Új privát üzeneted érkezett!

Évi
Gratulálok!

Szivvi
Gyönyörű lánykád van!

Szilvas
Sajnálom a fejfájásod!

Maccs
Szép családod van!

Engem cecelégy csípett meg...álomkórban szenvedek.

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi,kezdődik az aluszékonyság :wink:
Te táppénzen vagy különben,vagy dolgozol?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!
Üdv itt Maccs!

Úgy nézem, már nem én vagyok a "rangidős" sem korban sem a gyerekek szempontjából. :-)

Remélem, mindenki jól van.
Én is kezdek álmosabb lenni a szokásosnál, de még elviselhető. :)
A tegnapi migrén elmúlt szerencsére, remélem, nem jön egyhamar újra. Nagyon gáz volt, mert nem mertem semmit bevenni, de algopyrin nélkül annyira elviselhetetlenné válik az egész, hogy tök használhatatlan leszek. Nem is mertem egy egész szemet bevenni, azt is csak 2 óra kínlódás után... Na fátylat rá!

Maccs, az én leendő dokibácsim dolgozik ott állítólag, dr. Kondér Béla.

Mi két éve(lassan 3) jöttünk Vácra, előtte Pesten laktunk. Anno az Istvánban szültem, egy szuper dokinéninél.
Most már Vácon maradok, itt kerestem dokit. Itt a babaneten kérdeztem a váci anyukákat nőgyógyász témában, és a sok javaslatból ez a doki tűnt nagyon jónak, normálisnak, és nem "annyira" horror tarifájúnak. Fogad a korházban is, van magénrendelője is, és állítólag nagyon jó UH-os. Hát meglátjuk.

Én is Elevitet szedek (brrrr), meg 1-1 szem Folsavat is. Magnéziumot nem, majd mondja a doki, ha kell. Gondolom, ha nagyon émelygős leszek, akkor úgyis el kell kezdeni majd.
Próbálok sok folyadékot is inni, mert az nekem nem nagyon megy, pedig tök fontos lenne. Kénytelen vagyok fél literes bögrében főzni a gyümölcsteát és magam elé tenni, hogy LÁSSAM, mert hajlamos vagyok elfelejtkezni az ivásról. Később pedig ez még fontosabb lesz.
No meg a túlsúly. Erre is oda kell majd figyelnem, mert van rajtam 15 kg plusz, és nem szeretnék elszállni. Így vitaminokat (gyümi, zöldség) fehérjét igyekszem inkább enni, a többi van "raktáron" bőven. Ha olyan lesz, mint Bendével, akkor nem lesz baj, 11 kg-ot híztam, és a szülés után 1kg-mal kevesebb voltam, mint várandósság előtt. A 12 kg-t kiadta a baba, az óriási lepény, a magzatvíz, meg a bennem felgyűlt víz. Szóval jó lenne valahogy így most is.
Bár egy kalkulátor (biztos nagyon megbízható :lol: ) szerint most lányom lesz... :shock: :lol:
Hát, szép és mozgalmas 9 hónapnak nézünk elébe, és lehet, hogy lesz ikerbabás anyukánk is, ugye Ircsi? :-)

NA sziasztok!

szilvás76
 
 

 
 

Szilvi,hálistennek hogy nem fáj most a fejed. 1/2 Algopyrintől elmúlt?

Hízás:hát nagyon nekem se kéne,rajtam is van vagy 10-12 kg...főleg mióta nem dohányzom(4 hónap) felszaladt pár kg. Aerobicozni most nem nagyon merek,kismama tornát meg nemtom milyet,melyiket,mikortől kéne. Meg akartam kérdezni tegnap a dokit,de elég sietős volt. Végülis csak Uh-ra mentem...majd a védőnő kiokosít.
Én is keveset iszok,igyekszem erőltetni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Szilvi,melyik kalkulátorral nézetted meg a nemét? :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


http://www.nlcafe.hu/babakalkulatorok
jobb oldalon van a kínai fogamzásnaptár.
...komoooooooooooly... :lol:

szilvás76
 
 


Kislányt jósol nekem is,hát akkor jön a kis Lilien :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Na tessék! :lol:

Amikor Bendét vártam, a fórumban talán 2 kivétellel mindenkinek fia született :lol:
Nevünk aaaaaaaaaz persze már megint nincs, a múltkor is már a 6. hónapban voltam, mire kiötlöttük.
Tegnap úgy volt fél az algopyrin, hogy bevettem felet, ami postafordultával visszajött kb 5-10 percen belül, és 1 óra múlva megpróbáltam a másik felet. Az kb 20-25 percet bírt ki lent a gyomromban, a víz, amivel bevettem csak akkor jött vissza, szóval abból valamennyi felszívódott. Aztán szép csendben lecsitult, bár még este is éreztem, hogy nem 100%, de az már nem viselt meg. Éjjel meg jól kialudtam.

szilvás76
 
 


Értem. Remélem nem leszel többet újra rosszul.
Nevünk már régóta megvan,először a Liliána volt de most a férjem kitalálta a Lilient,hogy az jobb. Igaz rengeteg Lili van de nekem akkor is ez a név tetszik. Végülis Éva is sok van mégis kibírtam :) ami tetszik még,a Dorottya(Dorka) de a férjemnek az nem. Fiú nevünk a Tamás.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


sziasztok!

Én Betti vagyok,26 éves,első babám lesz ha van ott valaki:)
nekem alapban hosszú ciklusaim vannak,ezért olyan 40 nap alatt nem szokott foglalkoztatni a terhesség gondolata,ma vagyok a 41.napnál.tesztet még nem csináltam,ma rendeltem meg és talűn még a héten itt is lesz.
a gyanum akkor támadt mikor elkezdtem diétázni,az is már több mint 2 hete volt,szépen diétáztam kb 1100kalóriát eszem naponta,4 után semmi kaja,és mégis akkor pocako van,kemény,fel van puffadva,már 2 falat ételtől is,nagyon rosz érzés kőkemény és állandóan bőfizni kell :lol: :lol: :lol: már már zavaró mert mindentől bőfi van,állandóan :lol: nem tudom másnál vannak e ilyen panaszok.Gyomrom rosz,hányingerem van,nem tudok enni,már 2 falat után úgy érzem hogy dugig vagyok.melegem van,kiváncsiságból mértem hőt ami 37.4 volt,máskór is mértem és 37.1 nél több soha nem volt,másnap reggel is mértem akkor 37.3 volt,ma és tegnsp reggel pedig 37.1.meg görcsölgetek,feszűl a hasam,mintha megakarna jönni,de nem jön...
nem tudom maga sem mi van,de nagyon gyanusnak találom a helyzetet..számitásaim szerint 6 hetes lennék...

KépKép
bettike83
 
 


ja és 2 éve próbálkozunk a babával:)

KépKép
bettike83
 
 


Szia!

Évi: látom itt is felbukkansz! :) Én az 2010 áprilisiban szoktam még írogatni! :) Szép neveket nézegettek! :)

Kép

Kép
csnixi
 
 


nekem is lányt jósolt,én is megnéztem gyorsan :D

KépKép
bettike83
 
 


Hát nem tudom, mi lesz a mi kis Anonimus-unkkal. :lol: Ne tudd meg, mekkora "harcok" voltak! Az utónévkönyvet már kívülről fújtuk, de szerettünk volna valami magyar nevet (azért nem Koppányt, mert szép név, de a gyermekemet nem tudnám úgy szólítani :wink: ), nem német-török-görög vagy héber eredetűt, nem akartunk nagyon "divatosat" sem (akkor a Bence volt a leggyakoribb), a Soma tetszik még ma is nagyon, de voltunk olyan hülyék, hogy 5 éve a kutyánkat így neveztük el, és olyan vicces lenne a gyerkőcöt úgy szólítani, mint a kutyát... :lol:
Elég hamar kiderült, hogy fiú, így akkor a lánynevekkel nem is foglalkoztunk. Volt is bennem egy kis para, hogy mi lesz, ha a szülőszobán mégis kiderül, hogy kislány, nekünk meg nincs név a tarsolyban...
Mára meg a Bendegúz olyan gyakori név lett, nagyon sok kisfiúnak adják. Mondjuk az én Ördögfiókámra nagyon illik a neve :lol: A vezetéknevünkhöz sem egyszerű nevet választani, mert r-re végtődik, vegyes hangrendű... SZóval lesz megint név-muri :-)

szilvás76
 
 


Szia Betti!
Kerekegyháza? Az nem Békés megyében van?
Sz

szilvás76
 
 


szilvás

nem,bács megyében van :)

KépKép
bettike83
 
 


másnak nincsenek ilyen tűnetei???

KépKép
bettike83
 
 


szia Betti!

Na akkor együtt ne hízzunk! :lol: 18 kilót fogytam idén januártól májusig, de aztán itt az utsó pár hónapban 5-6 visszajött, így nagy súllyal kezdek megint...Monnyuk én is 12-13 kilót híztam a csajjal, de engem állandóan piszkáltak a védőnő, meg a dokim, kétszer voltam terheléses cukron, másodszor 3x nézték :shock:
Hiába bika vagyok, imádok főzni és enni...
Mi már jó pár éve tudtuk, hogy az első gyermek Lili lesz, nem is volt fiú nevünk, így tereltük a sorsot :) Fiú név most is csak ilyen tessék-lássék van, senki meg ne sértődjön, de nem igazán vannak jó fiú nevek sztem..Monnyuk sváb eredetű a vezetéknév, így nem olyan egyszerű.

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Betti
nekem is szarakodott a gyomrom, de most már jobb, estére akkora voltam, mint egy lufi..

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Jaj, igen Kétegyháza, Dombegyháza, ezek vannak Békésben. Akkor Te Tiszakécskéhez laksz nem is olyan messze. :-)
A haspuffadás nálam elérte a kritikus pontot, nagyon gáz (szó szerint :lol: )
Én már be sem gombolom a farmeromat, nem gyötröm vele magunkat. :-)
Más egyelőre nincs. Néha szúrkál, meg "nyom" az alhasam, de ennyi. Nem elviselhetetlen, csak jelezget. :oops: :)

szilvás76
 
 


Szia Nixi,igen ide is elkezdtem irogatni :))

Betti,szia. remélem hogy ott a baba a pocakban! A puffadás nálam olyan erős hogy már szinte egy farmeromat se tudom begombolni :? csak a gumisat tudom hordani meg most vettem a tesz-veszen egy bandázst,remélem az segít...Gyomrom se az igazi,sokszor kell ennem keveset,de mindettől eltekintve abszolut jól vagyok!
Érdekes módon a hőm nekem egyáltalán nem ment fel.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


na azért kiváncsi vagyok milyen lesz a tesztem,nagyot csalódnék ha nem lenne lakóm...
haspuffadás nagyon durva,én is nagyon szeles vagyok,mondjuk nekem távozik picit a bőfivel :roll: kicsit gáz már de álllandóan kell,tényleg egy kicsi kajától is :lol:
de már az első hétben ennyire fel kell puffadva lenni a pocaknak?ez normális?
ha már most ilyen űtemben nő,mi lesz még később....

szilvás 76

igen,tényleg nem messze lakunk tiszakécskéhez,nem rég voltunk ott fürdeni :)

KépKép
bettike83
 
 


Hát nálam már a kezdetektől van a puffadás,talán majd csökken,abban bízom.
Én a helyedben biztos nem bírnék napokat várni :D drukkolok neked.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


evilány

pedig muszáj vagyok kivárni azt a pár napot,már megrendeltem,mostmár kibirom addig:)

kb hányadik hét óta van puffadásod?

KépKép
bettike83
 
 


kb 3 hét közepétől vettem észre. (nekem már 3+1 napon pozitiv lett a teszt...)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


képzeljétek,nem rég mértem a hőmet és 37.5 volt :shock: nem vagyok beteg,lázas stb....ilyen magas még soha nem volt az tuti..

KépKép
bettike83
 
 


Évi
Itthon vagyok táppénzen. Maradok is itthon. Olyan sokat áldoztunk, vártunk erre a babára, hogy nem kockáztatok. Terhesen egyébként se célszerű dolgoznom.

Betti
Drukkolok a pozitív teszthez!
Hogy bírod kivárni? Gyógyszertárban simán lehet tesztet venni!
Nekem az utrotól puffad a hasam.

Név
Kata, Péter

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


lombikbaba

tudom hogy lehet kapni,de már megrendeltem előbb,igy kivárom,lehet holnapra itt lesz...
meg ezek megbizható tesztek,mindenki dicséri őket :)

de már félek megcsinálni,már olyan sokszór csalódtam a negativ tesztekben :(
mostmár a jelek miatt beleéltem magam,nem tudom,de azért remélem hogy nem csapom be megint magam..

KépKép
bettike83
 
 


Bettike,hát én is remélem hogy két csíkot látsz majd!!!

Ircsi,mivel foglalkozol?

Háááát,nagyon fura itthon lenni. Eddig ez volt a vágyam,főleg nehezebb napokon "na majd elmegyek én táppénzre hej de királyság lesz" most meg 1.5 hete vagyok itthon és annyira furcsa
:shock: :shock: még nem rázódtam ugyan bele,majd kialakul az itthoni napirendem,meg már persze kitakarítottam,főzök,vasalok stb. nagyon elmászkálni nem akarok a H1N1 miatt,meg készülök majd a karácsonyra...Jövőre úgyis egy kiskópéval többen leszünk :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


azért ez a hir sztem mindenki családjában szép karácsonyi ajándék lesz :)

KépKép
bettike83
 
 


Én a szülinapom körül tudtam meg :D nov.26

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


akkor jó szülinapi ajándék volt :)

én megint mensisen görcsölök :? attól félek hogy még mielőtt tesztelek,megjön,és akkor oda az kis remény is...nagyon félek,idegrs vagyok :(

KépKép
bettike83
 
 


Ne félj,nekem egész héten mensi görcseim voltak mikor meg kellett volna jöjjön. Futkostam a wc-re,de nem jött meg!Normális,és elmúlik.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Szia Bettike! Üdvözlet köztünk, én is nemrég csatlakoztam.

Részemről vennék tesztet, de én mániákus tesztelő vagyok, mondván, menjünk biztosra... nomeg türelmetlen is.
Ma reggel ismét teszteltem, Medi-preg vizeletsugaras 25UI/L érzékenységű teszttel és terhességre negatív lett, tesztcsík meglett. Úgyhogy visszafelé az oviból vettem 3másikat (különbözőek) és szép csíkosak lettek ahányan vannak. Pedig azok között kettő szintén 25-ös, egy 20-as volt. Most nem tudok képet felrakni, mert laptopom "elvesztette'" a vezeték nélküli hálózatot... Most a mindenes gépünkről írok, usb-re/ről másolgatni majd legközelebb.

Algót lehet szedni terhesség, sőt szoptatás alatt is, de mértékkel. Csecsemőknek is adnak algopyrint tartalmazó gyógyszert, ha szükséges. Nálam egyébként migrénes fejfájásra, ami szerencsére nem sokszor van, de csak az válik be. Enzónál össz-vissz 4-et szedtem be terhesség alatt, valamint vettem Migrastick-et gyógyszertárban. Illóolajos görgős kis vacak. Halántékra kell kicsit kenni és nálam 60%-os siker a fejfájás elmúlasztásában, de csak ha nem várom meg, hogy eldurvuljon, akkor már csak a gyógyszer segít.

Felfújódáshoz nem tudok hozzászólni, nekem nem volt sose. Hányás előfordult, de csak 2. terhességnél kb. 2nap úgy reggeltől estig :). A pocak az első babánál később látszott, úgy 15-16hetesen (18. héten mondtam meg a munkahelyemen - jó kis meglepetés volt :lol: ) , másodiknál már a 12. héten. Ikreknél meg gondolom hamarabb. Embere válogatja, ez nálunk így volt.

Na, megyek, még jövök. puszik

maccs01
 
 


Evi

próbálok akkor nem aggódni,és remélem a megérzésemet alátámaszja az teszt is...mostmár muszáj vagyok kivárni,utaltam a pénzt,elsőbbségivel jön...
maccs

neked is gratulálok a picihez:)
elég sokan irják a felpuffadást,akkor te a szerencsések közé tartozol úgy látszik :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!
Hát Betti, te aztán igazi mazochista vagy!!!
Én ha megrendeltem, ha nem, bizony kutyagolnék a patikába egy tesztért. Pláne ha ennyire bizonytalan lennék, és tipródnék...
Vagy nem akarsz a patikába menni, ,ert nem akarod, hogy az egész város tudja? vagy nem értelek. Persze, ez a Te dolgod, csak akkor nem idegeskednél rajta.

Maccs, nekem is csak az Algopyrin múlasztja el a migrén szerű fejfájásomat. te véletlenül nem Én vagy? :lol: Amit leírtál, az egy az egyben így van nálam is.
Én Gabriel (asszem, ez a neve, vagy vmi nagyon hasonló) tesztet vettem. Nagyon kis praktikus, könnyen kezelhető, és olyan szép zebracsíkom lett (mondjuk ez nem a teszt "érdeme" :lol: ), dök felhasználóbarát. Bármely napszakban használható, és nagyon érzékeny.
Nekem "bejött"... 8)

szilvás76
 
 


szilvás

egyenlőre titok mindenki előtt...elég pletykás igy is a falú.
meg igazából 7 tesztet rendeltem,biztos ami biztos,ha terhes vagyok akkor úgy sem kell a többi,ha meg most bevásrolok a patikában akkor a többi megmarad,igy inkább azt használom el amit rendeltem,lehet holnapra itt van,az már igazán nem sok és ne idegesitem magam,azzal ugysem lesz jó..

mostanra elmúltak a görcsök...

KépKép
bettike83
 
 


anyósom meg anyu tuti meghargudnának ha más szájából tudnák meg a hirt...ezért most tűrelmes vagyok,már csak azért is hogy legyen harag belőlle...

KépKép
bettike83
 
 


Miért nem mész be Kecskemétre? Vagy otthon vagy most, nem dolgozol?

Sztem ezt nem kell túlmisztifikálni! :wink: Ez olyan klassz dolog, abszolút tervezett és várt baba, szóval nem tudom.
De ahogy mondtam, ez a Te dolgod. :wink:

szilvás76
 
 


A DM-ben is lehet kapni ám tesztet, kérni sem kell az eladótól, a polcra van kitéve. Ha nem akarod a falud patikájából beszerezni, be kell menni a városba. :lol:

Különben meg, mégis honnan tudhatnád meg, hogy babát vársz, ha nem onnan, hogy elmész a patikába venni egy tesztet? :roll: Ha ezen megsértődik bárki is a XXI században, egy házas, fiatalasszony kapcsán, hát az elég nagy baj!
De ha holnap megkapod amúgy is postán, akkor mindegy. Csak biztos a hormonjaim borzolják így fel az idegeimet, azért értetlenkedem :wink: :twisted:

szilvás76
 
 


holnap valószinű hogy megérkezik,ugyhogy azért nem szaladgálok .

ne idegeskedj,árt :wink: :lol:
ha megjön gyors ellővök egy tesztet,meg reggel is,aztán majd látom mi a helyzet.

KépKép
bettike83
 
 


Szilvi! :mrgreen: Ráadásul az Algopyrin tök jó gyulladáscsökkentő a férjem szerint, sikerült az utolsó darabokat elrágcsálnia. Szörnyű, hogy már ez is vényköteles lett. Egyébként császár után is ezt adták :)

Betti, akkor reméljük, nem valami átlátszó borítékban kapod!
...Sosem voltam türelmes... Írj, ha megérkezik, mert már én is tűkön ülök!!!

Huhh, itt a ciklus. hu, meg a kínai naptár szerint is fiam lesz. Egyébként jövő novemberi fogantatásra is fiút adott, nomeg a tavalyira is :) Valószínűleg nem ez a tuti. Apa nagyon lányt akar, nekem nagyon mindegy. Ha lány, akkor a fiam felkötheti a gatyáját, majd vigyázzhat rájuk a suliban és a bulikban, ha fiú, akkor itthon "elszabadul a pokol". Neveink még nincsenek, szerintem még sokáig nem jutunk dűlőre, dehát ezért is van az a 9 hónap :):):)

maccs01
 
 


Én is vettem ma DM-es One Step-et, smile figura van rajta :). Gabriel az pipettás ugye? Volt olyanom is tegnap :):):) Szerintem ez a hóbort nálam addig tart, míglen uh megerősíti, hogy jó helyen megtapadt, életképes stb.

maccs01
 
 


Én is csináltam Lillyt is(férjem tanácsára,merthogy az lesz a kislány neve :D ) X epilt is,Corax be sure-t,majd legvégül one step-et!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Csajok
nem lenne egyszerűbb egy vérvétel? :lol:

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Szivvi,azt azért "csak úgy" nem nagyon csinálgatnak,nem? :shock: nemtom...nekem volt vérvétel is,az igaz. De a Tamiflu miatt.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Hú bocs, nem akartam hülyeséget írni, azt hittem csinálnak!
Nekem, amikor az inszemek voltak, akkor mondta a dokim, hogy ha letelik a ciklus és nem jön meg a mensi, elküld vérvétre. De aztán még addig sem jutottunk el soha..

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Sziasztok!

Én ma voltam dokinál, van egy kis 8mm-es petezsákom!!! Éljen, éljen! Miközben vizsgált a doki, megkérdezte: Ha terhes, megtartja? Mondom, nanáá!!! Erre ő: jó, akkor gratulálok :-)
Sajnos nem kaptam képet róla...

Ez az állami rendelő, neki kell állnom keresni egy magándokit. Aki nem rendel túl messze, stb. Nektek van / lesz választott dokitok, akinél szültök majd?

Nekem ma el kellett mondanom a főnökömnek, mert ugyan irodai munkát végzek, be akartak osztani leltárazni, és nem akarok sem emelgetni, sem egy hideg raktárban rohangálni napokig. Örült neki, tudta, mire készülünk. És egyelőre titok, csak ő tudhatja a munkahelyen. És ő meg is tartja a titkomat.

A 12. hétig nem akarom elmondani, mögöttem egy olyan lány ül, aki 5 éve próbálkozik, előttem meg egy olyan csaj, aki mindennap elmondja, hogy ő nem akar gyereket, és milyen idegesítőek, stb, stb. Meg babonából se

Tesztelésről: csajok, nekem még tegnap is volt ingerenciám tesztelni :-))) Mondjuk én is a neten rendeltem, olcsó volt, be is táraztam belőle... Olyan jó volt látni újra a 2 csíkot (mert közben csökkent a hányinger, émelygés - de ezek szerint csak hat a MagneB6.)

Na, ez még rímel is.

Szép estét mindenkinek!

Kép
xtina75
 
 


Szivvi,én sem tudom,de talán nem gyakori a vérvétel.

Xtina,szuper,gratulálok!!!
A petezsák mérete számít? Mert nekem annak ellenére hogy 5 hetes 2 napos volt,15 mm..mintha annál kisebb kéne kicsit legyen. Na mindegy,lényeg hogy van

Hát én is kénytelen leszek dokit keresni. Őszinte leszek,nem sok ingerem van rá,kicsit ellene vagyok ennek a fogadott doki témának...vagyonok a semmiért...?? Sok rosszat hallani,pro és kontra. De keresek én is valakit,nem akarom hogy amiatt legyen bajunk mert nincs orvosom,és senkilánya vagyok...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Evi,
Pontosan így gondolom én is! Nem tudhatod előre, hogy nem lesz-e valami gond (adja isten, hogy minden rendben menjen, de bármi lehet) és ha akkor kerülsz magándoki elé, akkor úgy néz rád, mint a véres rongyra... A szülésnél szintén. Nem akarok úgy járni, mint a sógornőm, aki nagyhangon mondta, hogy ő neki nincs kidobálnivaló pénze ilyen úri cifraságokra... aztán majdnem ki is nyírták... nem is részletezem, mi minden volt.
Szerintem a petezsák nagysága sokmindenen múlik. Én pl hiába vagyok 6 hét 3 napos, később volt PÉ-m, hosszabb a ciklus, később fogant meg, tehát ahhoz képest le van maradva, de kérdeztem a dokit, ahhoz képest meg, hogy mikor foganhatott, megfelelő a mérete.

Kép
xtina75
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: