Új privát üzeneted érkezett!

Nem tudom rendben van-e minden. Ma már 7szer hánytam, ebből 3szor vérdarabokkal telit. nem tudok enni és inni sem, megyek dokihoz. szorítsatok nekem.
marymirella
 
 


Marymirella!
Vigyázz magadra és majd jelentkezz! Drukkolunk, hogy minden rendben legyen veletek!
M

Kép
moncsi73
 
 


Moncsi, az én dokim nagyon jókat mond a SOTE II-ről, és ismerősök is azt mondták, hogy ha jó kezekben akarom tudni a bébit is és magamat is, akkor az egyik legjobb helyre kerülünk ott.
Nagyon jó a felszerelés és magas szaktudásúak a dolgozók, ami esetleg kicsit furcsa lehet, hogy gyakran vannak jelen tanulók az orvosiról...Egyébként a dokim honlapján kicsit utána tudsz nézni, ha érdekel: www.timmermann.hu
A felkészítő nagyonis érdekel, jelentkezni kell rá valahol?

Kép
tündércserje
 
 

 
 

Marymirella!
Vigyázz magadra és majd jelentkezz! Drukkolunk, hogy minden rendben legyen veletek!
M

Kép
moncsi73
 
 


Marymirella!
Vigyázz magadra és majd jelentkezz! Drukkolunk, hogy minden rendben legyen veletek!
M

Kép
moncsi73
 
 


Marymirella! Remélem, nem lesz semmi gond! Gondolok rád!

Kép
tündércserje
 
 


Na szép lett ez a háromszoros drukk Marymirellának! Bocsi a bénaságért! :)

Tündércserje! Annyit olvastam én is, hogy nem rossz a klinika, mert tényleg fel vannak készülve bármire (bár ne legyen rá szükség)
A dokidról a neten már olvastam, talán pont a honlapját (inszeminációval kapcsolatban)
Amúgy én is elvileg belelógok a márciusba, de simán lehet áprilisi is. Szóval egy cipőben járunk :)
A felkészítőre nem kell jelentkezni, csak majd az első alkalommal kell regisztrálni magunkat. Ingyenes és előtte van kismama torna is. Küldöm a linkjét (ne zavarjon, hogy 2008-as, ugyanaz érvényes mostanra is. Ha gondolod beszélj te is a kontakttal.
Tőlem még kérte, hogy jövő héten hívjam fel, hátha változik valami.
Lehet, hogy ott talizhatunk is! :)

"Szülés előtti találkozások a S.E.II-es Női Klinikán"
http://www.sote.hu/intezetek/hirek/hir. ... ews_id=972
Ha nem lesz aktív a link, akkor csak másold be. Remélem megtalálod.
M

Kép
moncsi73
 
 


Húúú ez szuper, köszi Moncsi! Már egy ideje keresgéltem kismama tornát, hogy amint lehet, elkezdhessem! Sajnos elég hízós alkat vagyok...
Remélem, az nem gond, ha mondjuk egy alkalom kimarad...még nem voltunk nászúton, szept. közepére tervezzük :D

Kép
tündércserje
 
 


Sziasztok,

Tündércserje: március 25 maradt a táblában, vagy cseréljem ápr.1re :lol: :?:

Atízka: Hezitáltam is, hogy Emma vagy Mimi legyen, de a vonalzódon korábban emlékeim szerint Mimi volt,és emiatt lett Mimi, de már javítottam Emmára :lol: , annyira szeretem ezt a nevet, csak apa valamiért óckodik tőle meg a Rebekától :cry: :?
Isk.titkár voltam.

Moncsi: majd mindig csatolnom kell, de majd ha egyszer rájövök, hogy tudom átteni képbe akkor nagyon fain lesz a dolog :lol: :lol: , csak idő kérdése és rájövök remélem, ha nem kérek segítséget tőletek. Bár sose csináltam ilyet de így 1.re az eredménynek örülök.

Mary: várjuk a beszámolót, hogy mi van veled/tek, és miért volt csúnya a róka koma :twisted: :shock:

A SOTE II.ről én is csupa jókat hallottam!

A táblával már egész jól állok :lol: , majd becsatizom csak még képként nem tom, ennyire gyorsan nem jöttem rá :P .

UH: rettegtem annyira bevoltam tojva, olyan hülye gondolatok jöttek, hogy biztos hogy terhes vagyok??? :shock: , áááh nem is ragozom tovább. No akkor a lényeg, 5+5 vagyok, április 20, de a 12.heti uh mond pontosat, én majd azt veszem majd kp.nak, és egy aranyos kis zsákocska volt a képernyőn, sajna Mütyürke még nem látszik. Majd 7.én lesz a köv uh, és este fél8ra megyünk.

KépKép

Kép
sweetlife
 
 


Sziasztok!
Az előbb írtam egy jó hosszú hozzászólást és elszállt!Most kezdhetem előlről!
Szülés: a lányom aug. 18.-ra volt írva és aug. 19,-én hajnali 5:32-kor született! Úgyhogy sokat nem tévedtek!
Rosszullétek: Én a 6. héttől kezdtem émelyegni,meg a mellfeszülés is akkor kezdődött,most meg már néha hányok is sajnos.Na meg az állandó gyengeség,fáradtság,álmosság! De a legkorábbí tünetem az a szédülés volt,ami még azóta is megvan! Férjemmel peteéréskor voltunk együtt és másnap úgy megszédültem,hogy majdnem elestem!Már akkor gondoltam,hogy valami nincs rendben velem!Azzal vígasztalom magam,hogy már csak három hét és a tünetek eltűnnek!De jó lesz!Azért is viselem nehezebben ezt az első időszakot,mert míg az első terhességnél akkor feküdtem le amikor akartam,de most egy 2 éves gézengúz mellett aligha lehetséges! De nem panaszkodom, én akartam így! Igaz nem gondoltam,hogy az első hónapban összejön,mert a lányommal egy évig próbálkoztunk mire sikerült!
Petra: Az jó dolog ha sokáig szopik a baba!Az én lányom is 15 hónapos koráig szopott! De én azt hallottam,hogy ha szoptatás alatt esel teherbe,akkor célszerű abbahagyni a szoptatást,mert méhösszehúzódásokat okoz! Nem okoskodni akarok,meg nem is vagyok szakértő,úgyhogy ne vedd készpénznek! De szerintem kérd ki a védőnőd vagy az orvosod véleményét erről,nehogy baja legyen a picúrnak a pocidban! Remélem nem sértettelek meg, csak segíteni szeretnék!
Szegény Marymirella! Remélem minden rendben van mostmár!
Sweetlife: köszönjük a remek kis táblázatot! És gratula a kis zsákocskádhoz!
Puszi mindenkinek!

KépKép
dudu_84
 
 


Sziasztok kismamik,

tegnap este kimaradt a forumozas.. a melo es az itthoni 2 kisded (ha ebbe meg belefer egy 8 eves :) ) ellatasa utan en is bealudtam kereken este 8kor :D Biztos oregszem,ez mar a 3. terhessegem de ennyire sz@rul sosem voltam.

JOLI: tunetek nalam: a mellbimboim iszonyat erzekenyek (ez lehet a szoptatastol is), es Mary-hez hasonloan ram is alig jon fel nadrag annyira puffadok. Hanyinger jon-megy, de a legjellemzobb a faradtsag.

PETRA: az en kisfiam20 honapos es szoptatom napkozben 2-3x, ejjel detto :oops: En is feltem a babot de hirtelen elvalasztani sem szeretnem, o is cicimanias, jon elem a munkaba es kiabl hogy CICIIII :D

SWEETLIFE: koszi hogy feltettel a listara, egyebkent Norvegiaban fogok szulni es 2 gyermekem van, Natasja es Mathias.

ATIZKA: uh-ra elvileg oktober elejen megyek csak... :(

Mindenkinek jo csutortokot, dolgozoknak kitartast, mindjart itt a hetvege!
rebel
 
 


Ja, az eobb kifelejtettem:

MARYMIRELLA: megy a drukk!!!

Kép
rebel
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam dokinál, minden rendben van! :lol: A bébi a helyén van, mozog, ver a kis szíve! Hihetetlenül boldog vagyok.
Annyi hogy mivel 30-32 napos ciklusaim voltak, és a bébi mérete is arra utal (9 mm), inkább a 7. hétben vagyok mint a 8.-ban. Később lehetett a megtermékenyülés mint egy átlag ciklusban. Úgyhogy a szülés is tolódni fog, de 1 hónap múlva kell visszamennem, és akkor fog számolni konkrétat.

Rákérdeztem arra (amit több helyen olvastam), hogy mi a valóság alapja annak, hogyha valaki nincs rosszul, nem hánykolódik, annak nagyobb az esélye a vetélésre? Azt mondta hogy ez hülyeség, teljesen alkati dolog hogy kinek milyen tünetei vannak, örüljek neki hogy nem hányok össze-vissza.
Az jelenthet gondot, hogyha hirtelen megszűnnek a tünetek. De a 12. hét után amúgy is gyengülni fognak a panaszok, akkor már normális.

Most még nagyon aluszékony vagyok, iszonyatosan fájnak a melleim és éjszakánként ég a gyomrom. :(
calendula
 
 


Dr. Parragh Attila a dokim a Szt. Imrében, de a magánrendelésére járok.

Nektek ki?
calendula
 
 


Sziasztok!

Joli83
Üdv itt!
Nálam változó a "terhes-tünetek" erőssége... egyik nap jobban vagyok, másik nap rosszabbul...
Görcsök :cry:

Sweetlife
Táblázat :lol:
Kiírás: 04.06. (ahogyan én számoltam....)
Kórház: DOTE NŐI KLinika
1. baba
(kép: a kész táblázaot átmásolod Paint-be :wink: )

Tündércserje
Drukkok mennek!

Marymirella
Ez nem hangzik jól :cry:

Calendula
Jó, hogy minden rendben!!!!
alicia
 
 


Sziasztok!
Na most dobott ki a rendszer...persze a már megírt hosszú válaszom után :( Brrrr!
Na akkor újra!

Marymirella! Mi volt a dokinál? Ugye minden rendben van?
Tündércserje! A kismama torna engem is érdekelne. A felkészítőről meg biztos ki lehet hagyni alkalmakat. Biztos nem mindenkiérdekel minden téma. A nászutat meg ki ne hagyd! :) Hova mentek?

Sweetlife! Grat az UH-hoz! Csak így tovább! Te is SOTE II-s vagy?

Látom többen is vagytok szoptatós kismamák. Én úgy tudtam, hogy szoptatás alatt a teherbeesés ritka. Hát ti megcáfoljátok!

Dudu, Rebel, Sweetlife! Minden tiszteletem a már gyerekeseknek, akik így várják a következőt. Ugyan nekem csak az első lesz, de az állandó fáradság, erőtlenség kikészít. De egy gyerkőc mellett nem aludhatsz egész nap :) Kitartás nektek!

Calendula! Grat Neked is. A méretekhez meg annyit, hogy babó a 6.hét5.nap 3,8mm-es volt (ami a mindenttudó könyvek szerint kisebb) és rá 10 napra meg 15,8 mm (ez meg nagyobb méret volt)
De előbb utóbb csak beállnak a méretek és akkor a dokik is jobban tudnak becsülni (a babók meg jönnek, amikor ők akarnak :) )
A hányásra nekem is azt mondta a dokim, hogy miért? hiányzik? Őrüljek hogy nincs. Van más helyette.
Ja jó kis gyomorégések vannak nekem is esténként újabban.

Amúgy mi ma voltunk laborban. 6 fióla vért vettek le! Meg EKG is volt. Hétfőn köv. UH. Kedden védőnéni végre. (Még nincs kiskönyvem :( )

Szép napot mindenkinek!!!
M.

Kép
moncsi73
 
 


Április kismamik tábla (majd a %on állítsatok)
A képre már rájöttem, de annyira kicsi felbontásunak kell lennie a képnek, hogy ha lekicsinyítem nem tudunk semmit kiolvasni. De még dolgozgatok rajta.

Alícia, debi lány vagy? :lol: Kinél fogsz szülni a klinikán, szülésznő?

KépKép

Kép
sweetlife
 
 


Akinek hiányzik az adata, legyen szives privibe küldje el! köszi

KépKép

Kép
sweetlife
 
 


Sweet, a tábla egyre jobb :D ! (Érdekes, ahol van már nagyobb gyerek, mind lány. Talán, ha jól emlékszem Rebelnek van fia is, de ők még nem szerepelnek a táblázatban.) Gratulálok a Zsákocskához!

Mary, mi van veled? Drukkolok!

Calendula, de jó neked, hogy hallhattad a pici szívét! (Egyébként Bálint Mihály az orvosom az Imrében.)

Moncsi, 6 fiola vér :shock: . Minek nekik annyi? (Lehet, hogy tőlem is vettek már ennyit, csak én soha nem mertem odanézni :) )

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Sziasztok,

Atizka: Bálint dokiról tudnál nekem infózni? Általános ismertetőt a terhesgondozástól a szülésig. (benne van Rebel, csak golyózik már a szemem a sok visszaolvasástól :shock: , ezért is kérem privibe, mert nekem egyszerűbb. Mikor mész legközelebb uh.ra?

Kár, hogy nem tudjuk Mary telszámát, mert már azért 24h.ja nem tudunk róla semmit.

Ja, és ami az edzésemet illeti, kangooztam 3évig, majd a terhesség miatt abbahagytam, a sok kg.t amit felszedtem személyi edző segítségével dobáltam le, de a terhesség alatt is szeretnék hozzá járni, mert nem szeretnék megint 46.os méretet. Emiatt mentem el uh.ra. már várom a 7.ét nagyon ám :lol:

KépKép

Kép
sweetlife
 
 


Sziasztok!
Sweetlife! Én a győri Petz Aladár kórházban szülök! Köszi!

KépKép
dudu_84
 
 


Atizka!
Hát a dokimnak úgy látszik minden kell. Az biztos, hogy a toxoplazmára +1 fiola volt.
Amúgy én sem vagyok annyira mazochista, hogy végignézzem, de a nővér jegyezte meg , hogy mennyi lesz. Utána inkább csak bámultam ki az ablakon....

Kép
moncsi73
 
 


Én is nagyon félek a vérvételtől/injekciótól, szinte már fóbiám van, szinte mindig elájulok utána. :cry: Még a fogorvosnál is rosszul vagyok a szuritól.

Én évek óta tartok macskákat és kutyát, remélem nem lesz gond a t.plazmával.

Elég kellemetlen éjjelente felkelni a gyomorégésre, de egy pohár tej és egy müzliszelet hamar rendbeteszi.
calendula
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek felhívtam a dokimat és mondtam neki,hogy mindíg akkor hányok miután bevettem a terhesvitamint és hogy ezt furcsának találom! Azt mondta hogy akkor tegyem félre és szedjem helyette az elevitet,aztán ha elfogy akkor megint ezt!Remélem attól nem fogok hányni,mert a rókakoma nélkül azért jobban elvagyok!
Toxoplazma! Ahhoz hány hetes korig veszik le a vért? Igaz nekem a lányomnál csináltak,de akkor az lett az eredmény hogy még nem estem át rajta!Pedig gyerek korom óta van kutyánk meg most is!Igaz macskákkal nem érintkezek és azt mondják hogy ők jobban hordozzák mint a kutyák! Szerintetek meg kellene nézetnem újból?
Még a down szűrést akartam kérdezni tőletek! Nekem a doki 3 lehetőséget sorolt fel! Az első 9000ft a második 20000ft a harmadik 29000ft. De olyan tanácstalan vagyok,hogy melyiket válasszam! Ti hogy álltok ezzel?
Köszi a válaszokat előre is!

KépKép
dudu_84
 
 


Sziasztok!

Remélem, mindenki jól van szegény Maryn kívül...olvastam erről a kóros hányás dologról, sajnos előfordul, úgyhogy szegénykét lehet, hogy kórházba fektették... :(

Tőlem is 6 kémcsővel vettek vért, mert annyi mindent néznek. A vércsoport vizsgálatra+ellenanyag szűrésre is külön küldenek cuccot, meg a komolyabb fertőzés vizsgálatokra (toxoplazma, CMV, Wassermann).

Calendula: nekünk 5 éve van cicánk, de toxoplazmára totál negatív vagyok, vagyis még sosem fertőződtem, ami meg is lepett, mert gyerekkoromban sikerült pl. homoksütit ennem a szüleim nagy örömére.

Egyébként érdemes mindenkinek figyelnie néhány dologra ezzel kapcsolatban, mert nyers hústól, mosatlan gyümölcstől ugyanúgy fertőződhetsz sajna...

Kicsit szószátyár voltam...bocsi :oops:

Kép
tündércserje
 
 


Ja, két dolgot is elfelejtettem.

Sweetlife: köszi, hogy felkerültünk, egyelőre maradhat a márc. 25., aztán a 12 hetes uh után meglátjuk.

Moncsi: hétfőn megyek dokihoz, akkor megkérdezem, kezdhetem-e lassacskán a tornát, eddig sajnos le voltam tiltva mindenről, de remélem, addigra már ok lesz a dolog.
Eredetileg Tunéziába vagy Törökországba mentünk volna, de a magas fertőzésveszély miatt ezeket egyáltalán nem javasolják+az első trimeszterben a repülést sem nagyon...úgyhogy valószínűleg bepattanunk az autóba, és lemegyünk Horváto. déli részére. Végülis csak együtt szeretnénk lenni kicsit egy mások számára nem elérhető helyen :D , és erre ez is tökéletesen alkalmas.

És még valamit elfelejtettem: mindenkinek nagyon szép hétvégét és jó pihenést, én legközelebb hétfőn leszek, addigis mindenkinek a legjobbakat!

Kép
tündércserje
 
 


Sziasztok Lányok!

Megjöttem a dokitól. Sajna nincs UH-ja, ezért holnap reggel 7:30-ra kell mennem a kórházba, de ott is ő fogja csinálni. Normális volt a doki, habár kissé gyorsan lerendezett, meg úgy megvizsgált, hogy a füleim is ketté állt. Iszonyat csípett, amikor levette a mintát a rákszűrésnek. Meg amikor ujjal vizsgált úgy megnyomkodta a hasam azt hittem kinyúlok. Mondta is, hogy ne lepődjek, meg ha kicsit vérzek majd. Király.
Egyébként mondta, hogy már kézzel tapintható a terhesség. nagyon örültem. Egy pillanatra még a fájdalomról is megfeledkeztem.
Majd kell mennem valami cukorvizsgálatra, mert sajna van túlsúlyom és meg is jegyezte a doki, hogy vigyázzak mennyit eszem majd.
A görcsök természetesek és továbbra is szedjem a MagneB6-ot, ha attól jobb.
Meg lenne egy oltári hülye kérdésem, de nézzétek el nekem, mert nem vagyok járatos a témában.
Azt mondta a doki, hogy a holnapi UH lelettel együtt már mehetek a terhesgondozóba.
Szóval akkor most hány helyre, meg hová kell nekem járni?
Először ugye ott a doki.
Aztán menjek a terhesgondozóba is? Az a védőnő? És ott mit csinálnak? Ott fogok csak beutalókat kapni? Vérvételre cukorterhelésre meg ilyesmi?
A dokihoz akkor milyen gyakran kell járni? Vagy akkor már csak a gondozásra a védőnőhöz? Vagy ott is van egy másik doki is?
Bocsi a hülye kérdéseket, de segítsetek légyszi!Joli

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Szia Joli!

Gratula a tapinthatósághoz!:-)

Elméletileg úgy működik a dolog (legalábbis itt Bp-n az egyik rendelőintézetben...nem tudom, hogy ez általános-e), hogy UH-val igazolják a terhességet (5 hetesen egyelőre azt nézik, hogy méhen belüli-e), ezzel a lelettel felveteted magad a rendelőintézet terhesgondozójában, itt ellenőrzik a súlyodat, vérnyomásodat, stb. minden alkalommal, innen pedig az olyan ellenőrzések után, amit az orvosodnak kell véleményeznie, vagy abban az esetben, ha valamilyen panaszod van, át kell menned az orvosodhoz. A terhesgondozóban mindent részletesen elmondanak, ne aggódj, tudni fogod, mikor hova kell menned.
A védőnőnél akkor jelentkezhetsz be, ha igazolt élőterhességről van szó, vagyis amikor már van a picurinak hallható (és látható) szívhangja, ált. a 7. héten javasolják ezt az UH-t. De a 12. hétig ezt meg kell tenned, különben nem leszel jogosult semmilyen támogatásra. A védőnői szolgálatot érdemes felhívnod, hogy kihez tartozol, mert ez lakóhelytől függ.

Én ennyit tudtam segíteni...ha esetleg valamit rosszul tudok, javítsatok ki!

Dudu: a downkór szűrésről annyit tudok, hogy vagy magzatvíz-mintát vesznek, vagy az anya véréből tesztelnek, utóbbi a drágább és a biztonságosabb a baba számára.
Sajnos nálam lehet, hogy eleve kell magzatvizet venni, ha esetleg az derül ki az új vértesztemből, hogy megfertőzhettem a picurit, de ezt elég szívesen elkerülném...Talán az alapján érdemes választani, hogy a baba számára melyik a legkevésbé kockázatos...

Kép
tündércserje
 
 


Sziasztok!
Joli a terhesgondozóba azért kell menned az uh lelettel,mert ott fogja a védőnő kiállítani a terheskönyvet! Gondolom én! Amúgy én magándokihoz járok és ő adta a beutalókat az uh-kra,majd az első lelettel mentem a körzeti védőnőhöz ott adta a kiskönyvet meg ha jól tudom a majd a vérvételekre is ő adja a beutalót! A terhesgondozóban adják a táppénzes papírt. Amúgy nekem minden hónapban 1x kell mennem a dokihoz,de előtte mindíg el kell menni a védőnőhöz,aki megméri a súlyt,vérmyomást meg vizeletet néz!Szóval elég sok helyre kell menni míg végül megszületik a baba!A végén meg majd nst-re kell járni.Úgyhogy sosincsen nyugta az embernek! Amúgy cukorterhelést mindenkinél csinálnak egyszer!
Remélem tudtam segíteni!

KépKép
dudu_84
 
 


Tündércserje! Ezt mind a hármat az anyai vérből nézik! csak azért nehéz eldöntenem,mert az első és második teszt eredményei között nincs nagy különbség árban viszont igen.a harmadik meg elég húzós árban. Mondjuk a lányomnál csak sima afp vizsgálat volt,meg ugye 12 hetesen a tarkóredőt vizsgálják komolyabban,de most van ez a lehetőség és nem tudom hogy melyikkel éljek!

KépKép
dudu_84
 
 


Csak hogy Jolit megkeverjem egy kicsit, leírom én is, nálam hogy ment a terhesgondolzás (Emmával).
A dokihoz magánrendelésre jártam, havonta 1X.
Ahogy a többiek is írták védőnő kiállítja a kiskönyvet, mért vérnyomást, nálam elvétve kért pisimintát. Hozzá elég ritkán jártam, nem igényelte, hogy gyakran menjek. Sajnos a doki csak magánlaborba tudott beutalót adni vérvételre, így ha nem akartam még azért is fizetni, szépen elballagtam a háziorvosomhoz, aki adott sztk-s beutalót vérvételre (nálam ez gyakori volt a cukor miatt), ekg-ra. Szóval nem lehet unatkozni, de hátha mindenhol más a rendszer, és nálatok egyszerűbben megy majd minden.

Sweet, uh-ra szept. 8-án megyek. Dokiról holnap írok pü-t.

Dudu, valami különbség csak van a 3 vizsgálat között... Doki nem mondott konkrétumot róluk? Esetleg próbálj meg neten utánanézni. Az mindenesetre jó, hogy mind vérből nézik, amniocentézist én is kerülném (sőt én tuti nem megyek, ha esetleg kéne).

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Sziasztok!
Olvastam a vizsgálatokról írottakat.
Nálunk a nőgyógyász a 8. heti UH után adott csak beutalót a laborra. Hála olyant, ami jó volt az SZTK-ba.
Háziorvossal beszéltem, ő azt mondta a laborleletekkel meg a kiskönyvvel menjek majd hozzá. Most csak EKG beutalót adott.
Védőnénihez meg jövő héten jutunk el. A kiskönyvet biztos ő adja, meg megcsinál egy pár apró vizsgálatot. Illetve mondta, hogy vigyek minden leletemet, és megnézni korábben esetleg volt-e valamilyen rizikós betegségem.
Nekem egyelőre ennyi a menetem.

Down szűrésről még nem beszéltem a dokimmal, de az AFP úgy tudom kötelező, meg én 35 fölötti vagyok, így lehet már mást is kell csinálni.De nagyon nem szeretném a magzatvízvételt (csak legvégső esetben).
Állítólag a kombinált vérvétel is elég jó százalékú.
Az Bolgárkerék utcát meg az Istenhegyi Klinikát javasolták eddig nekem a szűrésre.

Kép
moncsi73
 
 


Sziasztok Lányok!

Megvolt az Uh. 9 mm a petezsák. Még elég fiatal a terhesség. Az van a papíron, hogy petezsák, szikhólyag látható. 2-3 hét múlva kell visszamennem a köv. UH-ra. Ismét elég gyorsan le lettem rendezve. na mind1.
A baba jó helyen tapadt meg. A férjem is bejött, habár mondta a doki, hogy ez csak hüvelyi Uh, még nem sok minden látszik, de végül mégis bejöhetett.
Megvan az első képünk.
Tegnap este vérezgettem a vizsgálat után, jobban mondva inkább barnáztam. nem volt nagy mennyiség, és egy pár csepp még ma is volt. Remélem nem lesz gond.
A doki mondta köv. héten mehetek a terhes gondozásra.
Mi lassan indulunk Taksonyba, ma lesz a mamám temetése, csak este érünk haza. Talán holnap tudok jönni!

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Kép

KépKép

Kép
sweetlife
 
 


Sikerüüüült! :lol: :lol: :lol: :lol:
No, akinek nem jó vagy hiányos kérek privit!!!!!

KépKép

Kép
sweetlife
 
 


Sziasztok!

Ha megengeditek, én is csatlakoznék.

Krisztának hívnak és már van egy 5 éves kisfiam (Máté), most pedig úgy néz ki, hogy még április végén jön végre a kistesó. Pontosítva a dolgot, április 28-ra várható. :) Reméljük, hogy belefér még a régi rendszerbe, ha nem késik mint a fiacskám a kiírt időhöz képest. ;-) Őt a budapesti Uzsoki Kh-ban szültem, valószínűleg ez most sem lesz másképp.

Mindenkinek gratulálok a babához, és igyekszem majd benézni néha a melóból.

Kriszta

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Szia Kriszta!

Üdv köztünk!
Ahogy tudsz gyere, boldog babavárást!

KépKép

Kép
sweetlife
 
 


Máténak BoLdOg SZüLeTéSnApOt!

KépKép

Kép
sweetlife
 
 


Sziasztok Kismamik! :) Bocsi az offért, de hátha valaki pont ilyet szeretne. :lol: :wink:

Eladó a képen látható, használt HAMMER fekvőbicikli. Ideális olyan kismamiknak, akik nagy pocakkal is szeretnének kondiban maradni. Mivel háttámlás, kb. 8. hónapos pocakkal még használható és a derekat sem terheli meg. Az ellenállás állítható, kalória, megtett km stb... kijelző van rajta.
Ár: 25.000,-Ft
HA érdekel, írj privit! :)

Kép

TOvábbi gondtalan babavárást kívánok! :)
Vendég
 


Sziasztok!
Eddig csak olvastalak Titeket, de gondoltam most, hogy már úgy tűnik én is közétek tartozom írok is. Meg persze ha kérdezhetek Tőletek, akkor lenne kérdésem is.
Tegnap voltam ultrahangon (én Pécsre járok) és 11 mm a bébike ülőmagassága és van szívhangunk is. Nem az én orvosom vizsgált, mert szabin van szeptember közepéig. Azonban addigra már a 11. hétben leszek és el kéne mennem a védőnőhöz. Szerintetek, azzal a papírral, amit most kaptam (rajta van, hogy élő embrio) megkereshetem a védőnőt? Kissé bizonytalan vagyok.
Mindenkinek jó pocakosodást és minél kevesebb nehézséget kívánok! Szép napot!
csülike
 
 


Sziasztok!Éva vagyok és én még ugyan az elején járok mindennek , mert még jövő héten megyek el dokihoz, de gondoltam csatlakozok Hozzátok, Vecsésen lakok, de ha minden jól megy Szolnokon fogok szülni, ezt majd a dokim eldönti, sajnos eddig szabin volt így csak jövő szombaton megyek hozzá.
Szép napot Nektek
julduz
 
 


Sziasztok!
Üdv köztünk Csülike és Julduz!
Csülike: azzal a papírral már mehetsz a védőnőhöz!
Szép napot nektek!

KépKép
dudu_84
 
 


Tkrisz, Csülike, Julduz! Sziasztok! De jó, szaporodik a csapat szépen!

Sweet! Ügyes vagy, jó lett a tábla :D
(Szerintem folyamatosan dolgod lesz vele...)

Tőlem már egy csomóan rákérdeztek, hogy jön megint a baba :shock:
Van ugyan hasam, de szerintem inkább csak az Emma után megmaradt felesleges kilók látszanak. Talán csak az sejtet valamit, hogy hosszú, bő felsőket hordok, hogy takarjanak, mert a nadrágjaimat bizony nem nagyon tudom begombolni. Ill. menne, de baromi kényelmetlen.
Már gondolkoztam, hogy nézek bandázst (ugye a kismamaövet így is nevezik?), így biztosabb, hogy nem villan elő a lehúzott slicc :lol:

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Szia Dudu! Köszönöm a gyors választ! Jövő héten már repülök is!
csülike
 
 


sziasztok, ma jöttem ki a korházból. szerda délután óta bent voltam, szerdán 8 hányást produkáltam, ebből 3 véreset. 2 liter infúzió van bennem, és szigorú diétára ítéltek, veszélyeztetett terhesnek nyilvánítottak. hétfőn megyek háziorvoshoz, valószínűleg táppénz és fekvés a zárójelentésem alapján. Egy baba van, szívhang is van, 4 mm a CRL.

Köszönöm, hogy gondoltatok rám.

Adatok amik hiányoznak: budapest, és 1. baba

jó babavárást, néha majd írok azért. (mikor fel tudok kelni)
marymirella
 
 


Szia Marymirella!
Vigyázz nagyon magadra! Szorítok
csülike
 
 


Mary, ez nem hangzik jól, de talán ha múlik a hányós időszak, már engednek a diétán és fekvést sem kell olyan szigorúan venni.
Vigyázz magadra és a picire! Amikor tudsz, gyere mesélni hogy érzed magad.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Sziasztok!
Tkrisz! Ne haragudj,hogy kihagytalak az üdvözlésből,de addig már nem tekertem fel az oldalt! Most pótolom! Üdv köztünk! Gyere gyakran!
Mary! Sajnálom! Szörnyű lehetett! Remélem azért már jobban vagy! Pihenj sokat! Szerintem is jobb lesz ha elmúlik ez az első 12 hét! Kitartás!

KépKép
dudu_84
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a barátságos fogadtatást! :D

Marymirella, én is minden jót kívánok, vigyázz nagyon magadra és a picire. Ha pihentek, biztosan minden rendben lesz!

Atizka, én már most, a 6. héten úgy érzem, hogy nő a hasam, pedig nálam is csak az előzőekből maradt felesleg és az utóbbi idő jó étvágya látszhat még... :oops: Mindenesetre igyekezni fogok jobban odafigyelni, mint 6 éve, akkor 20 kilót híztam, és nem is tudtam mindet leadni sajnos. Persze ha jön az étvágy, nehéz ellenállni... :lol:

Ti mennyire bírjátok kontrollálni az étvágyat, jelentkezik már így az elején is?

Én is üdvözlök minden új csatlakozót és és persze a "régieket" is.

Kriszta

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok. :lol: Április 04-ére vagyunk kiírva az első babánkkal. Az ÁEK-ban fogok szülni, ha minden jól megy. :lol:
Túl vagyunk már az első vizsgálatokon, a két héttel ezelőtti uh-n 10 mm-es volt a bébi és szívét is hallhattam. :lol: Jövő héten megyek a dokimhoz ismét, gondolom utána fel kell végre keresnem a védőnöt is.

Szilvi
Kép
szisza75
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: