Új privát üzeneted érkezett!

én óvónő vagyok, de már másfél éve estin járok suliba, gyógytesnevelö lesz belölem... ez m ost egy uj szak a tanitóképzőn kicsit új megvilágitásban a gyógytesi. mi vagyunk az elsö csoport persze idén már jöttek az ujak. nekünk még egy év van hátra, de már neki kelene kezdeni a szakdogának... imádom egyébként nagyon jó dolgokat tanulunk de nagyon nehéz, mert orvosok tartják és sokat kövtelnek. azt hiszik mmi is orvosok leszünk. januárban lesz egy nagyon nehéz szigorlat még: az ortopédia. elkéne kezdenem tanulni rá, mert nagyon huzós az anyag. mikor lesz már hétfö?!
annyira kivi vagyok mit fog mondani a doki. remélem nem fektet be, bár ott bizti többet pihennék. bár ma itthon is egésznap fekszek, mert hát most egyedül vagyok. de holnap jön haza a fiacskám és akkor : anya gyere, anya nézd, na anya csak ezt.....

rabbe1
 
 


Rabbe
Én tanító néni vagyok :lol: :wink:
Vendég
 


Sziasztok! Szeretnék csatlakozni hozzátok. Úgy számoltam, hogy augusztus 3-án lesz meg a babám.
i.tak
 
 

 
 

i.tak
Üdv itt :lol:
Mesélj magadról!
Vendég
 


Szia Kitty!
31 éves vagyok. Első babánk lesz. Nagyon vártuk már őt. Orvosi segítséggel jött össze. Meddőségi klinikára jártunk. Sokadik inszemináció sikerült!!!! Én pontosan tudom a fogantatás napját :lol: és már rengetegszer voltunk az orvosnál, úgyhogy egy pár alkalommal megcsodálhattuk a kis Manót.
A következő vizsgálat: dec. 18-án lesz.

Kép
i.tak
 
 


Gratulálok!
Nagyjából én is tudom, hogy mikor "készült" a babánk, mert LH-teszteztem.
Vendég
 


Néhány nap van közöttünk :wink:

Kép
i.tak
 
 


i.tak gratulálok, a babóhoz, nagy öröm lehet nektek, ha ilyen nehézkesen jött össze. Mióta próbálkoztatok?
Én is tudom a fogantatás napját, mivel pont ez volt az első hónap amikor mértem a hőmet, és így tudom mikor volt pé-em.
Rabbe, ha azt mondja a doki, h feküdj be akkor be kell feküdni, akkor legfeljebb halasztasz, a baba az első szerintem. Én is meló mellett csináltam a másod diplomámat, és tudom mennyire stersszes, nem tudom, h ez mennyire jó most neked. Persze ez a Te döntésed, és nem is akartam belebeszélni. Amúgy gratulálok a vizsgádhoz, nem semmi, h amikor a baba forog az agyadban 5-re levizsgázol. :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Évekig próbálkoztunk, hátha spontán összejön. A meddőségi klinikán egy év alatt segítettek hozzá a csodához. :D
Rabbe! Én a 17. napon voltam (kötelező!!) uh-on. Akkor még az én orvosom se látott semmit. Pihenj sokat és nyugodj meg! Hétfőn ott lesz a baba! :wink:

Kép
i.tak
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.11 13:15-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Irdab: a babához nem kell halasztanom, az menni fog szerintem. inkább pont azon gondolkodok hogy itt az idö felhivni a kolleganömet, hogy megint baj van/ csak a héten dolgoztam ,elötte egy hetet itthon voltam/ugyhogy már idén biztos nem megyek, akármi is lesz. szegény kilesz bukva, mert most már csak 1.5 hét és itt akarácsonyi ünnepség. ez nálunk elég hajtós. pont ez volt év végén is akkor is itthon kellett feküdnöm ugyanezért. akkor is szegény vagy egy hónapot egyedül volt, aztán jött a nyári szünet.
kitty: és hol dolgozol? vagy te tanulsz még? bocs még nem igazán vagyok képben, nekem ehhez sok idö kell..
:oops:
itak:remélem igazad lesz és már látni fogjuk. mindenesetre most a kórházban csinálják csak jobb ott a géép. ha meg nem találja akkor megyek máshova.

rabbe1
 
 


Sziasztok!
Már olvasgatlak benneteket, ha minden igaz, akkor én is szeretnék csatlakozni. De babonából igazából majd csak csütörtökön, ha már látnak legalább egy kis petezsákot. 4 hét 4 naposan még nem látszott semmi, csak a megnagyobbodott méh, és méhnyálkahártya. Az én babám is inszemes baba, így tudom, hogy a koránál 2-3 nappal kisebb is.
Elvileg augusztus 9-re leszek kiírva, ha figyelembe veszik a 2-3 napot, akkor 11-12.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Rabbe
Egy falusi általános iskolában dolgozom. Ez az első tanévem :wink:
Még én is szeretnék majd tanulni. Van 2 olyan dolog is, ami izgatja a fantáziámat :wink:

Linacska
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon szép a kislányod!
Vendég
 


Kitty,
köszönöm Lili nevében is :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Szia linacska.
Gratulálok a tesztedhez ;)

Timi
titimee
 
 


Hello Mamik!

Csak gyors jelentés, még mindig semmi piroska, elvileg holnap kellene megjönnie.
Szerdán csinálok még egy tesztet, és az lesz a tuti.
Szóval addig csak néha-néha jövök, na jó azért olvasok is!

Fogyókura: jaj nem úgy fogyókura, hanem csak odafigyelek arra, h mit eszek. Este kellene visszafogni magam. Köszönöm, h aggódtok, jól esik nagyon.
És senkitől nem veszem okoskodásnak!
Igazából nem éltem még bele magam ebbe a babaprojectbe, ezért csinálok úgy, mintha nem is lenne. Valahol óvom magam ey csalódástól, bár most jelét sem érzem semminek, talán mintha fáradtabb lennék.

Minden új Maminak gratulálok!!
Találkozó szerintem is jó ötlet, bár lehet kicsit várni kellene vele, mert most kezdődik a rosszullétes idő, és szerintem az sokan rosszul fogjuk bírni.

Mindenkinek jó hétvégét kívánok!

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Sziasztok!

Az hogy lehet hogy amikor én midíg belépek és írnék akkor senki sincs itt :) ?

Egyébként a jövőhéten szerdán megyek megint uh-ra, de szerintem még akkor sem fogja látni az orvos az én pindurkámat, főleg hasi uh-val.
Bárkivel beszéltem idáig mindenki azt mondta hogy a 12. hétig csak hüvelyivel nézte az orvos.
Egyébként ha nem lenne pozitív a teszt akkor el se hinném hogy babát várok.

Ti hogy vagytok mamik?
Vendég
 


piroska: nem tudsz elmenni hüvelyi ultrahangra? csak hogy megnyugodj.
én is szerdán megyek a dokihoz és nekem sincsenek tüneteim.

Timi
titimee
 
 


én is indig ugy érzem, ahányszor fent vagyok, senki nincs itt. de majd beindul, majd gyözzük olvasni, csak szerintem még nincs nagyon miröl irni, mert nagyon az elején járunk. majd figyeljétek meg kb egy hónap múlva amikor már mindenkinek biztos, lesz téma :wink:
én ma halat enni voltam a párocskámmal meg a szomszédékkal. nagyon fincsi volt, csak aggódtam mi lesz ha hazaérünk és megyek wc-re. de megnyugodtam, nem volt semmi. remélem fejlödik a kis babókám....
,ég 24 óra és mehetek uh-ra....
kitty: milyen terveid vannak még? és hol végeztél?

rabbe1
 
 


Rabbe
Nyíregyházán végeztem... ott szeretném még megcsinálni a germanisztika szakot.
(tetszik még a nyelv- és beszédfejlesztő ped. szak is, csak Bp. olyan messze van :cry: )

Piroska
Én is a pozitív tesztek miatt hiszem el, hogy kisbabám lesz :wink:

Nálam be van kapcsolva a gép, csak közben írom a gyerekeim füzetét :lol:
Vendég
 


kitty: az én fiam is most lett elsös. de vannak gondok, pedig szerintem nagyon jó a tanitónénink. :cry:
elsö hetekben magatartásproblémák voltak-amit a napközistanitó néni szerint Ádit csak beleviszi az egyik nagyon rossz gyerek.. -aztán sikerült Ádival sokat beszélgetnünk, hogy ne barátkozzon azzal a gyerekkel csak bajt hozz rá, aztán jót nevet rajta. így most erre nincs már panasz, de az irása katasztrófális :x . és sikrült annyira megutáltatni vele, hogy már hatalmas könnyekkel sir ha írni kell és attól meg kilyukad a füzetlap. múlthéten voltam bent nála megbeszélni ezeket a dolgokat, de erre meg mutatta a többiek füzetét-hát tényleg gyönygybetükkel írnak. de már az én fiam is tud szépen irni csak utálja és ideges ettől. sajnos a tanítónénink csak a rosszat látja azt nem hogy mennyit fejlödött... :cry:
mással nincs problémánk, mert már 5 éves kora óta ismeri a betüket, olvas/ ezt a tanitonk egyszer sem hallgattameg, pedig szólt már a gyerek is hogy olvasni szeretne..../ és a matematikai logikája is fantasztikus.
kiváncsi leszek mi lesz hogy most a héten voltam bent megbeszélni a dolgokat.

rabbe1
 
 


Rabbe
És miért nem hallgatja meg a tanító néni?
Nem volt valami konfliktusa a tanító nénivel?
Nekem eléggé hátrányos helyzetű tanítványaim vannak :cry:
Szabolcsban, egy falusi iskola... nem a jólszituált szülők gyerekei járnak oda :cry:
Vendég
 


www.beszed.hu
Ismered? Sok okosságot lehet ezen az oldalon találni...
Vendég
 



Sziasztok!
Üdv. Linacska! Lili is inszemmel sikerült? Gratulálok a + tesztedhez!
Anettoo! 1 baba van, nincs több. Alapos volt a doki, és nem mert sok szurit felírni, egy tüszőre törekedtünk.
Rabbe! Szegény fiacskád!! Sajnálom, hogy ilyen keserves neki az írás. Ha hülye a tanító, még a sulitól is elveheti a kedvét.
Kitty! Szép terveid vannak! :wink:
Piroska! Válassz másik dokit, ha van rá lehetőséged! Érthetetlen, hogy miért csinál hasi uh-ot :shock:
Olyan jókat aludtam délutánonként (szombaton és ma is), hogy eszméletlen. Viszont tegnap nem volt gond az esti alvással sem. Azt hiszem, engem is utolért az álmosság, fáradékonyság.
Tudtok valami jó étrendet? Mit együnk, mennyit? Valami táblázatféleség hetekre bontva?
Nem szeretnék sokat hízni. :roll:

Kép
i.tak
 
 


Hello Mamik!

Most csak egy dolog miatt!
Regeltem magam még régebben a cilkus.hu-n, és ott a gép kiszámolta, h 30 naposak a ciklusaim.
Így lőtte be a hétfőt, h akkor kellene megjönnie.
De, ez nem mérvadó, mert most már a 30-dik napban vagyok, és a dokik meg az utolsó mens. első napjától számolják a terhességet.
Szóval most kb. 4 hetes lehetek.
Most ez leesett nálam, h legkésőbb jöv. hét elején el kéne mennem dokihoz. Mármint 2 hét múlva. Akkor már kb. 6 hetes lennék.
Én kb. karácsony előtt 1-2 nappal akartam elmenni.

Tök jó!!!

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


i.tak írta:
Tudtok valami jó étrendet? Mit együnk, mennyit? Valami táblázatféleség hetekre bontva?
Nem szeretnék sokat hízni. :roll:


Csatlakozom, ez jó kérdés, már én is akartam kérdezni.
Arra már magamtól is rájöttem, hogy ha nap közben éhes vagyok, inkább gyümölcsöt, meg joghurtot egyek, viszont nem tudom, hogy a szokásos reggeli-ebéd-vacsorán kell-e változtatni??? Ki kell-e írtani valamit, ami nagyon káros???
(Az elképzelésem, hogy ami károsnak tekintendő, kis mennyiségben még elnézhető - pl. csoki, kóla, stb...) Vagy inkább kis mennyiségben se fogyasszam? :(

Kép

Kép
hmbori
 
 


Ne haragudjatok, h most másra nem reagálok!

Ez most csak azért írtam le, mert kb. tudom, h mikor lehetett a nagy nap.
Furi, h a dokik így számolnak.

Ja, és a gép kb. aug. 15re írt ki szülni.

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


hmbori írta:
i.tak írta:
Tudtok valami jó étrendet? Mit együnk, mennyit? Valami táblázatféleség hetekre bontva?
Nem szeretnék sokat hízni. :roll:


Csatlakozom, ez jó kérdés, már én is akartam kérdezni.
Arra már magamtól is rájöttem, hogy ha nap közben éhes vagyok, inkább gyümölcsöt, meg joghurtot egyek, viszont nem tudom, hogy a szokásos reggeli-ebéd-vacsorán kell-e változtatni??? Ki kell-e írtani valamit, ami nagyon káros???
(Az elképzelésem, hogy ami károsnak tekintendő, kis mennyiségben még elnézhető - pl. csoki, kóla, stb...) Vagy inkább kis mennyiségben se fogyasszam? :(


Szerintem cola-t ne, csokit is mértékkel!
Ilyenkor a lényeg a sok fehérje, hús, zöldség-gyümölcs.
A többi szénhidrátnak számít szerintem, így hizlal.

De szerintem egy terhes-torna minden gondot megold, és akkor lehet mindent enni!!!

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


sziasztok!

Én most csak a kajáláshoz szólnék hozzá.Egyél többször kevesebbet.Érdemes a reggeli,tízórai,ebéd,uzsonna,vacsora étkezésekre áttérni.Akiknek van már babájuk valószínűleg tudják,hogy a gyomorégésre is jó a többszöri étkezés,mert ha ég a gyomrod valamit enni kell,mert kibírhatatlan.Legalábbis én ezt tapasztaltam. A szénsavast,kólát kerüld,kávét úgy tudom egy kevés nem árt.Sok gyümölcs,zöldség(jól megmosva),kevés só.

aki ma megy orvoshoz,nagy drukk
szép napot mindenkinek :)

Kép
kévi77
 
 


Sziasztok!

Már megint nincs fent senki, de nam baj én azért írok :)

Timi: a héten szerdán megyek megint uh-ra ezért nem megyek addig máshová. Ja és most már nem vagyok tünetmentes, van egy kis hányingerem vagyis csak hullámokban tör rám.

i.tak: szerdáig várok még a másik dokival, ha ez akkor sem lát semmit akkor mindenképp elmegyek másikhoz, mert azért valjuk be 6000 Ft-ot nem olyan könnyű kiadni tök feleslegesen és ez már a 2. alkalom lesz.

Akartalak kérdezni benneteket hogy ti milyen vitamint szedtek?
Én Femibion 800-at.[/b]
Vendég
 


Légyszi írja már meg valaki hogy a vonalzómat hogy tudom feltenni mert idáig még nem sikerült :oops:
Vendég
 


kisscica80-nak egy jó tanács csak olyan dokihoz menj el 6 hetesen akinek van hüvelyi uh-ja mert különben úgy jársz mint én, dobálhatod ki feleslegesen az ablakon a pénzt és persze heteket izgulhatsz végig ami persze a babának sem jó.

De egyébként hallottam olyan dokiról is aki nem is foglalkozoztt a kismamával addig amíg nem érte el a 8 hetes kort.
Vendég
 


Piroska:
az aláírásodba illeszd be azt a kódját a vonalzódnak, amelyik így kezdődik:
[url=http://

Timi
titimee
 
 


Én huma-folacidot szedek már három hónapja.

Timi
titimee
 
 


sziasztok!
szaisztok!
itt vagyok. bent van a méhben a petezsák. nem tudom, hogy az, de valami 13 mm. a méhem 37 mm. a nyálkahártyát nem mérte. a méhemben láttam egy szabályos fekete foltot ez volt 13 mm és ebben láttam egy fehér pöttyöt/ez lett volna ababa?/ . de a doki nem tudom látta-e a pöttyöt vagy egyeltalán most az mi lehetett? lehet hogy csak az a pötty volt a petezsák? de akkor meg mi az amiben ezt a pöttyöt láttam? a méh az amit tuti én is láttam mert akkor mérte. tehát abba volt a fekete 13 mm-es folt.és abban meg a kicsi pötty….. na ezt most már jól körbeirtam :-D pihennem kell és azt mondta szedjem továbbb a gyógyszereket és egy hét mulva ujból uh. azt is mondta, hogy még ne örüljek…. na nem igy mondta de ez volt a lényege. nekünk no sex, tilos ugrabugrálnom, idegeskedni stb sok pihenés lehet hogy segit. sajna most megint van barna folyásom, de azt mondta nem tudja megmondani honnan van a folyás. lehet hogy igénybeveszem a barátnöm ismeretségét és megkeresek egy másik dokit is. most pihenek. egyébként én femibiont szedek.
tegnmap este vettük észre a fiam tetves lett :twisted: a tetüket kiirtottuk a fiam ment is suliba a 3. órától és szóltam hogy nézzék át a többieket is mert igy ujrafertözödik. most rengetek mosnivalom lesz mert ilyenkor mindent magas hőfokon kell kimosni: ágynemü, törülközö. puloverek sapka stb. :twisted: :twisted:

rabbe1
 
 


Sziasztok!
Étrendeket keresgéltem a neten. Egyet találtam, majd megpróbálom idevarázsolni, hátha mást is érdekel.
Rabbe! A fekete folt a petezsák!!!!!! GRATULÁLOK!!!! A kis fehérke pedig a baba. (Szóval, nem üres a zsák. :D Nyugodj meg!!!) A barnázás valóban nyugtalanító lehet, de tényleg annyi minden más okozhatja, hogy érdemes lenne másik dokit is megkérdezni, főleg ha ez nem mondott semmit. Na, szegény Ádika! Biztos még egy jópáran elkapták a suliban. Lesz programod esténként átnézni őt.

Bűntudatom van egy kicsit. Tegnap összebújtunk a párommal és fájt utána a hasam :oops: Ma meg semmit sem érzek. Félek. Még a cicifeszülés is megszűnt. Izgulok, mert csak 18-án lát a doki, addig meg mardos a lelkiismeret. :? Nyugtassatok meg! Ugye ott van a baba?!

Én is a femibion 800-at szedem, de csak 4 napja. :)

Kép
i.tak
 
 


Rabbe
Örülök a foltocskának :lol:
Fekete folt lehetett a petezsák, a pötty meg az embrió. Szívhangot nem észlelt?

Piroska
Én Centrum Maternát szedek és folsavat.
A kórházba fogok menni a nőgyógyászatra, ott talán csak tudnak UH-t csinálni.

Táplálkozáshoz
http://www.freeweb.hu/mama-baba/taplalkozas.html


Baba fejlődéséről
http://www.freeweb.hu/mama-baba/hetrolhetre1.html
Vendég
 


Ezt találtam:

Minta étrend

Reggeli: tejeskávé, sonka, kifli
Tízórai: alma, kockasajt
Ebéd: zöldborsóleves, brassói aprópecsenye, petrezselymes rizs, savanyú uborka
Uzsonna: tej
Vacsora: gombás tojás, kifli, tea

Reggeli: tej, margarin, kalács
Tízórai: joghurthab
Ebéd: karalábéleves, natúr csirke szelet, parajfőzelék, törtburgonya
Uzsonna: almás rétes, tej
Vacsora: hideg sült, kemény tojás, kifli, margarin, paradicsomlé

Reggeli: gyümölcsturmix, keksz
Tízórai: gyulai kolbász, kifli
Edéd: húsleves, marhaszelet (párolt), kelkáposztafőzelék, gyümölcs
Uzsonna: tejeskávé
Vacsora: túrós guba, kompót

Reggeli: tejeskávé, vajas kifli, felvágott
Tízórai: tojáskrém, kifli
Ebéd: rántott hal, burgonyasaláta, tojásos pogácsa
Uzsonna: gyümölcsös joghurt
Vacsora: becsinált (sertéshúsból), limonádé

Reggeli: tejeskávé, gépsonka, kifli
Tízórai: gyümölcs
Ebéd: hirtelensült, finomfőzelék, almás pite
Uzsonna: kakaó, vajas kalács
Vacsora: tejfölös fúró, kifli, kompót

Reggeli: tea, virsli, kifli
Tízórai: gyümölcs, sajt
Ebéd: karfiol-leves, egybensült vagdalt szelet, paradicsomos káposztafőzelék
Uzsonna: gyümölcsös joghurt
Vacsora: kaszinótojás, vitaminsaláta, kifli, limonádé

Reggeli: gyümölcslé, sonka-szalámi, Piros arany, kifli
Tízórai: tej
Ebéd: frankfurti leves, rakott burgonya, savanyúság
Uzsonna: tej
Vacsora: hirtelensült, vegyes, nyers saláta, limonádé

Reggeli: tea, lágy tojás, kifli
Tízórai: alma, tej
Ebéd: töltött paprika, burgonyapüré, pozsonyi kifli
Uzsonna: joghurt hab
Vacsora: virslisaláta, kifli, Ementáli sajt, limonádé

Reggeli: tejeskávé, zalai felvágott, kifli
Tízórai: gyümölcs
Ebéd: paprikás marhaszelet, zöldbabfőzelék, csokikrém
Uzsonna: gyümölcsös rizs
Vacsora: körözött, gépsonka, kifli, tej

Kép
i.tak
 
 


i.tak: te se izgulj ;-)
biztos nincs semmi a babával, a tünetk jönnek-mennek. szerintem semmit nem jelentenek, mert én eddig mindegyikkel nagyon szarul voltam, meg feszült a cic meg moinden mégsem fejlödtek. pedig sz orvosok mindig azt mondták, hogy jót jelent. most meg szinte semmi tünetem. hát én is remélem hogy fejlödik. egyébként sokan nem is tudják, hogy terhesek összebújnak és nincs is semmi baj. ha nem tiltják akkor nyugodtan lehet, nem árt. nekünk tilos, de én ezt már tudtam a fogantatástól, mi azóta igyekszünk másra terelni a szót és a tetteket. mert képözeljétek amikor ugy aludtam el hogy erröl csak beszéltünk akkkor erröl is álmodtam és be is görcsöltem. ugyhogy én most probálom a párom fej alltti részeit törölni a memomból ;-) :oops:

rabbe1
 
 


Azért van 1-2 amin változtatnék, de kiindulásnak talán jó lesz.

Kép
i.tak
 
 


Köszi Rabbe! Azt hiszem néhány hétig én is törölni fogom a memómat :lol:

Kép
i.tak
 
 


szia kitty: hát be sem kapcsolta rá hogy lehessen pulzálást látni. de az sem biztos hogy ő látta a fehér pöttyöt, mert nem tett róla emlitést ;-[
ma elég mogorva volt, nagyon hangulatember, egyszer már emiatt otthagytam :oops: de visszamentem nyáron, hogy segítsen mert nem akart jönni a baba és az én esetemben erre szakosodott doki kell. ö meg direkt ezzel fogl-ik: habituális/ szokásos/vetélések

rabbe1
 
 



Vendég
 


Kitty! Jó oldalakat küldtél!
Szóval, most kb.: így néz ki a babánk :) :) Nekem tetszik. :D

Kép

Kép
i.tak
 
 


Én eszek vegyesen mindent, amit eddig is :lol:

Szex... irulok-pirulok... nálunk volt azóta is, hogy tudjuk a babát. Amíg nem tiltja meg a doktor...
Vendég
 


Micsoda dokik vannak?? 8)
Nemsokára nekem is nőgyógyászt kell keresnem, mert a meddőséginél nem lehet szülni. Talán a 12. hétig maradhatok nála. Nagyon meggondolom, hogy melyikhez menjek. Lesz agyalás rendesen.

Kép
i.tak
 
 


Köszi Kitty! Megnyugtattál. Neked voltak görcseid utána?

Kép
i.tak
 
 


i.tak
Lili spontán baba, nála nem volt semmi gond. Tavaly akartunk kistesót, rögtön lett is, de sajnos 5. hét után nem fejlődött. Azóta meg semmi. Januárban már lombikra mentünk volna, de picibaba tudta, hogy most kell érkeznie. Csak csütörtökön legyen minden rendben...

rabbe,
szerintem a 37 mm a méhnyálkahártya, méhnek nagyon kicsi, az alapállapotban is olyan 70-80 mm. Nekem a 4+4-es UH-n már 103 mm volt. A fekete volt a petezsák, az tuti, az embrió elvileg egy vonal benne.

hmbori,
szerintem ne foglalkozz a súlyoddal, majd szülés után. Én pl soha nem voltam olyan vékony, mint szülés után, -13kg-mal fejeztem be a terhességet. 81-gyel kezdtem, ahogy terhes lettem 75 lett, 84-gyel szültem, és 71-gyel jöttem ki a kórházból, ami 69-re még lement. Úgyis egyéni, ki mennyit hízik, a babának meg kell a tápanyag.

Most zártam be a slusszkulcsot a kocsiba, 20 km-re a pótkulcstól. Ugye nem ártottam nagyon a babának az idegeskedéssel???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: