Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok kismamik!

Nyafi de jó neked,biztosan nagyon jól éreztétek magatokat.Picid mozgolodik?Kis aranyos.Én is már nagyon várom,hogy mikor mozdul meg .Eddig 3-szor éreztem valamit ami tutira nem a bélmozgás csinálta.

Linus nem akarom mondani,hogy sajnálom.Mert én abban hiszek,hogy nem lesz a te kis drága babókádnak semmi baja.Figyeld csak! :wink:
Én nagyon-nagyon szóritok neked.
Nagyon ari a képen a kis babókád.Most még ekkora aztán pár hét és alig tudjuk majd cipelni a kis feneküket.
Nekem olyan könyvem van ami szintén tele van képekkel és nagyon pontos leírásokkal.Gyermek születik cimmel.

Kia nagyon jó a kép amit feltettél.Ajánlom neked a bab.lap.hu és ott van egy olyan,hogy-Hétröl-hétre
Bavallom én mindig azt olvasgatom.
Én most a fürdöruhákkal vagyok bajban mert akkorát nöttek megint a cickok,hogy nem igazán férnek belle a bikini felsömbe.A fiammal is ez volt anno 9 évvel ezelött.Még jó,hogy télen voltam akkor kismami.

Tini remélem tényleg most jól beáll a vérnyomid és innentöl csak a jó dolgok jönnek.Azt szánolgattam,hogy elhagytuk az elsö trimesztetrt.Kicsit furi érzés mert ha visszgondolok akkor gyorsan eltelt de azért emlékszem,hogy olom lábakon is mentek a napok.Pl.:rosszulétek.

Nálunk minden változatlan.Pár napja olyan érzékeny lettem.Van,hogy csak úgy elsírom valamin magam.Pedig én aztán nem vagyok síros fajta.Fiam néz is rám érdekesen.Egyszer meg is kérdezte,hogy bánt valami?Erre azt mondtam,hogy de,hogy.Mondtam,hogy én sem tudom,hogy miért van.Erre jól kinevettet.Na akkor sikerültt abba hagynom a sírást.Én ezt nem értem mitöl van.
Veletek nem történik ilyesmi?
Lehet beugrok kedden-szedán a dokimhoz,hogy nézük meg manót Uh.Már rég nem láttam.

Pusz mindenkinek.meliz

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Végre fel tudom tenni a képét a kis Tündékénknek!:)Ímeeeee: Kép KisNyuszi:)
Nagyon szépen látszik a kis pocakja...fejecskéje....lábacskái...stb.
[/img]
Vendég
 


Üdv. Nyafi....milyen doki elérhetőségre gondolsz?
Amúgy én is érzem hogy mocorog de már azt hittem egyedül vagyok és el is kezdtem kételkedni benne mert mindenki azt mondja hogy csak 17-18 hetesen lehet először érezni a kis pocaklakókat.....ennek ellenére nekem rendesen vagy 3-4 napja kidudorodik a pocakom itt-ott...nagyon jó érzés...azt szoktam ilyenkor mondani a férjecskémnek, hogy kidugja a kis kobakját, hogy anyuci simogassa:)
Kedden megyek újra uh.-ra csak most a fogadott orvosomhoz...kérek majd tőle képet és azt is felrakom:)

Mindenkinek jó pihengetést!

Üdv.:
Niki
Vendég
 

 
 

Linus!

Mindenképpen várd meg mit mond az endokrinológus.Találtam a www.hoxa.hu,BabákésMamák,Fórumok társalgójában erről pár értekezést...én beleolvastam szerintem érdemes meglátogatni hátha megnyugtat!
Vendég
 


Kedves Meliz és Nicol!Köszönöm a bátorítást, nagyon jól esik.Én is tisztára úgy érzem, hogy Manóka fittyet se hány az én pajzsmirigyemre, és erős babának érzem.Csak hát én elég pánikolós fajta vagyok, és mindent azonnal meg akarok oldani.Vígasztal, hogy az amúgy egész életemben kockás hasamon egyre nő a "dudor".Ettől apa is egyre lelkesebb (nem mintha eddig nem lett volna az :D )
Ti már kinőttétek a ruháitok? :lol:

Lina
Ui.:megnéztem az oldalt, és tényleg megnyugtató.Bár egy kicsit összezavart: az én TSH-m alacsony, amit ott túlműködésnek hívnak.Pedig rám inkább az alulműködés tünetei jellemzőek...illetve...vegyesen.Lehet, hogy akkor tökéletes a pm-em?! :o

Kép

Kép
linus
 
 


Szia Nicole!
A természetgyógyászra, aki masszírozta a talpad! Az övét szeretném megtudni.

Lányok nem akar valaki terhestornára járni velem? Még nem tom hova lehetne menni, de ha van esetleg pösti csaj közületek, vagy aki feljárna hetente, azzal szívesen mennék. Az a baj, hogy egyedül az ember nem érzi a feelinget. Mármint én. Amikor azt találtam ki, hogy aerobikra megyek akkor is feladtam 2-3 alkalom után, mert tök egyedül voltam. Mondjuk itt legalább nincs egy rakat csodanő, mert már senkinek sem kockás a hasa :D

Kép
nyafi
 
 


Tök édi a gyerek Nicole!
Olyan a kis köldöke, mintha fütyije lenne :lol:

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Én is megvagyok ám, csak közben nagyon beteg volt a kisfiam. Pár napig bárányhimlő miatt is aggódhattunk. Egy élmény volt...
nagyon jók a fotók, én egyenlőre nem tudom, hogy rakhatnám fel az uh képünket, mivel scann-előm nincs. De múlt héten én is láttam kétszer is a kis tündérkét, nagyon jó érzés volt.

Tini!
Örülök, hogy a vérnyomásod rendeződik.

Linus!
Sajnálom a pajzsmirigy dolgot. Remélem minnél előbb pontos eredményeket tudsz, és mielőbb tudnak segíteni rajtad,neked. Ne aggódj, szerintem gyakorlatilag már mindenre van jó megoldás!!!!

Nyafi!
Hát, nekem messze van Pest :lol: ....lévén Győr mellett lakom, de remélem találsz valakit aki eljár veled!! Én úszni akarok!! Csodanőségről jut eszembe: két éve teljesen kiakasztott, hogy én nyáron már utolsóidős kismama voltam, hatalmas pocakkal, és valahogy mindenki annyira jól nézett ki!! Olyan volt, mintha mindenki totál minit hordana, szuper alakkal!!
Ehhez képest, most elég jó a helyzetünk, szerintem, azért még kinézünk valahogy, nem?!

Bocs, akinek nem írtam, majd pótolom!!
Puszi, vigyázzatok magatokra!!

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok Lányok!

Nyafi, nagyon szívesen megadom az elérhetőségét a masszőrömnek. Nyíregyházi a barátnőd? Mert én itt lakom és a masszőröm is itt él. Pesten sajnos nem tudok segíteni.
Egyébként tényleg úgy néz ki mintha a pucuja lenne a a köldöke:)Bár az én kedves férjem már erről a képről megállapította, hogy kisfiú lesz mert idézem őt "olyan fiús a fejecskéje":)Én meg csak mosolyogtam rajta:)
Vendég
 


Sziasztok!

Linus - sajnálom, hogy nem műxik rendesen a pajzsmirigyed. Remélem nem lesz semmi gond.
Nekem is nagyon nő a hasam. Apa meg is jegyezte, hogy mekkora hasam lesz ősszel :D

Nyafi - örülök, hogy jól éreztétek magatokat a nászúton.

Meliz - nézegettem már sok - sok képet, honlapot. Köztük azt is, amit ajánlottál. Nagyon szépeket lehet találni...

Nicolete - Gratula a szép bébihez!

Már nagyon várom a holnapot!
AFP-re megyünk reggel :) na és persze Uh-ra is :D

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Nicole! sajna ő is pesti, de neki is a petefészkével van baj. Ill a petevezetékével. Mindenesetre meg fogjuk itt kérdezni hátha van valaki, aki itt is ismeri ezt a tipusu talpmasszázst.
Fné Kia! Hajrá az AFP-hez, és bizti gyönyörü lesz a Kicsi.
Deaknezsu! Úgy néz ki skypeon fogunk együtt tornázni :lol: Győr picit messze van :(
Linus! igen én már a 60%át kinőttem, pont tegnap volt, hogy ott szuszogtam abban a farmerruhában, ami a múlt héten még rámjött.
Meliz! Neked más is érzi a mozgást, vagy csak még te? Nekem a férjem nem érzi...

Kép
nyafi
 
 


SZIASZTOK!

Nyafi nem mertem szólni még senkinek,hogy érzem a babámat.Azt gondoltam,hogy talán nem is az volt.De csak ritkán érzem.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Nyafi!Biztos találtok Pesten is talpmasszőrt...ő biztos tudni fogja mit kell tennie!Interneten keressetek rá bízom benne hogy sikerül!

Lányok! Mint már írtam én egyre jobban érzem a mocorgását a kis Tündérkénknek sőtt az apukája is érzi ha ráteszi a hasamra a kezét...csak úgy vándorol a hasamban:)Nagyon jó érzés!!!:)
A ruháim hát egyre szűkösebbek...bár még csak 1 kg híztam de a pocak az rendesen dudorodik...:)Mi lesz később?:)De én nem bánom csak minden rendben legyen odabent a picivel!!!

Üdv. mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok Lányok,


Rég nem voltam :oops: hál istennek a 24 órás émelygés megszünt de azért rókakóma idönként beköszönt. A 12 hetes uh-n minden rendben volt jövö hét után megyek AFPre. A babóka még integetett s nekünk, aranyos volt

Én is szeretnék már tornázni csak ezen a héten kicsit rosszul voltam. Én a MÁV kórházba megyek majd szerintem ott a 14-16 héttől ajánlják, Nyafi ha van kedved mehetünk együtt irjál privit.

Titeket nem visel meg ez a sok frontváltozás? Tegnap olyan iszonyatos fejfájásom volt és persze fájdalomcsillapitot se lehet bevenni. Azt hiszem a terhességtől frontérzékeny lettem.

Most mennem kell de majd jövök.

puszi:

Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Gyors bekuk azt robogok is tovább.
Ma megyek a védönőhöz.Párom kitalálta,hogy mi lenne ha jövöhét helyet most mennénk a dokihoz Uh-ra.Nem is kiváncsi a drágám,hogy miújság van a babával. :lol:

Pusz mindenkinek!

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Zsuszi - örülök, hogy minden rendben van veletek.
Én a frontokra már néhány éve érzékenyebb vagyok.. fejfájás, vagy álmosság... :(

Én még csak várom, hogy érezzem a mocorgást, de még nem akar jelezni. Az megnyugtatóbb lenne, ha néha érezném már.

Tegnap csak vérvétel volt , UH nem. Majd 2 hét múlva megyünk... már úgy szertetném látni...

Mindenkinek kiatartást ebben a nagy melegben.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Ezt láttátok már?

Nagyon szép 4D-s felvételek vannak itt:

www.ehd.org

ezen belül
resources
itt vannak a DVD-k. :)

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia mindenki!

Csak röviden most:
Fné kia!
Általában a várandósság felétől lehet érezni a baba mocorgását, még nagyon időben vagy! Én a kisfiamat a 18. héttől éreztem. Azon a héten az is kiderült, hogy kisfiú! Most már hamarabb észrevettem a picit, két nappal ezelőtt, pedig még csak a 13. hétben járok. Ez korai, a te babód még nincs elkésve! Annál nagyobb öröm lesz majd, amikor igazi, intenzív mozgolódást érzel majd!

Zsuzsi!
Nekem is gyakran fáj a fejem sajna, de én veszek be Algopirint. Az előző dokim és a mostani is azt mondta, hogy szabad. na persze nem marékszámra...

Meliz!
Jó hogy ennyire türelmetlen a férjed, legalább hamarabb látjátok a babát!!

Puszi

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok Kismamák!
Ünnepélyesen kijelentem, hogy ez a pajzsmirigyes dolog volt az utolsó, amin bepánikoltam.Röviden: a kórházban vett érték szerint túlműködésem van.Az endoki azt mondta hogy ilyen jó T3 és T4 mellett nem számít a rossz TSH érték.Az ultrahang semmi elváltozást (göb stb.) nem mutatott ki. Ma meg kiderült, hogy az endoki által tegnap levett TSH tökéletes.Magyarul:kutya bajunk!!Sőt, ma voltam ultrahangon, és Manó parádézott, forgolódott.Mindenét láttam, aztán hátatfordított, majd hasra feküdt.Tündéri volt! :D

Meliz, Nicol!Én valami hullámzásfélét érzek a méhemben, de a baba mozgását még nem.

Nem jön valaki az Istvánba tornázni?Egyébként van közületek, aki ott fog szülni?

Jó hűsölést kívánok annak, aki teheti! 8) Én megyek pályázatokat elszámolni.... :evil:
Lina

Kép

Kép
linus
 
 


Sziasztok!

Linus nagyon örülök a jó eredménynek...fura hogy mennyire tudunk aggódni:)Na de ezt szerintem minden kismama átéli!

Meliz írtad pár napja az érzékenységet hát tegnapelőtt rajtam is kijött...őrület volt alig tudtam abbahagyni a sírást....utánna meg azon kezdtem el aggódni hogy szegény kis Tündérkénk ezt mind érzi hogy anyával valami nincs rendben...na de reggelre kutya bajom se volt!:)

Tegnap mi is voltunk uh.-on....és most apuci is bejöhetett nagyon élvezte ez volt az első hogy láthatta a kis csemeténket mocorogni a képernyőn:)

Fné Kia nagyon-nagyon szépek a 4D-és felvételek....megnéztem és nagyon tetszett...el is mentettem a kedvencekhez...bizti megnézem még egy jópárszor!:)

Üdv. mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Nicol!
Eddig nem mehetett be a párod az Uh-ra.Mit szenvedhetett kint rád várakozva.De akkor most ö is találkozhatott a kis babócátokkal. :)
Ebben a pár napban talán nem voltam annyira érzékeny mint akkor.Már engem idegesitett mert ha valami olyat látam a tv-ben amin nem is lehetne bögni én tutira zokogtam.De nekem is az járt az agyamban,hogy babóka mit szól ehez,hogy én itt sírok.De egyszerüen nem birtam abba hagyni. :shock:

Linus!
Nagyon jó,hogy nem lett végül is az egészböl semmi.És minden okés.Én is mindig megfogadom,hogy soha többet nem parázok.De ez az 1 hónap annyira hosszúnak tüik.

Zsu!
Nekem tegnap mondta a védönő,hogy mostantól elkezdhettem figyelni a baba mozgását.Azt mondta szerintem nálam elöbb lesz mert már szültem.De én olyan 16-dik hétöl számitok rá igazán.Azt már biztosan nem fogom mással összkeverni. :wink:

Teganp voltam a védönőnél és szerencsére minden rendben.Még mindig nem hiztam egy dekát sem.Ez szerintem azért van mert mindig zöldséget v. gyümölcsöt ennék.Semmi tészta félét nem tudok magamba eröltettni se kenyeret.
Apának mondtam,hogy inkább menjük jövöhéten a dokihoz.Addig is szépen növöget és milyen jó lesz újra látni.

Pusz mindenkinek.Hűvös napot kívánok mindenkinek akinek melege van! :P

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!!!

Kicsit eltűntünk, de kisebb átalakítások voltak a házban, és még a festőt várjuk, de legalább a falazás befejeződött, gondolhatjátok mennyi szutyi volt mindenhol, bár egy álom ez a takarófólia, kissé még bom,batámadásnak tűnik a lakás, de a festés után szebb léesz m,int volt!!

Ma megint feltették a Co. ABPM gépet és holnap veszik majd le, de nagyon jól alakul a vérnyomink!!! Persze szedem a gyógyszikat!!

Nyafi gartula a nászúthoz!!! Bizti jó volt, remélem gondoltál ránk egy kicsit! :D

Linus nyugi, bár tudod én is parázok örökké! A dokik csak tudják mi jó nekünk és a kis pindurkáinknak, de én is aggódalmaskogó vagyok!! Majd jelezz mi van!

Nicol!!! Édes a kis picurka, hétfőn megyünk mi is dokihoz, remélem hasonló szépséggel jövünk haza, és fel is teszzük rögtön!! :D

Zsu remélem túl vagytok Krisztofer betegségén, gyógyulást nektek!!!

Meliz és Kia, és mindenkinek sok puszi, és jó pihizést!!!

Kissé kikészítő a meleg szerintem is, de még bírjuk, bírni is kell!!! Pá lányok!

Kép
tini75
 
 


Sziasztok!

Zsu én türelmesen várok a mocorgásra.... :)
Megtaláltalak az iwiw-en :

Lina - örülök, hogy minden rendben veletek.

Nicolete - én már az első UH-on is odahívtam Apát, mindig ott van és hárman nézzük :) a dokival. Lehet így könnyebb, hogy Apa régebb óta ismeri a nődokimat, mint én.
A DVD-k tényleg szépek, Apa már ezeket is végignézte :)

Tini - biztos egyre szebb lesz a lakás... A jövő héten itt is lesz néhány "kis" munka. Légkondi-felszerelés, festés, konyhabútor csere és csempecsere :roll:

Meliz - jó neked, hogy nem kívánod a kenyeret, tésztát..
Nekem volt és néha még most is van olyan napom, amikor csak úgy magában eszem a friss kiflit vagy kenyeret. Bár még most serm értem el a februári kilómat.

Kitartást ebben a nagy melegben.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Én is szeretnék csatlakozni hozzátok! :) Mi most vagyunk 13hét 4naposak! :D

Kép
aniko...
 
 


Szasztok!
Hajrá Anikó írj nekünk magadról egy picit, szeretettel várunk mindenkit!!!!
Zsuzsi! Nem jó nekem a Máv azt hiszem, mert van egy furi betegségem, amit csak ott gyógyitanak,(acut porphyria) és ha a főorvosnő meglát, mindig vért akar venni. De komolyan.
Lányok ki írta azt, hogy szurkál a puncija? Remélem férfiak nem olvassák, de nekem lenn szúr egészen a csiklómba tegnap vagy 3-at. Akinek volt ilyen az már kiderítette miért?????? :shock:

Kép
nyafi
 
 


Kyra! Jambrik Hegedűs vagy Csalán vezetéknevüt nem ismersz véletlenül? Rokonok... :lol:

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Nyafi!
Nem tudom,hogy én írtam-e.De én is érzem idönként.Sőt mostanában ha kicsit többet vagyok talpon akkor enyhe görcs is van a pocimban.De már rájöttem ha kipihenem magam a megfelelö pozicióban akkor elmúlik.
A punci szúrkáliást már mástól is hallottam és a dokija azt mondta,hogy csúsznak szét a szemérem csontok vagy mi....Elökészülödik a baba érkezésére.Azt hiszem vakahogy igy magyarázta.De neki annyira fájt,hogy nem tudott a fenekére leülni. :?

Kép
Kép
meliz
 
 


Anikó üdv közöttünk.Írogasál kicsit magadról,hogy miújság veled.Spontán baba,lombikos? Sokat vártattok a babára?

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Üdv itt Anikó! Mesélj magadról..

Ilyen szúrást még nem éreztem.... elég kellemetlen lehet.

Kellemes napot!
Most még olyan jó idő van kint :)

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Anikó üdv. közöttünk!Örülök hogy egyre többen vagyunk :)

Én is érzek néha ilyen szurkálást de nem vészes. Apuci eddig azért nem jött be az uh.-ra mert csak hüvelyit csinált a dokim és nem szerette volna látni, hogy egy "idegen" matat bennem!Én pedig elfogadtam és megértettem az érzéseit :)

Ha már ilyen őszinték vagyunk...nekem mostanában a wc-ére menetellel van bajom ... görcsölök 1 kicsit nagydolog előtt...ettől mindig megijedek mert nem szeretném ha ezt a kis Tündérkénk is érezné.Nem szeretnék neki fájdalmat okozni!Most megpróbálok jobban odafigyelni mi válthatja ki!Nektek van ilyen?

Szép napocskát mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!
Igen spontán baba,Ő lesz az első babánk!fél évet vártunk rá!
magamról:22 éves vagyok,a párom 24.most lesz augusztusban az esküvőnk! :D Ez a vonalzó nekem nem akar sikerülni :evil:

Kép
aniko...
 
 


Köszi szóval szeméremcsontok... ehhhh nem túl jó, de csak ritkán van. Még egy kérdés a nődokinál a kórházban, vagy az sztk-ban a védőnőnél veszik le az afp-t? jövő csüt megyek és fogalmam sincs :oops:

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok Kismamák!
Üdv Anikó!Sok boldogságot kívánok Nektek!Úgy megörültem, amikor olvastam, hogy ilyen fiatalok vagytok, és babátok lesz. Ez manapság olyan ritka.(legalábbis a mi ismerősi körünkben, meg általában Budapesten)Egy kicsit egészségtelennek érzem, hogy a pároknál a gyerekvállalás kitolódik a harmincas évekre-amikor persze már nehezebb is teherbe esni.(én is 31 vagyok.az esküvőnk után, 28 évesen határoztuk el a babát, aztán megkaptuk:3 évet vártunk rá.Persze most annál boldogabbak vagyunk!!)

Nyafi és a többi "punci-szúrós"!Nekem is szúr ott!!!Illetve inkább belenyillal néha.Ilyenkor mindig el is képzelem, milyen hülyének nézhetnek az emberek, mert elég furcsa arcot vágok :) Meg néha derékfájásom van...egy kicsit olyan érzés, mint a mensi előtt.Hát Manó aktívan dolgozik, hogy helyet biztosítson magának.Apropó: nektek mértek szeméremcsont távolságot, vagy mit?(én olyan szélesnek látom mostanában a csípőm-persze hízok is fenékre.Olvastam, hogy meg szokták mérni, de az én nőgyogyim még nem csinálta.

Tini!Ti lakásfelújításban vagytok?De neked nem kell feküdnöd?Vagy félreértettem valamit?Vagy ennyit azért szbad mozognod?(bocs, ha hülye a kérdés!)

Nem bírom ezt a meleget!Tegnap pár órás munkahelyi szenvedés után feladta, letettem a munkát és hazamentem.Aztán iszonyú sírhatnékom támad (igazából nem tudom miért, ahogy ez Veletek is elnni szokott) és csak azután nyugodtam meg, miután Apa elvitt egy kitűnő olasz pizzériába.Degeszre ettük magunkat, és sétáltunk.Akkor már nagyon jó kedvem volt! Ti hogy bírjátok a munkahelyeteken???!!

Van valaki közületek, aki az Istvánba jár, és ott fog szülni??!!

szép hétvégét mindenkinek!
Lina

Kép

Kép
linus
 
 


Sziasztok!!!

Üdv. közöttünk Anikó!!!!
A vonalzót amikor elkészíted, van két kód a másodikat kell bemásolnod ide a babanetes profilodba az aláírásodhoz!! Remélem tudtam segíteni!!! Jó pocakosodást, és előre is gratula a lakodalmatokhoz, és boldog hosszú éveket nektek és a picurnak!!!!! :D

Linsu sokat kell pihenni, de nem hagyom el magam! Már csak a festőt kell várjuk, és majd csak rend lesz decemberig, nem sietem el a takarítást, mindíg egy kicsit minden nap, és haladok!!! Többet kellett az elején feküdnünk, és pihenni a lombik miatt, de már lehet kicsit jóval többet jönni menni, bár eddig is a háztartás el volt rendezve tehát néha kissé túl lőttem a célon, de másnap csak pihi volt!!!

Nos a szeméremcsontok tágulása miatt van a szúrkálás, a görcsök pedig inkább a méhszalagok nyúlása miatt!!!

Érdekes én hol a székrekedéssel, hol a hasmenéssel kínlódok! Mikor melyikkel, és így nehéz étrendileg is rendben tartani!! :( De már kezdem megszokni!!!

Ma megyünk a dokihoz, és a héten lesz az amnionk, tehát akkor megint nem jövök egy pár napig, de ma még bekukkolunk ide!!! Mivel az amnio után 4 - 5 napig megiont csak fekvés lehet!!

Sok puszi nektek, vigyázzatok magatokra, és sokat pihenjetek ebben a melegben! Puszi!!

Kép
tini75
 
 


Sziasztok!

Elég régen voltam már erre, megfáztam, és a doki úgy döntött, hogy nem ír fel gyógyszertm inkább kiírt másfél hétre. Ami nagyon jó volt, mert tudtam pihenni.
Igaz, nekem nem kell feküdnöm, de nem is tartom egészségesnek azt, ha egy terhes nő keveset mozog a terhesség alatt. Hogyan fogja megszülni a gyereket?
Linus!
Egyetértek veled a gyerekvállalással kapcsolatban azzal, hogy egyre idősebb korukban szülnek a nők. Én is 22 vagyok, igaz a párom 28, de soha nem gondoltam arra, hogy 30 év felett akarok szülni. Persze sok minden közbejöhet, és reménykedtem is, hogy nálunk nem lesz gond (későn találom meg az igazit, nem jön a gyerek stb...). Szóval szerencsésnek mondhatom magam. :)

Mindenkinek jó hűsölést, aki megteheti!!! :lol:


Kép
erisunny
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telt a hétvégéje. :D

Mi most ünnepeltük párom 39-dik szülinapját.Nagyon jó volt.Gyorsan el is ment ez a 7vége.

Eri!
Remélem hamar meggyógyulsz.Azért csak piheges soket mert a szervezetednek szerintem ilyenkor szüksége van rá,hogy könyebben regenerálodjon. :wink:

Tini!
Nekem szinte fojamatosan olyan mint ha hasmenésem lenne.De sazerintem azért mert csak zöldséget és gyümit eszek.Az édeséget egyáltalán nem kívánom+a tésztát.A számba sem tudom tenni,hogy megkostóljam. :?
Mi is a héten megyünk a dokihoz.Szerintem szerdán.Kicsit büszke vagyok magamra,hogy kibirtam eddig mert a párom már a múlt héten elakart vinni meg lesni bent a kis babónkat. :D

Múlt héten voltam a védönőnél és képzeljeétek teljesen másként számolják a heteket mint,ahogyan itt van a vonalzón van a neten.Azon a pörgentyüs papír izén amin a doki is nézi a hetek számát már a 16 hetet fogom szerdán tölteni.Valamelyik kismama újságban most ajándékban adnak egy ily kör terhességi számolos izét.Mondtam páromnak,hogy ezt most meg akarom venni.Mert saját szememel akarom látni,hogy mi van.Mert teljesen össze zavarodtam.És pl. ma vagyok a 15 hét 5 napon.És úgyan úgy dec.17 jön ki a szülés várható idöpontajként.
Aztán rá jöttem,hogy azon az izén nincsenek 31-es hónapok meg úgye ott van a feb. is.
Tudom,hogy végül is nem számit semmit az egész.Mert szülünk amikor szülönk.Csak úgy elégé összezavart,ahogy a védönő mondta a dolgokat az AFP miatt.
Bocsi.Kicsit hosszúra sikerültem. :shock:

Puszi minden kismaminak és növögessenek azok a szép pocik! :D

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Most csak beqqcskálok...
A héten a sógornőméknél vagyok Manóval, Apa azt mondta jobb így... mert otthon folyik a konyha felújítása.

Sziasztok!
Jó pocakosodást!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Most én is csak bekukk:

Fné Kia és Tini!
Sok erőt és kitartást a felújításokhoz!

Eri, Linus!
Azért aki később szül, abban sincs semmi különös, vagy negatív szerintem. Én 29 voltam az első bébimnél, és cseppet sem bánom, hogy nem jött előbb. Igaz, egyszer már be voltam zsongva 23 évesen, de ez így tökéletes, és tudom, hogy akkor ez elhibázott lépés lett volna. nem a kor, henem a körülmények miatt.

Mindenkinek sok puszi, mi hajnalban indulunk Horvátországba, jó hetet, hétvégét nektek!!

Puszi

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Kedves deaknezsu! jó nyaralást!
fné kia és Tini sok erőt a felújításhoz!
lányok vett már valaki valamit a gyereknek?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Meliz, nekem is teljesen máshogy számolják a heteket jövőhéten már betöltöm a 16. hetet és megyek is kedden AFP-re, míg itt a vonalzón csak a 15. hétben leszek.Na mind1 engem nem zavar ők tudják.

Tini gondolunk rád az amnio miatt.Pihenj utánna minnél többet!

Eri szerintem is azért inkább pihend ki azt a megfázást...!Bár lehet hogy már meg is gyógyúltál!Reméljük!:)

Linus, én már hála az égnek nem dolgozom az elejétől kezdve mivel ugye volt egy kis pecsételgetésem és a dokim rögtön kiírt amit nem is bánok...és bántam meg mai napig sem...nekem így könnyebben és nyugodtabban telnek a napjaim...nincs az a sok stressz, rohangálás stb.

Zsu jó nyaralgatást nektek biztos nagyon jó lesz!

Nyafi a magam részéről én még nem vettem semmit...és egy darabig nem is tervezem....majd szept.vége okt.eleje környékén lesz a nagy bevásárlás!De ha meglátok valami újságot vagy bármelyk áruházban vagyunk és meglátom a babaosztályt....csorgatom a nyálam rendesen:)

Üdv. minden pocakosnak és pocaklakónak!
Vendég
 


Sziasztok!

Most érkettem haza a diktól.
Párom teljesen oda volt.Ott állt a monitor mellett és komentálta a történéseket.Dokim csak mosolygott.Minden redben van velünk.Szépen növögettünk.Tegnap bekeményedett a hasam.Úgy,hogy emelnem kell a MagneB6-on adagját.Ez szerintem azt jelenti,hogy most már határozottab mozdulatai vannak a kis Kópénak.Egyfojtában járt keze-lába.Úgy,hogy a képböl nem lett semmi.Ameddigre beállitotta a képéleséget a dokim 4D addigra már pördült is egyett a kis babóka.Jövö héten megyek én is AFP-re.

Tini!
Drukkok mennek az amnio miatt ezerrel.Sokat pihenj utána.Bizti minden rendben lesz. :wink:

Nyafi!
Még nem vettünk semmit.De szorgosan jegyzetelünk,hogy mit,hol veszünk meg.

Zsu!
Jó nyaralást.Biztosan jó idötök lesz. :D

Kia!
Biztosan szép lesz az új konyhátok. :D

Eri!
Remélem már meggyógyultál azótta. :wink:

Nicol!
Én azóta csak az várandós öröknaptárat nézem.Mert a doki is aszerint fogja a vizsgálatokat nézni.

Bocsi ha kihagytam valakit.
Üdv. mindenkinek.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Visszajöttem dolgozni és elég sok mindent rendbe kellett tennem. Ha nem vagyok, tiszta őrült mindenki. De azért jó érzés.. :wink:
Jobban vagyok már, bár reggel és este elég fáradt vagyok, és folyamatosan hapcizok. Vettem olyan orrkenőcsöt, és kecsketejet nyomatok naponta fél litert. Szerencsére én megtehetem, mert én fejem le a tejet :lol:
Sokat segít.
Mi is építkezünk, bár mi házat építünk, nem felújítunk. Kis falu ez, nincs eladó ház, vagy ha van is, akkor nagyon sokért. Nem reális. Így a legolcsóbb.
Holnap megyek AFP-re. Kicsit izgulok.
Képzeljétek, nekem volt olyan érzésem, mintha a gyerkőc mozogna. Furcsa, mégis nagyon jó érzés volt. :D
Jövőhéten ultrahang. Ha tudok, rakok majd fel képet!

Mindenkinek kellemes hétvégét, holnap nem dolgozom! :)

Ma este lángos lesz!!!! Imádom! És kész lesz holnapra a kovászos ubi!!! Nyammmmi!!!!!


Kép
erisunny
 
 


Sziasztok!!!

Nos már csak a festőt kell várnunk, és minden rendben lesz megint itthon!!4 Attól, hogy lombikosok vagyunk lehet ezt azt lájtosan csinálgatni, de minden után jön egy nagyobb pihenés, ezért mindennel lassabban is haladok, de az időmbe beéefér!!! :D

Vasárnap óta hasmenésem volt, elég komoly, ezért tegnap infúziót kaptunk a pindurkám miatt, hogy neki ne legyen hiánya semmiben, de egy jó kis hasfogótól rendeződni látszik a dolog!!

Ma voltunk az amnios megbeszélésen, és képzeljétek nem kell ez a komoly vizsgálat, elég egy Corionboholy biopsia!!! Tehát ez megnyugtató, ,mert ez a méhlepényt érínti csak, és a babát nem veszélyezteti, mint az amnios dolog!!! Hétfőn este kell befeküdnünk, és kedden megcsinálják de., és du. már lehet is hazajönni, és egy hét múlva lesz eredmény, de ma is kiderült min den rendben a picurral!!! Mivel nem mutatja mweg a nemét, ezt is megmondja a vizsgálat, tehát jövőhét keddhez egy hétre tudni fogjuk mi a helyzet!!!

A babóka a hasmenésből sem vett észre semmit, m ivel szopizta ma az újját, és a lábaival kapálódzott!! Érdekes, de nem érzek még semmit belőle! :D

Kép
tini75
 
 


Sunny reméljük már teljesen kigyógyultál a megfázásból!! Nekem a hasmenésre azt mondták influenza vírus egy formája!

Kia remélem nálatiok is jó irányba haladnak a felújításos dolgok!! :D

Meliz képzeld nekünk is tágra kerekedik a szemünk amikor mindenhol más a heti dátum ahol tartunk, de már kezdem megszokni, és én maradok a vonalzónál!! :D

Lányok nem győzöm megköszönni, hogy ennyire kedvesek vagytok és gondoltok ránk!!! Sok puszi nektek, és vigyázzatok magatokra!!!

Mi még nem vásárolgattunk a babónak, sokmindent már kaptunk, ruhákat egyebeket, még ráérünk!!! Pá mindenkinek, és jó pihenést és pocakosodást!!

Kép
tini75
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakozom ha nem bánjátok :D
16. hétben járok az első babámmal, akire szerencsére nem kellett sokáig várnunk.
Németországban élünk, sajnos távol minden rokontólismerőstől, de itt van a jó öreg net, ami összeköt minket ismerősökkel, leendő ismerősökkel.
Jó egészséget kívánok mindenkinek és pocaklakójának! :)

dhbetty
 
 


Sziasztok!
Na voltam AFP-n. Kellett vizelet is, de azért elfelejtettem visszamenni, mert a héten 4 dokinál jártam, meg a leletek, meg egyebek kiment a fejemből. A dokim leszúrt elég rendesen. A párom szerint olyan, mint dr House. Na mindegy....
Az én pocim is kemény, de azt mondta a doki, hogy szedjek venastatot. szerintetek az jobb, mint a magne b6?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék én is hozzátok, ha nem bánjátok. Már olvasgatlak Titeket egy ideje, de elég babonás vagyok.
Az első csöppségünket várjuk, az Uzsokiban fogok szülni.
Sajna nekem is keményedett a hasam, meg görcsölt is egy kicsit, ezért bementünk a kórházba, bent is tartottak 5 napig. Azóta itthon pihengetek, bár eredetileg úgy terveztem, hogy dolgozom, amíg bírok.

Nyafi: a Venastatról én nem tudok igazából semmit, nekem magnáziumot kell szednem, 3*1 grammot. Én Magnézium citrici tablettát szedek, mert annak a legnagyobb a hatóanyagtartalma (500 mg). Remélem, sikerül a vonalzóm, ha nem, bocsi...

Kép
domin
 
 


Kedves Ti!
Ki tud egy jó dokit?
Az enyém bemondta az unalmast. a lényeg, hogy pesti legyen, lehetőleg uzsokis. A titkárnője telefonált, hogy sajna :roll: nem tud vállalni tovább. de legalább most szólt és nem szülés elött egy nappal. Ez van... :cry:

Kép
nyafi
 
 


Kedves nyafi!
Az Uzsokisok közül én Jex Anna doktornőhöz járok, nagyon kedves, alapos, fiatal. Azt tudom, hogy Járányi doktornő nem vállal decemberre, mert ő szabin lesz.
Amíg bent voltam, találkoztam pár orvossal, Mecsér doktort ajánlották páran. Ezen kívül Sztakó doktor volt még szimpi, de róla tényleges infoval nem rendelkezem.
Nem sok, amit írtam, de remélem egy kicsit segít.

Kép
domin
 
 


Kedves Domin
Köszönöm az uzsokis forumon is őt ajánlották.(Mecsér) sztem hozzá megyek. De hogy jelentkezzek be? hivjam fel az uzsokit és kérdezzem meg mikor rendel? vagy mit csináljak?

Kép
nyafi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: