Új privát üzeneted érkezett!

Szis pocaklako82!

Voltál anno genetikai vizsgálaon nem? Egészséges a baba,már baj nem lehet. Azt olvastam,hogy az elsö 2-3. honapban,mikor kifejlödnek a szervei,akkor nem ajánlatos szedni,ilyenkor a legveszélyesebb, meg szülés elött pár nappal,mert igy lehet,hogy késöbb kezd el lélegezni,picit lassabb lesz a reakcioja!
Magnerothot probáltad már? Nekem azt ajánlották,nekem sokkal jobb,mint a magneB6. Kitartás!!!
sszandra
Szolnok
 
 


ari vagy :) nagyon szorongós vagyok. genetikai uh-n voltam, meg 4D-n is, mindegyik jó lett.
pocaklako82
 
 


Szia pocaklako82!
Hogy vagy? Mi ujság? Terhesség alatt könyebb csökkenteni a gyogyszert? Dolgozol,vagy táppénzen vagy?
Csajok!!!! Nagyon el van tünve mindenki!!!!!!
pussz
sszandra
Szolnok
 
 

 
 

Szia Szandra,

Hááát hol így hol úgy :( Nagyon erős szorongások szoktak rám jönni. Olyankor muszáj bevennem rivotrilt. Ma megyek pszichológushoz, meg a pszichiáterhez is . Könnyű volt csökkenteni a gyógyszert azzal nem is volt gond, de 1 hét után jött ki ez a szorongás. Egyik pillanatról a másikra. Sajnos nem dolgozok. Amúgy tényleg mi van a többiekkel? Olyan jó lenne ha valaki írna aki babásan szedett gyógyszert és megszült azóta.
pocaklako82
 
 


Szia! De eddig szedted nem,egészen az elejétöl,csak mostanában probálod nem bevenni? Én nagyon félek!!!! Már nagyon szertenék gyereket!!! Neked hogy volt? Ugy gondoltam,ha másképp nem megy,szedem ezt az adagot,probálkozunk,aztán amikor terhes leszek elkezdem csökkenteni,elmegyek táppénzre!!! Munka mellett nem nagyon tudom lejjebb!!! Te hogy csináltad?
Ma voltál a dokiknál? Mit mondtak? Amugy a terhességi kiskönyvedbe is bele vannak irva ezek a gyogyszerek? A védönönek is tudnia kell rola?
szioka
sszandra
Szolnok
 
 


Szia Szandra! Igen szedtem az elejétől, de az utolsó 3 hónapban nem ajánlott az antidepi. Rivotrilből szedek 2-szer felet, mert borzasztóan szorongok néha és így legalább tudok aludni. Nekem pont az a baj, hogy nincs melóm, hidd el az elfoglaltság segít :)
Voltam dokinál mindkettőnél a nőgyógyász és a pszichiáter is javasolja a rivotril napi egyet. Benne van a kiskönyvemben, de ebből nem csinálnak gondot, más anyukák is járnak így, nem jó ha kijátszod őket, mert segítség nélkül meg lehet bolondulni.
Nekem azt is beleírták hogy járok pszichológushoz, de azt mondta nőgyógyász hogy ez nagyon jó dolog :)

Látom Szandra el vagy keseredve, ha ennyire nyomaszt keress fel genetikust. Engem 4-5 ember próbált már megnyugtatni, de csak a pszichiáternek és Czeizel Endrének sikerült :)
pocaklako82
 
 


Szia!
Pocaklako82! Mi ujság? Hogy vagyok? Hogy birod?

Csajok!!! Eltünt mindenki.......................
sszandra
Szolnok
 
 


Jól köszönöm :) Holnap leszünk 32 hetesek, közben meg összeismerkedtem egy anyukával aki végig szedte a cipralexet a terhesség alatt és makk egészséges a babája :)
pocaklako82
 
 


Igen,de s cipralex ssri gyogyszer,a rivotril meg benzontartalmu! Az ssr-i gyengébb!!
Végülis te mit szedsz? Csak rivotrilt?
32? Akkor már nem olyan sok van hátra!!!!!!
sszandra
Szolnok
 
 


Igen rivotrilt 2-szer felet! A nőgyógyász és a pszichiáter is tanácsolta.
pocaklako82
 
 


Akkor a cipralexet sikerült letenned!? A rivotrilt is probáltad letenni? Nagyon nehéz.... annak az elvonási tünete nagy!!! Azért van ennyi kérdésem hozzád,mert te vagy az,aki majdnem ugyanabban a cipöben jár:) Rivotril meg vmi antidepit szedsz/szedtél. Már idén én is bele akarok vágni a babaprojektbe!!!! Én is annyi rivotrilt szedek mint te,meg fevarint . Még csökkentem,ameddig érzem,h jo!!!

Jo neked,h már a végén jársz!!!! Drukkolok!!!
Majd irsz,ha van vmi fejlemény!:)
sszandra
Szolnok
 
 


Megértelek, hogy ennyi kérdésed van :) Én is nagyon aggódom még most is, de találtam egy kismamát aki mindkét terhességénél szedte végig a ciprát és rivotrilt és semmi baja nem lett a babáknak :)
Igen a cipralexet letettem egy hónapja, a rivotrilből mint írtam 2-szer felet szedek, mert annak nagyon rusnya elvonási tünetei vannak amire még rápakol a terhességi hormon is :)
Jah és járok pszichológushoz heti 2-szer, illetve van egy tündér férjem :)
pocaklako82
 
 


:) az jo!!! Én is gondolkodom a pszichologuson,bár vannak kételyeim,de nem tudom még!!!! Azért nagyon megnyugtató,amiket irsz:)
sszandra
Szolnok
 
 


Sziasztok! sajnos hasonló
problémával kűzdök mín Ti . 8 hetes kismama vagyok és pánikbetegségem van . 0.25ös
Frontint szedek és nagyon félek hogy baja lesz a kicsinek segítsetek
mert leteni nem tudom sajnos a mert iszonyatosan érzem magam.
Igy is már letettem a többi bogyómat . Ezt is megpróbáltam de a párom elhagyott
minket és szorongok az ájulás kerülget a sirógőrcs és a gyomorideg
társul. :cry:
lili85
 
 


Szia Lili, Nagyon sajnálom ami történt veled :(
Mennyit szedsz a frontinból? Milyen gyógyszert kellett elhagynod? Első baba lesz?
pocaklako82
 
 


Szia Lili!
Sajnálom! Milyen gyogyszert hagytál el?
Probálj egy kicsit megyugodni és csak a babára koncentrálni!!! A pszihiáter biztos tud segíteni!!! Sokfajta megoldás létezik!!!!
sszandra
Szolnok
 
 


Második gyermek a lányom 9 éves vele illetve.
2004 ben nem volt gond 2007ben kezdödött!
Cipralex, sanax, rivo ,rexetin ezeket mind szedtem
persze az évek során a frontinal kombinálva. Most
a rexetint tettem le 3hónapja terveztük a kicsit majd
múlthó 16 apa elment 22 voltam dokinál nagy a lelli
nyomás rajtam de eszembe sem jutott őt elvetetni. napi 2
db. frontinnal nagykűszködve elvagyok.:-C
lili85
 
 


A dokik mit mondtak a napi 2 frontinra? Az hány mg? Akkor nagyon le tudtad tenni a gyogyszereket!!! Nincsennek rosszulléteid,csak mert még 2 honapos vagy? Már nem dolgozol?
sszandra
Szolnok
 
 


Második gyermek a lányom 9 éves vele illetve.
2004 ben nem volt gond 2007ben kezdödött!
Cipralex, sanax, rivo ,rexetin ezeket mind szedtem
persze az évek során a frontinal kombinálva. Most
a rexetint tettem le 3hónapja terveztük a kicsit majd
múlthó 16 apa elment 22 voltam dokinál nagy a lelli
nyomás rajtam de eszembe sem jutott őt elvetetni. napi 2
db. frontinnal nagykűszködve elvagyok.:-C
lili85
 
 


Szia Lili!

Én napi 2-szer 0, 25mg rivot szedek, mert anélkül nem megy sajnos :(
Most hányadik hétben is vagy? Vannak szorongásaid, pánikjaid?
Ha van kedved írj rám privit és felveszlek msn-en vagy skypeon :)
pocaklako82
 
 


Csajok!!!! Nagyon eltüntetek!!!!
sszandra
Szolnok
 
 


Nem ír soha senki, magamba meg minek beszéljek :)
pocaklako82
 
 


Sziasztok!
Valóban én rég voltam itt.

Túl vagyok az amnión, negatív; kislány lesz: a jelenlegi név: Panni.
Nagyon sokat mozog a pocimban. Jól vagyok, pénteken megyek ultrahangra. 21. hétben vagyok.

Lili, nem irigyellek, ami veled történt. A terhességem elején az első 4 hétben én is cipralexet és frontint szedtem, de nagyon lassan elhagytam őket. Remélem a későbbiek során sem lesz rá szükség, a szüléstől viszont nagyon félek.....
ungeszbungesz
Budapest
 
 


Szia Ungeszbugesz!!!!!!
Végre valaki!!!
Terhesség alatt könnyebb letenni a gyogyszert szerinted?
Unokatesom ma feküdt be, tegnapra volt kiírva. Lehet burokrepesztés lesz a vége,ha nem akar kibujni a pici!
Tiszta izgalomba vagyok!! Mi lesz,ha majd én tartok itt???:)
sszandra
Szolnok
 
 


sszandra ti már próbálkoztok a babával?
pocaklako82
 
 


hát HELLÓ kedves mindenki.

én is vissza tértem. :)
nem vesztem el, olvastam mi van veletek, de mire írtam volna, a gyerek mindig kitúrt valami ürüggyel. :)

ungeszbungesz: hogy vagytok? panni baba még panni? vagy a neve már biztos? amúgy nagyon szép név.

alvás: libabának szerencséje van a jó alvó babucival. én ezt sajna nem mondhatom el a fiamról. 3 hónapig ő is aludt, evett 1x 2x, aztán meg....evett és nem laudt. :( átment egy ébresztőórába, aki mindig máskor volt felhúzva. nem játszani, meg nézelődni kelt fel, csak ivott, cumi kiesett, nem bírt elfordulni...ilyen "problémái" voltak, amit ki is nőtt 3 éves korára. :s
te a frontint a 6-12 hét közt nem szedted? és azóta?

az én mostani adagom, 2x 0,25 fele. az szinte semmi, nem? azt mondta a dili doki, hogy ezt szerinte csak a megszokás miatt szedem, mert hatása már nincs olyan erős, hogy ne tudnám abba hagyni. szerintetek???
hozzá teszem, hogy szedtem egy másik erős gyógyszert, 75 mg-os lyrica-t fejfájás miatt, majdnem 1 évig, és egyik napról a másikra letettem, miután egy másik neuro doki azt mondta, hogy hiába szedem, mert nem a "fejemmel van baj", hanem a nyakammal, amire ez a gyó egyáltalán nem való. hm... 2-3 nap rossz volt, ha éjszaka felébredtem nem tudtam vissza aludni, meg fáztam, de amúgy semmi extra.

sszandra: hogy állsz a gyógyszerrel? pánikolsz még? az a fevarin mire jó? még nem is hallottam róla... a rivotril, amit szedsz az hány mg?

libaba: örülök nagyon, hogy jól vagytok! boldogság!!! :)))

mazsikata: új doli? találtál? milyen? minden ok?

pocaklako82: ti? rivotrillal hogy állsz? az másabb gyógyszer, mint a frontin?
czeizellel telefonon beszéltél, vagy voltál nála? írnál egy kicsit többet róla, hogy mit mondott? lééééégysziiii

lili85: hogy vagy? gyógyszer? remélem minden oké veletek.

hát csajok, utálom ezt az időt már. alig vártam, hogy tavasz legyen, erre puff, hóóóóó. de még mennyi...

én is nagyon rajta vagyok a babán, de valamiért félek. már a fogamzásgátlót is csak 1 haviba váltom ki, mert mindig abba bízom, hogy jön egy szél és elfújja azt a fránya frontint. de nem.... szerintem nem sok, amit szedek, de attól félek, hogy nem lesz olyan "rózsaszín" a terhesség, mint az első, és akkor többet kell szedjek, hogy bírjam a lendületet a fiammal, meg pocakkal.
jövő héten megyek dokihoz, volt egy szép petefészek gyulladásom, ami miatt vissza hívott, mondom majd neki a gyógyszer adagom, és kíváncsi vagyok mit mond. ha olyat, ami nekem is tetszik, akkor nem váltok ki több antibébit.

na puszi mindenkinek, kellemes nyuszit, ha lehet hó menteset, és pánikmentes napsütéses isőd. :)
mazsics
Pécs
 
 


Sziasztok!
Pocaklako82: még nem probálkozunk. Össze akarunk házasodni nyáron,utána akarunk probélkozni:) most a csökkentésen vagyok,ami hála Istennek jo legy!!! Én is elgondolkodtam,h lehet a megszokás nagyobb,mint a baj. Mondjuk februárban voltak pánikjaim,de elmultak! Mondhatom azt,h kevesebb gyogyszerrel jobb!!!

Mazsics:a fevarin olyan,mint a cipralex szerintem,szorongásoldo,csak ez régebbi tipusu gyogyszer,azt hiszem. Negyed-negyed szemet szedek a fevarinbol reggel-este,a rivotrilbol reggel fél szem,este negyed! Szerintem ez már elég jo!! Szerinted/szerintetek? Még majd akarom csökkenteni,csak nem tudom melyiket,de nem szabad gyorsan,ilyen hibába estem és szinte egész februárban pánikok jöttek rám!!! A rivotril az meg ugyanolyan,mint a frontin,nem?

Na,puszi csajok! Jo pihit a 3napra!!
sszandra
Szolnok
 
 


Sziasztok!
Nem beszéltem Czeizellel, a pszichiáterem elég elismert főorvos ért ezekhez a dolgokhoz, illetve nagyon sok kismamával beszéltem akik ugyanezeket szedték csak többet. A nőgyógyászom is inkább a gyógyszert javasolta, mint a szorongást!!
A pszichiáter szerint mindegy, hogy frontin, xanax vagy rivotril. :)
pocaklako82
 
 


sziasztok!
hát sszandra, nem ismerem a cipralexet sem. nem tudom, miért, de amikor nálam ez előjött, akkor csak a frontint írta föl a doki. más nem kellett szedjek mellé. Talám mert nem voltam annyira "mélyen", nem tudom....
szerintem mindenképp jól álsz, ha csökkentettél. én minden apró lépésnél büszke voltam magamra. :) Most megpróbálkoztam a reggeli fél frontinom elhagyásával, de ez nem megy. Úgy éreztem, hoyg szédülök, és elkezdtem félni, hogy mi van, ha elájukok, vagy valami, és ugye itt a gyerek...
így most szedem a 2x felet. Az sem sok már....( gondolom én)

pocaklako82: bocsi, azért írtam, hogy mesélj, mert olvastam, hogy a dokidnak hiszel, meg a czeizelnek: ebből arra gondoltam, hogy te vetted fel vele a kapcsolatot.
én telefonon beszéltem vele, nekem akkor azt mondta, hogy az utolsó 2-3 hétbe kellene letenni, hogy a szülésnél és utána ne legyen a babánál , elvonási tönet, de ha nem megy, akkor valószínű nagy alvós lesz, még kiürül a szervezetéből. ( pedig akkor még 2x1 et szedtem.

Túl vagyunk a húsvéti vendégseregen, ma nálunk ebédel az egész család. Tesóék babával, anyósék, anyuék. tegnap óta csak készülődtünk a fiammal. Aminek hátránya is lett, mert minden 2x annyi ideig tartott, de jó volt vele dolgozni. :)
Az eső egész nap esett, szakadt, így ki se tudtunk menni, pedig a nyuszika nagyobb bocajt hozott, amivel gyakorolni kellen, mert még furi neki. Talán holnap...

puszi mindenkinek
mazsics
Pécs
 
 


Sziasztok!!


Mazsics akkor te 2X1 frontint szedtél terhesség alatt? Én is ugy vagyok vele,h nagyon jo,h eddig eljutottam,meg még meddig el fogok:)!!! A frontin/rivotril nagyon kemény, csak negyed szemenként szabad csökkenteni,még azt is lehet érezni.

Szombat este megszült unokatesom! Irtam feljebb anno,valamikor rola:) 18orát vajudott,1,5 ora volt a szülés,a doki a végén a lábával nyomta ki,mert nem tágult megfelelöen és visszacuppant a baba. 3300gr,54cm.
Amugy jol vannak. Holnap megyünk látogatni:)


puszika
sszandra
Szolnok
 
 


nem sszandra, bocsi, rosszul értetted, vagy én írtam hülyen. :) amikor terhes voltam még nem voltam pánikos.
amikor a 2x1 et szedtem, akkor beszéltem czeizellel, és az akkori adagra mondta ezt. a fiam ekkor 3 éves volt.
ez durva....lábbal? nekem a szülésznő maszírozta lefelé a hasam.
mazsics
Pécs
 
 


Sziasztok!
Sszandra!
Micsoda, a lábbal nyomta ki a doki a gyereket? brrrr........ ez borzasztó! TE joszagó Istenke!!!!!!!! Ezt inkább nem is kommentálom. Így is be vagyok sz...a szüléstől.....

Mazsics!
Igen Panni baba még Panni néven fut..... már nagyon rugdos....időnként. Időnként meg nagyon rám tör a sírás meg a kétségbe esés a szüléstől. Mi lesz velem. A gyógyszereket azóta se szedem.....remélem nem is lesz rá szükség soha.... istenem, bárcsak így lenne!
ungeszbungesz
Budapest
 
 


Lányok!
Mazsikatával mi lehet? Ahogy visszaolvastam a leveleit, már meg kellett szülnie. Ugye jól gondolom?
ungeszbungesz
Budapest
 
 


Sziasztok!


Ungeszbugesz:
Igen, lábbal,mert ugye visszacuppant.
Rá kellett segíteni,nem akart kijönni. Ma mentünk volna látogatni,de még jo,h telefonáltam,mert a baba besárgult,igy nem is mentünk. Pedig már holnap jöhettek volna haza.
Akkpr birod gyogyszerek nélkül? Mindenkitöl ezt kérdezem,de akkor terhesség alatt sokkal több eröd van elhagyni a gyogyszert ugye? Mert elötte neked is nehezebb volt,nem?

lili85? nagyon eltüntél....

Pocaklako
Mi ujság veletek?

pussz csajok
sszandra
Szolnok
 
 


ungeszbungesz: ne parázz rá a szülésre, nagyon jó dolog!
én soha nem féltem tőle, és így jó élményként maradt meg.
nem lesz ott semmi félnivaló. vizsgálat, beöntés, tusi, aztán a várakozás, vajúdás. aztán meg egyik pillanatról a másikra már a kezedbe lesz a baba, és nem is fogsz arra gondolni, hogy féltél.
gondolj arra, hogy nem csak magad miatt kell erősnek lenni, hanem panni baba miatt is. ( aki ezek szerint nem kukacosodd meg :D :)
mazsikata reméljük hamar jelentkezik és mesél a szülésről. :)
mazsics
Pécs
 
 


Valaki dicsérjen meg!!!! 3. napja fél szem 0.25-ös frontinnal élek.
Kopp-kopp!
Szerintetek emellé a fél mellé, ha nem jól érzem magam, vehetek be Szedafit-pc-t? Vettem, mert hát azért mégis csak homeos...
Jah, és lassan elfogy az utolsó adag fogamzásgátlóm. Vajon ettől a féltől meg fogok szabdulni, ha babás leszek???
mazsics
Pécs
 
 


jajj az már nagyon jo!!!!!!!
Hü,aztán,ha elfogy,babaprojekt lesz?

Képzeljétek.nem is irtam,ugy néz ki juniusban összeházasodunk!!! Már be is jelentettük a hirt,aztán nálunk is jöhet a babaprojekt!! Nem lesz lagzi,csak esküvö,meg szük családi vacsora,ruhám lesz,meg portfoliot csináltatunk!
sszandra
Szolnok
 
 


sszandra!
micsoda nagy hír, gratulálok! tök jó, pont nyár, akkor lenge ruhád lesz, vastag harisnya nélkül! :) és akkor tök szuper képeket is lehet csinálni!
kösziii! a gyógyszertelen emberek nem igazán értik meg, hogy mekkora lépés ez.
igen, ezután már babaprojekt. :)
ma voltam dokinál, más miatt, ellenőrzésen. mondtam neki, hogy mi van...hogy küszködök ezzel a fránya fél szemmel. azt mondta, ha nekem ennyi elég, akkor igazából a szervezetemnek a pánik miatt már nincs rá szüksége, csak a "függőség". meg azt is, hogy a frontin nem az a fajta gyógyszer, ami problémát okozna, és főleg nem ebbe a mennyiségbe.
hát ennyi.
mazsikata még nem jelentkezett, vajon mi lehet veletek?!
és a többiek?
puszi
mazsics
Pécs
 
 


Sziasztok!
Mindig félve írom le, de semmit nem szedek (se frontint, se cipralexet), szerintem ez annak is köszönthető, hogy táppénzen vagyok, és nem is dolgozok, szóval az erős megfelelni vágyás, a munkahelyi stressz kilőve, na meg, hogy a munkától se vagyok fáradt, nincs korai kelés stb. Ez így nagyon jó. Lányok! Aki teheti ne dolgozzon, nekem elég stresszes volt a mhely, az ezt komoly tényező, hogy nem kell bejárni és teljesíteni mások helyett is. Sokat pihenek, olvasok, teszek-veszek, sétálok stb.
Szorongásaim inkább azoktól a gondolatoktól vannak, ha a szülésre gondolok, hogy mi lesz vagy ha elfog a depi Pannika megszületése után a curva hormonok miatt, na meg az, ha éjszaka nem fogok aludni, de remélem, jó kislány lesz Panni baba és fog aludni,meg lesz tejem stb.
Lányok! aki babát szeretne ne parázzon a gyógyszerektől, könnyű ezt mondanom, tudom, de tényleg, szép lassan el lehet hagyni....menet közben is, az első 6 hétben nem olyan vészes.....a dokik szerint.....
ungeszbungesz
Budapest
 
 


sehol senki.....
mindenki eltünt! merre vagytok?
ungeszbungesz: az utolsó kis adag gyógyszered mikor letetted volt valami hiánya? nem volt elvonás? mondjuk én itthon vagyok, nincs munkahelyi stressz, de ettől az utolsó fél szem gyógyszer elhagyásától úgy félek....pedig anno azt mondta a neuro doki, hogy ne mérgezzem magam és hetente hagyja el 0,25 mg-jával. mondtam neki, összesen szedek annyit, nem ám egy adagra...most ez a fél...lehet ha nem szedném nem lenne baj, csak a fejem tudja, hogy oké, bevettem, de a szervezetemnek meg nem kellene....
amúgy jól vagy? baba?
pusz
mazsics
Pécs
 
 


Sziasztok!!
mindenki kinn van ilyn jo idöben? nem ér rá netelni:)

Mazsics: én is ugy gondolom,h agyban döl el legföképp minden! A megvonási tünetet meg ki kell birni,vagy még lassabban csökkenteni.Alakul a gyogyszercsökkentés,de még akarok!
A fél szem frontinnal küzdesz? Én meg a 3/4 szem rivotrillal. Nagyon nehéz,nekem negyed szem csökkentés is. Kihagyom egyszer,pl reggel,este már érzem,h nem vettem be! Valahogypedig le kell küzdeni! Te azért nem rakod le,mert félsz,h mi lesz,vagy már probáltad és nem sikerült?

Ungeszbugesz: hogy vagytok? még mindig gyogyszermentesen? növögettek?

Pocaklako82: mi ujság?

Irjatok
sszandra
Szolnok
 
 


Sziasztok!
Köszönöm érdeklődéseteket. Jól vagyok, továbbra is csak a magne B6-ot, vasat és folsavat szedek. Panni baba nől, mozgolódik, néha a bélgázoktól nem alszok, de ez minden. Most kezdtük a 25. hetet, 3 hónap van hátra durván....az ultrahang szerint.....voltam rutin vérvételen, a vérsüllyedésem nagyon magas lett, ma voltam ismét kontroll vérvételen, keresik az okát, voltam már góckutatáson a gégészeten is, ott nem találtak semmit, ma megyek fogorvostól, na ettől alapból félek, nagyon rossz emlékeim vannak.....

Én a frontinból és a cipralexből is az utolsó felet is negyedeltem, és úgy vettem be kb 2 hétig csináltam, aztán minden másnap vettem be, aztán minden 3. nap. Az utóbbi két módszerre az orvos azt mondta, hogy ez már tényleg csak pszichésen hat, kémiai hatása nincs.

Bízom benne, hogy Pannika megszületése után is elkerül ez a csúnya depi és szorongás......

Hogy viselitek a hirtelen meleget? Mindenkinek minden jót kívánok!
ungeszbungesz
Budapest
 
 


SZiasztok!

ÉN is cipralex-et szedtem, és frontint ha szükséges volt. Cipralexet terhesség tudtakor fokozatosan letettem, frontinra meg nem volt szükségem. Vagyis jó lett volna néha, de túl voltam rajta. Szóval jelenleg ennyi.
Férjem külföldön dolgozik, most itthon van és így könnyű, mert elvisz mindenhova. Nem tudom, hogy lesz, ha nem lesz itthon. És ez már a második gyerek lesz.

Kép
kireti
 
 


helló mindenki!

hol vagytok? mindenki el van veszve. :(
fellépek többször egy héten, de már egy ideje csak ungeszbungeszt látom és kiretit.

ti, ha feljártok: mizu veletek? pocakotok?
hogy bírjátok a frontokat? nekem sokat fáj a fejem, és mintha allergiám is kialakult volna, nem kapok levegőt az orromon, és ez szörnyűűűűű.
még nem mertem letenni azt a fránya fél szem frontint, de készülök! nagyon készül! csakhát.... :) félek, nah, bevallom.

puszika
mazsics
Pécs
 
 


SZia!
ÉN vagyok. Mindennap többször is, csak hát senki más. Elkiabáltam, hogy elvagyok frontin nélkül.
Ma igen csak elkelne egy fél a 0,25-ből. De még tartom magam. Az én dokim erre azt mondta, hogy limonádé.
Szóval lehet, hogy a front miatt, pedig reggel olyan jól keltem.

Kép
kireti
 
 


kireti, akkor ezek szerint te is gépközelbe vagy naponta. :)
neked kellene a fél, én meg hagynám el...de gondolom láttad, félek.
amikor a nődokimnak mondtam, hogy babát szeretnénk, de még nem tettem le a fél frontint, azt mondta, hogy a fél már szinte semmi, nem azért szedem, mert kell, hanem mert a tudat miatt, hogy bevettem. és ez nem az a gyógyszer, ami bajt okozna, főleg nem ekkorka adagba.
linonádé?? azt igyál?
nem próbáltad, vagy kérdeztél utána a szedafit pc-nek?
mennyi idős az első gyerkőc? és most mennyi idős pocakos vagy?
mazsics
Pécs
 
 


most vagyok 10 hetes, vasárnap van a fordulóm. Szóval vasárnap lépek a 11-be. A nagyobb gyerkőc meg 5 és fél éves.
A doki arra gondolt, hogy a fél frontin limonádénak felel meg, csak a tudatnak jó, testre gyakorolt hatása nem sok van. Úgyhogy annyit elvileg lehetne. Mint írtam, most a férjem itthon van és megold mindent amikor nem vagyok a helyzet magaslatán, de mi lesz velem, ha nem lesz itthon. Szóval ezért van most a para nálam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kireti 2013.05.17 10:27-kor.

Kép
kireti
 
 


szerintem próbáld meg elhagyni a felet és ha nem megy, még mindig ott van a lehetősége, hogy beveszed ha szükségét érzed.

Kép
kireti
 
 


:))))))))) az én fiam 5 lesz. korábban nem akartatok babát, vagy direkt ekkora korkülönbségre vártatok? az én gyerekem egy szörnyű rossz alvó baba volt, a doki szerint ettől lettem pánikos, azt mondtam, addig nem lesz tesó, míg nem alszik. most sem alussza végig az éjszakát, felkel inni, pisilni, megint inni, pisilni, rosszat álmodik...
szerencsére nem olyan volt, hogy éjszakázni kellett vele, csak felkelt fél óránként, óránként, cumi, iszi, vagy csak nem bírt elfordulni.
aztán jött a pánik, mikor a gyerek 2 éves volt. talán az volt a szerencsém, hogy elég volt a frontin ahhoz, hogy helyre tegyen. először 3x1-et szedtem, aztán csökkentettem. volt amikor rosszabb volt, akkor megint emeltem, de ma már ennél a fél szemnék tartok.
ha vissza megy a férjed, majd magadra leszel utalva, tudni fogod, hogy a gyereknek csak te vagy, és majd erősebb leszel! remélem!!! :)
megkérdezhetem, hogy az ország melyik részén laksz, és nálad hogy jött a pánik?
mazsics
Pécs
 
 


Szia

Első gyermekem nem a férjemtől van. A férjemet jó két éve ismerem és még nincs egy éve, hogy házasok vagyunk. Az a helyzet, hogy korábban akartuk a gyerkőcöt, csak külföldön dolgozik és hát úgy nehéz összehozni. Most itthon van és így gyorsan ment. 2. hónapban meg is lett a jövevény.
Nekem a pánik régebbre nyúlik vissza. 20 évesen jött. Azóta mindig van. Most vagyok 30.
Gyógyszerrel jó volt. Első terhességem alatt semmi bajom nem volt ilyen pánik szempontjából. De ez most azért is nehezebb, mert van egy család akit el kell látni és hát fáradtság, stressz stb-vel jár.
Én borsodi vagyok.

Kép
kireti
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: