Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lánykák! :)

Adryn,
Kellemes nyaralást Nektek! De szupi lehet most elutazni. :)
Várunk majd szép képekkel! ;)

Mi dögrováson vagyunk ismét. Azért ismét, mert nekem a 14 hét alatt ez a 3. torokfájásom,náthám. De most elég duuuurva a nátha. Szerencsére-lekopogom- lázam nincs, meg ma már talán jobb az orrom is, de most nem érzek már ízeket. Szóval a jó kis lencsefőzelék, amire már annyira vártam most csupán tápláló volt, de nem igazán éreztem :evil:
Andororm is odavan, náthás, köhög, tegnap meg felment a hője is 37.8-ra szóval ma elvisszük d.u-n dokihoz.Biztos,ami boztos. ' hétig volt ő is jól, azt most megint benyalta ezt valakitől.
Ahol lakunk sok a gyerkőc és most mindig váltásban valaki köhög, taknyos, szóval elkapkodjuk egymástól. Kész bölcsi előkészítő :roll: Legalábbis így tudom elképzelni. (Persze Andor most nem lesz bölcsis)

Én meg már nemtom mikor voltam utóljára ennyiszer beteges. Mikor Andorral voltam pocakos, dolgoztam is és egyszer sem volt bajom. Most meg..... Lehet a sok itthonlét, hogy nem találkozok nap,mint nap annyi emberrel, az ennyire kihatott az immunrendszeremre? :shock:
Sebaj, ennél nagyobb gondunk ne legyen.

Amúgy hogy vagytok Lányok?
Én most az utóbbi héten már abszolút nem éreztem az émelygést szerencsére :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Adryn, én is irigykedem rendesen. :) Érezzétek jól magatokat!

Gabolino, én is nagyon beteges vagyok mostanában. Az a fura, hogy heti rendszerességgel elkapok valami nyavalyát, viszont szerencsére nagyon hamar elmúlnak ezek a kis megfázások.
Jobbulást nektek!

Holnap megyünk az AFP-s vérvételre. Annyira semmi kedvem, mert tök nincs semmi értelme, viszont kelhetünk 6-kor. Na mindegy, ez legyen a legnagyobb bajom! :wink:

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok lányok? Remélem jól! :)
Adryn: kellemes nyaralást kívánok, remélem nagyon jól fog telni.

Szerencsére én nem vagyok beteg, pedig szombaton voltunk szüreten és megáztam egy kicsit, de vittem magammal váltóruhát.

Képzeljétek! Ma voltam ultrahangon és láttam a babómat! :D :)
Nagyon fészkelődött. Kidugta a pociját, kézzel-lábbal kapálózott és a dokibácsi azt mondta, minden rendben van. Annyira jó érzés volt, majdnem elbőgtem magam. Holnap megyek vérvételre. Azt tudjátok, hogy annak mikor van eredménye? És esetleg utána tudok érdeklődni? Mert a dokimhoz 3 hét múlva megyek.

Szép estét mindenkinek és holnapra sok napsütést!

[url=http://picibaba.hu][img]http://vonalzo.picibaba.hu/12537.jpg[/img
petcsilla
 
 

 
 

Gabolino: hát jó búlást, próbáltad már SINUPRET-et? Trehesség alatt is szedhető, babáknak is lehet adni már csepp formájában is. Nagyon jó szerintem, felszakítja a slejmet, pik-pak meggyógyulsz tőlle.

Érdekes én amikor terhes vagyok sosem voltam beteg, egyszerűen jót tesz nekem a terhesség, amugy beteges vagyok. Most simán megiszom a hütőből kivett tejet, fagyit eszek, hideg italokat iszom és nem fájdul meg a torkom.

Mi hétvégén Aggteleken voltunk barlangászni és ott néha kirázott a hideg, féltem a felfázástól, de nem történt még azóta semmi. Nagyon picit fájt a torkom, de szerintem az csak a kiszáradástól volt, alig ittam.

Zizi: drukk az AFP-hez!

Petcsilla: kb 1 hét az eredmény, ha a kórházban csináltatod az orvosod beutalására, akkor neki fog menni és ő lecsekkolja, majd amikor mész megmutatja.
Ha körzetihez mész beutalóért, akkor a körzetihez megy az erdmény, szintén ott megérdeklődheted 1 hét múlva kb, hacsak nincs benne különböző pl: rubeola, toxoplazma védettség elleni vérvétel, mert akkor több hét.

Nekem a rubeolám 5 hetesen vették le, és majdnem a 12 héten tudtam csak meg ez erdményt, ültek rajta, még jó hogy már átestem rajta, csak nem tudtam. A toxoplazmán viszon tmég nem estem át, pedig állatokkal foglalkozom :shock: de most azt is lekértem.
Nem kaptál képet? biztos már jó nagy a baba, hány cm?

Én ugyahogy már jól vagyok, alig volt mostanság hányingerem, szaglásom is kezd jobb lenni, már nem undorodom annyira sok mindentől, fáradtságom is kezd elmúlni, na persze éjszaka nem mindig tudok aludni, már fűt a gyerek belülről.

Érdekes hogy minden terhesség más-és más. Nálam az elsőnél 17. hetesig hánytam napi többször, de viszont megszépültem.
Most kb eddig 5-ször hánytam, és pattanások vannak rajtam. :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok!

goofyka: megkérdeztem ma a vérvételen, hogy hol és mikor tudok utána érdeklődni. Elkérték a telefonszámomat és az e-mail címemet. Kapni fogok sms-ben egy kódot és neten meg tudom majd nézni az eredményt. :) Azt nem tudták megmondani mikor.

Igen kaptam képet, majd a párom beszkenneli a munkahelyén és akkor felrakom. :)
A CRL:49,9 mm ; NT: 1.2 mm. Neten nézegettem az értéket (CRL) és elég kicsinek tűnt a többihez, de a doki azt mondta, minden ok! :)

Nekem szerencsére semmi bajom sincs. Pedig elég beteges vagyok általában.
A pattanások rajtam is megjelentek, de ezen kívül más nincs. A lecsót nem bírom megenni, viszont a bundás kenyeret sok mustárral minden mennyiségben! :)

Jobbulást a beteg kismamáinknak, kellemes babavárást és szép napot/estét!

[url=http://picibaba.hu][img]http://vonalzo.picibaba.hu/12537.jpg[/img
petcsilla
 
 


Petcsilla: igen ahogy olvastam, még magamban kérdeztem, hogy a CRL csak ekkora?!, de ha dokid azt mondta jó, akkor nincs is gond. Biztos kislányka lesz.

Ez is érdekes: Tündinél szintén 12. hetes uh-nál 52mm-es volt és a nyakiredő 1,2mm volt.
Most pedig minden érték 2mm-rel több. (reménykedek ám a fiúban :wink: )

Ma hívott fel egy régi barátnőm, ő 19. hetes, most volt genetikai uh-n 4D-sen és újból fia lesz, azt is akart, csak a férje szomorkodott mert ő kislányt várt.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok,

Régen én is itt kezdtem az előző topikban, gondoltram benézek miujság van... Henóról nincs hír??

Remélem mindenki javul, lekopogom én most egész jól vagyok...
Pestiek, ki hova jár dokihoz? nem minthe nme szertném az enyémet, de ő is csak magánba rendel.
Üdv

Vicus

Kép
vicababa
 
 


Máris megkaptam az erdményemet a kombinált tesztről a Sejtbanktól, de negatív lett. Gondoltuk, hogy az lesz, de biztonság kedvéért megcsináltattuk azért.

Én is magánhoz járok Vicababa.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok!

Most csak egy gyors bejelenkezés, mert sajnos nekem nincsenek jó híreim.
Én is megcsináltattam a kórházban a kombinált tesztet és pozitív lett ( 1:230) :cry: :cry: :cry: Kész vagyok!
Hétfőn megyek korionboholy vételre, aminek pénteken lesz meg az eredménye. Nagyon félek, hogy mi lesz!
Tegnap még elmentünk az Istenhegyi klinikára, ahol megultrahangoztak és mindent rendben talált a doktornő, viszont kicsinek látta az orrcsontját :(((( Ezért született a döntés,hogy meg kell csinálni a korionboholy vételt. De azt is mondta,hogy most a 14-15 hét között ez pont az az időszak, amikor uh-gal nem lehet rendes vizsgálatot csinálni genetikailag. Viszont az orrcsont miatt nem tudott nyugodt szívvel elengedni.
Szóval drukkoljatok!
Majd jövök! Most próbálok addigis Andorból erőt meríteni.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Kedves Kismama!

Először is nagyon boldog babavárást kívánok! Másodszor pedig egy lehetőséggel szeretnék felkínálni számodra. Az egyik kereskedelmi Tv-nél dolgozom, ahol most indítunk, egy új televíziós műsort ahova olyan kismamákat keresünk, akik a várandósságuk elején vannak és nem áll tőlük távol a szereplés egy vadonatúj műsorban. A műsornak természetesen nyereménye is lesz. Amennyiben egy picit is érdekel, a dolog kérlek az alábbi e-mail címre jutasd el nekem az elérhetőségedet és telefonon elmondom a részleteket, természetesen a beszélgetés nem jár kötelezettségekkel.

d.ildiko84@gmail.com
szerra
 
 


Gabolino, rettenetesen sajnálom. Nagyon-nagyon drukkolok, hogy téves riasztás legyen! Írj gyorsan, ha kiderült valami!
Hol lesz a korionboholy biopszia? A saját dokid mit mond?

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Zizi,
Az Istenhegyi klinikán,dr.Hajdú Krisztinánál.Nem mertem máshoz menni.
Dokim egyetértett a mintavétellel,egyebet nem fűzött hozzá.
Igazából a genetikai uhon mindent rendben talált a doki.Reménykem nagyon!
Köszönöm a drukkot!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Szia Gabolino!

Hajdú Krisztináról én is csupa jót hallottam. Drukkolok és sokat gondolok rátok!

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


gabolino!

Én is nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen.

[url=http://picibaba.hu][img]http://vonalzo.picibaba.hu/12537.jpg[/img
petcsilla
 
 


Gabolino!

Én is ebbe a topicba írogattam régen, ha van egy kis időm, most is beleolvasok, láttam a rossz híredet, csak egy picit nyugtatgatni szeretnélek:
most mesélte a védőnőm, hogy nemrég volt egy páciense, akinél pozitív eredményt dobott ki a kombinált teszt, a babája pedig egészséges volt, mint a makk. Sőt, van sajnos ismerős, akinél az integrált dobott ki negatív eredményt, és downos babája született. Szóval a korionboholy a tuti, ezek a tesztek sokszor tévednek!!! Hajdú Krisztináról én is a legjobbakat hallottam! Kitartás, és ne keseredj el!!!
A képen ráadásul nagyon fiatalnak látszol, és azért ez sem mindegy! :)

Berci 2006.04.08. Boldi 2011.02.25.
Hármaskánk várható születési ideje: 2013.04.21.
bozsofi
 
 


Gabolino: nagyon sajnálom én is ami most történik veled, de fel a fejjel, lehet, hogy tényleg csak téves.
Remélem és drukkolok hogy semmi komolyabb baj ne legyen.
Vigyázz magadra és ne idegeskedj, tudod az nem segít.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Köszönöm szépen Lányok mindenkinek a kedves, bíztató szavakat!!!
Tényleg jól esik, valahogy segít a pozitíumra gondolni (pedig amúgy én igen optimistának tartom magam) de ez most nagyon nehéz.
Vettem ma citromfű teát, annak nyugtató hatása van. Azzal valahogy csak kihúzom jövő péntekig. Iszom napi 1x mától.

Bozsófi,
Igen, tudom, ez "csak" egy arányszám, vagyis,hogy nagyobb esélyem van a beteg babára, mint másnak.
Amúgy augusztusban voltam 30éves és ez a teszt eredmény százalékom olyan lett, mint egy 37éves nőnek a rizikófaktora.

Azért nagyon bízom abban, hogy a tarkóredő eredményem jó volt az uh-on és volt látható orrcsont is és ez azért remélem jó jel. A beteg babáknál ilyenkor még nincs orrcsont.
CSak hát olyan rossz volt hallani Hajdú doktornő véleményét, hogy picinek találja az orrcsont méretét a babánknak jelenleg, ami persze lehet attól függetlenül normális is, de ezt ilyen korban nehéz megmondani, mert ugye majd csak 18-20héten mérik.

Na nem is agyalok tovább, megyek.
Majd jövök hírekkel.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Kedves Kismamák!

Egy ősszel induló televíziós műsorba keresünk várandós kismamákat. Ha nem olyan körülmények között várod születendő gyermeked mint ahogy szeretnéd (anyagi, családi problémák), akkor keres meg minket, hátha mi tudunk segíteni neked. Hogyha Te vagy a Világ legboldogabb kismamája és úgy érzed, örömödet szívesen megosztanád másokkal is vagy szívesen kamerák elé állnál, természetesen akkor is várjuk a jelentkezésedet!



Jelentkezés: 30/645-73-94-as telefonszámon vagy a d.ildiko84@gmail.com
szerra
 
 


Gabolino, milyen volt a korion-biopszia? Hogy csinálták? Továbbra is mennek a drukkok!

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Gabolino!

Sokat gondolok rád!+++



Zizi!


Mikor mész UHura?Nemét a babádnak tudod már?

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


gabolinoo. Nagyon szorítok, remélem hamarosan jó hírekkel jössz!

Ma nekünk is elég mozgalmas volt a délutánunk. Zuhanyzás után elkezdtem vérezni, bementünk a kórházba, megvizsgáltak + ultrahang= minden rendben. Csak most tapad meg (szégyenlem, de nem tudom mi az) és az vérzik. Pár nap és elmúlik. Remélem is, hogy nem lesz baja a babának.
Az ultrahangon hozta a formáját. :) Kezével kapálózott. :) Láttam a szívecskéjét, ami egy kicsit megnyugtatóan hatott rám és apára is! :)

Jó éjt, és kellemes pocaknövesztést.
gabolino: gondolok rátok és szorítok!!!

[url=http://picibaba.hu][img]http://vonalzo.picibaba.hu/12537.jpg[/img
petcsilla
 
 


sziasztok,

hazaértünk, most nagyon fázom a 30 fok után :? minden nagyon szép és jó volt, még hányingerem sem volt :D majd kicsinyítek képeket és felteszem.

Gabolino: mennek a drukkok péntekre!!! remélem nem lesz baj!!! és megnyugszol majd utána!

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Sziasztok!


Elnézést kérek a betolakodásért!

Azért jöttem, mert eladó sorba került a légzésfigyelő készülékünk.
Angelcare Ac 100 típusú.

Én szerettem, nyugodtabb voltam mellette. Téves riasztásunk sosem volt. (Illetve nem is riasztott.. :roll: :P )

Irányára 13 000.- Ft.

Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok, az alábbi e-mail címre tegyétek fel.

bergendine@t-online.hu


További szép napot mindenkinek!

Kép

Lilla 1994. 03. 23.
Laura 1998. 02. 26.
Emma 2008. 07. 10.
t.maria
 
 


EGÉSZSÉGES KISLÁNY!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Jaaaaj Lányok, KÖSZÖNÖM a sok drukkot!!!Nagyon remélem, hogy most már tényleg minden sínen lesz.

Nagy kő esett le a szívemről, de azért szeretnék most 2 héttel öregebb lenni, hogy minden kockázati tényező elmúljon. (bár a dokinőm szerint az első 48 óra necces vetélési szempontból)

Most megyek is lepihenek, csak ezt most muszáj volt gép előtt megírnom (nem telefonról).

Zizi,
Majd leírom később a vizsgálatot, jó, csak most nem akarok sokat ücsörögni kép előtt egyhuzamban. :)

PUSZI MINDENKINEK!!!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gabolino: juj de jó!!!!!!!!!!! ez hiperszuper hír!!!!!!

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Gabolino,
jajj, de jó!!!! Éljen-éljen! :))))))
Éppen azért jártam erre, hogy elmeséljem Neked, hogy nekem meg - miközben az integrált teszt össze-vissza 1:6100 valószínűséget dobott ki down kórra (34 éves vagyok) -, maga az AFP érték tök alacsony lett. - Tehát ha csak ezt vették volna alapul, akkor bizony nekem is sokkal nagyobb valószínűséget dobott volna ki a gép! De tök jó, hogy máris kiderült, hogy egészséges babótok lesz! :)))
Pihenj azért még sokat!

Berci 2006.04.08. Boldi 2011.02.25.
Hármaskánk várható születési ideje: 2013.04.21.
bozsofi
 
 


Gabolino: tudtam, hogy nem lesz semmi baj. Gratulálok a kislányhoz, most akkor nagy öröm van a családban!
Nagyon sokat pihenj, igyál sokat, de tényleg, most ez a legfontosabb.
Jobban vagy majd jössz, mi itt leszünk és olvasunk.

Többiek hogy vagytok?

Én most elkaptam vmi nyavaját, fáj a torkom, fejem, köhögök, folyik az orrom vagy éppen be van dugulva.
Ma voltam orvosnál, még jó, hogy azt mondta szóljak hogy kismama vagyok akkor hamarabb bemehetek, na persze, 1 órát vártam igy is. :cry:

Hétfőn kezdődött, nagyon rosszul voltam, produkáltam két ájulást is. :cry:

Émelygésem elmúlt, már a csuklópántomat sem hordom, hányás néha előfordul még, de most sztem csak slejm miatt. A szaglásom is javul.

AFP-re felkell hivnom a dokimat, mert itt nem csinálják meg a körzetinél. Most olyan rossz hogy 1 hónapig legalább nem látom a picurkámat, de mindig érzem a mozgását.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Gabolino, jaj de nagyon jó!!!! Olyan sokat gondoltam rátok! :-)

Ronmay, jövő csütörtökön megyünk a 18. heti UH-ra. Úgy izgulok! Veletek minden okés? UH?

Goofyka, jobbulást!

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Gabolino!

juhéééé!Örülök a nunisnak!BÁr nekünk is az lenne... :lol: :lol:

Zizi

Én is jövő hét csüti!Akkor találkozunk?2.emelet 8,30?

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Ronmay, de jó! Akkor tali csütörtökön! :-)

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Gabolino,
Ezúton szeretnék gratulálni az újabb kis jövevényhez.
A büszke apukától hallottam a jó hírt! Örülök, hogy a kromoszóma vizsgálat eredménye jó lett! Csak idegesítik itt az embert, még a kombinált tesztel is.
A legjobbakat nektek!
Puszi,
Egy kolléga... :D

Szilvi
KépKép
ceyla
 
 


Halihó titkozatos Ceyla kolléganém! :D

Hát ez jó!!!

Neked pedig boldog hátralevő pocakos napokat és csodálatos szülést kívánok!

Puszi!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok! Gabolino: nagyon örülök a hírednek.
Sajnos én nem sok jó hírrel szolgálhatok. Be kellett jönnöm a kórházba,elkezdtem vérezni, kő kemény volt a méhem és kiderült, hogy a hátsó méhfalamon a lepény eléri a méhszájat, mellette 35X22 mm-es hematómám van. Azt mondták, még akár el is vetélhetek! :(

Növesszétek szépen a pocikat.
Üdv

[url=http://picibaba.hu][img]http://vonalzo.picibaba.hu/12537.jpg[/img
petcsilla
 
 


Petcsilla, nagyon sajnálom. De fel a fejjel! Én sokakról hallottam, akiknek hematómája volt a terhesség alatt, de végül szépen felszívódott és nem lett semmi baj.
Be is kellett feküdnöd a kórházba?
Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen! Jelentkezz, ha van híred!

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Zizi!

Igen, be kellett feküdnöm. De már nem bánom, legalább biztonságban érzem magam (már amennyire), és a párom is egy kicsit nyugodtabb, hogy jó kezekben vagyok. Tegnap azt mondták, 1 hétig biztos bent kell lennem.
De mindent a babáért!

Sziasztok

[url=http://picibaba.hu][img]http://vonalzo.picibaba.hu/12537.jpg[/img
petcsilla
 
 


Sziasztok!

Petcsilla,
Nagyon sajnálom a hematóma problémát. Sokat gondolok Rád és bízom benne, hogy minden rendben lesz. Most tényleg jó ebben az esetben ,hogy a kórházban vagy, figyelnek és tudsz maximálisan pihenni.
Várunk mielőbbi hírekkel!

Többiek?
Hogy vagytok?

Én egész erőre kaptam már ismét. Ma már voltunk bevásárolni is - persze én csak caplattam a kocsi után vagy Andort terelgettem, de jól vagyok -lekopogom.
Ma reggel elmentek anyósomék, de este jön anyu még segíteni, mert emelgetni, meg nagytakarítani még nem szeretnék elővigyázatosságból, szóval a jövő héten még ő is segít nekem.
Aztán meg már csak rendben leszek teljesen és bírom a hétköznapokat egyedül.
JÖvő héten kell mennem AFP-re (keddre tervezem) de tök nem látom értelmét most,hogy dns mintát vettek. Szóval jó lenne ha csak sima vérvétel+hepatitisz szűrés elég lenne, mert azt akkor itt D.keszin is megoldhatnám és nem kéne beautókázni Pestre. De tartok tőle, hogy a protokoll.....azért lehet még rákérdezek hétfőn a dokinőmnél.

Zizi,
Te már voltál 2.genetikai uh-on? Nem tudod még a nemét a picinek? :) Jaj, bocsesz, most látom, hogy majd csak csütörtökön mentek Bozsófival :)

Megyek, uzsizom valamit.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Petcsilla: sajnálom, de remélem nem lesz semmi baj se veled sem a babáddal, pihenj sokat! Ne idegeskedj és várunka jó hirekkel.

Gabolino: örülök, hogy jól vagy! Mi lesz a kislány neve?

Én jobban vagyok már, hányinger is csak nagyon ritkán van.
AFP miatt majd kell mennem a dokihoz, mert a körzetim nem csinálja meg, igy majd rohangálhatok ismeretlen helyeken, de ez legyen a legkevesebb.
Már alig várom, hogy én is megtudjam a nemét.

Zizi kiváncsi vagyok nálatok is milyen nemű baba lesz.

Ki tudja kinek jósoltam lányt/fiút? Én már nem emlékszem... :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi újság? :)
én ma voltam afp-n.Sajnos muszáj volt megcsinálni,hiába böktek múlt héten.Szabályzat.:S

Goofyka,
örülök,h jól vagy! Név? Valszeg Blanka. Andornál ez lett volna ha lány és egyelőre most sem jutott eszünkbe jobb. De még nem is nagyon gondolkoztunk. Bár ha belegondolok,a Blanka nagyon is tetszik. :)

Zizi,
Szóval a beavatkozás. Lefeküdtem az uh-os gép mellé,alul,fölül letakartak(a nyakamig),a hasam kb.20cm-re kint maradt. Majd 3x végig fertőtlenített a doki vmi vattával és mondták,hogy 2 szúrást fogok érezni. Amú
gy mindent kommentáltak. Először kaptam a lidokaint, majd jött a nagy tű,aminek a kellemetlenségét éreztem,hogy átmegy mindenen,de nem fájt csak kellemetlen volt. Amolyan cibálást éreztem. Gondolom nézhettem volna a monitoron a babát,de nem mertem odanézni,nehogy meglássam a belőlem kiálló cuccokat.
Majd kaptam egy anti-D szurit a fenekembe és kész.Nem volt több az egész 5percnél.
Utána átmentem egy pihenőbe és ekkor nagyon elkezdtem görcsölni,szúrkált,puffadtnak éreztem magam és alig bírtam megmozdulni.Majd bevettem 2nospát és idővel jobb lett.
Így történt. Elég szar még most is visszaidézni.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gabolino: a Blanka nekem is tetszik, de a férj beleszól. A lány nevünk nekünk is megvan, megtaláltuk, kitaláltuk.
Fiuban mindig ua tetszik és már bele is magyaráztam magamba az lesz ha fiu lesz.

Hát bátor voltál, olvasni is rossz volt, nemhogy átélni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok!

Holnap megyünk a 2. genetikai UH-ra. Nagyon remélem, hogy minden rendben lesz és a neme is kiderül a babónak.

Gabolino, tényleg nem hangzik jól ez a vizsgálat. Én valamiért azt hittem, hogy a korionboholy-biopszia nem hasbaszúrós, csak az amnio. Akkor az a különbség a kettő között, hogy miből vesznek mintát?
A Blanka tényleg szép név!

Goffyka, nekem lányt jósoltál. Hát holnap remélem kiderül, hogy igazad lesz-e. :)

Petcsilla, van valami hír?

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


sziasztok,

voltunk ma 4D-s uhun, és bár nem tutira mondta a csajszi, de úgy néz ki kiscsaj lakik idebent :D :D :D Goffyka, nekem is lányt jósoltál!

Gabolino: baszki.. nem semmi ez a vizsgálat, de örülök hogy megnyugodhattál utána hogy nincs semmi baj! én többek között emiatt sem csesztetem magam holmi kombinált teszt-tel..

Zizi:
drukk holnapra! ;)

Petcsilla: miújs???

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Sziasztok!

Adryn,
de jó!Kíváncsi vok télleg lányka é :) de az első genetikah uhn nekem is már lánykának látták és lám így is van. Hát tudod az a szar,h én sem akartam kombináltot,csak ugye az uh után annyira ajánlotta az asszisztens,h gondoltam miért ne.Én azt hittem ez konkrétumokat mutat.
A szúrás úgy tudom mindkét esetnél u.úgy zajlik,csak az amnionál hosszabb ideig kell várni az eredményre,mert ott tenyésztenek vmit.

Zizi,
drukk a holnapi uh-hoz.Várom nagyon a híreket! :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Na de jó akkor bejött, már féltem, elvesztettem e képességemet. De majd meglátjuk a többieket!

Zizi már nagyon kivi vagyok mi lesz!

Gyors kérdés aki már át esett az AFP-n és a kórházban csináltatta:
Elöször csak beutalóért kell menni ugye? nem értettem a dokit a telefonban, és ciki lenne mégegyszer felhivni hogy akkor most mi van hova kell mennem... :oops:
És a nőgyógyászati szakrendelőbe kell mennem érte, igaz? de oda még nem kell korán mennem, nem rögtön utána csinálják meg?

Neten nem találtam semmi infot róla. Csak multkor is keringtem a kórházban mint golyafos a levegőben és ezt el szeretném most kerülni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok!

Megvolt a 18. heti UH. Jó volt a megérzésem, kislány, és szerencsére minden rendben van vele! Úgy örülünk! Már a neve is megvan, Vera lesz.

Goofyka, le a kalappal előtted! :)
Nálunk a kórházban 7-től 8-ig veszik a vért az AFP-hez a terhesgondozóban, és nem kell beutaló. De lehet, hogy nálatok más a rendszer.

Ronmay, nagyon várom a híreket!

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Zizi nagyon jó gratulálok! Szép nevet választottatok!

Na ezek után lehet hogy nekem is bejön a lány....?
Ugy látszik a 2011-es babák főlleg lányok lesznek, most ugy lennék én a kivétel. :oops:

AFP: közben felhivtam a doki asszisztensét, elmondtam neki mindent, és tényleg ugy van mint nálatok Zizi, oda kell mennem éhgyomorra és rögtön veszik le a vért már aznap. JAj de jó lesz, jó korán kelni. :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok!
Kedves Babócák és Anyukák!

Elnézést hogy igy ismeretlenül közbeszólok.

Kép

Kellemes babavárást mindenkinek :)

Kép
freyja
 
 


Sziasztok!

Jó rég jártam erre és sajnos amíg dolgozok ez szerintem így is lesz.

Ma voltam a 18-20. heti uh-n. Kicsicskével minden ok, de sajnos a nemét még én sem tudom pontosan. A doki annyit mondott, hogy talán lány, de elég rossz helyzetben feküdt. Mindegy a lényeg, h. egészséges, na és azért így elhatároztuk, hogy a 26. hét körül elmegyünk 4D-re, hátha ott már megmutatja magát a drága.

Kép
gyevacska
 
 


Sziasztok!

Megjártuk mi a is az UH. Volt kellemetlenség is az orvossal is, de most nincs erőm leírni. Pofátlanság ami itt megy. A lényeg az volt, hogy ha nem járok magánba hozzá, akkor nem fogunk együtt szülni. És ezt így meg mondta kerek perec. Ezek után jobb is.Szal lehet hogy a 36. héttől átmegyek az Imrébe ott van a szülésznőm.
Na de a lényeg!
80% hogy kislány! :lol: :lol: Mi annyira örülünk, de még nem merjük elbízni magunkat, pedig az orvos határozottan mondta, hogy nincs kuki :lol: De a biztonság kedvéért elmegyünk jövő héten még egyszer kukucskálni 4D.

Gyevacska


Ha javasolhatom hamarabb menjetek 4Dre mert ha már nagyobb a babó, még jobban nem látni semmit, eltakarja a combija vagy a keze.... :wink:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Gyülnek a lányok!
Gatulálok Ronmay! Neked jósoltam?

Gyevacska: ne szomorkodj, de sztem is hamarabb menj 4D-re, mint 26. hét.

Na most már én is nagyon várom a nemét, de jó hogy ti már ugy ahogy tudjátok!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok lányok!

Még mindig bent vagyok a kórházban, csak eddig nem volt itt a laptop és ezért nem írtam.
Tegnap voltam Uh-on, a hematómám nagyon minimálisan csökkent, de a babám már szép nagy és formás. Láttam az orrát, száját...! Olyan édes. Már "csak" barnás vérzésem van ami jót jelent. De tegnap elszomorítottak, hogy az egyik ismerősünk is így járt és amikor hazament pár napra rá megint vérzett és több hónapig bent kellett maradnia. De a babával minden ok volt. remélem ezt a fél évet simán töltjük otthon! Most megyek feküdni.

Nektek szép napot és kellemes pocak növesztést! :)

[url=http://picibaba.hu][img]http://vonalzo.picibaba.hu/12537.jpg[/img
petcsilla
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: