Új privát üzeneted érkezett!

Panndi!

A hideg cola bejött!!!!!!!!!!!!!! Ezer köszi, ma végre nem hánytam ki a ebédem. :D Ez kb. 4 napja az első olyan 4-5 órás periódus, amikor nem kellett kirohannom a mosdóba. Már ennek is annyira örülök!
Csajok! No para! Aki nem hány, az örüljön neki és élvezze a helyzetet! Én is nagyon remélem, hogy csak az első 3 hónap ilyen, mert marha nehéz így bármit is csinálni (dolgozni, enni, aludni-én 3 napja éjjel is arra kelek fel, hogy rohannom kell....)
Rakjatok fel uv-s képeket is! (nekem vsz. j. héten mér lesz :D )

Kép
mozza
 
 


Újabb körkérdés,jaj de jó!
Én a 9.kerületben lakok,a Klinikáktók 5 percre a Mester és Üllői utca között :lol: immáron 2,5 éve.Elötte albérletben voltunk.Tavaly volt az esküvőnk.
És még tanulok,de ezt már írtam.És szolnoki vagyok mellesleg,de az utóbbi 6 évben itt élek!És imádom Pestet :wink:
Férjem Soroksárra jár ki,ott pályamester :wink: pontosabban fraditól Kunszentmiklósig ésss nagyon várta már a babát!!!!Majd rakok rólunk közös fotót is...aztán nem röhögni :lol: :lol:

annus11
 
 


Mozza!

Örülök h jobban avgy!Vess be mindent h elüldözd rókakomát!!!!Az a baj ha én hányós leszek...hát nem tom h fogok bejárni...mert van h nem lehet ám kijönni az óráról....és van h lány wc nincs is az emeleten....na ráéek ezen akkor agyalni :roll:

annus11
 
 

 
 

Na íme egy kép rólunk,majd rakok frisset is!
Kép

annus11
 
 


Annus: nagyon szépek vagytok! Neked annyira kedves arcod van.

Mi Kőbányán lakunk. Remélem, nem sokáig már...

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!
Annus nagyon gyönyörű voltál az esküvődön.
Majd rakok fel én is magunkról és kislányunkról is képet ha nem gond!
Remélem engem Vuk elkerül. :D Bár Grétivel 12 hétig volt párszor hogy hánytam,de nem volt vészes.
Én ettől nem tartok.Hanem nekem Ő a 36 héten született,bár elvoltam számolva és 38 hetesnek felelt meg.Csak annyi volt a gond,hogy 1.95kg-al született,retardált babaként.A lepényem már nem táplálta napok óta,így a saját tartalékait "élte" fel.Ami azt jelenti,hogy szülés előtt 1 héttel a dr még 3.50 kg körülire saccolta.Így a lepény miatt lefogyott. :( :( :(
De hamar hízott,és a kórházból 3 hét után engedtek haza!EGÉSZSÉGESEN.Azóta max 3x volt torokgyuszija,pedig már 2 éves múlt.
Én inkább ettől tartok,mert a dokim szerint a második babával is előfordulhat ilyesmi,vagy max 38 hétig tudom vinni vele.Majd kiderül,de most dokit váltok,talán az jobb lesz.Mert Grétikénél a doki nem vette észrea bajt.
Én Hajdú-Bihar megyéből vagyok.Biharnagybajomban élünk és 2005 július 23-án volt az esküvőnk.
Na megyek pihenek,mert Manóm már 7-kor kel!
Jó pihenést nektek!

Üdv:Anita :(

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó reggelt!

mozza: örülök ,hogy bejött a hideg kóla!

Mi Dunakeszin lakunk, szülés előtt logisztikusként dolgoztam egy távközlési cégnél, közben tanulok, végzős vagyok a gyöngyösi főiskolán, ha minden jól megy márciusban közgazdász leszek, illetve elsőéves vagyok a Károli Gáspár Református Egyetemen, pszichológia szakon. Szóval nem unatkozom :)

És a lányom ma rendkívül rendes volt, hatkor keltünk csak :roll:
Vendég
 


Jaa, és most 30-án lesz a két éves házassági évfordulónk :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Köszi a bókokat :oops: Azért nem vagyok egy nagy szám...főleg most :wink: :lol:

Panndi!
Akkor boldog házassági évfordulót így előre is.Aznap lesz nagyapám 80 éves!Majd gondolok rátok is :wink:

Tinu!
Hova költöztök???Vagy még csak tervezitek az új lakást?

Anita!
Hát nem semmi amin átmetél...de ha jó dokid van,szerintem nem lesz most gond!!!

Aki ma megy uhra jelentkezzen mielöbbb!!!

annus11
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Látom volt körkérdés tegnap, csak én már belealudtam... Mi Százhalombattán élünk, 1,5 éve vagyunk házasok, én pénzügy-munkaügy területén dolgozom, elvileg a héten kezdeném a sulit újra, de jelen helyzetemben a férjem nagyon tiltakozik ellene... Teszt képet nem hoztam most, de majd ma igyekszem prezentálni azt is! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Du. 1-kor uh és dokilátogatás! :D :D majd sietek vissza a hírekkel!!

Mozza, örülök, hogy kicsit jobban vagy! A hideg kóla nekem is bevált napközben + tegnap kipróbáltam a Magne B6-t is, az segített lenn tartani az ebédet, sőt, még a hányingerem is elmúlt tőle egy időre. Sajna a reggelekkel nem nagyon tudok mit kezdeni... Már napok óta, menetrendszerűen 2x hányok reggel, így amíg ezen túl nem vagyok, nem merek elindulni otthonról... :? :?

Annus, nagyon szépek vagytok!!! :D :D Sztem ritka, hogy valaki, aki vidékről került fel, szereti Pestet... Mit tanulsz amúgy?

Tinu, hova költöztök?

Anita, ez elég szörnyű, ami veletek történt... Még szerencse, hogy a kislányod már teljesen egészséges! majd rakj fel róla képeket! Olyan kis kópénak tűnik a kis képen a reged mellett... :D :D

Panndi, közgazdász és pszichológus?! :D :D Te aztán tényleg sokoldalú vagy! :D És gratula a házassági évfordulóhoz!!!!

Hunccutka, várjuk a képeket!! :lol:

Jah, és hogy megválaszoljam a saját körkérdésemet: :D én egri vagyok eredetileg, de már 10 éve itt élek Pesten, ide jártam egyetemre. Szakmám szerint jogász lennék, most egy multinál dolgozom a jogi osztályon. A XII. ker-ben lakunk a férjemmel, albérletben, dec-ben költözünk (remélhetőleg) 1. saját lakásunkba, Érdre! És kicsit több, mint egy éve vagyunk házasok (2007. júl. 21-n, a megismerkedésünk 1. évfordulóján házasodtunk össze - hát, sokat nem töprengtünk a dolgon).

Bocsánat, hogy ilyen hosszú lettem, du. jövök!!!

Kép
zsüci
 
 


Ez a kedvenc esküvői képem... Valamin itt nagyon röhögtünk, szokás szerint. :D

Kép [/img]
zsüci
 
 


Zsüci!
Közlekedésmérnöknek tanulok!

Nagyon jó ez a kép!!!Hát mi is végig nevettük az egész napot!A vőfélyünk csak huncut ifjú párnak hívott...nem is tom h mért :lol:
Várom a dokis beszámolót!!

Panndi!
te is ma mész ugye?Vagy már lehet ott is vagy???


Lenne egy kérdésem.Én már az elejétől fogva kicsit bal oldalt érzem h "nő' a méhem...de pár napja érzem jobb oldalon is a szurkálást.Nektek hol áj a hasatok?Egyáltalán érzi rajtam kívül vki h húzódnka a méhszalagok?
Amúgy én 3x1 magne B6ot szedek,lehet ezért nem is hányok,és az izmokat is lazítja!

annus11
 
 


Sziasztok!
Tegnap voltam az orvosomnál és minden rendbe van.
Van szívhang és már 17mm a kicsikénk.Csak annyi a panaszom,hogy hányingerem van és feszül a hasam,de ez az Esztikével is így volt.Azt mondta a doki,hogy szedjek MagneB6.Magnézium az izomra jó a B6 a hányingere és recept nélkül kapható.
Ha jól számoltok én sokkal hamarabbra vagyok kiírva mint ti április 23-ra de szívesebben csatlakozztam hozzátok,mert szimpatikus ez a csapat(meg elszámoltam a dolgokat, de a doki csak jobban tudja mint én)Remélem nem gond...
A kislányom 2 éves és még nem fogja fel,hogy tesóka jön,de talán ha nől a hasam majd jobban megérti.Mutatom neki a babákat és mondom neki,hogy nekünk is lesz egy babánk.Meg mondom neki,hogy ne üljön a hasamra,mert ott a tesóka és mutatja a saját hasát,hogy neki is a hasába van.Nagyon aranyos!
Mi Szolnoktól 7 km-re lakunk egy faluba de költözésen gondolkodunk,de ez még a jövő titka.Novemberben leszünk öt éves házzasok.

Én is azt mondom,hogy minden terhesség más.Esztike már második próbálkozzásra megfogant erre a babára meg 7 hónapot vártunk.Mindenki csak pozitiv dolgokra gondoljon és ne idegeskedjetek fölöslegesen,mert nem tesz jót.Minden rendben lesz és együtt várhatjuk a nagy napot.
Az úszás nagyon jót tesz az a legjobb sport ilyenkor,de vigyíázzni kell nehogy elkapjunk valamit.Sajnos én hajlamos vagyok rá.Esztivel végig ilyen problémáim voltak sajnos.
Nekem csak a combomon voltak terhességi csíkok,de ez tényleg attól fűgg kinek milyen a bőre és a hízástól.Én is sokat híztam és ezért alakult ki.
Egyelőre ennyi, nem akarlak untatni titeket csak egy kicsit lemaradtam.

Ja és üdv az újaknak!
andi1979
 
 


Sziasztok!
Tegnap voltam az orvosomnál és minden rendbe van.
Van szívhang és már 17mm a kicsikénk.Csak annyi a panaszom,hogy hányingerem van és feszül a hasam,de ez az Esztikével is így volt.Azt mondta a doki,hogy szedjek MagneB6.Magnézium az izomra jó a B6 a hányingere és recept nélkül kapható.
Ha jól számoltok én sokkal hamarabbra vagyok kiírva mint ti április 23-ra de szívesebben csatlakozztam hozzátok,mert szimpatikus ez a csapat(meg elszámoltam a dolgokat, de a doki csak jobban tudja mint én)Remélem nem gond...
A kislányom 2 éves és még nem fogja fel,hogy tesóka jön,de talán ha nől a hasam majd jobban megérti.Mutatom neki a babákat és mondom neki,hogy nekünk is lesz egy babánk.Meg mondom neki,hogy ne üljön a hasamra,mert ott a tesóka és mutatja a saját hasát,hogy neki is a hasába van.Nagyon aranyos!
Mi Szolnoktól 7 km-re lakunk egy faluba de költözésen gondolkodunk,de ez még a jövő titka.Novemberben leszünk öt éves házzasok.

Én is azt mondom,hogy minden terhesség más.Esztike már második próbálkozzásra megfogant erre a babára meg 7 hónapot vártunk.Mindenki csak pozitiv dolgokra gondoljon és ne idegeskedjetek fölöslegesen,mert nem tesz jót.Minden rendben lesz és együtt várhatjuk a nagy napot.
Az úszás nagyon jót tesz az a legjobb sport ilyenkor,de vigyíázzni kell nehogy elkapjunk valamit.Sajnos én hajlamos vagyok rá.Esztivel végig ilyen problémáim voltak sajnos.
Nekem csak a combomon voltak terhességi csíkok,de ez tényleg attól fűgg kinek milyen a bőre és a hízástól.Én is sokat híztam és ezért alakult ki.
Egyelőre ennyi, nem akarlak untatni titeket csak egy kicsit lemaradtam.

Ja és üdv az újaknak!
andi1979
 
 


Sziasztok!
Tegnap voltam az orvosomnál és minden rendbe van.
Van szívhang és már 17mm a kicsikénk.Csak annyi a panaszom,hogy hányingerem van és feszül a hasam,de ez az Esztikével is így volt.Azt mondta a doki,hogy szedjek MagneB6.Magnézium az izomra jó a B6 a hányingere és recept nélkül kapható.
Ha jól számoltok én sokkal hamarabbra vagyok kiírva mint ti április 23-ra de szívesebben csatlakozztam hozzátok,mert szimpatikus ez a csapat(meg elszámoltam a dolgokat, de a doki csak jobban tudja mint én)Remélem nem gond...
A kislányom 2 éves és még nem fogja fel,hogy tesóka jön,de talán ha nől a hasam majd jobban megérti.Mutatom neki a babákat és mondom neki,hogy nekünk is lesz egy babánk.Meg mondom neki,hogy ne üljön a hasamra,mert ott a tesóka és mutatja a saját hasát,hogy neki is a hasába van.Nagyon aranyos!
Mi Szolnoktól 7 km-re lakunk egy faluba de költözésen gondolkodunk,de ez még a jövő titka.Novemberben leszünk öt éves házzasok.

Én is azt mondom,hogy minden terhesség más.Esztike már második próbálkozzásra megfogant erre a babára meg 7 hónapot vártunk.Mindenki csak pozitiv dolgokra gondoljon és ne idegeskedjetek fölöslegesen,mert nem tesz jót.Minden rendben lesz és együtt várhatjuk a nagy napot.
Az úszás nagyon jót tesz az a legjobb sport ilyenkor,de vigyíázzni kell nehogy elkapjunk valamit.Sajnos én hajlamos vagyok rá.Esztivel végig ilyen problémáim voltak sajnos.
Nekem csak a combomon voltak terhességi csíkok,de ez tényleg attól fűgg kinek milyen a bőre és a hízástól.Én is sokat híztam és ezért alakult ki.
Egyelőre ennyi, nem akarlak untatni titeket csak egy kicsit lemaradtam.

Ja és üdv az újaknak! :D
andi1979
 
 


Sziasztok!
Tegnap voltam az orvosomnál és minden rendbe van.
Van szívhang és már 17mm a kicsikénk.Csak annyi a panaszom,hogy hányingerem van és feszül a hasam,de ez az Esztikével is így volt.Azt mondta a doki,hogy szedjek MagneB6.Magnézium az izomra jó a B6 a hányingere és recept nélkül kapható.
Ha jól számoltok én sokkal hamarabbra vagyok kiírva mint ti április 23-ra de szívesebben csatlakozztam hozzátok,mert szimpatikus ez a csapat(meg elszámoltam a dolgokat, de a doki csak jobban tudja mint én)Remélem nem gond...
A kislányom 2 éves és még nem fogja fel,hogy tesóka jön,de talán ha nől a hasam majd jobban megérti.Mutatom neki a babákat és mondom neki,hogy nekünk is lesz egy babánk.Meg mondom neki,hogy ne üljön a hasamra,mert ott a tesóka és mutatja a saját hasát,hogy neki is a hasába van.Nagyon aranyos!
Mi Szolnoktól 7 km-re lakunk egy faluba de költözésen gondolkodunk,de ez még a jövő titka.Novemberben leszünk öt éves házzasok.

Én is azt mondom,hogy minden terhesség más.Esztike már második próbálkozzásra megfogant erre a babára meg 7 hónapot vártunk.Mindenki csak pozitiv dolgokra gondoljon és ne idegeskedjetek fölöslegesen,mert nem tesz jót.Minden rendben lesz és együtt várhatjuk a nagy napot.
Az úszás nagyon jót tesz az a legjobb sport ilyenkor,de vigyíázzni kell nehogy elkapjunk valamit.Sajnos én hajlamos vagyok rá.Esztivel végig ilyen problémáim voltak sajnos.
Nekem csak a combomon voltak terhességi csíkok,de ez tényleg attól fűgg kinek milyen a bőre és a hízástól.Én is sokat híztam és ezért alakult ki.
Egyelőre ennyi, nem akarlak untatni titeket csak egy kicsit lemaradtam.

Ja és üdv az újaknak! :D
andi1979
 
 


Bocsi,hogy ennyire untetlak titeket,de ez a gép megbolondult...
Bocsi :?
andi1979
 
 


Annus
Ne aggódj nekem is szúr ezért szedem én is a magneB6 meg csilapítja a hányingert.
andi1979
 
 


Szia Andi!

Akkor te vagy a korelnök most :wink: Már ami a terehsséget illeti!
Úgy látom itt szinte mindenkinek van már egy kislánya :lol: Na és mind csodaszép!!!
csatlakozz nyugodtan!

Amúgy pont az elöbb jutott eszembe h most 9 hónapig,meg ugye mégtovább,fogunkitt irogatni!Annyira jó!!!! :wink:

annus11
 
 


Andi!
A babanet is szarakodott az elöbb.Ilyenkor nem kell mégegyszer rányomni h küld,mert akkor elküldi....én vagy 1 percet is vártam mire elküldte a hozzászólást.....Ilyenkor sajna várni kell,én gyorsan ki szoktam jelölni és másolni nehogy elszálljon amit írtam!

Azt tudom h normális h szúr,csak eddig a bal oldalt éreztem,most meg mindkettőt!

annus11
 
 


Igen,ez szerintem is nagyon szuper!De ez tovább is tarthat mint 9 honap mert a gyerekeink is egy korosztályuak lesznek és sok tapasztalatott,segitséget nyújthatunk majd egymásnak.De ez tőlünk fűgg.
Örülök mindenkinek és mindenki vigyázzon magára!
Most mennem kell a városba,de majd jövök.
andi1979
 
 


Nekünk most lesz a 3. házassági évfordulónk. :) AMúgy ha minden úgy alakul, ahogy szeretnénk, Úrhidára fogunk költözni (Székesfehérvár mellett van).

Pandi: én is pszichológus vagyok. Mi vett rá, hogy elkezdd a pszichológiát? A férjem unokatesója is közgáz után kezdte el Pécsen a pszichológiát, még nem fejezte be, mert azóta már 2 gyereke született. :)

Zsüci: jó a kép, csak belőled nem látszik semmi. :wink:

Nekünk Tünci elsőre összejött, ha ketteskével minden rendben lesz, akkor ő meg harmadjára.

Kép
Kép
tinu
 
 


Én csak este hatra megyek dokihoz, szóval még nem hozok egyelőre friss híreket.

tinu: a barátnőm Úrhidán lakik :lol: Én 16 éves korom óta pszichológiát szrretnék tanulni, de érettségi után nappalira nem vettek fel, elkezdtem dolgozni, meg önálló életet élni, és ebbe nem fért bele a nappalin való tanulás, viszont levelező képzés akkor csak diplomásoknak volt, ezért elkezdtem a közgáz fősulit, hogy utána majd jelentkezhessek pszichora. Közben lett alapképzésben is pszicho, de nyilván nem hagyom abba a fősulit sem :)

Nekünk mindkét gyerek harmadszorra köszönt be :lol:
Vendég
 


Hát nekünk az első baba elsőre összejött,de ugye nem maradt meg.Ez a baba meg 5.hónapban.Vagyis 5.ciklus,mivel nem 28napos volt a ciklusom.
Huuu,olyan soká.Addig szétizgulom a fejemet....

annus11
 
 


Szép napot!
annyit írtok, hogy ihajjjjj :lol:

Mozza!
akkor igyál sok kolát, ha az segít 8)

Anita!
most biztos minden rendben lesz!és örülök, hogy a kislányod is szépen behozta a lemaradást :D

Panndi!
ennyi mindent tanulni! :D :D :D

Huncutka!
az anyósomék is ott laknak 8) 8) 8)
jól vagy?

Annus!
nagyon szépek voltatok! :P

Zsüci!
ti is nagyon helyesek vagytok! :P sjnálom a reggeli 2x-i rosszullétet :?

Andi!
már 17 mm????akkor most te hány hetes is vagy? :P

Tinu!
én ott lakok 8) 8) 8)
Vendég
 


Vicus: nem mondod? :lol: Akkor egyszer majd szinte szomszédok leszünk. :wink: És nem te vagy Pandi barinője? :P MÉg kiderül, hogy mindenki Úrhidán lakik. :shock: Amúgy apósomék laknak ott, meg a férjem is ott lakott. Az ő telkükre fogunk építkezni egyszer.

Kép
Kép
tinu
 
 


Köszi, minden okés velem, kicsit ugyan fáradt vagyok, de majd mindjárt alszom egy nagyot és akkor du-ra rendben leszek!

Hasszúrkálásom nekem is van mostanában ill reggel olyan érzésem volt a melleimben, mintha izomlázam lenne, de szerencsére hamar elmúlt!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Tinu!
nem én vagyok Pandi barinője :lol: :lol: mi 3 éve lakunk itt, de nagyon seretjük, olyan nyugis....én sokáig Pesten laktam, ott jártam egyetemre és most olyan jó ez a csend a nagy nyüzsi után....úgy látszik öregszem.... 8)

Huncutka!
én is szinte mindíg szundítok egyet délután, olyan álomkóros vagyok :oops:
hasszúrka nekem is van, 2 oldalt, néha akkorákat belenyilall, hogy csak na! :shock:
Vendég
 


vicuska... én leginkább izomlázra tudnám hasonlítani a "hasfájást" is. Fura érzés, az biztos, de bízom benne, hogy ez normális, elvégre szedem a duphastont, és a magnéziumot is. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Huncutka!

igen, izomláz!én is pont ezt érzem :shock: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


:lol: Na,a végén télleg egy helyen lakik majd mindenki :wink:
Mi is szeretnénk kiköltözni a városból,de mi Soroksár felé.Dunaharaszti a cél,aztán majd meglátjuk!De ez nem mostanában lesz....

Na én 17én megyek dokihoz,fél4re!Alig volt már hely :shock: Hát igen,a héten külföldön van a doki....

Zsüci?????

annus11
 
 


Sziasztok!
Hu, csajok annyit írtatok alig bírtan végigolvasni. :lol:
Hol kezdjem: Mi Tatabányán lakunk novemberbe lesz 4 éves házasok. Van egy eleven 2,5 éves lányom, párom másodiknak fiút szeretne, de nekem mindegy csak egészséges legyen.
Hál istenek nincs hányingerem csak reggelente émelygés mellem, mint lufik meg álmos vagyok nagyon. Kicsi lányom ma is 6 kor kellett. :cry:
Én Elevittet szedek és nekem nagyon bevált. Sajnos vashiányos vagyok, egyenlőre evvel pótolom.
Dokihoz én csak jövő héten megyek, akkor leszek ha minden igaz 7 hetes. Most izgulok, mert lehet, hogy az orvosom már megint betegeskedik és már nem fog vállalni. Újat keresni meg annyira nem akarok. :roll:
Szakmával kapcsolatba meg, vendéglátó közgazdász vagyok, de már három éve itthon és ez nagyon jó.
Megyek, egy kicsit piheni :lol: :lol: :lol:
Mindenki vigyázom magára...
Timi
btimi77
 
 


Ja és megint elfelejtettem vmit....tiszat dili vagyok...
Szóval én is fáradt vagyok,most ébredtem az ebéd utáni szunyiból....általában ledőlök és nézem a tvt...amin persze 5 perc alatt elalszok.....
Az izomláz is stimmel :wink: :lol: Bár a cicim egyáltalán nem fáj...Csak érzékenyebb kicsit,de ennyi.

annus11
 
 


Kép
btimi77
 
 


Ismét egy cuki kislány....ha megint lányokat hozunk össze,akkor nagyon csajos topicunk lesz!!Csak vőlegényt máshol kell majd keresni :lol:

annus11
 
 


annus én is csak jövő héten megyek újra dokihoz, de én csak csütörtök este! Jó messze van az még...

Olvastam korábban, Te is a SOTE II-höz tartozol (csak mert én is). Neked ki a dokid?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Igen SOOTE II,de én magánrendelésre járok a Gimeshez.A nyugatinál van neki rendelő,de minden egyébre ide kell a SOTEra menni!A te dokid ki?

annus11
 
 


Ács, és én is magánrendelésre járok hozzá, ugyanoda! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Na akkor úgy néz ki mi bizti összefutunk!Ott is akarsz szülni?Mert h napra pontosan egy idősek vagyunk....akkor lehetnénk szobatársak :lol:

annus11
 
 


annus11 írta:Na akkor úgy néz ki mi bizti összefutunk!Ott is akarsz szülni?Mert h napra pontosan egy idősek vagyunk....akkor lehetnénk szobatársak :lol:


Igen, ott tervezem, úgyhogy még bármi megeshet. Sőőőt, a barátnőm 4 nappal idősebb, és ő is Ácshoz jár, és a Sptén fog szülni, úgyhogy akár alakíthatjuk is a szobabeosztást, kérdés ki lesz a negyedik? :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Sziasztok,

Megjöttem az UH-ról.

Szívhang még nincs, de minden a terhességi kornak megfelelő, két hét múlva megyek vissza. Azt mondta a dokim, hogy semmi nem utal arra, hogy bármi baj lenne, de hát igaziból a szívhang után jelentheti ki, hogy élő magzat van a hasamban.

Amúgy nagyon örült nekünk, teljesen odavotl Zsófitól, azt mondta, hogy nagyon le vagyok fogyva, és megjegyezte, milyen aktívak vagyunk a férjemmel :wink: :oops:
Vendég
 


Panndi!

Örülök h minden oké,hát talán a szívhanghoz még túl picike...meg az se mindegy mennyire jó az uh!Méreteket nem mondott?Képet kaptál?

Hunccutka!
Na akkor ezt megbeszéltük!!Legalább nem vadidegenekkel leszek egy szobában :wink: Amúgy te hogy vagy ma?

Zsüci?????Már tűkön ülök!!!!

annus11
 
 


Kicsi, Zsófinál 6+3-nál sem volt szívhang. Méretet nem mondott, csak hogy teljesen oké _)
Vendég
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ilyen későn, de annyi meló szakadt a nyakamba, mikor visszaértem a melóhelyre... Na de Ti nem erre vagytok kíváncsiak!! :D :D

Nos, Manócskánk egyedül lakik odabenn, a 18mm-es petezsákban, 7,7 mm az ülőmagassága (tényleg hülye egy szó ez), és dobog a szívecskéje!!!!! :D :D :D

Lányok, én annnnnnyyyyyira boldog vagyok!!!!!!!!!!! :D :D :D

A kora napra pontosan azonos a számolttal: 6 hetes és 5 napos a méretei alapján. Becsült szülési idő: 2009. május 1.

Most a Kedvessel elmegyünk kicsit pihenni (sokat melóztunk a bébivel) :wink: , jövő hét csüt-ig nem nagyon leszek netközelben. Legyetek jók, vigyázzatok magatokra és a babókra!! Jövő héten újra itt, addigra sok-sok UH-képet és dobogó szívecskét akarok!!! :D :D

Puszi mindenkinek,
Zsüci

Kép
zsüci
 
 


Sziasztok! Szeretnék én is csatlakozni hozzátok.

Ma vagyok 6 hetes és a kicsike 3,4 mm, ma láttam Uh-n lüktetett a kis szívkezdeménye:).

Legközelebb 2 hét múlva UH.

Van már egy 5,5 éves lányom.

Ha valaki ráér majd, segítsen számlálót felrakni légyszi:


Ildi
edua2003
 
 


csak kipróbálom sikerült-e a számlálóm bocsi :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Jó reggelt, üdv az újaknak! :D

Szörnyű éjszakánk volt: Zsófihoz rengetegszer kellett kelni, a sok ugrálástól már nagyon hányingerem volt, aztén eszembe jutott, hogy karaláb főzeléket ebédelt, amit amúgy szeretek, de most az is fujjj... Reggel már hánytam is egyet, szóval azt hiszem vége az émelygős időszaknak, itt van helyette a hányós :? Vicces úgy hányni, hogy egy egyéves a gatyámat rángatja közben, és mindenáron be akarja dugni a fejét a WC kagyló és a fejem közé :shock: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!
Nagyon sokat írtatok!Próbálok sűrűbben jönni,de Gréta elég aktív,nem nagyon tudok tőle netezni.Meg délelőtt főzök ....
Panndi:Gratulálok a házassági évfordulódhoz!Ne idegeskedj,legközelebb biztosan lesz szívhang.!Minden rendben van a Te babáddal is.Nekünk is nyafis éjszakánk volt.Gréta rengeteget forgolódott.Meg én is nézegettem mert most aludt elöször pelus nélkül.Úgyhogy kijelenthetem teljesen szobatiszta a lányom!!!
Zsüci:Nagyon szép menyasszony voltál!Gratulálok a szívhanghoz!Jó pihenést!
Annus:Nekem Grétával nagyon sokat és erősen görcsölt a hasam,volt hogy még barnáztam is.De most pocaklakóval még 1x éreztem enyhe feszülést.De ezek a fájdalmak természetesek az elején.
Andi:Gratulálok a 17mm-es babához és a szívhanghoz!Gréti is hasonlóan fogadta a tesó hírt,mint a Te kislányod.Ő is azt mondja hogy a hasában van.Olyan édesek!
Nekem terhességi csíkjaim nincsennek,pedig 15kg -t szedtem fel anno.De 41 kg-ról indultam gondolom ezért nem.
Most meg 45kg-al indítok,kíváncsi leszek a végeredményre. :D :oops:
Tinu:Neked is boldog házassági évfordulót kívánok!
Nálunk mind a két baba harmadik próbálkozásra sikerült.És még a hónap is stimmel!
Timi nagyon ari a kislányod!
Édua üdv közöttünk!
Kicsit hosszúra sikerult,bocsi.Mindjárt rakok fel képeket is!
Majd délután megpróbálok jönni.
Addig is mindenki próbáljon meg pihenni!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Szívhang miatt nem izgulok, Zsófival 6+3-nál voltam dokinál, és nem volt szívhang, tudom, hogy nőnie kell :)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: