Új privát üzeneted érkezett!

Gitti!
Uramatyám! Rettenesen sajnálom!

Kolcsek!
Énis frontos vagyok, a meleg front kikészít!

Tappancs!
Az AFP-vel kapcsoaltban absz. nem görcsölök. Sztem tök elavult vizsgálat, Európában sehol sincs ilyen vizsgálat már.
20150601134430
 
 


Istenem istenem Gitiike :cry: :cry: :cry: ha megengeded és nem gond én szívesen tartanám a kapcsolatot veled pü-be küldöm a saját címemet

Vigyázz magadra Drágaság

tappancs28
 
 


Sziasztok lányok!

De eltünt mindenki! :( Remélem jól vagytok!

Kép
dittke
 
 

 
 

sziasztok!

rázzuk meg magunkat, és kívánjunk minden jót Gittinknek. ő nagyon drukkol mindannyiunknak..szóval csak a jóra gondoljatok!! ő is ezt javasolná nekünk.


¤mia¤
Vendég
 


Jesszus! Ez borzasztó! Nem jutok szavakhoz. Tényleg drukkoljunk mindannyian Gittinek!!!! :( :( :( :(

kolcsek
 
 
 
 
 
 


Kedves mindenki!


Érdi anyuka vagyok, és szeretném eladni a kislányom hordozóját ( Pierre Cardin) , amit 4X használtunk.

Ár: 10000,-Ft

tel: 30/3100056
Kép
g.erika
 
 


Sziasztok lányok!

Kicsit benéztem de úgy látom senki se jön írni semmit én megtöröm a hallgatást, mert értelmetlen sajnos. :cry:

Remélem Gitti ír majd, mert kerestem , hogy hogy van és kértem ha tud valamikor keressen műtét utáni napokban.

Holnap megyek 4D-re oyan kiváncsi vagyok törpike fiúcska vagy leányka. Majd felírom ha nem baj.


Lányok szedjétek össze magatokT!!!!!!
GITTI IS ÍGY GONDOLNÁ !!!!

hallllllllllllllllllllllóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó

tappancs28
 
 


szia Tappancs!

majd légyszi írdd meg, h mit láttak, olyan kiváncsi vagyok..bár te szerencsés vagy, mert már van mindkét nemből :D így könnyűűűűű!!

nálam minden oké, régóta nem éreztem magam ilyen jól (csak el ne kiabáljam), most érzem először azt, hogy megnyugodtam. csak aludni nem tudok..állandóan forgolódom.. :(
viszont az a jó az itthon létben, h belefér a délelőtti és délutáni csicsikálás ;)
csak hétfőn lesz gáz, amikor megyek vissza dolgozni..remélem nem a klaviatúrára borúlva találnak rám a főnökeim..

jók legyetek!!
¤mia¤
Vendég
 


Szia Mia :D !

Igen van mindkettő és nálunk a lányka 3-om fiút is kitesz :lol: mint egy kis örögöcske, de mint egy kis önző szeretetcsomag akit nem akkor simizel meg amikor kedved tartja, hanem amikor kiköveteli magának :D . Babaként Ő a tipikus álomgyerek eszik alszik kaksizik és pisil , köztes időben keresi a kontaktot és vigyorog mint a vadalma. Mindenkinek ilyet kívánok elsőre, hogy élvezni is tudjátok a babázást, ne pedig végkimerüléstől mászva legyetek zombik mint én a fiammal :twisted: :oops: .

A fiam kezelhető volt kicsinek is , csecsemőként viszont botrányosan kihasználta az embert :lol: 24-órából aludt 1-et napi 10- percekre elosztva s ezt félévig csinálta :twisted: :roll: .
Aztán anyujának bedurrant az agya a kimerültségtől és bevágta a gyerekszobába félévesen , ahol 3-napig éjszakánlént üvöltött mint a sakál de 4. nap este 20-kor szónélkül aludt el vigyorral a kis pofáján :wink: onnét egy angyal volt Ő is.

Mikor régebben kérdezték mit szeretnék fiút, vagy lányt , mindíg azt mondtuk a párommal, hogy ikreket, mivel még nincs :lol: :lol: .No persze gondolhatjátok milyen meredő tekintetek fogadtak, hogy kész...


Örülök, hogy jól vagy Mia :wink: , viszont nem gondolkodtál még rajta, hogy otthon próbálj maradni? Vagy nem terhelő a munkaköröd? Ilyenkor azértérdemes sokat pihizni. Bocs, hogy ilyeneket kérdezek.
Aludni én se tudok minden éjjel 3-3.30-tól 5.30-ig nézem a plafont és rohangászok WC-re de nemtudok aludni.S mikor elaludnék akkor kelnek a kicsik és rohanok az oviba a naggyal . Elindul a nap és alig várom, hogy a fiamért menjek akkor kajcsizunk és ALSZUNK :wink: :lol: :lol: :wink:
Persze 1.5-óra múlva kipattan a szemem és felkelek, holott a törpék 2-3órát szoktak aludni és én ismét nemtudok többet.
Hát a másik, hogy ha nem hason alszok mint most, akkor általában jobb oldalt de a bébi a jobb borda alá fészkelt be és nem moccan onnan s ha arra fordulok addig szteppel az oldalamon míg nemfordulok meg de ezt óránként játszunk mivel ahogy bealszok oda fordulok, így alig alszom valamicskét.Pedig szülés után még ennyit se fogok kb. 6 hónapig.
Na mindegy :lol: .

Készítek kajcsit a kicsiknek kaját, aztán vissza nézek.


Jó hétvégét mindenkinek!

tappancs28
 
 


Sziasztok!
Tappancs
Kíváncsian várom, hogy fiú vagy lány lessz. Meg hogy mekkora, meg úgy mindenre! :)

Az alvás nekem is borzasztó! Alig bírok elaludni, minden órába felkelek, mert szomjas vagyok, utánna persze megyek a wc-re. És ez így megy egész éjszaka. :(

Mia
Akkor pihenj sokat a hétvégén! Nehogy elaludj hétfőn! :D

Kép
dittke
 
 


Szia Dittke!

majd este jövökés mesélek, 15.45-re megyünk kb.45 perc a vizsgálat és kb. 20.00-körül érek haza.
De már oyan izgatott vagyok, hogy nembírok magammal :) Mintha az első bébi lenne, pedig ugye nem de ezt nem lehet megszokni:) izgalom az mindíg adott ugyanúgy

tappancs28
 
 


Sziasztok!

Tudtok valamit Gittiről?
Remélem, már túl van rajta szegénykém!

Tappancs!
Várlak ám én is az eredményekkel!
Örülök, hogy jól vagy!!!:lol:
Én hétfőn megyek a dokimhoz. Afp is, meg Uh is lesz!
Én is nagyon izgatott vagyok.

Nektek mikor kezdett el úgy istenigazából mocorogni?
Mert én még csak nagyon ritkán, és nagyon gyengén érzem...
Ettől teljesen kivagyok!
Tudom, hogy korán van még, de ti olyan rugdosásokról írtok, amit én csak a korábbi terhességeknél csak sokkal később éreztem!
Vendég
 


sziasztok!

Gittiről még nincs hírem, írtam neki, de sztem most pihen.. :(


nálam a mocorgások még nem olyan "igaziak". csak néha érzem, inkább akkor ha fekszem, de még nagyon gyengén. nehogy kiborulj ezen, minden baba más..és még korán van..majd beindul..na akkor lesz aztán szép az élet! :D

¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok :D !

Voltam 4D-n és hatalmas egészséges fütyis fiúcskát kaptunk a jóistentől!!! egy-másfélhéttel nagyobb mint a korszerint kéne lennie.17cm-er hosszú 20dkg és makk egészséges.
Mivel végig aludta a vizsgálatot ezért arcocskája beletemetődött a méhlepénybe és nem tudtuk meglesni de nem is az érdekelt, hanem,hogy egészséges-e és a lepény milyen ....
De minden rendben, nagyon boldogok vagyunk, hogy van egy újabb fiunk akinek a neve:

Tamáska Dávid Kornél

Még most is folynak a könnyeim lányok, hogy semmi baja és minden endben ez leírhatatlan boldogság

tappancs28
 
 


Szia Tappancs!

De jó! Nagyon örülök, hogy minden rendben van! Ez pont jó: fiú, lány, most megint fiú. Szép nagy. :D Akkor most már megnyugodtál?

Kép
dittke
 
 


Kép Kép Kép

Hát Ő a mi gyönyörűségünk bocsi ha nagy de nemjöttem rá hogy tudom lejjebb venni

tappancs28
 
 


Tappancs!

Szívből gratulálok!

Én is bízom benne, hogy akkor mostmár megnyugodtál!
Hiszen minden rendben van!

Jó éjt!
Vendég
 


Köszönöm lányok :lol: !

Mindenképpen megnyugodtam majdnem 50perc volt a vizsgálat s mindent ellenőríztek még a szájpadlást és álkapocs szerkezetet stb. Megnézték a lepényt is azt mondta a doki, valószínű rálóghatott a méhszájre mikor volt ez a kis vérzés és mikor emeltem valamit bevérzet...De most már feljebb van de nagyon lent viszont azt mondta különösebben, ha a doki tudja majd ,hol van nem lehet gond belőle de persze azért pihizzek amennyit sikerül.

Marcsi!

Visszatérve a kérdésre mennyire érezhető a mozgás , nálunk van mikor már nagyon elég és erős órákon át aztán napokig semmit nem veszek érze max ha fekszem akkor sejtem, hogy ez Dávidka lehetet :lol: .A doktornő tegnap azt mondta, hogy még így is baromi hamar megéreztem s majd ahogy erősödik a baba úgy fogom egyre jobben rendszeresen érezni. A másik, hogynálunk éjszakai mókus a kicsi mert alvásidő alatt szteppel a hasamban állandóan :lol: .
Tehát nyugika :wink:
No megyek kajcsit vásárolni amíg alszanak.
Később jövök pusszzzzz mindenkinek

tappancs28
 
 


Sziasztok

Nagyon jók a képek Tappancs! Szép a kisfiad. :D

Mária
Én a mozgásokat úgy igazából kb. 1,5 hete érzem. Előtte csak sejtettem, hogy ő mocorog.

Pihizzetek sokat :)

Kép
dittke
 
 


Sziasztok!

T. Marika!

Én sem érzek még semmit. Egy másik fórumon (szintén júliusi mamik) már mindenki előttem jár, és ők áradoznak a babamozgásokról. Én pedig csendben sárgulok!

Én csak annyit érzek, intha vmi belülről csiklandozna.

Hidd el, hamarosan eljön a mi időnk is!

Tappancs!
Gratula a Kis Tökihez! Melyik nevét fogja használni? NAgyon jók a képek!!!
20150601134430
 
 



Sziasztok lányok!

Hogy vagytok?

Gitti üzeni: puszilok mindenkit a fórumon és üzenem, hogy mindenki most csak saját magára
figyeljen a legjobban és szívből kívánom, hogy senkinél se legyen baj, csak szép
és egészséges baba!

Puszi

Kép
dittke
 
 


Dittke!

Köszi az üzit! Gitti is vigyázzon magára, próbálja meg magát lelkileg és testileg is kipihenni. Sokat gondolok Rá.
20150601134430
 
 


sziasztok lányok!

mi van veletek? hogy vagytok?

épp reggelizek, vajaskenyeret eszem. más nem nagyon megy le. jah meg egy joghurtot ettem meg előtte. de az sem igazán esett jól. nem tudom mi van...

jah a hétvégén éreztem valami mocorgásfélét, de nem vagyok benne biztos hogy az volt. szerintem még kicsit korai lenne, habár elég vékony a bőröm és a hasfalamra is igaz. tehát lehet hogy már azt érzem :D

még figyelgetem és majdcsak kitapasztalom hogy mi is az :roll: 8)

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi!
Reggelente nekem is csak egy kis vajas kenyér, max. vajas pirítós csuszik le. Aztán napközben már meg tudnám enni a vasszöget is.

Mikor mentek dokihoz?
20150601134430
 
 


szerdán megyek AFP-s beutalóért. de szerintem aznapra ad. ugyhogy bizom benne hogy szerdán látom Babómat. meg szerdán kellene védőnőhöz is mennem. ő 10-ig van. remélem még elcsípem. ha nem akkor egyeztetnem kell vele más időpontot, mert ugyebár a doki fontosabb.

nem tudom mi van velem, tegnap is alig ettem meg tegnap előtt is. nem kívánok semmit se. meg egy kis szorongás is elkapott... valami depiszerűség. már csak ez hiányzott. nincs kedvem semmit se csinálni. egyedül a vasárnapi kirándulás lendített át egy kicsit a depimen. remélem nem lesz komolyabb.

ma az idő sem szép. de azért majd délután elsétálok párom munkahelyére kikapcsolódni egy kicsit :)

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi!
Én pl. a védőnőtől kapta meg az AFP-s és egyéb vérvizsgálati papírokat.

Hidd el az idő miatt van olyan, hogy még a sz..r is ízetlen. Nekem pl. egész szombaton olyan fejfájásom volt, hogy azt hittem megzavarodok. Csak az alvás segített.
20150601134430
 
 


nekem a doki mondta hogy hozzá menjek. meg a védőnőnek is mondtam hogy már itt az ideje az AFP vizsgálatnak. ő se mondta egy szóval se hogy ő adná oda.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Érdekes egy védőnő.....

Nálunk az AFP eredményt is a védőnőm kapja meg. Azt hiszem nekem szerencsém van, mert egy jó védőnőt kaptam.
20150601134430
 
 


az eredményt ő fogja megkapni azt én is ugy tudom, de a doki intézi a papirokat

Kép

Kép
timi1982
 
 


az enyém is elég jó védőnő. főleg hogy a körzetben ahová tartozom van 5-6 védőnő. abból van ő 45-50 évesen, meg van a többi 20-25 évesen :roll: :?

még jó hogy nem olyat fogtam ki. én se tudok semmit a babákról, meg az se aki tanácsot kéne hogy adjon ... érdekes lenne :lol:

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi!
Én szégyentelenül megkérdezek mindent a védőnőtől. Az a dolga, hogy segítsen. A többi infót meg környezetből, barátnőktől, netről, stb. szerzem be.
20150601134430
 
 


Sziasztok csajocskák!

2007.jan.1-től a védőnő nem írhat fel semmi vizsgálatot erre rendelet van akinek felírja az mázlista, hogy nem kell össze vissza rohangálni.
Remélem mindenki jól van, én nagyon s nincs étvágy gondom :oops: :twisted: :oops: hát mindegy ez van :lol:
No pussz mindenkinek mennem kell ebédet adni a picikéknek este tudok csak vissza jönni sajna :( de akkor vissza olvasok :wink:

Legyetek jók!!!!

tappancs28
 
 


Sziasztok Lányok!

Végre van ismét netünk!!1 hónapjukba telt,mire az öcsémé helyett apuét áttették hozzánk!!Őrjítő!Másfl órát olvastam...mire eljutottam a mai naphoz !!!

Puszi az újaknak és a régieknek is!
Röviden,hogy ne kelljen visszakeresnetek.Betti vagyok, 32 éves,paksi.Van már 2 kis pasim:Dancsa 4 volt decemberben,Barni meg szeptemberben 2 .Júli 12-re vagyok kiírva.Ja,és mindkettő császáros volt,így már a 3. Manó tuti az lesz!

Dittkét nagyon sajnálom :(

Remélem mindenki jól van a kisebb problémákat leszámítva!
Pár napja mi is mocorgunk,igazából.A bugyborékolást már pár hete én is éreztem,de rugdosni csak most kezdett a DRÁGA!

SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!SZIASZTOK!

Betti

bernus
 
 


Tappancs!
Málunk mindent a védőnő ír ki. Paranormális.... A dokim nem igazán élvezné a sok papír munkát.


Bernus!

Szia! Mi még nem találkoztunk. :wink:
20150601134430
 
 


lányok!

Valaki vásárolt már valamit a bébinek? most voltam a boltban. taliztam egyik ismimmel. 1 héttel jár előttem, de képzeljétek ő már bevásárolt egy csomó babaruhát. már a télre is gondolt, vett vagy 3-4 kiskabátot is...

csak én vagyok lemaradva vagy ő jár tul előre???

Kép

Kép
timi1982
 
 


viki, te mikorra kaptál AFP vizsgálatra időpontot? mikor kell menned?

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi!
Mi sem vettünk még semmit, és sokáig nem is tervezzük. Talán úgy a 30. hét után. Addig feltérképezünk mindent alaposan.

Én febr. 13-án megyek, mert akkor már betöltöm a 16. hetet, 16+5 leszek.
20150601134430
 
 


jaj, főznöm kéne valamit. de semmihez nincs kedvem. azt se tudom mit ennék, nem még hogy mit főznék... lehet csinálok gyömölcslevest :D az legalább gyümölcs és azt megeszem... de hát az nem igazi kaja. halacskára is gondoltam, de abban se vagyok biztos... hogy ez milyen rossz... szegény páromnak nem mondhatom hogy egyen amit akar, nekem semmihez nincs kedvem :twisted:

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi!
Nekem ha totál nincs kedvem főzni, akkor szoktam a tésztákat bevetni. Túrós tészta, krumplis..., ami hamar meg van, és nem kell órákat a gáz mellett tölteni.
20150601134430
 
 


Szia Betti!

Összekevertél Gittivel!
Hogy vagy? Most már akkor tudom, hogy hova tüntél. Mesélj, mi történt veled az elmúlt időbe!

Kép
dittke
 
 


sziasztok..

nemtok aludniiii...ma hajnali fél 2-kor bekapcsoltam a tv-t és megnéztem egy Fred Aster filmet..hang nélkűl..utána kimentem inni..visszafekvés..plafonbámulás..kimenni a wc-re..vissza..plafon..KATASZTRÓFA..!! és ma volt 2 hét után az első munkanapom..reggel 6-kor kelés....meddig lesz ez így???

az étvágy meg a másik..semmi sem jó..tegnap este megtudtam volna enni 2 bigmacet :D próbáltam rászedni a páromat, h hozzon..de szerencsére ellenállt :)
múltkor meg sikerült anyut rászednem, h rántson ki nekem halat rizi-bizivel.. szegénykém...
már én kérek elnézést magam miatt..

amúgy minden oké. de szeretnék már egy jóóóót aludni!!

9-én megyek AFP-re. és ma voltam a védőnőnél, meghallgattam kicsikém szívhangját. :) jó gyors ;)

most ennyi.. puszi nektek! ¤mia¤
Vendég
 


ne is mond. kaja... hogy milyen macerás kitalálni mit is akarok enni.
végülis brassói mellett döntöttem hasábbal :?

sovány husiból csináltam. persze hogy kiturom azt is a tányér szélére. nem kell csak egy kis hasáb meg a borsó a brassóiból. kész szenvedés.

holnap jön be anyucim. csinál nekem rácpontyot. ma hivtam hogy ugrojon már fel és csináljon :) remélem az jól fog esni.
szegényt be kell rángatnom, mert olyat én nem tudok csinálni.
remélem legalább a husik közül a halacska le fog uszkálni a torkomon.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Mia :
Neked legalább nézi a szívhangot nálunk 20. hétig nem :( és még mennyi hátra van.
Próbálj pihenni mert ki fogsz készülni drágaság és az nem jó.Próbálj meleg tejet inni,azt mondják az jó tesz, mondjuk én meghalok ha megorrolom akkor is, de sokan szeretik mert az jó.Hát passz de hátha :wink: .
9-e mindjárt itt van és mehetsz :)

Szépnapot mindenkinek már amennyi maradt :wink: !

Betti
szia :)
Mesélj még valamit!

Ditke
mizu van, hogy vagy?

tappancs28
 
 


Sziasztok

Most egész jól vagyok. Igaz, egy órája értem haza a szülőiről. Hétvégén szinte használhatatlan voltam. :( Fájt a fejem, a gyomrom. Egy kicsit görcsöltem is. El vagyok fáradva. Megyek is lassan pihizni. Persze csak ha a gyerkőcök hagynak! :D

Kép
dittke
 
 



Jó reggelt!

Mia!

Én ma hajnalban kotlottam 3tól. még jó, hogy a Nat. Geon egész éjjel jó műsorokat adnak. Szerencsére kicsit tudtam szundikálni is közben.

Csak most a munkában esik le a fejem....... ;)

Szívhangot ánlunk is csak 20. hét után hallgatnak. a párom már nagyon készül, hogy jöhessen velem.

Dittke!

Pihenj!
20150601134430
 
 


Lányok!

Csinálhatnánk egy táblázatot (név, lakóhely, mikorra várjuk picit, egyéb adatok, stb. ).

Támogatjátok? Megcsinálom szívesen....
20150601134430
 
 


Sziasztok!

jó hír!!! Tudtam ALUDNI!! tegnap húzós napom volt (az egész éjjeli nem alvásom miatt) munka, ügyintézés, védőnőlátogatás..meglett az eredménye..negyed 11-kor már húztam a lóbőrt egészen hajnali fél 5-ig :D ilyen jót már hetek óta nem aludtam..

ma beszélek a főnökömmel, h ennyi volt a pályafutásom, megyek haza pihenni a szülésig. remélem higgadtan fogadja..nem mintha lenne más választása ;)


Viki: én benne vagyok!

pusz ¤mia¤
Vendég
 


Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: