Új privát üzeneted érkezett!

Sziaztok,

Nyulasz, asszem múltkor írtam már, nekem is nagyon tetszik a Noémi, annyira jó becézései vannak. De az a kora reggeli ébredés! Hát beleborzongok. De tudom, a szerelem mindent visz :lol: :D :wink:

Zsófi, gratula a vegyespároshoz. Kezdem kakukktojásnak érezni magam a 2 csajszimmal :P
Málna? Mmmm, asszociálok..., és tetszik, amilyen érzések beugranak! Jó!
Remélem én is, hogy nem tartanak benn sokáig, szurkolok, siess vissza közénk szabadlábra. :wink:

Félidősök, csak így tovább!

Vucuska, a nevek nagyon jók, talán a Bernadett kicsit ritkább manapság. Nekem tetszik! Vérnyomi :D Az alvással tegnap éjjel nekem is meggyűlt a bajom, pedig amúgy nem szokott. Elég pocsék holtkórosként közlekedni ekkora teherrel.


Én is voltam ma uh-n, szépen nőnek a csajok, 1900g-osak, és végre Mira is befordult fejjel lefelé. De annyit feszegetik magukat! Néha csillagokat látok.
A savam ellen már napi 600g Zantacot szedek (duplája, mint a javasolt), de néha úgy tűnik még ez is kevés. Reni utóízétől rosszul vagyok, meg elveszi a finom falatok zamatát, ha kaja után szedem :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Má megint én a lap tetjén :oops: Nem így akartam :cry:
Lányok, Nárciszkáról tudtok? Nagggyon eltűnt :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi,sajnálom a savadat :( szép nagyok a lányok,és még mekkorák lesznek :D Nárciszkáról semmi infóm :roll:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Jaj, de szép pocik vannak az előző oldalon! :D

Vucuska! Nekem legelső mérésnél 6 hetesen 140/70 volt. Azóta most 120 körül mozog.
A 140 viszont elég magas.

Remélem Zsófit mielőbb hazaendgedik!

Törpi! Örülök,h szépen növögettek!

Szvl. tegnap voltunk az Istenegyin a kombi teszt eredménye negatív lett. Nagyon jó volt a babamozi! Kaptunk dvd-t is. Egyik babánk 66 a másik 68 mm. Tarkóredő 1,2 és 1,6. Egyikőjük egészen felkúszott a pocimban a másiójuk akkor ébredt.

Még visszaolvasok!
nárciszka
 
 


Én is vagyok (bár engem nem hiányol senki :( ).

Tegnap voltunk UH-n egy új, drága (szó szerint is!) dokibánál.

Babák hajszálra egyformák, doki azt mondta ez fontos. Sokat ficánkoltak, nagyon elevenek voltak. :D

Kép

Nárciszka, vonalzót nem akarsz tenni??? Sose tudom hányadik hétben jársz.

Nyulasz! Doki nagyon lebeszélt az Istenhegyiről. Azt mondta, itt Debrecenben ezt mind ingyen megcsinálják (máshol nem! :shock: ). De azért majd még a 16-18. hetit megfontoljuk, végülis ott alaposan megnézik őket meg DVD-t is adnak. Vagy akkor már menjünk 4D-re?? Szerintetek azt mikortól érdemes?? :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana!
Dehogynem hiányolunk!! Csak én pl. olvastam a beültisben,h jól vagytok! Itt ezért nem tettem szóvá! :D

Azt nem csodálom,h Debrecenből nem jöttökk el Pestre!
Nekem azt mondta az Dr-nő, hogy egyformák. Erre látom a papíron mikor kijöttünk,h van 2mili különbség!! Akkor mi az egyforma?! Bár korban mindkettő 12+3-nak felel meg.Viszont a pocija a kissebbiknek nagyobb volt :lol: . Kis kajás! :lol: Sőt a combcsontja is nagyobb volt.

Vonalzó! Májustól otthon leszek akkor majd kérek segítséget tőletek és csinálok!
Tényleg ti még dolgoztok?
nárciszka
 
 


Nárciszka, 2 mm az semmi! :D én dolgozom, van, amikor többet, van, amikor kevesebbet. De a főnök is és a munkaidő is nagyon rugalmas!

Na elbúcsúzom a hétvégére, mindenkinek napsütéses, kellemes húsvétot kívánok! :D

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Voltunk drbácsinál,mivel múlthét szerdán volt uhu,most nem csinált,csak szívhangot hallgattunk.Méhszájamat megdícsérte,tökéletesen zárt,és sok pihit javasolt,hogy ez így is maradjon.
Uhu legközelebb 27-én lesz.

Zsófikukaccal beszéltem,jól van,babák is,doki óvatos,és valószínű legalább egy hónapig benn tartja,és reméljük nem nyílik tovább a méhszáj.Kap méhlazítót.Talán tud szerezni laptopot a jövő héten,és akkor fog írni.

Rana,szóval én senki... :shock: :evil:
Nárciszka,örülök,hogy minden rendben van :D

Lányok,ikrekkel óvatosan,Kukackának sem volt semmi előjele,többet jöttek-mentek a jó idő miatt,bár nem tudni mitől nyílt...és mostmár temeti azt,hogy a balcsiparton sétálgat nagy hassal,vagy vásárolgat a babaszobába...

Aki már nem jönne,annak boldog nyulat!
Kép
Vendég
 


Sziasztok,

két napja őrjöngök a net felett, ugyanis nem volt :evil:

Rana, bocsi, hogy nem kerestelek, mióta én bekapcsolódtam, talán csak egy gyors bekukkra hallottalak, azt hittem, nem tartasz velünk :oops: Roppantul szégyelem magamat, tudom, visszaolvashattam volna, és akkor bizti képben lettem volna. Mégegyszer ezer bocs!
Amúgy le a kalappal, hogy dolgozol, én a beültitől kezdve itthon henyélek. Minden elismerésem! Nárciszka szintúgy!!!!

Nyulasz, szép a vonalzód! Ugye eddig nem ez volt? Köszi a híreket Kukackáról, jó kezekben van, rendben kell lennie mindennek!!!! A Te uhus jó híreidnek is nagyon örülök, tényleg csak a sok pihi menthet minket meg a nehezedő babócák miatt a nyíló méhszájtól. Nekem sajna már csökken a méhnyakam, 2 ujjnyi, de azt mondta a dokim, no para, ez ennyi idős terhesen ikreknél nem csoda. Hát a mai napot én sem pihivel töltöttem, na de majd az ünnepek alatt megint jön a napozás, fekvés.

Nárciszka, ha jól emlékszem, nálam volt talán nagyobb difi is a csajok között, de aztán behozták egymást. Utána megint nagyon másképp nőttek, most meg megint egyforák hajszálra. Szóval nem olyan nagy különbség szerintem az a 2 mm, ne aggódj emiatt. Itt a jó idő, az ünnepek, a család....! Happy!!! :lol:

Kellemes Nyuszit mindenkinek!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi,tessék akkor pihenni!Pár hét,és nem lesz rá időd :D Igen,másik vonalzóm volt.
Nárciszka,a 2mm tényleg semmi!Szép egyformák,nálunk is azok voltak,1-1 mm külömbséggel,most viszont nem értem miért,de nem mértek crl-t,csak súlybecslés volt,Balázs másfél hete volt 241gramm,Noémi 227gramm és 2 nap külömbség.Az van írva a genetikai papíromra,hogy a szülés ideje egyiknél aug.28,a másiknál aug.30 :lol:
Vendég
 


Törpilla, Nyulasz
Szépek a pocakok :lol:

Zsófikukac
Mi újság veletek? Még kórházban vagytok?

Rana
Jó az UH-kép :lol:
Nekünk már most csinált a doktor 3d-s képet :wink:

Nárciszka
Én dolgozom, de eléggé nyugalmas a munkám.
Vendég
 


Na jó, kimagyaráztátok magatokat! :wink: :wink: Én se jövök annyit mint szeretnék, elég sok minden összejött mostanság.

Nyulaszkám te Valaki vagy, de te a másikról is ismersz, el is várom, hogy hiányolj! :twisted:

Törpilla nyugi, nem haragszom, csak kicsit rájátszottam! :wink:

Nárciszka, te mentséged is elfogadva! :lol:

Andi, nem rakod fel a 3D-s képet?????????? Meg én ezt se látom itt rendesen a vonalzód mellett.... :roll:

Csajok én ezt sose tudom, hogy mi az, hogy ÓVATOSAN. Ma pl sietnem kellett kicsit és eléggé megszuszogósodtam, nem is esett jól, kicsit aggódtam utána. Meg a lépcsőzés se esik már olyan jól, mint régen, pedig még csak a 12. hétben vagyok. Mindenki a munkáról meg a pihenésről kérdezget, de én nem igazán szoktam úgy teljes odaadással pihizni. Ledőlök, ha felrakom az Utrot (már a jövőhéten nem is kell!), meg munka közben is felpolcolom a lábam, meg nem most futom le a maratont, de ezen kívül nem érzem szükségét különösebb pihenésnek. Ráadásul én nem autózom, hanem tömegközlekedem meg gyalogolok (igaz, nem kell sokat). A testünk csak figyelmeztet, ha oda kell figyelni jobban, nem??? :roll:
De az azért vicces volt, hogy most hétvégén a család vattába csomagolt!!!! :lol:

Nyulasz pl nálad mit jelent a "sok pihi"???? Meg már régóta meg akartam kérdezni, csak nem mertem (remélem nem bántja már a lelkecskédet): Neked a 3. babával pontosan mi lett, lehet tudni? És hányadik héten is? Remélem nem szakítok fel sebeket. Ha nem akarsz, nem kell válaszolni. Ha beszélsz Zsófival, mondd meg neki, hogy méhszájzáró drukkokat küldök! :)

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana

A baba
Kép

B baba
Kép

Együtt
Kép
Kép
Vendég
 


Andi,nagyon jók a képek :D
Rana,a sok pihi azt jelenti,hogy eldőlsz a kanapén,és bámulod a tv-t,vagy a kertben a nyugágyon pihizel.Én nem dolgozom,de megyek erre-arra,tegnap sem voltam itthon,kórház a vv leletért,aztán barátnőm a város másik végében,délután hazafelé házidoki...ma megyünk Obiba,aztán majd meglátjuk.Az ülés sem a legjobb,mert a súly a méhszájra nehezedik,és nyomja.És kérdeztem Kukackát,volt-e előjel,de semmi...a dokim szerint van aki nem érzi,ha nyílik a méhszáj,van aki pedig azt érzi,hogy sokat keményedik a hasa.Dokim szerint megfőzhetek,megcsinálhatom a teendőimet,nem kell egész nap ágyban lenni,de pl a nagytakarítást felejtsem el.
...hármaska még láttszódik az uhun,nagyon pici,állítólag szép lassan felszívódik...még a tizenegyidék hét körül állt meg a fejlődésben,de elötte is le volt maradva,mindig egyre jobban.
Vendég
 


Jaj, Andi, nagyon édik! Hogy dörzsölik a szemüket! :D Ezek a képek a 12. héten készültek???

Értem Nyulasz, köszi. Talán még a 12. héten nem olyan nagy a babák súlya, hogy gond legyen, gondolom később egyre jobban kell vigyázni...

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana
12+3-nál készültek :wink:
Vendég
 


Kukackát ma hazaengedik a kh-ból :D

Rana,ja,még picik a kiscicáid :D ...akkor még engedek 3 nap munkát :lol: persze van olyan,aki ikrekkel is dolgozik végig,de én nem akarok még 6 lombikot végigcsinálni :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Ma hazaengedtek, igaz rágtam is a dokik fülét, hogy nem keményedek, nem görcsölök és nem vérzek akkor had menjek. Ma megnéztek ketten is, saját + főorvos és nem nyíltam tovább, így jöhettem. Sok pihi és méhlazító gyógyik. Az egyiktől alszom, mint a bunda. Ja és nem nagyon szabad a jobb oldalamra feküdni, mert A Málna ott van alul és akkor a Matyi is ránehezedik és nyomják a méhszájat. Hát nem tudom éjszaka ezt hogy nem fogom elfelejteni...

Ma rákérdeztem a dokitól, hogy akkor a pihenés szigorú fekvés vagy mi? Azt mondta, hogy pihenés, de kicsit sétálgathatok és tehetek-vehetek. Persze no házimunka, se takarítás, se mosás-teregetés, se vasalás, főzni se 5 fogásos menüt, ami órákig tart. Szóval teljes kímélő életmód. Ja még nevetve hozzátette, hogy használjam csak ki, mert ha meglesznek a babák, többet úgyse lesz ilyen.... :lol: és hát tényleg, a férjem még sose csinált ennyi mindent itthon, olyan rend volt, hogy alig ismertem a házra, az előbb elrohant kiváltani a gyógyszereimet és kipakolta acuccaimat! Én meg a kanapéról irányítom. :lol: És élvezem....

Na megyek, mert már kiregényt írtam.

Puszi mindenkinek!!!

Ja és Rana és hiányoltalak!! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok,

Andi, nagyon édik a képen a babák. Tök jó, hogy még ráférnek együtt is. És hogy 3d... (nem 4?) Irigyirigy :)

Rana, én azt mondom, amíg nem esik rosszul, és nem visel meg fizikailag, addig csak éld az életedet, a végén már úgysem lesz erre fikarcnyi esélyed sem. Hidd el nekem. :shock: De egy picit lassabban tedd mindezt, mint korábban. Talán ennyi kíméletesség nem árt egy ikres anyucinak :lol: A lépcsőzést én sem csíptem az elejétől kezdve, de attól óvják is a kismamákat általában.

Nyulasz, hát Te sem vagy a pihi mintaképe :) :P

Zsófikukac, csak írj, akár nagyregényt is, én mindenre kiváncsi vagyok. Örülök, hogy otthon lehetsz, és hogy megfogadod a doki bácsid tanácsát. Tuti, hogy apa a legnagyobb örömmel ugrál körbe Benneteket.

A magamnak beígért pihiből persze nekem sem lett semmi, ennek következtében ma egy fagyi a városban és egy rövid Tesco túra is kipurcantott már. Azonban ez szerintem a pár nap alatti 2-3 cm-es hastérfogatnövekedésnek is köszönhető lehet. Azaz a csajok nőnek, az én hasfalam meg úgy de úgy feszül.... Kezdek félni, hogy eddig tartott a csíkmentesség. Most jön a zebrakorszak :cry:

Mindenkinek zárt méhszájat kívánok! Jó éjt!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


tegnap délután még írtam és most látom, hogy eltűnt... :evil:

Hát mesélek még...

Babákok nagyon jól vannak. Mindketten koponyavégű fekvésű, egyik I-es, másik II-es. Mikor nyújtózkodnak, akkor a köldököm két oldalán meg tudom fogni, illetve simizni a kis hátukat, írtó édesek, látszik a pocimon, ahogy mocorognak. Nővérek bent csodájára is jártak, hogy milyen édes pocim van. Még mindig nem híztam, sőt a kórházban lement 2 kg megint. 57 kg voltam tegnap este. pedig a pocim csomót nőtt ez alatt az 1 hét alatt.

Kórházban reggel-este volt szívhang hallgatás. Málna annyira utálta, hogy mindig elmenekült, szegény nővérek alig tudták megtalálni. Matyi sokkal nyugodtabb baba. A bal oldalamon szabad csak feküdnöm, mert Málna lent van jobb oldalon és ha odafekszem ránehezedik Matyi meg a lepénye és akkor nyomjáj a méhszájamat. Ezt tegnap mondta a doki elbocsájtáskor, de mondtam neki, hogy gondoltam, hogy valami van, mert ha jobb oldalra feküdtem, akkor Málna rúgdosott, vagy szúrt, szóval muszáj volt visszafordulni. Íg meg reggelre az egész bal oldalam zsibbad. Ma még a fülem is. :lol: :lol: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Szia Zsófi,
tényleg nagyon örülök a beszámolódnak. Annak meg különösen, hogy ilyen jó benyomásaid, "élményeid" voltak a kórházban. Mert hát én 2x kerültem be a babákkal a várandóságom alatt, egyszer meg előtte, de hát ha rosszat nem is mondanék, ilyen jószándékkal sem tudnék mesélni :(
Nagyon jó, hogy a babák jól vannak, de az az I. és II.-es fekvés mit jelent? :oops: :oops: :oops:
Kilóidból kiindulva, hasonló alkat lehetsz, mint én. Hát ez a háttal hasfalnak feszülés a végén már szó szerint fájdalmas. Ilyenkor én egy percig mozdulni sem tudok, a pocakomat pedig úgy eltorzítják, hogy apa el se akarja hinni. Azért remélem, Neked nem lesznek ilyen kis agresszív pankrátorok :P :?
A dokim azt mondta, hogy az utsó trimeszterben ikres mamáknál nem ritka a fogyás, mert már nem tudsz annyit enni, amennyi elég a babáknak az intenzív növekedéshez, így rólunk esznek. Úgyhogy hajrá, most szedd vissza, ami lement rólad, anyuddal, avagy apával kényeztesd magad :P :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Szopipárnát próbáltad alváshoz, fekvéshez? Nem segít zsibbadás ellen?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpilla!

Tényleg csak jókat tudok mondani a kórházról, mindenki nagyon kedves volt. :lol: Ez a kinyomom a hátam anya pocijában és anyának ez fáj érzés ismerős. :lol: Persze még nem kellemetlen. nekem is félelmetes alakot tud felvenni a pocim. :lol:
Súly: hát vékony alkat vagyok és csak a pocim nő, nincs rajtam semmi plusz. Igyekszem egy keveset felszedni, de nincs farkaétvágyam sajnos. :roll:

Te miért voltál a babákkal kórházban?

Szopipárát még nem próbáltam. Akartam venni, de a sógornőm kinyőgte, hogy neki van, csak ő Kufsteinben élt eddig Ausztriában és ott vannak a baby cuccai, mert mikor hazaköltözött azok ott maradtak, a gyerekének az apja meg mindig elfelejti elhozni ha jön. pedig csomó babaruhája is van, és mivel nekünk is lesz egy kislány, jó lenne ha ideérnének a cuccok... addig meg használok más párnákat. :wink:

I-es II-es fekvés azt jelenti azt hiszem, hogy merre van az oldaluk, hátuk. Tehát nekik egymás mellett van a fejük és szemben vannak egymással. Aszem...

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Zsófi örülök,hogy hazaengedtek! :D
Jaj, de jó neked,hogy nincs farkasétvágyad! Nekem bezzeg van.
Nekem minden cuccot meg kell venni!

Törpi!
Néztem a szopipárnád, de azt hittem olcsóbb! Én is szeretnék majd. Most még megvagyok nélküle (ilyen árak mellett)!

Lányok új kocsi, amit kinéztünk! Bébé Twin!
Mi a véleményetek? Brendonban most 89 e.
nárciszka
 
 


Sziasztok,

Nárciszka, én a szopipárna honlapjáról rendeltem, akkor 5000 volt az ikres. 3 másik anyucival együtt, így a postaköltségis harmadolódott. Kb. a 27. hétig esett jól aludni rajta, azóta már nélküle boldogulok. Igazából minimum 4x kelek, annyira feszítenek a csajok, így már jó alvásról én semmiképp sem beszélhetek :( Mit is zörögjek még egy párnával is apának.
Én ezt a kocsit nem ismerem, viszont találtam egy nagy, vastag és bolygósítható kerekű Bergont 60-65e-ért. Ilyet kerestem eddig, és most dobták piacra 2009-ben. Terepen is jó (földút fut a házunk előtt), de városban is könnyen lehet vele közlekedni. És nagyon szép színekben lehet rendelni.

Zsófi, kórház:
1. 2008 jan. PCO-s vagyok - ezért a lombik, laporoszkópia volt, nem értem vele semmit, csak 2 hét felépülési időt :(
2. 8 hetes terhesen bevérzett a méhem a manók mellett, szerencsére nem terjedt tovább, így 6 hét fekvés után fellélegezhettem, nem vetéltem el
3. ez nem volt komoly, csak magas volt a cukrom, és befektettek kontrollra, mert addig végig hánytam.

Most viszont sokat szúrkálok lenn, remélem csak a méhszalagok azok, és nem a méhszáj nyílik, mert máj 2-án még tanuskodnom kell tesóm esküvőjén. Addig egyben kell maradom :oops: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Ikres párna :shock: Hogy mik vannak?!
Ez a Bergon ez egymás melletti ugye? Jól látom!? Bár a 2009-es modellt nem igazán találom! :roll:
nárciszka
 
 


Törpi,tennél linket a bergonról?
Vendég
 


Az ikres párnát nem tom mennyire érdemes venni, mennyivel jobb, mint a szimpla. Azért nagyobb, az tuti. 20cm-rel hosszabb és 6 cm-rel magasabb. Majd meglátom használat közben, és beszámolok, mennyire vált be. Mert nekem naívan, és elszántan egyenlőre az az elképzelésem, hogy egyszerre szoptatom a lányokat. Olyan meg fel sem merül, hogy nem lesz tejcsim :P

Bergon sajna nincs még fenn a honlapon, ezért nem tudtad megnézni Nárciszka, és ezért nem tudok linket feltenni Nyulasz :( . Amúgy egymás melletti, ám én nem is gondolkodtam másban, családi házban, kertvárosban élek. A szimpla verziót láttam élőben, és az nekem nagyon bejött. Tudom, hogy a Bergon széles, és nem is a legkönnyebb kocsik közé tartozik. De tényleg nagy, stabil kereke van, és könnyen irányítható a bolygósítható első kerék miatt. Meg a szélessége miatt sokáig használható, a babócák gyarapodása sem akadály.
Én vidéki vagyok, itt nem tartanak ikresből a boltokban. De BP-en nem tudom elképzelni, hogy ne legyen vmelyik Bergon üzletben.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Sziasztok!
CSak olvasgatlak benneteket és csak akkor pofátlankodok be, ha okosat tudok mondani.
:D
Nekem ikres szopipárnám van, nagyon jó, és óriási segítség az egyszerre szopihoz. Ami egy nagyon praktikus dolog. :lol: Szimpla szpárnával szerintem nem menne

Kép
hostile
 
 


Törpi,értem...azt hittem a neten láttad.Én is mindenképp egymás mellettit szeretnék.
Hostile,köszönjük :D Lányoknak boldog 5.hófordulót :wink:
Vucuskáról tudtok valamit?
Vendég
 


Köszönjük :D

Kép
hostile
 
 


Vendég
 


Andi,nekem meg ezek:

Nekem ezek a babakocsik tetszenek,de örülnék ha használtan kapnék:
http://www.bababorze.hu/product_info.ph ... ts_id/2908
Kép

és ez:
http://www.impakt.hu/herqules/minta2.php?tkod=7
http://iker.freeblog.hu/categories/babacuccok/
Vendég
 


Hoppá,hova lett az impakt oldala :shock:
Andi,jól variálható amit te néztél ki.Mennyibe fáj?

http://www.herqules.ch/xl.asp?q1=photos ... Black/Lime

http://www.herqules.ch/index_hu.htm
Vendég
 


Nyulasz
Azok is jók, amiket te néztél...

930 euro körüli amit én néztem...
Vendég
 


Twinsmomma!
Nagyon jó ez a babakocsi! De az ára! Mi teutonia alu s4-et néztünk. Ez is sok, de mindennel együtt azért olcsóbb...

Szopipárna: én most kapok egyet a sógornőmtől, ha kicsi lesz, akkor veszek ikreset...

Vucuska már lehet, hogy babázik, az ikresek.hu-ra is régen írt...

KépKép
zsófikukac
 
 


Nyulasz, amiket néztél, azok tök jók, nekem is ezek a széles kerekű, stabil vázas kocsik jönnek be. Az meg már külön extra, ha az első kereke kicsit közepebben van. Bár amiket én néztem, azoknál ilyen kerék esetében nem fordítható át a tolókar.
A Hoco nagggyon jó - állítólag - talán az osztrák vagy a német ebay-en találsz használtan.

Hostile, megnyugtattál, nagyon köszönöm a hozzászólást, ilyenkor annyira nem érzem magam földtől elrugaszkodottnak :) Várom a tapasztalataidat, én még kis béna vagyok az ilyen dolgokban. Csak elképzeléseim vannak, aztán majd jön a valóság... és kopp :P :roll:

Én is arra gondolok, hogy Vucuska már egy méterrel a talaj felett lebeg, és boldogságban fürdik a babóival. De jó lenne már ott lenni! Kezd ISZONYÚ nehéz lenni ez a pocak :D :? :oops: De még 3 hét!!!! Kitartok!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nyulasz, bocs, látom hülyeséget kérdeztem, ez az ikres honlapon lévő Herqules maga a tökély. Már amit én elképzeltem magamnak/a lányoknak.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi,igen a hoco nem átfordítható,hanem a mózest rakod bele fordítva.De a herqules mindent tud,nekem nagyon bejön.
Elhiszem,hogy nehéz a pocak :lol:
Andi,hű,jól megkérik az árát :shock:
Vendég
 


Egy kicsit dühöngök, ugorjátok át nyugodtan. De hogy ennyire ne legyen felkészülve a vidék a kismamákra!!!! A tegnapi nap még hagyján volt, amikoris egy megyeszékhely 2, írd és mond 2db kismamaboltjában és a C&A-ban sem tartanak elegáns ruhát. Én amúgy egy bankban dolgoztam. Ha nem vagyok az elejétől táppénzen, akkor miben járok melózni oda, ahol előírásos ruhaviselet van? Oké, túltettem magam rajta, majd megoldom... De ma... 8 hete megrendeltem 2db kiságyat egy bababoltban. 6 hetet ígértek amúgy. 6 hét után még kértek 2-t, majd most, mikor hívom őket, hogy elhozhatnám-e a lányok ágyát, szerintetek? 24-én érkezik a kamion, +- 5 nap. Majd akkor lesz kiságyam. Talán. És lehet, hogy már két gyerekem is.
Befejeztem. Bocs, de nem hinném, hogy ennek így kéne mennie, és kicsit elszakadt a cérna. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi,elhiszem,hogy mérges vagy :evil: Mond meg nekik,ha már így kitoltak veled,legalább 10%-ot engedjenek el.Általában mindenhol lehet picit alkudni,apa a Nike boltban,a bútorboltban,az ékszerboltban,a cipőboltban...mindenhol szokott,persze ahhoz legalább két dolgot vásárol,hogy alkudjon,de 5-10%-ot el szoktak engedni.A múltkor a Hervis sporboltban én is akartam,gondoltam veszek kétféle kondigépet(csak ilyen 20ezer ft körülit),le is hívták a főnököt,de végül csak annyit sikerült,hogy kitöltöttem egy törzsvásárlói kártyát,így 10%-kal olcsóbb lett,de csak az egyiket vettem meg.Én mielött apát megismertem,még a piacon sem mertem alkudni :lol: Egy próbát megér,hátha...
Vendég
 


Hát Nyulasz, nem semmi a párod. Gondolom az a jég hátán is megél típus. :lol:
Régen én is bátrabb voltam. Különösen, mikor külföldön éltem, tudod, ott nem ismer senki, meg amúgy is kicsit elvárásféle volt, na ott nem kellett engem se félteni. Aztán jöttek az évek meg a csalódások :wink: , és visszafogottabb gyáva nyúl lettem. De annak örülök, hogy apa ilyen jó hatással volt Rád, és Te a "bátor nyulasz" családjához csatlakoztál :lol: :lol:
Tanácsodra, meg fogom játszani a 10%-os dolgot. Sőt, ha nagyon felhúznak... :P :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi,igen a jég hátán is megélne...eleinte kicsit ciki volt vele vásárolni,de annyira jól fogadják az emberek,hogy rám is ragadt belőle. :lol:
Mindenesetre remélem elöbb lesznek meg az ágyak,mint a Lányok :wink:
Vucuska ezek szerint vagy babázik már,vagy be kellett feküdnie,és nem tud nekünk írni :roll: Akárhogy is van,drukkolunk neki nagyon!
Vendég
 


Mennek a drukkok Vucuskának!!!!!!!!!!!
Viszont ma én is megyek a kórházba, ellenőrzik a cukromat 2 napon keresztül. Ambuláns ellátást kértem ezúttal, de állítólag éppúgy felvétel van meg minden, mintha "bentlakásosan" csinálnák. Nagyon remélem, hogy nem fektetnek be véglegesen, nem találnak semmi nyitottságot, meg egyebet.
Amúgy Lányok! Most aludjatok, míg lehet, mert én már képtelen vagyok rá. Nem túlzok, fél óránként mosdóba járok éjszakánként, meg amúgy sem találom a helyem, mindenhogy fáj, szúr, bök... PIHENJETEK, míg a babócák hagyják! :shock: :? :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpikém,drukk,ogy minden rendben legyen :wink:
Vendég
 


Vendég
 




Nyulasz!
Köszi!

Törpilla!
Két bababolt egy megyeszékhelyen? Én kisvárosban lakom, de van brendon, és még 3-4 másik bababolt is. Elhiszem, hogy mérges vagy.

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukacka,képzeld az expressz oldalán van fenn egy herqules,új,80ezerért,de nem tetszik a színe :?
http://www.expressz.hu/baba-gyerek/baba ... -14000865/ és minden van hozzá... :roll: nagyon ronda?
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: