Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Szóval uh.. :) A 12. hétig legtöbb helyen hüvelyi uh-t csinálnak, ilyenkor még kicsi a baba, hasival a zsírréteg miatt nehezebb látni bármit is.

Mónika:
A számolás a mensi alapján történik, de az uh értékek alapján sokszor módosítják. Éppen azért, mert ugyebár kicsi az esélye, hogy éppen a mensi első napján estél teherbe. Peteérés viszont mindenkinél más időpontban lehet. Átlagban a 12-16.napon, de ez változó, ezért "lefokozhatják" a terhességet korábbira. Engem egy héttel minősítettek vissza, mert késői peteérésem volt. Szóval nyugi :)

Parázás:
Na hát én aztán Annámmal paramami voltam! 4 év próbálkozás, 9 inszem, egy vetélés, és vele haematoma. A 28. héttől nyugodtam meg,érdekes, mert most sokkal nyugodtabb vagyok, csak úgy repül az idő :) De szerintem egy egészséges aggódás nem árt, mégiscsak Anyák vagyunk, aggódni KELL a gyerekünkért :)

Katuska:
Az utrot én is rühelltem, folyton azt hittem, hogy barnázok, mert éreztem a folyást.. Állandóan budilátogatóban voltam.. Ettől függetlenül hat ugyanúgy, ne aggódj :) Mennyit kell szedned? Nekem anno 4*2-t kellett..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ja!
Tavaly előtt én szülésnél 60-at, szülésznőnek 20-at fizettem... :? Na de mondjuk benne volt a pakliban, hogy az inszemekért, és a terhesgondozásért egy fillért sem kellett adnom, így akkor háláltam meg :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


katuska79 írta:Óóó nekünk 4 év után siekrült Máté:) épp amikor megcsinálták a hormonvizsgálatot... de már kiértékelni nem kellett:))
Előtte albiban laktunk, nem is igazán voltunk rákészülve, csak szerettük volna. AMint elkészült a ház terhes lettem. Megérezte, hogy késza szobája, jöhet. Szóval nemcsak testileg kell felkészülni rá.

Betti! Lányod hogy fogadta a hírt?


Lányom kisebb "sokkot" kapott szerintem és még nem tért magához! :lol: Olyan furcsa. Mi nagyon összenőttünk, mert fiatal voltam amikor szültem és nagyon jó a kapcsolatunk, viszont nővéreméknél nincs gyerkőc, igy a Cintia a mindenük, szüleimnél is Ő az egyetlen unoka. Szóval gondolhatod, hogy fel kell dolgoznia, hogy megszűnik az "egyeduralma". Egyébként jó gyerek, nagyon jó természete van és tökéletes. Csak most nem akar a babáról beszélni. Remélem, ha meglesz változnak a dolgok. Rakok be egy képet rólunk, hogy lássátok, mekkora már. Kép Cintiával


 
 

Ebben a rendelőben 75 ezer van kiírva... huuuuuzóóóós.
Máté ügyeletes dokinál született mert a dokim valahova elment sielni. Én nem fizettem semennyit sem. Azért ezek nagy pénzek és valljuk be van jobb helye is. Pont akkor van a szükség a legtöbb lóvéra...Mi érdemlünk olyankor pénzt nem?
És az ügyeletes doki is nagyon de nagyon rendes volt végig! Igaz a szülésznő volt bent elég sokszor, de amúgy békén hagytak, semmit nem sietettek, szépen vártak rám. Gátvédelemmel született :)
De szerintem ez korháza váalogatja..van ahol muszáj mindenkit megkenni, hogy rendesek legyenek, van ahol meg nem várják el. Az Istvánban szültem és mindenki nagyon rendi volt, a csecsemősökről nem is beszélve! Szóval ha hálából fizetnem kellett volna mindenkinek, nagy bajban lettem volna. Amúgy meg mikor három nap után jöttünk haza, a doki éppen bent sem volt, egy másik engedett haza. Így ha akartam volna sem tudtam volna fizetni.
Egyébként ő volt az a doki aki az RTlL-en abban a kisfilmben szerepelt amiben a csaj megtudja, hogy méhnyakrákja van.

NA király felébredt Máté...még egy órát aludhatott volna. ennyi volt a szép délutánom:(
katuska79
 
 


betti:
Gyönyörű nagylányod van! Majd meglátod, hogy mennyit fog segíteni a tesó körül! :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Jesszum hirtelen nem tudtam melyik vagy Te a képen Betti! Simán lehetne ahugod:))


Mágnes! mit beszélsz miylen zsírréteg???? Hát kinek van itt oylan? ;)

Én is folyton budit látogatok... nekem 2*2-t kell csak "szednem" hát ez már miylen hülyén hangzik...dugnom:))

Betti szerintem a lányod inkább azt nem tudja feldolgozni, hogy te és apu...szóval érted:))
katuska79
 
 


mágnes írta:betti:
Gyönyörű nagylányod van! Majd meglátod, hogy mennyit fog segíteni a tesó körül! :)


Köszi Mágnes!!! Én is ebben reménykedem!!!Ő volt az első akinek a tesztet megmutattam, mert a férjem nem volt itthon és ledöbbent rendesen. Akkor segített kitalálni, hogyan lepjük meg a férjem a tesztel. Ez volt az egyetlen pozitiv mozzanat. De reménykedem!!!!!!!!!!! :lol:



Ja tényleg Katus, zsírréteg... Nekem léghasam van :)
Csak, hogy mondjak még hülyébbet, a kórházban a hüvelyi utrót szájon át kellett szednem.. Kicsit sem volt hányingerem minden bevétel előtt... Az érzés, hogy annak máshol lenne a helye.... :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Katus a férjem nem az Apukája Cintinek :lol:



Látom, itt sem unatkoztatok. :)
Én már úgy várom az első UH-t, már csak azért is, hogy megnyugodjak, de olyan lassan telnek a napok. :(
Vendég
 


ne is mondd Picuranyu..szerintem valaki megállította az időt :))

Betti! Jaaa az más...bár akkor is sokkoló lehet a tudat neki. Egyébként nekem is van egy "lányom" párom első házasságából. Ő is 16 éves...szereti Mátét de nem nagyon tud mit kezdeni vele. Kamaszoknak nem is kell még nagyon lelkesedniük egy kisbabáért.
katuska79
 
 


Cetti,

nem hiszem el, hogy ekkora lányod van, simán elmentek nővéreknek! :lol:
Picuranyu! Elhiszem hogy várod, én is nagyon a 12.hetit, de az még 1 hónap!!! Tényleg, olvasgattam a kommentjeiteket az UH-król, akkor nekem ugye már hasi lesz a következő? ÉS akkor majd mindent lehet látni, hogy ott van bent? a nemét a 16. hét körül tudják megmondani? Bocsi a naív kérdésekért, de hát az első baba mégiscsak első baba :lol:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Bocs, Betti akart lenni :lol:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Sziasztok!

Betti: a fotót kétszer kellett megnézem hogy lássam melyik Cintia és melyik vagy te. Nagyon csinosak vagytok mind a ketten!!!
16 év után újra babázni olyan lesz mintha az első lenne....nekem a kisfiam csak 5 éves lesz a nyáron de most hogy készülök a vizsgálatokra gondolkodom hogy hogy is volt ez 5 éve....de nem sokminden jut eszembe.

Addig írkáltam nektek hogy semmi tünetem......tegnap délután óta olyan hányingerem van hogy alig élek.....állati kellemetlen. Amég eszem addig jó de előtte és utána.... :roll: . Viszont mégsem ehetek egész nap nemigaz???
Szép napot nektek!

KépKép
peni
 
 


Teszek fel pár képet Annámról :)
[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1211544826.0317.jpg[/img] Így alszik mostanában...

[/img] Kép Pacigol :)

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1211545180.0991.jpg[/img] [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hú gyönyörűszép Anna! Megyünk udvarolni:))

Kata igen lehet, hogy már hasi UH-t csinálnak!
A nemét meg akkor tudják megmondani ha úgy fordul.. Máté a 19 héten még lány volt pedig az 4D-s volt...aztán a 30. héten a doki rákérdezett, hogy mi is aneme? Mert most látszik ám ha esetleg tudni akarom...jujj mekkora fütyi képet kaptam akkor!
Szóval ha a nem nézésre kerül a sor majd szurkolj, hogy ne legyen szégyenlős.

Én is teszek képet Mátéról. Kép
katuska79
 
 


De édes kis gyönyörűségek, Anna is, Máté is :lol: Közhelynek hangozhat, de a lényeg, hogy egészséges legyen! Valahogy mindenki kislányt érez nekem -- így tuti fiú lesz, de már alig várom őt!
Katuska, de jó hír, akkor már úgy készülök, hogy meg fogom őt látni, mert azért tuti nagy lesz a változás, a 6.héthez képest :D

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


De édes kis gyönyörűségek, Anna is, Máté is :lol: Közhelynek hangozhat, de a lényeg, hogy egészséges legyen! Valahogy mindenki kislányt érez nekem -- így tuti fiú lesz, de már alig várom őt!
Katuska, de jó hír, akkor már úgy készülök, hogy meg fogom őt látni, mert azért tuti nagy lesz a változás, a 6.héthez képest :D

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Jaaaaj de GYÖNYÖRŰEK a picurok!!!!!!!! ANNA és MÁTÉ is!!!!!!!!! Én nagyon "lánypárti" vagyok, de ha olyan gyönyörű lenne, mint a Máté,akkor jöhet! :lol: :lol: :lol: :lol:



Éppen egyidősek is??!! Igaz???



Peni: tényleg olyan lesz 16 év után babázni, mintha az első lenne!! Semmire nem emlékszem. Csak a hányingerre. :lol: A terhességből. A babázásból sem sokra, mert 16 év alatt azért nagyon sok minden történt és nem lehet mindenre emlékezni. De majd meglátjátok Ti is. És olyan hamar elmegy az idő és megnőnek! Arra emlékszem, amikor kijöttünk a kórházból szülés után, olyan pindurka volt.



Hú Kata de még mennyire meg fog változni a mostani UH-hoz képest! Lesz feje meg teste meg kezei lábai. Igaz azok még egész furcsák, de látszik már a szeme és a veséit is meg tudja nézni! De tisztán látszódni fog, hogy az nem egy "maszat" hanem baba:)

Védőnőhöz mikor mentek? Mi majd úgyis megyünk a 18 hós oltásra addig ráérek beszélni vele;) Szerencsére nekem nagyon rendi aranyos védőnőm van, sajna sokan nem mondhatják el ugyanezt. Én havonta mentem hozzá mérésre meg pisiteszre...a barátnőmnek csak kétszer kellett egész terhessége alatt és vizeletet csak egyszer vett tőle! Szóval majd ne hagyjátok magatokat, hanem kérjétek, hogy igen is dugja a lakmusz papírt bele mert a leggyorsabb módja kideríteni van-e fehérje a vizeletben. Máté mikor megszületett akokr is jött havonta ellenőrizni minden Ok-e.
Nekem az AFP szűrésre is ő adta ki a beutalót annyira kis buzgó volt...pedig az a doki dolga.
katuska79
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantottam kicsit, én a novemberieknél vagyok.

Azoknak akik paráznak az üres petezsák réme miatt:

Amikor én voltam UH-n 6+0 voltam (menzitől szamitva)
és nem látszott csak egy 19mm-es petezsák+szikhólyag, a papiromon rajta volt, hogy embrió nem látszik. Este nekiálltam olvasni a neten, és persze jól beparáztattam magam, mert mindnehol csak azt olvastam, hogy nemhogy embriót kell látni, de már szívverésnek is kell lennie... Jó kis hétvégém volt gondolhatjátok! Akkor már volt időpontom a magándokimhoz hétfőre, ahol 6+4 naposan már látszott embrió sőt szívverés is volt. Ugyhogy ne izguljatok, reméljük mindenkit csak egy rossz minőségű UHgép, vagy a doki rossz szeme ijesztget!

Mindnekinek szép és problémamentes babavárást!

Üdv:Pipal

Kép
pipal
 
 


Katuska,

megvan a védőnő, hétfő reggel megyek hozzá először! Nagyon készséges volt, mert nem a bejelentett lakcímen lakom, mivel tavaly vettünk házat és nem jelentkeztünk át, de mondta, hogy kiállítja a kiskönyvet, hogy ne kelljen elballagnom a XIII. kerületbe, ahol a bejelentett címem van. Úgyhogy remélem, minden rendben lesz! A barátnőm ikreket vár, ő is havonta megy, jó lenne, ha az enyém is ilyen kis gondos lenne :)

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék hozzátok! Már "régi" fórumozó vagyok, de most eljött a topikváltás idelje! Én lombikos vagyok és 4 sikertelen inszem után az első lombik sikerült. Én holnap leszek 7 hetes terhes. Tegnap voltam uh-on és egyenlőre szépen fejlődünk. Volt szívhang is.
Sajnos én is parapiri vagyok nagyon, mert nekem ez az életem első terhessége. Ez a petezsák dolog engem is kikészített. Nekem az első uh-on 5mm-es volt a petezsákom, ami szerintem elég kicsi. De végülis mint kiderült, egyáltalán nem kicsi. Most 9mm-es a baba. Röviden rólam ennyit. :)
Nem tudjátok véletlenül (aki Utrozott), hogy a körzetidoki is felírhatja???
Mindenkinek jó pocakosodást!!! :)
kira76
 
 


Szia Kira!

Úgy örülök de tényleg, hogy ott van a pocilakó végre!!!! Nekem is nagyon pici volt a petezsák hétfőn az 5 hetesen. Épp csak látni lehet a foltot a képernyőn...nem is mérte meg.
Én is pont ezen filózok, hogy vajon a körzeti felírja-e az Utrot...végül is fogamzásgától is felír..szerintem dokija válogatja. Nekem is egyszerűbb na meg olcsóbb lenne ha a körzetihez mennék el feliratni ha elfogyott. Képzeld nekem mázlim volt, mert valaki bevitt egy dobozzal mert már nem kelltt neki, így ingyen megkaptam:)) HA elfogy majd kiváltom a két dobozt ha elfogy.

HAllottátok a rádióban Klárika milyen okosságon töri a fejét? Hogy elavult a családtámogatási rendszer, ezért meg kell szüntetni a GYest és a Gyedet...a kormány meg támogatja az elképzelést! Köszönjük Klárika (Emese:))
katuska79
 
 


Kata! Már ebből is látszik, hogy milyen rendi a védőnő! Egyébként nem a bejelentett lakcím számít hanem az, hogy éppen hol laksz. Nekem annó csongrádon volt a bejelentett állandó címem, de pesten laktam...fel sem merült senkiben, hogy vidékre kellene járnom. Bár vannak védőnök akik húzzák a szájukat az "idegenek" miatt.
katuska79
 
 


Meg akarják szüntetni a GYES-t, meg a GYEd-et???? Erről még semmit sem hallottam. Bővebben tud valaki valamit? Akkor mi lesz helyette?
Vendég
 


Sziasztok!

Már olvaslak Titeket pár napja.......... Csatlakoznék hozzátok. :)
Én is abból a topikból írok ahonnan Kira! :) (Szia Kira :wink: )

2 sikertelen lombikon vagyok túl..
Most 5 hetes vagyok, tegnap voltam uh-n 6 mm-es a petezsák.
2 hét múlva kell újra mennem.
nika28
 
 


SZIA NIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jajj de jó!!!!! :D :D :D :D :D
kira76
 
 


Katuska,

igen a védőnő is azt mondta, hogy végülis mindegy, hogy a szülők bejelentett lakcíme hol van, csak hogy hova születik a baba. Márpedig ő ide jön, az új házba, Budakeszire :) Csak annyit mondott, hogy elvileg az én bejelentett címemen kezdik intézni, de zokszó nélkül mondta, hogy persze, hogy kiállítják itt a kiskönyvet! Hurrá, úgy izgulok emiatt is :lol:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Sziasztok Újak! :)
Kezdünk gyarapodni. :)

kira:
nekem utrot csak a nődokim írt fel, mindig több vényt írt, nem dátumozta . Nem tudom, hogy körzetis felírhatja -e...

Azért, ha megszűntetnék a gyed-gyest, valami csak lenne helyette.. Legalábbis ajánlom!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Arról nem beszéltek, hogy mi lenne helyette... szerintük pár hónaposan már bölcsibe kell adni a gyereket és irány vissza dolgozni.

1. hát nem tudom felétek milyen a bölcsi helyzet, de nálunk már tavaj is be kellett iratni a gyereket... idén is ha decemberben menne. És még így is várólistás.

2. akinek nincs munkahelye az nem fog hipp hopp munkát találni. (ó ha az oylna könnyen menne) ha a munkáltató meglátja, hogy van gyerek, már állhatsz is a sor végére. Ezt mondjuk nem értettem sosem, hogy mivel tud többet egy frissen végzett "kislány" aki még a felelősségről sem tud annyit. (nem mondom, hogy semennyit), mint az aki már tudja mi az igazi felelősség, és hát gyerek mellett mindenki tökéletes lesz munkaszerevzésből és kitartásból. Ja hogy néha beteg a gyerek és otthon kell maradni? De jó, hogy egyszer mindenki gyerek volt és ottohn maradt vele az anyja. Ezt legszívesebben egykét munkáltató orra alá döröglném...
Engem mondjuk várnak vissza a munkahelyemre de nagyon nehéz lenne most munkát keresni...

Kata ne izgulj..lesz egy szép kis könyvecskéd, ezentúl fontosabb lesz, mint a személyid;) A házidokid is ott van? Ugye tud majd fogadni EKG-ra? Ha egyáltalán ott megcsinálja... AZtán még fogorvos jujj...nekem ráadásul ki kell húzni egyet mert kettétört. De ha jól emlékszem csak a második trimeszterben csinálnak fájdalomcsillapítós dolgokat.

Szia NIka. de jó neked is örülök:) VAgyis nektek:) akkor majd együtt megyünk dokihoz mert én is két hét múlva megyek leskelődni mi újság odabent.

na törpikém fejére ejtette a fél kilós konzervet...felszakadt a szeme alatt a bőr. Hát nem egyszerű gyermek az tuti...pedig olyan áldott jó kisbaba volt. Most meg...angyalbörbe bújt kisördög :evil:
katuska79
 
 


Nálunk is beíratkozás van,. be is írattam Pannát, mert gyes mellett már nem tudnánk lakást törleszteni és élni is. Így viszont úgy néz ki nem lesz szükség bölcsire.. A szívem szakad volna meg.. De sajnos tesó biztos nem fogja megúszni. :cry:

katuska:
Jöhet a fiad udvarolni! Van elég hozománya? :wink: A konzerveket minden esetre elteszem...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!
Köszi! Hát ennek most nem örülök! De a férjem sem fog, mert akkor rá vár a feladat, hogy bemenjen hétfőn a meddőbe és kérjen nekem recit. Fog nekem örülni! :roll: A rendes Nőgyogyászomhoz még nem akarok menni csak 2 hét mulva. Tényleg 12 hétig kell rakni az Utrot? Idáig 3x3 raktam, de pár napja csak 3x2 rakok. Szerintem bőven elég!
Kicsit visszaolvasok, hogy képbe legyek, ki hol tart! Nikát tudom! :lol:
kira76
 
 


Szép jó reggelt Kismamák!!!!! :lol: :lol:

Üdvözlöm az új "tagokat"!! Nagyon jó lehet Nektek!! Gondolom pár lombik után nagy boldogság lehet, hogy sikerült??!! Ugye??? Gratulálok!!!! Megvan az esélye, hogy ikrek legyenek??

Katus: Hol hallottad, hogy megakarják szüntetni a GYed-et? Mit ki nem találnak még ebben az országban!!!!!!!! Arról nem beszélnek, hogy a parlamenti fizukat és juttatásokat kellene megszüntetni???? :evil:

Mágnes: anno Cintiát 2 évesen bölcsibe írattam, de nem ártott neki. Szeretett járni és sokkal könnyebben beilleszkedett utána minden közösségbe. És azt mondják , hogy a betegségekkel szemben is ellenállóbak a picik, ha ilyen idősen már közösségbe mennek. Szóval , ha muszály menni, akkor ne sajnáld, nem rossz az. Persze korábban azért nem ajánlott, de akkor már jó neki. Cinti nagyon szeretett járni, lehet én már nem voltam elég neki.



Lányok mi az az utro?????? Nem tudom :cry:



Betti! Az utro= Utrogestan sárgatest hormon. alacsony progetseron szint esetén adják, valamint inszem, lombik, többszöri vetélés esetén kötelező jelleggel. Segít a babának megtapadni! A 12. hétig kell szedni.

Tegnap délután a rádióban folyton ez ment. Mármint a gyeses téma. Azt hiszem az inforádión. Az a baj, hogy z iylen szóbeszédek mindig megvalósításra kerülnek:(

Én is így vagyok a bölcsivel, hogy jót tesz...mármint az én fiam nagyon szeret gyerekek közt lenni, igazi kis társasági lény. NAgyon unatkozik már itthon velem, sokszor ténfereg és nem is tudja mit csináljon. Akkor nekiáll hisztizni... itt csak akkor mehetnek bölcsibe a gyerekek ha mindkét szülőnek igazolt munkahelye van. Az oviba szintén. Csak 5 éves kortól veszik fel kötelezően.

Kira Nika! képzeljétek van egy volt csoporttársam akinek lombik programban ikrei lettek. Azt hiszem harmadik beültetésre sikerült... az ikrek már kétévesek, erre egy hónappal ezelőtt megszületett a kislánya aki természetes úton fogant..ahhoz képest, hogy évekig úgy volt sosem lesz saját gyermekük, hipp hopp háromgyermeke anyuka lett:)) olyan jó nem? KÍvánom, hogy minimum Ti is így járjatok :lol:

Kira igen 12. hétig kell utrózni, aztán majd a doki eldönti.. ha vérezgetsz akkor vissza kell emelni az adagot de ezt a doki úgyis azonnal elmondja!

Mágnes! Hozomány? óóó igen. Van egy pár konzerve, távkapcsolója és telefonja:)) hát a gyedből nem sok marad akarom mondani semmi nem marad a hiterl fizetés után ugyhogy csak szerény lagzit tartsunk :))

Tényleg nekünk ugye simán kezdődik újra a gyed nem? Tgyás is? Legalábbis így tudom...hogy egyik gyedből a másikba megyünk.
katuska79
 
 


Jó reggelt!
HOgy vagytok??

Én sem tudom mi az az utro... :roll: . Mi az?:-)

Mondjuk azért nem aggódom ezen a megszűnő gyed és gyes dolgon mert ebben az országban olyan tetü lassan megy minden....szerintem a mi gyerekeink más ovisok lesznek mire ebben a kérdésben bármi realizálódni fog..........vagy legalábbis bízzunk benne:-)
Szép napot nektek!
Peni

KépKép
peni
 
 


Meg szerintem lenne itt oylan botrány anyukák részéről, hogy ihajj! AZ a baj, hogy a megszorításokra nem kell sokat várni...valahogy azokat oylan gyorsan be tudják vezetni..nem is értem.
katuska79
 
 


Addig örüljetek, amíg nem volt utroval dolgotok, az azt jeleni, hogy minden ok :)
Kira:
Annak idején én 4*2-t szedtem, most nem kell, mert igazi csodaként spontán sikerült a baba. El sem akartuk hinni, annyira kicsi volt az esélye ennek, már inszemes megbeszélésre készültünk :)
A betöltött 12. hétig kell majd szedni, de arra vigyázz majd, hogy nem szabad egyik napról a másikra leállni vele, hanem fokozatosan kell csökkenteni az adagot. De ezt a dokid úgyis el fogja mondani majd :)

Bölcsi:
Persze én is tudom, hogy jó a gyerknek a közösség, és nem lenne semmi gond, de annyira rosszul éreztem magam, hogy ott kellen hagynom! Nem vagyok még készen arra, hogy elengedjem magamtól. :) Mi még nem is töltöttünk egymás nélkül 2-3 óránál többet.. :) (Azért néha jó lenne.... ) :oops:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes: Pedig néha jó, ha külön vagytok picikét, mert a babának is jó, ha hozzászokik. Én már hozzászoktam, hogy a lányom néha magamra hagy :lol: Rossz ám még mindig!!!! Ugy hiányzik!!! Most is készül az apjához, majd délután jön haza, de soha nem bírom megállni, hogy ne hívjam fel, hogy mi van vele és mikor jön már :lol: Pedig tudom, hogy mi lenne vele, jól érzi magát!!! De mégis. Szóval sztem ez soha nem múlik el! Anyukám minden nap felhív, ha nem találkozunk.



Betti! Ez oylan szép! Remélem majd én is felhívhatom a gyermekemet, gyermekimet mikor felnőttek lesznek és ők sem fognak elhanyagoni!
Máté tök jól elvan idegenekkel...oylankor sosem hisztizik és cirkuszol. Én örülök ha néha egy két órára elviszi az apja..néha a szomszédba is átmegy ha mondjuk tényleg szükséges mert mondjuk dokihoz megyek apa meg dolgozik. és nagyon jól elvan! Ennek örülök nagyon. Egyszer volt egy egész hétvégét nélkülem. Hú majdnem belebolondultam... ő meg nem is hiányolt:(
katuska79
 
 


Sziasztok Kismamik!

Hogy vagytok? Én elég rosszul, már kora reggeltől, átkozott émelygés....
Katuska, nekem nagyon cifra az esetem, ugyanis a házidoki is a bejelentett lakcímemen van - azt hiszem, kérek ide legalább egy ideiglenes címet, hogy ne legyek a szemükben 'idegen' :) Ma megyünk látogatóba a barátnőmhöz, náluk ikrek jönnek, most félidős, nagyon kíváncsi vagyok rájuk :)

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Sziasztok!
Kata8110!
Akkor már ketten vagyunk! Ilyen rossz napom még nem volt. Reggel óta annyira hányingerem van, vagyis volt, hogy az iszonyat. Ha nem ettem az volt a baj, ha ettem akkor meg az! Most jobb már. Van kecském és a tejéből meg eperből csinátam turmixot. Annyira jólesett... Remélem mára ennyit a rosszullétből!
Mágnes!
Most nézem hol laksz!!! :lol: :lol: :lol: Nagyon közel vagyunk egymáshoz! Majosh.
Nika!
Te hogy vagy??
kira76
 
 


Kira, de jó, imádom az eperturmixot! Én csak borsmenta teával próbálom enyhíteni a kínomat :oops: Nekem ma kb. addig volt valamivel jobb, amíg reggeliztem, no de utána folytatódott :( De már vagy 2 hete folyamatosan így megy. Temélem, legalább odabent Bébikének jó, ha én így kínlódok :roll:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Kata!
Neki tuti biztos jó! :lol: Hát és ez a lényeg! Kitartás!!!! :)

Kép
kira76
 
 


Betti!

Ugyan az ikreknek meglehetett volna az esélye, de Nálunk 1 bébi lesz. :)
És ha jól tudom Kiránál is. :)

Kira!

Én gyanúsan jól vagyok! Már azon gondolkoztam tegnap, hogyha nem láttam volna a Pöttömöt a pocakomban, még abban is kételkednék, hogy terhes vagyok e egyáltalán. :)
na, jó csak vicceltem.....:)
A mellfájáson kívül, még csak egyszer voltam rosszul, a múlthéten, de akkor egész nap.
nika28
 
 


RAjtam annak idején csak a kaukázusi kefír segített meg az alma... meg a kóla és a canada dry szénsav nélkül. Érdemes kísérletezni, hogy mitől érzitek jól magatokat. Én pl a keksztől amire midenki esküdött, hogy azt kell enni, nagyon hánytam. Ó és rengeteg reni antacidumot megettem annyi savam volt.

Nika! nem vagy egydül, én is pont így vagyok vele! SEmmi rosszullét vagy hasonló... de még jöhet. HA nem járna az agyam a pici körül akkor simán azt hinném nem is vagyok terhes.
katuska79
 
 


Sziasztok!
Hát, én még mindig nem tudok különösebb tünetről beszámolni. :)
Ba horgászni voltam, és szépen leégett a karom, arcom, szóval, most egy kicsit fájlalom őket. :(
Ami a GYEdet, meg a GYESt illeti. ... Hát remélem, hogy minket nem fog érinteni.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: