Új privát üzeneted érkezett!

Sziaszok!
Mi már 5 óta fenn vagyunk,Apának sikerült mindenkit felkeltenie reggel munkába készülődés közben. :(

d.dodó:
Szorítok hogy ne legyen semmi gond a pocaklakóval,pihengess sokat,és próbálj meg nem aggódni :)

Hajnali 5-kor itt is szállíngózott a hó,de hamar el is állt,sajnos.Talán azért látunk idén tartós havat.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Halihó! Napfényes reggelt mindenkinek!
Én is fenn voltam 4-7-ig, minden bajom volt, forgott velem a szoba. Aztán még sikerült egy órácskát aludnom, így már valamivel jobb. Nálunk úgy elolvadt a vasárnapi hó, hogy már nyoma sincs!
Vegyes érzelmekkel várom a délutánt, tudjátok, az UH miatt. Persze MINDEN RENDBEN LESZ, de azért nem bírom megállni hogy ne izguljam halálra magam!
Ui: Aki még nem látta Csöppke hatalmas pocakját, érdemes vetni rá egy pillantást, a 2008 június-ban van. Gyönyörű!!!! :D
Vendég
 


Sziasztok




Én ma nagyon ideges vagyok feszült ingerült és nem tudom miért . :cry:
anha
 
 

 
 

Kép
anha
 
 


ök a lányaim Lívia és Zoé Izabella :lol:
anha
 
 


Sziasztok!!

Szeretnék csatlakozni hozzátok!
nekem is babácskám lesz a nyáron.
Dokinál még nem voltam, majd jövőhéten a 6. hét körül szándékozom elmenni.
Wera, milyen tanfolyamot végeztél? Azért kérdezem, mert én 3 éve kezelem és gyógyítom magam és ismerősöket energiával, és a babucit is!
Többiek, akik ezt nem ismeritek, ne ijedjetek meg. Semmi hókusz-pókusz, csupán a körülöttünk lévő energiát használom, ami akkor is keletkezik, ha csak összedörzsölitek a kezeteket! :)

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Szia kislány!
Üdv köztünk.nem hiszem én hókuszpókusznak,annakidején Anyukám,a Nővérem ,meg én egy agykontroll tanfolyamot végeztünk el,azt se hiszem hókuszpókusznak.Akkor még tizenéves voltam ugyan,meg nem igazán használom,csak néha.De az sem hülyeség. :lol:

És gratula a babóhoz. :D

anha:
Aranyosak a lánykáid :D
ne aggódj azon hogy ideges vagy,tudod a hormonok dolgoznak ezerrel. :wink: Néha én is így vagyok,még a gyerekekhez sincs erőm :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


kislány - prana nadi-t
És üdv a táborban. Írj még magadról egy kis bemutatkozást ha van kedved! Szívesen halljuk! Ma ugyan kicsit inaktív a társaság, de hátha beindulunk! :D

Anha - Édesek a lányaid! Terveztétek a harmadik bébit? Most fiút szeretnél? :) Minden tiszteletem a tiétek Kikével! Nem tudom hogy bírnék ennyi gyerkőccel! Aztán ki tudja, lehet, hogy majd időközben megbarátkozom a gondolattal és szülök vagy 5-öt! :lol: naneeee :lol:

Na megyek fürcsizni, azán irány a dokiiiiiii. Jupppijéééé!!! Dukkoljatok mint álat!!! (Sajna egyedül megyek uh minenki "lélekjelenlétére" szükségem lesz!) Cuppa
Vendég
 


WERA

ott vagyunk veled . :lol:
anha
 
 


Wera! Jupppijéééé! :lol:
Nagyon szorítunk!Már alig várom,hogy jelentkezz!

Kislany üdv. a csapatban! :lol:


Anha! Ma én is kicsit ingerültebb vagyok mint szoktam,lehet jön valami front!
Eddig olyan nyugodt voltam,de ma valahogy :cry: nemtudom mi bajom van! Na majd holnap jobb lesz!
Csak még emellé ez a hányinger kicsinál! :lol:
Mindenki azt mondja örüljek,hogy van-hát próbálok de nem mindig sikerül!
Bár mindent kibírunk a babánkért igaz csajok :?: :!:
Csak +++++++++++++++++++++++++++++++ :!: :!: :!:

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm, Wera, köszönöm!

Én pontosan 1 hét múlva leszek 27 éves, első próbálkozásunk alkamával összejött a babuci. (De most megijedtem, mert valami rózsaszínes valamit fedeztem fel odalenn..... De a hasam most nem fáj, nem görcsöl!!!)

Ki tudja, mi lehet ez???

Wera én is a pránanadit csinálom, már 3. éve!! :))))))
Akkor már 2 nadis baba biztosan lesz jövő nyáron!!!!! :))))

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kislány!

Mikor mész dokihoz?
Első terhesség?
Nemtudom mi lehet a rózsaszín! :oops:
Sok vagy kevés?

Kép


Kép
ibm
 
 


KIslány

üdv köztünk


én ma az idegeség mellé még hascsikarásom van olyan mintha gyomorntásom lenne . tiszta szar
anha
 
 


Wera

Kisfiut Szeretnék akartuk a babát de az elözményeket tekintve azt hittem legaláb 3 év erre sikerült 1 év alat :lol:
anha
 
 


Anha!

Kitartás,úgy látszik ez nem a mi napunk! :cry:
Most hívtam a 4d-s rendelőt,hogy mennyivel előtte érdemes bejeletkezni,mennyire van hely? Elég 3-5 nappal előtte,az tök jó azthittem pár hét! Én 12-13 hetesen mindenképp megakarom nézetni,hogy minden oké-meghát persze kiváncsi is vagyok a pirinnyóra! 1 hét múlva megyek uh-ra!
Vajon kibírom addig :?: :cry:
Bár olyan gyorsan megy az idő,de csak ha visszafele nézek!
Na jól van elég a depiből!
Van valami jó híretek?
Mikor mentek 4d-re?

Kép


Kép
ibm
 
 


kislány!
Én is nagyon megijedtem 2 nappal ezelőtt nekem barnás folyásom volt, nem sok, de volt.... este... abba is maradt. azóta nem is volt (le is kopogom), de azért tegnap elementema dokihoz... azt mondta nem feltétlen jelent rosszat, lehet hogy csak a szervezet emlékszik hogy mensizni kellett volna.... ma vagyok amúgy 6 hetes...és hányinger ugyanugy megvan, ami azt jelzi babóka jól van odabent.

d.dodó
 
 


Kislány!
Azt elfelejtettem irni, hogy nem szabad idegeskedni, mert többet árt mint használ.....de állítólag addig nincs gond mig nem élén piros vér jön, és nem görcsölsz... és még az is lehet hogy következő hónapban is lesz rózsaszínes barnás folyás mensi esedékes idején!

d.dodó
 
 


Szia mindenki :)
az ultrahangos?? :) nem jött még??

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Werára gondolsz?
Szerintem még csak most indultde már én is nagyon várom!

Kép


Kép
ibm
 
 


Hol vagy már wera :?: :!:
Úgy izgulunk! :)

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

A "június"-ba írtam, de bemásolom ide is.

Helló Mamikák!

Voltam dokinál. Hát, jó is meg nem is. A baba jól van, de 2 hete 1cm volt, most pedig 1.8 és az nem valami sok! Azt mondta a doki, hogy kb 8 hetesnek felel meg. Most még jobban aggódok mert többet kellett volna nőnie. Kérzeztem tőle, hogy ez nem baj-e, erre azt válaszolta hogy biztos ő mérte el a múltkor. Rendes hogy nyugtatni akart, bár nem sikerült igazán. Amúgy már majdnem teljesen felszívódott a másik, aminek fel kellett, úgyhogy ez is jó hír. De van mégegy rossz is, hogy a gombateszt poz lett. Fölírt egy "belsőleg" krémet, azt mondta jobb mint a szájon át gyógyszer, mert ez nem káros a babára. Viszont a krém papírján ez áll: "Terhesség alatt kizárólag akkor alkalmazható, ha a kezelés előnye maghaladja a magzati kockázatot." Ez nekem nem jól hangzik! HM???????? Egyszerűen hihetetlen hogy soha semmi nem mehet simán!?!?!?!?!?
Vendég
 


Hát csajok nem semmi infók voltak itt az elmúlt két napban...
De most csak visszaolvasgattam, adok gyorsan életjelet, aztán pihi. Már úgy kivagyok az állandó fáradtságtól, hogy este amikor hazaértünk bőgtem... Ma is nyolctól hétig dolgoztam. Nagyon béna hogy egyenlőre nem tudok lejjebb adni. Mindig csak aludni akarok és nem tudok!!!!!!!!!!!!!! Úgyhogy most el is húzok, és megteszem... Jó éjt!

KépKép
muffin
 
 


muffin


Nem tudt othon maradni :? nehogy valami baj legyen . kimerülsz
anha
 
 


Sziasztok!

Eddig én csak a júniusi topikba írogattam,de oda rendszeresen.Azt hiszem,ide is majd néha átlátogatok.

33 éves leszek dec.3-án,és a negyedik gyermekemet várom 2008.06.06-ra.
Gyermekeim: Lány 11,5 éves,Fiúk: 10 és 7 évesek.
A Nyilas havában,és a Tigris évében születtem,hiszek az asztrológiában.
Dokihoz legközelebb holnap este megyek,izgulok is nagyon,mert most váltok orvost,és vele még nem találkoztam.Remélem minden ok lesz. :wink:

Kép
orsitigris
 
 


Szia mindenki :)
én holnap megyek orvoshoz, már jó lenne, aggódom egy kicsit, picit

wera: nwe aggódj, biztos elmérte a doki :!: én remélem nagyon.

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szilvi! Szorítunk,minden rendben lesz! :lol:
Várjuk az eredményt ám! :lol:

Anha! Hogy vagy? Feszültség?
Nekem ma jobb napom van,le is kopogtam gyorsan.

Muffin! Ez elég gáz! Te szegény! Mikor mész már táppénzre,ezt nem sokáig lehet bírni!
Pihenned kéne,az energiád kell a babamakinak! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm


Hát meg kell hogy mongyam fáj a gyomrom és hát ma megyek drhez és már átéltem mikor közli velem nem vagyok terhes csak bekébzeltem azér let csikos tesztem meg hogy csak ures zsákom van és irény a korház igy vagyok ma és csak 16: 30 ra megyek pestre
anha
 
 


Anha - drukkolunk hogy ott legyen a dobogó szivecske!!! Nagyon várjuk már az eredményt! Lélekben megyünk veled, mint Ti velem tegnap! :)

Muffin - tényleg jobban járnál ha táppénzre mennél!! Én múltkor megfogadtam, hogy rögtön kiíratom magam! Nem éri meg, tudod! Most anyuka leszel és a Te és a Baba egészsége legyen a legfontosabb! Nem akarlak ijesztgetni de nyilván ezek a legmeghatározóbb és egyben a legveszélyesebb hetek, ezt a melóhelyen is meg kell hogy értsék! Muszáj visszavenned a tempóból! (Ezt nekem is szó szerint így mondták pár hete, és rá kellet jönnöm hogy igazuk van. Szóval gondold át!) :wink:
Vendég
 


KISLÁNY - Bocsi, csak láttam hogy írtál nekem! Örülök, hogy Te is nadizol! Bár én még csak most végeztem a 2-est, nagyon szeretem! Te hol tartasz? És mi a helyzet a rózsaszínes pecsételéssel????? Remélem elmúlt már!!!! Pihenj sokat! :wink:
Vendég
 


nincsennek rosszulléteim, talán ha 2x volt hányingerem :( , a mellem feszül, a hasam alja fáj, szóval fura
a baj az ha holnap el is megyek orvoshoz, látni még úgysem látna semmit, csak megnyugtat, na az se lenne egy hátrány :lol:

anha: szorítunk mi is míg az orvosnál leszel :lol:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok!

Anha!
Sajnálom,hogy ma sem vagy jobb kedvű,de majd ha már hazafelé jössz! :lol:
Nagyon szorítunk és várjuk az eredményt!
Ne idegeskedj,semmi baj nem lesz!
Az a 2 csík azért volt ott,mert kisbabád lesz és NEM LESZ ÜRES A ZSÁKOD!
+++++++++++++++++++++++++++++++ :lol:

Szilvi! Neked is kitartás,tudom olyan érzés mintha megakarna jönni,de nem fog csak a babád növekszik!

Lányok! Ne aggódjatok! Ti tartjátok bennem is a lelket,ha ez a fórum nem lenne már valószínű megzakkantam volna az állandó parától! :cry:

Úgyhogy CSAK++++++++++++++++++! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Wera:csak hogy eleget tegyek kívánságodnak,csináltam vonalzót.
Bár még nem akartam a köv uh-ig.DE hát nem árt egy kis optimizmus!!!! :D
Anha:mi volt a kórházban?rendben vagytok?Remélem igen.nekem szerdához 2 hétre kell mennem uh.ra.Jó lenne már ha ott lennék,mert akkor biztos lennék hogy"élő terhesség" a doki így mondta.Néha rám is rámjön a para,és mindenfélét kombinálok.
Ilyenkor nézegetem ezeket az oldalakat,és egy kicsit erőt merítek ettől a jó kis csapattól!!

Kislány:üdv.Közöttünk!Írj magadról.

KépKép
henka76
 
 


Csajok!

Szerintem természetes ha kicsit parázunk,és amikor még az elején vagyunk akkor kell jönni az oldalra panaszkodni és mindig van aki tud írni 1-2 biztató szót amitől máris jobb kedvünk lesz és pillanatnyilag múlik a para!
Ez tök szuper! :lol:

ÍRNI KÖTELEZŐ :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Egyetértek! Olyan drágák vagytok! Mindig megnyugszom ha feljövök ide pár percre! :wink:

Nagyon várom már Anha eredményeit!! Remélem hamarosan ír!! Anha! Izgulunk ám érted rendesen!! :)

Heni! Én is kis fenntartással csináltam a vonalzót, főleg hogy a múltkor is csináltam amikor nem maradt meg a baba! De ez egy új baba, teljesen más lehet, és úgy gondolom megérdemli hogy ugyanolyan eséllyel induljon! :) Nekem tuti le kell majd cserélnem, mert a doki szerint ugyebár csak 8 hetes vagyok, de addig hagyom, majdcsak növöget már!

Írjatok sokat! MIndent-mindent! :lol:
Vendég
 


Anha! Már elég nagy lyukat fúrt az oldalamra a kíváncsiság.... :roll:
Vendég
 


Sziasztok

minden oké kép nincs itt nem ad a dr bácsi . kicsit kiseb a koránál a babuci de már mutata a dr bácsi a szivcsöpulzusát. hogy látom e azt a villogo fényt ez a kis szivszerüje .

anyi bibi van hogy nem tudok nála szülni mert nem lesz pont akkor igy megbeszéltuk hogy átad egy ugynevezet tanitványnak akinél a Zoét is szültem . és vele csinálom végig a terheséget . anyira nem Baj . mert nagyon szimpi az a doki nekem . :lol:
anha
 
 


Anha! - úgy látszik egy cipőben járunk! Gratulálok!!!!! :D
Vendég
 


Anha!

Nagyon örülök nektek és gratulálok!
Mostmár ugye nem vagy olyan feszült?
Mondtam,hogy a 2 csík az 2 csík! :lol: :lol:
Szuper!

További szép estét mindenkinek!

Kép


Kép
ibm
 
 


Köszi csajok amiket írtatok. A gáz csak annyi, hogy tanár vagyok. Délelőtt a suliban tanítok, délután meg tartom a magánórákat, amikből meg kell élni. A sulit még nem akarom otthagyni, ami az én hülyeségem, mert van egy csomó gyerek, akit miattam hoztak ide vagy hagytak itt a suliban (többek között elsősök) és ha most lépnék, szerintem dobnának egy hátast. A délutáni órákat meg azért nem mondhatom le, mert azokkal keresek igazán... Úgyhogy nem jó ez így. Ma negyed hatkor végeztem, meg holnap is, de pénteken kivételesen kettő!!!!!!!!!!!! :)
ja, és volt ma délután egy órám és aludtam egyet a kocsiban. Fantasztikus volt! Durván mélyen aludtam. :) És annyira jó volt, hogy el sem tudjátok képzelni. :)
Amúgy képzeljétek, ma felhívott a férjem, hogy reggelre a nagypapája megvakult az egyik szemére és kórházban van. Tegnap este akarta hogy menjünk hozzájuk elmondani a jóhírt, de én túl fáradt voltam és mondtam, hogy nem. Úgyhogy volt rendesen lelkiismeretfurdalás...
Úgyhogy ma ahogy végeztem, be is mentünk hozzájuk. Vettünk egy mini tokajit (kb.10 centi magas) és úgy mondtam el a nagypapinak (akit amúgy imádunk) hogy mondtuk neki hogy gratulálni jöttünk, és azért ilyen kis üveggel, mert a dédunoka is egész csöpp még. Annyira édes volt. Elsírta magát és megígérte, hogy nagyon erős lesz. :)
Ez volt ma. Most megyek aludni. Jó éjszakát mindenkinek. :)

KépKép
muffin
 
 


Sziasztok


igen picit nygotab vagyok ma hivom a dr t a másikat mgkérdezem mi legyen : :)
anha
 
 


Sziasztok lányok!
Gratula mindenkinek a jó hírekhez!
Szóval a legtöbben már elkutottatok az orvoshoz,kevesen vagyunk akik még nem. :wink:
Bizony én még várok,egy darabig,szeretném jól látni a picurit a pociban.

muffin

Sajnálom a férjed nagypapáját,de legalább szereztetek neki egy kis örömöt,ha már szegény a kórházban van.

Tegnap megvolt a fényképezkedés az oviban,kiváncsi leszek a képekre.Most hármunkról is csinált képet a fényképész,ha jól sikerült,majd megmutatom :)

Remélem mindenki jól van ,és nem nagyon küzdötök a rosszullétekkel.Nekem valamelyest már jobb,csak ne lennék mindig fáradt. :roll: De sebaj,ez vele jár.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


jó reggelt mindenkinek :D derűs szép napot
ma ballagok délután az orvoshoz, ha bár tudom hogy uh meg ilyenek nem lesznek, azért van miről kérdeznem :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


sziasztok!

Szilvi szorítunk,majd jelentkezz!

Muffin! Nagyon sajnálom a nagypapát,de gondolj arra mekkora boldogságot okoztatok neki! :P Nagyon aranyos lehet!

A hányingerem most tűrhető,de nemtudom meddig!
Ma el kell mennem venni nadrágot mert már csak 1 jön rám a szabadidőkön kívül!

Kép


Kép
ibm
 
 


hát igen a ruhatéma nem egyszerü nekem megmaradt egy a zoérol egy kord meg vttem egy tréninget . aztán van még szoknyám egy arabig idént már kihuzom vele. :)
anha
 
 


Itt esik a hó :lol:
meg ronda északi szél fúj,majd megfagytunk amig az oviba értünk,pedig csak tíz percre van,csak pont arra van észak.Elkiabáltam a hányingert most nagyon rosszul vagyok.Lehet hogy összefügg a hányinger meg az időjárás? :roll:
Nekem a farmergatyóm még jó rám,bár ki tudja meddig,de nembaj kaptam a nővéremtől kismamagatyókat,így ha ez már nem lessz jó,akkor ott vannak azok,még Anyukám varrta neki őket.Ugyhogy gatyagond megoldva. :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Nálunk is esett a hó hajnal óta egészen idáig.Most már csak havas eső.A gyerekek már reggel 7-kor kimentek hógolyózni,addig reggelizni sem voltak hajlandóak!

Muffin!
Egész jó tippet adtál,hogy hogyan közöljem a nagyszüleimmel a jó hírt.Még nem akartuk nekik elmondani,megvárom vele a mai vizsgálatot(este fél 8-ra megyek).Nekem édesanyám meghalt,így számomra ők a legközelebbi "felmenőim".De idősek már,85 és 81 évesek.
Édesapámmal is jó a kapcsolatom,ő már tudja. :D

Kép
orsitigris
 
 


Sziasztok Lányok!Nálunk nem esik semmi,csak hideg van.Már megfőztem,egy kis krumpli levest,meg húsos rakott tésztát.Most itt ücsizek a szobában,égetem az aroma mécsest.Advent illatos olajat tettem bele.Nekem nagyon tetszik.Úgy 15.óra körül lemegyek az oviba Domiért közben útba ejtem a temetőt és leszedem már a mindenszenteki virágokat a nagyszüleim sírjáról.Ideje,de csak most jutok oda.

Nadrágtéma,rám még jók a nadrágaim de talán egyet majd veszek.A hasamat már nem tudom behúzni.kicsit felpuffadt és úgy is maradt. :D

Kike:épp nézem hogy csak 6 nap van a szüléseink napja közt,elvileg.Domival jan.19-re voltam kiírva és született 11.-én.Kiváncsi leszek hogyan lesz most!

Anha:tök jó hogy minden rendben van!Örülök neki. :lol:

Muffin:pihenj sokat amennyit csak tudsz,az ilyen lopott órácskák a legjobbak!!!Nagyapádnak jó egészséget!

KépKép
henka76
 
 


Bizony lehet hogy egyszerre lesznek meg a babók,bár nálam eddig mindkettő ráhúzott 7-10 napot,bár azthiszem ez annal tudható be hogy ugye hónap közepén fogantak.Vercsinél simán megindult a szülés,ugye mikor már ráhúzott egy kicsit,a Kristinél meg inditották,szerintem kellett is neki a segítség,hiszen így is 4.26-al született,remélem most megúszom egy kisebb babával.Bár nem panaszkodhatok hiszen két óra alatt meglett,a Vercsivel már többet szenvedtem-ugyhogy nekem jobban bejött a szülésindítás.Na ezt elregéltem :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike!
A kislányod milyen súllyal született?

Én is inkább "túlhordós" vagyok,ha egyáltalán lehet ilyet mondani.
Ennyi gyereknél azért már kell lennie valamilyen támpontnak.

1.gyerek- kiírva- ápr.22.-született: ápr.29.
2.gyerek-kiírva-szept.21.-született: szept.20.
3.gyerek-kiírva-okt.11.-született: okt.12.

Kép
orsitigris
 
 


orsitigris:

A lányom 3.42-vel született,éppen ezért meg is lepődtem hogy a Fiam olyan nagy gyerek lett,a mai napig nagyobb,mint a korabeliek.Ráadásul az orvosom se mondta hogy nagy gyerek lessz,azt mondta átlagos baba lessz-ennyit erről.Bár én valamit gyanítottam,mert összehasonlítottam,a két gyerek mért adatait,és már akkor feltünt hogy nagyobb,mint a Kiscsaj volt.Én mindkettővel maternát szedtem,most elevitet szedek.Bár ez nem hiszem hogy számítana.
Nekem nem is lenne gond,hogy túlhordom őket,csak eddig mindkettővel egy hetet bennvoltam a kórházban,és ezt nem szeretem.A Fiammal már vitáztam az orvossl hogy nem lehetne hogy nem fekszek be,de azt mondta hogy csak saját felelősségre,mert ő nem válalja a felelőséget ha valami baja lessz a babának,mert nem mentem be.Úgyhogy bármennyire is nem szerettem volna befeküdni,ugye a pici az első,nem én. :wink:
Tök jó hogy te a negyediket várod,tervezett volt a baba?Nem túl nehéz három gyerekkel?Mennyi idősek a gyerekeid?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: