Új privát üzeneted érkezett!

Rana: csinipocak és cukkancs pocakCsajszi :wink: tényleg mesélj már Lányok h fogadták-fogadják? "A" kezdöbetü maradt :lol: :lol: nagyon szép név illik a többi A-shoz :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: jobbulást nektek is!

Alexa evett kekszet, 1/3 banánt és gonoszkodik a Hangával. Nála is beindult a hasmenés, beszéltem dokibácsival és nagyon örül neki, így kipucolódik a vírus. De azóta mintha megkönnyebbült volna, sokkal jobb a kedve is. Pisi is negatív volt szerencsére. :)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Köszi csajok édik vagytok. :D
Lányok már nagyon várják, nagyon tündérek, ha van vmi fini kaja, félreraknak belőle Ankiszának, meg játékokat is, meg ha ülnek pl egy kis padocskán, akkor odébb csúsznak, hogy "ez lesz Ankisza helye". Meg ha rugdos a bébi a pocakomban, akkor odateszik a kezüket, és állítólag érzik is... De tudom a rideg valóság más lesz majd, jön majd a féltékenykedés, gondolom... :roll:

Móni, második képen a lábacskája van a homlokánál, kis sasszem vagy. :) Pocak különbség: sztem kb egyforma a két pocak. :? Sajnos a hasonló beállítású pocakfotók valszeg elszálltak a laptopom winchesterével együtt, csak egy-két fotó van meg, amiket ide töltöttem fel. :( Mérni meg nem mértem akkoriban, vagy ha igen, nem írtam fel (most 106 a pocóm). :?
Nektek is jobbulást!

Timi, szegénykéim, jaj olyan rossz lehet így látni. Nálunk most volt túl Ajsa a 3 napos lázon, pedig nem is hányt, nem volt más tünet, de ő is egyfolytában aludt, alig evett. Rossz, hogy nem tud segíteni az ember... De jó, hogy negatívak a leletek, az is valami, aztán csak elmúlik már ez a nyavalya.... :(

Zsófi, Ajsika csúnyán f.sott is egyszer-kétszer, dokink adott székletdobozt, és elküldte az ANTSZ-be tenyésztésre, biztos ami biztos, nektek nem volt ilyesmi?
Persze hogy írok ha megszületett a kicsi bébi, fotót is hozok, de olyan messze van még... (Persze tudom, hogy nem :shock: )

Babus, ja, remélem a neve neki is tetszeni fog majd, mert nekünk igen. :lol:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 

 
 

Timi: tényleg kakitenyésztést nem mondott doki? jobban vagytok???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ó,lányok,jobbulást mindenkinek!Jöhetne már a tavasz :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Hát az esténk borzalmas volt, nem részletezem, de a mai reggel nagy megkönnyebbülés. Itt csicsereg, kért inni, kekszet enni. Az elmúlt napokban nem csicsergett és most tűnt fel, hogy ez mennyire hiányzott.

Babus: nem mondott a doki tenyésztést, van egy ilyen vírus most. Gondolom, ha nem rendeződik, akkor lesz tenyésztés. DE rendeződik! Csak így lehet! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jaj de jooo KOPPKOPP

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Beteg volt Alexa? Nagyon? Mikor???? Jesszus, mintha tegnap sem lett volna semmi baja. Hihetetlen, hogy milyen ütemben tudnak gyógyulni! ezzel egyenes arányban a rosszaság is visszatért, de valahogy most ennek annyira tudok örülni! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: jobbulást nektek! Most jól körbejár minket minden nyavalya! Remélem mindenki most már gyógyul!

Hanga hogy hívnak: Horváth Kitticica
Alexa hogy hívnak: Horváth Kittimanó. :lol:

Hintáznak kint, Alexa énekel: hinta palinta, hintázik a cicácska, hintázik a manócska, anyácska, apácska. Hol van Noncsika, Badácska? :lol: Sosem hallottam még tőle ezt a becézést ránk nézve, csak magukat szokták. :D

Help! Kellenének kajaötletek, mert semmi tejeset, olajosat, vajasat, zsírosat nem ehetnek 1 hétig. Főtt rizs és krumpli kizárva, mert nem eszik meg magában. :? Bár már 4 nap eltelt a hétből, de már kezd visszajönni az étvágyuk. Annyi kekszet, abonettet megettek délelőtt és nem tudom mit adhatnék ami tartalmasabb, de nem terheli őket. :?

Apóst sikerült megfertőznünk. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: hogy sütöd a krumplit almával? Felkockázod, összekevered é be a sütőbe?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,örülök,hogy javulóban :D Lányocskáid cukik :lol:
Apa mondta menjünk nyugodtan a jövőhéten is korizni,szereti,mikor 16 éves a felesége :lol: legalábbis annak érzi magát :lol: Mndtam majd megyünk,nem jövőhéten,hanem majd kicsit később,de mindenképp :wink:

Zsófi,na,tényleg nem egyszerű ez a beszokás :( Jobbulást!Nálunk Noémi képtelen kikeveredni a takonyból :x Már 4 hete :roll: Bada meg még csak el sem kapja,na persze,ő imádja a céklát,uborkát,hagymát,paprikát,paradicsomot,répát,zellert,savanyúkáposztát,szóval minden egészséges dolgot,ezekből Noémi egyiket se :roll: na meg is látszik,mindig csak Nonó beteg...persze illúzióim nincsenek,ha közösségbe megyünk,az biztos Badát is próbára teszi majd rendesen.

Törpi,ti bírjátok még?Jól vannak a lányaid?Ja,és te meggyógyultál?

Móni,neked akartam még írni,hogy nem biztos ám,hogy történt vele,vagy valakivel valami,amitől elkezett félni magasan,enyémek minden ok nélkül ilyenek,főleg Balázs.Ebédnél ha apa itthon van,akkor úgy rakja be az etetőszékbe őket,hogy felemeli a plafonig,és a gerendát megsimítják.Egyik nap Balázs közölte,őt ne.És azóta sem engedi,pedig addig jó móka volt.Hajat sem lehet újabban mosni neki úgy,ahogy eddig,hogy hátradöntjük,mert fél,hogy elengedi az apja.Pedig biztos nem történt ilyen,ez csak úgy rájuk jön,és akkor tart hetekig.

Képzeljétek,ma rolleroztunk.Egész jól ment nekik,egy ismerős kislányáé volt.De asszem egyenlőre kihagyjuk,csak futóbicajt szeretnénk.Azzal ugye nem tudnak olyan gyorsan menni,mint a motorral? :roll: szeretnék majd a játszóra járni azzal,de nem akarom futva megtenni az utat,motort meg már utól se érem,így csak a kertben használjuk.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: K. is azt mondta menjünk! :wink: K. kollégája azt mondja, hogy ha még egyszer előről kezdhetné nem venne futóbringát, mert nem bírja utólérni őket, olyan gyorsan száguldanak vele. Ezért apa nem is akar futóbringát, én meg igen, úgyhogy ez nálunk még vita tárgya. Persze anyósék is rendes bringát akarnak, elképzelésük sincs a futóbringáról. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Na,most akkor elbizonytalanodtam...de jó is volt,amikor a bébitaxival húztuk őket :oops: :lol:

Annak viszont nincs értelme,hogy itthon a kertben bicajozzanak csak...itt meg az úttesten lehet menni,igaz nem túl nagy a forgalom,de azért jönnek autók...gyalog cukik,azonnal fogják a kezem,ha látnak autót,biciklit,vagy ha nem veszik észre,és én szólok,de kicsit azért tartok tőle,hogy kettővel hogy menne,ha még gyorsak is.Mondjuk a motornál annyival jobb,hogy legalább nem hangos,mert legalább meghallom ha jön autó,nem kell egyfolytában forgolódni,mint valami paranoiás. :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Smart kisautó áll az utcán...Nonó:anya,pici autó...nem ette meg vacsoráját :lol:

Bazsi vacsorázik,mama ül mellette,apa a konyhában.Bazsi kiabál:apa,kell még paprika!Mama mondja,Bazsikám,úgy mondjuk,hogy kérek még paprikát.Bazsi kiabál apának:Mama is kér :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nonó,gyere kezet mosni!Nonó,gyere kezet mosni!!!NONÓ GYERE MÁR KEZET MOSNI!!!!!!!!!!! Felháborodott hang visszaszól:jólvan,jövök,csak piros volt lámpa :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


:lol: :lol: :lol: megacukik

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


hol voltatok korizni?
képzeljétek találtunk egy játszit ikercsuszival majd küldök képet mutatoba ;)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Városligetben.Tudsz korizni?

Hol az a játszó?Jöhet a kép!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: hááát h tudok az tulzás :oops: tudok menni de nagyon régen voltam 5-6 éve :? ja és akkor sikerült elesnem és persze pont a fejemet ütöttem meg :? igy az utso koris emlékem nem éppen a legjobb :(
játszo itt van a xi-ben, a kondorosi lakopark magasságában küldöm majd a képet, csak fözni kell elöször
rakottkrumpli lesz kolbi nincs itthon igy csirkés-zöldséges lesz
Mindenkinek szép hétvégét ;)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: :lol: :lol: :lol: Annyira jók ezek a szövegek!

Babus: ha tudnád mennyire fáj a térdem és kék-zöld-fekete! :wink: De megérte még így is, annyira jó volt csúszni. :lol:

Nyulasz: szerintem a te gyerekeiddel nem lenne gond, mert szófogadóak, hamar megtanulnák, hogy ha el is mennek messzebb azt mondod állj, akkor megállnak. Az enyémekkel szemben erős kétségeim vannak. :?

Zsófi: :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hétvége van? :wink:

Én zárom itthon a sort úgy néz ki, pedig sosem szoktam ilyesmit elkapni. :twisted: Egyenlőre "csak" hasgörcs meg fejfájás, lázam van és nem tartanak meg a lábaim (tudom, fogyni kéne :wink: ).

Nyulasz: nagyon-nagyon remélem, hogy nem hagytam nálatok ebből a vírusból! Bár akkor már szerintem kijött volna. :? Anyósnál-apósnál másfél nap átfutással jött.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: neeeeeem :evil: gyogyujjá ;) Csajok teljesen jol?
Többiek meggyogyultatok?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: Alexa még gyenge, de még eddíg nem volt hasmenés, Hangának volt 2x, de ő ereje teljében van. :wink: Húslevest ettek délben, meg uzsonnára is, vacsira meg virslit kért Alexa. Meglátjuk mennyit eszik. :? Merthogy ő nem igazán eszik még mindíg.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: éljen szabad délután! :D G-nek gratula! Én benne vagyok, abban a hétvégében! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: szuper ;) mi is igenigen taliii :)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Hali!

Timi,örülök,hogy lányok már jobban,de nem ér lerobbanni!Mi rendben vagyunk,leszámítva a Nonó taknyosságát,nagyon unom már,4 hete ez van.Ma vettem másfajta orrsprayket,és végre sikerült kitisztína rendesen neki,remélem lassan elmúlik.

Zsófi,jaja,majd szóljatok mikor!És gratu G-nek!És mama hogy bírt velük?

Lányok,nekünk már volt egyszer nagyon pozitív tapasztalat a tetykóval,egyszer vettünk két nagy doboz lego duplót ajándékba,aztán pár nap múlva az auchanban közel 5ezerrel olcsóbbra jött ki ugyanaz a két doboz lego,megvettem,és hazafelé be is mentem a tetykóba,hogy kettőt vettünk belőlük,és nem kellenek.Visszaadták szó nélkül a pénzt,és lestornózták a számlát,én meg az auchanban vett legót ott hagytam nekik.Aztán karácsonykor jött a meglepi,a dobozokban keksz volt lego helyett.Visszavittünk 27-én,de ugye blokkunk nem volt,mert lestornóztattam,de auchanba nem vihettük vissza,mivel tesco gazdaságos kekszek voltak benne.Ott álltunk nem kevés időt,mert nem volt blokkunk,és nem igazán akarták így visszaadni a pénzt,kicsit ott balhéztunk,hogy magának biztos nincs gyereke,és nem tudja milyen érzés látni a kis arcán a csalódottságot,meg hasonlók...aztán elkezdték visszakeresni a gépben,hátha megtalálják,de vagy 3 hét is eltelt már a vásárlástól,így nem volt egyszerű...no meg féltem,mi van ha kiderül,hgy már stornózták,akkor jól beégünk.Végül megtalálták az eredeti blokkot,és nem derült ki semmi,úgyhogy visszafizették a pénzt.

Ma egy egy hónapja vásárolt webkamerát vittem vissza,mert nem ismeri fel a gép,és se szó,se beszéd visszaadták a pénzt.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Ja,Babus,én 18 éve nem koriztam :oops: :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Kilopták a dolgozók a legót,és zacskós kekszet tettek bele,ami ugyanúgy zörgött,mintha legó lenne.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: tesco üzletpolitikája, hogy mindíg a vevőnek van igaza, ha vissza kéri a pénzt vissza kell adni. Épp mikor elkezdtem ott dolgozni, akkor váltottak erre a szemléletre. :wink:

Úgy néz ki felnőtteknél tényleg 1 napos ez a vírus, én már jól vagyok. Hangának tegnap volt két hív, Alexának meg semmi. Mondjuk nem is eszik, miből lenne. :? Tegnap is kérte a virslit, egy felet evett, meg apa rizseshúsából :? Örültünk, hogy eszik pár falatot, már nem nézem, hogy mit, csak egyen valamit. Tejet nem kapnak még holnap, utána is csak bögréből. a cumisüvegeket végleg elraktam. :( Ennek a korszaknak is vége, nem mondhatom, hogy boldog vagyok tőle. Az én kicsibabáim felnőnek. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


legokeksz :shock: :shock: :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: tejet 1 hétig nem ihatnak, mi minden mást pohárból iszunk. Ha újra ihatnak tejet, azt már bögréből fogom adni, ha már 1 hete nem cumisüvegezünk, nem adom vissza. Bár a leszokást nem így képzeltem, de ha már így alakult, akkor kihasználom.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,remélem már jobban vagytok.Hú,én már a babakocsi eladásánál is majdnem bőgtem,pont ez az érzésem volt,nem lesznek ők már többé kisbabák,akiket kedvemre tologatok,ez a cumisüveges dolog is annyira a babás időszakhoz tartozik,bebújunk hárman az ágyunkba,mindenki hoz magával egy játékot,odakészítjük a párnáikat...de lehet igazad van,és ha már így alakult,akkor talán én is elraknám...

Zsófi,Móni,Törpi,hogy vannak a bölcsiseink?Holnap megy mindenki?

Babus,jaja,azóta kinyittatom a legot a pénztárnál,biztos ami tuti.Ti jól vagytok?

KépKép
noba
Budapest
 
 


asszem február 12-én megállt a vonalzóm :roll: :twisted:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: köszi, jobban! Ma reggel Alexa kérte a kávéját. Bepróbálkoztam a bögrével. Hát sírás lett a vége és már a szekrényben túrtam, hogy előveszem a cumisüveget, de aztán összefacsarodó szívvel kitartottam. Annyira odaadnám még az én kicsi babáimnak. :cry:

Többiek merre? Hogy telt a hétvége?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: ó, jobbulást! :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


haho CSajok!
koppkopp megvagyunk, nálunk Apának volt kis láza reméljük csak megfázás volt ment is dolgozni remélem nem esik vissza :? hétvégén jöttek nagyik, szombaton fözöcske, takaritás, csak a szokásos :) auchanban vettem sötétkék kordgatyot 500Ft volt játszora tökéletes lesz kis egyszerü darab :lol:
Timi: örülök, h jobban :wink:
Nyulasz: pedig azt hinné az ember h legot nem lehet kibontani hiszen olyan papircsik jön le mikor nyitod de csak az egyik oldala olyan :? :( mindenesetre megjegyzem ;)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


CSajok az jutott eszembe, h ha talizunk és vmi bentire gondolunk mert még nincs joidö, akkor van itt ez a Tündérfalva, lehet h ki lehetne bérelni 2-3 orára, talán jobb mint az eleven mert kisebb ugye (tulképp 1 nagy szoba) de van sok játék és beszélni is tudunk
vagy megint lehetne egy esti vacsis összeröffenést
de a legjobb lenne mind2 :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


uuuutálom hétágra süt a napocska de fuj a szél ezerrel :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: nekünk volt ilyen tálunk. Egy nagy humbug az egész. Én 2 forintot nem adnék érte. :wink: (déditől kaptuk valami nyugdíjas buszos kiránduláson sózták rá)

Tali jó ötlet, mind a kettő! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hahó! Mindenkit elfújt a szél?

Móni: merre vagy? Hogy vagytok?

Babus: ez a tündérfalva jól hangzik, ha kibérelnénk, akkor tényleg tudnánk beszélgetni is, meg a gyerekek is korlátok között tudnának játszani. :? Kérdés az ár. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk, picit folyik az orruk, de mivel volt 1-2 rossz éjszaka a takony miatt, így inkább nem vittük őket bölcsibe a héten
mamánál vagyunk, sétálunk nagyokat, hadd tisztuljanak

Zsófi! van valami konkrét elképzelésetek melyik nap jönnétek? mi vendégségbe megyünk azon a hétvégén de még nincs megbeszélve melyik napokon

Móni
KépKép
reunion
 
 


Zsófi: akkor hova mennénk?
időt mit mondanak nézte vki?
hogy vagytok? bölcsiztetek már?
Móni: jol tettétek még egy kis pihi meg gyogyulás Nektek akkor :wink:
Timi: talán nem vészes az ár...remélem :oops: :lol:

Csajok akkor megkérdezzem ezt a kicsi játszoházat? inkább egy szobát képzeljetek el de van sok játék trambulint ne várjatok azért :wink: és melyik napra? de vagy du?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: naaa :( jobbulást ;) takonykor megint? :(
találjuk ki h mikor lehetséges és megkérdezem az nem kerül semmibe :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nálunk havazik, vagy legalábbis havaseső esik. :twisted: Tavaszt akarooooooook!

Zsófi: jobbulást!

Móni: jó tisztulást, remélem segít!

Törpi: azért bejelentkezhetnél! :wink:

Nyulasz: te merre vagy?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


ÁÁÁ itt is minimálhavazás :evil: :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: :lol: épp kezdtem örülni, hogy már nem nyakig ér nálunk a sár, csak térdig, erre megint esik valami. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jaja :(:(:( itt már hatalmas pelyhekben esik hurrá

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: :( lehet neked is kéne egy antibiotikum-kúra. :? Na, meg a pihenés, dehát tudom, hogy azt a legnehezebb megoldani. Pedig már 1 átaludt éjszaka is csodákra képes. :?

Nekem még mindíg megy a hasam. Semmi más bajom nincs, étvágyam a régi (sajnos), pedig most nagyon kéne, hogy ne egyek gyakorlatilag semmit sem, de éhes vagyok.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!
Itt is borongós az idő, most kezdett esni a hó

Zsófi! hűha tényleg most lett volna a műtét
hát az altatással tényleg nem lehet viccelődni
gyerkőcökkel lehet nálatok is úgy lesz mint Timiéknél holnap már 2 kis ördögöd lesz
reméljük
hiányzásokat nem tudom hogy lesz, nekem nagyon jó a munkahelyem, meg a főnököm is, 2 gyerekes anya, szóval már ő mondta előre, hogy mire számítsak
de gondolom, ha papa nem lesz itthon ugysem akkor mamára is tudok számítani

Tali! nyitva lesz minden pénteken is?

Móni
KépKép
reunion
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: