Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Gica, Andi!
Üdv köztünk! Örülünk nektek :)

Kata!
Ne parázz a szoba miatt, csak kapjátok össze magatokat :)
Mi már most neki fogunk kezdeni, amikor hazaérünk anyóséktól. Másfél szobás lakásból kell valamit kihozni 3 gyereknek...Nem lesz könnyű! De én nagyon parázok, mi lesz, ha lefektetnek, és már nem tudok semmit sem csinálni...Bízzam a férjemre? :shock:

Times!
Jók a képek, ne szerénykedj :) A lényeg látszik!

Ma ebéd után repülünk Kingáért. Kiengedik végre!!! :lol: Már nagyon várom!!!

Kép
Kép
maminti81
 
 


Üdvözlet az új belépőknek!! Nagyon örülünk ha csatlakoznak hozzánk!!

Tontica
Nem tudom, vagyis valamit elszámolt még az elején a doki. Jan 6. volt az utolsó mensi. Én meg nem is figyeltem , meg azt se tudtam, hogy hogy kell ezt számolni. De most már ez a jó és végleges!!! Úgyhogy nagyon egyformán haladunk!! A koraszüléstől én is rettegek, pedig nem szabadna rá gondolni!! De hát elég nehéz!!! Én mindig bíztatom a kicsiket, hogy 40. hét a cél, de 38-al még kiegyezek, de addig tessék bentmaradni a jó meleg, biztonságos pociban!!! :)

Maminti

Sajnálom a kislányodat, de a lényeg, hogy ma hazavihetitek!! Jobbulást a csöppségnek!! Teljesen együttérzek veled!!!

Times
Szép, nagy pocid van. Kapsz még levegőt???

Egok
János kórház Budapest. Persze valahogy biztos lesz, de azért aggódom eléggé. Előre is köszi szépen a matricát!!! :)

Gica
Nekem is Ők az elsők és ezért nekem ez a természetes. Sokszor beszélek többesszámban más mamikhoz is pedig Nekik az a természetes, hogy egyet várnak. Én még nem vártam egyet így nem tudom az milyen. De nagyon, nagyon boldog vagyok, hogy rögtön kettő csöppséget kapok!!! :) Én is rettenetesen kíváncsi vagyok már a nemükre , szerdán azt mondta a doki a rendes uh-n, hogy várjak még 2 hónapot. Ez megőrült!!!?? :) Addig ki se bírnám, így Mi is elmegyünk majd privát fizetős 4D-re. Sok helyen van ilyen az országban általában 10 ezer Ft körül van.

Mindjárt nyomok fel egy táblát , mert nagyon rég volt. Tontica, Andi, Gica. Ha szeretnétek bekerülni küldjétek el az adatokat lécci!!! És többiek gondoltam még a tesókat is beleírhatnánk (ahol van) :)

Ja és lécci segítsetek jövőhéten szeretnénk a vidéki rokonokat meglátogatni, de sajnos nagyon messze laknak. :( 3-3,5 óra kocsival az út. Én nagyon szeretnék menni, kimozdulni, beszélgetni velük, de bennem van a félsz is, hogy nehogy valami baj legyen!!! Szerintetek mit tegyek?? merjek nekivágni???

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Kép

Kép
Kép
kiscsillag
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak gyorsan mert 1-re megyek EKG-ra.

Kiscsillag: szerintem nagyon szep a tabla es nagyon szeretnek benne lenni!
28 eves vagyok, Spanyolban elek, Szules varhato idopontja: 2007 10.13. babak: meg titok

Maminti: eljen, nagyon orulok hogy Kinga jol van es hazamehet!!!

Most mennem kell majd folytatom utana!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


sziasztok
köszi. jövök is majd, amennyit tudok
igen, megvan, h a dokinénim az Istvánban dolgozik, így gondolom, ott is szülök.
nekünk is az elsők, és mi is másfél szobát alakítunk ki sváci kisbicska-módra (nagyon multifunkcionálisra megyünk, ja)

Kiscsillag, én is szeretnék a táblázatba bekerülni. 29 éves vagyok, október 19 a határidő, és Boiskó Klára a dokinénim.
én a helyedben mennék a rokonokhoz. később úgysem fogsz ;)

Kép
an°°di
 
 


Kata, én is kérem majd ám matricát, ha lehet. majd veszünk hozzá kocsit. most még mobil vagyok, bár mintha mostanában napról-napra nőne a hasam, és a fényképedet elnézve, nem is csodálkozom. Apuka azért lesett egy nagyot, h jaa, és még ilyenebb lesz??? de örülünk, és tök jól nézel ki!! :D remélem, majd én is.

Tontica kérésére megy majd pocakos kép. addig növünk kicsit. :P

Kép
an°°di
 
 


Maminti, először is tök jó, h a kislányod jól van és hazamehet.
másodszor, én nem ismerem a férjedet, de én jobban szeretném, ha a lakás előbb lenne kész, mint ahogy én totál "felpuffadok" és kórházba vonulok. elkél a pasiknak is a segítség (még ha nem is fizikai, hanem 'csak' lelki támogatás), meg biztosabb, h minden olyan lesz, amilyenre te is szeretnéd. és a pasiknak, sztem, sokszor az a legnagyobb sgeítség, ha elmondják nekik, h pontosan milyenre szeretnéd, és ők megcsinálhatják. :)

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok

Gica!
Én 4D-s uh-on tudtam meg a babók nemét, a 19. hetes genetikai uh-on annyira mocorogtak, hogy a doki még megmérni is alig bírta...
Amúgy a 4D-n 22hét+2naposan voltam!!!

Kiscsillag!
Levegő: még egyenlőre okés, igaz ha egy kicsit túlzásba esek evés terén, akkor alig-alig...


Egyébként az ismerősök szerint kicsi a pocakom így a 6. hónapban, ahhoz képest, hogy két babó lakik benne!!! Szerencsére eddig még csak 3-4 kg jött fel, de szerintem majd most fog megugrani, mert mostanában olyan étvágyam van, hogy csuda...

Kép
Kép
times
 
 


Kiscsillag! Köszi a táblát, szupi. Annyit ha majd rakod be az új jelentkezőket, légyszi javíts, hogy a dokinénimet Kocsis Évának hívják.
Szülésznőt írunk? Ő Újváriné Borika.
Ja és menjél rokonokhoz mindenképpen. Kocsival mentek nem? Akkor ha elfáradsz, akkor álljatok meg. Nyújtozkodjál, meg ilyenek. Víz legyen nálad elég, és ha rossz minőségű, zötyögős az út, akkor kérd meg a férjedet, hogy menjen lassabban.

Én tegnap voltam Nohabbal (vonat) Tapolcán (3,5 órás út oda, aztán vissza), na az durva volt, ma már nem vállalnám be, főleg visszafelé volt már húzós, szétrúgtak a gyerekek. Kicsit be is paráztam, nehogy baj legyen. Este 11-kor értünk haza, fürdés, és úgy aludtam reggel hétig, mint akit megvertek.

jó hétvégét mindenkinek.
Puszi

Kata

Kép
egok
 
 


Tontica!

Írd meg, hogy van spanyolul, hogy Ikrek a fedélzeten, de lehet más is ha akarod. (Apa lelkes.)

Csak gyorsan, ha lehet.

köszi

Kata

Kép
egok
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszömöm a kedves fogadtatást, aranyosak vagytok!

Úgy látom vannak néhányan, akik hasonló cipőben járnak mint, mi azon kívül, hogy ikreket várunk. Mi is másfél szobás lakásban élünk, úgyhogy törjük a fejünket, hogyan is rendezkedjünk majd be ügyesen úgy, hogy elférjünk mindannyian.

Kiscsillag!
Mi a múlt héten voltunk Nyíregyházán autóval. Kicsit elfáradtam, de megálltunk néhányszor, sőt volt úgy, hogy a hátsó ülésre költöztem, hogy egy kicsit elnyújtozzam. Így nem volt olyan problémás.
Köszi, hogy beleraksz a táblázatba. Adatok: 34 év, Budapest, a kórház a Péterfy S utcai és Domokos Tamás a doki. A babák nemét még nem tudjuk.

Kata!
Kérhetnénk mi is matricát? Nagyon örülnénk neki!
Remélem kiheverted a vonatozás fáradalmait!

Times!
Köszi a 4d-s infót. Azt hiszem én is felkerekedem és elmegyek egy ilyenre. Már olyan kiváncsi vagyok a nemükre.

Puszi
Gica
gica1
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem volt netunk, nem tudom miert!

Ugyhogy Egok ezer bocs de csak most latom amit kertel tolem. Remelem meg nem keso bar van idom boven, meg 5 honap :lol:
Igy hangzik spanyolul: MELLIZOS A BORDO

Gica udv itt! Te mennyi idos terhes vagy? Nincs tickered a hozzaszolas alatt es igy nehez lesz kovetni, nem akarsz rakni?

Tenyleg nehez lesz masfel szobas lakasbol de nem megoldhatatlan, gondolom a gyerekek egy szobaban lesznek, nem?

Nekunk van ket gyerekszoba csak nagyon kicsik, az egyik fele a masiknak es oda kell majd attenunk a nagyfiamat a ket kicsit pedig abba a szobaba ahol most van a fiam.

Na, mennem kell mert hisztizik a kolok!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Hát, nem egy leányálom...
Pénteken hazahoztuk Kingát. Annyira örültem! Szombaton anyukámék jöttek értünk anyósomékhoz. Hajnalban rohantam ki, elkezdődött a hasmenés...Aztán hányás...Jól bekaptam én is! Alig bírtam ki Miskolctól Bp másik feléig az utat. :( Most is ramatyul vaygok. Kingát a család látja el, nem akarom újra megfertőzni, meg annyira gyengus vagyok, hogy nem is tudnék semmit sem csinálni vele...
Úgyhogy most nem is reagálok, bocsi!
Csak egyet:

Egok!
Nekem is ugyanez a párosítás volt :) Legalábbis szülés előtt. Mert a Borit sürgős ügyek hazahívták, pont, amikor szültem, úgyhogy végül ügyeletes szülésznővel voltam. De ő is nagyon aranyos volt.

Megyek lábadozni.

M

Kép
Kép
maminti81
 
 


Marminti, jobbulást!

Tontica, átadtam az uramnak a megfejtést, remélhetőleg a matricakivágó haverunk még nem látott neki a dolgoknak. De így vagy úgy lesz, tutira:o)

Andi, Gica természetesen készül nektek is.

Ma nekiláttunk a lakásátalakításnak, amit én takarításba fullasztottam. Kicsit kilátástalan, de legalább elindítottuk a lavinát.

Kata

Kép
egok
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok, de én néha elszontyorodok, máskor meg nagyon happy vagyok...
Szomorú: mert félek a szüléstől, félek, hogy amíg a kórházban leszek, mi lesz a Gergőmmel, (a nagyik össze ne vesszenek), izgulok: a babók egészségesek legyenek, és mikor haza jövünk minden simán menjen....

Bocsi, de egy kicsit megkönnyebbülök, ha ezeket kiírhatom magamból!!!!

Kép
Kép
times
 
 


sziasztok!

volt nektek az elején ez a barnázás-dolog?
nekem ma reggel volt egy halványbarna csík a betétemen. jól besz*rtam. felhívtam a dokit, aki persze azonnal látni akart, de szerencsére a gyerekeknek semmi bajuk. se vérömleny, se semmi más gond. mondjuk a szexet megtiltotta ismét :? , de hátha később megengedni, nem? :oops:
vett vmi kenetet is, biztos ami biztos, és jövő héten (16ik) megyek genetikai uh-ra meg afp-re.

ugyeugye nem lesz gáz? ez ugye nem életveszélyes tünet?
próbálok megnyugodni, elég jól megy, de azért jól esne hallani, h másnak is volt ilyen problémája a második trimeszterben (is) és mégsincs semmi baj.

Kép
an°°di
 
 


Szia Andi!

Nekem még a Gergőnél volt szex után ilyen kis barnázgatás, akkor a doki azt mondta, hogy szex közben sérültem meg, tehát csak óvatosan, de nem lett semmi gond... Ne aggódj bizti nálatok is minden okés lesz!!!!

Kép
Kép
times
 
 


andi
sajnos én is barnáztam a 9. és a 10. héten is . Aztán a 12. héten meg ömlött belőlem a vér. :( de olvass vissza ha érdekel, a lányoknak már leírtam. Szerintem most mellőzd a szexet és sok-sok pihenés, ágynyugalom!! Ugye nem dolgozol???? Ja és MagneB6 vitamint szedjél!!!

times
Én is ilyen hangulatingazdozó vagyok sajnos. Ez biztos a hormonok miatt van. Nem???

drága maminti
Jobbulást kívánok, vigyázz Magatokra nagyon!!!!!

pusszi Mindenkinek!!! Kép

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Kiscsillag!

Igen én is a hormonokra fogom, de már több kismamától is hallottam, hogy a második babóval jobban izgultak(nak), nálunk pedig egyszerre érkezik a második és a harmadik...

Kép
Kép
times
 
 


Marminti!
REmélem már jobban vagy! Mi okozta ezt a hasmenést, hányást? Valami vírus terjeng?

Tontica!
Igen, a gyerkőcöket egy szobába, méghozzá a kisebbe szeretnénk költöztetni, amit most a kispapa birodalma, mint dolgozószoba... De ez megszűnik és itthon nem fog dolgozni, csak velünk foglalkozni :)
A kisfiad hogy viszonyul a testvérekhez? Tudja már, hogy két baba fog még mellé érkezni?
Mi most járunk a 18. hétben. Majd szeretnék felrakni én is vonalzót, de eddig még nem bíbelődtem vele.

Kata!
Előre is köszi a matricát! A férjed lassan nagyüzemben lesz kénytelen gyártani... :)

Kiscsillag, Times!
Hangulatingadozásaim bizony nekem is vannak. Néha beijedek és el sem tudom képzelni, hogy lesz türelmem két csöppséghez, máskor meg annyira boldog vagyok, és alig várom, hogy láthassam őket. Persze csak akkor, ha itt az ideje. A koraszüléstől én is nagyon félek, remélem kihúzzuk mi is legalább a 37-38. hétig. Én is próbálom megbeszélni velük, hogy szeptember előtt (szept.23-ra vagyunk kiírva) semmi szín alatt ne akarjanak előbújni, mert addig sokkal jobb, ha együtt vagyunk...

Andi!
Remélem barnázásügyileg minden rendben. Voltál esetleg orvosnál is már? Biztosan megnyugtatott.

Gica
gica1
 
 


Sziasztok Lányok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok!
Engem Tontika talált meg egy másik topikban és csábított ide hozzátok!
Én lombikos voltam,így lettek a kis albérlőim!Nagyon bírjuk egymást,mert nem csinálnak nagy gondot,hogy itt laknak nálam!Se hányinger semmi.Annyi talán,ha sokat mászkálok,vagy vezetek akkor bekeményedik a hasam és a gyomrom tájéka!Kaja után meg mint egy hordó,úgy bedagadok!Pihizek 2órát utána minden rendben lesz!
Szeretnék én is bekerülni a táblázatba ha lehetséges!Köszike!
Szilvi
Vendég
 


Maminti: hogy vagy?

Egok: Te meg nem tudod a babak nemet vagy csak en nem emlekszem? Ennyi idos terhesen mar lehet tudni. Olyan kivancsi vagyok az enyemek mik!

Times: en mostanaban kezdem jol erezni magam es nem szontyolodok mar el csak turelmetlen vagyok, olyan lassan tellnek a napok! :roll: En attol felek mi lesz ha megszuletnek mivel mar tudom milyen egy ujszulottel ezert rettegek ket ujszulottol de majdcsak lesz valahogy!
Kepzeld a nagyfiam tegnap ota bilibe vegzi a dolgat, olyan buszke vagyok ra es olyan boldog vagyok! :D Te Gergod?

Andi: Teged mar probaltalak nyugtatgatni a masik topikban remelem mar nem verzel, ez sokmindentol lehet, sok no verzik a terhessege alatt es megsem lesz belole gond persze azert oda kell figyelni! En 4 napon keresztul vereztem a 8. het korul es szigoruan fekudnom kellett. Azota /lekopogom/ semmi!
Te milyen nemu babakat szeretnel?

Kiscsillag: Te hogy vagy? Meg mindig fekudnod kell? Teljesen egyidosek a babink, erzed mar a mocorgast? En azt hiszem kezdek erezni valamit.

Tenyleg, nagyobb terhes Lanyok milyen erzes amikor mocorognak a babak? Meg tudjatok kulonboztetni Oket? Mennyivel kulonbozik ez az egyes terhesseg alatt erzett mocorgastol, mar akinek van ilyen tapasztalata.

Gica Te erzel mar valamit? MIkor mesz legkozelebb uh-ra? En csak 20 hetesen. :( :evil: Pedig olyan nagyon kivancsi csacsi vagyok! :roll: Nalunk nagyfiu lesz a kis gyerekszobaba es a ket pici a nagyobbik gyerekszobaba ami abszolut nem nagy de azert elferunk egyenlore.

Benszi tok jo hogy csatlakoztal!!! :D Egyre tobben vagyunk, sosem gondoltam hogy en egyszer az ikres topikba irogatok majd, oszinten szolva fogalmam sincs miert lettek nekem ikreim a csaladban nincsenek bar talan azert hogy a ferjemet kiidegeljem :lol: mindig mondogatta hogy: csak ikreket ne!!! :lol:
Azert meg ne eld bele Magad abba hogy nem leszel rosszul, az majd kesobb jon :lol: de az is lehet hogy Teged ez elkerul. Nekem is be szokott kemenyedni neha a hasam de nem veszes.
Latom Te is fiu-lany parositast szeretnel, nalunk ez igy nezne ki: Alex/Sofia

Kiscsillag dobnal egy kibovitett tablat legyszives!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


sziasztok!
szia Benszi!

csak gyors bejelentkezés. barnázással minden oké, elmúlt, gond egy szál se. este meg reggel kicsit "fájdogál" a hasam lenn...sztem nőnek. reggel-este nyomok 2 Magne B6ot.
igen, Gica, a dokinéni tök jó fej volt, megnézte őket, minden okésnak talált, így én sem aggódom. talán kicsit túl sokat sétáltunk vasárnap. nemtom.
Kiscsillag, nem olvasok vissza (remélem,nem bánod), mivel nem szeretnék olyan szorikat olvasni/hallani, ami oké, h velem is megtörténhet, de nem akarok rá gondolni. a gondolta hatalma...tudod :) így is ismerek egy kismamát, akivel....nem is akarom leírni sem. most ez nem a horrorsztorik ideje.
amúgy pedig dolgozom. hát ez mondjuk így elég erősen hangzik: tanítok általában naponta 1.5-4.5 órát. nem túl megerőltető, és addig szeretném csinálni, amíg csak lehet.

ma voltam védőnőnél: vérnyomás oké (130/85 szerinte magas kicsit, sztem jó), kilók: eddig +3,5 (sztem ez sem vészes), és 6 hét múlva megyek újra.
az elég is, mivel jövő szerdán megyünk dokihoz (16.hét ugye). gondolom, lesz genetikai UH meg afp (minekis???? :roll: )

Kép
an°°di
 
 


Tontica, igen, ovastalak a másik topikban is, köszi, már megnyugodtam hétfőn ;)
DE nem véreztem, csak nagyon halvány barna csík volt a betéten. szerencsére.
persze, azóta fekszem sokat...
asszem egy fiút és egy lányt szeretnénk.
egy kukis mindenképp preferált, de sztem nem esünk kétségbe két lány v két fiú párosítástól sem.
meglássuk...talán már jövő szerdán... :shock:

Kép
an°°di
 
 


Maminti81: Szia! A Klarka az Eszter nevet fedi:)

Örülök, hogy itt is találkoztunk!!

Mikor jöttök Pestre?

Eszter+Andris
klarka
 
 


Ó, már a 18 hetes UH-n egyértelmű volt, hogy férfiak.
:D

Kata

Kép
egok
 
 


benszi :)
üdvözöllek az ikreskismamik körében!! :D :lol: Légyszives add meg az adataidat és beteszlek a táblába. Amúgy Mi is lombikosok vagyunk. :) Neked hol sikerült, ha nem titok?? :) Mi Kaálisok vagyunk.

egok :)
úgynézki mégis maradunk. bár ez még változhat az utolsó pillanatban is. eléggé félek nekivágni (nagyon messze van :( ) féltem a Kincseimet nagyon!!!!
Te egyedül tudod a nemüket?? Kis kiváltságos! :D :lol:
pedig elvileg Times is tudhatná már nem???

maminti
jelentekezz!! hogy vagytok?? remélem minden a legnagyobb rendben!!!!

tontica
:)
igen, még mindig feküdni kell. :( valójában végig nagyon kell vigyázni, ágynyugalom végig. tudod veszélyeztetett vagyok. :( de azért most már sétálgatunk kicsit, mert különben begolyóznék. :oops: Én még nemérzek semmit. :( de Mi tényleg napra pontosan haladunk!! :) jövőhéten 16. hetes AFP. Nálatok is van ilyen??
Gondoltam még megvárjuk Boszti adatait is , és akkor Ő is bekerül és akkor teszek fel újat oké???

andi :)
semmi baj, a lényeg, hogy minden rendben!!! Itt is, ott is. :) de azért vigyázz ám nagyon magatokra!! 16. hét csak AFP a genetikai UH az a 18. héten lesz. Remélem akkor már megtudjuk a kicsik nemét!! :)

Ha valaki közben megtudta a nemüket a babáknak , kérem jelezze!! :)

És mindenkinek kellemes hosszúhétvégét!!!
Kép

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Kiscsillag: Times is tudja a nemuket, ott is ket kukis van, eddig ferfiuralom van! :lol: Ott is van a tickeren hogy Balint es Kristof! De edi ez a micimaci! :lol:

Andi: en is fiu-lanyt szeretnek vagy lany-lanyt! :D Ennek ellenere tuti fiu-fiu paros lesz! :lol:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Kiscsillag: egy-ket tipp a tablahoz /persze ez a te reszortod es azt csinalsz vele amit akarsz/ en kivennem a dokik nevet mert szerintem az nem fontos es beirnam inkabb mindenkihez a kovetkezo vizsgalat idopontjat hogy tudjuk legkozelebb kiert kell izgulni.
Pl.: majus 29. uh. nekem a 20. heten

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!
Andi!
Nekem a vérnyomásom 110/70 .Szerintem a tied nem vészes,de a dokik tudják!
Tontica!
Nagyon szép neveket választottatok!
Nálunk a nagymamám és a dédim is ikrekkel volt terhes!Nekem a lombik jött,de folytatom a hagyományt :lol:
Kiscsillag!
BMC-be járok!Kaális voltam kb.4évvel ezelőtt.Kovács Péter volt a dokim.Imádtam csak nem sikerült és meguntam,ezért mentem át a Jánosba!
Adatok!
32 leszek mindjárt,Éeden lakom,2007.12.16.,János kórház,Dr.Zsolnai Csaba
Jó hétvégét mindenkinek!!!
Szilvi
Vendég
 


Bocsi:Érden lakom!! :lol: :oops:
Vendég
 


Kiscsillag, köszi ;) ma kérdeztem ki a 2 hónapja szült barátnőmet az uh-k rejtelmeiről. hogy mennyi izélés van....nem értem...minek kell a 16. és a 18. héten is menni?
no, mindegy. szívesen elnézegetem őket, de sajna a dokinál elég gagyi az UH-gép....majd akkor a 18. heti. hátha látszik akkor már valami (vagy ugye pont, h nem) :shock: figyeljük majd nagyon...tök izgiiiiiii

Szilvi, sztem is okés ez a vérnyomás. bár néha tuti magasabb... a példákat sorolhatnám, h mikor, de most épp nem érdekel semmi idegesítő részlet. ;)

amúgy van különbség a lombikos és nem lombikos ikertherhesség között, ugye? ahogy Móricka (azaz én) elképzeli, nektek Benszi és Kiscsillag, eléggé sok mindenen kellett már keresztül mennetek eddig, mire ide eljutottatok. ebben az esetben az aggodalom érthető, és pihenjetek sokat!!!! :!: :!: :!:
én csak annyit vettem észre (barna foltok SEHOL!), h kicsit fáradékonyabb vagyok. semmi más. vannak napok, amikor Apuka előbb álmosodik el, mint én. :D biztos, csak együttérzésből...ő is szeretné kivenni a részét a várakozásból :P

mivel nagy a csend, én sem 'őrjöngök' itt magamban.
mindenkinek nagyon kellemes hosszú hétvégét bárhol és bárkivel töltitek. (bár, h kivel/kikkel, arra van tippem ;) )
sziasztok
:arrow:

Kép
an°°di
 
 


Pihenjetek sokat, meg törjétek a fejeteket, hogy mire lesz feltétlen szükségetek, és arról készítsetek listát. Ha minden szarságot összevásárol az ember, amit ajánlanak, na annyi pénz nincs a földön.

Mi folytatjuk a múlt hétvégén elkezdett lakásátalakítást. Jövő héten szerdán megyek védőnőhöz, csütörtökön meg UH-ra. Mostmár nagyon kíváncsi vagyok rájuk, hogy mekkorák. (Kell-e 50-es rugdalózó, vagy elég ha 56-ost veszek?)

Vettem ma pelenkát a Tescoban, Libress újszülött, 2-4 kg között. Ennél kisebb már asszem nincs:o)
Meg voltam Brendonban is, de nagyon brutál árak vannak ott. Csak akartam venni Avent kézi mellszívót, meg 1-2 cumisüveget is. Valaki nem tudja, hol lehet ilyet olcsón venni?

Puszi

Kata

Kép
egok
 
 


Sziasztok!!!

Benszi
Gratu neked is és üdv. köztünk, remélem te sűrűbben jelentkezel, mint én, mi mostanában állandóan kint vagyunk, Gergőm fel kel és már adja is az utasítást: Kimegyünk...

Tontica
Én is nagyon félek, hogy mi lesz majd velünk - három gyerkőc...
Bili téma: esténként szoktuk elővenni és akkor produkál is, de néha már szól, hogy most vegyük le a pelust, mert pisilni szeretne a bilibe, vagy a wc-be. Most, hogy jó idő volt többször levettük a pelust, csak az a baj, hogy ruhástól guggol le és úgy pisil...
Mozgás: Számomra teljesen más, mint a Gergő volt, igaz ő nagyon lusta gyerkőc volt, mikor elfolyt a magzatvízem és a kórházba vizsgált még akkor is szundizott, sőt minden uh-on aludt...
Most viszont két nagyon aktív babóm van egyenlőre, de már kezdem úgy érezni, hogy fogy a helyük, mert mintha kevesebbet mozgolódnának, de persze mocorognak érzem is csak annyira nem intenzív, de az is lehet, hogy most 4 hét alatt 5centit nőtt a pocak és jobban elbújnak???? Nem tudom :lol: :lol: :lol:

Kiscsillag
Nálunk is két fiú lesz, Bálint és Kristóf (egyenlőre...)
Tontica ötlete nekem is tetszik. Én máj. 8-án védőnénihez, 9-én pedig dokibácsihoz megyek!!!

Andi
UH: én a 7., 12., és a 19. héten volt csak, azt nem is tudom mikor lesz a következő, de eddig csak ez a három volt. Afp nekem is volt, csak nálunk Győrben előbbrébb hozták, 15hét+0nap kellett mennem!!!

Kata
Azon gondolkoztatok, hogy oké választottak két fiú nevet, de hogy melyiket melyik babónak adod majd???

Kép

Kép
Kép
times
 
 


Persze, amint kitaláltuk a neveket, tudtuk, hogy A lesz Roland, B pedig Milán. Nekem kb. egy hete mozognak kevesebbet mint eddig, de nem is kevesebbet, csak finomabban, nem rúgják le a belső szerveimet. Két nappal ezelőtt volt egy nap, hogy már piszkálgattam őket, hogy na... tessék kicsit sportolni. Ma viszont kitettek szépen magukért, most is megy a fészkelődés. A hidegfront lehetett talán ilyen hatással rájuk. Viszont ma jó ha egyszer keményedett be a hasam, szerencsére.

A lábam viszont kezd nagyon durva lenni, tökre be van vizesedve. Normál állapotban 36-os a lábam, de vettem egy 38-as papucsot boldog előrelátásból. Ma az se jött rám, az uram papucsában flangáltam itthon egész nap.

A 30-32. hét között is van normál terhességnél is UH, hogy megmérjék mekkora a gyerek.
Puszi mindenkinek.

Kata

Kép
egok
 
 


Sziasztok!
Andi!
Nekem már volt spontán terhességem és lombikos is!
Tulajdonképpen a lombiknál minden idegszáladdal a testedre figyelsz,mert tudod,hogy betették a babákat oda!Az a két hét,amíg kiderül szörnyű!No meg az injekciók előtte és azóta is 12.hétig!Sok különbség nincs szerintem,mert minden terhesség más!
Onnan tudtam,hogy végre sikerült a lombik,hogy a beültetéstől számított kb.4 naptól már leszakadtak a melleim annyira fájtak!És a spontánnál is így volt!Csak akkor még nem tudtam,hogy ez azért fáj ennyire.Menstruációnál mindig fájt,ezért nem volt gyanús!SCak a fekete vérzés volt az!
lombiknál semmi menstruálás,1-2 hányinger és kisebb vérnyomás,de semmi más!Ja pocikeményedés,de az nagyon!!!!!
Times!
Kemény lesz 3 fiú,de nagyon gratulálok hozzájuk!Én a vegyespárost bírnám nálunk!
Vendég
 


Benszi
Igen én is úgy gondolom, hogy három fiú... Mi lesz velem??? De most már feldolgoztam, igaz jó lett volna egy kis csajszi, nekem anyuval olyan jó a kapcsolatom, mindig arra vágytam, hogy majd a saját csajszimmal is ilyen jó barátnők legyünk...
De lesz három robbantó kisfiam, jó ez így, csak tényleg egészségesek legyenek, (és jók...)!!!!

Kép
Kép
times
 
 


Sziasztok LÁny ok!

Remélem mindenkinek jól telt ez a pár nap!

Benszi!
Üdv a csapatban! Ezek szerint, folytatod a családi hagyományt az ikrekkel! :) Neked legalább már a családban tudnak tanácsokat adni, hogyan célszerű az ikrekkel bánni. Én kicsit még tartok attól, hogyan fogok egyszerre két gyerekre figyelni, de majdcsak kialakítjuk a dolgainkat...

Tontica!
Én is csak 20 hetesen megyek majd uh-ra, addig nem tudom, milyen nemű gyerkőcök növekednek a pocakomban... Nekünk teljesen mindegy, hogy fiúk, lányok, fiú-lány fejlődik-e odabenn. Inkább a családtagok azok, akik a nemek iránti kívánságaikkal halmoznak el. Dehát ugyebár ez már eldöntött tény, csak még egyenlőre titokban van... :)
Igazából nem tudom, hogy mocorognak-e már, néha olyan fura remegést érzek, de csak nagyon rövid időre és fogalmam sincs, hogy ezek ők vagy valami más.... :roll:

Kata!
Szép neveket választottatok! Bár a Rolanddal én elfogult vagyok, mert a kispapa is Roland... :)
Te mikor érezted, hogy mocorogni kezdtek? És milyen érzés volt?
REmélem a lábaidról azért lemegy majd a víz. Póckold fel egy kicsit, úgy pihengess, bár lehet, hogy ezt már megtetted, vagy a lakásátalakítás miatt nincs is időd rá...
Megvetted már a kézi mellszívót? Én nem vagyok járatos ebben a témában, de valamelyik ismerős kismama véleménye szerint a kézi nem olyan jó. Nem tudom és nem is akarok okoskodni, csak mint lehetőséget vetettem fel...

Times!
A Ti neveitek is szépek! Mi még nem jutottunk dűlőre név-ügyben... MÉg keresgélünk... :)
Ha nagyon szeretnétek kislányt, be kell vállalni még egy babát, hátha ő kislány lesz! DE mi van, ha még 1 vagy 2 fiú lenne... :wink: :)

Andi!
Úgy látszik, orvosa válogatja, hogy milyen sűrűn van uh. Egy okos könyv szerint 5 uh vizsgálatot szoktak javasolni:
0. szűrés: az első megjelenéskor,
1.: 12-13 hetesen
2.: 18-20 (bár máshol ezt 16 és 19 hétre írják...)
3.: 30-32
4.: 36-38
Szóval általában ennyi, de szerintem orvos- és kismamafüggő. Hiszen van olyan, (lehet, hogy majd én is), aki ezek mellett még elnyargal egy 4d-s uh-ra is, hogy jobban megnézhesse az apróságokat...

Kiscsillag!
REmélem Ti is jól vagytok, minden rendben veletek! Pici sétálgatás biztosan nem árthat, vagy egy kis ücsörgés a kertben, vagy egy parkban a jó levegőn!

Lányok!
HOgy vagytok a derékfájással? Nekem tegnapelőtt este kezdett el fájni. Még nem volt ilyen... Aztán másnapra elmúlt, majd estére megint. Ez most már így lesz? VAgy nem ártana tornáznom?
Vonalzó hiányában (amit igyekszem elkészíteni) jelzem, hogy holnap lépünk a 19. hetünkbe. Nem korai még ez a derékfájdalom???

Puszi
Gica
gica1
 
 


Sziasztok!
Azt hiszem, ez a 30. hét a vízválasztó. Eddig futottam-szaladtam, jöttem-mentem. Most meg csak pihegek. Aludni inkább délután tudok, mint este, alig tudok egyik oldalamról a másikra fordulni, akkora a lábam, mint egy elefántté, tiszta víz, és elkezdett viszketni a hasam, holott eddig semmi baja nem volt a bőrömnek. Terhességi kiütés, szülés után elmúlik... :D

Gica! Na, a derekam még nem fáj (kopp, kopp, kopp). :D Viszont én járok rendszeresen aquanatalra.
Én a 17. héten konkrétan éreztem, hogy a gyerekek szaltóznak, pedig még nem voltam terhes előtte, de azt mondják ikrekkel hamarabb érezni.

A mellszívót még nem vettem meg (a héten kapok fizetést). A két kisördög tuti kiszívja majd a javát, és én meg azt hallottam, hogy alaposan csak a kézivel lehet kiszedni a maradék tejecskét. A motoros azoknak jó, akiknek nagyon sok tejük van pluszban, mert különben leszakadna a csuklójuk a pumpálástól.

Egyelőre marad a kézi, és ha úgy hozza a sors, hogy szükség lesz a gépire, akkor beruházunk arra.

Kata

Kép
egok
 
 


Gica
Derékfájdalom, nekem a terhesség elején volt, igaz egy rossz mozdulattól idegbecsípődésem lett, azóta nagyon óvatos vagyok, mert az iszonyatos volt.
Mekkora a pocód, lehet, hogy már most nem bírja a derekad???


Kata
Próbálj meg sokat pihizni, olyan jó neked már a 31. hetet gyúrjátok...
Kézi mellszívó, nekem sok tejcim volt a Gergővel (állítólag 4 babót tudtam volna etetni), de a kézi mellszívóval nem ment a fejés, inkább kézzel csinálgattam (de az meg sok időbe került)...

Kép
Kép
times
 
 


Sziasztok!
Újra itt vagyok :)
Köszönöm az aggódást! Kissé tovább maradtunk a nagyszülőknél, mert nekem is 1 hétbe telt, míg felépültem, aztán meg itthon nem volt net...De már van! :)

Viszont Kingusnak megint megy a hasa és lázas :( Pénteken mennénk ballagásra, vasárnap meg nélküle Rómába...De hogy hagyjuk itt betegen :?: :?: :?:

Szerencsére babóknak semmi baja. Pénteken voltam dokinál. Egyikük aludt, szemérmesen sszeszorított lábakkal. Másikuk ütögette az elválasztó falat, és úgy elbújt, hogy nem tudtunk a lába közé nézni. 20. héten, remélem, sikerülni fog, mert már nagyon kíváncsi vagyok!!! Nálunk a 3 fiú-dolog szerencsére nincs a pakliban, csak a 3 lány, ami nem vészes (mi is 3an vagyunk lányok tesók), de én is a vegyespárosra szavaznék :)

Megyek, mert lefordulok a székről.
Jó éjt!
M

Kép
Kép
maminti81
 
 


Sziasztok!

Gica!
Azért én is bevagyok tojva,hogy fogok megfelelni a feladatnak!

Times!
3 fiú az nem lesz semmi,de nagyon jó lesz!

Maminti!
Reméljük a 20.héten megmutatják magukat a babócák!

További jót pihit mamik!!!!
Vendég
 


sziasztok
gyors csekkolás, mert dolog van :D
tegnap voltam ultrahangon: a ygerkőcök pont akkorák, amekkorák a hetek/napok alapján lenniük kell. nőnek nagyon. nemüket nem láttuk, ez most csak egy gyors uh volt, h minden rendben-e a múlt heti barnázás után (és az nincs is szerencsére azóta sem...koppkoppkopp)
B babát szemből láttam: kis csonti még és totál alien feje van, nagy szemekkel... :lol: vicces volt...és fura.

Maminti, téged elenged a dokid repülővel? engem még a napra sem. még a Balatonba sem nagyon akar beengedni. és még a 18. héten sem tudjátok....??? hű, de izgi, nem? mentek 4Dsre is?

Gica, köszi az uh infót, én is pont így tudtam. aztán tessék :? mondjuk mivel nem tesz semmi kárt, nem zavar, ha láthatom őket kicsit gyakrabban.
derekam tök jól van. egyáltalán nem fáj, bár ugye 3 héttel előrébb tartasz. sztem korai még. tornázz (nekem azt sem engedi a doki) nyugodtan, ha jól esik.

Times, három fiú...nem semmi. dehát most már ez van. ;)

Kép
an°°di
 
 


Köszi csajok!!!
Bizti húzós lesz majd, nem is most, hanem inkább a későbbiekben, gondoljatok bele 4 férfi fog ugráltatni, de inkább remélem 4 férfi fog majd kényeztetni!!!

4. Babó???? NEM!!!!!!!!!!!!!

Igazándiból a második sem volt egyenlőre betervezve...
De most már nagyon örülünk, csak tényleg a 37. hétig jussunk el egyben és szülessenek meg rendesen és egészségesen a többit majd alakítja az élet!!!!

Kép
Kép
times
 
 


Sziasztok!

Andi!
Az én dokim nagyon lazán veszi ezeket a dolgokat. De direkt azért mentünk el pénteken, hogy rábólintson. És rábólintott :)

Times!
Hogy-hogy 4. et nem akartok?
Csak hogy bíztassalak: egy ismerős családnál egy fiút mindenképpen akartak. A 7. lány után tettek csak le róla... :D

Kép
Kép
maminti81
 
 


Na, 8 hét után ismét voltam részletes UH-n. A srácok nőnek, mint a bolondgomba, 3-4 nappal mindketten túlszárnyalják a koruknak megfelelő méretet, így ketten együtt ütik a 3 kilót. Már alig lehetett a kis arcocskájukat megnézni, mert elég zsufin vannak, de azért nagyon szépek. Minden rendben volt, minden működik, egyformák, csak az egyik már nagyon lenn van.
Az UH-s dokinéni szerint három felett lesz mindenki, ha nem jönnek túl hamar. Mostmár vigyázni kell.

Kata

Kép
egok
 
 


Sziasztok Lányok!

Azt hiszem megfogadom a tanácsotokat és tornázok majd egy kicsit. Azt hiszem ellátogatok egy kismamajógára. A babák előtt pár hónappal kezdtem el járni jógázni és nagyon jó volt. Úgy tűnik a szervezetem igényli a mozgást. Amúgy szerencsére most jobban vagyok, megfigyeltem csak akkor fáj, ha sokáig egy helyben ücsörgök (például, ha kiülük az erkélyre és olvasgatok, azt nem bírom sokáig... :roll: )
A dokim nem túl aggódós típus, úgyhogy 2 hete, amikor megkérdeztem azt mondta, hogy nyugodtan tornázhatok, persze nem megerőltetőt.

Kata!
Fejenként 3 kg-s bébik várhatók? Ez igen! Akkor most már tényleg vigyázz magadra, hogy szépen tovább fejlődjenek!
Az aquanatal az vizitorna, ugye?

Times!
Hát persze, hogy kényeztetni fognak a férfiak! Gondold el, milyen szuper dolgod lesz. Négyen is lesik majd a kívánságaidat... :)
Egyébként lehet, hogy a derékfájás azért jött ilyen hamar, mert elég magas (176cm) és igen vékony testalkatú és szokatlan a gerincemnek a pocakom, ami számomra már nagy... :wink: No, de a torna is biztosan segíteni fog.

Maminti!
Szegény Kinga. :( Jól elkapta ezt a fránya vírust. De hátha már ma jobban lesz és holnapután el tudtok utazni Rómába.

Andi!
Örülök, hogy szépen fejlődnek a babák! Nemsokára nemcsak kis csontik lesznek... :) Már én is nagyon kíváncsi vagyok rájuk, de én csak jövő hét pénteken megyek (20.hét). Már nagyon régen láttam őket. Remélem jól vannak...

Puszi
Gica
gica1
 
 


Egok!
Nem pite,hogy 3kg felettiek lesznek a skacok!
Maminti!
Jó utat!
Vendég
 


anyapoc
 
 


URISTEN EZT NEM HISZEM EL, ANNYIRA SAJNALOM!!!
Anyapoc: koszi, hogy megosztottad velunk a hirt! Most olyan mintha ujra megtortenne velem, annyira sajnalom!!!
Kiscsillag VELED VAGYUNK, EGYUTT ERZEK, BARCSAK NE TORTENT VOLNA MEG!!! NAGYON SOK EROT KULDOK!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Most itt ulok es nem tudom abbahagyni a sirast a babak meg rugdosnak mintha vigasztalni akarnanak, ugy felek hogy Oket is elveszitem, nem tudom hogy fogom kibirni ezt a terhesseget! :cry:

KépKép
KépKép
tontica
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: