Új privát üzeneted érkezett!

Kristóf 38,7-es lázzal kelt fel a déli alvásból és köhög :( :( :( :( ja persze levontam a 0,5öt igy 38,7 :(
Vendég
 


Jaj Nono!
Gyogyuljatok meg gyorsan! +++++++++++++++++
Ez egy ilyen idoszak. Mindenki beteg es marciusig tuti betegeskedes lesz. :( :( :( :(

Lekri!
Sajnalom nalatok is a betegseget. Mielobbi gyogyulast nektek is.
+++++++++++++++++++++ :( :( :( :( :(

Nalunk is Zolinak ejjel 39.9 volt a laza, de szerencsere nalunk a Nurophen nagyon jol hat. Egy ora mulva mar 36.9 volt. A lazon kivul, nagyon kicsit kohog es minimalisan nathas. Mas baja nincs. TEgnap voltunk gyerekorvosnal es semmit nem talalt nala.

Katica meg mindig nathas, szegenynek mar sebes az orra is a sok torolgetestol, de jol birja. Jol alszanak ejjel is, igy en ennek ellenere nem panaszkodom.

Magi
Vendég
 


lekri: sajnálom!!Kristófnak is jobbulást!

Én is beteg törpördöggel ülök itt...Blanka is beteg lett...Nyűgös,folyik az orra ezerrel,fújtat nem igazán akar folyadékot inni semmit.Mi hőemelkedésnél tartunk...

Kép

Kép
mezsó
 
 

 
 

Magika,Mezsó
jobbulást a gyerekeknek :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

nálunk már 39fokra is felment a láz.most alszik de köhög.olyan kis esetlen.semmi nem jó és egyre csúnyábban köhög :( :(
Vendég
 


lekri: szegény Kristóf!:-( Köszi a jókívánságot!:-) Nektek is jobbulást!Te hogy vagy a betegségeddel? Blankánál lefekvés előtt 37.3-at mértem,remélem nem megy fel neki,alvás közben!!Blankának ezerrel folyik az orra,megkínoztuk egy kis orrszívó porszívóval...de szinte haszontalan mert egyből visszadugult neki!:-(Mint ami szünet nélkül folyik.Ő még nem köhög,de nagyon gyorsan,és zihálva veszi a levegőt.Szegény szerintem azért is nem bír inni,mert amíg a cumi a szájába van addig sem kap levegőt...:-(

Kép

Kép
mezsó
 
 


sziasztok

hát én tök nemtudom mi van.semmi baja Kristófnak.se láz se köhögés tök jó kedv.talán étvágya nincs nagyon de más minden jó.igy holnap nem viszem dokihoz ha éjszaka se lesz semmi.
Vendég
 


Lekri!
Orulok, hogy jobban vagytok!

Nalunk is Katica gyogyulni latszik, de mostanaban O is eleg nyugtalan. Szerintem a h*lye ido miatt.
Zolinal is csokken a laz. O amugy jol van.

Nono!
Velegek mi van? Gyogyuljatok tovabb.

Mezso!
Nektek is javulast es remelem nem lett rosszabb a natha.

Magi
Vendég
 


magika: nátha változatlan!Se jobb,se rosszabb. :roll: Holnap mindenképp elviszem a dokinkhoz megmutatni,mert már 1 kerek hete esedékes Blankának a Prevenar 2.része,múlt héten oltóanyag nem volt,most meg Blanka beteg.Szóval jó volna tudni,hogy most így megkaphatja-e az oltást a héten vagy nem?
Boldog hófordulót Katicának!!! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, csak nem voltunk itthon, síelni voltunk, és hétvégén értünk haza :) Nagyon szupi volt minden, élveztük, maradtunk is volna még kicsit, de azért itthon lenni is jó már :) Na ezt jól megaszondtam :D

Próbálok visszaolvasni, és utolérni magam, de addig is jobbulást kívánok minden betegeskedőnek, és üdv az újonnan érkezőknek :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]http://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Sziasztok

Jajjj mindenki betegeskedik????? :(:(

Jobbulást a gyerkőcöknek.

Én is rossz hírrel jövök. Magi kórházban van Katicával, a blogjába leírtam mindent. Azóta még annyi változott,hogy Fül-orr gégész felszúrta mindkét fülét úgy néz ki feleslegesen. :( Drukkoljatok Nekik.

Viki
Vendég
 


lego: köszönjük a hírt! :cry: :cry: Pedig a minap még azt írta úgy tűnik neki,hogy Katica már jobban van! :cry: Szorítok nekik!

Kép

Kép
mezsó
 
 


benéztem magika blogjába,hogy mi a helyzet ezzel a kórházba kerüléssel... :cry: Szegény katica.Remélem mihamarabb rájönnek mi a baj,hogy aztán indulhasson a gyógyulás!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Lego
köszi,hogy beirtad.
szoritok nekik,hogy ne legyen semmi gond :( :(

Lego olvastam a blogod be is tettem az enyémeim közé ha nem gond.hu nem semmi lehetet áram nélkül napokig :shock: :shock:
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.24 14:00-kor.
Vendég
 


Te jó ég, Csajok...jobbulást minden babónak, mamiknak meg kitartás!

Kép
babyteve2
 
 


Magi Katicának és Nono Márknak!

GYORS GYÓGYULÁST!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem: és Mezsó Blankának????? :roll: Mi is betegek vagyunk ám...na jó,kórházba nem kerültünk vele de akkoris betegek vagyunk :!:

nono:
KITARTÁS!!!Én tudom milyen mikor nincs egészség hidd el...Nem múlik el nálunk se úgy hét hogy vagy nekem vagy Blankának,vagy mindkettőnknek ne legyen valami baja/bajunk.Mindig van valami itt is...Elhiszem hogy car egy dolog,de tarts ki,és ha már otthon vagytok,akkor néha ha tudsz gyere,ha mást nem akkor panaszkodj csak nyugodtan!!!Hátha segít! :roll: /kórházban csak össze lehet szedni dolgokat...Blankával a sok kórházi bentlétünk alkalmával egyszer én kaptam el a Rota vírust!!! :shock: :shock: :shock: :shock: Volt egy Rotás szobatársunk ugyanis...de mire kiderült hogy ő Rotás,addigra mi már elég levegőt szívtunk vele együtt-levegő útján is terjedhet,ezt ANTSZ-be mondták nekem utána,és felvételi zárlatot rendeltek el a szobánknál.Mi se mehettünk ki.Még jó hogy Blanka nem lett beteg. :shock: Én is 3hétig szenvedtem,2hétig semmi nem maradt meg bennem.../

Kép

Kép
mezsó
 
 


ja ha már ugye ollemnek háborogtam hogy betegek vagyunk...ma voltunk gyerekorvosnál,egyenlőre még "csak"a torka piros.De taknyos továbbra is,és ma reggelre már hörögni is elkezdett,úgyhogy kaptunk köptetőt.És megkapta a 2.Prevenart is!

Kép

Kép
mezsó
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.24 14:01-kor.
Vendég
 


nono: én maximálisan a gyerekorvosra bíztam a döntést hogy beadja vagy nem adja.Azt mondta mivel a piros torkán kívül semmi egyéb baja nem látszik,és még láza sincsen ezért ő úgy ítéli hogy megkaphatja.Ennyi.Annyi történt hogy maximálisan megbíztam a gyerekorvosban és ezért kapta meg.Nem azért mert én erőltettem.

Kép

Kép
mezsó
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.24 14:01-kor.
Vendég
 


Bocsi MEZSÓ!!!

TERMÉSZETESEN BLANKÁNAK IS GYORS GYÓGYULÁST KÍVÁNOK!!!

(Látszik a felületes olvasás) :?

Egyébként mi is betegeskedünk. De csak orrfolyás van.

Mezsó!

Milyen lesz az egy éves szülinapi party? Csak ti lesztek vagy rokonok is, esetleg nagyszülők? Milyen torta lesz?
Ezeken gondolkodtam most.
Jövőhéten az enyém lesz pl. ,de én anyámékat , bátyámékat nem hívom meg. Szerinted illik Bogiéra meghívni?

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem: semmi baj,örülök hogy észrevetted azért hogy nálunk is bajság van! :) Nem vagyok sértődős csak már feltűnt,hogy a másik topikban se észrevételezted,pedig ott is írtam ám. :roll: Oda miért nem írsz egyébként?Valaki rosszat mondott megint?Vagy miért?
Hát mi nem is tudom még hogyan is ünnepeljünk.
:oops: De tényleg! :oops: Blanka ugye március 7-én lesz 1 éves.Anya már szólt,hogy ő szeretné ha 8-án mennénk hozzájuk hogy felköszönthessék Blankát,és akkor ott lesznek nővéremék is.7-én mi talán úgy tervezzük,hogy csak 3-asban leszünk,nem hívunk senkit.És majd anyósékkal is megdumáljuk hogy ők hogy tervezik a szülinapozást.Ajándéknak egy tortát mindenképp gondoltunk,az még kérdéses hogy neki állunk-e sütni,vagy megvesszük,de mini tüzijáték tuti lesz rajta. :wink: Meg én gondoltam,hogy veszek egy olyan lufit,amibe valami plüssfigurát belekötnek,meg valószínű kap 1-2 játékot/pl.építőkockát,ezt most nagyon kigondoltam :) /
Neked milyen terveid vannak Bogi köszöntésére? :) Jobbulást nektek is!!

nono:
semmi baj. :wink: De most akkor ti végülis hogy vagytok?Azt tudom,hogy már otthon,de még betegen?Mert mintha azt írtad volna,hogy hazaértetek megint belázasodott...Kiderült már mi a baj?

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó!

örülök, hogy nincs harag.
Hát őszintén. Amóta volt a topicban az a vita, veszekedés....tudod miről beszélek....azóta vissza vettem magam....
Meg időm se lenne mindent visszaolvasni, így reagálni se mindenkinek. pedig igyekeztem mindenkire reagálni annó (wordbe írtam a hozzászólásokat)

Terveim a köszöntésre. Biztosan lesz torta, valami ajándék is. szerintem inkább barátokkal ünnepelünk mint családdal. szóval nagyobb részt barátok lesznek ott. ha jó idő lesz (április 21) akkor bogrács party szerü lesz a dolog. :-) imádunk bográcsozni!
Előtte párom szülinapjával (április 11) előmelegítünk! :lol:
Ja építőkockában én is gondolkodom...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.24 14:02-kor.
Vendég
 


Sziasztok!
Itt vagyunk mi is mar. Igaz megjarutk a poklok poklat, a blogomba leirtam mindent. De itthon vagyunk, jol vagyunk.

Most gyorsan ennyi.

Magi
Vendég
 


...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.24 14:03-kor.
Vendég
 


magika: örülök,hogy otthon vagytok már,és jól vagytok! :wink: Sajnálom amiken keresztül mentetek! :cry:

nono:
te is beteg voltál? :cry: Jajaja sejtem miken mentél keresztül,és most hogy érezheted magad.Próbálj meg pihenni,ha csak egy picit is. :roll: Párod,valaki kicsit nem tud besegíteni a gyerekek körül?Nem csak az elején jutott ki nekünk is a "jóból"...azóta is...és még a műtét ha lesz,akkor az még ezután...szal tudom én hogy mennek ezek a dolgok,hogy aggódás,nem alvás... :roll:

ollem:
örülök,hogy azért legalább ide írsz! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


nono: nem semmi sztori!! :shock: :shock: Na a Tűzoltó utcai gyerekklinikára sem kerülnék szívesen... :shock: De jó hogy végre otthon vagytok!Saját környezetben csak hamarabb rendbejön Márk!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.24 14:03-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.24 14:03-kor.
Vendég
 


nono: én ismerem már ezt a linket,olvastam a történetet,láttam a képeket... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: bele se lépek,mert szörnyű! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: A tanulság a kislány történetéből,hogy valóban nem tudhatjuk mit hoz a holnap.Egyszerűen félelmetes! :(

Kép

Kép
mezsó
 
 


Nono!

Igen nekem is mindig ez jart a fejembe, miutan lattam a folyoson a kis kopasz maszkos infuziosallvanyt tolo gyerekeket, hogy a mi kis orrmosasunk es fulfelszurasunk semmi es csak ez vigasztal es orulok, hogy nincs nagy baj. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

En alapjaraton egy optimista, nyugott ember vagyok, nem szoktam idegeskedni, probalom mindennek a jo oldalat nezni.

Magi
Vendég
 


Nono, azért nem semmi a Ti eseteetek sem :(
Remélem hamar meggyógyul minden betegeskedő!!! Kép

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]http://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Sziasztok!

Tegnap keszitettem egy kis video osszeallitast!

http://www.youtube.com/watch?v=iqXpLictUVs

http://www.youtube.com/watch?v=aC_F6YLj4_s

Magi
Vendég
 


Ujabb korházi fejleményeim vannak, a blogban.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


sziasztok

Nono,Magika sajnálom a kórházos dolgokat :cry: :cry: :cry:
mikor Levi műtétje volt akkor hála mi csak rendes orvosokkal találkoztunk.sőt.szoktam irogatni egy másik forumraés ott van egy orvos anyuka is aki irogat.mikor Levi műtétje volt akkor a férje is aki szintén orvos ott volt a műtétnél Levivel bent mert pont abban a kórházban volt aznap.
Vendég
 


Mgika
nagyon ügyes gyermekeid vannak :) :) :)

rólunk,hát nem is tudom.nem szeretnék mindig panaszodni.de a blogba le van irva.sok minden összejött :( :( :(
Vendég
 


Panda Dórájának és Lego Dorkájának is sok boldog névnapot :) :) :) :)
Vendég
 


magika: Katica még csak most volt 10hós és már ilyen ügyesen jár? :shock: :wink: Blanka még önállóan nem tud járni,csak bútorokba kapaszkodva,és holnap lesz 11hós! :roll: Zoli édes ahogy mesél! :wink: Sajnálom,hogy kiderült hogy tényleg feleslegesen szúrták fel a fülét Katicának! :cry:

Kép

Kép
mezsó
 
 


lekri: jártam a blogodban meglestem mik jöttek össze...Jobbulást Levinek,sajnálom a csúnya köhögést! :cry: Meg a pocifájást is. :cry:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó
Levim 13,5hósan indult el egyedül.pedig 8,5hósan már kapaszkodva járt.minden gyerkőc más és más.volt olyan ismim akinek a fia 18hósan indult el egyedül.kézenfogva szépen ment de egyedül félt.
nyugi nincs elkésve :lol: :lol:
Vendég
 


lekri én ezt tudom,hogy nincs elkésve,csak úgy megdöbbenek ilyenkor,hogy ekkora eltérés van 2gyerkőc között.Magika katicája is 10hósan jár,akkor emi Lilije is...szóval kicsit megdöbbenek ilyenkor,nem kétségbe esek. :wink:
És vajon a "nem szabad"kifejezést mennyi idő alatt értik meg,és cselekszenek úgy?Már nagyon uncsi,hogy hiába mondom,akkor is cselekszi a rosszaságot... :roll: 8)

Kép

Kép
mezsó
 
 


sziasztok
ki hogy van?betegeskedők?

Mezsó
a "nem"-et még Levi se érti néha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
amugy korán megértik csak nem érdekli őket :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


lekri: ja jó... :lol: hogy is gondoltam,hogy majd hamar felfogja miért mondom neki hogy nem szabad... :lol: :lol: :lol: Akkor még sokat pakolhatok a kishölgy után... :roll: Amúgy mi még nem gyógyultunk meg,gondolkodom hogy visszaviszem a gyerekdokihoz mert taknyosság lényegesen csökkent,de a hörgés az továbbra is megvan.Láza még mindig nincs szerencsére.

Kép

Kép
mezsó
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.24 14:04-kor.
Vendég
 


Nono!

Nalunk van kert, en is tartanam ott, de szerintem aprilis 4. hideg lesz meg. Nem ugy sirt korhaz utan, mint elotte. A siros az nyugos, hisztis.

Elotte meg vigasztalhatatlanul sirt.

MAgi
Vendég
 


sziasztok

sajnos én nem tudom beválalni mert nálunk közös kert van a szomszéddal,bár jó.bár ha addig eladnánk a házat és össze jönne amelyiket szeretnénk megvenni akkor én bevállalom mert ott jó parkositott és betonos udvar van :) :)

Nono
én is reménykedem,hogy elkerül minket is az influenza.bár most nem is nagyon megyünk közösségbe se.
nem teszel képeket a gyerekekről?

nálunk a hitel már 40ezer forint felet van(az emelkedés)egyre nehezebb:(
Vendég
 


Erdekes, mert mindenki mondja, hogy mennyi lett a hitel.

Nekunk 2000 ft-ot emelkedett osszesen pedig nekunk is svajci pizben van a hitel. Kivancsi vagyok most mennyi lesz.
Vendég
 


nono: na igen,hmm amikor Blanka is rámnéz a boci szemeivel...hááát akkor nehéz erélyes lenni.De a tapasztalatom nekem is ennyi,hogy ha erélyesen szólok rá,hogy nem szabad,vagy hogy nem.Akkor is kételkedek benne hogy érti mit és miért mondok,de akkor megszeppen,és nem csinálja amit akart.Amúgy ma rövidre zártam a dolgot,mert rohadtul utálom hogy napjában 100000000-szer levágja mindig ugyanazokat a dolgokat a földre én meg 10000000001-jére is visszapakolom,hogy beötlött egy stratégia,és holnap néhány polcot átvariálok, és így a plüssfigurák,játékok kerülnek a keze ügyébe,nem a könyvek és video CD-tartók.Szóval ha kicsit rendezkedek akkor azt hiszem fele annyi bosszúságban lesz részem.Engem az már nem fog érdekelni ha a játékait hajigálja,azt legalább lehet.Aztán majd ott az lesz a feladat hogy megtanítsam elpakolni,de innen nézve könnyebbnek tűnik ez a megoldás.Hűűű de bőven fogalmaztam,egy ilyen egyszerű témáról. :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: