!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ez olyan volt, mint amit a múltkor a színházban éltem át a gyerekekkel. A színész a nézőtér felé fordult, nézett valamit és integetett.... a gyerekek meg forogtak a székekben és nem tudták, hogy kit figyel....
Ez a "felpezsdültazélet" is is ilyesmi volt most.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Na persze, és még én is bedőltem neked :D

Közbe elkészitettem a 2 utolsó görbém egymásra téve pé időpont szerint:

Kép

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ejnye csajok! Hogy eldumálgattok egymással! Olyan jó ez! Én sajna most kénytelen vagyok hazaérkezett kedvesemmel foglalkozni, mert Ő is morci már az állandó gépezés miatt. De komolyan mondom, annyira kedvesek vagytok nekem, hogy egy közös palacsintázás gondolata fogalmazódott meg bennem. Hát, további jó csevegést, érezzétek jól magatokat! Azért még néha beleollvasok, úgyhogy vigyázat mit írtok rólam! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Búcsúzom mára!!! A férjem szabin van a héten, és morci, hogy a gép előtt ülök. Most szólt, hogy "elrontja a szemem a gép"..... jó kis szöveg mii? Közben meg duli-fuli, hogy nem vele foglalkozom. :D
Jó volt veled beszélgetni!!!!! Holnap megpróbálok jönni a farsang után.
JÓ ÉJSZAKÁT!
Vendég
 


Megyek elteszem magam holnapra, mert a férjecském is hazajött :)

Jó éjt!

Álmodjatok angyalkákkal!

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Nahát, egyszerre búcsúztunk! Ez több , mint vicces! Remélem engem is láttatok még... :cry:

Zora
Kép
zora7
 
 


Ezt nem hagyhatom ki!

Zora! Végszóra jöttél. Most készültem búcsúzni..... :cry:

ILDI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hogy a csudába tudsz te ilyeneket?????????? Ez valami fantasztikus varázslat. Nagyon ügyi vagy!!! No, még maradok egy percet és tanulmányozom a görbédet. Nagyon izgalmas.
Vendég
 


Na, sipirc aludni!

Zora
Kép
zora7
 
 


Jó reggelt Lányok!

Annyira aranyosak voltatok, ahogy egyszerre búcsúztatok este!! Én sajnos csak reggel olvastam, mert a nagylányom szobájában van a gép és esténként mindig vitatkozni kell vele, ha le szeretnék elé ülni!
Persze megértem, mert az ő barátai is csak este érnek rá.
A páromról nem is beszélve, esélye sincs itthon megnézni az email-jeit!

Ildi!
Még eszembe sem jutott egymásra tenni a görbéimet, pedig biztosan nagyon érdekes lenne! Na majd kipróbálom!

Én már túl vagyok mára egy vérvételen, ami nem baj, csak előtte meg kellett szenvednem a vizitdíj miatti iszonyatosan hosszú sort. Ahol most eddig elvették a beutalómat és megírták a laborkérő papírt, most elveszik a pénzt és még nyugtát is írnak!

Zora!
Én is mindig jelen vagyok, csak sajnos nem mindig tudok írni. Én már csak ilyen gondolkodós vagyok.

Éva

Kép
balimama
 
 


Kedves Éva! soha ne mentegetőzz, ha nincs módod írni, tudom, hogy tudod, hogy mi van velünk, és úgyis jelentkezel. A barátságot nem ez a kötelezettség jelenti, és szerintem itt senki sem sértődős, csak pozitív értelemben érzékeny. Jelszó: Az ajándék, ha éppen vagyunk, ha meg nem vagyunk, majd jövünk. Mindenki a saját lehetőségei szerint.

Zora
Kép
zora7
 
 


Hahó mindenki! Azonnal rendeljétek meg ezt a könyvet, ha csodát akartok látni! www.alexandra.hu, Aviva Steiner: Az Aviva módszer!
S.O.S kötelező, főleg a gyógyszerallergiás Mo-nak! Figyi! Kész a görbém! De hogyan tudom ide berakni!? Részletesen írjátok, mert totál hülye vagyok!

Zora
Kép
zora7
 
 


Szia Zora!

Csak gyorsan írom, hogy tudod feltenni a görbéd.
A fertin rákattintasz a a görbére a jobb gombbal, mentés másként.
Itt a saját gépedre mented.
Utána Start menü-programok-kellékek-paint.
A paint-ben megnyitod a görbét. Utána fájl, mentés másként és Jpeg fájlként mented el.
Itt pedig az ablak alján van a melléklet feltöltése, arra rákattintasz, tallózás és megkeresgeted a Jpeg fájlodat a saját gépeden. Utána megnyitás és feltöltés.

Ez tök bonyolultnak hangzik elsőre, én 2 napig szenvedtem vele. Ha az ember ráérez, már megy magától, de úgyis jövünk és segítünk!

A Aviva módszerről rengeteget halottam.A könyvet csak megrendelni lehet?
Na majd én is megnézem.

Éva

Kép
balimama
 
 


Biztosan lehet boltban is venni, de így a házhozszállítással együtt is ugyanennyibe kerül+ én nem találtam. Így:2200 Ft.

Zora
Kép
zora7
 
 


Dehogy vagyok titok az iwiwen, sajnos nekem nincsenek titkaim. :lol: :lol: :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Most mennem kell, de este benézek. Pusz

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, én is itt vagyok!!!! :lol: :lol: :lol:

Nagyon jól elszórakoztatok este! :lol: :lol: :lol:
Jó volt olvasni!!!

Ildi! Nekünk olyan WC ülőkénk van. Nagyon jópofa. De egyenlőre csak apa meg én használjuk! Gergő még a pelust meg néha a bilit használja.

Zora! Hát én nem tudom, lehet ennyire béna vagyok, de nem talállak az iwiwen. Tegnap küldtem privit megkaptad? Már nagyon várom a görbédet!!!! :shock:

Éva! Az Alexanra könyvesboltban szerintem simán meg lehet venni a könyvet! Mert a link amit Zora berakott az a könyvesbolt honlapja, meg a webáruháza is egyben.

Én este nem tudok jönni, mert akkor a férjecskémé vagyok és nem is szereti, ha akkor a gép előtt ülök! Szóval mire hazajönnem lógok a Babaneten. De amikor pancsizik, be szoktam kukkantani! :roll:
CSak nem írok. :?

Mo! Megjelöltelek az iwiwen. Nagyon szép menyasszony voltál!!! :wink:

Olyan jó olvasni benneteket!!! Olyan sok okosságot írtok!

Na itt a mai görbém:

Kép


Kép

Puszi Mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok, lányok!

Végre nekem is alkalmam van irni - ma sok dolgom van, és ahogy mondta, vagyis irtam, gépem sincs :( na de sebaj, vagyok annyir ügyes, hogy csak megoldom :D

Tényleg nagyon érdekes, hogy egyszerre búcsuztunk mind a hárman :D :D - mintha ráéreztünk volna


Krisztinka, erről beszéltem a görbével kapcsolatban! :D - azért nem kiabálom el magam, mert nem akarom, hogy izgulj :wink: - még kivársz szép nyugodtan 1 hetet, és aztán kiabálunk, hogy tesztelj! - de addig bird ki!


Zora, azt hiszem nem irtam, hogy nagyon aranyosak a gyerekeid!!!
A könyvet megnézem, hogy itt megtalálom-e, de nem hiszem :(
Olyan érdekesen irtad azt a tudom, hogy tudod hogy... :D :D

Éva, a görbéket úgy tudtam egymásratenni, hogy kaptam, 5 VIP-es napot :) - ha majd neked is adnak, akkor választhatsz, hogy mi szerint akarod : pé., pé+vizszintes vonal, ciklus kezdete vagy ciklus vége.
Éva, mikor lesz eredmény?

Nekem nagyon begörcsölt az este a hasam (vagyis inkább az oldalam) - úgy-e ez lehet egyébtől is, mint a tűszőrepedés? - még túl korai lenne nekem a pé (ha viszonyitom a többi görbéhez is) - és még nem is akarom :( - de reggelre a hőm is esett... na mind1 nem stresszelem magam, lesz ami lesz!

Mo, már nagyon várok képeket - kiváncsi vagyok hogy "festessz", mint szigorú tanitónéni :D :D - el sem tudom képzelni :D :D :D

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Végre megtaláltalak Zora! :lol: :lol: :lol: A kerső valamiért nem működik jól.
Bejelöltelek!!! Olyan szép lányod van!
Vendég
 


Helló Lányok!

Hol vagytok???
Vendég
 


Szia Krisz! Nagyon szépen alakul a görbéd. Kép

Zora
Kép
zora7
 
 


Íme az én görbém! El sem hiszem, hogy sikerült felraknom! Később jövök!

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora!

Csak a görbéd miatt kukkantottam be! Hát hogyne lenne termékeny, akinek ennyi segítsége van a pé meghatározásához!!!!
Olyan gyönyörűen emelkedik a görbéd, szinte kizárt, hogy hormonális problémád legyen!
Nekem, amikor diagnosztizálták a sárgatest elégtelenséget a görbém csak néhány nap múlva emelkedett és nem ilyen meredeken! Olvastam, hogy ez is jelzi a progeszteron hiányát.
Egyébként a topikoknál, ha nem a várandósságra, hanem a fogamzásra lépsz és ott megkeresed a "már megint megjött" topik hasznos linkjeit, az egyik lány lefordított egy német írást, ami részletesen elemzi a görbéket.
Persze Te sokkal jobban képben vagy ezekben a dolgokban,mint én! :oops:
Én még mindig csak ott tartok, hogy figyelem magam.

Éva

Kép
balimama
 
 


Lányok!
A fogamzás topikban van egy lány, aki még szoptat és szeretne babát. Egyedül van! Szeretném meginvitálni hozzánk, ha nincs ellenetekre. Biztosan tudnánk segíteni Neki.
Olyan jó érzés, ha figyelnek ránk és mi is figyelünk másokra!

Éva

Kép
balimama
 
 


Ez nagyon jó ötlet Éva! Puszi

Zora
Kép
zora7
 
 


Persze! Nyugodtan hívjad!

puszi
Vendég
 


Sziasztok! A ramazurinak vége. Nagyon elfáradtam. A szigorú tanító néni jelmezem itthon maradt. Mérgezett egér voltam helyette. :mrgreen:
Rohantam jobbról balra, balról jobbra. Szervezkedtem, aláírtam, intézkedtem, pecsételtem....
Az osztályommal és a szülőkkel is alig találkoztam. Ez iskolai rendezvény nálunk, színpaddal meg tornatermes össznépi cécóval, úgyhogy tömegnyomor, meleg és rengeteg munka nekünk, hogy mindenki jól érezze magát.
Osztálykép sem készült :cry: csak néhány fotó egy-két kisgyerekről. Voltak aranyos jelmezek. Hogy milyen ötletesek a szülők....?! Elképesztő.
Sok jót eltettem a tarsolyomba. 10 év múlva nem lesz gondom, hogy mibe öltözzön a gyerekem.. :lol: :lol:

Krisz! Na, erről van szó. Jó ez a görbe!!! Maradjon így a hő!!!! Vagy szépen kússzon felfelé. Még néhány nap, és okosabbak leszünk.

Ildi! Remélem a fájdogálás már megszűnt!

Éva! Most egy darabig ugye nem kell dokihoz menned?

Ma végre egy tizeddel újra magasabb értéket mértem. Úgy örültem neki.
Vendég
 


Kedves Mindenki! Sajnos a pici lányom beteg lett, így most nem tudok veletek dumcsizni. Holnap mindenképp írok.

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok!


Krisz, itt vagyok :D

Éva, én is jó ötletnek tartom, hogy meghivd a lányt... hogy neked mindenkire van gondod :)) - ezért hittem azt, hogy olyan anyukás kinézeteled van, és csodálkoztam nagyot, amikor először láttam a képed :D

Zora, szerintem is nagyon jó a görbéd :D - jobban mondva, eddig tökéletes, mint ahogy a nagykönyvben meg van irva :D

Mo, én most nézek nagyot a semmibe - hogy érted, hogy mérgezett egér voltál? Úgy-e nem azt akartad irni, hogy nem kapok képeket????
A fájdogálás tényleg nincs - nem tudom, mitől volt.

Ma, csak úgy magamban azon gondolkoztam, hogy ha mérem a hőmet, a pé után egyre stresszesebb vagyok, és minden nap számolgatom, hogy még hány nap van hátra. Azt hiszem, jobb lenne, ha nem mérném a hőmet.... hmmm.... még meggondolom :roll:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Zora, mi lett a lányoddal???? Remélem nem súlyos!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Nincs semmi komoly, csak lázasan jött haza a farsangról, és szerette volna, ha kicsit csak vele foglalkozom. Ildi! Tényleg egy csapda ez az önmegfigyelés, én is majdnem belehülyültem. Aztán mikor másodszor is megtörtént velem ez a szörnyűség, valahogy kijózanodtam. Az első után ki voltam borulva, gyászoltam hónapokig, és lett is egy kis hormonzavarom. Így a második babám sem maradt meg. Aztán hirtelen rádöbbentem, olyan volt , mint egy megvilágosodás, hogy semmit sem tehetek a sorsom ellen. Ha az utamon járok, sikerülni fog minden, ha nem, úgyis kudarc vár. Ezért spirituálisan szemlélem egy kicsit a dolgot és próbálok nyitott lenni és figyelni sokmindenre, ami a "gyerekcsináló" időszakomban elsikkadt. Annyira , de annyira akartam, hogy a saját álmomat folytottam meg ezzel a görccsel. Aztán, mikor már nem tudtam jobban szorítani, engedni kellett és hirtelen jobb lett. Azóta megint önmagam vagyok. Lazítás és oldott várakozás-ez a legfontosabb. Ezért fogannak olyan könnyen a babák még a felelőtlen együttlétben is, mert az egyben felhőtlen is!

Zora
Kép
zora7
 
 


Ildi! A tegnapi görcsre visszatérve, nekem egy héttel a peteérés előtt mindig van az aktuális oldali petefészkemben szurkáló fájdalom. Szerintem ilyenkor "jelentkezik" be a domináns tüsző. Mo! Nekem ugyanilyen volt ma a farsang! Fura, hogy olyan sok közös élményünk van, akár én is írhattam volna.

Zora
Kép
zora7
 
 


Ildi, Mo. Éva! Tegytek máá föl görbét!

Zora
Kép
zora7
 
 


Éva! Hívd azt a lányt! Szeretném én is megismerni őt!!! Amúgy a figyelgetős időszakkal most én is nagyon egyetértek.

LÁNYOK!!! Lazuljunk már el és közben jókat pötyögtessünk egymásnak!!!
Szerintem egy célunk van, de ne legyen csak egy témánk!! Olyan jó veletek mindenről beszélgetni!!

Zora! "szupertermékenycsajszi" görbe ez, tényleg. Csak nézek, mint a moziban. Nagyon tetszik. A lányodnak jobbulást kívánok!! Vigyázzatok magatokra!

Ildi! Priviben küldök majd néhány képet, ha kíváncsi vagy a gyerekeimre. Rólam most nem készült sajnos se egér, se tanító nénis kép. :cry:
Szerintem méregesd tovább a hődet, de ne vedd komolyan!!!
Vendég
 


Zora! Legközelebbi görbe felrakás csak hétfőn lehetséges, mert itthonról nem tudom.

Mára búcsúzom Lányok. Ne haragudjatok, de nagyon zsong a fejem. Holnap megpróbálok időben jönni.... bár, ha jó lesz az idő, akkor megyünk az új házikónkhoz... dolgozgatunk rajta..

Jó éjszakát!!!
Jó hétvégét Mindenkinek!!!
Vendég
 


Zora, kérésed számomra parancs :D - csak azért nem tettem fel eddig görbét, mert igazán nem látszik semmi rajta...
Azért nagyon köszönöm, hogy megirtad a szurkálást - igy most már megnyugodtam, mert nem szerettem volna, hogy túl korán legyen pé-m :D
Nagyon tetszett a fejtegetésed az önmegfigyelésről :) - és most én is nagyon szeretnék olyan jó kis lazitást és oldott várakozást :D - mindenképp megpróbálom :D,

Mo, akkor várom a képeket - még tudod az e-mail cimem?- oda is küldheted! Az új házikón mit dolgoztok? - arról is küldhetsz képet :D
Mo, én most teljesen laza vagyok - csak attól félek, hogy a 26. napon leszek ideges - de akkor majd szóljatok rám! :D :D

Ja, majdnem elfelejtettem a görbét:

Kép

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok Lányok!
Tudom, hogy a szombat délelőtt minden családban a főzésé, takarításé és az egész heti lemaradás pótlásáé.
Én is recepteket böngészek és nem bírtam ki, be kellett néznem.
Igazság szerint még nem mértem a hőmet ebben a ciklusban. persze így a negyedik napon nem is lenne jelentősége.
Gyors gyógyulást kívánok minden kis betegnek!
Nálunk már mindeki rendben van. Ez azon is látszik, hogy a nagylányom megint reggelig rajzolt.

Megyek egy kicsit főzőcskézni! (Apa elviszi ilyenkor Balázskát sétálni, mert csak akkor lehet dolgozni, ha nincs itthon.)

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!
Én vagyok az a lány,

15 hónapos szopis babával. Nagyon kiváncsi vagyok a véleményetekre, hogy lehetne összehozni a következö porontyot úgy , hogy ne kelljen emiatt megvonnom a meglevőtől semmit. Főleg éjjel szokott kérni, de akkor elég sűrűn 4*5* biztos, de szerintem én már észre se veszem mindig, mert amikor először felkel behozom hozzánk és már nem is tudom kivinni. Nem vagyok képes még 1* kikellni az ágyból. A hőmérőzés, mivel nincs túl nyugodt éjszakám, nem hiszem, hogy segítene, viszont van minimikroszkópom, múltkor 5 napig páfrányos volt, de semmi nem történt. Na ennyit a helyzetemről.
lnd
 
 


Most elkezdtem visszolvasni, sajnos nem tudok mindent, mert olyan rövis ideig alszik ez a baba, utána meg már vele foglalkozom.
Én is tanárnak készülök (meg jogásznak is) német szakra járok. De nem olyan rég jöttem rá arra, hogy szülésznő szívesen lennék, aztán annyit agyaltam azon, hogy az már lehet, hogy kicsit többrétűbb annál, amit én igazán szeretnék, hogy kikötöttem a dúlánál. Érdekes nem? De a férjem nem örül az ötletnek, nem akarná, hogy éjjelente szülő nőkhöz kelljen rohangálnom, úgyhogy még nem tudom, mi lesz. Különben milyen sulit kell ehhez elvégezni?

Az én orvosom azt mondta, hogy ha márc.ig nincs semmi, ad peteérést serkentő gyógyszert. Mit gondoltok? Hétfőn veszem meg az avivás könyvet és el akarom kezdeni a tornát, bár félek, béna leszek. Tudtok vm term. gyógyászati dolgot amit szedni lehetne?
lnd
 
 


Szia Ind! Szeretettel köszöntelek! Igyekszünk segíteni a gondjaidon, fogok Neked írni szerintem elég sokat, de inkább késő délután, ha nem baj. Nem hiszem, hogy szükséged lenne bármilyen gyógyszerre, Isten ments! Addig is ajánlok egy-két helyet, ahol mindent megtudhatsz a téged érdeklő dolgokról.
www.szuleteshete.hu - Itt a dúlaságról
www.mamanet.hu - védőnő ad tanácsokat
Nagyon ajánlom még a Nőklapja Café oldalain Dr. Radványi Krisztina tanácsait, akitől nem állnak messze a természetes módszerek sem és rendel az interneten, valamint másnapra mindig válaszol. Később folytatom

Zora
Kép
zora7
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: