Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Dorka: én is drukkolok!!!!! Én is nagyon vártam, mikor lesz végre tuti.
S Isten is úgy akarja, hogy éljen. Tegnap karamboloztam... 8 év óta először. Teli gázzal be egy stopos kereszteződésbe. Begörcsölt a vádlim, nem tudtam fékezni :cry: .Kezem, térdem repedt asszem, de a kicsivel minden rendben. Egy tuti, hogy csak az anya énem élte túl, csakis a kicsiért volt érdemes túlélni.
Jövő héten szívhangot szeretnék hallani... nagyon szeretnék...
jamaica26
Dunaharaszti
 
 


jamaica: én anno Zsófival karamboloztam, 9 hetes voltam, a kocsink totálkáros lett, az ülésem teljesen eldeformálódott, és fura módon csak a nyakam rándult meg, illetve még a hátamból is üvegszilánkok álltak ki. De a babának semmi baja nem lett :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Kicsit zűrös napjaink vannak mostanában!
Kincsőnek begyulladt a füle meg lázas! Modjuk csak estére lázasodik be, de az pont elég mert 39,5-ig felmegy!
Szerencsére csak homeós bogyókat kapott! Remélem hamar rendbe jön!

Dorka üdv!
Drukkolok, hogy ott legyen a bébi! :)

Anabique!

Bocsánat roszul írtam nem 4-es teszt! Mert a 4-es tesztet már 14-dik hét után csinálják!
Amit én akartam írni az a kombinált teszt amit vérből csinálnak és megvan 1-1,5 óra alatt az eredmény és nézik a Down- szindrómát, Edwards-szindrómát , Patau-szindrómát.

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 

 
 

Sziasztok!

Találtam egy nagyon jó oldalt, bemásolom ide, hátha másnak is hasznos:

http://terheslap.blogspot.com/

Jamaica!
Hú, hát vigyázz magadra! Elég durván hangzik..
Amióta év elején nekünk jöttek és árokba borultunk 3 gyermekkel hátul, nagyon félek autóba ülni :-( Akkor nem ijedtem meg, és nem is lett senkinek baja, de utána ahányszor utazni kellett, összeszorult a gyomrom...

Üdv. Dorka!
Szorítunk! Én is egyből tudtam,hogy terhes vagyok, kb a beágyazódás napjától úgy fájt a derekam, hogy majdnem leszakadt, ilyen még sosem volt. :roll:
20140901114303
 
 


Szia Dorka!

nekem 4 nappal az esedékes előtt már kimutatta a teszt.Drukkolok,h neked is 2 csíkod legyen!

Jamaica!

Vigyázz magatokra!Mi az ex férjemmel borultunk árokba,akkor épp félidős voltam a nagyobbik lányommal.kormányozhatatlan lett az autó.a lényeg,h semmi bajunk nem lett!

Ildóca!

Jobbulást Kincsőnek!Küldök gyógypuszit!Mikor enyém gyerekeimnek fájt a füle,mindig facsartam egy kis kövirózsa levet,pár csepp a fülbe,másnap semmi bajuk nem volt!

Brunhild

Akkor Ti is megjártátok!gyerekek nem ijedtek meg nagyon?

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok. Úgy néz ki, hogy 2011. júliusában hozzánk is megérkezik a gólya. (július 17-e a céldátum a számításaim szerint)
Első babánk lesz.

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


sziasztok ha minden jol megy juliusban hozzánk is kopogtat a golya 3-jára is:)
80olgi
 
 


Ildóca

gyógyulást!

Üdv. az újaknak!

Honey
Megijedtek, vagy inkább mély benyomást tett rájuk. A nagy kicsit félt, és amikor férjem gyorsított, vagy hirtelen fékezett, mindig megijedt; a középső mindnekinek elmesélte, hogy sáncba borultunk, állandóan ezt játszotta az autóival, és gyakran megkérdezte, miért nem figyelt a bácsit és ütött el minket? De nem okozott komoly traumát nekik, megbeszéltük, nyugtatgattuk őket és most már nem is említik meg.

Üdv.
20140901114303
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem,mert rossz híreim voltak. Szerdán voltam UH-on. A szonográfus azt mondta, hogy szabálytalan a petezsák. Én is láttam, bazi nagy volt, és hosszú, mint egy kígyó, vagy egy kifli. Nem is értettem, mert a másik kettővel mereszteni kellett a szememet, hogy meglássam 5 hetesen a kis pöttyöt.Azt mondta, hogy ebből kizárt dolog, hogy gyerek legyen. 1 hét múlva kontroll.

Na szép.nagyon ideges voltam és úgy gondoltam, hogy nem lehet messze a vetélés, mert az a valami mindenre hasonlított, csak petezsákra nem.

Ma végül elmentünk egy magánorvoshoz. Az a kifliszerű valami a méh ürege volt, benne folyadékkal és közvetlenül alatta egy szabályos 5 hetes petezsák. Most kezdek egy kicsit megnyugodni.

Hülye voltam, hogy ilyen hamar elmentem, megkíméltem volna magam ettől a sok idegeskedéstől, de kíváncsi voltam, mert szinte semmi tünetem sincs.
jjucuss
Eger
 
 


Szia JJucuss

Minden jó, ha jó a vége! :)

Nekem is volt egy hasonló történetem második terhességemnél, már leírtam valamelyik előző hozzászólásomban, most pedig lassan 5 éves lesz a legény :D

Szép álmokat mindenkinek!
20140901114303
 
 


Sziasztok!

Tegnap este bálban voltunk, most kezdek magamhoz térni, hajnal 2-kor jöttünk haza, de 10-kor már majd elaludtam. Csak hát vártuk a tombolát, 242 nyereményből egyet sem sikerült nyernünk :cry:

jjucuss,
az a lényeg, hogy minden jól alakult. Olyan elnyújtott kiflit nekem is látott a dokim, nekem arra mondta, hogy lehet, hogy ketten vannak, de a másik akkor szabálytalan petezsák, de találtunk egy szabályosat is.

mrsleo, olgi,
üdv köztünk

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Képzeljétek, Lilinek megint volt egy érdekes dolga...
Ugye bálban voltunk, és mikor mentünk, akkor mondta, hogy nyerjük meg neki a cicákat. Mondtuk, hogy milyen cicákat? Hát az élő kiscicákat... Mi meg mondtuk, hogy olyat biztosan nem lehet nyerni egy bálban (bár tavaly élő malac volt a fődíj :lol: ). Na erre lapoztuk a tombolalistát, és ott figyelt benne "Cicák kosárban". Szerencsére nem nyertük meg a két kutya mellé, ráadásul nekem két gyerek után, törpenyúl, tengerimalac tartás után is még mindig negatív a toxoplazmám, szóval most két cica nem hiányzott volna.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Hogy telt a hétvége?
Remélem, mindenki pihengetett és nem velük foglalkoztatok....
Kép

:wink:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Ez nagyon tetszik.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mrsleo
Új felhasználó

Csatlakozott: 1969.12.31.
Üzenetek: 2


Ahhoz képest, hogy 1981-ben születtem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Jól működik a rendszer órája....

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Mrsleo!

:lol: :lol: :lol:

Dorka!

mizu??

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Linácska!

A gyerekek ráéreznek a dolgokra!mi sem nyerünk soha tombolán,se.meg máson se.pedig jól esne!
Márton napi bál volt?én ezer éve voltam bulizni.most tervezzük szilveszterre,talán az összejön.

Jjucuss!
Biztos rossz érzés lehetett.valószinű vmi régebbi géppel nézte az első doki,nem? magánba azért már nagyon profi gépek vannak.én csak dec elején megyek dokihoz,pont ezért,h már biztos lássunk szívdobogást is!

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Honey,
nem, ez a lányom ovijának volt az alapítványi bálja.
Anno Lili megmondta, hogy látja a kistestvérét a hasába. Most kérdeztük tőle, de azt mondta, hogy nem lát babát. Mondjuk nagy jelentőséget nem tulajdonítok neki, azóta eltelt két év, símán bezáródhatott azalatt a harmadik szeme, még ha korábban nyitva is volt.

mrsleo,
mi délelőtt itthon voltunk, délután meg a barátainknál. a lányok 1 napon születtek, és apukának ma volt a szülinapja.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Hello!

Köszöntöm az újakat! Mrsleo, Olgi

Mrsleo látom nekem már nem is kell rakni vonalzót (amúgy is csak a 11 hetes uh után tennék) egyidősek vagyunk babailag :lol:

Lina legközelebb tedd Lili elé a lottószelvényt :!: :D Apának boldog szülinapot!

jjucuss még ezek a dokik!

Nem tudom nálunk mi van, mert szinte egész nap émelygek sőt sokszor jön hozzánk Vuk is, pedig eddig ez még egy terhességemre sem volt jellemző, reggelente pedig szabályosan remegek annyira gyengének érzem magam. Na mindegy legalább amíg émelygek biztos lehetek benne, hogy van lakóm!
klarissza36
Kecskemét
 
 


Klarissza,
vagy két lakód :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Nálam is beindult a hányás ezerrel :(

De közben meg mindig éhes vagyok, de bármit eszem nem jó, csak nyűglődöm :(

Viszont holnapután dokiiiii :wink:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi,
kitartást, mindjárt itt a holnapután :D Na meg a hányáshoz is. Nálam továbbra sincs semmi. Te az első kettővel is hánytál?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Zsófival végig, Fruzsival a 20. hétig, Réka babánkkal pedig a 13. hétig, ameddig velünk lehetett.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak és gratula a babákhoz.

Én szombaton csináltam 1 tesztet ,bár ne tettem volna mert negatív lett , szerdán kéne megjönnie ,de elterveztem ha nem jön meg akkor is majd csak szombaton csinálok újat. Kiborultam ,pedig annyira éreztem hogy nem kéne még megcsinálni.A lányomat is egyből meg érzetem ezért gondoltam nem fog csalódás érni, és még is :(
Babonából nem jelentkezem míg nem lesz tesztem!

Addig is kellemes baba várást mindenkinek!
dorka0803
Budapest
 
 


Dorka,
ha szerdán kellene megjönnie, és te szombaton tesztelsz, azt még tuti nem fogja kimutatni. Szegény még alig ágyazódott be.
A legjobb tesztek is biztosra max. az elmaradt mensi napján/másnapján mutatnak valamit. Nekem Lili a 36. napon lett pozitív, Levi a 31-en. Most mondjuk már a 29-en is.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Összeírtam magunkat egy táblázatba, hogy lássam, ki hol tart. Feltegyem?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


linacska, tedd légyszi, aha, köszi :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok,

Hú, mennyi új hozzászólás!

Ildóca, a kombinált tesztet mikor csinálják? Ez fizetős téma?

Linacska, Lilinek nem semmi megjegyzései vannak! Nekem már a hideg futkosna a hátamon. :) Táblázatot igen, részemről legalábbis!

Dorka, ennyire előre nekem sem mutatta ki soha. Inkább csak menzi elmaradása után minimum 2-3 nappal, úgy hogy kitartás!

Hétvégén pogit sütőttem a lányoknak, és sikerült a sütőráccsal megégetnem az arcomat. Most egy szép hosszú csík van az arcom kellős közepén. Hogy én milyen béna vagyok!
anabique
Budapest
 
 


Na nézzük mi lesz belőle

Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


A terhesség korát sehogy sem sikerül az excellel kiszámoltatni, de még próbálkozom.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ja, és a lila színt február környékén szétválasztjuk rózsaszínre és kékre :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Üdv az újaknak!
Szép kis csapat lettünk!
Köszönöm lányok mindenkinek! Úgytűnik jobban vagyunk! De holnap ki jön a doktornéni és rán néz Kincsőre, hogy mi a helyzet a fülecskével!

Linácska!

Jó lett a táblázat! Köszönjük! :D

Anabique!

Nekem az Istenhegy úton csinálták UH-gal együtt és igen ez fizetős de szerintem megéri, hogy nyugiban legyek!
De megtalálod a pontos leírásukat a neten!
www.gendiagnosztika.hu
Itt pontossan meg talász mindent csak az árakat nem!
De ha van egészségpénztár kártyája az embernek akkor kérhetsz számlát!

Dorka!
Mennek a drukkok!

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Ildóca,
nálunk a kórházban ingyen csinálnak a 12. heti UH-val együtt tesztet, hogy pontosan melyiket, azt nem tudom. Ha kéred csinálják, ha nem nem, de szerintem nincs, aki nem kéri, ha már ingyen van.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska!

Az tök jó ha ingyen csinálják!
Ez egy rendes kórház!

Anabique!

Igen azt hagytam ki az előbb, hogy a 12. héten csinálják!

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Köszi Lányok, sokat segítettetek!
Linacska, nálunk 3. baba. Egyébként nagyon jó a táblázat!
anabique
Budapest
 
 


anabique
javítottam. De aztán lehet, hogy csak elszóltam magam, és egyszerre harmadik és negyedik :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Na az vicces volna... :shock: Vagy annyira nem is! Na ne ijesztgess...!!!!!!! :roll:
anabique
Budapest
 
 


Anabique
:lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Linácska, Jó ötlet a táblázat, köszi! Én amúgy Budapest meg Bajcsi... Még valaki? :-)

Nem olyan nagy baj, hogy nincs meg a hét, hisz mindenkinek van vonalzója, ahol meg lehet nézni. Vagy csinálhat mindenki egy mini-vonalzót (van ilyen a Lilypie.com-on), aztán elküldi a linket és táblázatba teszed..az pedig ugye automatikusan frissíti magát ?

Én jól vagyok, csak folyton éhes... :shock: és szédülök, mert nekem alapból nagyon alacsony a vérnyomásom, ilyenkor pedig még rosszabb(pl 80/54)...Úgyhogy néha nagyon elszédülök, le kell üljek, vagy meg kell támaszkodjak rövid időre. Ez mindegyik terhességnél így volt, de sosem ájultan el, vagy lettem rosszul, remélem most sem..de akkor is nagyon kellemetlen, néha ijesztő.
20140901114303
 
 


Brunhild,
ezt a mini vonalzót nem ismerem, de szívesen beteszem, ha csináltok.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Hú, Bruni, én is ilyen alacsony vérnyomású vagyok. Én pl 3 napja szédültem el nagyon a zuhanyzóban, és egyszerűen nem bírtam tovább állni. Alig bírtam befejezi a hajmosást. :shock:
anabique
Budapest
 
 


Anabique : :(

Linácska:

Kipróbálom, elvileg rövidebb mint egy rendes vonalzó:
Kép
Úgy látom, működik, azt viszont nem tudom, hogyha több vonalzót másolunk egymás alá, az is működni fog-e...ki kéne próbálni ( a nyelvet a végén, az utolsó lépésnél lehet kiválasztani) : http://www.lilypie.com/Pregnancy_step1mini.php

Esetleg ha van kedvetek kipróbálni, átküldhetitek a linket a címemre: fischerfischikukacgmail.com és akkor én megpróbálom mind feltölteni, lássuk mi sül ki belőle... (a végén a "Forums"-nál, a BBCode-ot kell kimásolni) És jut eszembe, akkor a neveteket is írjátok a vonalzó fölé :D
20140901114303
 
 


Csajok!

én is ennék egész nap,de amit megeszek ,az sokszor ki is jön!
Vuk családtag lett!remélem csak a 12ik hétig.csak Bencével hánytam szinte végig,a lányokkal megszünt a 13 héten.

Linácska!
Én is azt hallottam,h bizonyos korig (Kb 1 éves korukig) látják a szellemeket,meg hasonló dolgokat!nekem pl Beninek volt egy "barátja" TUTIK.mindíg azt mondta, hogy tutik az én barátom.gondolkodtunk sokat,h ki v mi lehet ez,de se mesében ,se filmben nem volt hasonló sem.aztán úgy másfél -2 éves korára megszűnt.

tábiba:Eger,Markhot Ferenc kórház,és 34 (lassan 35 :( )éves vagyok

Brunhild!
én vonalzót majd csak doki után rakok,ha rendben van minden.az én vérnyomásom is alacsony,de szerencsére nekem emelkedik terhesség alatt.

Dorka!
az még tényleg túl korán volt.mondjuk attól is függ,h milyen érzékenységűvel csináltad.nekem volt 2 qupidóm,ez 10es érzékenységű.nekem most mensi előtt 4 nappal + volt,25-ös-el -.

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


linacska, de ügyes vagy :) KÖszi!

A város nekem Dunakeszi.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Hello!

Linácska melyik kórházban csinálják ingyen? Sajna az én kórházamat épp most zárták be úgyhogy fogalmam sincs mi lesz, mert én a Kecskemétibe be nem megyek. A dokim nem tudom most éppen merre ment világgá :lol:
klarissza36
Kecskemét
 
 


Klarissza,
mi a baj a kecskeméti kórházzal? Amúgy itt csinálják ingyen a tesztet.
Én még Budapestről is visszajöttem a kecskeméti kórházba szülni, amikor ott laktam.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Az ÁEK-ben is ingyen csinálják a kombinált tesztet, genetikai UH+vérvétel.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Brunhild,
kipróbáltam ezt a mini vonalzót, de excelbe nem lehet beilleszteni. Szóval ez kimarad, de majd itt a topicban nyomon lehet követni, ha előbb-utóbb csinál majd mindenki.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

No, itt vagyok újra, kicsit regeneráltam magam a karambolos élmény
után.
Köszi a vigasztaló szavakat, megnyugtató itt lenni veletek! :)

Linácska: ez a táblázat nagyon tetszik, meg a kék-rózsaszínre szétválasztás is! :):):)

Én most csütörtökön megyek dokihoz, SOTE II., dr. Ács Nándor.
Már nagyon izgulok, remélem, minden rendben lesz.

Én valahová elkavartam a vonalzóm linkjét, de megcsinálom újra.

Szép napot nektek!
jamaica26
Dunaharaszti
 
 


Linácska
Jó a táblázat!
29 éves vagyok/Debrecen/DOTE Női Klinika

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


linacska írta:A terhesség korát sehogy sem sikerül az excellel kiszámoltatni, de még próbálkozom.


=ÖSSZEFŰZ(KEREK.LE((40*7-(D2-MA()))/7;0);"+";MARADÉK((40*7-(D2-MA()));7))

D2 behelyettesíthető azzal a cellával, ahova a szülés várható ideje kerül (év.hó.nap formátumban---2011.07.17)

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: