Új privát üzeneted érkezett!

Helenka: a reggeli vizeletet hűtőben tárolhatod délutánig,nem lesz baja! :)

Zuzmi,Neked is köszi a drukkot! :D
félek nálam nem beágyazódási vérzés lesz,de legyen igazatok!! :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Incifinci! Laptetőd van! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


;) :lol: :lol: :lol: de kár,hogy nem ezen múlik! :lol:

Eszti

Kép
incifinci2
 
 

 
 

Hátha! Szorítok nagyon. Ma nem vagyok túl hatékony, minden bajom van. Főleg hasmenés és hányinger. És még az ebéd is borsófőzelék-szagúra sikeredett :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka: na ez nagyon jó jel,mármint a "rossz szag",gondolom csak Te érzed annak,ilyenkor teljesen megváltozik a szag-érzékelés!! :D

Én pl. folyamatosan pörkölt illatot éreztem,mikor terhes lettem! :lol:
A kakaómnak pl. szörnyű íze lett,pedig senki más nem érezte annak ugyanazt a kakaót,amilyet előtte levő napokon is ittam :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Én úgy tűnik, hogy a tejet nem bírom. Csikar tőle a hasam, felfúvódok meg minden. Pedig sose voltam allergiás.
A párom meg nem érezte borsófőzeléknek az ebédet :)
Tegnap hoznia lellett puffadás gátlót is nekem. Máskor is volt ilyen bajom de tegnap egész nap szenvedtem.
Még mindig nem jött meg, immáron 6. napja.
Eszti, te hogy vagy?

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka! Már 6 napja késik? Hát ez már elég biztató azért. A hasmenés, szagok és a puffadás is elég jó jel! :) Drukkolok nagyon! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


helenka: Nem úgy volt, hogy ma tesztelsz?



vicky79
 
 


Hát.. Vicky, úgy volt :D amíg már nem bírtam tovább és pénteken reggel ellőttem az egy szem tesztemet ami negatív lett.

Réges-régen, egy messzi-messzi galaxisban még kiszámíthatatlan és keszekusza volt a menzeszem, csak azóta 4 évig szedtem fogamzásgátlót, amivel megszűnt a probléma. Most vagy újra bekacsint az összevissza ciklus, vagy valami más. Én az utóbbira szavazok.

Holnap hozza a posta az új tesztjeimet, amit az én drága uram és parancsolóm menten elrejt előlem és majd kedd reggel csinálhatok meg egyet. Ha meg nem esz addig az ideg :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


helenka: Hát a gyógyszer abbahagyás okozhat gondokat. Én szeptemberben hagytam abba és egy normális ciklusom volt csak. Most már 3 hónapja várat magára. Remélem nálad nem ez lesz.



vicky79
 
 


Én oktoberben hagytam abba és 4 rendes ciklusom volt. Kivéve a 2.at, mert az két nappal előbb jött meg.
Ha nem jön meg és negatív a teszt, úgy is dokihoz megyünk húsvét után.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka!

Baba, vagy nem baba? -Ez itt a kérdés! :D

Nem tesztelsz inkább ma? Én már nagyon kíváncsi vagyok! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Megérkeztek a tesztek, most értem haza hulla fáradtan.
Holnap reggel tesztelek és nagyon remélem, hogy baba miatt késik, mert ez már dúrva...

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


De kár! :(
Azért drukkolok holnapra! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok!

Ha lesz időm,ígérem visszaolvasok,de a pici nagyon lefoglal.
Helenka drukk!!!!!

Jól vagyunk,most töltjük a 6 hetet!Levi nagyon aranyos és jó baba!Kezdem összeszedni magam,jön vissza a régi erőm!

Pusz mindenkinek,most már igyekszem sűrűbben jönni! :oops:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Helenka: nagyon drukkolok holnapra,nekem ma eldőlt a dolog...
26.napomon megjött. :(
29-30.nap előtt nem lett volna szabad neki,no de sajnos nem én diktálok :)

Holnap reggel megszúratom magam,mert a 3.napon nem tudok menni megnézetni a hormonszinteket,így a 2.-on vagyok kénytelen menni.

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti, sajnalom :(
En holnap megyek atjarhatosagira.. es van egy sanda gyanum.. tokre szurkal a hasam, tuti vmi nem stimmel, sztem elobb lesz pé.. :(

Helenke, igazan csinalhatnal meg este egy tesztet :)
20140211131327
 
 


Sipike!
Várunk! :) Gyere majd és mesélj! Elhiszem,hogy nem sok időd van a kisember mellett! :)
Incifinci! Sajnálom! :(
Reginand! Majd gyere és mesélj mi volt a dokinál!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Halljátok, Ti vagytok már türelmetlenek! (bagoly mondja)
Már leadtam apának a teszteket és el is dugta előlem. Igérem, a wc-re jön velem a telefon és azonnal írom a rossz hírt- én így érzem.
Sipike, még-még részleteket várok :)
Reginand, gondolok rád holnap.
Eszti, fene a megjövő mindenébe!
Zuzmi, neked a jó a pocaklakóddal ;)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka!
Reggel várjuk a híreket! :)
Igazad van! Nekem most nagyon jó a pocaklakómmal,de azért már kezd egyre nehezebb lenni a pocak.

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


A válasz: Nem baba. Majd legközelebb.
Csak tudnám, hogy mikor lesz az. :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


helenka: Sajnálom, tudom milyen rossz ez.



vicky79
 
 


Helenka! Sajnálom! :( De amíg nem jön meg van remény!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Én biztos vagyok benne, hogy nem vagyok terhes. Csak jönne meg.

Van valami tippetek, hogy most mit csináljak? Kezdjek hőmérőzni? Vagy ovu tesztet vegyek- ehhez cseppet sem értek- vagy most miért szórakozik velem a testem? :)
helenka
 
 


Helenka, sajnalom. :(

Aviva torna.. allitolag van benne olyan ami meghozza.. mas nem jut ezsembe, ill cickafark tea, de csak akkor ha 1000% hogy nem vagy babas..
20140211131327
 
 


Hat vegeztem a dokinal..

kis hijan ajulassal vegeztem.. pedig nem vagyok ilyen szedulos, ajulos fajta, sot sztem meg soha nem is ajultam el..

maga a vizsgalat nem volt fajdalmas, ill egyszer szisszentem fel, gorcsolt, mint a mensinel, meg feszitett- ez utan jott a feketeleves. Feloltoztem, megirta a doki a papirt, kimentem, fizetni kellett volna, de sztem osszeakadtak a szemeim, asszisztens eszrevette h. vmi nem stimmel, leultetett, aztan fekudtem egy fotelban..

a lenyeg: atjarhato vagyok! mindenhol :) es a 8. napon van egy 12mm es tuszom! hurra! :) ja, es a bal oldalon:D eddig a jobbon volt. Sztem ez egy jo jel, vagy egy jel :)
20140211131327
 
 


Köszi reginand, nagy nehezen találtam aviva könyvet, megnézegetem, miről van szó.

Én 999%, hogy nem vagyok terhes, jövő héten azért elmegyünk dokihoz, ha nem jön meg...

A barátcserjét olvastam még amit ajánlanak, de az is tilos terhesen, ilyesmi.
helenka
 
 


Helenka, de mit gondolsz mi az ha nem baba?? ha akkor volt pé-d amikor szamoltad, akkor mas nem lehet :)
de lehet h. azt nem jol szamoltad, nem ?
20140211131327
 
 


most olvasom, hogy milyen rossz volt a vizsgálat, hát sajnálom, viszont hurrá a tüszőnek, ne hagyjátok meglógni ;)

Én nem tudom, mi bajom van, de megbeszéltük és jövő héten doki, mondja meg ő. Már így is 40 napnál túl járok, meg csalódott vagyok meg hisztis, meg minden.

Hogy eddig jól jött meg, most meg szarik rám és stabil negatívak a tesztek hát nem örülök. Tüneteim nincsenek, most úgy is annyit dolgozok, mint a güzü, kivizsgáltatom magam és majd meglátom. hiszti. az biztos.
helenka
 
 


Reginand!
Ez nagyon jó hír! Örülök nagyon! Akkor mindent bele! Drukkolok! Hamarosan jön a várva-várt baba!

Helenka! Azért én nem sietném el a kijelentést,hogy tuti nincs baba. Lehet később volt pé-d és akkor a teszt is csak később mutatja. :wink:

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Megjött!
Lehet a stressz miatt késett. 1,2 napja már tudok kb aludni is.
helenka
 
 


:( Sorry!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Megmondom oszinten meg mindig faj a hasam, nem sok kedvem van akciozni..:(
20140211131327
 
 


Sziasztok!
Jó sokat írtatok mióta nem voltam.
Reginand, ezek jó hírek!Hajrá, karácsonyi baba! :)
Helenka sajnálom hogy megjött :( Szerintem menj el dokihoz majd, hogy mitől lehet, hogy ennyit késik.

Nálunk nem sok újítás van, Bét hétfőn megműtötték úgyhogy kórházban van :(
Ma reggel iszonyat hányingerre keltem, de szerencsére sikerült visszatartanom egészen a munkahelyig... hát, aki hányós terhesen jár dolgozni, az előtt le a kalappal... én csak valami vírust szedhettem össze, de már ez sem annyira jó. Persze mehetek még a kórházba este (nem teher, mert hiányzik a ház ura, de azért ebben a fél méteres hóban ami nálunk van nem olyan vicces).

Mindenkinek szép napot, csak ennyire ugrottam be :)

Kép
samimi
 
 


Lanyok, en nagyon remenykedem egy karacsonyi bababan :)
megneztem egy kalkulatort es a ciklusommal eppen dec.24 re jonne :)
aztan elgondolkoztam azon, h. milyen rossz lenne neki h. csak egy ajandekot kapna :)
20140211131327
 
 


Így, hogy megjött, szerintem nem dokizunk egyenlőre.
Simán lehet, hogy a stressz miatt késte el ezt a hetet a dolog.
Mert az van. nagy kanállal. Már nagyjából tudok éjjel aludni, de így is korán fekszem és még korábban kelek. Fél öt- öt óra és én már kukorékolok.

Holnap este elutazunk édesanyámékhoz, sóginőmhöz kicsit pihenni, jövő héten jelentkezek, mert nem nagyon szoktunk ott netezni, max mobilról ;)

Nagyon köszönöm a korábbi szurkolást és a mostani együtt érzést. Nem csüggedtem el, csak igyekszem még többet akciózni majd apával :D

Reginand, a gyerekért is szenvedni kell néhányaknak, nem csak a szépségért ;)
Samimi, jobbulást a Bédnek, neked is és szurkolok, mert ahogy nézem, lassan félúton jársz :)
helenka
 
 


Tudjatok hogy lehet e most probalkozni vagy le vagyok tiltva? doki, nem mondta, nekem meg meg sem fordult a fejemben h. ne lehetne, de olvastam ilyeneket.
Tovabba nem kaptam semmifele gyogyszert, antibiotikumot. Kellett volna ?
20140211131327
 
 


reginand: Én sem kaptam antibiotikumot, de a próbálkozásra már nem emlékszem. Sokaknak az ez utáni ciklusban sikerül, de általában azoknak, akiknek a hsg-vel nyitják meg a vezetékeket. Én ezt a ciklust kihagynám, nehogy a röntgensugárzástól károsodjon a petesejt.



vicky79
 
 


Vicky, koszi
de nem is HSG s volt :) ez utana jutott eszembe, h. volt meg ott betu.. szoval UH-s volt, nem rontgenes.
Most kicsit beijedtem mert a doki mondta h. hivjam fel ha lazas leszek, es sztem este volt, vagy valami, de elaludtam, reggel meg semmi bajom. Ill egy kicsit meg erzem a pocim, de semmi mas..
annyi hulyeseget olvastam, mar attol felek h. kiszakadt a mehem, vagy megsertettek, vagy mittom en..:(
20140211131327
 
 


reginand: Szerintem ilyenről szó sincs, csak a kontrasztanyag még nem ürült ki rendesen. Ha nem röntgenes volt az jobb ilyen szempontból. Akkor talán nem ugrik ez a ciklus. Nekem röntgenes volt.



vicky79
 
 


Vicky, neked is fajt utana, ill gorcsolt ? Rosszul is lettel utana ? mert en igen, pedig nem vagyok ajulos..
akkor jo, de csak mondta volna a doki ha figyelni kellett volna, nem ?
20140211131327
 
 


Nekem elég kellemetlen volt és nagyon leizzadtam, úgahogy én is pihegtem a lelet kiadásáig vagy 10 percet. Nekem mondjuk utána már nem görcsölt, semmi bajom nem volt. Viszont az ultrahangosnál másnak kell lennie a kontrasztanyagnak. Talán amiatt lehettél te rosszul. Nem tudom. A lázat is talán ezért mondta a doki, de csak találgatok. Meg nekem már nagyon régen csinálták.



vicky79
 
 


Sziasztok

Már pár napja olvasgatlak Titeket, és szeretnék a fórumhoz csatlakozni. Igaz lehet , hogy idén már nem lesz kisbaba Nálunk sem, de azért reménykedek én is még egy decemberi kisbabában:). Hétvégén tesztelek, remélem két csíkom lesz, és akkor olyan december 10-ére lennék kiírva:).
Mi kb. november óta nem védekezünk, de sokat voltunk mi is betegek, így nem tudtunk sajna peteéréskor sokszor akciózni.

Röviden magamról:
Van egy 3, 5 éves kislányom, és egy 2 éves kisfiam. A kislány 2 évet váratott magára, mikor abbahagytam a fog. gátló tablettát, egy évben jó, ha megjött 3-4x:(. De végül beavatkozás nélkül fogant meg. Mivel jó kisbaba volt a kislányom, fél éves korától nem védekeztünk, meglepetésünkre össze is jött rögtön a baba, de Ő sajnos elment, csak pozitív tesztjeim voltak, de a dokim már nem látott semmit. Simán meg is jött, és azzal el is ment. Utána a következő ciklusnál nem, de a következőnél rögtön terhes lettem, Ő belőle lett a kisfiam:).
Mindkét gyermekem sok-sok vajúdás után, végül császárral született.

Mindenkinek nagyon drukkolok, hogy mihamarabb pozitív legyen a tesztje.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Szia Orsi, Udv itt.
Remeljuk nemsokara pozitiv lesz a teszted :)

Vicky, megnyugodtam kicsit, ma mar semmi bajom, mintha nem is tortent volna semmi.
Tovabbra is remenykedem :)
20140211131327
 
 


Samimi, miért műtötték a párodat? Nem rémlik, hogy írtad.

Orsi, üdv köztünk.

Reginand, nekem aznap estig fájt a hasam a legutolsó (3.) HSG után, de a jobb oldalt megnyitották. Nekem nem mondta a doki, hogy nem próbálkozhatunk. Szerintem ha károsodott a petesejt, akkor meg sem termékenyül, vagy nem marad meg a baba. Ha Nálad meg nem is röntgenes volt, akkor ez nem is lényeg. Vagy esetleg hívd fel a dokidat, ha nagyon bizonytalan vagy.
Párod is volt tegnap dokinál?

Azt hittem, hozhatok Nektek ma egy jó hírt -Zuzmi, bocs, szándékosan nem reagáltam a nekem szánt kérdésedre, miszerint hogy állunk-, merthogy túl vagyunk az első lombikon, aminek az az eredménye, hogy augusztusban újra kezdjük. Szóval sajna nem sikerült. Jól kibőgtem magam (meg még fogok is szerintem), de addig jól kispontánkodjuk magunkat apával, aztán ki tudja. :)
Szóval mi sem férünk be már a 2013-ba, ez sajnos tuti.

Vicky, megnyerted már a 24 órás mérőt?

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs

Sajnálom nagyon!

Azt kívánom, úgy legyen, ahogy mondtad, jöjjön össze a baba spontán!! Elhiszem, hogy el vagy kenődve nagyon.
Nekem van olyan ismerősöm, akinek a 2. babája spontán jött össze, (nem is akartak másik babát), úgy, hogy az első babája lombik volt.

Úgyhogy hajrá! Drukkolok én is!

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Reginand: mikor nekem volt az átjárhatósági az egy napos klinikán, "receptre" írták fel az együttlétet,mert olyankor még nagyobb az esély összehozni a babát :)
sajnos nekünk akkor nem jött össze,pedig akkor még átjárható is voltam,és egy kis kaparást is csinált a doki...

mindenki másnak a szobánkban hetekig tilos volt az együttlét, nekünk nem! ;)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Érdekes,hogy most értem volna a végére az előző ciklusomnak,és már tegnap véget ért a menstruációm,csupán 2 napos volt megint,mint előző hónapban... :oops:

Helenka: annyira sajnálom,hogy nem baba volt a dologban :( Annyira drukkoltam.... :?

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Helenka, lemaradt, én is nagyon sajnálom. Pedig meg voltam győződve róla, hogy baba. :oops:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs,
sajnalom hogy nem sikerult:( de miert csak augusztusban? nincs mar hely??

Koszi a jotanacsokat, idokozben meg is nyugodtam :)

Incifinci, nekem eddig is csak ennyi szokott lenni, mar megszoktam ill csak neha aggodom.
20140211131327
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: