Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Zsófi,tényleg így anyáskodik?

Mi ugye sokat beszélgetünk a gyerekekkel az oviról,szoktak is úgy jászani,hogy ők az ovisok,sétálnak fel-alá kézenfogva,és mondogatják:mennek ovisok...de Bada már többször mondta,hogy ő nem akar ovis lenni.Kérdeztem miért?Azt mondja,nem akarja,hogy dolgozni menjek :roll:

Timi,küldj linket ha gondolod :wink:

Törpikém,barikával mizu?Remélem semmi gond! :wink:

Móni,ti bölcsiztek?

Babus,jaja,ott jól lehet szánkózni,jó kis domb :lol: egyedül? :shock: ügyik! :wink:

Itt olyan cudar idő van,alig látni,úgy hordja a tetőkről a havat a szél...

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: köszi, de szinte mindent ti visztek eddíg! :lol:
Nálunk is iszonyat szél van, már tegnap délután sem mentünk ki, szerintem a mai délelőtt is kimarad, bár jobb lenne, ha kicsit kiszellőznének, legalább amíg megetetjük a kutyákat, csak semmi kedvem az öltözéshez. Még van 1 órám rászánni magam. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Na igen,20 perc öltözés :lol: Már nagyon várom a tavaszt...

KépKép
noba
Budapest
 
 

 
 

Rászántam magam, felöltöztünk, megetettük az ebeket és Alexa negyed óra múlva nekiáll hisztizni, hogy ő fázik és menjünk be, aztán összevesztek a motorokon melyik-kié, mert vittük elrakni és ugye nem mindegy, aztán bejöttünk azon hisztizett, hogy hol a karikája, nem tudja a szoknyát felhúzni és gyakorlatilag mindenen nyafog, sír, hisztizik. Nem bírom ezt a szelet, de ő sem! Lehet, hogy mégis az én lányom?! :oops: :lol:

Zsófi: nálunk Hanga anyáskodik, Alexa elnyiffantja magát, hogy hol van ezem-azom, már megy és keresi is meg és hozza neki.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


:lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


mindig az kell ami a másiknál van :evil: :evil: ez elmulik valamikor? :? Tamarilla már 10 perce ordit...kész vagyok persze nem jo semmi amit felajánlottam szegény Lucikának meg nem akarom h mindig mindent oda kelljen adni csak azért mert Tami jobban ordit :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 



Zsófi: :lol: :lol: :lol:

Babus: ha a mostani álláspontomat kérdezed: neeeeem, nem múlik el soha, pedig ti egy évvel előrébb jártok. Nem tudom, majd a pasikkal is ezt csinálják? Mindíg a másik kell? :lol:

Ebédre cseresznyeleves volt. Alexa kérdezte mi az, mondom cseresznyeleves, erre ő: babócaleves. 3 napja reggeltől estig BésB megy, én már nagyon unom, de ők totál rákattantak most. Persze a gyümölcszabáló kisasszony egyetlen formában nem eszi csak a gyümölcsöt, ha levesben van. Csak a levet issza meg. :twisted:

Nagyon úgy nézem Lányok, hogy nálam is bevásároltatok, bár pár perc még van, de sok reményt nem fűzök hozzá. :( Ebből sem gazdagszom meg, pedig a csajoknak bodykat kéne vennem, mert a 86-osak már igencsak kezdenek kicsit lenni, főleg kufferjolánra. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


De jók! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: nem tudom, tegnap elfelejtettük a mázsálást, de én 14-re tippelek, apa 15-re. Majd ma lemérjük, Mindehhez 87 cm magasak. Alexa könnyebb, Hangához viszonyítva pille. Hangát sem látom ducinak, csak valahogy olyan szép nagy kerek popója van. :lol:
Épp mérgelődtem, mert teszen/vaterán nézem a bodykat, 92-esekre kisebb váll-ülep hosszt írnak, mint ami itthon van 86-os és scamp. :twisted: Lövésem nincs mekkorát vegyek. nekünk eddíg többnyire mindíg scamp volt, meg tescos, amiket alvósnak használunk. Lehet nekem sem kéne már a bodyt erőltetni, nyáron úgyis szobatiszták leszünk -fő az önbizalom, meg a bizalom a gyerekeimben! :wink: Nyáron meglátod tieid is eldobják a pelust!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


:lol: :lol: :lol: Na, jók vagyunk! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Azta! :shock: Jó nagy leányzó! :)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jol bevásároltam :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: nagyon rendi vagy, hogy visszavásároltad! Ennyire szeretted azokat a felsőket? :lol: :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


de csak a polár volt a miénk sztem azt tényleg nagyon szerettem :lol:
na a szél meghozta az alvokedvet ilyen is rég volt h 13.20kor már aludtak :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szia Csajok!
Barika bekenhagy minket egyenlore. Remelem igy is marad, most hianyoztak csajok 2x1 hetet, nem artana bolcsibe is jarni neha. Szerencsere mar szeretik, de qlig varjak a hetvegeket velunk.

Timi, koszi a kozvetitest, tenyleg jol sikerult a valentin nap. Teritett asztallal vartak otthon, szepen feloltozve, finom vacsival. Aztan volt buli, tanc utana, es gyerekekkel egyutt elalvas. 1kor ebredtunk apaval :lol:

Nyuszi, hogy en mennyit rohogtem a lanyod beszolasain! Kesz komika ez a no! Nem is ertem, honnan van ilyen szovege. Kitol orokolhette?

Zsofi, asszem el tudom kepzelni Katarol, h megtetszett neki a mqsik kajaja :lol: de milyen edes lehet, ahogy terelgeti B-t. Mi lehet ilyenkor a kis lelkeben, fejeben?

Vasarnap voltunk mi is szankozni csajokkal. Ket szankoval, igy mi is nagyon elveztuk apaval. De jo is, ha az embernek gyereke van!

Babus, lattam a Ti szankozos kepeiteket. Nagggyin jok!

Moni, tenyleg, gyogyultok? Bolcsi mikor lesz kilatasban?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: na jol van akkor :wink: ne is legyen bari
természetesen a hamar elalvás következménye a korán kelés :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: :lol: akkor jól sikerült!

Zsófi: csak tudnám kire adom a 21-es cipőt! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Vagyok ám,de mindig csak olvasásig jutok.Alvás most nálunk is nagyon van,legalábbis Noéminél,délután már a harmadik napja 13-15.30 ig alszik,de van még tovább is,Bazsi sajnos nem :lol:

Törpi,na akkor hess is barikák :lol:

Tényleg nagy Kata,nekünk most a kétésféléves méretek: 90 centi 11.3 kiló,és 95 centi 14.3 kiló.Lehet tippelni melyik melyiké :lol:

Egyébként Bada még a 92-es scamp bodykat hordja,Nono meg a 86-ost.Nyáron úgysem adtam rájuk,tavaszt kéne kihúzni,mert azért jól védi a derekuk.

Babócaleves :lol: :lol: :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Ja,én is megörültem,jött e-mail hogy megnyertem az aukciót,licitálok Nonónak egy csini felsőre,aztán kiderült csak egy icurkapicurka mellény ami az enyém lett :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Sziasztok!

Na valamit én is vettem?! vagy inkább elhappoltátok az orrom elől?

Mi mamánál vagyunk, hagytam magam rábeszélni, hogy még ne menjenek bölcsibe, hanem jöjjünk ide szerdán
persze hétfőn, kedden idegbajt kaptam mikor nem akartak aludni otthon :twisted: :twisted: de már mindegy

levágattam a hajukat, már nem hullik Réka haja kopp kopp de biztos ami biztos inkább most vágjuk többször is

Réka továbbra is naponta többször pisil bilibe
nálunk ez teljes ujdonság, mert eddig csak tologatták a bilit a parkettán aminek persze borzasztóan örültünk mi is, meg az alsó banya is :?

Timi Zsófi! én mindig tescos badyban járattam őket, (nekem a scamp valahogy sosem jött be) és annak tök jó a méretezése szerintem
most vettem 2-3 évest is mert aranyos állatok vannak rajta, az nagyon nagynak tűnik még nem próbáltuk

Zsófi lemérjem majd Neked, hogy az hány cm?

nálunk már Réka szinte soványabb mint Laura
11.5 kg körül vannak és 87-88 cm körül

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni,jutott neked is,ne aggódj,enyémből tuti megnyertél vagy kettőt :lol:

Rövidre vágattad?Képet rakjál!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi! én meg a kapocstól idegenkedtem, meg mikor kicsik voltak, és kaptunk kölcsön, akkor nem tudtam ráadni RékáRA, sosem ment bele a feje
meg gondoltam minek a drága színes figurás body, ha ugysem látszik soha ki a pulóver alól

nem tudok ide képet tölteni

https://picasaweb.google.com/1036331394 ... 7n5NaXzgE#

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: hát Laura tisztára te vagy, főleg ezzel az új frizurával! Nagyon csinik lettek!

Én is a patentosat szeretem, a tescos állandóan lecsúszott a vállukról, nem szeretem azt a fajta nyakmegoldást.

Egy mai kép, ill kettő.
Kép Kép

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


ááá megacukik mindegyik :wink:
Móni jaj nagyon kis csinifrizusok :lol:
én küldök FB linket emilben ha az jó ;) Móni, Zsófi, Törpi Ti látjátok ;) raktam fel tegnapi szánkózóst ja Törpi láttad irtad is :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


És még egy, délutáni mesenézés ébredés után:
Kép

És nem nyertünk a súlybecsléssel, Hanga 11,9 kg, Alexa 10,6. Hanga 3 hónap alatt 600 g-ot, Alexa 300-at "hízott" és 3 cm-t nőttek.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


küldtem Mindenkinek inkább ;)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ééédesek ;)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Móni, tényleg tiszta Te Laura. De az felfoghatatlan számomra. hogyan keverhetik őket a bölcsiben :shock:

Timi, édes kis copfisok :D Imádom őket!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Olyan szépek ezek a gyerekek! :D Az összes! :D

Nekünk ma szabadnapunk lesz, lányok mennek anyóshoz és este megyünk értük. Megyünk mosógépet venni, bedöglött a 10 éves mosógépem programkapcsolója, annyi lenne kicseréltetni, mint újat venni. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


http://www.dm-digifoto.hu/

DM fotós akciók
poszter 499- 30x40cm
papírkép 100db 1900-

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: ááá :evil: :evil: :evil:
nyáron nekünk is ez volt a baja mázli h anno vettünk rá extra garit a szerelő is mondta h nem érte volna meg megcsináltatni :(
jo vásárlást remélem találtok vmi kis jot jo áron ;) kinéztetek vmit?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Ezt a havazást én már nem akarom! :twisted:

Babus: már nézegettük, hogy milyet vegyünk, kettő van, ami bejön, nekem a lényeg, hogy sok ruha beleférjen, nagy ajtóval, és 1200-as centrifugája legyen és ne legyen méregdrága.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


hajrá akkor ;)
http://www.grx.hu/shop/haztartasi-nagygepek/mosogep
ilyen boltot néztél? nem tom most milyen árak vannak

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


mi anno az auchanban vettük :lol: kár h megszünt az electro world sztem ott jo árak meg akciok voltak :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: köszi a linket, de itt drágábbak, mint üzletben, amit néztünk. :shock: Mi mediamarktban szoktunk akciósan ilyesmit venni, persze most nincs. :twisted:
Na, összerakom a lányok cuccát, aztán hívom mamát, jöhet a vadakért. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Tami talált egy 10ftost a játékoskosárban: Anya anya vehetünk egy hörcsögöt van pénzem :lol: :lol: :lol: (imádott reklám zhuzhu vagy h irják hörcsög persze olyan kell, ja és ahogy mondja azt mondja h suzuki) :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


affene :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


http://www.jatekfutar.hu/markak/liscian ... ek_a_farm_

ezt most vettem 1290-ért az auchanban (Savoya Park), van többfajta: farmos, dinos, városos
még nem kapták meg Csajok, de multkor játszottunk vendégségben és jopofa, nekik is tetszett :)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Holnap jön a csudiszép új mosógépem. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


szupiiii milyen lett végül?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Én is itt.Megnéztem az összes fotót :D milyen nagy gyerekeink vannak már :D Édesek!

Timi,mosógépet sajnálom...bosszantó :evil: milyen lett?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: h vagytok?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Samsung 7 kg ruha, 1200-es centrifuga, kerámia fűtőszál 90 ezerért, auchanban akciósan 115. :shock:
Bébiruha mosó program is van rajta, csak bébik nincsenek. Nagy lovak vannak.
:lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi,ó,ne már...hogy van B? Timi,biztos szuper lesz a gép!Babus,köszi,Noéminek napi 2 orrszívás,amúgy jól.szólj,hol lehet tizesért zuzut venni :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi: jobbulást B-nek!

Mosógép csúcsszuper, de egy hibája azért csak van! Nem tud kiteregetni! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi! akkor ezek szerint nem szárít.....
remélem ez jól beválik Nektek
mi is mosógép+tv vásárlás előtt állunk :-(

Zsófi! remélem nem lettetek betegek, tudtok menni hétfőn

Nyulasz Babus! az meg mi?????

na én rakok még be képeket, hogy megmutassam, milyenek az én pesti panellakó gyerekeim
elmentünk megnéztük dédikét, építettünk nála hóembert, odafelé szánkón, hazafelé meg így alakult
megjött a felmentő sereg, anya meg a szánkóra szorult :oops: :oops:

https://picasaweb.google.com/1036331394 ... nj3cHq_gE#

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: nekem volt szárítós gépem, 1x használtam a szárító programot és soha többé. Egy dolog van a háztartásban, amire nem vagyok hajlandó, az a vasalás! Amíg a lányoknak vasaltam anyós vasalója volt itt kölcsönben. :oops: Az sem sokáig. :oops:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Moni nagyon cukik milyen szerko ez csini
Zhuzhu hörcsög bizti láttad már mindig reklàmozzák

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,nem is tudom,talán a tescoban láttam féláron ilyen hörcsögöket,mindegyik más hangot hallatott amikor az orrát megnyomtam :lol: 1800 körül emlékszem :roll: bár ahhoz még sok tizes kell :lol:
Jópofa ez a játék,majd írj,hogy tetszik-e nekik.Megkapták?

Móni,édesek :D Ja,és ügyik a bilizéssel,már akartam írni,csak mindig lemaradt :oops:

Én megvárom a tavaszt,hiába a nyomás a mama miatt,én úgy szeretném,hogy ha elkezdjük,és megy,akkor pár nap után nappalra nem adok egyáltalán pelust.Állítólag ha hol van pelus,hol nincs,az összezavarja őket,mert amikor érzi pisilni kell,akkor mindig át kell gondolnia,van-e rajtam pelus,vagy nincs...meg ha bugyi van,akkor neki is kellemetlenebb a vizes,hideg bugyi,gondolom régen,amíg textilpelus volt,azért lettek szobatiszták a gyerekek 1.5 évesen :lol: vagy csak a mamák nem emlékeznek már jól :lol: Persze ehhez jó idő kell,meg akkor nem adok bodyt...azért ismerkedünk vele,mármint a bilivel,este fürdés elött rácsücsülünk,de nem igazán ülnek rajta pár másodpercnél tovább.
Aztán lehet mégse úgy lesz ahogy én elképzeltem :roll:

Timi,vasalni én is szőkőévben egyszer :lol: ügyesen kell teregetni :lol: de állítólag ha jól használja valaki a szárítógépet,akkor nem gyűr,egyszer régen még a mama mondta,hogy amikor bölcsiben dolgozott ott volt,és nagyon jó volt.

Zsófi,hogy vagytok?Van láz?

Törpi,ti jól vagytok?Gondolom kiélvezitek a hétvégét :D főleg ilyen szuper időben!
Ti még használtok alváshoz pelust?

KépKép
noba
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: