Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!
Valaki használ közületek stevia-t? (édesítő cucc, 100%természetes, vmi növény koncentrátum) Én vettem, és használom, de nem érzem édesnek, inkább csak keserűnek. Ez normális dolog? Annyira kívánom az édeset, de nem akarok sz.r műanyag édesítőket használni. A méz meg eléggé hízlal, ahhoz a mennyiséghez, amennyi teát stb én iszom. A nyírfacukor meg veszett drága. Valami ötlet? Vagy meg lehet ezt szokni? Bocs az off-ért.
Vendég
 


Gabi! Én is másképp csináltam volna dolgokat ha újra kezdeném a szopit. Azt hiszem nem voltam eléggé kitartó! És ez örök lelkiismeretfurdaláás!!!!!! Ezen nem tudom magam túltenni!!! Anniyra jó olvasni a szopis babákról, és közben meg fáj a szívem Noelért, hogy ő nem szopizhat! Ha lesz még egy babánk sokkal kitartóbb leszek!!!! Ezt már megfogadtam!!! Ha talán kicsit kissebb étvágyú lett volna ,akkor könnyebb lett volna! De ő is kezdettől hatalmas adagokat evett!!
Vendég
 


Judy! Drukkolok, hogy ne fájjon nagyon!!!

Köszönöm a fürdető kenöcsös ötleteket!!!

Boroka! Üdv köztünk! :wink:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Judy, kitartás, majd jelentkezz, ha itthon vagy!

Gabi, tényleg jól érzem itt magamat' :D

Csillag, nagyon örülök az éjszakátoknak, kivánom, h így maradjon!!! :D és halkan megjegyzem irigykedem is......

le se merem írni, inkább nem is írom ((((na de mégis, hogy mintha jobb napunk lenne végre)))), bár szopizni olykor 2- 2,5 óránként akar Domi, de legalább jót tesz a tejcsinek.... :D

KépKép[/url]
domi06
 
 


Kriszti, én is nyírfacukrot használtam, mert az tényleg édes, és sok jó tulajdonsága van, de tényleg bazi drága.... sajna nem tudok más variációt én sem.

KépKép[/url]
domi06
 
 


Borka! Bocsi!! :oops: Véletlenül Borokát írtam! :oops: :oops:
Vendég
 


Lányok, ugorjatok be légyszi a levlistára, MT anyagválaszték ügyében szeretném a tanácsotokat kérni.
Odaküldtem a linket, egyszerűen képtelenek vagyunk választani két minta közül. :oops:
4 döntésképes ember van a családban és fele-fele arányban megoszlanak a vélemények.
Köszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Szegény tündérkémet nagyon megkínozták :cry: Brutális ez a szemfenék vizsgálat :shock: Még jó, hogy férjem ott volt, és ő fogta le, én oda sem mertem nézni. Kampóval kipöckölték a szemeit :cry: :cry: :cry: Szegényem úgy ordított. És utána olyan szemrehányóan követte a szemével a doktornőt, hogy hihetetlen! De szerencsére minden rendben :D Most itt alszik a hordozóban, még a sapka miatt sem reklamál. Inkább szellőztetek, hogy ne kelljen vetkőztetéssel zavarnom. Nagyon kimerült lehet, mert már egy órája kajaidő lenne.
Úgy örülök, hogy nem tudunk jövő héten menni oltásra, csak egy héttel később, mert valami konferenciára mennek a dokik. Így jövő héten csak én megyek orvoshoz...

briell
 
 


Hjajj Briell, neee, ezt kell majd átélni Majának is? :shock: :cry: :cry:

Örülök, hogy minden rendben van!!

Judy, drukk és írj majd!!

Olyan szép idő van!!! Kata, apukád érkezik délután?
Vendég
 


Jaj Briell, ez szörnyű lehetett :cry: Miért kellett a szemfenék-vizsgálat?

Melinda!
Kiskoromban a tanítónénim hívott Borókának :) Azt is szerettem! :)

kaborka
 
 


Itt vagyok! Köszi a drukkokat, tuti segített!

Briell, rettenetes lehetett. Minden tiszteletem, bátrak vagytok, és erősek!!

Ehhez képest, az én gondom, semmiség. Tényleg, Hál'Istennek, csak az érzéstelenítő fájt, de az nagyon. Beszúrta olyan 3 cm mélyen és mint a fognál, több helyre kanyarintotta, de a kb.4.-et már nem éreztem.
Onnan meg semmi, csak maga a tudat, hogy mit csináélnak....

Kb 10 perc volt összesen, kötözéssel együtt. Utána megmutatták a darabot, hát nem véletlen fájt.
Majd meglátom, a gyógyulási folyamat milyen, és lehet megcsináltatom másik oldalt is :lol:
Hajrá hegyesorrú cipő!! :lol:

Most már megy ki az érzéstelenítés, kezdem érezni...áááá
Vendég
 


Kaborka, hol szültél? Nem semmi 10 napot ráhúzott a kisléány!
Vendég
 


Gombi,
jönnek tesómmal együtt. Már itt kellene hogy legyenek, alig várom, mert tényleg nagyon szép idő lett !!
Figyu már, mióta Maja tápszert eszik, azóta nem fáj a hasa?

Kép
apkata
 
 


Ja, és Apa jól elvolt Áronnal, be is pelusozta. Mikor megjöttem, akkor próbálta a szájába agyusztálni a cumisüveget, de nem kellett neki. Kézbe vettem, és olyan édike volt, egyből akarta a cicit. De sajna ugye nem lehetett. Tőlem sem fogadta el az üveget, eddig is, ha kellett, mindig cici után kapta.
Aztán végül győzött az éhség! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Üdv Kaborka...

márkó is van hogy 2-2,5 óránként enne,de játszok vele nem adok neki egyből enni,mert csak fel kel nem sír..de ha már nem bírja és sír akkor szoktam etetni...nekem is kevés tejcsim van,de most próbálok enni rántott levest,hátha beindul,ha nem akkor marad a tápszer...nap közben nehezen alszik be,evés után 1 órára,de éjjel nincs gond,igaz 1-szer kel csak fel....

megyek pihizek egy kicsit...jó idö van nálunk nálatok is?

anda-vivibaba
 
 


Megjöttem a 2,5 órás sétából. Nagyon jó volt, szépen süt a nap és kb. 10 fok van. Megyek etetni, mert babó éhen hal, aztán jövök...
csillag25
 
 


Itt is vagyok.

Judy, örülük hogy nem fájt (nagyon). Gyors gyógyulást neked!

Domi, drukkolok hogy nektek is hamar eljöjjön az átaludt éjszaka. Manó mérete már adott hozzá szerintem, anyukám azt mondta mi akkor kezdtük átaludni az éjszakát mikor az 5 kilós súlyt meghaladtuk. Akkor már tele tudtuk annyira enni magunkat a nap és az este folyamán, hogy elég legyen éjszakára. :wink:

Briell, sajnálom a kis Emilit. :( Jobb, hogy Te nem nézted, mikor Pistibencének betették a branült a fejébe én is kimentem és apa volt vele...nekem az már túl sok(k) lett volna.

Melinda, Te mit csinálnál máshogy szopi terén? Hogy lehet kitartóbbnak lenni? Én most kicsit elszomorodtam, mert hiába a mellszívóval macerálás, hiába a szopis tea/sör, a jobb cicimbe nem akar visszatérni a régi mennyiség. Van valamennyi, de az csak annyi, hogy 2-3-4 percig szívja babó, aztán kiköpi. Utána még nagy kínylódás árán sikerül valamennyit kifejni 10-15 ml és azt is odaadom neki, de azt hiszem elcserélném az átaludt éjszakát a régi mennyiségú tejciért. :( Még szerencse, hogy nem (olyan) nagy étvágyú a Drágám, mert akkor már neki is pótlás kellett volna. Így max. nem lesz egyforma a két cici, ha a balból még tudna 2-3 hónapig szopizni. Bár azt mondják alapból sem egyforma... De szeretném ha újra jóllakna csak a jobb ciciből!

Borka üdv. köztünk!
csillag25
 
 


Mi is majd' 2,5 órán keresztül sétáltunk! Napoztunk rendesen, annnnnyira feltöltött, imádoma tavaszt!!!! Szuper ez az idő, ugye már ilyen marad?? :D

Kata, mióta csak a tápszer van, azóta kevésbé van gond a pukikkal... ha fáj a hasa akkor csak azért mert a tápszer fogja és nehezen megy a trottyantás.. igyekszem Majával minél több folyadékot itatni, és akkor nem olyan rossz neki! (Mi ezért is teázunk, de Maja szereti is, van hogy már "kéri".. azért a tápi nem olyan szomjoltó mint az anyatej, hiába mondják.. szerintem)
Vendég
 


Képzeljétek, a tegnapi kaki után ma is volt. :D Csak megszívattam magam mert hallottam én valamit, de mondom ez biztos csak puki, kizárt a kaki, már akkor is örömtáncot járunk, ha 3-4 naponta van. Mivel sírt, ringattam, ölbe vettem, forgattam és ezáltal a pelus szélén kikandikáló kakit sikeresen szétkentem a bodyra és rugira. :twisted: :lol: Nem baj, a lényeg, hogy magától kakált vagyis a tegnapi szopis tea elfogyása után behúzott mecsek teának tulajdonítom a dolgot. Vagy ki tudja, régen mikor ugyanezt a felfedezést tettem és elkezdtem rendszeresen inni, már nem volt ilyen hatása rá.
csillag25
 
 


Csillag ez tényleg nagy öröm :)
én is mindig megdícsérem Maját, ha magától kakil :)
Ahogy az előbb is, nem lehet hogy a sok friss levegőn töltött idő hatása? Olyanokat nyomott, azt hittem megzabálom :)

Éééés olyan szép színe lett a kis arcának a naptól!!! Most láttam csak! Kell vennem vmi fényvédős krémet, nehogy leégjen, mert egyébként nagyon kis fehérbőrű..
Vendég
 


Akkor mindig megyünk friss levegőre ezen túl. :)

Tejcsi miatt kezdek elkeseredni: a jobb ciciben már megint semmi nem volt, kettőt szívott rajta manó majd elengedte. :( Létezik, hogy csak az egyik mellben apad el a tej? Vagy ez már jele valami rosszabbnak, a teljes elapadásnak?
csillag25
 
 


Gombi: nektek biztos nem ilyen lesz! Nekünk azért kellett ez, hogy mindenhol jól megnézzék, nem maradt-e valamilyen bevérzés. Ráadásul ilyen komoly szerkentyű csak a szemklinikán van, gondolom, Ti nem oda mentek. Egyébként csak kézzel húzzák szét a szemét. Amikor a Heim Pálban vizsgálták, nem is láttam, mert szerencsére az asszisztens fogta le, de fél perc sem volt. Itt még fájdalomcsillapítót is csöpögtettek a szemébe. :( De igazi kis hős volt. és ahogy tekergette a fejét a dokinő után, hogy "Hát te meg ki vagy? Most ezt miért kellett csinálnod velem?" Férjem szerint tök dühösen nézett rá. Szegény édes kis babám!

Ja, akartam mutatni képet, hogy ma reggel végre hason aludt a leány :D Mondom ez egy új korszak kezdete. Erre délután szépen kinyomta magát hason.:shock: És már be is léptünk a következő korszakba :lol:

Judy: jó, hogy ilyen sikeres túl vagy rajta!

Végre hozzánk is megérkezett a tavasz :D :D :D

Ja, és egyetek tojáslevest! Én tegnap este ettem, és éjjelre már akkorák voltak a melleim, mint első napokban a kórházban :wink:

briell
 
 


Csillag, nálam ugyanez van, a jobb mellemben alig van tej, a bal se a régi, de azért az még elmegy....
Pedig semmit nem csinálok másképpen, bár tény, h sokat idegeskedem, persze elszóltam délelőtt, h jobb a gyerek.... :cry:

KépKép[/url]
domi06
 
 


Én is elmentem sétálni, hát ez valami fantasztikus jó volt, olyan finom tavaszi idő volt ma, nagyon boldog vagyok :) :) :)
Láttam egy csomó hóvirágot is :)

Judy!
Milyen kezelésen estél át (persze ha indiszkrét a kérdés ne válaszolj :) )
Marcaliban szültem. Hétfőn már megindították volna a szülést, de szombaton elkezdődtek a fájások, és vasárnap 12.15 meg is született a Mici! Azért annak örülök, hogy legalább a fájások spontán, természetes módon indultak meg, mert így legalább biztosan tudom, hogy eljött az ideje a szülésnek :)

5 kiló kell egy átalvós éjszakához? Akkor már nemsok kell, juhúú!

Na, amilyen cuki volt séta alatt a gyerek, olyan nyafi lett most :(

kaborka
 
 


Én még nem merem napoztatni, pedig Eminek olyan kreolos bőre van, mint nekem. De fényvédő krémet be kell szerezni tényleg, jó, hogy mondod!
Remélem, hétvégén is marad ez az idő! 8)

briell
 
 


Briell, a kerületi szemészetre kell mennünk... csak már lennénk túl rajta!!! "Teszteltem" ma is többször, ahogy a doktornénink csinálta, de most egyik alkalommal sem hisztizett... :shock:

Hogy jártam.. mindjárt felrobbanok.. Maja az előbb ugyi betrottyantott, de el is aludt és nem akartam felébreszteni, letettem aludni.. 10 percmúlva ordítás, na mondom mi történt..
hát kifolyt a kaki, deúúúúúúúúúúúúgy!!! :shock: :shock:
Száríthatom még a kókuszmatracot is.. én idiot...
Vendég
 


Briell,mi sem kifejezetten napoztunk! Sőt, próbáltam először védeni Maját a naptól, de hisztizett amíg fel nem hajtottam a babakocsi "ernyőjét" és aztán úgy élvezte a napot!!! Csak mosolygott egész séta alatt, na meg aludt! Végre valamiben hasonlít rám is, imádok ugyanis napozni :D
(és mindenki azt mondja "tisztaapja")
Vendég
 


Domi, :(
Azt hiszem csinálok tápszert, mert kaja óta ordít a kicsi. Szerintem nem volt elég neki a balban lévő sem. :cry: Hát eljött ez az idő is...
csillag25
 
 


Csillag
nem a pocakja fáj?
Be kéne szerezned egy mérleget, legalább pár napra, mert lehet hogy fölöslegesen tápszerezed. Nekem azt mondta a védőnőm hogy abból ne vonjak le messzemenő következtetést ha nem tudok szopi után vagy akár közben kipréselni a ciciből tejet, a gyerek ki tudja szívni és ez a lényeg. Amikor úgy tűnik hogy puha a cici és mintha nem lenne benne semmi,ők akkor is tudnak enni, szívni belőle, mert beáll a kereslet -kínálat. Bár tök megértem hogy izgulsz, hátha nem elég, hisz ezen mindannyian keresztülmegyünk sztem, de mielőtt teljesen átállnál mindenképp mérd, hogy mennyit eszik. Csak lehet vhol kölcsönözni ott egy mérleget, nem?
És rakd cicire 1-2óránként. Nekem az lőtte be a tejem pl. hétvégén. Rászántam 2 napot, amikor éjjel is 2x szoptattam. Megérte a fáradtságot.

Judy
egy hős vagy! Én megnéztem azt a videot erről a beavatkozásról, nem semmi...Nem jött meg a kedvem hozzá. Így hogy kiment a csillapító hatása, hogy vagy? Tök jó hogy ilyen jól elvolt a kicsi apával!
Vendég
 


Csillag! Szerintem nem kellett volna rögtön tápszert adnom. Csak hát olyan éhes volt még 2 cici után is. Lehet pár nap után termelődött volna több, csak hát onnantól én már adtam a pótlást és stagált a tej is 50-60ml-nél. És ehhez ment a tápi. És hát nemhogy több lett volna egyre csak apadt el. Vagy fogalmam sincs mit csinálnék másképp. Nehéz egy éhes kisbabának nem adni tápot!!! Mi is több mint 2 órát sétáltunk ! 18 fok volt!!! :D :D :D

Gombi! Noel is igényli a teát. Nagyon szereti!

Briell! Szegény kis Emi! Nagy hős a kisleány! Gratula a hason kinyomásához! :D

Csillag! Sajnálom a tápszert! És tudom milyen az mikor sír a kicsi mert éhes! :cry: De ne szomorkodj! Tudom hogy nehéz tápit csinálni. Én az első adagot remegő kezekkel sírva csináltam meg. Holnapra tuti feltelik a cici!!!!!
Vendég
 


A freemail megint halott..... :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Sziasztok.
Megvagyok, köszönöm, holnap ugrik az a bizonyos majom, mikor leszedem a kötést. :shock:

Naponta 2x kell áztatni s újrakötni.

Briell, gratula, kisügyes Emili!!!

Csillag, sajnálom a tejhelyzetet, de amit Gio írt érdemes megfontolni, de ahogy érzed persze. Jó hogy PB. kakilt magától.

Kaborka, sajna a benőtt lábkörmömet metszették ki :oops: :oops:
És, a 5 kilóhoz: Áron lassan 6,5, de esze ágában sincs átaludni az éjjelt, bár tegnap 4.30kor ébredt, az már jobb, mint a 3 óra.

Gombi, remélem, nem lesz gond a szemészeten, sőt, tuti nem lesz!

Ja, és képzeljétek!!!!
Áron az előbb megfogta a csörgőjét, meg is tartotta, kettőt rázott rajta, majd eldobta. Ollllyan cuki volt!
Így innentől többet nem adom oda, mert az említett fejbekólintás sanszos. Egyenlőre puhát kap.

Voltunk mi is lent, nem hagytam ki úgy sem, hogy papucsban voltam, bumszli kötéssel. 1-2 ember megbámult, de hát ez van. :shock:
Vendég
 


Csillag, sajnálom, adj neki ma tápit, attól te is nyugisabb vagy, jobban látod mennyit eszik, aztán próbáld tényleg lemérni mennyit szopik, ahogy Gio is mondta, hátha csak más miatt nyűgi!
Bár megjegyzem, én a 3, hónapban feleslegesen bérlem a mérleget, mert folyton mozog rajta, lehetetlen lemérni, csak ritkán sikerül....

Szerintem nálunk is csak azért elég a tejcsi, mert Domit lefoglalja most más, bár mivel 1 hete kb megy nálunk a cirkusz, cicit is sűrűn kap, talán bedurran.....

Judy, nagyon fáj már??? Vagy még hat a csillapító?
Gratula a csörgős fejlődéshez!

Mi lassan elérjük a 7 kilót, és nem alusszuk át az éjszakát!
Bár ez után a hét után ez a legkisebb bajom! :shock:

Viszont az időnek én is nagyon örültem!!! :)

KépKép[/url]
domi06
 
 


Elkészítettem a tápit, persze olyan idegesen hogy a negyedét sikerült kilöttyentenem mikor már csavartam volna rá a cumisüvegre a tetejét.

Gio, nem a pocakja fáj, az más volt. Tudom, hogy puha ciciből is tudnak enni, de a jobbat rögtön elengedi, nem küzd érte -mondjuk megértem én sem találtam benne semmit- de a bal kievése után is sírt. Nem várok én 1-2 órát sem, fél óra után megint rátettem hát ha talál benne már valamit, egy kicsi volt is, de aztán sírás. Akkor mentem ki tápit csinálni. Mikor bejöttem még ránéztem az oldalra és elolvastam amit írtál és kis erőt merítettem, gondoltam megint eltelt kb. 20 perc még ráteszem cicire mielőtt odaadom a tápit. Megint szopizott kicsit és most csönd van. :) A tápi meg ott figyel az asztalon. :D Úgy látom 10-20 milikből összerakjuk neki a szükséges mennyiséget. Köszönöm!
Holnap rákérdezek a mérlegkölcsönzésre.

Melinda, Judy nektek is köszi a hozzászólást.

Most megyek betolok egy szendvicset :arrow: mert megérdemlem. 8)

Apa még sehol. :shock:
csillag25
 
 


Majd megmondom anyukámnak, hogy hibás az elmélete, itt rácáfoltak a manók...
csillag25
 
 



Briell, szép az új képed! :D

Csillag, így legalább beindul, ha ennyit lesz cicin, meglátod!

Szerintem új vonalzó sose lesz.......... :cry:

KépKép[/url]
domi06
 
 


Sziasztok!
Ma mi is sétáltunk!!!! Annyira, de annyira jó idő volt. Nem is tudtam először, hogy mit is kéne ráadni a kis Ivánra. Meg aztán azt se, hogy nekem mit kellene felvennem...de nagyon jó volt.
Én is gyarapítom az elmélet megcáfolóinak sorát: Iván már hat kiló felett van, és ugyan tudom, hogy át tudná aludni az éjszakát, de nem akarja. Olyan ő, mint egy minta a Spocke-könyvből: eszik napi hatszor, 2-kor, 6-kor 10-kor, és így tovább egész nap. (Na jó, az este 10-es kajára én ébresztem, de hajnal 2-kor kel magától).

Briell, gratulálok a kis Emi hősiességéhez.

Gio, tegnap kérdezted, hogy mennyit eszik Iván. Még mindig teljesen változó, de egyre többet. Én megint mérem minden kajálás előtt-után, mert én ettől vagyok nyugodt. Van olyan kajálás, ahol csak 110-120-at eszik, sőt tegnap volt egy 90-es is. Aztán a következőn meg pótolja, eszik 150-eket átlagosan, de most alig akartam elhinni, evett 180-200-t is. Viszont ma három pelenkát rakott tele, így tuti, hogy elég neki. Meg ugye hízik is. Aggódnom nem kell, de azért méregetek.
tedorka
 
 


Dorka mi meg aztán pláne talizhatunk, ha van kedved :wink:

Maja már órák óta nyűgösködik.. ez még az oltás miatt van? Már teljesen kifáradtam a popsicipelésben!! :?
Vendég
 


Azt mondják akár 3 napig is eltarthat egy oltás -hatás. Dórinak a nyüszi másfél napos volt, de pl. a combján még mindig van egy kis kemény dudor.
Nincs vmi pihiszéketek? Vagy a hordozó. Az a tartás ahogy abban ülnek sok babát lenyugtat. (lsd, miyen sokan beruháztak itt is ilyen székre) A mienk mondjuk egy tökeccerű típus, de a célnak megfelel, csak nem rezeg, de amennyit rúgkapál ringatja is magát.Mi csak kakicsalógatónak hívjuk, mert abban mindig olyan jókat rotyog :D És jókat is alszik. Na persze nem minden babónak jön be,

Csillag
úgy drukkolok hogy bedurranjon a tejcsi ismét!!
Vendég
 


Reggelt Sorstársak!
Gombi, én is gondoltam rá, hogy rallizhatnánk együtt a babakocsikkal.

A tegnapi jóidő helyett ma olyan ködre ébredtem, hogy az csak na. Meg arra, hogy Iván nyüszög ezerrel...az apja még itthon volt, kivette, hogy tisztába teszi. Addig én kómáztam, de azért felkeltem, mert etetés jött. Mondom a férjemnek, hogy hamarkodjon a tisztába tétellel, mert ha lepisili a gyerek, akkor hogy megy dolgozni...hát addig szórakozott, hogy persze Iván elkezdett pisilni. Neki sikerült "elugrania", de én öltöztethettem át...mert ugye volt kedvem sok. Ilyenkor mindig megbeszélem vele, hogy ha nem tetszik a ruha, amit ráadok, akkor inkább előbb szóljon, nem kell lepisilni...FÉRFIAK... :lol: :lol: :lol:
tedorka
 
 


sziasztok!
Márkó átaludta az éjszakát...apja gy bealtatta este hogy már 9-kor elaludt és most reggel 8-kor még alszik... :lol:
igaz nappal már sokat van fent a két kajcsi között márcsak 1 órákat ha alszik...így én is kipihentem magam...megyek kozmetikushoz végre....

csillag:nekem sincs sok tejcsim,főleg a bal mellemben nincs....én nem rakom félóránként cicire,mert nem vált be hogy ha sürün cicizik akkor beindul a tejcsi...most eszek rántott levest,hátha...meg nálam a tea kicsit megdobta a mennyiséget...ha egy etetést kihagyok akkor a következőnél már bedurran a cicim,és van mikor elé neki az a mennyiség...de ha minden etetésnél ciciztetk akkor van hogy elfogy és csak tápszert kap...hát ez van...

szép napot Andrea

anda-vivibaba
 
 


Na meg a LÁNYOK! :lol: Emi is pisiléssel kezdte a napot. Persze kaja előtt, amikor már ordított, hogy enne, még öltöztethettem is át. Utána meg hatalmasat bukott, akkor már mindketten öltöztünk :lol: Előtte mondtam neki, hogy na ez a rugi ma van rajtad utoljára, mert már elég szűk. Gondolom neki ennyi elég is volt belőle, mert öt percre rá, lebukta :)

Remélem, hamar felszáll ez a köd :?

briell
 
 


Na, ez a mai nap olyan, hogy inkább vissza kéne feküdnöm, vagy beülni egy sarokba és megvárni amíg elmúlik...azóta még kétszer átöltöztünk. Már csak röhögtem magamon. Mert szopi után beültettem az utazóülésbe, hogy a szokásos reggeli rutint "végrehajtsuk". (Ugye én kávézom, ő rotyogtat) Na, olyan jól sikerült, hogy nyakik kakis lett, és persze a ruhája is. Akkor ügyesen átöltöztünk, persze közben megint pisilt. Akkor elővettem egy újabb adag ruhát, de mivel a pelenkázólapot nem sikerült rendesen letakarítani, az is pisis lett...szóval ez tényleg nem az én napom.

Andi! Gratula a nagy alváshoz!!!
tedorka
 
 


megérkezetek a vonalzók..

köszi Tedorka

anda-vivibaba
 
 


Briell sajnálom ezt a vizsgálatot nagyon rossz lehetett!

Kép
Kép
akella
 
 


Dorka: nem fogod elhinni, mi történt velünk :lol: Emi pihiszékben, Anya készíti a nutritont, Emi rotyogtat, Anya tisztába tesz, és elhűlten fedezi fel, hogy a lánya, no nem nyakig, de térdig kakis :shock: :lol: Ami nem vicces, hogy ez volt az utolsó tiszta rugija, a többit most teregettem ki. :P Remélem, befejezte mára :lol:

briell
 
 


Úgy látszik ez ilyen kakis nap. Reggel tiszta kaki volt Zéti. Térdnél és pocaknál is. Ok. Fürcsi. Öltöztetés közben bukott. Majd lepisilt. Majd csuklott. És bukott. Izgi volt. És persze a matrac is tiszta pisis kaki. Izgin kezdődött a nap, és most megyünk dokihoz oltásra. Grrrrr. Gombi gondoltam is rád! Maja kezdte ezt a minden tiszta kaki hullámot! :)

Megpróbálok visszaolvasni amíg alszik Zéti.
Vendég
 


Csatlakozunk mi is: Hubus mind a két lábán térdig+derékig bekakilt.Nem is értem,hogy tud ilyen kicsi ember ennyit kakilni.

Lányok!Olvassátok el a levlistán amit küldtem levelet!
Vendég
 


Briell szörnyű amin át kellett mennetek. Én már az oltás miatt odavagyok, hiába viselte a múltkor tök jól Zéti, rossz érzés, hogy fájhat neki, és nekem kell lefogni. Remélem ma sem sír, és láza sem lesz. De remélhetőleg már nem lesz több hasonló kivizsgálásotok.

Nekem csak este feszülnek meg a melleim, egyébként tök plöttyedt, nem hinném hogy van bennük tej, ha nem lakna mindig jól Zéti. És persze, ha sokat alszik, és kivételesen két kajcsi között már kezd eltelni 3 óra, elkezd csöpögni a tej. Illetve ha az egyikből szopik, a másikból folyik. Tehát nincs gond, és a mell állaga nem jelent semmit. De mint mindenkinek nekem is parám, hogy meddig elég. Egyébként igaza volt barátnőmnek, a Cappy flakonos 100%-os gyümölcslé is serkentette a tejem.

Andi, nagyon jó lett a vonalzód! Többieknek is elkészült?
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: