Új privát üzeneted érkezett!

Buci
:lol: :lol: :lol: :lol:
Nekünk most a 2. lombik volt sikeres... és mi is szerdán megyünk UH-ra...
HCG-m akár 3 babára is elegendő :roll: (924)
Vendég
 


Gigi!

Nagyon ügyes vaaaaagy!!!!!!!!
Már én is fel akartam dobni,hogy kéne egy táblázat,de én pl nem tudtam,hogy fogjak neki.
Nagyon klassz ötlet!!! :lol: :lol: :lol:

Orsitigris szülése várható: jún 5.
Testvérek száma: 1 lány,2 fiú (11,5 ;10 ;7 évesek)
Kórház: Szeged-SOTE Női Klinika
Ja,és a mama kora: írhatod már 33-nak.

Hiányoltam a hányingert!
Tegnap óta elég szarul vagyok,ma reggel alig bírtam elindulni a "dolgozóba"!

Kép
orsitigris
 
 


Én a debreceni Kaáliba járok, és a hcg-m az ET utáni 14. napon 245 volt. A dokim szerint lehet 1 , de akár 2 lassabban fejlődő baba is. Alig hiszem el, hogy elsőre sikerült. Neked mikor volt a beültetés? Betennél engem is a táblázatba? :D :D

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 

 
 

Gigaboszi!
Jó ötlet a táblicsku.
adatok:
mama kora: 29 év
szülés várható ideje: jónius 15
testvér nincs

Kép

Edina
edied78
 
 


jónius= június
már írni sem tudok bocsi

Kép

Edina
edied78
 
 


Buci!

Gratulálok nektek!
Én nagyon felnézek az olyan nőkre,akik vállalják a lombikkal járó procedúrákat!
Nekem hál'Istennek nem került sor ilyesmire,hiszen aránylag könnyen összejöttek a gyerkőcök,de emlékszem,amikor az elsőre vágytam,mindent megtettem volna,hogy legyen!!!!

Kívánom neked,és persze a Giginek is,hogy problémamentes terhességből egészséges,gyönyörű gyermeketek(vagy több?) szülessen!!!!!

Kép
orsitigris
 
 


Orsi! köszönöm szépen a gratuláciüt, még bevallom annyira az elején vagyok, hogy csak óvatosan merek örülni.
Majd ha látom a petezsákot, utána pedig a szívhangot akkor picit nyugodtabb leszek.

Az én adataim a táblázathoz:
mama kora: 28
lakhely: Nyíregyháza
kórház: DOTE
szülés időpontja: június 10.
testvér:nincs

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Buci
Mi is debreceni Kaálisok vagyunk :lol:
ET utáni 11. napon voltam vérvételen...
(az első lombiknál szintén 11. napon volt 259 a HCG-m... akkor lett Petim)
ET-m 09.15-én volt... T-hez járok.

Táblázat
Örülök, hogy tetszik :lol:
Mindenki bekerül, aki ír adatokat!
Ötletek is jöhetnek, hogy mit szeretnétek benne látni!
Vendég
 


Sziasztok Kismamik!
Bocsánat, h bepofátlankodok. Én 2007 júniusban szültem, így egy éve pont ott tartottam, ahol Ti most. Olyan izgi!
Nekünk szept 23-án készült a fiunk, okt. 16án teszteltem pozitívat és június 18án született meg Ádám.
Először álmos voltam, majd jött az émelygés is, ami legtöbbünknek a mi fórumunkon 12-13. héten múlt el.
Mindegy, nem akarok mondani semmit. Csak benéztem nosztalgiázni Hozzátok!

Boldog várakozást és jó ismerkedést!

Üdv, Bori, a 2007 júliusi topikból
Vendég
 


Gigi!Táblázat szuper!Adataim:23 év, lakhely Szekszárd,valoszinü ott is fogok szülni,de a 9 hónapomat Érden töltöm mert jelenleg itt lakunk!Teso nincs!buci 79 üdv a cspatba!Szoritunk ,hogy minden rendbe legyen!



Montana!Nem a doki mondta,hogy maradjak itthon!Csak az van,hogy Júliusban felmondtam a munkahelyemen,mert nem jöttem ki a fönökömmel,ö meg nem akarja odaadni a papirjaimat ezért nem tudttam sehol munkát vállalni.De feljelentettem!Ugyhogy most várakozás!De mire megoldodik az ügy szerintem már nem megyek dolgozni!Jo hétvégét minden kismaminak!
Vendég
 


Buci szép a vonalzód! :) :) :) :) :) :)
Vendég
 


Sziasztok!

Hiányoltam az émelygést, erre tessék, ma egész nap olyan vacakul voltam :roll: Vagy csak a sok savanyúkáposzta ülte meg a gyomrom? :lol:

Én is itthon vagyok, engem az orvos írt ki egy hónapra. Utána visszamegyek dolgozni, amíg bírom.

Táblába: 36 év, Budapest, István kh, tesó nincs

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Savanyúkáposzta nekem is belyön mostanába! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Moni a Te vonalzód is nagyon szupcsi!

Én most a halászlére vagyok rácuppanva, ma már 4szer ettem belőle, férjem főzött ebédre :oops: :D

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Jo férj!Azt mi is szoktunk! :lol:
Vendég
 


Én tegnap majd'megőrültem egy kis lekváros piskótatekercsért.
A szomszéd cukiban nem lehetett kapni,erre megkértem a férjemet,hogy szerezzen nekem egy szeletet.
2 helyen is járt,sajna semmi sikerrel,így hozott nekem Rákóczi túróst.
Megettem,de kis híján viszontláttam.
Ma már rá nem bírnék nézni sem a Rákóczi túrósra,sem pedig a piskótatekercsre.

Kép
orsitigris
 
 


érdekes, hogy az édességet én sem kívánom. Az előbb próbáltam enni egy kis gesztenyepürét, de két falat után le is tettem, nem esett jól. Inkább a sós kajákat kívánom. :)

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Vettem az adatokat!

Móni
Szekszárd... :lol: :lol: :lol: :lol:
Szoktam oda járni... ott lakik az apukám..
Vendég
 


Az édességet én sem kívánom, pedig ha valaki akkor én szeretem a csokit, most meg rá sem tudok nézni.
A rántott hús az jöhet káposztával töltött paprikával.

Kép

Edina
edied78
 
 


Na én is megadom az adatokat a táblázatba!

24 éves vagyok,Budapest.Első gyerek,várható szülés május 28 kb.
Kórház István,esetleg Schöpf Mérei.

annus11
 
 


Gigaboszi,
wooow, szuper a tábla!!!!!!
Szülés várható ideje nálunk Júni 9. (nem 10 :wink: )
Én: 26 éves, Kórház István, Tesó: egy csaj

Buci,Gigaboszi,
húúúúúúú csajok, remélem ikerk lesznek!! Izgi lenne!!!!!!!!!!!

moni,
melómegszünésnek nézd a jó oldalát: otthon nyugiban várhatod a bébit!!! ez szuper!!

István kórházasok, kinél fogtok szülni??
Ja és még egy kérdés.... Ne nézzetek hülyének, :oops: De nekem csak most jutott ezsembe, hogy változtattak ezt azt és nem is tudom, hogy akkor most lehet dokit-kórházat választani vagy nem?????? :oops:

Savanyúkáposzta...jajjj küldjetek neten kerszetül léééccciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Vendég
 


Bacikivi
Lehet választani...mindenféle fizetség nélkül...
Vendég
 


Gigaboszi!Jo hir,hogy tudja valaki hol van szekszárd!Merre lakik apukád?Ha nem titok? :) Most már én is kezdek aggódni,hogy nincs semmi tünet,leggalább egyszer jönne egy kis vukk,esküszöm megnyugodnék! :) :) Csak éhes vagyok,meg sokat kell pisilni.Már nagyon várom a 23.-át!Akkor megyünk dokihoz!


bacilivi!Hát elöször nekem is a jo oldala jutott eszembe,de már most unom magam itthon!De amúgy meg igazad van.Ha meg dolgoznom kéne az lenne a baj! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


szép estét mindenkinek, bár gondolom már alszik mindenki, csak én vagyok ilyen éber.
Sokat aludtam délután, aluszékony voltam.
Most meg egész este fájdogál a hasam. Nyugtassatok már meg, hogy ez normális ilyenkor, mert néha képes vagyok parázni. Esténként van ez főleg, hogy görcsölget finoman a pocak.... :( :roll:

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok!

Köszi a Violka dícséreteket! :)

Gigaboszi!
A táblázat szuper!
Adataim: 29 éves, Pécs, 1 lánytesó, várható szülés: jún. 14, de asszem ezt tudtad is! :wink: Ja, és Pécsen is szülök, a Baranya Megyei Kórházban.

Egyelőre a gyakori pisilésen kívül nekem sincsenek tüneteim, de asszem én vagyok a legfiatalabb terhes a topikban. Azért már elkészítettem a vonalzómat! :wink:

Kislányom ma 6 előtt ébresztett, hát, bírtam volna még aludni! Állandóan álmos vagyok, na végülis ez is tünet! :)

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Buci! Nekem is szokott szurkálni a hasam, de nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget. Ami ott most végbemegy, ahhoz képest egy kis szurkálás semmi. :roll:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok!

Hétvégén kicsit el voltam havazva, itthon voltak a tesómék, meg közben az építkezés megy nálunk és hát ugye a párom dolgozik, nekem kell helyt állnom ott is.

Gigi, a táblázat szupi :) 41 év, Szeged, Klinika, 1 baba

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 


Sziasztok kismamik!


Annus!Már csak hármat kell aludni és csütörtök!Izgulok ám veled! :) :) :)
Vendég
 


Lemaradt a vonalzom!Jujjjjjj! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


gigaboszi
:oops: köszi... :wink:

moni,
megértem, kicsit nehéz ráhangolódni a "semmittevésre", de bele lehet jönni... :lol: :lol: :lol: :wink: Élvezd ki!

buci,
neee parázz!!! :wink: :wink: Azzal jót tuti nem teszel. Kicsit nekem is fájdogál néha, meg érzékeny a poci, de úgy emlékszem, hogy Dalminál is ez volt.

jevi,
húú tényleg, kiváncsi vagyok mit fog szólni a "nagytesó" a kicsihez. Mikor és hogy tervezitek beavatni?

Most látom csak: picúr ma 5 hetes, nagylány ma 9 hónapos... :lol: :lol: :lol: Rohan az idő... :wink: :wink:
Ja és a családnak ma fogjuk elmondani a nagy hírt :D Izgulok...
Vendég
 


Nem merek elindulni vásárolni, mert félek, hogy összerókázom a boltot. :roll: Ma a mélyhűtőből kajálunk. :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok!
A táblázat tényleg jó ötlet.
A hiányzó adataim 32, Pusztavám, a kórház Szfehérvár?, tesók 3 lány, 1 fiú
lupus75
 
 


sziasztok!

Ma engem is kerülgetnek a rókakomák, még jó, hogy itthon pihengetek, én nem is bírnék dolgozni.
Nekem is jó lett volna elmenni a boltba, de semmi kedvem. Maradok itthon az ágyban meg a gép előtt
:D :D

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok!

Violka elaludt, ami nála nagy szó, mert amúgy nem alszik napközben, de mondjuk 6 előtti keléseket se sűrűn produkált!!! :?

Bacilivi!
Hát, ami a beavatást illeti, már tudja, ugyanis, amikor pénteken teszteltem, Párommal ugye délután megbeszéltük a dolgot, és este teljesen váratlanul megkérdezte tőlem, hogy terhes vagyok? Mondtam, hogy igen, aztán ennyiben maradtunk. :D Én nem forszírozom a dolgot, még van időm bőven felkészíteni!
Nagyon édes a kisbabád, én sajna nem mertem ilyen kis korkülönbséggel vállalni őket, mert eléggé egyedül vagyok, még így se lesz könnyű, gondolom, bár Violka febr.-tól ovis lesz.

Gigaboszi!
A te kisfiad mennyi idős?

És a többiek? Akik nem első babások, mennyi idős/ek a nagytestvér/ek?

Állandóan ennék, és sajna nagyon kell vigyáznom, mert még nem adtam le az első terhességem kilóit se mind! Ti hogy álltok ezzel?

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Moni!

Köszike!Igen márcsak 3at kell aludni...aztán kiderül mi van!De te is pihenj sokat!

annus11
 
 


Annus!Én mást se csinálok csak pihenek!Már nagyon unom!De holnap haza utazunk 1-2 napra anyukámékhoz,remélem ott egy kicsit feltöltödök,mert itthon tiszta zizi vagyok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Na sziasztok lányok!

Ma voltam dokinál!!!!! :lol:
Minden rendben, a terhességem korának megfelelő,méhen belüli,szépen beágyazódva.
A petezsák 17 x 13 mm-es,azt mondta a doki,hogy 5+4 hetesnek hozza a gép.
Én csak egy pöttyöt láttam a monitoron,azt mondta a doki,hogy nagyon picike is még,3 hét múlva kell visszamennem,hogy többet lássunk belőle.De azt mondta,hogy minden rendben!
Nagy kő esett le a szívemről!
Hallottátok a koppanást???? :lol: :lol: :lol:

Kép
orsitigris
 
 


Orsitigris!Nagyon nagyon gratulálok örülök veled!De jo érzés ilyen jo hirt olvasni!örülés van! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A koppanást tisztán hallottam! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nagy-nagy gratula Orsitigris!!! :D :D :D :D :D :D :D Remélem én is hasonló koppanást fogok hallani szerdán, amikor megnézik Babszemünket.
Ma egy kicsit türelmetlen voltam meg rosszkedvű, biztos a hangulatváltozás is hozzátartozik, de más így estére jobb kedvem lett. :) :)
Többiek mizujs?

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Ideértem én is...

Móni
Csokonai utca... (a gimi mögött)

Orsitigris
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jevi
15 hónapos lesz a fiacskám...
Én a kevés, szerencsések közé tartozom... szülés után alig 6-8 héttel már a versenysúlyomnál voltam...

Család nálunk tudja...
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Kép

Ekkora a pocakom...
Vendég
 


Giga: tök jó a táblázat, ügyi vagy... ahogy elnézem mi még akár egyszerre is szülhetünk egy helyen... pár nap különbséggel vagyunk, ha én hamarabb- vagy Te később, bár Te az ikrekkel inkább hamarabb picit.. :wink: :D

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok Lányok!

Szeretnék hozzátok csatlakozni! Először is gratulálok mindenkinek a sikerhez, el sem hiszem, hogy mi is babát várunk, nagyon boldogok vagyunk! Igaz még nagyon az elején vagyok és a kérdésem is ehhez kapcsolódik, mit tanácsoltok, mikor érdemes először felkeresni a nőgyógyászt? Én már azonnal mennék!

Igyekszem végigolvasni az előzményeket, addig is mindenkinek nyugodt éjszakát és boldog babavárást kívánok!

Manka

Kép

Kép
mankabi
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni, ha nem gond :) Igaz elvileg még májusiak vagyunk (mensi szerint), de tudom hogy néhány nappal később fogant a bébi, így még júniusi is lehetek :lol:

Jöhetek? :)

Szép estét!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Csöppke!
Gratula neked is!!! Ezek szerint sikerült! :) csak nem a nászúton fogant??? (ha jól sejtem babachetről ismerjük egymást :wink: )

d.dodó
 
 


Dodó szia:) De-de onnan ;)
Nem nászutas baba, már itthon fogant a nászút után pár nappal. :wink:

Köszi egyébként!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Szia Csöppke!

Látod én is itt is ott is.Ilyenkor nehéz megmondani h május v június!A baba meg úgyis akkor jön amikor akar :wink:

Itt azért közelebb járnak hozzám a terhességben mint a másik topicban,hiszen ott vannak az áprilisiak is!De ők már olyan elöl vannak :lol: Hamarosan azért utolérjük őket :wink: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Orsitigris! Gratula a jó uh-ért! :lol: Csak így tovább! 3 hét múlva már dobogó szívű babát is látnak! :lol:

Gigaboszi! Tök jó a tábla! :lol: Nekem már most nagyobb a hasam. :roll: Na persze nem a gyerektől. :oops:

Jevi! Én is súlyfelesleggel indulok neki, rettegek is, hogy mennyi fog feljönni rám. :roll: Csak az a baj, hogy az émelygésem egyetlen dologra múlik: ha eszem valamit. Tehát szinte egész nap csipegetek. :shock:

Mankabi! Üdv itt! Az, hogy mikor keresed fel az orvost, az igazából rajtad múlik. Én 5 hetesen rohantam uh-t csináltatni. :oops: Persze van aki türelmesebb nálam.

Annus! Csöpke! Nálam pont az ellenkezője. Mivel Clostival estem teherbe, végig uh-zták a peteérésemet és a repedést is, így pontosan lehet tudni melyik nap estem teherbe. Persze mivel júniusnak nagyon az eleje, ha hamarabb jön pár nappal, még májusi baba is lehet belőle.

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok!

Orsi, gratula a csodás petezsákodhoz :D Örülök, hogy minden rendben :D
Csöppke, Mankabi, persze, hogy jöhettek :D

Az émelygést én is csak evéssel tudom időlegesen elmúlasztani.
Én is pontosan tudom mikor jött össze a bébike, mivel csak kétszer voltunk együtt a ciklusban :D

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: