Új privát üzeneted érkezett!

Őzi ,
engem is érdekellne azok a kontartsztos fotók!!

Vitte,
igen 5ezer, plusz postaköltség. Innen rendeltem www.babakozelben.hu
pisi.jó kérdés, ki is próbálom mindjárt, aztán referálok...
egyébként kicsit aggaszt, hogy még mindig vérzek....

betti,
épp az imént írtam, higy én még mindig vérzek rendesen, nem volt szünet...
Nem muszáj válaszolni, de...sex volt már? HA igen volt vmi változás?Bocsi, hohy ilyeneket kérdezek... :oops:

Őzi,
én is tornáztatom, bár nem nagy kitartssal és nem olyan mint rég az bizti, de ezért elég jól működi, úgyérzem
Vittének írtam a linket, nekem milyen babacucc van, nemtom vane olyan 'bugyra', ahogy írtad, megvizsgálom mindjárt.
Húúúúú, micsoda pasid van!!!! :lol: Nagyon szép baba...!!!!!!!!!!! BAzijók a képek!!!vagy 5ször néztem vissza... És téged is majdnem látni végre.. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Őzoi,
ebből a képből nemtom kivenni, hogy a milyenknek milyen bugyra kellene, hoy legyen. megnézed, hogy sznted: www.babakozelben.hu
Vendég
 


Ozi,
Levi nagyon kis jokepu!!!! Nekunk is ilyen kadunk van, elvezem en is az egykezzel tartast. Azert Noah meg tolti ki ennyire :D
Melyikotokre hasonlit szerintetek?

Epp itt volt a gep elott Noah a karomban, aludt..., erre kinyitja a szemet, mikor nezem a kontrasztos kepeket. Majdnem kiesett a kezembol, annyira odafordult es bamulta, mig engedtem neki... Ki is nyomtattam gyorsan, ha ez ennyire erdekes neki :D Koszi, Ozi!

En a huvelyemet meg csak kitapintani sem merem a kontrollig... Nekem is kene edzeni... Mindenki azzal szivat, h. nem vartak meg a kontrollt a szexszel... hat nem tudom, ti hogy vagytok vele, en nagyon szeretnem tudni eloszor, hogy minden OK... :roll:

A pisilest jol ertettetek? Tehat pisiles kozben el-el allitgatni a pisit... Na, nekem kicsit csepeg... Ez mar rossz vagy javulhat meg :shock: :?: :?: :?:

KépKép
KépKép
vitte
 
 

 
 

De ÉÉÉÉdesek a képek!!!! Jaj,ide NAGYON érdemes benézni!! Nagyon meg vagyok elégedve a "választékkal",Boginak leendő pár szempontjából.. :lol: :lol:

Lányok,én egyvalamin csodálkozom,és szívből irigyellek titeket.. Mikor nekem megszülettek a babák,annyira fáradt voltam az első 2 hónapban,hogy még csak GONDOLNI se bírtam a szexre.. :roll: Örültem,ha a házimunkát megcsináltam egyáltalán..
Nem tudom,most hogy lesz..,de mikor szegény párom tervezgeti,hogy "ha végre meglesz a Bogi,és jobban hozzám fér... :D ,mennyit fogunk szexelni.." Na,hát nem akarom kiábrándítani.. De az első 8-10 hétben örülni fogok,ha élek... :roll:
És akkor arról nem is beszélve,hogy remélem,nem fogok végig repedni,mint a Petivel.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Lányok, ne haragudjatok, hogy betörök hozzátok, de nektek működik a másik fórum? Ahova tartozom? :(
Mert nekem egyszerűen azt irja ki hogy nincs hozzászólás a témában és nem enged be :(

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Holnap leszünk két hetesek, Niki is szépen hízik, 3070 gr volt tegnap este, az 30 dekával több, mint amikor kiengedtek a kórházból. Sajnos beindult a hasfájfás, vagy valami más nyügi, este csak 4-ig aludt, utána nyöszörgött, sírdogált reggelig kisebb megszakításokkal. Most is úgy tudtam elaltatni, hogy kiraktam az erkényre, 20 fok van, a nap is sütött, szerintem jót tett neki a friss levegő. Jövő héttől meg már várom, hogy ki lehessen vinni sétáltatni.

Téma gátseb:
A gátsebem egyik napról a másikra nem fáj, szerintem kiesett a varrat, de nekem össze kellett varrni a kisajkamat is, ott még benne van a zsinór. Különben én is szerintem óriásira kitágultam, majd kiderül az első szexnél. Én már kivánnám, csak hát azért még vérzek, meg kicsit még érzékeny odalenn.

Tényleg, szerintetek mikor lehet elmenni kozmetikushoz, hogy rendbe rakjon. Már nagyon várom, mert így dupplán rémes látvány.

És Ti már elkezdtetek tornázni? Nekem kéne a hasamra meg a combomra, a hasam körfogata még mindig kb. 15 cm-rel nagyobb és hát még van rajtam 6 kg plusz.

Aztán én is felrakok új képeket a Picuriról, nagyon komoly arcokat tud vágni:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
rekanna
 
 


Vitte Köszi a választ.
Őzi bájos a fiad ahogy fürdik :) Milyen kis türelmes és szépen tartja magát mégha kis segítséggel is:)

nika70
Salgótarján
 
 


Vitte: én értem a pisilés témát... én is próbáltam...hát elsőre nekem sem kikerült, de szerintem ez is gyakorlással jobb lesz. El is határoztam (már ha nem felejtem el), hogy minden alkalommal edzem magamat, meg persze csinálom az intim tornát. Azért ne felejtsük el, hogy csak nem rég szültünk, szóval nem lehet minden elsőre a régi...

Sex kérdéssel jelenleg változóan állok, inkább aludnék néha... 8) , de nagyon jól esik esténként apához odabújni.

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sziasztok:gyönyörűek ezek a babók!!!

KépKép
vicuska
 
 


Őzi: én is kíváncsi lennék melyiket ajánlod. Én a baberszényt néztem ki arról a lapról amit Bacilivi beszúrt.

Nanett: mi van íVeletek? Hogy telnek a napjaitok?

Az éjszakánk elég tűrhető volt, mondjuk sokat számított, hogy apa is felkelt segíteni, az Ő érdeme volt az egyik altatás. :wink: Kis Vackor nagyon szeret apa kezében lenni. Ma megtörtént az első babakocsis sétánk. Na nem mentünk nagyon messzire, de izgi volt! Most már nem csak szellőztetünk hanem megyünk is! :wink:

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Egy pár friss kép... Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Bocs. Kicsit sok lett! de olyan nehezen tudok szelektálni... :D

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Zsana,
Nekem meg 2.-jara sem sikerult...sot, 3.-jara sem... Kicsit aggodom.
Raadasul a terhessegemet vegig hasmeneseztem, most meg olyan szekrekedesem van, tapinthato es lathato kovetkezmenyekkel, h. azt hiszem orvoshoz kell mennem vele. Pedig szinte egesz nap zoldsegeket, magas rosttartalmu dolgokat eszek...es majd 4 litert iszok... KI ERTI EZT? :evil:

Ozije a new native baby carrier, itt egy link:

http://www.newnativebaby.com/

Intimtorna ... Pontosan mit csinaltok???

Kis Vackor nagyon edes ismet, mint mindig!!! Gyonyoru!!! Nem lett sok a kep, es kulonben is megertem az elfogultsagodat :lol:

Rekanna,
Niki is nagyon edes! Kesz kis holgy, nagyon kulonleges vonasai vannak.
Rajtam is 6 kg plusz van, de a 18 kg-hoz kepest ez mar csucs.
Nem testedzesre gondoltunk, azt en majd lightosan a kontroll utan kezdem, ha doki engedi. Azt hiszem nordic walking lesz, futni meg nem mernek a tej miatt.
Intim tornara gondoltunk amugy.

Mi meg mindig nem mertunk kimenni... ma is 6 fok volt, hatalmas kod es szel...

Tobbiekkel mizu?

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Zsana, köszi a kérdésedet, de sajnos nem vagyunk túl jól. Legalábbis, ami engem illet. Kész, teljesen kikészültem, már zombi vagyok. Szinte egész éjjel szenvedtünk, volt sikítva sírás, egyszerű sírás, nézelődés, szopizás, majdnem elalvás, aztán elölről az egész. Próbáltam masszírozni, ringattuk, sétáltunk vele.... Ja, már tegnap délután sem aludt semmit. Ma délután ugyanez volt, fél kettőtől fél hatig szenvedtem vele, sírt, nézelődött, szopizott, sírt... Ez már a hasfájástól lenne? Vagy valamit rosszul csinálok? A fejemből is alig látok ki, olyan fáradt vagyok és csak most jön az éjszaka. Van valakinek valami tippje, mit kéne másképp csinálnom? Nagyon sokat próbálom büfiztetni is, hogy ne legyen gond, de nagyon nehezen megy neki. Közben szépen gyarapszik, tehát ezzel nem lehet gond. Persze majd hétfőn kérek a dokinőtől valami szert a hasfájásra. Egyébként nem tudjátok, lehet már ilyen pici babának édeskömény teát adni hasfájás ellen?

Szex: én hat hétig el vagyok tiltva, de őszintén erőm se lenne rá.

Én még nem mertem Domit kivinni a levegőre. Szerintetek már lehet ilyen pici korban? Látom, Zsana, Te már kivitted Bálintot.

Zsana, nagyon édes Bálint!

KépKép
nanett
 
 


Nanett: én már adok neki édesköményt és semmi baja tőle. mi már INFACOLT is adunk neki és sokkal jobb a pocakja! Remélem nektek is beválik! én is elég fáradt vagyok... nekünk is nehezebben megy a büfi de mindig oldalra fektetem éjszaka így nem lehet gond hamégis marad valami. eddig szellőztettük a babát így már egy kicsit hozzá szokott...

[b]Vitte:
nekem sem megy még... én is aggódom kicsit. de szerintem még nem vagyunk lemaradva! jobb lesz ez sokkal. A széklet kérdés nálam is ugyan ez... meg a következményei is. :oops: [/b]

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Nanett:
Próbáld ki az Infacolt,mindenképpen!! Nekünk anno nagyon bevált!!
Sajnálom,hogy így kivagy te szegény! Hidd el,NEM te csinálsz rosszul bármit is! A pociján kívül egyszerűen lehet,hogy nehezebben szokja meg a kinti életet,hiába,ott bent NAGYON más volt.. Én is így kivoltam a lányommal az elején,de JOBB LESZ hidd el!! Próbáltátok esetleg,hogy a párod csupasz mellkasára fektetitek? Az nagyon meg tudja nyugtatni a babát,mert a szívdobogást hallja,de nincs tejcsiszag..
Sőt,egy kis séta is meg tudja nyugtatni,jól bebugyolálva,a friss levegőn.. Óriásiakat tudnak aludni. Van olyan baba,akit az autózás nyugtat meg..,de hát nem lehet mindig menni vele egy-egy kört.. De apuci evvel is besegíthet,addig tudsz pihenni.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Jajj,és Zsana, Rekanna:
TÜNDÉRIEK a babók!! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


barbamami,
hát én sem épp SOK együttlétre vágym apával, CSAK már úúgy hiányzik.."úgy"... :lol: Remélem érthető voltam... :oops:

rzsana
marha jók a képek!!!!!!!!!!!kedvencem a zöld kezeslábasos!!! Tündéri!!!!!!!!!!!!!

vitte,
szerintem ne aggódj, egy kis "lenti" edzéssel hamar helyrállnak a dolgok. én ugyan meg tudom állítani a psisit, de ettől még közel sem olyanok ott a dolgok, mint rég...
NEkem ezeregy éve nem volt székrekedésem..DE MOST!!!JAAAJJJ, tök durva... Ezekszerint nem vagyunk egyedi esetek. Pedig én is töksok rostosat eszem!!!

nanett,
a gyarapodásból itélve tényleg nem lehet gond a tejcsivel, de azért mérj le egykét szopit. Amikor sír húzkodja fel a kis lábát és olyan görcsös a teste? ha igen vszinű, a pocak, de hogy ilyen keveset aludjon tőle...Biztos már a baba is kimerült. Jajjj nagyon együtt érzek, de komolyan!!! Dalmival én is olyan voltam mint a zombi, de ő a kevés kaja miatt nem aludt és csak sííírt. Annyira szeretnék segíteni.... Dokinővel, védőnővel nem beszélsz, hátha tudnak mondani valami okosat? MEnnyit alszik 24 óra alatt?
JA és 3 hetesen már nyugodtan viheted kisebb sétákra, szerintem mindkettőtöknek jót tenne.
Vendég
 


Őziii,
betöltöttétek az egy hónapot!!!!!GARTULÁLOK!!!!!!
Vendég
 


Őzi, Nanett, Vitte: mi van Veletek???

Bacilivi: ti kiválasztottátok már, hogy melyik kendőt, vagy babaerszényt választjátok? Mi ezt a babaerszényt nézegetjük nagyon...

Mai pucér méreckedésünk eredménye: 4320 g! :wink: hát ennek nagyon örülünk!

Sajnos tejcsi még mindig nem az igazi. Ma is csak egy kicsit sikerült lefejnem. Betettem a hűtőbe, hogy megnézzem milyen zsíros. Na hát nem tudom, a tetején sárgásnak kellene lennie??? Mert nekem sajna nem sárgás... :cry: így marad a táp, meg a szopi amennyi jön a Vackornak. Viszont nagyon szeret a cicin cuppogni. Jó ott szopizni aztán meg elaludni... :wink:

Csajok: rakjatok már fel friss képeket! Úgy nézegetném őket!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Nanett: az éjszakai nem alvással kapcsolatosan, mi most próbálkozunk minden félével. Jelenleg ott tartunk, hogy a hat órási evés után nincs alvás, hanem játék móka kacagás..., fél 8 kor fürdés, majd utána kaja és alvás. Próbáljuk kifárasztani, hogy éjszaka aludjon. Tegnap így háromnegyed egykor kelt, evett, aztán nagyon nem akart aludni, de végül háromnegyed 3 kor sikerült letennem 1 órát aludni. Aztán 4 kor kelt, de itt már könnyebb volt valahogy minden. Evett, büfi 5 kor alvás, egészen fél 11-ig aludt. Szóval egy kicsit én is tudtam pihenni huzamosabban, ami nagyon jól esett. Na, ma nem tudom hogy lesz, a fárasztás megtörtént, most alszik mint a kisangyal... ,de nálunk a kérdéses időpont az éjfél és 4 óra között van. Remélem ma még jobb lesz az éjszaka.
Domi pocakja fáj még? Adtál neki édesköményt?

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Bacilivi,
A kontrasztos kepeket az elozo oldalon mar feltettem (pdf).
Megneztem a linket amit adtal. Szabasra nekem teljesen egyformanak tunnek. Bugyor alatt az ives felet ertettem, a kepen abban ul a baba, elol es hatul pedig takarja a szovet. Szoval latszolag ugyanaz lehet a ketto, vagy legalabbis nagyon hasonlo, talan az aranyok kulonbozhetnek. De kulonbseg, hogy mi vettunk hozza egy parnat is ami alatamasztja a fejet es a gerincet, es igy egyebkent ki is emeli kicsit a testet. Most beletettem Levit parna nelkul egy pillanatra es tenyleg nem lehet ugy kilatni belole. De az is lehet, hogy nem ez a baja vele Dalminak, csak egyszeruen nem jott be neki. Minden baba mas, lehetnek egyedi preferenciaik :) .

Vitte,
En eloszor ki voltam akadva ettol a kadtol, mert en csak egy egyszeru kadat akartam. Tudod itt hajlamosak mindent tulmegacsipanyolni... Aztan hamar feladtam, mert itt egyszeruen nincs sima kad, vagy legalabbis nem itt ahol en lakom. Viszont nagyon megszerettem ezt, nagyon kenyelmes hasznalni es Levinek is bejon, ez hat ez a lenyeg, nem? Szerintem egyebkent a paromra hasonlit Levi, magamat meg csak nehany tekintet erejeig lattam benne. Ezzel a parom is igy van, csak forditva :D .
A pisilest jol ertettem, de nem aggodnek a helyedben, biztos hogy idovel es tornaval javulni fog. En huvely ugyben is erre szamitok.
Lathato kovetkezmeny alatt az aranyeret erted? Ha igen, nem a szulestol lett? Mert nekem igen :( .
Intimtorna: Huh, hat en nehezen tudtam leirni mit is csinalok, 5-6 eve voltam egy tanfolyamon, azt csinalom amit ott tanultam. De Kegel gyakorlatokrol sok anyagot talalsz a neten, az ugyanugy jo. Amugy tul sokat nem jo pisi-elzarcsap-kinyitcsapot gyakorolni pisiles kozben, mert tobbet art mint hasznal. Ezt altalaban akkor kell csinalni, mikor nem tudod azonositani ezt az izomcsoportot, mert ez segit detektalni oket. De erositeni oket nem pisi kozben kell.

Rekanna,
Gratula a kis felhonaposhoz!

Zsana,
Mi babaerszenyt vettunk, nekunk nagyon bevalt. De minden baba mas, latod Dalmi nem szerette.
Tej: Ha csak kicsit sikerult lefejned, akkor vszleg csak elsotejet fejtel, ami minden csak nem zsiros.
Kepek: En most arasztottam el a topikot kepekkel, most pihentetem a dolgot... :)

***

Tegnap megunnepeltuk Levi 1. honapjat. Meghivtak minket egy Valentin napi vacsorara. Mi meg eletunkben nem unnepetuk meg a Valentin napot, de ez itt szinte kotelezo. Na mindegy, gondoltuk, mi majd Levit unnepeljuk majd. Leultunk az etterem egyik csendes sarkaba, es nagyon jol ereztuk magunkat. Levi egy angyal volt vegig, nyugodtan telt az este. Vicces volt, hogy egy thai etteremben Valentin napi vacsora kozben Edith Piaf sanzonokat hallgava Levi mosolyat probaltuk lefenykepezni orakon keresztul, ugy hogy kozben korulottunk mindenki turbekolt, meg benaztak a sziv alaku ajandekdobozkaikkal... :D
Estere viszont en teljesen kimerutem, ugyhogy a mai ejszaka egy az egyben a parome volt. Mondtam a fiuknak, hogy hasznalhatjak a melleimet amikor csak kell, de nekem most pihennem kell, kulonben baj lesz. Ez volt este 11-kor. Az ejszaka ugy telt, hogy mikor Levi ehes volt, akkor apa a mellemre tette, ha evett, levette, elaltatta es igy tovabb. Tobb mint 11 orat aludtam igy, es mondhatom, ki vagyok cserelve. Ajanlom mindenkinek aki ugy elhullasodik, mint en.

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Kedves Mamik!
Azoknak,akiknek van némi gondjuk a szoptatással, vigasztalásképpen,de persze azoknak is,akiknek nincs :D ,felrakok két lépet.. Csak hogy legyen némi fogalmatok arról,hogy miután végre nem kell majd éjszakánként felkelni,és nem fáj a pocak,és nem kell fejni,és minden tök jó lesz,és ÜGYESEDIK a baba...,szóval,hogy mire számíthattok.. :twisted:
Külön felhívom a figyelmeteket a 2. képre, mivel játszik húzogatósat a tündér, angyali kicsi fiam.. :roll:
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami,
Micsoda pozitiv gondolatok igy koran reggel :D !

A tabla:
Kép

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


A nap hire: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"A vilag legtunderibb kiralykisasszonya, Laura Linda, tegnap 21:14kor erkezett, 6 ora alatt a szupergyorssal :D
3150 g, 55 cm, mind a ketten jol vagyunk!" Luisa


Kép

Gratulalunk!!!!! Remelem kapok majd reszleteket is!

Livi,
Boldog nevnapot! :D

Kép

KépKép
KépKép
vitte
 
 


A masik topikba nyilvan nem enged be....


:evil: :evil: :evil:

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Louisa: Nagy gratula a kis királykisasszonyához:) Ez tényleg gyors menet volt :) Kérünk képeket amint tudsz jönni:)

Szombati friss képek :

Fürdetéskor

Kép

Már nem sir :)
Meg egy vasárnapi pasis kép: :D

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


A nap masik nagy hire:

Gyanixiek edes pici lanya 2680 grammal, 50 cm-rel es csaszarral megszuletett. Mindketten jol vannak.


Ennyi volt az sms, 6:48kor.

Mihelyt tobbet tudok, irok.

Nagyon nagyon gratulalok nekik itt is, es jo egeszseget kivanok nekik a tovabbiakra is. Ja, es no para, Piri!

Sajna a masik topik nem akar beengedni egyelore, de azert probalkozom meg.

Mondtam mar, hogy imadom ezt a szemlegeltetos topikot?
Sajna csak ritkan van idom beleolvasni, de majd mar nemsokara jovok en is teljes jogu tagkent :wink:

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Hát egyenlőre engem se enged be a másik topik, de akkor itt gratulálok előszőr, ez a nap híre, végre valahára, biztos nagyon örül most már, hogy a kezébe tarthatja a lányát...irigy...irigy...irigy vagyok... :lol:
Meg az összes gyönyörű babára is nagyon irigy vagyok itt!
Remélem hamarosan már én is köztetek leszek:)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Most olvastam feljebb, Luisa babója is megvan...
Hát akkor nektek is nagy gratula, meg egészséget és sok tejcsit kívánok :)
Ismét beindult a babaeső, hurrá :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Luisa, GRATULÁLOK! Sok-sok örömet kívánok a kislányodhoz! Tényleg nagyon gyors volt. Majd várjuk a beszámolódat és képeket is. Neked pedig gyors felépülést.

Zsana, köszi szépen az érdeklődést. Tegnap akartam válaszolni, de sajnos újra indult este a hasfájás, egész hajnalig kínlódtunk. Ma mi is kezdjük majd az Infacolt, remélem, hamar fog segíteni, mert én már hulla vagyok. Ráadásul a férjecskémnek ki kéne valamennyire aludnia magát, mert hosszú utakat tesz meg minden nap, sokat kell vezetnie. Remélem, hogy javulni fog a helyzet.

Sajnos még az nagy gondunk, hogy nem akar sem cumisüvegből, sem pohárból inni Domi. A gyógyszereit is alig tudjuk belekínlódni, leginkább mellémegy az egész, mert kiköpi. Csak a ciciből kell neki bármi is. De valahogy meg kell neki majd tanítani, hiszen ha történik valami, vagy ha netán lenne lefejt tejem - bár egy csepp sincs- , azt sem tudjuk megitatni vele. Kétszer evett eddig tápszert, annak a nagyrésze is mellément. Csak azért ivott valamennyit, mert éhes volt.

tegnap - tanácsotokra - megtörtént az első szellőztetés. Nagyon tetszett Dominak, elálmosodott tőle. Mondjuk a nap nagy részében így is maradt a nyűglődés - álmos, de mégsem tud aludni. Sajnos a zaj is zavarja, nagyon zajos az utcánk és nem tudok ezzel mit kezdeni.

Zsana, már ilyen nagy Bálint?? Akkor nincs gond az étvágyával, az biztos.

Barbamami, köszönöm a tanácsokat, aranyos vagy, hogy még erre is szánsz időt. Mindegyiket ki fogjuk próbálni. És köszönjük a vígasztalást. Reményt keltőek a képek, már ami a gondok változását illeti idővel. Az egy hangfal, amit Peti húz?

Én a Kriston féle intim tornát csinálom (bár mostanában nincs rá időm). Neki az a véleménye, hogy a Kegel féle gyakorlatok nem tesznek jót (pl. megszakítani a pisilést).

A nagyvécézéssel nálam is óriási gondok vannak. Lehet, hogy ez ilyenkor általános?

Őzi, gratulálok Levi hónap-fordulójához! Kicsit irigykedek, hogy Ti még étterembe is el tudtok jutni.

Nika, Gergő tündéri! Tényleg igazi kisfiú.

Bacilivi, köszi szépen a vígasztalást, aranyos vagy nagyon.

KépKép
nanett
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy ide irok, de a másik topik nem enged be!Így elöször itt gratulálok a picurokhoz!!!

Luisa, Gyanixi!
Mindkettőtőknek nagy nagy gratula a kislányokhoz!!!!
Gyors felépülést, jó egészséget és sok tejcit kívánok!!!!!
Várjuk a beszámolokat és a képeket is!!!! :D

Bacilivi!
Boldog névnapot kívánok!!


A babócás képek meg egyszerűen tündériek!!
Csak gyönyörködni tudok bennük!


Pussz mindenkinek!!!
Vendég
 


Luisa, Gyanixi!

Gratula nektek!
Nagyon jó egészséget és sok tejcsit kívánok!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Sziasztok!

ÓRIÁSI GRATULA GYANIXI-NEK MEG LUISÁ-NAK!

Gyanixi:
hogyhogy császár? Majd reméljük, hogy leírod a szüléstörténetet. Meg arra lennék kiváncsi, hogy neked is aránylag kis súllyal született a babód, mint nekem, hogy ez miért lehetett így. Én mondjuk nem szedtem Elevitet vagy más vitamint, ez is lehetett az oka.

Luisa:
6 óra, az tényleg jó, várjuk a szüléstörténetet tőled is, azért reméljük lesz mit mesélned.

Őzi:
nektek is gratula az egy hónaphoz, irigyellek, hogy már együtt mozogtok. Én eddig kétszer hagytam magára a picit 1-1 órára és már hiányzott.

Nanett:
én már kirakom a teraszra a Picit, 10-20 percre, főleg, ha ilyen jó idő van. És már alíg várom, hogy kivihessem. Végül is a napon 20 fok van!

Nika:
cuki a kis Gergő.

Kép

Kép
rekanna
 
 


Luisa, Gyanixi, gratulálok mindkettőtöknek! Sok egészséget és tejcsit! Már alig várom, hogy gyertek és meséljetek. Addig is jó regenerálódást a szülés után! :lol:
Lilo

Kép
Kép
34372
 
 


Luisanak es Gyanixinek (aki a tovabbiakban mar nem parapiri :D ) oriasi gratula tolunk is! Sok oromot kivanok a babakhoz es sok tejcsit!

Lanyok igertem szulestortenetet es most ugy nez ki van egy kis idom. Nem tudom Ti hogy tudtok jonni (azert mindenki ritkabban jon ise mint a masik forumba :) de ha nem a kicsi lanyom foglalkoztat akkor fozok, vasalok, vendegeket fogadok szoval zajlik az elet es magamra egy perc idom sem jut! Nem mintha panaszkodni akarnek, szamomra Athina a legjobb jatek, egyszeruen imadom! :P

Szoval a szules..

Emlekeztek mikor a masik forumon azt irtam, hogy aggaszt, hogy az uj ultrahang eredmenyemen a baba sulyat kozel ugyanannyira becsultek, mint a 3 hettel ezelotti ultrahangon? Ez nagyon idegesitett es ebren voltam egesz ejjel, szemhunyasnyit sem aludtam. Atgondoltam mitol lehet ez es arra jutottam, hogy a baba nem fejlodik rendesen, szoval a masnapi korhazi vizsgalaton az orvos velemenye nem ert varatlanul...

Reggel szepen bementunk metroval a korhazba. Hulla faradt voltam a nem alvastol, de amint az orvos kozolte, hogy szerinte valami baj van a babaval, mert nem fejlodik rendesen es mivel a pocom sem akar leszallni azt gyanitja, hogy nincs is a megfelelo pozicioban. Azt ajanlotta ne varjunk tovabb, megprobaljuk hormon intravenas adagolasaval meginditani a szulest. Na ettol egybol felebredtem, nem is megijedtem hanem inkabb komolyan elkezdtem parazni, hogy mi baja lehet a babamnak es azonnal igent mondtam, kezdjuk MOST!

Elokeszitettek, beontes (ami nem egy cso viz felvitelet jelenti ne parazzatok, hanem csupan injekcios fiolanyi viz, en nem is ereztem), borotvalas, ruhaim egy zacsiba, uristen csak akkor vettem eszre hogy a gondosan osszekeszitett korhazi csomagom es a babacsomag nincs is nalam!!! :) Parom mit ossze parazott, hogy csucsforgalomban, hogyan fogunk bejutni a belvarosi korhazba, mindenfele utvonalat kiprobaltunk, s most csak egyszeruen bemetroztunk a korhazba :D :D :D

Ezutan betoltak a vajudoba, bekotottek a katetert (ez kicsit kellemetlen), ramraktak a CTG-t es az infuziot ami elkezdett csopogni. Na ekkor bejott a parom, eloszor meg sem ismertem annyira beoltoztettek szegenyt, mutos ruha, fejen sapka, annyira vicces volt meg izgulni is elfelejtettem. Jo volt hogy ott volt, kozben beszelgettunk csendesen. A szomszed szobakbol eleg remes hangok jottek, valaki sikitozott, aztan gyereksiras, aztan ujra uvoltesek.. ez nagyon remiszto volt, csak a parom kezet szorongattam es vartam, hogy jojjenek a fajasok. Amik nem jottek. A doki kb. fel ora mulva benezett es megkerdezte erzek-e valamit. Semmit. Az nem jo, mar el kellett volna, hogy kezdodjon ennyi hormontol- felelte, de azert megvartuk, mig az egesz infuzio lecsopog, ami kb. egy oraig tartott. Ekkor a doki bejott es azt mondta, hogy akkor csaszar es ne feljek nagyon gyors lesz es minden rendben lesz. Nagyon jo fej volt, mondta, hogy o mar tegnap sejtette, hogy ma megmutenek, de nem akart megremiszteni ezert mondta, hogy jojjek csak be tovabbi vizsgalatra. Meg aztan remelte, hogy beindul talan termeszetesen, de mint mondta, biztos van oka annak, hogy nem indul el, legjobb ha rogton tulesek a muteten.

Betoltak a mutobe, mindenki nagyon kedves volt bar senki sem beszelt egy szot sem angolul (a dokin kivul) es legnagyobb meglepetesemre sikerult csekelyke gorog tudasommal az altatoorvossal egesz kedelyesen elcseveresznem, mignem egyszer csak snitt....

Arra ebredtem, hogy a folyoson tologatnak es ket masik csaszaron atesett no melle "leparkolnak". Par perc mulva megjelent a parom es a doki. A fejem egy kicsit zavaros volt es csak azt ismetelgettem, hogy mikor lathatom a lanyom es kerdeztem a paromar, hogy milyen, szep baba? (neki rogton kivittek megmutatni, az egesz mutet 40 percig tartott, szerencsetlen epp elindult egy kaveert amikor mar kibaltak is a nevet a folyoson, hogy nem akarja latni a lanyat? :D )

Ezutan az emlekeim egy kicsit zavarosak, azt tudom, hogy valahogy megerkeztunk a szobamba es percekre ra betoltak a lanyomat! Nagyon sirtam a boldogsagtol, Michael is velem konnyezett es ez a pillanat volt eddig a legszebb eletemben, mikor meglattam azt a kis csoppseget es tudtam, hogy hozzam tartozik!

Aztan orakon at csak bamultam, szagolgattam, ebresztgettem, olyan tokeletes volt, olyan puha es olyan hihetetlen, hogy velunk volt!

Mint kiderult jo volt, hogy csaszaroztak, mert Athina a koldokzsinor Athina nyakara volt tekeredve duplan, ezert nem tudott leszallni es beilleszkedni a kis feje (tul roved volt a koldokzsinor) es azert nem fejlodott rendesen, mert valoszinuleg a csavarodott koldokzsinoron keresztul az ellatas is akadozott…

A kovetkezo ket nap aztan elegge nehezen telt, mert nem kelhettem fel es meg csak felvenni sem volt erom, a sebem nagyon fajt (olyan egeto erzes azert ki lehet birni :) , de lelkileg engem nagyon megviselt, hogy nem tudok a babamrol gondoskodni :( Szoptatni egyebkent mar az elso oraban szoptattam, mindig megkertem valakit hogy adja a kezembe Athinat. Aztan kivettek az infuziot es a harmadik naptol mar minden konnyebb lett, lassan elkezdtem setalni, es lassan-lassan minden visszeter a rendes kerekvagasba. Ma vehetem le a kotest es vegre lezuhanyozhatok, felek rendesen, hogy nezhet ki a sebem...

Hat ez a mi tortenetunk, bocsi ha nagyon hosszu lett.

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Sziasztok!
Én is ide jövök, mert a másikba nem enged belépni a babanet. :twisted: Már tegnap is voltak vele gondok, mert vkinek a hozzászólása 2005. decemberi dátummal jelent meg.

Gyanixi!!! Luisa!!!
Hatalmas gratula a lányokhoz!!! Sok tejcsit meg jó egészséget kívánok mind a négyőtöknek!!!
(Megmondtam, ha ez egyszer beindul.... :lol: )

Akkor most Lilo és Kislilla következik :?:

sch.judit
 
 


hat ezt a vonalzot ki kellett javitanom...

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Gratulálok Gyanixinek és Luisának! Úgy látszik tegnap babaeső volt....

Pannica! A lényeg hogy Athina egészséges, és gyönyörű baba. Neked meg mielőbbi felépülést, és sok-sok örömöt a kislányodban!!!! Gyönyörködj benn sokat , élvezdd ki hogy ilyen picike, mert olyan hamar megnő :lol: /Én ezt a korszakot imádtam/

Nem tudom mi van a másik topikkal, de állandóan szarakszik.Mindenhová be tudok lépni, csak oda nem. Nem kéne egy másik topikot indítani? Vélemények?

berzkat
 
 


Csajok, én megcsináltam a topikot 2007-ben szülünk (új) néven. Ha gondoljátok, akkor írjatok oda, hogy ne itt a babás-mamás topikot terheljük a mi kis "gondjainkkal".

berzkat
 
 


Aki ad tápot: ti a vízforralást,melegítést hogy oldjátok meg?????


r.zsana
nekünk van baberszényünk, de nem vált igazán be, mert Dalmi nem szeret feküdni benne, mert úgy nem tunézelődni, ülvemeg nemtom hogy bele lehet e már rakni.Amúgy praktikus, mert nem kell kötözgetni mint a kendőt.

Őzi,
köszi akkor megpróbálom az ülős verziót. ja és ennél is írták, hogy kicsi baba alá érdeme párnát rakni, hogy ne fedje le teljesen a szövet a gyereket. így se tetszett neki, bár szómiszóóó jó sokat bénáztunk vele, lehet attól pipult be...
Húú, az az éjszakád naagyon jól hangzik!! Rendes a férjed!! EGyébként úgy ált. hogy telik az éjjeletek? (mennyit alszik stb..)

barbamami,
na tökmegnyugtattál..ha már nem lesznek alvás és szopigondok, akkor lesznek lakástszétverős gondok... :lol: :lol: :lol: :lol:
(egyébként óriásiak a képek!!!)

AZtaaaa...LUISA Óriási gartula!!!! Alig várom, hogy gyere és mesélj!!!!!!

Vitte,
ARI VAGY... :D :D :D KÖSZIIIIII!!!


Dicamama,
KÖSzii..... :D :D :D


Nika
még mindig irtó jó pasi...!!!!!!!!

GYANIXII!!![size=9]
GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!Várjuk a beszámolót!! (naugye csak kijött az a babóó!!! :D :D )

nanett,
az elején Dalmi sem vette be a cumisüveget. Nálatok, hog ymegy, kilöki a nyelvével, vagy más? Ja és ma Dalmitól kaptam eg ykönyvet (okéé,apja vette..) Sheila Kitzinger: "Miért sír a csecsemő" NAGYON AJÁNLOM.)nyugi az nem az a 'hagyjuk bőgni amiíg meg nem fullad" tipusú könyv!! Tényleg jó!!

PAnnica,
nagyon szerencsés lányod van akkor!!!! Szép a történeted!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Képzeljétek: este 9 és reggel 6 között csak egyszer kelt fel enni Dalmi és ALUDT!!! HUrrrááááááááááá.
Vendég
 


Sziasztok!

Én sem tudok belépni a másik topikba. Nagyon nagy gratula Luisának és Gyanixinek sok egészséget és tejcsit kívánok nekik.

Kép
rena12
 
 


Gyanixi,

Neked is hatalmas gratula!!!!!!! Jo egeszseget es sok boldogsagot mindkettotoknek!!!!



Luisatol ismet sms:

"A menyasszony gyonyoru" - ez itt Noah-ra vonatkozik :lol: :lol: :lol: , "es ugyi volt. 3kor elfolyt a magzatviz, 5 utan kezdodtek a fajasok, fel 6-tol 2 percesek, 8-kor eda, 8:30-tol szultunk, egy gond: aranyer"


- no ezutobbit ki nem ismeri meg, anyukak????? -

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Gyanixi: Oriási gratula a babádhoz. Mielőbbi hazatérést és sok tejet . Kérünk képeket ha netközelbe kerülsz :)

Nanett: A nagyvécés problémák nálam is vannak.Eddig naponta tudtam :) Most van hogy két három nap is eltelik mig egyszer sikerül. Remélem nem fog sokáig tartani :D:D:D:

Rekana: Én semmilyen vitamint nem szedtem mégis nagy a babám szerintem ez nem azon múlik:)

nika70
Salgótarján
 
 


Pannica, nagyon szép történet, és a lényeg, hogy szerencsésen végződött :)
Örülök, hogy jó kezekbe voltál, és a dokid nem egy kezdő valaki volt aki nem tudta mit tegyen, mert van aki nem akar szülést indítani, majd jön az magától...külföldi orvosokról hallottam már elég sok rosszat...ugyhogy jó, hogy ilyen szerecsés vagy és egy ilyen gyönyörű kislányod van :)
A lányod neve nagyon hasonlít az én lányoméhoz.. :lol:
Na megyek nem fárasztalak itt tovább titeket, megnézem az uj topikunkat...köszönjük, hogy itt lehettünk :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Lányok,engem se enged be a másik topic..,Berzkat,benézek arra,amit indítottál,ez tök jó ötlet!

LUISA,GYANIXI:SZÍVBŐL GRATULÁLOK!!!
Egyre türelmetlenebb vagyok,pedig még van egy csomó időm hátra... Azt hiszem,lassan kezdek én is irigykedni :oops: :oops: .. Egy újszülött kis tündérbündér azért más kategória,mint egy 2 és egy 6 éves rosszcsont (nem mintha őket nem szeretném!!)..

Nanett:
Az nem hangfal,azokat EGYSZERRE szokta húzogatni,mind a kettőt a zsinórjánál fogva.. Ez a központi rész..,egy kicsit nehezebb :roll:
Nem tudom,láttál-e már olyan "készüléket",az egyik barátnőm használta elég nagy sikerrel a kislányánál,ő nem akart szopni,de a mamájának volt teje.. Szóval lefejte,és ebbe a kis szerkentyűbe tette,ez egy tartály(ka),amit pl. a vállon lehet rögzíteni. Egy műanyag vékonyka cső vezet ki belőle,amit közvetlenül a mellbimbó alatt v. mellett lehet rögzíteni. És a baba tul.képpen bekapja a mellbimbót,és jön a tejcsi (v. a tápszer,attól függ,mit raksz bele). Nagyon érdekes volt látni,hogy etet,de bevált neki. Hát az a lényeg,nem?... :wink: Ha esetleg érdekel, akkor megkérdezem tőle,mi a neve,és hol vették.. :D

Bacilivi:
Ma va na névnapod? NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!! :D :D
Jaj,és gratulálok az éjszakai haladáshoz!!!! :D :D :D

Rekanna:
Remélem,semmilyen lelkiismeret-furdalásod nincs amiatt,hogy nem 4 kilós babát szültél!! Éppen azt beszéltük a párommal (MINDEN babát alaposan szemügyre vesz,akit felraktok :D ,nagyon szereti őket nézegetni,mondjuk nem csodálom..),hogy nagyon FORMÁS,arányos kis manócskád van! Nem az a lényeg,hogy MENNYIVEL születik,kint is megnő,hidd el! :D Ez egyébként totál alkati kérdés,mekkora súlyú babát szül v.ki,Elevittel vagy nélküle..

Pannica:
Nagyon örülök,hogy jól vagytok :D :D A lányomnál nekem is császár kellett,a nyakára és a derekára is rá volt csavarodva a köldökzsinór. Ő se gyarapodott az utolsó hetekben.. De az a lényeg,hogy most már jól van!! Neked van elég tejed? Tényleg,visszaköltöztetek már a saját házatokba?


Még egy utolsó.. Nekem is probléma volt a nagyvécé :oops: ,mind a két baba után. Vettünk BÚZAKORPÁT,és ez csodákat tesz!!
Mondjuk magában nem egy nagy élmény,olyan íze van,mint a fűrészpornak,de pl. joghurtba belekeverve egész ehető. Napi 2-3 evőkanállal kell megenni,és eltűnik ez a probléma.. :D
(Ez a szervezetnek emészhetetlen,végigvonul a tápcsatornán,és így nem reked meg semmi..)

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Bacilivi, boldog névnapot kívánok!!! Bármelyik könyvesboltban lehet azt a könyvet kapni? Hasznos tippek vannak benne?

Gyanixi, gratulálok a babádhoz!! Sok boldogságot hozzá és mielőbbi felépülést.

Rekanna, én szedtem Elevitet, mégsem lett nagy a babám. Már én is alig várom, hogy kimehessünk majd egy pár nap múlva.

Pannica, nálatok sokkal kíméletesebben csinálták a császárt meg az utána levő dolgokat. Pl. nekem senki sem segített szoptatni, először nem is tudtam, hiszen csak nézni tudtam őt. De másban se nagyon segítettek. Szerencséd volt, hogy a dokid a császár mellett döntött.

Barbamami, én még ilyen szerkentyűről nem is hallottam még. Ha nagyon nem megy a dolog, akkor lehet, hogy ki kell majd próbálnunk.


Egy-két újabb kép:

Én inkább alszok tovább: Kép

nyújtózkodok:
Kép

Na, mit akartok?
Kép

KépKép
nanett
 
 


Pannica,

Gratulalok!!!! Minden jo, ha a vege jo! Istenem, gondolom megijedtetek!
Nagyon ugyes vagy te is, kicsi Athina is!
Sok-sok boldogsagot es jo egeszseget kivanok nektek!!!!!

KépKép
KépKép
vitte
 
 


GYANIXI-LUISA:Óriási gratuláció mindkettőtöknek!Egészséget és boldogságot kívánok!!!
Pannica:nagyon megható a történet számomra!A lényeg,hogy mindkettőtök jól van!
Engem sem enged be a másik topic!

KépKép
vicuska
 
 


Jajj Nanett elfelejtettem írni:tündéri a babó!
Nika:a te kis fütyised is is imádnivaló!

KépKép
vicuska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: