Új privát üzeneted érkezett!

Szia Mia, jól teszed, gondolom már alig várod, hogy végre otthon lehess és ne a munka legyen az, amitől elfáradsz. Legyen igazad a sok babócával kapcsolatban, tényleg szép nyarunk lesz, de azért addig még van időnk, de napról-napra közeledünk.... :D

hali

KépKép
gitti
 
 


Puszka Csajszikák!!!

Most eszem mielőtt leszidtok mit csavargok itt fenn :lol: és közben írok . Jobban vagyok ill. vagyunk sokat mocorog a kicsi és ez nagyon sok örömet okoz.Ha megszületik végre össze teszem a kezem, de ajánlom neki, hogy szedje össze magát :P . Már a fekvéstől minden bajom van de ez van hétfőn csinálják az AFP-t s kapok uh-a is időpontot...Meg remélem összefutok a dokival is és megkérem kukkolja meg a kicsit mert tudni akarom, hogy minden Ok odabent is.
Bocs ennyi voltam legyetek jók puszi mindenkinek megyek feküdni, sokat gondolok rátok apát majd mekérem olvassa fel amiről lemaradtam. Majd hétfőn elnézek s írok ha történés van a picurkámmal.
Pusz nektek :P

tappancs28
 
 


Szia Tappancs, vigyázz magadra és pihenj sokat. Ha bármi van, írjál, hali

KépKép
gitti
 
 

 
 

Sziasztok!

Csatlakoznék én is. Először is gratula a Kis Manókhoz!

Viki vagyok. 30 leszek hamarosan, és az első Picikénket várom. Időpontunk: júl. 25.
20150601134430
 
 


szia viki! az én időpontom juli 24 :) lehet együtt megyünk ;)

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi!
Mehetünk! Bár már ott tartanánk! :D
20150601134430
 
 


jah nagyon jó lenne. én már ugy várom. persze türelemmel kell lenni :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


Mi is nagyon várjuk már. A párom mindig mutatja, hogy kb. mekkorának kell lennie.
20150601134430
 
 


Csajok a lényeg, hogy ne legyen semmi gond és hatalmas pocakkal egészséges babáink legyenek!! Bár ettől függetlenül én is pörgetném az időt, sok van még vissza nemde?
sziasztok

Amúgy Viki üdv a csapatban!

KépKép
gitti
 
 


Gitti!
Szia! Neked aztán a két kissrác mellett elrepül majd ez az idő!

Én dolgozom, így is könnyebb elviselni.
20150601134430
 
 


én itthon vagyok. engem a doki nem enged dolgozni a vetélésem miatt. 16. hét után jógára vagy tornára akarok járni, attól nem tiltott el, de csak óvatosan.
itthon egyedül néha rossz, de legalább rengeteget pihenek. és minden nap főzök és sütni is van időm! a párom ennek rettenetesen örül... csak hozzá ne szokjon... a pici mellett azért nem lesz igy az elején :)
amig dolgoztam elég nehéz volt. 5-fél6-ra értem haza minden nap és igy azért nehéz volt finomakat főzni, ugy hogy ő már negyed7-re itthon dekkolt vagy már 5-re ő is haza ért. attól függően melyik hét volt. de most nagyon örül :)
kb. 5 percre van a munkahelye. ugyhogy kész az ebéd és megyek hozzá a meleg ebéddel 8) nagyon élvezi. a kollégái meg nyűgnek, csöpög a nyáluk.... persze ha sütök akkor nekik is jut. nagyon édesszájúak :) le szokták adni a sütirendelésüket aztán azt sütöm :D persze csak óvatosan, a piskótám sose jön fel :( :twisted:

gitti téged se irigyellek. a két csöppenet mellett jusson időd mindenre. már mindketten ovisok vagy csak a nagyobbik? azt még nem tisztáztuk... :shock:

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi!
Azért pihenj is!

Én most betegácsiban nyomom, de már alig várom, hogy szerdán újra mehessek. Szerencsére nekem is 15 perc andalgó sétára van, és a fél 8-fél 5ig munkaidő kibírható.

Nekem is mondta a doki a tp-t, mert nekünk meddőségis ügyintézéssel jött össze a baba. Mivel jól érzem magam, ezért inkább dolgozom. Az irodában ez kibírható-

Tényleg rossz egyedül, én is alig váromm ár, hogy a párom hazaérjen.
20150601134430
 
 


pihenj sokat! de végülis ha nem annyira stresszes a munkahely akkor szerintem dolgozhatsz mig birod.

az enyém azért kockázatos lett volna. hiába irodában dolgozom, de iskolában. van 600 gyerekünk. nem találkozom velük sokat, de a folyosón bármit elkaphatok. meg aztán a stressz... elég huzós. megigértem hogy az évet még lezárom, de januártól nem megyek. nah néha bántam azt is hogy megigértem a decembert... 4-en kellett volna dolgoznunk, de szeptemberben leszázalékolták egy kolléganőt. csináltuk 3-an. ráadásul ő volt a gazdasági vezető. minden felelősség az én nyakamba szakadt. könyvelés ügyileg is meg mindenféle adminisztráció meg ügyintézés. nehéz volt. aztán mivel hivatalosan kinevezve nem voltam igy nehéz volt rávenni a másik 2 kollégát is arra hogy hallgassanak rám. 5 évet huztam le. az egyik 3 hónapja van ott, a másiknak meg semmi köze nem volt a gazdasági részhez. ő inkább iskolatitkár tehát ő eddig a gyerekekkel és a pedagógus apróbb ügyeivel foglalkozott. ugyhogy rettenetesen nehéz volt az összedolgozás.

de vége. most pihizek. persze napi 5-6 telefon most is van :) de igy már kibirom.

szóval tényleg csak óvatoasn viki!!! nagyon óvatosan!!!! mindenki nagyon vigyázzon magára!!!! és persze babóra is!!!! megyek szétnézek kajaügyileg :D 8)

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi!
Én vigyázok, de szerencsére nagyon jól viselem az egészet (se émelygés, se hányás).

Ha ittho lennék akkor tutira csak a fenekem nőne, mert itthon állandóan éhes vagyok. :roll:

Jó főzöcskézést!
20150601134430
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is az otthonülős kismamák táborát erősítem. Nekem napi 80 km-t kellett volna vezetnem, ezért januártól nem mentem. Az állandó hasfájás jó ürügy volt, így táppénzen vagyok! Nálam is főzőcske megy, meg délután pihi és fogytam 2 kilót.!!!!!!Pedig ugyan annyit eszek, csak itt nincs annyi nasi mint az irodában, meg jóval többet sétálok!!!!!
Félek, hogy kicsit hosszú lesz júliusig, de ha itt a jóidő, akkor irány az udvar és a kert!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


nahát lányok!

hogy itt milyen szép idő van! hivtam is a párom hogy menjünk el valahová kirándulni, de hát dolgozik :cry:

egyedül meg már csak nem megyek kirándulni. ugyhogy csak egyet sétáltam csak. kicsit hosszabb uton jöttem haza az ebédszállításból 8)


ha nálatok is ilyen idő van, irány sétálni! nehogy bent üljetek ha nem muszáj!!

mi délután megyünk orvoshoz. már több mint egy éves a rákszűrésem ugyhogy megcsinálja a doki,meg néz hüvelytisztaságot :( de hát ez nem kirándulás 8)

Kép

Kép
timi1982
 
 


holnap ha ilyen jó idő lesz rábeszélem bnőmet sétáljunk egyet a belvárosban a kisfiával. ugyis megyünk elintézni a suliba a jelentkezést. megyek okosodni 8)

vagy ha holnap nem tudunk, de marad a jó idő vmelyiknap kimegyek anyáékhoz falura és szippantok jó levegőt.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi!
Nálunk is szép idő lenne, de psiszkosul fúj a szél. Nem merem kockáztatni, hogy visszaessek egy sétával a kórságba.

UH is lesz ma?
20150601134430
 
 


sziasztok lányok!

most értünk haza az orvostól. hát... megvizsgált. abban a pillanatban be is véreztem. :cry:

eddig sikerült meguszni. 12 hetes vizsgálatnál se volt gond, meg együttléteknél se. nah most igy jártam.

remélem hamar elmulik és nem fog erősödni :(


viki, uh nem volt, csak rákszűrés meg hüvelyváladék tisztaság nézés. 1 hét mulva lesz eredmény.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Sziasztok Drágaságok :D !

Mi kezdünk jól lenni ma levették az AFP-t 7-én megyek genetikai uh-ra , szombaton viszont 2-án 4D-re .Már alig várom s képzeljétek folyamatosan ficereg a törpike, ha fekszem akkor sztrájkol, hogy forduljak , miként feküdjek stb...
Ha a nagyok simizik a pocit akkor jelez, hogy "itt vagyok" .
Örülök, hogy a héten látni fogom és megbizonyosodhatok róla, hogy jól van.


Pusszantás mindenkinek hölgyecskék :wink: !
S persze az újjaknak is :wink: , egyre többenvagyunk ez nagyon jó.
HALJÁTOK A MÁV_BAN AMILYEN KÖRÜLMÉNYEK VOLTAK MA? HÁT A POKOLRA KÍVÁNTAM MINDENT komolyan nem egy hisztis kiscsaj vagyok de ma besokkoltak többen akár percenként is...remélem júliusra megváltozik a helyzet mert inkább lakókocsiba szülök mint ezen a helyen mert kész...

Volt egy kismami aki 29-ére holnapra van kiírva és szegényt még átkülték vérvételre mert cukros és senki nem volt rá tekintettel mire meguntam és ráborítottam a hölgyekre az asztalt, hogy mizu van meddig várjunk vagy segítenek szülést is végezni, ha eljutunk odáig megvolt az értelme másfélóra várakozás urán nyílt egy ablak KISMamik RÉSZÉRE :lol: . Nos erről ennyit 10-15 percen belül végeztem a többiekkel együtt ( kb. 10 fő )
Szóval kibújt a kisördög akedves kismamikból akik mint tudjuk álltalában véve mosolygós kedves hölgyikék :twisted: hát ma megmutattuk tudunk mások is lenni :lol: .Máshol is vannak ilyenek????,,
remélem nem.


No pussz megyek aludni eddg bírtam , szombaton legkésőbb rakok fel képet remélhetőleg a NEMMEl kapcsolatban is kispocakról :D

Jó pihit és jó növekedést mindenkinek

tappancs28
 
 


Sziasztok

Üdv. az újaknak! :D

Szia Tappancs! Örülök, hogy jobban vagy. Várjuk a képeket. Azért pihenj sokat.

Többiek merre vagytok?

Kép
dittke
 
 


Csajszik nyugi mindenkinek, előszöris bevérzéssel nem szórakozunk, hanem fekszünk drága Tímea!!! Iszonyatos érzés, az emberen átfut hírtelen minden gondolat, nyugalom és sok pihenés! Drukkolok neked!

Tappancs, örülök, hogy jól vagy én holnap megyek a Máv-ba, majd írok mi a helyzet..., mi változott vagy sem... Amúgy most megyek oda először, kíváncsi vagyok, mennyivel másabb a Klinikánál.

Dittke, hogy vagy? Nem írtál magadról...

puszi mindenkinek, babócákra vigyázni és gömbölyödni tessék!!!!! :D :D :D :D

KépKép
gitti
 
 


Gitti!

Mit csinálsz ott?
Ott a szülészed?
Remélem jobb élményben lesz részed mint amit ma tapasznyaltunk páran :)

tappancs28
 
 


Gitti amúgy én is 3*1 Pharmavit pezsgőtablettát szedek ( 250mg)Magnesiumból és 2*1 - et Calciumbó( 500mg) mivel a calcium hiány is görcsöket idéz elő s a terhesség végéig ez az adag szükséges az anyának s e mellett még az Elevitet is figyelembe vettem, hogy belefér-e de igen, így csak ajánlani tudom mindenkinek aki bajlódik vérzéssel és görcsökkel .

A magne B6 nem tartalmazz sok mindent így azt ilyenkor ellehet felejetni, mivel 3db tabletta 1 pezsgőtabi 1/3-át éri el ha jók az emlékim amiket számoltunk. Amikor nincs gáz azt akkor érdemes bevenni de baj esetén pezsgőtablettát igyatok!
Megkérdeztem a dokit is Ő is rábólintott erre, hogy Ok.

No meg persze fekvés( ágyból írok 8) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozitív gondolatokkal vegyítva a gyógyulás sikerül 8) de tényleg!!
Jó ideig tart mire rájön az ember de egy örökmozgóért el kell jutni erre a szintre.

Nos pussz mindenkinek!

tappancs28
 
 


jó reggelt lányok!

hivott az anyukám és már nincs kedvem visszafeküdni. a párom is készült dolgozni, ugyhogy elébredtem a zajokra. 8)

vérzés: ugy tűnik nem lesz komoly. este nem volt, persze nekem a menszeszem sem volt este. annyira meg tud nyugodni a szervezetem hogy nem produkál semmit. gondolhatjátok milyen jó, nehéz napokon sem kellett este felkelnem, mert mint amit elvágtak megszűnt. reggel kezdte ujra.

nah a vérezgetés remélem nem kezdi ujra. este hazajöttünk feküdtem is le. pihi volt ezerrel. meg is látszik a konyhán. vacsizott a párom és otthagyta a mosatlant :( gördimördi :( nah de mindjárt megyek aztán elintézem.

azért amennyit tudok még ma is pihizem és nem eröltetem magam. remélem ennyi volt és elmulik a dolog. puszi nektek, vigyázzatok magatokra!

Kép

Kép
timi1982
 
 


Jó reggelt!

Timi!

Pihenj! Attól, hogy most nem vérzel, még nem jelenti, hogy nem is fogsz. Csak annyit csinálj, amennyit muszáj. Én a férjemet megneveltem, és most már megtalálja a mosogatót is!

Tappancs!
Felháborító amit írtál az eüről!!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Olyan jó, és főleg megnyugtató olvasni titeket, hogy szeretnék csatlakozni hozzátok.
Először én is, mint szerintem sokan mások is, csak a problémáimra kerestem választ a társalgóban.

35 éves, szegedi vagyok.Július 9-re vagyok kiírva,és van már egy csodatündér 11 éves lányom is, Vivien. :D

Sajnos nagyon sok zűrös dolgon mentünk keresztül(pokoli válás, menekülés az országban ide-oda...), de szerencsére úgy tűnik,lezártnak tekinthetjük az életünk azon szörnyű szakaszát.
Visszaköltöztünk Csornáról Szegedre, és miután már azt hittük, végleg egyedül maradunk, találkoztam egy csodálatos emberrel, aki az életünk egy új fejezetét nyitotta meg számunkra.
Kicsit azért aggódom, nem hagytak-e túl mély és maradandó sebet a történtek a lányomban!
Szerencsére a tropára ment egészségemet is sikerül helyrehozni, és 2 évi próbálkozás után novemberben kiderült, kisbabát várok. :D Hát abban a pillanatban én voltam a világ legboldogabb embere :lol: :lol:
Remélem lesz újra családom, nekem ez az egyetlen álmom!

Dióhájban ennyit rólunk, megpróbálok majd képeket is feltölteni, csak most rakták helyre a gépem, és eltüntették a fótós programjaimat, így nem tudom, h. tudnám lekicsinyíteni :?:

Nem tudjátok, hol tudnék biztonságosan letölteni egyet a net-ről?

Szerintetek nem gáz, h. nekem már a múlt héten levették az AFP-t?Még csak 15 hetes voltam. Kicsit félek az eredménytől, mert betöltöttem a 35-öt, és sokan rémísztgettek ezzel :evil:
Az amny-ot nem vállaltam, a vetélés kockázata miatt,és doki bátyám is azt mondta, h. a genetikai UH lesz a mérvadó.
Tök rendes a dokim, mert meg is csinálja azonnal, ha megvan az AFP eredményem.Az eddigi erdmények jók lettek, a nyaki bőrredős is.
Már nagyon izgulok!

Na nem untatlak benneteket tovább,
további csodaszép kismamis napot mindenkinek! :D

Remélem nem baj, h. írtam Nektek, olyan egyedül van néha az ember a gondjaival!És én amúgy is nagyon zárkózott lettem az utóbbi időben, még sétálni is távol a nyüzsgéstől, a Tiszaparton..

Örömmel olvastam, h. Dittke is szegedi, és majdnem egy időpontra vagyunk kiírva. Lehet együtt szülünk?

Évi

bvivien0
 
 


Csajok, ez nem az én napom. :evil:

Kezdem ott, hogy a Máv egy iszonyatosan fejreállított putri hely, máshogy nem tudom jellemezni. Akárkitől érdeklődik az ember, mintha a holdon lenne. A bejelentkezésnél közölték, hogy nincs is olyan doki, akit keresek, biztos rossz helyre jöttem. Mire közöltem, hogy nehogy egy oszályvezető főorvost ne tudjon megtalálni és bejelenteni hozzá...... Atyaég, agyrém.
Jó, ez még oké, várom a dokit békésen, úgy egy óra várakozás után már megkérdeztem, hogy ugyan hogyan érhetném el, mire közölték, hogy még pár órát kéne várni, mert egész nap műt. Na otthagytam az egész kócerájt, soha többet a közelébe se.
Szerencsére nem ott van az állandó orvosom, de ide kellene jönnöm, ha bármi komoly baj van és be kell avatkozni. Kizárt, nem lesz aki erre rábeszél.
A másik, uh-ra szerettem volna időpontot kérni a klinikán, ott meg egész délelőtt próbálkozom, vagy nem veszik fel, vagy foglalt. Időpont nélkül meg nem fogadnak. 2 ezer forintot próbálkoztam a mobilomról.... esküszöm felrobbanok.....

na pá nektek

KépKép
gitti
 
 


Még egy kérdés.

Segítsetek légyszi, hogy kell a vonalzókat egymás alá rakni, h. ne kelljen tologatni a szöveget?

Köszi előre is!
Évi

bvivien0
 
 


A két beillesztett szövegrész között nyomsz egy entert, próbáld meg, szia

KépKép
gitti
 
 


Sziasztok!

Vivien!

Gyere nyugodtan! Gratula a Picihez és az új, boldog párkapcsoalthoz.
Szegedet imádom, ott szereztem a diplomáimat.

Én úgy tudom, hogy csak ha be töltötted a 16. heteg nézik az AFP-t, merrt amúgy fals eredményt ad.
Védőnődet kérdezd meg!

Gitti!
Nagyon dühítő, hogy nem foglalkoztak Veled!
20150601134430
 
 


sziasztok!

örülök, h mindenki jól van. aki meg vérezget az pihenjen, ne mosogasson irgum-burgum!! :evil:
én már jobban, de elég erőtlenűl, igaz a hasam nővekszik, viszont a sok fekvéstől fogytam.
a kórházi körülményeket hagyjuk..egyszerűen felfoghatatlan, h ezek még a középkorban élnek. a SOTE II-ben is, a folyosón állnak a kismamik, ülőhely egy se, és amikor kinéznek a nővérek, arcokat vágnak, h úristen mennyien állnak még sorba (!).
türelem! már nincs sok :)

az új mamiknak meg üdv a fedélzeten! :D

¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok lánykák :D !

Gitti:
Látod ezt írtam tegnap, kész gáz az egész... :evil:
De bocsi, hogy rákérdezek, de mi történt, mert azt írtad akkor kell oda menni , ha gáz van.Ugye nincs komoly baj Gittike? Ugye nincs?

Üdv Vivien és Viki :lol: !

tappancs28
 
 


Szia Mia örülök, hogy jobban vagy 8) ez nagyon jó szépen összeszedi magát mindenki remélem előbb-utóbb.

tappancs28
 
 


Szia Tappancs, a Vermes miatt mentem a Máv-ba, mivel ős is sotés volt. Onnan már évek óta ismerem. Mindössze azon okból akartam vele találkozni, hogy a klinika nem látna szívesen mint pathológiás beteget, ha be kéne feküdnöm bármi miatt.
De valahogy úgy látszik, semmi sem akarja, hogy a Máv-hoz közöm legyen. A klinikát úgy ismerem, mint a tenyerem és azt mondom a mai napig, hogy a legjobb hely, azokhoz képest, ahol már volt szerencsém megfordulni. Mindenhol van mibe belekötni, de talán itt a legkevesebb. Holnap úgyis megyek be, lesz uh meg a dokival is találkozom, a mai napot meg elfelejtem és a el akarnak küldeni, akkor közlöm, hogy maradok, mivel az orvosom nem vagyok hajlandó elhagyni.

Talán ennyi nagyon röviden és tömören. hali

KépKép
gitti
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eltűntem, de irtó mozgalmas hétvégénk volt. Vasárnap a párom fogadott nagymamájának ünnepeltük a 96. születésnapját nálunk. Úgyhogy már szombaton ezerrelkészültünk. Sütés, főzés,vásárlás... De jólsikerült, és Dani is élvezte.
Tegnap meg délelőtt uh-on és dokinál voltam, délután vásároltunk. Este olyan rosszul voltam... Elkezdtem remegni, és úgy legyengültem,hogy majd összeestem. Lehet, hogy leesett a vérnyomásom. Bár volt már 80/50-es is, és nem volt vele gondom. Ma reggel pedig netem nem volt. Minden ellenem dolgozott.

Az uh-on minden rendben volt, és úgy tűnik lányunk lesz. A nevét nem tudjuk még biztosra, de eddig a Zsófia Dorina mindkettőnknek tetszik.

Timi! Vigyázz magadra, a vérezgetés komoly gondot is okozhat. Pihenj sokat!

Mia! Ne vidd túlzásba a munkát. Nehogy elkapj valami nyavaját ebben az időben. És pihengess amennyit csak tudsz!

Évi!
Én is úgy tudom, hogy a betöltött 16. héten kell levenni az AFP-t, de nekem is a 16. hét előtt 2 nappal vették le, mert itt csak szerdánként van kismama vérvétel, és nekem pénteken van fordulóm. Nálam nem volt gond a genetikai uh-n sem.

Na megyek, mert felébredt a kisfiam.

kolcsek
 
 
 
 
 
 


Kolcsek: nagyon szép nevet találtatok a kislányotoknak!!!! :lol:


Tényleg, ki-milyen neveken gondolkozik????

Nálunk a befutók:
Fiú: Levente, Nándi, Benedek, Milán
Lány: Luca, Dorka, Zita, Lotti

És egy arckép 13 hetesen!
Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok!

Most értem haza a könyvtárból, tök jó könyvet leltem "Beszélgetések születendő gyermekemmel" címmel.Kicsit ezoterikus, de nekem bejönnek mostanában az ilyesmik.Nagyon tuti depioldók és krízisátsegítők :)

Köszönjük a szíves fogadtatást, olyan jól esett! :D

Gitti!
Köszönöm a segítséget, sikerült is megalkotnom a vonalzókat, már csak a képek hiányoznak.De bízom benne, csak sikerül egyszer lekicsinyítenem . :?
A rendelőkben nálunk is áldatlan állapotok uralkodnak, én vérvételnél akadtam ki, hogy beszélnek az emberekkel !:evil:

Viki!
Szerintem is fals eredménye lesz az AFP-nek, a dokim is dühöngött egy sort, hogy lehetnek a védőnők ilyen nemtörődömök.De legalább nem fogok idegeskedni, h. miért is lett rossz.

Timi!
Jobban vagy már? Az jó, ha tudsz pihenni sokat.

Kolcsek!
A vérnyomásom nekem is néha a haldoklókéval vetekszik, pokoli alacsony,meg rátett egy lapáttal a koffeinhiány is.Amióta kismama vagyok, a kávé szagát sem bírom elviselni, azelőtt meg napi 5-6 is lecsúszott.Most a teázással próbálkozom, de nem az igazi,sokat fáj a fejem! :( Az AFP eredményed mikorra jött meg?

Az Elevit nagyot tuti vitamin, mindenkinek tudom ajánlani!Engem hülyére ilyesztgettek, h. irtón lehet tőle hízni, de letojom (egyébként ez hülyeség, szerintem erre fogják), mert a lánynál is imádkoznom kellet, elérje a megfelelő súlyt.

Mia!
Szerintem is pihenj sokat, én is befejeztem a munkát, amint megtudtam, hogy babánk lesz,nem azért, mert lusta vagyok, csak nem akartam kockáztatni, veszélyeztetett voltam a lánnyal is.Meg az én munkám nem egy kismamakímélő munka volt. :?

Na megyek, segítek kicsit a tanulásban a kiscsajszinak, elég nehéz ez a 5. osztály.

Puszi mindenkinek!
Évi

bvivien0
 
 


Csajszikáim!

szerintetek az lehet, h érzek mozgásokat? most már 2 napja gyanús.. :?

HM??

¤mia¤
Vendég
 


én nem tudom szedni az elevitet. akkora nagy meg érzékeny vagyok az izére. ugyhogy inkább visszajön mint lemenne. eddig szépen fejlődik ugyhogy nem is szedek egyenlőre a b6-on kívül mást. néha calcium pezsgőtabit, meg sok gyümölcsöt. a dokim azt mondta hogy elég. ha igy haladok bőven elég lesz :D szép nagy baba. eddig csak azt mondták uh-n is és a doki is a vizsgálatnál hogy szép nagy baba. és a nagyot hangsulyozzák :D

nevek: nálunk már megvan. ha fiu akkor BENCE, ha lány akkor OXÁNA, vagy NADIN (én a nadint szeretném de a párom közölte hogy ő amilyen elvetemült egyből becézné és dinka lenne belőle)

Kép

Kép
timi1982
 
 


Mia, a mozgással én is gondban vagyok mostanában, alig várom a holnapi uh-ot, teljesen meg vagyok tőle borulva. Nem mész be megnézetni? Megnyugodnál, megérné szerintem.

Amúgy nevek tekintetében nálunk az Angelika, fiút még nem tudok igazán mondani, nekem tetszik a Benjámin, a Roland, de ez még nincs eldöntve. A nevek mindig az én dolgom volt és nagyon tetszett a feladat, bár már ott tartanék, hogy a karján lévő szalagra írják.....

Magzatvédő esetében én a Maternát szedem, Elevitet szedtem eddig, mindkettő egyforma, nem érzek én különbséget, de ez is lehet egyénfüggő. A hízás nálam úgy néz ki most beindult, lassan minden ruhám kényelmetlen, ha felveszem.

Vivien láttam a sikert, mesélj magadról egy kicsit.
Amúgy a Lelki köldökzsinór c. könyv nekem is megvan, írtóra teszett miután elolvastam, és el is határoztam, hogy megkeresem az íróját, most nem ugrik be a neve, de hülye vagyok.
ja, megvan Raffai Jenő, na szóval felkerestem, de nem vált be a pasi, többet vártam tőle, szóval ha elolvasod a könyvet, szerintem többet tanul belőle az ember, mintha elmegy ehhez az emberhez. Az édesanyák különben is sokkal könyebben találják meg a közös hangot a babával, megy külső segítség nélkül is, csak rá kell hangolódni és nyugalomnak kell lenni körülötted.

na megyek, hívnak a pasikáim, puszi mindenkinek
amúgy titeket nem viselnek meg a frontok???? ma iszonyatos napom volt, kár volt felkelni és bármerre jártam, mindenki tiszta idegbeteg volt...

KépKép
gitti
 
 


Magtavédőnek én a Gravidát szedem + C vitamint is.

Nevet csak akkor mondok, amikor már meg lesz, hogy mi van a lábikója között. Fiúnál van már befutó, a csajost meg még meglátjuk.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Szia Évi! Örülök, hogy Szegedi vagy. :D És majdnem egyszerre szülünk. Az én nagylányom most 7.-es. Elég nehéz vele.

A mozgásokat én is a 14. héten éreztem.

A neveken még nem gondolkodtunk. A 4. gyerkőcnél ez már elég nehéz.

Kép
dittke
 
 


Frontok?? ne is mondjátok..én aludni sem bírok és egésznap fejfájásaim vannak tőle..
most már tuti, h a baba mocorgását érzem. leültem tv-zni és folyamatosan mocorgott :)

csak azt hittem, még 1-2 hét mire megmozdul, de ő már most olyan mint az anyja-apja :)

a neveken én sem gondolkoztam még. vagyis ha fiú Milánt akartam, lánynak meg Laura-t, de a kedves páromnak egyik sem tetszik.. :(
ilyenek a férfiak..

na majd meglátjuk..lehet,h én leszek az erőssebb ;)

¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Képzeljétek, ma fél 8-kor éreztem először, hogy mozog a picúr. Azóta egyfolytában érzem. Olyan, minhta pici buborékok ütköznének a hasfalamnak. Emlékszem, így éreztem először Dancsinál is, aztán a végén már akkorákat rúgott, hogy azt hittem, kiesik a vesém. :)

Évi! Az első terhességemnél én is utáltam a kávé szagát. Nekem a citromfű tea nagyon bejött. Az nyugatató hatású is, és mivel én dolgotam elég sokáig, ás nagyon pörgős munkám volt, este segített ellazulni.

Én nem szedek magzatvédő vitamint. Rosszul vagyok tőle. De nem volt így se semmi gond a fiamnál sem. Most kellett elkezdenem a vasat, de én is utálom lenyelni azt a nagy bogyót. Pedig azt muszáj.

kolcsek
 
 
 
 
 
 


Ezt nem akartam még elküldeni...

Engem nem viselnekmeg a frontok, de Dancsi ma nagyon nyűgös volt. Szerintetek a gyerekek is megérezhetik.

Egyébként én az elsőnél nagyon fejfájós voltam, de most semmi. Olyan, mintha nem is lennék terhes. Bár most, hogy érzem a mocorgását, azért nagyon élvezem.... :D

kolcsek
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányzócskák :D !

Mennyi mindent bírtok írni amíg nincs itt az ember 8) . Gratula a mocorgásokért mindeninek!!

Kolcsek:

A frontokat szerintem a gyerkőcök is éppúgy érzik mint a szülők és sajnos tolrálni se tudják a fizikai jeleket , nálunk a lánykám 2 percenként olyanon hiztizik és pityereg amin máskor tök jókat vigyorog.

Gitti :

Mi újság veled, hogy érzed magad? Remélem nincs semmi baj, sokat gondolok rád, hogy miként bírod te is két gyerkőccel. Hát sajnálom, hogy így jártál a Máv-ban én se megyek többet ma megyek egy másik dokihoz konzultációra pár okom össze jött és minden e mellett szól. Drukkolj nekem , hogy sikerüljön a váltás.ezek után Istvánba tartozom majd/REMÉLEM/

Mia :

A név választásnál ez a reakció a srácoktól abszolút megszokott, nálunk már fogantatás előtt elkezdődött a :wink: harc persze egykis rafkóal mindketten nyeregbe kerülünk, mivel mindkét picurnak 2 nevet adtunk így ő is én is adtunk egyett és béke csend nyugalom van :) .

Viki:

AFP erdménnyel kapcsolatban sajnos mi az előzőeknél már tapasztaltunk negatív dolgokat de a lényeg ne görcsölj az eredményen mivel a helyzeta következő:
Az AFP értéke egy átlag 50kg-os egyénre van megadva, tehát ha teszem azt ennél erősebb testalkatú vagy sokkal több véred van amibe ugyanaz a mennyiség oszlik szét így evidens az értéked botrányosan alacsony magasan elmarad a normálistól.Tehát nyugi, másik: Amerikában már rég nem veszik figyelembe hisz a megbizhatósági értéke is 30%-os csak ami azt jelent hogy ha megfelelő az értéked 70%-os esélyed van akkor is a betegségre való hajlamban.
A 18. heti genetikai ultrahang a széámottevő mivel, annak a megbízhatósága 85-90%-os így a rizikó faktor 10%-os mai lássuk ba megbízhatóbb.Én ennek hittem minden esetben s láss csodát 2 gyönyörű érelmes szép kölköm van :lol: .
Tehát nyugika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Többiek se idegeskedjetek semmin!
Tényleg a régiek közül mi van a többiekkel mert rég nem írtak, pl: Marcsi.....
Gitti nemtudtok valamit?

Nos megyek készülődni mert jóbenyomást kéne kelteni nem egy szétcsúszott kismamát aki napok óta nembír aludni hajnalban mr kukorékol :wink: .
Délután ill. inkább este majd írok milyen volt a doki.

Pusszantás mindenkinek sziasztok

tappancs28
 
 


Szép napot mindenkinek!!!

Jó rég jártam erre...
Kicsit mozgalmasra sikerült az elmúlt hetem...
Minden rendben van, már érzem a picurim mozorgását...
Vagy valami olyasmit.
Furcsa, hiszen ő már a harmadik, de még mindíg pont akkora csodaként élem meg, mint az elsőt.
Talán azért, mert az is!
Egész nap figyelgetem, de még nem az igazi.
Már nagyon várom, hogy jó nagyokat rugdosson belém!
Akkor már teljesen nyugodt leszek, mert tudni fogom, hogy jól van.
Most még csak találgatok.
Hétfőn megyek afp-re és ultrahangra.
Már nagyon várom.
Olyan jó lesz ismét látni!
Tappancs!
Örülök, hogy jobban vagy!
Remélem a doki is csupa jókat mond neked!
Később ha tudok, még jövök!
vigyázzatok magatokra!!!
Vendég
 


Sziasztok lányok, búcsúzom tőletek, az én babám nem bírta tovább, feladta a küzdelmet. Már nem vagyok kismama.

ha szeretnétek írni, megírom az e-mail címem, amin elértek, itt a fórumon nem tudok jelen lenni, sajnálom,

mindenkinek minden jót kívánok, hiányozni fogtok és remélem valaki majd ír is nekem

sziasztok :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

KépKép
gitti
 
 



KépKép
gitti
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: