Új privát üzeneted érkezett!

Elnèzèst lànyok ,csak gyors bepofàtlankodok! :wink:

Szintus akkor jol èrtem igaz?Szivböl gratulàlok nektek,ès mègegyszer Fruzsinak is ! :wink:

-ès persze minden kismaminak is !

Kriszta
Vendég
 


sziasztok.

marya holnap mennek dokihoz ha valaki felvenne a telefont es idopontot adna :roll: reggel ota hivom oket es allandoan foglalt.

Mia jelentkezz.mizujs?verzel meg vagy elalt?

Kép
monyo83
 
 


megvan az idopontom.
holnap 17:45re megyek dokihoz.

Kép
monyo83
 
 

 
 

Monyo yupiyehhh remélem minden jót mond neked majd
a doki!!!Szoritok neked!!!
Én majd csak ugy 9.-ke körül gondoltam dokihoz menni.
Remélem akkor már lesz szivhang is!!!

Mia feléd mi ujdonság?

Tünetek lányok?
Nálam szinte semmi!Csak a cickom fáj és annyi,egyéb tünet nincs is....

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok! Csatlakozhatok hozzátok? Egyelőre csak remélem hogy februári babám lesz, május 20-án volt az utsó mensim, tegnap pozitív LH-m és tettünk is apával a cél érdekében. Szóval ha összejött, akkor február végén tarthatjuk kézben a második babánkat. Igaz az első már nagyocsak, 18 lesz júliusban. Én 34 vagyok, a párom pedig 42. :)
csuppancs
 
 


Sziasztok!

Sajna én nem fogok tudni közétek tartozni, megjött szombaton.
Azért köszi, hogy segítettek a teszteléseknél. Biztos azért láttam, halvány kettő csíkot, mert nagyon szerettem volna.

Mindenki további drukk!

Szép napot!

Ildi
ildike25
 
 


Mia nincs egyedül, én is vérzem, menstruáció szerűen, szóval nekem sem lesz februári babám.

Nektek sok szerencsét és jó egészséget!
recon
 
 


Igen, sajnos még mindig, már lassan 2 hete kb., szóval én már nem reménykedek semmiben, holnap ismét vizelet vizsgálat, délután eredmény, aztán a további lépések vagy vérvétel vagy valamilyen gyógyszer szerintem, attól függ pozitív lesz-e.

Puszi Mindenkinek!
-m-i-a-
 
 


Csuppancs szivesen látunk!!!!!!!

Szomorúan látom,hogy megfogyatkozik a topic!
Sajnálom lányok!!!!!

De remélem még azért majd szaporodunk!!!!

Monyo merre vagy ma d.u.?

Mia reménykedek a jó hirekben!

Kép
Kép
szintus
 
 


hali itt vagyok.

sajnalom akik vereznek ,elszomorit a dolog nagyon.aterzem min mennek keresztul az erintettek.

szintus te hogy vagy?van valami tuneted?

marya.neked?

Kép
monyo83
 
 


Szia lányok,

írok, hogy ne fogyatkozzon meg a topic :-)

Nagyon szimpatikus társaság kovácsolódik itt!

Mi most vagyunk a 2.próbálkozós hónapban és a ciklus 26.napján. (Uccsó menst: Május 7)
Én most nagyon bizakodó vagyok, mert mérni szoktam a reggeli hőmet és ma reggel felugrott 37,1-re..
Terveim szerint péntek reggel kellene tesztelni...

Szép napot, Lara
lara
 
 


lara kivanok neked es szep ket csikos tesztet :wink:

Kép
monyo83
 
 


Szia, tudjátok, hogy a vonalzót hogyan kell csinálni?
Illetve már csináltam egyet, de hova kell beilleszteni, hogy látszódjon?
Lara
lara
 
 


a prifilnal az alairasba kell bemasolni a BBc kodot es elmenteni.

Kép
monyo83
 
 


Monyo, köszi, mostmár megvan. Én is erre gondoltam, csak ezek szerint azt a kódot másoltam be, amit nem szeret ez a fórum.

Szóval műxik a vonalzóm, de nem merem most mégsem hozzáadni, mivel még nem is teszteltem..

Határozott vagyok...vagy mégsem? :-)
lara
 
 


Sziasztok!

Sajnos nekem is megjött, még csütörtökön :cry: El vagyok kenődve, a lányom elsőre összejött, ez meg már a többedik hónapunk volt most... :(
De nem adjuk fel! :P

Mindenkinek nagyon szorítok!!! :D

rövid a ciklusom, úgyh ha esetleg a kövi hónapban összejön a pici, akkor még lehet, hogy bepofátlankodom hozzátok ha nem bánjátok, mert márc. 2-ből még akár február is lehet ;)

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék, bár még nem 100% a dolog...
Május 1-én volt az utolsó mensim, már egy hete késik a mostani, de a teszt még nem mutat semmit.
Szerintetek lehet a ciklus végén is (utolsó nap) teherbe esni? Vagy csak ennyire beleélem magam, hogy produkálom a tüneteket? :)

Mindenesetre veszek ma egy másik tesztet és meglátjuk, mi a helyzet.
Addig is szép napot mindenkinek!
Husi
husoka
 
 


Nekem néha hányingerem van, főleg mikor fogat mosok.

Én az első terhességnél 4 hónapig hánytam, a másodiknál viszont végig. A feléig szinte naponta, aztán hetente 1-2-szer.

Monyó! Ma mész dokihoz, úgye? Majd mesélj mi volt!!!!

Szintus! Ti igy szerettétek volna, hogy ilyen kicsi korkülönbség legyen a két gyerek között?

Lara! Remélem sikerül, s tényleg egyre többen leszünk.

Kik vagyunk még + tesztettel????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok lányok! Mi a helyzet Mia? Többiek? Még nem olvastam részletesen vissza, mert vasárnap bekerültünk a fiammal a kórházba, bárányhimlő miatt. Kicsit nehezebb lefolyású volt, mint az átlag, ma engedtek haza!
Majd jövök!
Vivi
Vendég
 


Sziasztok!

Az eredményem ELKEVEREDETT, 3 másik lányéval együtt, újra beutaló, újra várakozás. Tényleg elmegyek már magánba, csak úgy sajnálom rá a pénzt, mikor ez nekem jár!!!Megőrülök!
-m-i-a-
 
 


szisztok,mostcsak gyorsanmert mennem kell.

11mm espetezsakom van jo helyen,mintha latszodna benne az embrio de meg nagyon pici.amehem szep nagy a mehszajam zart.
adoki gratulalt es var jovohetenszivhangra.
nagyon boldog vagyok.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni Hozzátok :)
Péntek óta tudom, hogy lesz babánk, holnap megyek dokihoz. Remélem, mindenki jól van :)

Nekem a tünetek hamar jelentkeztek, talán kicsit erősek is még ennyi idősen...., :o de csak találgatok, mert első baba.

Szép napot mindenkinek!

Zita
zita32
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni. Szombaton teszteltem pozitívat és ma is még egyet. Csak a biztonság kedvéért! :-)
Dokinál még nem voltam, de nem is sietem el, hátha lesz szívhang addigra.
Papíron január 31-re jött ki a dátum, de úgyis február lesz belőle.

Barbuss! Kár, hogy nem jött össze, jó lett volna itt is találkozni. De nekem is így volt, szóval ez a hónap a Tiétek!

Panny! Nekünk meg egy a dokink, így láttalak már a topicján! Hajrá kislány!!!

Nem volt időm végigolvasni minden hszt. Gyorsan termeltek. Én majdnem januári leszek, és alig pár napja tudom csak. Pedig kb az egy havi GYES-t költöttem LH-tesztre, meg minden hókusz-pókuszra! :-)
Vendég
 


Monyó nagyooonnn naaaggyy grtatula!
Örülök neked!
Én a jövőhéten megyek dokihoz,ugyanis akkor lesz érvényes betegkönyvem!Addig is nem sietem el,remélem lesz szívhang is már! :wink: :D

Lucababa Isten hozott!Pár nap van közöttünk,nekem elvileg a terminem február 2.-ka,de szerintem én is januárra esek(ha minden rendben megy),ugyanis császáros leszek(gond.Fruzsi is az volt)

Zita Üdv.neked is!Gratula az első babához!!!!

Mia sajnálom,hogy ilyen hanyag az egészségügy.....elkeveredett.....

Vivi remélem,hogy jól van már a fiacskád!Gyógypuszik mennek!!!!!

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok,

Monyo, de jó híred van, ez szuper! Neked hány naposak a ciklusaid, illetve hány naposak voltak :-)

Husi, hogy érted, hogy a ciklus utolsó napján? Mondjuk a 28. vagy 30. napon? Azért az nem éppen a legtermékenyebb része a ciklusnak..

Zita, majd írd meg, hogy mit láttatok a dokinál! Lesz UH?

Annyira jó, hogy napról napra egyre többen írják, hogy pozitív a teszt vagy hogy már dokihoz mennek!
lara
 
 


Sziasztok!!

Én is új vagyok itt. És nagyon várom a csodát.2 hete csinálták meg az inszeminációmat.Pénteken jönne meg a nem várt,és nagyon reménykedek.Kicsit néha émelygek,meg a cicim a 3szorosa,de mivel szteroidokat szedek ezért nem biztos hogy a baba teszi.

Van valakinek itt hasonló története,az inszeminációra gondolok?:)

Drukkoljatok nekem!!!
kriszke79
 
 


Monyo! Ezt tök jó, gratulálok.

Üdv az újaknak!!!!!!

Kriszke! drukkolok, hogy sikerüljön.

Én majd kedden megyek dokihoz, s valószínű, hogy csütörtökön uh-ra. Addig remélem lesz már szívhang is. Már alig várom. :D

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Kép

na itt az en kis petezsakom:)

udv az ujaknak es gratula:)

lara nekem osszevisza voltak ciklusaim.januarban hagytam abba a fogigatlo kuramat(5honap)azutan nem sok ciklusom volt.

Kép
monyo83
 
 


Monyo! Jaj de szép kis petezsák, gratula!
Üdv az újaknak!
Kriszke, a januáriban van inszemes meg lombikos kismami is! Itt azt hiszem, nincs!
Hát én nem tudom, velem mi lesz, mert vasárnaptól keddig a fiammal voltam a László kórházban, és az volt a 14-15. ciklusnap! De előtte és utána is voltunk együtt, így hátha mégis.... de annyira nem reménykedek.
Vendég
 


Sziasztok!
Szeretnek en is csatlakozni a tarsasaghoz. Mult szombaton teszteltem pozitivat- es a biztonsag kedveert azota is meg vagy 3-szor,- es ha minden jol megy febr. 6.-ara meg lesz az eredmenye is. Mar nagyon vartuk a kisoreget...
geri79
 
 


Geri gratula a pozitiv teszthez! :wink:

Monyo Zentára jársz korházba?(ott látom a papirodon!)
Gratula a petezsákhoz!!! :wink: :D
Én is gondolkodtam jarta,hogy Fruzsival oda megyek szülni....

Mia hogy vagy?Van valami ujdonság???

Kép
Kép
szintus
 
 


Monyó
gyönyörű a petezsákos kép!!!!!!!!!! szívhang is meglesz, meglátod! :lol:

gratula a többi februári babavárónak is! :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Na en is itt lennek de egyenlore csak olvasgatlak titeket....nem akarok elore inni a edve borere :? :roll: Vervetel csak 11-en lesz 8)

A Kép teszteseknek haromszoros hipp-hipp-hurra :!: Kép

Mia
Hogy lehet elkeverni :?: :twisted: Van mar ujabb hir? :roll:

Krisz
En lombikos vgyok...kicsit mas :wink:

Monyo
Gratula a petezsakhoz..ngyon szep foto :!: :D

Tobbi topiklakonak is pusz-pusz!!! :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok.

szintus nem zentara jarok hanem a Sente poliklinikaba.ez szabadkan van privat rendelo.
izgulsz mar a jovo het miatt?

tobbiek.ki mikor megy dokihoz?

Kép
monyo83
 
 


Szia lányok,

Kriszke, nagyon szorítok!!

Monyo, jaj, de gyönyörű kis petezsákod van, tök szép :P Nekem is kell egy ilyen!!!! :)

Geri, de jó nektek, nagyon gratulálok!

Hát én nem bírtam magammal, aztán csináltam ma reggel egy tesztet, de totál negatív. Abban reménykedem, hogy korán csináltam. Ma van a 28.nap, de az ovuláció a hőmérséklet mérés szerint a 20.napon volt. Így ha összejött is negatív lenne még. Nem is értem magam, minek tesztelek, ha tudom, hogy korai :oops:

Lara
lara
 
 


xx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kreiszi 2009.06.05 11:51-kor.
kreiszi
 
 


zita mi volt a dokinal?

lara sajnalom a nega tesztet.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Megvan a + teszt!!!! :D Ma hívom fel a dokit, időpontért, remélem hamar tud fogadni, és ő is megerősíti.

Lara, ne aggódj, az alapján, amit írtál tuti, hogy korán teszteltél, nekem 2 hete késik a mensim, és tegnap lett először + a teszt. (Már csináltam kettőt előtte...)

Zita, mi volt a dokinál? Remélem mindenden rendben, és neked is megvan az első fotód a picurról :)

Vivi, a fiad jobban van már?

Geri, ahogy nézem kb. ugyanott tartunk, én febr. 5-re várom a második babát :)

Monyo, gratula :) meg persze a többieknek is!!!
husoka
 
 


Lara!

Nekem nincs rendszeres ciklusom. Kb februárba jött meg, utána április 20-án doki, hogy legyen valami. Akkor volt egy bazinagy, érett tüszőm, de aznap vendégek voltak, így elmaradt a happy end. Viszont rá 6 napra megjött. Miután elmúlt, dokihoz mentem május 7-én. Akkor közepes méretű tüszőket látott csak, de nem adott gyógyszert, nehogy túlstimuláljon. Másnaptól minden nap voltunk együtt. Én 10-14ig tettem valahova a termékeny időszakomat. 12-én csináltam LH-tesztet, ami pozitív lett. Egy hétre rá (17-én) újabb LH, ami még mindig pozitív. És onnantól minden nap LH és HCG teszt. Minden LH pozitív, minden HCG negatív lett. Elkönyveltem, hogy valami gond van velem, így gyorsan elmentem az SZTK-s nőgyógyászatra. Ott azt mondták, meg fog nemsokára jönni és kaptam clostit is, ha megjön, kezdjem el szedni. Mindez a nemlévő ciklusom 33. napján. Kiváltottam a gyógyszert, de nem akartam addig szedni, amíg nem beszéltem a saját orvosommal. De ha már gyógyszertárban voltam, vettem 2 10-es HCG tesztet. Másnap reggel pedig csak úgy vigyorgott rám a WC polcon, így "muszájból" megcsináltam. Na az lett pozitív. Meg két napra rá a másik is!
Na ezt a rengeteg dolgot azért írtam le, mert szerintem addig van remény, amíg meg nem jön! Sőt, van amikor utána is! :lol: :lol:
Vendég
 


februárbaN természetesen :oops: :oops:
Vendég
 


sZIASZTOK!
Nah, előkeveredett, meg sem lepődök, megint vagyis még mindig pozitív és az a szám (ami szerintem a hormonszint) 62-ről 77-re emelkedett. Ma kellett volna megjönnie, ehelyett reggel azt tapasztaltam, hogy múló félben van. Ma nem tudtam dokihoz menni, holnap délután fogok. Konzultáltam egy egészségügyben dolgozó ismerősömmel és szerinte is az van, hogy nagyon korai vagy méhen kívüli terhesség, előbbi ellen a vérzés szól, utóbbi meg érződne állítólag hatalmas fájdalmak közepette..Ilyen bajom nincs, meg ugye az a 4mm-es méhnyálkahártya sem éppen terhességre utaló jel. Elvileg holnap már látszódnia kéne valamelyiknek..Igaz, hogy már nem hiszem, hogy baba lesz és jó helyen kapaszkodik, ha mégis, de amellett ennyire ingerlékeny még soha az életben nem voltam. Reggel kutyasétáltatás közben pl. összevesztem egy öregasszonnyal (jogosan), az is zavart, hogy néznek a buszon, a párocskámmal meg félpercenként váltakozva ordítozok, na jó nem, csak veszekedek-bőgök, hogy miért ordítottam rá..Hát nem tudom milyen hormonok ezek, de jót szórakoznak velem. Valószínűleg vérvételre utal megint a doki és az már remélem tényleg BIZTOS eredményeket ad. Hát így.
-m-i-a-
 
 


Mia drukkolok nagyon es gyere holnap a hirekkel.hanykor megy?

husoka gratula a pozi teszthez :wink:

lucababam,szep kis sikerstory:)

Kép
monyo83
 
 


Mia ezt nem annyira értem.
Minek küld megint vérvételre, mikor már ott az eredmény. Abból meg már látszik, hogy mi van. Vérvétel megmondja, hogy terhes vagy-e.
Olyan nagyon korai meg nem lehet a terhesség, mert nagyon korai terhesség nem mutat ennyire erős csíkot.
Vendég
 


vivi a hcget tobbszor nezik.ha emeledik az jo ha csokken az nem.
mianal meg van esely egy estleges korai terhesegre mert ha nagyon magas lenne a hcgje es nem latni semmit az UH an akkor fennall a mehenkivuli es akkor befektetnek a korhazba.

Kép
monyo83
 
 


vivi,
azért küld vérvételre is, mert az a biztosabb megállapítási módszer (gondolom), a vizelet az menotest vizsgálat volt, a vér pedig beta hcg lesz, nem tudom mi a kettő között a különbség...de nyilván a vérvizsgálat ad megbízhatóbb eredményt.
Próbálom magamnak bebeszélni, hogy nem lehet méhenkivüli...de egyre kevésbé hiszek benne, sajnos.
Monyo, megint kettőtől rendel, most odamegyek 1-re, hátha én leszek az első, múlt pénteken 2 órát vártam :evil: olyan 5 felé már itthon leszek szerintem.
Ti hogy vagytok? Tünetek?
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

Monyo83, Husoka, köszönöm az érdeklődést :)
Monyo, a képhez nagyon gratulálok!!! :)

Lucababám, nagyon jól kezdődik ez a történet :)
Remélem Mindenkivel együtt leszünk február elején, és a szülési előkszületeket trécseljük majd ki.

Én tegnap voltam dokinál, kb. 14-én foganhatott a babó, szóval még igen kis fiatalka, negyedik próbálkozásra leltük csak meg az uh-on, de ott volt az apró pontocska :)) Fotót még nem kaptam, a dokim szereti megvárni a 7-8. hetet... 2 hét múlva kell mennem, remélem akkor lesz első képünk...

Lara mi újság veled?
m-i-a, drukkolok neked, van valami fejlemény?
Vivi, nálad mi a helyzet?

Én három napig nem tudtam enni - gyakorlatilag semmit, amitől meg leesett a vércukrom v. vérnyomásom, mintha a szervezetem azt hitte volna, hogy valami "ellenséges betolakodóval" lenne dolga. Ma már sokkal jobb, talán kezdi a testem kitalálni, hogy valójában mi is történt... :))

Remélem, mindenki jól van!
Z.
zita32
 
 


Zita gratula :!: :!:

a babat is lattatok vagy csak a petezsakot?
nem tudod mekkora volt a petezsak?
enyim babo 13an fogant :wink:

Kép
monyo83
 
 


Zita, annyi a fejlemény, hogy elmúlt 2 hét után a mensim..vagy mi volt az :?: Izgulok.
-m-i-a-
 
 


sziasztok.

ki hogy van ma?

Mia erted nagyon nagyon szoritok.

Kép
monyo83
 
 


sziasztok,

Gratulálok minden februári kismamának. :lol: :lol: Már egy pár hete olvasgatlak benneteket, nagyon szeretnék közétek tartozni, de még legalább 10 nap mire kiderül. :lol: :lol:

Mia-nak pedig nagyon drukkolok, hihetetlen, hogy min mész keresztül. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: