Új privát üzeneted érkezett!

Helló Mindenki!

Ugye nem azért a nagy hallgatás, mert bárhol is történt vmi. Bár én is csak behavazódtam, azért tűntem el.

Hostile, köszi az aggódást, meg a jó tanácsot, későbbiekben is tuti jól fog jönni a csajszikhoz. Még szerencse, hogy jó kezekbe kerültél. Eddig azt tapasztaltam, hogy az én dokimra is lehet számítani, ha baj van.

Nárciszka, pü ment. Bár már szerdán. :oops:

Nyulasz, asszem megvan a másik név is, elmondtuk a leendő keresztanyunak, tetszett neki. Még egy kicsit pihenünk rá, rágódunk rajta, de asszem végleges végre.

Remélem hamarosan hallok felőletek, és legfőképp remélem, hogy mindenki jól van!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Sziasztok!
Törpi,és megtudhatjuk mik a neveitek?
Nálunk mivel egyik babánk tuti fiú,ő Balázs lesz...nem túl ritka név,de talán nem is a legfelkapottabb manapság...és tetszik mindenkinek.
Másik fiú nevünk nem igazán volt,aztán valamelyik nap apa azt mondja,ha három fiúnk lenne,akkor lehetne Sándor,József,Benedek...persze csak úgy viccesen...aztán felcsillant a szemem,és mondom,Benedek :D ezaz.Aranyosan lehet becézni,Beni,Bende,Bendus...
Lánynévvel sokkal jobban álltunk,nekem évek óta a Ramóna név a favorit,de sajna apa neve r betűre végződik,így kilőve,nem hangzik olyan jól...így esett ki a Renáta is,ami szintén nagyon tetszett,Reni,Rencsi,Rena,aranyos a becézése.
Aztán jöttem a Szonja névvel,becézve Szoni,Szonjus,sokáig ez volt a befutó,bár felvetődött a Noémi is,de apa azt elöszőr nem akarta...de mostmeg azon rágta a fülem,legyen mégis Noémi...itt szintén a becézése ami tündéri,Nono,Noncsi...úgyhogy egyenlőre így állunk,Balázs és Noémi. :D
De ami lánynevekből még tetszik,leírom,hátha valakinek segít...
Nelli,Lejla,Dorina,Norina,Amira,Daniella...hű,most ennyi jut eszembe... :roll:
Nekem fontos,hogy ne úgy legyen becázve,hogy -ka,-ke,én nem szeretem...már most rászólok mindenkire,hogy nem Balázska,hanem Balázs vagy Balu vagy Bazsi...
Vendég
 


Sziasztok!

Nem vesztünk el, csak tegnap zh-t kellett írnom és elhavazódtam a tanulással. :roll:

Nyulasz!
Nagyon szép név mind a kettő. Mármint a Balázs és Benedek is! :lol:

Törpilla!
Szép a vonalzód! Az Emma nekünk is bent volt, de csak második lánynévnek. Nálunk egyik tuti fiú, másik valószínű. A tuti fiú Mátyás lesz, ha a másik is az, akkor Máté vagy Jakab, kislánynevünk pedig a Málna. :wink:

Képzeljétek ma vettem pár ruhácskát a Babákoknak, aztán egész délután nézegettem. :lol: Hihetetlen, hogy 20 hét és már nem a pocimban, hanem a ruhácskákban lesznek. :lol:
Pocim egyre jobban nő, kezd néha fájni a derekam. Tegnap mire hazaértem Pestről már minden bajom volt, lehet kéne egy párnát tennem kitámasztani, ha én vezetek? :shock: :roll: :lol:
Babákok egyre többet mozognak. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 

 
 

Sziasztok,

örülök, hogy hallok Rólatok :lol:

Nyulasz, nagyon szép mindkét fiú név, amit választottatok, a Balázs tényleg tök jól becézhető, a Benedek meg úgy ahogy van nagyon jó. Mi az elején, mikor még azt éreztem, hogy fiaim lesznek, a Benjamint is favorizáltuk. Ha már a bé betűs fiúneveknél tartunk :)
A Noncsi és a Szonja is nagyon bejön nekem, csak épp közeli barátaink lányaikat így hívják.
Nos, és miután már a 7végén a család összes tagjával is megosztottuk választásunkat - tegyük hozzá kisebb-nagyobb tetszésindexszel - 5-6 héttel a csajok érkezése előtt sikerült végre fixálnunk apával egyetértésben, tatatataaaaaaaaaaaaa; Emma és Mira. :lol: Tök jól illik a vezetéknevükhöz, rövidek, passzolnak egymáshoz, de mégsem hasonlóak.

De ahogy elnézem, Zsófikukac, Te is hasonlóan gondolkodsz, mármint ami a passzolást illeti.
Tök jó dolog elképzelni, hogy végre a karjainkba tarthatjuk a manókat, akiknek előtte össze vásárolunk minden szépet és jót, én is annyira várom már. Múlt 7en a kórházban egy fél és egy 4 napos csecsemőben volt lehetőségem közvetlen közelről gyönyörködni. Hát, nem tudom, hogy fogom feldolgozni azt a boldogságot, amikor már a saját lányaimat tudhatom magam mellett. Főként kettőt! Szerintem méterekkel a föld felett fogok járni :roll: :D
Ja, és a kocsiba én állandósítottam egy párnát, amit volt alkalom, hogy a vérvételre várva is bevittem magammal. :oops: Márcsak a hideg székek miatt is. Tök jó, hogy már ilyen korán érzed a babákokat. Én tök soká, 20. hét elején éreztem először őket. Küldjél nekünk pocakfotót, ha van rá lehetőséged :)

Na látom kicsit sok voltam, el is dugulok.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi!
nagyon szép neveket választottatok végül! :lol: Most napokig nem lesz gépem, de ha tudok hozok új pocifotót! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Nagyon gondolkozom (pontosabban már be is jelentkeztem), hogy megyek a 13. héten az Istenhegyire kombinált tesztre, a 17-en meg 4-es tesztre, de sokan lebeszélnének róla: többek közt Nyulasz, merthogy ugye ikreknél nem mérvadó az eredmény, meg egy másik fórumtársam, aki azt mondja, a vv-t ingyenesen is el lehet végeztetni. Igazuk lehet, de most látom, hogy ti (Zsófi és Nárciszka) mentek / mentetek az Istenhegyire. Most akkor már tényleg nem tudom, mi legyen..... :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok,

Zsófikukac, köszi a dícséretet, jól esik a sok családi kritika után. :?
Jelentkezz, mikor lesz újra géped, várunk nagyon.

Rana, ahogy látom ugyis tudtad, sajnos én tényleg nem vagyok mérvadó segítség Neked :(

Tud valaki Vucuskáról és Nárciszkáról? Rég nem láttam őket más topikban sem. És hát Vucuska igencsak utsó heteiben is lehet akár.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Sziasztok!

Jelntkezem.

Na ma este be kellett mennem a dokibácsimhoz: megmértem a vérnyomásomat 7 felé 140/90 felett volt. Redesen beparáztam. Utána még méricskéltem és folyamatosan magas volt, gondolom már az idegesség is közrejátszott. Amúgy nekem világéletemben nagyon alacsony volt a vérnyomásom. Szóval felhívtam a drága nőgyógyászomat és momdta hogy menjek be hozzá -pont ma rendelt szerencsére. Férjemmel ugrottunk a kocsiba. Na, nekem útközben elkezdett fájni a derekam meg a hasam és hányingerem is lett, nem beszélve a keményedésről. Szóval én már láttam magam előtt hogy ma szülök. Beértünk, mondtam a dokimnak mi a helyzet, ő is abban reménykedett hogy nehogy ma szüljünk. Az aszisztense rám rakta a CTG-t, ami szerencsére csak enyhe fájásokat mutatott. Majd amikor bementem a dokihoz már jobban éreztem magam (nagyon kényelmes volt 15 percet ülni a CTG-s fotelben). A vérnyomásom magas volt, de a méhszájam zárt és a babákkal is minden rendben volt. Ja és megfordultak! Mindkettő fejfekvéses!
Szóval kaptam vérnyomáscsökkentő gyogyit.
Úton hazafelé iszonyú éhes lettem, szóval szerintem a hasam is az éhségtől fájt odafelé és hányingerem is amiatt volt.
Annyira megnyugodtam. Attól féltem hogy a ma estét már kórházban fogom tölteni.
Ez történt ma este.

Egyébként az elmúlt héttől már csak nyűglődöm, nem igazán tudok sok mindent csinálni a háztartásban, nagyon hamar elfáradok és befeszül a hasam. Sokat pihenek és diktátorkodom. :D Osztom a feladatokat a férjemnek, néha már annyira idegesít hogy nem vagyok képes ellátni a feladatokat és neki kell dirigálnom.

Holnap majd visszaolvasok.

Jó éjt!

Kép
vucuska
 
 


Vucuska :P Törpilla :P
Húha, Ti már nemsokára szültök! Vucuska, nem parázni :wink: Ha fejvégűek, spontán fogsz szülni?

Nyuszi :P
Én sem bírom a ka-ke-t, így Márkó és Milcsi a becenevük. Illetve Milcsinek még Micsi és Micsu is.

Lányok :P
Eladóak a hordozóink. Semmi bajuk, mindig törölközőt tettem bele, vagy pelust, úgyhogy még csak tejci sem érte. a hordozó karok alulról karcosak, mert mindig ráakasztottam valamit, hogy szórakoztassa a gyereket utazás közben. Amúgy tökéletes állapotban vannak. A kettőt 15.000 Ft-ért adom. Én 1-et vettem annyiért. Pierre Cardin mindkettő. Valószínűleg még a garancia is megvan. (1 hét múlva felteszem az ikresek.hu-ra, addig várok, hátha valamelyikőtök megveszi. Igazából nagyon kötődöm hozzájuk lelkileg :roll: ) Mindkettőhöz van szűkítő. A fotón csak a pirosban van benne.
Kép Kép
Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Sziasztok,

Vucuska, örülök, hogy hallok Rólad, és hogy minden rendben. Tudják a babókáid, hogy egyenlőre még benn nekik a legjobb a pocakodban. Bár hazudnék, ha azt mondanám, hogy én nem parázom be néha egy-egy szokatlan jelzéstől. De ahogy Hostile is írta nekem, a magas vérnyomással biza jobb nem játszani.
Én azonban tegnap tényleg álparát produkáltam magamnak, úgyhogy most már úgy érzem, itt az ideje, hogy elkezdjem összerakni a kórházi csomagomat :shock: Vagy még korai?
A dirigálással kapcsolatos érzéseidet teljesen át tudom érezni, csak én már sajnos korábban el kellett, hogy kezdjem a már korábban említett problémáim miatt. Eleinte még a szobák parkettázásában is próbáltam részt venni, de aztán belekényszerültem a székbe, ahonnan már csak szájjal tudtam segíteni.
Én szinte napról napra nehezebbnek érzem már a pocakomat, gondolom az a 2 hét különbség, ami köztünk van, épp elég ahhoz, hogy egyre több mindenben gátoljon, egyre hamarabb elfárasszon.

Szandra, köszi, de én már túl vagyok a hordozó megvásárlásán, egy akció során ez volt az első, amit beszereztem. Minden mást csak hónapokkal később mertem :oops:

Nyulasz, restellem, de zugolvastam egy másik topikodon, és ha jól emlékszem, ma voltál uh-n. Minden rendben volt? Lehetséges, hogy kiderült a másik baba neme is? Gondolom már nagyon kiváncsiak vagytok rá.


Törpilla

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Sziasztok!
Balázsnál kicsi vesetágulat van,dr-nő szerint ne aggódjunk,a fiúknál ez nagyon gyakori,és általában elmúlik...de azért figyelni kell minden uhun.Egyébként minden okés,másik bogyó kiscsaj,hosszú combokkal.
Pusszantok mindenkit,megyek alszom egyet,éjjel csak 3 órát sikerült,és leragad a szemem.
Vendég
 


Ja,Szandra mindkét hordozója elkelt!
Vendég
 


Nyuszi :P
A "nagy" ikresre írd meg a vesetágulatot! Tudom, hogy van valaki, akinél volt, csak nem emlékszem ki :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Szandra,köszi,megírom...majd holnap,és rakok fel képet is,megígértem.De a Kaálison is írtak már a lányok.
Vendég
 


...két kép tegnapról,nem annyira jók,mint a genesises...egyiken integet,másikon mosolyog:

Kép Kép
Vendég
 


Nyulasz!
Gratulálok a kiscsajhoz és most nagyon irígy vagyok, én is nagyon szeretném, hogy a másik baba csajszi legyen. :lol: Nagyon szépek a képeken! :lol:

Rana!
Voltunk mi is a 12. héten az Istenhegyin, de csak uh-n, Hajdú dr.nőnél, vérvételt mi nem kértünk. :wink: 18. hetire már nem mentünk. Majd a saját dokihoz kedden.

Vucuska!
hát remélem beáll a vérnyomásod és minden rendben lesz! :wink:

Mi jól vagyunk, csak keveset vagyok gépközelben.

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Örülök neki, hogy mindeni jól van. Nagyon szép neveket választottatok. Ahol még nem tudjátok, mi lesz a másik baba, remélem mindenkinek bejön, amit szeretne.

Nyulasz! Én is úgy tudom, hogy a fiúknál a vesetágulat gyakori, de nem szokott problémát okozni.

Vucuska! Remélem rendben lesz a vérnyomásod, pihenj nagyon sokat, az is javít a helyzeten.

Időközben nekünk is eladó lett a babakocsink és a hordozónk.
A babakocsi Peg Perego Duett, még az egyel régebbi verzió, nem a kormányos.
A színét nem tudom megmondani, olyan sötét és világos szürke, piros csíkkal.
Bolygókerekes
Vízszintesig dönthető, egyébként 4 fokozatba állítható a háttámla.
Lábzsák is van hozzá, de nagyon jó, mert egész kis korban zártá tehető, mint egy mózes.
Van hozzá bébihordozó, de azok rózsaszínek. A babakocsi vázára csatolhatók, így nagyon praktikus. Nagyon jó állapotban vannak. Van hozzá esővédő is. A kocsiba talpal rögzíthető, így könnyű lehet kivenni és betenni.
Ha valakit érdekel írjon privit, és küldök képet.

Üdv,
Ancsi

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
ancsi76
 
 


Sziasztok!
Mindenkivel minden oké?
Akkor szép napot :D
Vendég
 


Sziasztok!

Csatlakozhatom?
2009. október 15-re várom a babáimat.
Vendég
 


Kép

Mi
Vendég
 


Szia Andi!
Persze,hogy csatlakozhatsz :D Mesélsz kicsit magadról?Spontán bébik?
Vendég
 


Nyulasz
Spontán babák, ezért is nagy a meglepetés, hogy ketten vannak :wink:
32 éves leszek, első babáink lesznek...
Hétfőn megyek megint ellenőrzésre...
Vendég
 


Andi,hű,akkor elhiszem,hogy meglepődtetek...egy lombiknál azért jobban benne van a pakliban a duplázás,de ti nagyon ügyik voltatok :D Én is 32 leszek,és nekünk is első babák lesznek.
Hétfőn genetikai uhu lesz?Melyik kórházba jársz?
Vendég
 


Andi!
Üdv itt, nagyon helyes pocakod van! :lol: Gratulálok a két babához, ügyesek voltatok. Én is gondolom milyen nagy lehetett a meglepi, nekünk lombik, így nem annyira.
Nagyon szép a kép a vonalzódon. :wink:

Nyulasz!
Mi jól vagyunk, holnap uh, már nagyon várom! :lol:

Vucuska, hogy vagy???

Enyém pocak tegnap:
Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukacka,jó mozizást holnapra :D
Milyen kis vékonyka vagy még :shock: ...a pocak viszont kerekedik :D Jövő nyáron összefuthatnánk a balcsiparton,egy mini ikertalira :D
Nagypocakos lányok,Vucuska,Törpilla,hogy vagytok?Bírjátok a hirtelen jött "nyarat"?
Vendég
 


Nyulasz!
Igen, csak a pocakom nőtt! :lol: Most tratok ott a kliókban, ahol a lombikot kezdtem, vagyis még nem híztam. :wink: Pedig eszem rendesen...
Balcsitaliban benne vagyok! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukacka,ügyes vagy :D én úgy plussz 4 kilónál tartok...hát,ez van.Mondjuk pocim is nagyobb,és szerencsére popóra nem igazán ment,de remélem nem leszek bálna :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok, igaz még pizsiben. :D

Xandra!
nem tudom hogy fog alakulni, spontán vagy császár. talán ma megmondja az orvosom, vagy az is lehet hogy a szülésnél fog kialakulni.

Nyulasz!
Nagyon kis cukik a manók. :D

Üdv Twinsmomma!
HÚ de vékony vagy! Aztán majd lesz akkorra pocakod! :D :wink:

Zsófi!
Neked is alakul a pocakod. Majd hamarosan úgy beindul a növekedés hogy csak na......... :D

Nálam most jelenleg minden oké. Igaz múlthét szerdán megint volt egy kis parázás: 6 és 7 között megmértem a vérnyomim és 150/100 volt, amitől nagyon megijedtünk, hívtuk az orvosomat és mondta hogy a gyógyszerből amit hétfőn felírt vegyek be még egyet és ha 1 óra múlva nem megy le a vérnyomim, akkor irány a kórház. Én szép nyugodtan elkezdtem készülni, hajat mostam, letusoltan, szinte tutira vettem a kórházat, de teljesen lenyugodtam. 8-kor megmértük a vérnyomim és szerencsére lemet, így nem kellett kórházba menni. Másnap elmentem a védőhöz ott is mértünk vérnyomást 2 különböző vérnyomásmérővel 10 perc eltéréssel tökéletes volt az eredményem. Vizeletet is ellenőriztünk, szerencsére ott is negatív és normál értékek jelentkeztek. A babaók szívhangja is rendben volt. Délután elmentünk a nőgyógyászomhoz is és kaptam még egy fajta vérnyomás csökkentőt, szóval most 2félét szedet: Normadipine és Dogagyl. Szerencsére azóta normál tartományban mozog a vérnyomásom.
Egyébként biztos hogy ez a hirtelen meleg is hozzájárulhatott a vérnyomásom emelkedéséhez.
A lábfejem is szépen vizesedi, már zoknit és cipőt nem tudok felvenni. Még szerencs hogy ilyen meleg van és papucsban már lehet közlekedni.
Ma megyek ismét a nőgyógyászonhoz, most már rendes vizsgálatra, holnap meg ismét védőnphöz, csinálunk még 1 vizelet tesztet.
Mozogni már nagyon nehézkes és talán már vannak méhösszehúzódsaim, de az is lehet hogy cak a babók tolják ki magukat nagyon, nem tudom.

Aki tud az sétáljon sokat odakinnt! :D

Kép
vucuska
 
 


Küldök én is pocakfotót. :D


Kép 35. héten

Kép
vucuska
 
 


Vucuska,örülök,hogy nem lett kórház!
Pocak :shock: :shock: :shock: ...nem ér ám kinyomni :lol: :lol: :lol:
... gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok Pocakosok!

Egyik poci szebb, mint a másik! Hogy én milyen boldog voltam, mikor egyre nagyobbnak láttam magamat a tükörben!!! Most meg napról napra nagyobb bocinak érzem magamat. Nem is tudom, miért a törpilla nevet választottam magamnak :)

Andi!
Üdv köztünk! Gratula! Nem semmi teljesítmény :D Te legalább nem fogsz kiakadni azokra a "diszkrét" kérdezőkre, akik ismeretlenül is felteszik a nem éppen rájuk tartzó kérdést. Vagy csak én vagyok a boltos csajokra kiakadva?

Nyulasz,
csodaszépek a babáid. Na és hogy vegyespáros! Így teljesüljön mostantól már minden kívánságod.

Vucuska,
az a fránya vérnyomi :evil:
A vizesedésem, képzeld, nekem elmúlt. Hallottál már ilyet? A keményedést és a feszegetést én sem tudom többnyire megkülönböztetni. Pedig nekem már a 22. hét óta megy ez a produkció.

Én egész 7végén a teraszomon lebzseltem, virágokat ültettem át a cserepekbe, hogy mir :evil: e a csajok jönne :evil: k, ne legyen büdi föld szag, ha öntözök. Na meg rá is fért már a zöldségeimre :oops: De hogy fel tud az ember töltődni ebben a szép időben!
Sajnos múlt hét csütörtök felé sikerült egy nem túl kellemes megfázást összeszednem, remélem hamar kilábalok belőle. Szerdán megyek uh-ra, remélem a csajok nőttek, mert én fogytam :( Beültitől már csak +6 kg van rajtam.
Küldök én is pocifotót, nehogy már kimaradjak :) :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Már megint megmutatkozott számtechnikai képességem. Ezzel sem jutok sokra, akárcsak anno a vonalzóval :oops:
Sebaj, továbbra is jótékony homály fedi kinézetemet. Ugyanis nekem csak fejes képem van :) [/img]

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Sziasztok!

Most jöttem a nőgyógyászomtól.
Elméletileg most már biztos hogy egy kisfiam és egy kislányom lesz! Most megmutatta a kisaszonka milye is van, a kisfiú meg eldugta a pömpösét, de azt már úgyis láttuk egy párszor.
A vérnyomásom rendben volt, a méhnyak kezd felpuhulni.
Ha nem indul be korábban a szülés akkor 29-én császár.
2 hét múlva kell megint mennem.
Holnap megyek kórházba vérvételre, vizeletvizsgálatra.

Nyulasz!
Hát igen, olyan mintha ki lenne egy picit nyomva az a pocak, de majd meglátod ha neked is ekkora lesz, csak így tudod magad egyensúlyban tartani. :D :lol: :D

Törpilla!
Nem semmi hogy még tudsz virágokat átültetni én már nagyon semmibe se tudok belekezdeni, mert attól félek nem tudom abbahagyni.

Kép
vucuska
 
 


Törpilla!
Segítünk. Mi nem sikerül?
Nagy a felbontás?

Kép
vucuska
 
 


Vucuska,
azért be kell vallanom, volt segítségem, de én sem gondoltam, hogy ilyen jól fog menni, így fogom bírni. Van hogy teljesen k.o. vagyok, néha meg le sem lehet ütni. Ez egy ilyen jól sikerült hétvége volt :P
Ja, és nagyon örülök a híreknek, csak így tovább. Most már minden nap egy ajándék Neked, hogy a babáid minnél erősebben, nagyobban köszönthessenek idekinn Téged.
Na, most megyek egyet én is védőénizni, hátha ő nagyobb súlyt mér :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Mármint félreérthető voltam, jaaaaj!!! Úgy értettem, hogy ugye ikreseknél a 36. hét kezdete a koraszülésnek nevezett időszak vége. És hogy tök jó, hogy ilyen ügyesen eljutottál idáig, én is ebben bízok már a magam részéről.
Bocs az előző megfogalmazásért, kicsit zizi vagyok :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Biztos vagy Te benne, hogy jó dolog lesz látni a fejemet :D
Nos, a problema, h bötüket ír ebbe a képernyőbe, amibe írok, akkor is, ha az előnézetet kérem.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Vucuska!
Óriási a pocakod és csodaszép!!! Nagyon csini vagy. Én egyenlőre el se tudom képzelni, hogy ekkora lesz! :shock: :lol: De hát még csak a felénél tartok...
Izgulsz már?

Törpilla!
Neked sincs már olyan sok hátra! Ügyes vagy az ültetéssel! :wink:

ma nagyon meleg volt, nem is voltam túl jól... azért nagyon hirtelen jött ez a jó idő.

délután sétáltunk a Balatonparton és a strandon többen napoztak! :shock: :lol: mondjuk én is majd megsültem...

Nyulasz!
A 4 kg sem sok és tudod én az elején sokat hánytam. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Nyulasz
Salzburg-ba járok, ott fogok szülni.

Zsófikukac
A meglepetésből még most se tértünk igazán magunkhoz.
Nagyon szép a pocakod :wink:

Vucuska
Remélem, eljutunk odáig, hogy nagy pocakom legyen :wink:
A tied szuper :lol: :wink:

Törpilla
Kertészkedéshez is van energiád :roll: :wink:
Vendég
 


[img] 1239042156.3201.pdf

Na most ugrik a majom a vízbe...[/img]

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Hát, nem ilyen módon akartam, de talán jobb is így... :roll: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Sziasztok!
Vucuska,vegyespáros :D jó sokáig voltatok biznytalanságban :lol:
Ja kérem szépen,az csak vicc volt,hogy kinyomod a pocid :lol: ...húz előre a súly? :D
Törpi,nagyon csinos vagy te is,szerintem teljesen jó nevet választottál :lol: +6 kg????????????? :shock:
Andi,akkor németbe vagy ausztriában laktok?
Kukackám,én is szeretnék a balcsiparton sétálgatni...irigy 8)
Vendég
 


...itt egy mai pocak
Kép
Vendég
 


Sziasztok,

Nyulasz, látom, kicsit más az életritmusunk :) , míg Te reggel vagy net-közelben, én csak du vagyok képes értelmesen kommunikálni, a délelőttök többnyire alvással telnek. :oops:
De szép formás pocakod van! :o
Sajnos ez a +6 kg nem túl jó, ugyanis a 28. hétig való hányásnak, ill. az azóta tartó savasodásnak köszönhető. Azt már nem is írtam Nektek :oops:, hogy pénteken és vasárnap nagy jókedvem közepette azért 1x, 1x sikerült kaját is kiküldenem. De nálam ez már annyira megszokott, hogy nem megy igazán eseményszámba. A gond igazán csak ott van, hogy a csajok úgy nőnek, mintha singli babák lennének, és hát rólam zabálják le az amúgy sem sok plusz súlyt. :(

Vucuska, azaz most derült még csak ki, hogy vegyipáros? Én azt hittem, hogy csak egy kis bizonytalanság volt. Hát akkor egy nagy-nagy gratula Neked is!!! Meg egy kis irigykedés is :oops: , bár már semmi pénzért nem cserélnék az én két kis sajtkukac csajócámról :lol:

Zsófikukac, nem lehet túl jó, ha ennyire megérzed a meleget, főként, mivel a terhességed végét főként nyári melegben fogod cipelni. Csak sok-sok lábfelrakós pihit tudok javasolni, már most is. A Balcsi partot én is naon irigylem, de jó lenne ott tespedni egy pokrócon, és közben élvezni a meleg napsugarakat!

Andi, Salzburg? Suli? Meló? Ott éltek pároddal? Hogy kerültél ooda? Mesélsz kicsit?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Vucuska, Nyulasz, tényleg, akkor ha már a nemek fixek, megvannak a végső nevek is?
Nyulasz emlékszem, a fiú Balázs, de a leányzóra több szép verzió is volt.
Zsófi, restellem, de nem rémlik, hogy Nálad megmutatták-e már magukat a babók :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi,sajnálom,hogy ilyen válogatósak a lányok,és visszaküldik a kaját :roll: Valami trükk nincs ellene?Renniet szeded?
A lánynevünk Noémi lett,és ez már a végleges :D
Reggel olyan 5-6 között kelek,amikor apa főzi a kávét,úgyhogy 7 körül már abszolút ébren vagyok :lol: Néha délután ledőlök,most is tervezem...
Vendég
 


Sziasztok!

Ma voltunk uhun és nálunk is vegyespárost hoz a gólya!!! Mátyás és Málna lesznek. Babákok szépen nőnek, és minden rendben van velük, a méhszájam (külső) viszont 1 ujjnyira nyitva van, így holnap reggel be kell feküdnöm a kórházba. Remélem csak pár napra.

Vigyázzatok magatokra és puszi mindenkinek!!!

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukackám,minden rendben lesz!!!Nagyon drukkolunk,és FÉLIDŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ :D
Vendég
 


Sziasztok!

Zsófi!
Gratulálok a vegyespároshoz és a félidőhöz! :D

Nyulasz!
Neked is már 2 nap és félidős leszel! :D

Törpilla!
Nálunk a fiú, az apja után András lesz, a kislány meg Bernadett vagy Sára. nekem sz előbbi tetszene.
4D uh-n már korábban mondták hogy vegyespáros, de az urvosommegerősítése volt a fix.

Nagyon jók a pocakfotók! :D
Növesztgessétek rendesen! :D

A vérnyomásom normál értékek között mozog, a lábfejem és a bokám vizesedik, a babák gyönyörűen hullámoznak odabennt, nem találom a megfelelő alvási pozíciót. Röviden és tömören ennyit rólam. :D

Kép
vucuska
 
 


Vucuska,szép nevek...végülis a lányneveitek elég különbözőek,de azt ti tudjátok,hogy melyik illik jobban a vezetéknévhez,vagy melyik névnap esik leginkább úgy,hogy ne más ünneppel együtt legyen...Vérnyomi,és hullámzás-hurrá,vizesedés-alvás nem annyira :? vigyázz magatokra!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: