Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Segreta! Sajnálom! :cry:

Brigi!
Igen egy kicsit más így az összebújás, én megmondom őszintén az első terhességem, h nem jól végződött így már nem merünk.
:(

Kép

Edina
edied78
 
 


Sziasztok!

Segreta: sajnálom!

összebújás: mi is összebújunk a párommal, ez egyáltalán nem gond. Igaz, én is óvatosabb vagyok.

edied78: ettől nem megy el a baba, hidd el. Annak vmi más oka volt. Én az előző terhességemnél egyáltalán nem okoltam, hogy ettől ment volna el a babám. Egyszerűen nem volt felkészülve a szervezetem. Először azt hittem, hogy a betegségem miatt ment el, de utána olvastam, és az nem árt a babának, csak a magas láz. Az pedig nem volt nekem.
Egyébként nagyon jó a vonalzód! :)

dobibea
Budapest XIV. kerület
 
 


Én tegnap este óta nagyon rosszul vagyok. Éjjel arra ébredtem, hogy mindjárt kidobom a taccsot. És azóta is ez az érzésem van, és nagyon rossz!!

dobibea
Budapest XIV. kerület
 
 

 
 

segreta: nagyon nagyon sajnálom,őszintén mondom. :-(

Na,én ma meg sem fogok állni,egész nap egymás után sorba jönnek a dolgok,este pedig "bulizni" megyünk. Már ahogy a mi korunkban bulizni szokoás. Ez lesz az utolsó ilyen,meg még majd júniusban egy esküvő.
Majd néznek rám biztos furán,hogy egy pohár bor után megállok....tényleg,ilyen terhességi korban mennyi alkohol az ami nem árt? /nem akarom leinni magam,csak jó lenne egy utolsót lazítani/

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Most értem haza, elbúcsúzom tõletek. Tegnap este már elég erõsen görcsöltem, és vérezgettem is, reggel elsõ utam a kórházba vezetett.
Szerencse a szerencsétlenségben, hogy még pici volt, és ezúttal nem kellett rákaparni.

Mindenkinek boldog és rosszullétmentes babavárást kívánok!
zoya04
Dorog
 
 


Zoya04: SAJNÁLOM!!!!!! :(

pingi: ez nekem is kérdés, hogy mennyit lehet inni. Én osztálytalálkozóra megyek, és nem akarom, hogy megtudják, hogy babám lesz, de biztos feltűnő lesz, hogy nem iszok, max egy pohár bort. :)

dobibea
Budapest XIV. kerület
 
 


Segreta, Zoya!
Nagyon sajnálom! Sok erőt és kitartást!

Zárt topik: írtam az illetékeseknek topic ügyben. /aztán olvastam, hogy még várunk. Támogatom! :)/
Meg kell majd adni a topic moderátorának a nevét és akkor indulhat, amikor akarjuk :)
fafy
 
 


Engem most hívott az dokim asszisztense, hogy lett egy üres időpontja korábban, így jövő hét csütörtökön tudok menni! :D Teljesen feldobta a napomat! Már annyira végtelennek tűnt az idő 26-ig, de így ezt az 1 hetet már kibírom!

dobibea
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok :D Hál istennek nincs gond. Elmentem egy másik dokihoz UH-ra, mert az enyém sajnos nem elérhető és megnyugtatott, hogy szokott ilyen lenni. Pihenjek a hétvégén és szedjek magnéziumot. Most hazajöttem, fekszem és örülök a 4,6 mm-es kis petezsáknak :)

Brigi: Köszi a biztatást. [/b]
segreta
 
 


segreta! MONDTAM! Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni!!! De örülök!!! Most má tleg pihenjél!!! :x :D

zoya! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Sziasztok

Jól belehúztatok pár nap alatt :)

Üdv az újaknak! ;)
Na nem mintha én olyan régi bútordarab lennék itt :D

segreta:
örülök, hogy minden rendben van :) Vigyázz magadra nagyon, pihenj sokat, ha tudsz!

Zoya:
:( :( nagyon sajnálom, sok erőt kívánok neked, és a gyors regenerálódás után mielőbbi pocakosodást!

dobibea: de jó neked, akkor hamarabb eljutsz a dokihoz, én már alig várom a 23-át.

Pingi: szerintem egy kis pohár bor nem okozhat bajt, de többet én nem mernék. Hogy vagy amúgy?

Felénk semmi különös, leszámítva az egész napos émelygést, és az álomkórt. Nekem étvágyam nem sok van, már reggel is kóválygok a rossz közérzettől.
Vendég
 


segreta: jajjj, de jó, hogy minden rendben! :)

amy1106: álomkór nekem is van már a kezdetektől. Nem olyan jó, mert már este 9-kor le kell feküdnöm aludni. :) De viszont még mindig alig tudok enni, mert egyből úgy érzem, hogy tele a hasam.

dobibea
Budapest XIV. kerület
 
 


Segreta! Örülök , h jól alakult!Vigyázz magatokra! :D

Dobibea! Tudom, h ettől nem megy el a baba, de már azt sem merjük kockáztatni.
:(

Kép

Edina
edied78
 
 


Sziasztok! Csatlakoznek en is. Mar van egy kisfiam, 10 honapos. Picit gyorsan jon a kisteso, nem teljesen igy terveztuk. De egyelore ugy tunik, jonni akar, megpedig 2012 januar elejen. Dokit meg halogatom, inkabb biztosat szeretnek tudni mint 6-7 hetesen valami bizonytalan "talant".
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


sargahibiszkusz: gratula! :)
Mikor akarsz elmenni dokihoz? A 8. hétben? Először úgy volt, hogy én akkor megyek, de ma hívtak, hogy mégis tudok menni 1 héttel korábban, így jövő héten csütörtökön megyek. :)

dobibea
Budapest XIV. kerület
 
 


koszi Dobibea:) Hat, az elsovel 8 hetesen voltam eloszor. Olyan megnyugtato volt latni, hogy ver a kis szive. Maganorvoshoz jartam akkor, a terhesseg feletol. Nem tudom, hogy az elejen hogy megy maganban a dolog. Hetfonkent rendel az orvosom, rendelesi idoben lehet bejelentkezni. Gondolom hetfon felhivom (6 het 1 nap), hogy adjon kovetkezo hetre idopontot. 7 hetesen elbaktatok hozza, de hat mivel ez magan, beutalot kell irjon. Es akkor felhivom a korhazat es kerek idopontot. Gondolom igy fog mukodni, ami azt jelenti, hogy 9-10 hetesen talalkozom vele eloszor kepernyon. Hacsak nincs a rendelojeben huvelyi ultrahang is (hasi van), erre nem emlekszem. Nem erzem, hogy rohanni akarnek. Jol vagyok, dolgoznak a hormonok (de miert mindig vezetes kozben akarom osszehanyni az autot), fajdogal a poci, nem lehet semmi gond.
Na majd meselj, ki (vagy kik, hihi) nezett vissza a kepernyon
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


Megvan nálam az esély, hogy ikrek legyenek, hiszen pont nálam van az, hogy az én generációmnak kellene szülnie, ha "törvény" szerint nézzük. :)
Anno én voltam 5 hetesen dokinál, akkor megállapították, hogy igen, itt baba van, de még nem látszódott semmi. Utána 8 hetesen mentem, és már látszódott, hogy ver a kis szívecskéje. :) Utána amikor mentem legközelebb, már nem vert semmi. :(
Mesélek mindenképp, hogy hányan vannak odabent. :)
Én is magánhoz járok, de nem kellett beutaló. Nálam nem használtak hüvelyi ultrahangot, mert a hasin ki tudták egyből mutatni anno. Remélem most is így lesz.

dobibea
Budapest XIV. kerület
 
 


Mindenkinek köszi az aggódást :D Üdv itt sárgahibiszkusz. Elviekben mi majd gyorsan szeretnénk a kis tesót, de már annak is örülök, hogy ha ez a kis pöttöm jól van :lol: Szerencsére az étvágytalanságon és az álomkóron más tünetem még nincs, de "megnyugtatott" a barátnőm, hogy Ő is csak a 8. héttől kezdett el hányni, ami kitartott végig.. Hmmmm Emlékszem, nem volt szegénykém valami jól. Na de csak pozitívan. Velünk minden rendben lesz :D Szép napsugaras napot nektek.
segreta
 
 


Dobibea Ne aggódj, MOST minden rendben lesz. Ma a sírórohamom és a pozitív megerősítés után megfogadtam, hogy nem fogok idegeskedni, de háááát egy bak már csak ilyen, így jobb lesz felkészülnötök rá, hogy amennyiben jan. 20-ig megjön a babóca hááát Ő is bak lesz :D Mi bakok meg önfejűek, akaratosak vagyunk (ami néha áldás, néha átok), de mint akaratos jegy, talán befolyásolja azt is, hogy nem lesz velük semmi gond és rendbe megszületnek.
segreta
 
 


sargahibiszkusz: gratulálok ;) igen, hallani az icipicí szív verését, az az egyik legszebb hang a világon
Az autózást én is rosszul viselem, bár ha jól belegondolok, ma mindent rosszul viseltem :D
Vendég
 


segreta: :D :D :D örülök, hogy minden oké :)

dobibea: Imádnám, ha ikreim lennének. Én úgy tudom, hogy nem nekünk van erre a legnagyobb esélyünk, hanem majd a mi gyerekeinknek, mert apumék ikrek :)
Bár tesóm tiszta apum, én nem igazán hasonlítok rá, szóval szerintem ezt is a hugi nyerte... :x

Lányok!
Tudom, hogy nálam még semmi jele nem lehet a terhességnek, de egyszerűen megőrülök, annyira feszít a hasam ma délelőtt óta.
Az pedig, hogy rengeteget járok pisilni, nálam mindennapos, mert a folyadékra fokozottan figyelek, de ez a feszítés kikészít. Remélem nem fáztam fel /nem hiszem, mert erre is nagyon figyelek mindig/ és azt is remélem, hogy nem szedtem össze valamit, mert nagyon rosszkor jönne... :?
fafy
 
 


fafy: Nálam azért esélyes az iker születés, mert anyukám testvérei ikrek voltak. :) Bár én régen sosem akartam ikreket, de ha így kell lennie, akkor sem bánkódom. Max hamar belejövök az anyaságba. :) Nálam mindenki ijesztgetett a családban, hogy ikreim lesznek. :)

segreta: próbálok nem aggódni, néha sikerül is, de ez óhatatlan, hiszen még annyira az elején vagyok...

dobibea
Budapest XIV. kerület
 
 


segreta: :D húúú, akkor a skorpió fiam, a kos férjem mellé még egy akaratos jegyű pályázott be? :lol:
Örülök, hogy jobban vagy ;)

fafy: mikorra nem várod? Nálam ha felfázás gyanús a helyzet, vastag sálba bugyolálom a derekamat+zokniban, pizsiben alszom. Ez meg szokta állítani. Nagyon sokat szenvedtem felfázással, vigyázz magadra :? Ja, és hajrá ikrek 8)
Vendég
 


:) Amy, pentek 13, hat persze, hogy ma nem sok minden jon ossze :)
Fafy veled mi is a helyzet? TI meg csak terveztek, vagy mar van a kezedben egy zebras kis palca? A terhesseg elejen amugy kicsit takarekra all az immunrendszer, hogy megmaradhasson a kicsi. Vigyazz is magadra ezert!
Mivel en meg reggel-este szoptatom a masikat, kicsit kiurultek a tartalekaim. Kijott a herpeszem, faj a torkom. Remek urugy, hogy egy ulto helyemben megegyek egy kilo epret :)
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


Tegnap én is epret ettem. :) Idén először. De nagyon finom volt! :D
Nekem ez a mai nap pozitívum, már csak azért is, mert ma tudtam meg, hogy előbb mehetek dokihoz, amit már sokszor leírtam, de hát annyira örülök neki. :D

dobibea
Budapest XIV. kerület
 
 


Én azt nem tudom eldönteni, hogy mennyire muszáj elmenni Down-kór szűrésre 30 év alatt. Szívem szerint mennék, de annyira drága. Mi a véleményetek?

dobibea
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok

Mi eredetileg karácsonyi babára pályáztunk (ki tudja, még talán az is lesz) de a hétfői uh szerint igen csak januári lesz (11), ha minden rendben megy.... 23-án kell kontrollra visszamennem és ott dől el nagy valószínűséggel a dolog. elvileg 7+4 voltam mikor uh-ra mentünk és a gép csak 4+5-öt dobott ki, viszont szabályos, erős lüktetés volt látható.Bár szerintünk semmi gond, csak a szülés óta nem igazán rendeződött még a ciklusom és állítólag a doki most látott talán egy miómát is, szóval nem is olyan egyszerű a dolog. De reméljük minden rendben lesz.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


beu5: Gratulálok neked is! Egyre többen vagyunk! Drukkolok, hogy minden rendben legyen.

dobibea
Budapest XIV. kerület
 
 


sargahibiszkusz írta::) Amy, pentek 13, hat persze, hogy ma nem sok minden jon ossze :)
Fafy veled mi is a helyzet? TI meg csak terveztek, vagy mar van a kezedben egy zebras kis palca? A terhesseg elejen amugy kicsit takarekra all az immunrendszer, hogy megmaradhasson a kicsi. Vigyazz is magadra ezert!
Mivel en meg reggel-este szoptatom a masikat, kicsit kiurultek a tartalekaim. Kijott a herpeszem, faj a torkom. Remek urugy, hogy egy ulto helyemben megegyek egy kilo epret :)



Nálunk még semmi nem biztos a várakozáson kívül persze :) Nekem most volt ovulációm és ezt az időszakot próbáltuk meg eredményesen kihasználni. Ezért írtam, hogy nálam még semmi a világon nem lehet jele semminek, mert még a beágyazódásból is van jó pár nap... :S

Eper! :) azért van jó része is akkor a dolgnak :D
fafy
 
 


segreta: próbálok nem aggódni, néha sikerül is, de ez óhatatlan, hiszen még annyira az elején vagyok...[/quote


Dobibea: Persze, hogy izgulsz. Bármennyire is igyekszik az ember nyugodt maradni (hiába vagyok egészségügyis), azért megy a para. Ilyenkor ez nem jó, de sajnos szerintem kikerülhetetlen. Próbálom én sem negatívan látni a világot, hanem azt a képet erősíteni magamban, hogy a 34. szülinapom igazán egyedire fog sikeredni. Próbálj meg lazítani és hagyd kényeztetni magad :D
segreta
 
 


3 het kulonbseg? Az szep! Innentol kezdve tenyleg lehet karacsonyi, az ujevi elso, vagy johet barmikor januarban :) Amikor o akar, ugyis akkor jon :) Nekem a dokim azt mondta anno, hogy egy markans front a vegen tobbet szamit barmilyen szamolgatasnal :))))
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


[quote="amy1106"]segreta: :D húúú, akkor a skorpió fiam, a kos férjem mellé még egy akaratos jegyű pályázott be? :lol:
Örülök, hogy jobban vagy ;)

Amy Hááát nem vagy (nem is leszel) egyszerű helyzetben :D
segreta
 
 


Nekünk pedig ha minden rendben lesz, márpedig rendben lesz, évfordulónkra jön meg a bébi. :) Legalábbis a környékén. Ez lenne a legszebb évfordulós ajándék! :)

dobibea
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Segreta, örülök, hogy minden rendben!

Zoya, sajnálom :(

Újaknak üdv!

Nekem semmi nagyon vacak tünet, csak hulla fáradt vagyok és valami aránytalan örömem telik az evésben :) Nagyon rá vagyok kattanva a savanykás dolgokra, koviubi (minden terhesnek muszáj), sóska, paradicsomleves...
De tegnap egy kis kínai kajától és somlóitól is majdnem elmentem :)

Alkohol: én nagyon szeretem a bort, de a 12. hétig nem iszom, mert akkor van a fejlődés legfontosabb része, nem kockáztatok. Utána heti egyszer egy fél pohár vörös nem árthat, de azért óvatosan!!

Zárt topic: szerintem mindenképpen várni kéne még, egyrészt, hogy befussanak a január végiek, másrészt sztem fair lenne, ha az utolsó is betöltené a 12. hetet, és csak aztán zárnánk... de ahogy gondoljátok

Átok kis kölköm rágófogakat növeszt, és elég sírós. Nagyon sok szót tud már, de mostanában csak a 'nem'-et használja, és rázza a fejét, semmi se jó. szegénykém...

boruska
 
 


Hű de sokat írtatok dél óta! : Üdv az újaknak! :D
nekem fáradság van és 12helyett már 10 kor aludtam tegnap, mellfeszülés alább hagyott, viszont állandóan éhes vagyok és nem másra , mint gyrosra és hamburgerre vágyok. :lol: Drágám már be is gyúrta a marhát mire hazaértem, már csak sütni kell a húspogikat és készíteni a fincsi hambit. nyamm megyek is csinálni. :lol:
Jah tegnap kiselőadást tartottam, h mért ne legyen László a gyerek és úgy tűnik hatott a kis monológom, mert azt mondta, h telj hatalmat kapok névválasztás ügyileg . :lol: :lol: :lol:
Amikor is beközöltem, h akkor Jácint lesz és szívbajt kapott. :lol: :lol:
Én most a Gordon-t ízlelgetem... anyummal ma taliztam és neki is tetszik, Lacim nem tiltakozik de nem is ugrál örömében. Szerintem elég különleges. :lol: :lol: :lol: Már csak a 85éves fideszes dédi kap szívbajt ha megtudja. :lol: :lol: :lol: :lol:
Linett úgy tűnik marad Lorina megy. :D
ÜDV AZ ÚJAKNAK!
Én hétfőn megyek dokihoz, jujj de izgi! :D

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Fatamorgana hat igen, dedinek akkor biztos jobban tetszene egy Viktorka :)
Fiu neveket irhattok szepeket, ami nem S-sel kezdodik, mert parom vezetekneve igy vegzodik. Ha fiu lesz, nem sok otletem van. Lanyra marad a tul nepszeru Anna, esetleg Julia, vagy a nagyon kompromisszumos Julianna (bar szegenynek akkor feb a nevnapja). Micsoda szempontokat kell itt figyelni!
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


s.h.
hát ha neked a túl népszerű Anna tetszik, akkor én ink nem ajánlgatok fiúneveket :lol: :lol:
Én kinyomtattam a 100 legnépszerűbb baba lány és fiú neveket, majd a 100 leggyakoribb neveket és elneveztem tiltólistás neveknek. :lol: :lol: :lol: Lacim ma a Flóriánt dobta be, de az pont a 100. így kiesett :lol: :lol: :lol:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


áááááá nagyon durva, de a Gordon névnapja május 10-én van és akkor lett + a tesztem!!! És tegnapig meg se fordult a fejemben ez a név, de mára beleszerettem és hát a névnap is ő hozzá kötődik :DD A na meg nyári névnap. :)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


a sors ujja mutatott ra:) Dedi szerint biztos a kozepso, de akkor is, ez egy jel :)
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


sargahibiszkusz írta:a sors ujja mutatott ra:) Dedi szerint biztos a kozepso, de akkor is, ez egy jel :)


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ez jó... a középső... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na csajok itt ez a táblázat, ezt nem rég találták egy sírban, talán kelta?! nem akarok hülyeséget mondani. a lényeg, h 93%-ban működik állítólag. :) szóval megtudhatjátok,h lányotok vagy fiatok lesz. :D

Kép

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Ezek szerint nekem lányom lesz! :D

dobibea
Budapest XIV. kerület
 
 


dobibea írta:Ezek szerint nekem lányom lesz! :D

Nekem is :D Ennyit Gordonról :DDD

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


sargahibiszkusz írta:a sors ujja mutatott ra:) Dedi szerint biztos a kozepso, de akkor is, ez egy jel :)


:D :D
Dédidet már most kedvelem! :) Biztos jó fej!

dobibea
Budapest XIV. kerület
 
 


A táblázat szerint nekünk kisfiunk lesz :) ha most lesz :)

fatamorgana! Megnéztem én is ezt a 100 leggyakoribb név témát :) Soha nem gondoltam volna, hogy a Levente név ennyire népszerű és a Lilit is nagyon sokan adták.

Ami név még szóba jöhet és mindig elfelejtem, mert nem L-es :) viszont gyönyörű a név is és a jelentése is nagyon jó szerintem az az Abigél! Ráadásul nagyon ritka is! :)

Ha nekünk kislányunk lesz, akkor biztos, hogy nagy verseny lesz a nevek között. :) Pedig azt hittem, hogy a neveink már biztosak.

Bár az is igaz, hogy ha megszületik a babánk és úgy gondolom, hogy a kiválasztott név nem illik hozzá, akkor gondolkodás nélkül megváltoztatom :)
fafy
 
 


Abigél gyönyörű és ritka :D!!! :wink: Nálam is felmerült pár hónapja, de akkor Laci elvetette. Linettel olyan kétségeim vannak, h túl "picsás", tehát felnőtt korába nem túl tekintélyparancsoló, mint pl Gordon. :D Nálam még Adél volt porondon, de az tiltólistás. :lol:
Szóval magam is határozott vezér típus vagyok és ilyennek képzelem a gyermekemet is, és nem tom h egy Linett mennyire ... ez ma fordult meg bennem. :roll: :roll:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Adél! :) Nagyon tetszik :) Nálunk még a Léda került szóba, ha már az Adélnál tartunk és ha már Ady fan vagyok :)

Linett? Szerintem nem picsás! :)
Ami még kapásból eszembe jutott és nem top 100-as az az Ivett! :) Tesómat hívják így és ő is elég határozott :D
fafy
 
 


Nekünk i-vel végződik a vezeték név, így Ivett kiesik,bár tényleg rövid és lényegre törő név. :wink: :D
Az Adél tetszik a Léda viszont már inkább picsás (ha már ezt a jelzőt használjuk :lol: :lol: ), végül is Ady a szerelmét hívta így, ami nagyon egyszerű megoldás mégis mindent elárul, h egy NŐ van mögötte. :lol:
Ez a névválasztás annyira szülő függő, mertpl barátnőm kislánya Kincső, sokat küzdöttek érte h teherbe essen így ez annyira adott volt nekik, meg a barátnőm egy cuki pici nő és teljesen egyetértettem a Kincső névválasztással annak ellenére, h én ilyet soha... :D Bár a férje ragszkodott h felvegye az anyja nevét is így lett Kiss Kincső Brigitta (ő is Brigi) ami talán nm is baj, mert megtöri ezt a meseszerű nevet. :D
Na micsoda elemzést csaptam így korán reggel. :lol: :lol: :lol:
Ja és az Abigél neve napja feb 9. ami lehet h nm túl jó , szegény gyereknek soha nem lesz nyári ünneplése dec 6- feb 9-ig letudjuk az egész éves ünneplést azt 10 hónapig kussolj gyerek... :roll: :D :D

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 



Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Fatamorgana, azert a gyerekjatekboltosok gondoskodtak ev kozben is azokrol a szegeny gyerekekrol, akiknek tul kozel lenne a szuletesnapja meg a nevnapja. Pl a nyuszi is hoz ajandekot (ahol igy szokas). Vagy ott a gyereknap.
En abban a 7%ban vagyok, ahol a naptar nem jott be :)
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


nekem se jött be ez a naptár az előző babámra
remélem, most se fog, mert lányt akarok, és fiút mond

boruska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: