Új privát üzeneted érkezett!

Hú, de jó lenne, amit írtál! Nekem nagyon szokott görcsölni mensi előtt-alatt a hasam, örülnék, ha gyengülne majd a fájás.

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Nekem vagy nagyon kegyetlenül görcsölt, vagy észre se vettem, h mensi van, annyira nem fájt! Remélem, a szülés után megszűnnek a mensis görcseid ;)

Nekem most bejön a freeblog :)

KépKép
lexus
 
 


Nekem is bejött a blog! :lol:

El is olvastam, amiket írtál!

Én úgy kaptam a kismami barátnőmtől egy pocakos naplót, hasonlóan a bloghoz, oda írogatom a történéseket. Majd nyomon követem a blogot. :lol:

Melinda

Kép
melinda80
 
 

 
 

Hali!

Hát nem tudom...nem akarlak elkeseríteni titeket lányok, de nekem minden szüléssel egyre erősebb és fájdalmasabb lett a mensim :( de persze ez nem törvényszerű!!!!

szex:nekem meg lenne kedvem de avalhogy félek,vagyis féltem a babát....hülyeség szerintetek????

El se fogjátok hinni de én az elsőnál egyátalán nem voltam hajlandó a szex aktussal járó formájára 9 hónapig(!) :? Annyira aggódtam és féltettem a babát ,meg kedvem se volt.
A másodiknál azért változott a helyzet,de az első 12 hétben akkor sem.
És szerintem ez így lesz most is(pedig én kívánnám),de szerencsére a férjem megértő és megoldjuk addig máshogy :ops: :oops:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Éva!

Egyébként én hőmérőztem és nekem júl 2.-án volt a pé-m a görbe alapján.

Engem is egész nap kerülget a hányinger, de ami még rosszabb hogy mostmár kb.egy hete egyfolytában csak aludnék,annyira álmos vagyok állandóan!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni,
szerintem egyáltalán nem hülyeség, hogy félted a bébit. Én is féltem, és azért korlátozzuk a szex mennyiségét, kb. egyszer egy héten, de volt úgy is, hogy kimaradt. Szerencsére a férjem is megértő.

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Panni! Hogy lenne már hülyeség, hogy félted a babát? Ez teljesen természetes sztem! Nálunk a dolgok állása abszolút ugyanaz, mint Meliéknél, mondjuk nekünk egyre többször van az, h kimarad. Amióta tudom, terhes vagyok, vhogy nagyon nem kívánom. Előtte, amikor még semmi nem volt biztos, de már túl voltunk az ovulációs napon, akkor azért még 2-3 naponta együtt vtunk, biztos, ami biztos alapon. Most nem megy..

Nekem eddig csak reggel volt hányingerem, remélem, így is marad, és nem lesz többet!

Meli! Nekem kismama naplóm nincs, ill. csak itt a neten :D Én majd babanaplót szeretnék mindenképp, olyan gyönyörűek vannak! Nemrég voltam könyvesboltban, természetesen megnéztem. Nagyon szépek!
Örülök, h olvasgatni fogsz :D

KépKép
lexus
 
 


Hahó Lányok!
Csak most tudtam ide ülni a gép elé, egész nap rohantam. Nagyon tetszik a blog! Kár, hogy én ilyen szempontból analfabéta vagyok, el sem tudom képzelni, hogy lehet egy ilyet létrehozni! De majd olvasgatom! Én most egy fényképalbumot rendezgetek a kislányomról, az első két életévéről, (jövő héten lesz a szülinapja..), minden lényeges benne van: az első lépések, az első torta, első állatkerti látogatás, első locsa a Balcsiban , stb..., nagyon élvezem!
Kicsit aggódtam ma "magunk"miatt, képzeljétek, tegnap este mikor fürödtem, bejött a férjem, vmit mondani akart,. De én nem vettem észre, el voltam merülva a gondolataimban. És amikor hirtelen felpillantottam, és ott állt, de csak a hátát láttam , úgy megijedtem, hogy majdnem kiugrott a szíves, és egészen beleszúrt a pocakomba, majd utánna egész este fájt, (bár nekem amúgy is szokott a hátrahajló méhem miatt), már semmi. Csak aggódom, sztetek egy ilyen nagy , hirtelen ijedségtől lehet vmi baja? Olyan messze még a jövő hét péntek!
Ami a szexet illeti, csatlakozom azokhoz, akik egyáltalán nem kívánják!
A terhességi tüneteimet tekintve, kezd aggasztani, borzasztó étvágyam van. Valami egészen hihetetlen. Valamit ki kellene találnom sürgősen, mert így szörnyen sokat fogok hízni- ami nem lenne túl jó, mert amúgy sem vagyok egy sovány alkat. Egész nap, folyamatosan képes vagyok vmit nyammogni. Igyekszem gyümizni, de , bevallom, a fagyi jobban vonz.
Ötletek? Rágózni nem jó- édesítőszeres. A cukrostól meg tönkremegy a fog.
Valszeg erőt kell vennem magamon!!!!
Sziasztok!
ajsa
 
 


Ajsa! Sztem nyugodj meg! Nekem is előfordult egyszer ilyen, h nagyon megijedtem, és elkezdett szúrni a hasam - akkor, amikor még nem volt baba. Meg amúgy amikor én nagyon megijedek, akkor a szívem kezd el szúrni :? Nyugi, nem hiszem, h baja lehet a babának!
Köszi a blogdicsit! Szuper lehet ez a fénykép album!! Nagyon ötletes, és nagyon megható! Tuti nagyon szép emlék lesz :)

KépKép
lexus
 
 


Sziasztok csajócák!!!

Ma a házkörüli csovek festése volt napirenden, teljesen lefáradtam. A lakásban semmit nem csináltam, most az fog következni gyorsan..... Párom a fiammal motorzni ment, én meg vasalhatok...... :evil: :roll:

Viszont napközben megmértem a vérnyomásom, mivel reggel orrvérzésre ébredtem. 106/62 volt, viszont a pulzusom 94!!!! :shock: :shock: :shock: Ez mitől lehet....... Nem tetszik ez nekem!

Holnap folytatjuk a festést, most a terasz és a kerítés fém alkatrészit fogjuk lefesteni...... Hétfőn emg meló hajnaltól...... Jajj csajok, még mindig nem mondtuk el itthon, még a fiam sem tudja, hogy ksitesója érkezik..... Bár, egyáltalán nem biztos persze, hogy meg is marad, annak ellenére, hogy borzasztóan szeretném, ha borsóka is minket választana szüleinek továbbra is......
Vendég
 


Jujjjj! Lexus! A blogod tündéri!!!
Vendég
 


Szakadék! Nem semmi, ennyi melót :shock: Én sztem bealudtam vna :D Hozzánk holnap vendégek jönnek, de már ettől tökre be vagyok parázva! Rakodtam egy csomót, de én nagyon lefáradtam. Minden elismerésem a sok házkörüli meló miatt!

A vérnyomáshoz annyit, h én már babás voltam, amikor 80/55 körüli értéteket mértem, meg a meleg hatására is rendesen leesik, és ezeket ilyen 103-as pulzusok kísérik, de itt vagyok, jól vagyok, úh nyugi neked is:D

És köszi a blogdicsit ;)

KépKép
lexus
 
 


Lexi,
én is szeretnék majd babanaplót is vezetni. Olyan jó lesz később visszanézni. :lol:

Ajsa,
szerintem se aggódj a hasszúrás miatt, így már én is jártam. Az a szerencse, hogy elmúlt, szerintem akkor lenne gáz, ha folyamatos maradt volna.
Jaj, nekem is baromi nagy étvágyam van. Pont úgy vagyok, mint Te, én se vagyok egy sovány fajta, találjunk ki valamit, hogy ne hízzunk sokat! :wink: Nekem a védőnő a napi 5-szöri evést javasolta, hogy egyek sokszor keveset, attól talán nem hízok annyira, meg hogy este ne egyek szénhidrátot. Most arra gondoltam, hogy ha édességre vágyom (szerintem csokifüggő vagyok), akkor gyümit fogok enni. Már csak pár hónap van, hogy friss gyümihez jussunk, nem is tudom, télen mi lesz. A befőttől félek, az jó cukros.

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Én elhatároztam, csoki helyett répát fogok rágcsálni :D Most viszont lenyomtam egy tálka fagyit, olyan jól esett! Ha már így ehhez a témához kanyarodtunk (tetszik, h minden napra jut vmi ;)), akkor ti már gondolkodtatok azon, h fogtok-e járni kismama tornára, v h vesztek-e pl. RR kismama tornás kazit v DVD-t, és csináljátok-e? Én az utóbbit megszavaztam magamnak, és majd vmikor későőőbb el is kezdem :D

KépKép
lexus
 
 


Szakadék,
szerintem is a sok munkától, meg a melegtől eshetett le a vérnyomásod! Ha teheted, lassíts picit! Nekem nehéz volt rávenni magam, hogy többet pihizzek, de elfogadtam, hogy az első 3 hónap erről szól, aztán majd felpörgünk! :wink:

Délután én is dolgoztam picit, rendet raktam a lakásban. Utána meg úgy éreztem magam, mint aki szétdolgozta magát. Lefeküdtem, gondoltam ejtőzöm egyet, sikerült majdnem 3 órát aludni...

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Lexi,
ez a csoki helyett répa ötlet nagyon tetszik! :)

Igen, én elhatároztam, hogy a 12. hét után elkezdek itthon tornázni, meg kismama jógázni. De jobb lenne, ha el tudnék járni kismama tornázni, de úgy tudom, még nem indult a városban. Felétek van ilyen lehetőség?

Melinda

Kép
melinda80
 
 


A gyümivel vigyázzatok, mert a gyümölcscukor pont olyan rossz, mint a répacukor!!

Inkább zöldségfélék......

Kajálás. Nekem alapban nagyon kell figyelnem az étkezésemre, szénhidrát szegény diétán voltam idáig is.... Nekem nem okoz gondot az, hogy ne fogyasszak édességet, inkább az étvágytalanség miatt az 5x-i étkezés nehéz, de muszáj, mert nem akarok terhességi diabéteszt, az valami rettenet, ahogy számolgatni kell a kalóriákat.....

Szóval nálunk paradicsom, paprika, sajtok telítik meg a hűtőt, édességet nagyon ritkán eszünk, és a gyümölcsöket is igyekszünk kiszorítani. Illetve én...... :roll: :roll: :wink:
Vendég
 


Melinda!

A pihenés.... Na, az úgy nézett ki, hogy délben ebéd után leültem a gép elé kicsit, mondom írok pár sort.... Nagy, karfás, főnöki fotelunk van, és fél óra múlva párocska ébresztett fel..... Tök jót aludtam, de aztán mentünk is vissza melózni!!! :lol: :lol: Hááááát, csak úgy lekoppant a fejem hátra na.... De becsületes voltam, és itt vagyok, vissza is olvastam!!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Meli! Felénk se kismama jógára, se kismama tornára nincs lehetőség sajnos :(, ezért döntöttem RR kismama tornája mellett. Mondjuk arról meg hallottam olyanokat, h elég strapás, meg nehéz, de én alapból is szerettem sportolni, úh talán nem fog akkora megerőltetést okozni - bár így pocisan biztos nehezebben fogom majd bírni :)

KépKép
lexus
 
 


szakadék írta:Melinda!

A pihenés.... Na, az úgy nézett ki, hogy délben ebéd után leültem a gép elé kicsit, mondom írok pár sort.... Nagy, karfás, főnöki fotelunk van, és fél óra múlva párocska ébresztett fel..... Tök jót aludtam, de aztán mentünk is vissza melózni!!! :lol: :lol: Hááááát, csak úgy lekoppant a fejem hátra na.... De becsületes voltam, és itt vagyok, vissza is olvastam!!!! :lol: :lol:

Hát ez nagyon tetszik :lol: De tényleg becsületes voltál! ;)

KépKép
lexus
 
 


Szakadék,
én az esti tévézésnél vagyok így! :lol:

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Lexus!
Én RR-t kb. a 10. percben gyilkolnám meg a hangja miatt, szegény nem tehet róla, de baromira irritál! De valamit vennem kell nekem is, nem akarok/szabad sokat híznom!!!! Ha sok fent marad szülés után, az marad is már az én koromban...... :oops: :oops: :oops:

Nem ér ám kinevetni, én is röhögtem magamon, meg párocska is, de nagyon ám!!!! :lol: :lol: :roll: :roll:
Vendég
 


Lexi,
RR= Rubint Réka, igaz?
Nekem az aerobic oktatóm javasolta az ő tornáját, hogy azt látta és nagyon hatásos. Amikor már terveztük a babát, anno kikértem a véleményét, hogy meddig járhatok hozzá tornázni, és utána milyen mozgásokat lehet csinálni.

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Höhöhö esti tv-zés......
Na, az is nagy szám, mert ledőlök, hogy no, ez a műsor baromira érdekel... Kb. 5 percen beül alszom, de a távirányított el nem engedem ám!!!
Vendég
 


Én most elköszönök lánykák, holnap majd felnézek valamikor!!!
Szép estét nektek!!!!
Vendég
 


Na megyek lányok, mert a férjem nem hagy babanetezni.

Jó éjt mindenkinek, holnap jövök megint!

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Meli! Igen, RR = Rubint Réka. Na, örülök, h egy oktató ilyet javasolt! Ezek alapján, látom, akkor te is szeretsz mozogni! Vmikor lehetett úgy kapni, h volt hozzá ajándék kiskanál :D, és vmi nagyon alacsony ára volt - meg kellett volna akkor venni. Na sebaj ;)

Szakadék! Igen, kicsit affektál, de ha a tornája jó lesz, akkor isteníteni fogom a csajt :D És figyelembevéve azt, h ő hogy néz ki 2 gyerek szülése után, nem lehet rossz! Mondjuk ez alakati kérdés is, én anyut örököltem, ő velem 16-, a húgommal 21 kilót hízott (asszem), és a szülésre 1 hétre már semmi nem látszott rajta.

KépKép
lexus
 
 


Szakadék, Meli! Jó éjt! ;)

Nekem meg már megint fagyiehetnékem van :? Keresek répát :D Aztán én meg elmegyek zuhanyozni, meg lassan én is alszom. Holnap a vendégek miatt nem tom, h mikor jövök, de jövök!

KépKép
lexus
 
 


Sziasztok!

Terhestorna: RR-tól nkem feláll a szőr a hátamon :oops: Viszont van egy nagyon régi terhestorna videókazim, azt akarom dvd-re kiirni. Eyg gyógytornász csinálja, a ruhákból itélve kb 80-as évekbeli és a néni hangja is elég vicces, de nekem nagyon bejött. Irta valaki, hogy apája kiröhögi, na, én is röhögtem egy csomót, mikor a néni az egyik gyakorlatnál vonyitós hangon: "nem baj, ha nem egyszerre, nem balettkar, kismamák" ez nálunk már szállóige. Na, szóval én bevontam apáját és heti 2x együtt tornáztunk. :lol:

nasi: mi egyébként is sokszor eszünk "répatallért" a répát vékonyra felkarikázom. nyami nyami.

szex: ööööö, mi is az? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: szóval nem féltem a babát, de nem kivánom, nem esik jól. apája türelmes én meg önfeláldozó vagyok. :mrgreen:

megyek. pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Hahó!
Csoki helyett répa..hm.. jó ötlet, csak én nem szeretem a répát. (sajnos..), még a levesekből is csak kitúrom! Most a vacsorám (haha:inkább estebéd.-este nyolckor.) egészen "rendesre" sikerült: paradicsom+paprika. Az összes többit lehagytam! Nagyon büszke vagyok magamra.Most kellene gyorsan lefeküdnöm aludni, mert innentől minden ébren töltött óra növeli az esélyét, hogy rárontok a hütőre. Melinda, hajrá, találjunk ki valamit!
A Rubint Réka féle tornára annyit hallottam (ezt egy kórházi kismamatornát tartó gyógytornász mondta), hogy nem túl jó, pontosabban nem elég szakszerű, és hogy látszik a gyakorlatokon, hogy nincsen R.R-nek kimondottan ilyen végzettsége, hanem aerobic oktató inkább. Mert ugye itt nem árt tisztában lenni a terhesség anatomiájával, stb... Szóval ez a gyógytornász eléggé lehúzta. Sztem kérdezzetek meg másokat is , mielőtt nekiálltok! Aki eddig is aktívan sportolt, annak biztos meg sem kottyan.
Ahol szülni fogtok- ott biztos van szervezett kismama-torna! Jók szoktak lenni, arról nem is beszélve, hogy össze lehet ismerkedni hasonló korú kismamikkal! Nekem ez a lehetőség zárt, mert vidéki vagyok, így nem tudok csak úgy beruccani egy klinikára..
Nekem maradnak a nagy családi séták a Dunaparton! No meg a Dorka után rohangálok egész nap.. főzés, takarítás, stb...
Úszni viszont lenne kedvem..
Most megyek, sziasztok!
ajsa
 
 


Na, megérte még benézni zuhany után :D Viszont fájó szívvel tapasztaltam, h elfogyott a répa :? Venni kell! De már a fagyit sem kívánom jelenleg..

Minyu! Velem apa biztos nem lenne hajlandó tornázni :D Pedig ő is sportember, gyerekkorában rengeteget focizott, és mostanában is gyakran eljár a haverokkal (most is ott van), de vhogy kizártnak tartom, h velem bármiféle mozgást is végrehajtson :lol:

Ajsa! Akkor majd én is kérdezősködöm RR-al kapcsolatban! Én más kismamatornát nem tudok, vki? És én sem tudok beruccani sehová sem, ugyanazért, amiért te.

Na, most tényleg megyek aludni (asszem :D), vagy legalábbis DVD-zek egyet, meg várom a páromat. Most (biztos a zuhanyzás miatt) kiment az álom a szememből.

Jó éjt, pusz!

KépKép
lexus
 
 


Sziasztok!

Nekem továbbra sincsenek tüneteim. :? Na jó, leszámítva egy enyhe mellfájdalmat és cicibimbó érzékenységet, minimális hasi görcsöcskéket és jó nagy alvásokat. :?

Ilyen melegben gyakori az alacsony vérnyomás. Kitágulnak az erek, esik a vérnyomás és a szervezet úgy érzékeli, hogy kevés vér van az érpályában és teker a szív. Ezzel kompenzál, hogy az agy kellő mennyiségű oxigénhez jusson.
Sok folyadékot kell inni. Napi akár 3 liter és a felett.

Lexus! Melinda!
RR tornája nagyon jó. Nekem több ismerősőm is ezt javasolta. Nagyon jól átmozgat.
Szerintem fokozatosan kell hozzászoktatni magunkat. Nekem is megvan a a DVD. Majd a 12 hét betöltése után, ha minden rendben lesz, akkor nekikezdek.
Eldöntöttem, hogy kilenc kilónál nem vagyok hajlandó többet hízni a kilenc hónap alatt. Kép 65 kgval indultam.

Szakadék!
Mi is lakásújítagattunk. Inkább azt mondanám, hogy apró dolgokat, ami régóta várat magára, most próbáljuk rendbe rakni.
Ne mondjam, hogy óránként le kellett feküdnöm 10-15 percre. sok hasznom nem vették. De azért az ebédet megfőztem és tálaltam. De már nem én mosogattam. :lol:

Panny!
Szex... khmm, khmm. :oops:
Mi sem visszük túlzásba amióta kiderült a pozitiv teszt.
Kétszer voltunk együtt, de másodjára begörcsöltem. MagneB6 szüntette. Így a legközelebbi doki találkáig plátói kapcsolatot élünk. Vagy mi is másképp oldjuk meg a dolgokat. :lol:

Ajsa!
Szegény, jól megijedhettél... :shock:
Szerintem semmi baja nem lett a pocaklakódnak. :)

Csók Mindenkinek, jók legyetek.
Vendég
 


Hello!
Megint van termés csajok :lol:

Ajsa!

Nkem is volt már pont ilyen hogy nagy ijedtség után szúrt a pocak,de szép lassan elmúlt és nem lett semmi.Persze akkor én is para voltam.

Lexus!

Nekem a Kálai Ildikó féle terhestorna videó van meg,szerintem nagyon klassz.Mindkétszer azt csináltam és most is fogom a 12.héttől(ha hagyják a kölkeim :o )

Szakadék!

Azért szerintem is kicsit lassíts a melóval......sztahanovista vagy??!! :wink: :lol:
Ja és a festésnél tegyél valamit szerintem a szád elé,hogy ne szívd be a festéket!!!!!

Jó éjt!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Helló csajok! Nem semmi a termés, néhány napig nem voltam, és most nem győztem visszaolvasni. Nagyon sokat dolgoztam, és holnap is megyek. Az a 2 szabadnap semmire sem elég. Gondolom nem kell sorolni, házimunka stb. Viszont kedden voltam dokinál, és végre meláttuk a pici szívhangját. Rendi volt a doki, apuka is bejöhetett megnézni. Majdnem sírtunk. A pici akkor volt 8 hetes, és 3 napos. És 19mm. Hatalmas. Kaptam dvd-t. a felvételről. Nagyon jó érzés volt. Pénteken pedig voltam a védőnőnél, és kaptam kiskönyvet. Szerencsére a védőnő tök jó fej csajszi, sokkal nagyobb figyelmet fordított rám mint a doki, magától is osztogatott jótanácsokat, nem kellett úgy faggatni. Legközelebb már csak a 12. hetes vizsgálatra kell mennem, addig csak körzeti dokihoz, és fogászatra kell mennem. Jövő héten megyünk nyaralni, úgyhogy megint jól le fogok maradni.Na jó, meghozom ezt az áldozatot. Amúgy én is elevitet és magnéziumot szedek, meg a védőnő calciumot is javasolt a fogak és csontok miatt. Tornával kapcs: én is RR-ra tornázom, előtte keményen aerobikoztam ,de mostanában sokkal fáradékonyabb vagyok, ha van egy kis időm inkább pihizek. Remélem ez a fáradékonyság mihamarabb elmúlik. Most megyek is aludni. Addig is üdv mindeninek, üdvözlöm az újakat, mindenki tök jó fej!!!! Sziasztok!!!

livi
livike
Tatabánya
 
 


Hello!

Aranykavics,
nekem is pont ezek a tüneteim, na meg néha egy kis émelygés.

Ja, az émelygéssel kapcsolatban az egyik kolléganőm adott egy tippet. Ő is émelygett, mikor terhes volt és reggel, ébredés után, még az ágyban fekve elszopogatott egy savanyú cukrot és utána vagy nem érezte az émelygést, vagy csak alig. Ezt majd kipróbálom.

Livike,
gratu az UH-hoz! Tényleg hatalmas már a bébi! :lol:
Annyira érdekes, hogy nekem 7 hetesen 10 mm-es volt a baba, és nálad már picivel több mint 8 hetesen, a duplája, mennyit nőnek egy hét alatt.
Szuper, hogy kaptál DVD-t, én a múltkor úgy jártam, hogy nem nyomtatott a doki képet az UH-ról. Vártam, hogy odaadja a felvételt, de felvilágosítottak, hogy azt előre kérni kell. Azért voltam bajban, mert előzőleg nem a doki, hanem a szonográfus UH-zott és ő kérés nélkül adott felvételt. Rossz, hogy nem tudom nézegetni a kis édest, de majd legközelebb már az elején szólok, hogy kérek képet. :wink:

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Helló csajok!
Melinda! Az elég figyelmetlen volt a dokid, rossz lehetett, hogy utólag derül ki, hogy szólnod kellett volna a felvételért. Az én dokim mindig megkérdezi, hoztam e dvdt, ha nem ő ad, de az 500ft. Még ezen is mennyit keres. Tudják, hogy a kismamáknak minden pénzt megér ez. Mindjárt indulok dolgozni. Tök nincs kedvem. De ez az utolsó nap nyaralásig. Hétfőn este indulunk Görögországba. Nagy szívfájdalommal vettem tudomásul, hogy nem napozhatok, nem ehetek tengeri herkentyűket(állítólag tele vannak higannyal a sok tengerszennyeződés miatt), nem vizisielhetek, és nem is vizicsúszdázhatok. Persze a baba miatt nem bánom, csak olyan jó lett volna. Ez az első igazi nyaralásunk. Holnap még jelentkezem, írjatok, és nagyon vigyázzatok magatokra lés prünytyőkre!!!!!!

livi
livike
Tatabánya
 
 


Hahó!

Kicsit be vagyok tojva, mert eddig ma 2x próbáltam meg enni - mindkétszer visszajött. Ha itt lesznek a vendégek (2-re ígérték magukat), akkor mit fogok csinálni, ha hirtelen nagyon rosszul leszek? :roll: Este meg megyünk moziba, remélem, azt legalább rendesen fogom viselni!

Aranykavics! Köszi az infot az RR tornával kapcsolatban! Általában nekem is mindig azt mondják, h jó, csak baromi nehéz. Hát majd kiderül! Tök irigyellek, h nem émelyegsz! Nekem hányinger, ingerlékenység, aluszékonyság, és mellfeszülés tüneteim vannak, bazira örülnék, ha elmúlnának! :roll: Vagy ha nem is mindegyik, legalább a hányinger..

Panni! Vondd be a srácokat is a tornába! :D Amúgy köszi neked is, akkor majd szétnézek az ilyen kismamatorna kazik között! ;)

Meli! Ez a savanyú cukor nagyon tetszik, pláne, h imádom! :D Azt hiszem, ezt ki is fogom próbálni, mert nekem az ősi "keksz-szokás" reggelente már kábé semmit sem használ!

Livi! Gratula a az UH-hoz! ;)

KépKép
lexus
 
 


Olllyan jó azoknak, akiknek van fotó vagy DVD az UH-ról!!! Mi még nem kaptunk. Na majd pénteken! Amúgy akinek van képe, az nem teszi fel? :) Hadd irigykedjenek azok, akiknek nincs ;)

KépKép
lexus
 
 


Képzeljétek, lemondták a vendégek!!! Egy dög vagyok, h így örülök neki, de most nagyon bepánikoltam, h mi lesz ha rosszul leszek itt közben, meg születésnapot ünnepeltünk volna, úh még koccintani és kellett volna, és a kettő együtt már naggyon gyanús lenne.. Úh most örülök :roll: :D

KépKép
lexus
 
 


Lexi,
szorítok, hogy ne legyél rosszul a vendégségkor! Mit főztél?

Én is pártolom, hogy az UH képeket légyszi tegye fel az, aki kapott!! :)

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Na, tessék, ez most jól jött ki, hogy lemondták a vendégséget! :lol:
Kinek van szülinapja?

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Meli! Egy kolléganőm, és a párja jöttek volna, aki mellesleg a párom kollégája :D És neki volt a születésnapja nemrég. Egyébként mi (vagyis pontosan Tibi) hívtuk meg őket, csak vmi családi dolog jött közbe nekik.. Remélem azért, h gáz az nincs, de nekem nagyon jót tettek most ezzel! :roll:

KépKép
lexus
 
 


Hahó csajok!
Olyan jó mindenkinek, aki már látta UH-n, és tudja , h. minden oké! Nekem még 5 nap! Nagyon türelmetlen vagyok. És tegye fel mindenki, akinek van! Kíváncsian várom! Egy kérdés: Ezek az első Uh-k mindannyiotoknak hüvelyi Uh, vagy van , akinek hasi? Van köztetek olyan , aki beviszi a párját (férjét az ifj. apát) a nőgy. vizsgálatra? Csak azért , mert nekem a korábbi a dokim teljesen kiakadt, hogy a férjem nem jött be soha (én nem engedtem..) -engem borzasztóan feszélyezne ha látná ahogyan matat bennem..Ti hogy vagytok ezzel? Vagy csak én vagyok ilyen prűd..? Persze mi is voltunk 4D Uh-n az elsővel, és ezt mindenkinek ajánlom, fantasztikus élmény, és szuper minőségű felvételeket kaptunk!
Livike: Jó utat nektek, kicsit irigyellek, mi idén már sehova...
Kaja téma: Van egy könyvem, a védőnőm adta még anno-Étrend várandós kismamáknak a c.-valami védőnői irányelvek , hogy mit kell enni,mennyit várandósan. Nagyon érdekes dolgok vannak benne, ha érdekel vkit, szívesen kivonatolom,hogy miből mennyit kellene.De ami érdekes, hogy azt írja vigyázzunk a sok gyümölccsel, zöldséggel, mert a túl sok elfogyasztott élelmi rost (értsd:túlzásba vitt) gátolja a vas felszívódását a bélből. Ez nekem új volt. Szóval tele van még ilyen okosságokkal,ha érdekel , tényelg szívesen felrakom a főbb elveket..
Most megyek,
Sziasztok!
ajsa
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatnék hozzátok?
2008. márc. 25-re leszek kiírva ha minden jól megy.

Június 19-én volt egy missed ab-om, üres petezsákkal, de van már egy gyönyörű 2 év 7 hónapos fiam.

A vetélés után ki kellett volna hagyni kis időt , de hát...így jött össez.

Volna egy kérdésem is rögtön, votl olyan valamelyikőtöknél, hogy az uh-on 5 hét 2 naposan csak egy ici-pici petezsák volt látható?

Majd még jövök, csak hívnak..
Vendég
 


Ajsa,
én úgy tudom, hogy az első 12 hétben hüvelyi ultrahangot csinálnak, nekem is az volt idáig. A hüvelyire meg a rendes orvosi vizsgálatra nem hívnám be apát, én is úgy vagyok vele, hogy neki azt nem kell látnia. Majd a hasi ultrahangra jöhet velem.

Kacika,
üdv köztünk! :)
Sajnálom az előző babucit, gratula, hogy ilyen gyorsan összejött újra a bébi!
Én pont 5 hetesen voltam az első UH-n és akkor csak a petezsák volt látható, aztán legközelebb a 7. héten kukkantották meg, és már ott volt a babci.

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Szia Kacika!
Üdv a csapatban :D
Az Uh kérdésedre nem tudok válaszolni, mert még én is csak jövő héten megyek, de fenntebb vannak, akik már voltak az elmúlt hetekben, és nekik is csak üres petezsák van egyenlőre. Sztem ez azon is múlik, hogy milyen UH-val nézik, sőt!!! A régebbi, nem túl jó felbontásúak én úgy tudom, hoyg csak 6-7 hetes kor körül mutatják ki a petezsák "tartamát", de a csúcsmodern gépek , azok már korábban. Nekem az első gyereknél egy ilyennel nézték meg , és már 5 hetes 6 naposan: Szabályos méretű petezsák, benne ép szikhólyag- vmi ilyen szöveg volt a leleten., sőt szívműködés is volt. Szóval, én azt gondolom, a technika sokat számít. (bár nem vagyok orvos, javítsatok ki nyugodtan..). Azt azért gondolhatjuk, hogy a dokik rendelőiben nem a legcsúcsabb gépek vannak, azok általában a Klinikákon találhatók, és előjegyzéssel lehet időpontot kérni.
No ennyi!
De ne idegeskedj! Biztos minden rendben lesz, és 1-2 hét múlva már látni fogod ahogy dobog a pici szíve!!!. :D
ajsa
 
 


Köszi a kedves fogadtatást.
Kicsit félve írtam, mert egyszer már írtam a januáriakhoz (febr.1 re lettem volna múltkor kiírva) de akkor történt a vetélés.
Nna, de remélem most nem lesz baj.

Legközelebb én csak 16-án megyek a dokimhoz.

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Kacika :)
Nándival is kb 5 hetesen voltam először UH-n, akkor a dokinéni csak egy pici pöttyöt látott, amire azt mondta, hogy "ebből még bármi lehet" 2 hét múlva mentünk legközelebb, akkor már volt szivhang is, és most itt ugri-bugrizik mellettem :D MOst 5+5-ön voltam dokinál, ajol 5 mm-es petezsákot láttunk, kisebb felbontású UH-val bizonyára ez is csak egy pötty lett volna.

ajsa :)
12. hétig sztem is csak hüvelyi UH van. Nándinál (ás az előző orvosomnál) az volt a menetrend, hogy én bemegyek, megvizsgál, UH és az UH közben behivtuk, megnézte, örültünk és utána még ott maradt "elbeszélgetni"
MOst új dokihoz megyek, kiváncsi vagyok, ő hogy áll majd a dologhoz.

pusz mindenkinek

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Üdv.Kacika a csapatban!!! :D
Ne idegeskedj,kétszer egymás után nem történhet baj!!!! :D
Egyébként nekem meg május 10.-én volt missed ab-om(vírus miatt kellett elvetetni 6 hetesen :( ) és most már 6 hetes vagyok az újabb babócával :) .Szerintem ha a szervezet kész az újabb terhességre akkor úgyis megtapad a baba, ahogy neked is és nekem is!!!Mindenkinek más a regenerálódási idő,nekünk ennyi :wink:
Gondolom a te lelkedet is csak egy minél előbbi,újabb terhesség gyógyította meg most.Legalábbis én így vagyok ezzel.

Nekem amúgy 5+2 hetesen 7mm-es petezsák volt csak látható.
Pénteken megyek megint,remélem akkor már lesz szívhang :)

Lexus!

Jó hogy megúsztad a vendégeket :wink:
Én is elfáradtam a 3 nap alatt,mondtam is a férjemnek hogy 8 hónapig nem rendezünk semmilyen bulit,csak megyünk máshoz :wink:

Ajsa!

Én is minden alaklommal tartok a hüvelyi UH-tól és minden alkalommal hangot is adok neki(mert mindent össze olvas az ember,hogy ártalmas meg ilyenek...stb..)de a dokim mindig megnyugtat,hogy csak így láthatja a babát és higgyem el hogy nem árt.De mihelyst lehet kérem a hasi UH-t az biztos.

Meli!
Sav.cukrot én is kipróbálom!! :)

Livike!

Nagyon jó nyaralást és vigyázz magatokra!!!! :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Tand!

A Nutrilite naponta vitamin 120 db-os és 7.700 Ft. Az Elevit 30 db-os 2.000 Ft, a 100 db-os majdnem 7.000 Ft.
Tehát a Nutrilite 1.900 Ft-ra jön ki a 30 db-os. Tényleg csak természetes anyagból készült és 100 %-ban felszívódik.

Üdv:
Cicuka

Kép
cicuka78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: