Új privát üzeneted érkezett!

Yusz!

Igen,igen :D
Nekem mind a 3 gyerek ilyen tájt készült :D:D júni-júli..érdekes :lol:

Csekom!
Ha a doki nem mondta, akkor szerintem nincs miért aggódni a kora miatt!! :wink:
Vendég
 


kirus-helló! Te hányadik hétben vagy, mert nincs vonid...nem félsz egy kicsit a kis törpe mellé bevállalni egy még kisebbet? :roll: Csak azért kérdezem, mert én igen... :oops:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


sziasztok, angliai kismama vagyok Csekomnak uzennek.
Ha barmi van, az Early Pregnancy Unit-ra kell menni, bejelentkezes nelkul fogadnak! Ki kell deriteni, hogy melyik korhazban vannak... fel is lehet oket hivni, tanacsot is adnak. Ne aggodj, esetleg igyal palastfu teat, nekem bevallt a verezgetesre. Lady,s mantle, vagy alchemilla vulgaris neven talalsz ra patikakban, gyogynovenyes uzletekben. Jo egeszseget, ha barmi kerdesed van meg, priviben nagyon szivesen segitek! Es mindenkinek boldog babavarast!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 

 
 

Én a malna voniját sem látom....ti igen?

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Jó reggelt!

Timcike!
Még nem tettem direkt vonit, majd doki után!! :wink: 6+5 vagyok ma, az én számításaim szerint...

Jajj dehogynem nagyon félek, Nimród egy örökmozgó, nincs fél perc nyugta ha fent van, Kíra ráadásul most kezdi a sulit... és 3 gyerekre szinte egyedül leszek... férjem sokat dolgozik (késö du ér haza ).

Sose gondoltam volna hogy nekem lesznek gyerekeim ilyen kis korkülönbséggel :))), ismik közül ha valaki így bevállalt még meg is rökönyödtem hogy úristen, hogy fogja bírni... erre most itt van ha minden igaz én is megtapasztalom :lol:
Vendég
 


Ma megyünk Nimróddal a 15hós oltásra!! Szorítsatok!!! :)
Vendég
 


Sziasztok!

timci!
Én látom málna vonalzóját!

Kirus!
Drukkolok! Mi csak 25.-én megyünk a 15 hós oltásra, de előre parázok, mert minden alkalommal belázasodik Niki. Olyankor meg annyira hisztis tud lenni... :(

Én is rettenetesen félek, hogy fogom bírni a 3 kicsit. Igaz, Gina ősztől ovis lesz, így csak a két kicsi lesz napközben, délután meg hazajön a két nagy és be szoktak segíteni.

De azért elég ijesztő így látatlanba...

Lassan indulok fogorvoshoz, múlt héten letört egy darab a fogamból és csak mostanra kaptam időpontot. :(

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


kírus-akkor nem irigyellek.Én is együl leszek.A férjem sokat dolgozik és semmi segítségem.A legközelebbi nagyszülő az 500 km-re lakik. :( De megleszünk.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sikerült végre megnyitni a vizsgálati naptárat.Nem volt fenn a gépen az Office.De most ár sikerült telepíteni és látom. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ügyes vagy Timcike!
Akkor mostmár a vonalzókat is látod?
Vendég
 


.... hát, Lányok... nekem 1 tünetem van, de az elég súlyos!!! :)
Állandóan aludnék és alszom is. Tegnap előtt este állítólag 8:10 kor elaludtam és kérdeztem Apát, hogy Kristóf hogy ment aludni? Én vittem.... szerencsére nem szemrehányás, és megpróbálja kibírni, hogy Anya mindig álmos. :shock:
Vendég
 


Kata
almossagban osztozom, egyelore nalam is ez az egyetlen, ugyanakkor nagyon eros tunet :?

Kukucsi
hogy vagy?

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Gemini!

Olvasod este a mesét és hoppá anya feje ráesett a könyvre. :)

:shock: :D :shock: :D :shock: :D :shock: :D
Vendég
 


Lányok!

elkészítettem az igért táblázatot, akkor feltölthetem?

Még kiegészítettem egy oszloppal, hogy ki hol szeretne szüli, mármint melyik kórházabn. Oké?

Aki nem szeretné a publicitást, az szóljon...

Szép napot!
K.
Vendég
 


Yusz!

Nekem most is mondta a doki hogy ha lázas-ha nem adjak neki este lázcsillapítót, nekem ez beszokott jönni, így tuti nem lesz lázas...

Viszont pár nap vagy 1-2 hét múlva megfázási tünetei lehetnek....marhára örülök... szerencsére már rég voltak betegek!! Remélem ez is elkerüli...

Beleki!
Álmosság az rám is rámtör néha :), dehát aludni nem lehet, csak este mikor a kicsi is alszik :lol:

Jöhet a táblázat várjuk :wink:
Vendég
 


Azta Kirus én most fogtam föl, hogy Neked egy 15 hónapos baba van otthon. .... Tyűűű lesz ott dolgod bőven... Tehát ő akkor 2 éves lesz. Bátor, bátor!

De, nem baj, mint tudjuk teher alatt nő a pálma.. :)
Vendég
 


Miután semmi azonosítható nincs a táblázatban, így bátorkodom csatolni. A hiáynzó adatokról meg eldöntitek, hogy megadjátok vagy nem. :)
Illetve javasolhattok más infot is. :)

Indulok haza, pusszantás mindenkinek.

Nem engedi csatolni, mert nem emgfelelő fájltípus, még ügyködöm aztán küldöm.
Vendég
 


beleki- köszönöm a dicséretet. Sajna a második vonidat még mindig nem látom...nem tudom miért... :? Várom a táblázatot :wink:
Be lehet majd írni a táblázatba, hogy első vizsgálat Juli 20 17:45kor.
Én Kecskeméten az Izsáki úti kórházban fogok szülni, ahol Atticy-t is szültem.Ez nem titok :) És az orvosom Dr.Seregély Attila.

Álmosság?Hát az van nekem is, de mire ágyba bújok kimegy az álom a szememből, reggel meg nem tudok fölkelni.Este a kisfiamnak úgy olvasom a mesét, hogy ásítozok nagyokat.Szinte abból áll a mese. :lol: De nem sikerül hamar elaludnom...De ha napközbe leülnék Tv-t nézni, elalszok...érdekes nem? :lol: Még annyit fűznék hozzá, hogy nagyon kívánom a Kefirt.Atticy-nál a jégrém volt a sláger.Most meg a Kefir. Ez jelent valamit?


Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Beleki!

Igen Nimród rá következő hónapba tölti a 2 évet...:)
Igazából mi nem terveztünk 3. gyerkőcöt, de így jött össze... nem vigyáztunk eléggé :lol: :roll:

Küldöm majd én is adatokat amit kell a tábliba!!! :)

Timcike!

Itt Bajáról mindenkit oda Kecsóra az Izsákiba küldenek genetikára...
Nimivel mikor terhes voltam azt hiszem 3-szor voltam...de minek azt ők sem tudják...
Innen küldenek, ott meg megkérdezik hogy minek mentünk... érdekes..

Úgyhogy tuti most is menni kell majd, Afp-m mindkettővel alacsony volt nagyon...tuti most is az lesz.... és akkor küldenek is...
Vendég
 


Ja még annyi timcike hogy éppen jelenthet valamit hogy most mást kívánsz :wink:
Vendég
 


Kius!

Nem túl jó hír, hogy lesz mellékhatása az oltásnak. Na, mindegy.
Majdcsak átvészeljük.

Nálam most is náthás mindkettő. Na meg persze én is, a nagylányom hazahozta a lovastáborból a bacit.

Mi sem terveztük a picit, egyemmeg mégis megnyerte a csatát.

Kata!
Jöhet a táblázat! Nagyon aranyos vagy, hogy vesződsz vele. :D

timci!
Nem akarlak elkeseríteni, de én minden terhességemnél mást kívántam. :(
Szóval ez nem biztos, hogy mérvadó.
De reméljük, hogy nálatok bejön. Ezek szerint kislányt szeretnétek?

Én is álomkóros vagyok, de egy 15 hónapos és egy három éves örökmozgó (duracell elemmel működő) gyereknél sajna nem tudom megoldani a nappali pihenést.
Este meg mindig fáradtan zuhanok ágyba, de ez Niki születése óta így van.
Sajnos a két kicsi kiszipolyozza minden erőmet.
Nem tudom mi lesz, ha lesz egy csecsemő is melléjük... :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Csak megerősíteni tudom Yuszt, nekem is minden terhességem más-más volt, de a szülések is, hátha ez egy kicsit megvigasztal mindenkit :shock: :? :wink:
Pussz

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


yusz-én személy szerint kisfiút szeretnék és a kisfiam is.A férjem szeretne kislányt. :wink: Akkor értem, a régi hiedelmekre nem lehet alapozni.Nekem mindegy most, hogy mi a neme, csak egészséges legyen.Csak az a furi, hogy a savanyó dolgok mennek minden mennyiségben.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Udv az ujaknak!

Beteg gyerkocoknek jobbulast!

Timcike, ha mindenki latja a vonalzom akkor a hiba valszeg a te keszulekedben van :wink: En is latom mindenkiet :)

Kukucsi mi ujsag? Jobban vagytok? Elmult a verezgetes?

Kata, a tablazat nagyon jo otlet. Tenyleg megcsinalnad? Nagyon aranyos toled, en tok bena vagyok az ilyesmihez :oops: Adatok:elso baby, szules varhato ideje: feb. 10. korhaz:Chelsea and Westminster Hospital London, UH: jul. 28. koszi

En is alomkoros vagyok. Fel 9-kor mar alszom :shock: Nekem a legrosszabb delutan 4 korul. Majd' leragad a szemem. Eves, ivas segit :)

Csekom, remelem jol vagytok! Merre laktok Angliaban?

Ma vettem egy kilo fincsi cseresznyet azzal ulok le mindjart Family Guy-t nezni :lol: (dvd-n)

Jo ejszakat!

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


oolong-biztosan nálam van a hiba, csak nem tudom, nem jövök rá, hogy micsoda, hogy nem látom a vonikat...a nagyonbabásakat látom,a mamanetteseket is a Lilypie-seket is, szóval nem értem...Én ma annyit ettem, mint egy malac. :lol: Paradicsomot, nektarint, Kefirt 3 dobozzal,rakott krumplit,meggyet,dinnyét,majd szétdurranok... :shock: Hányinger még nincs, viszont a reggel előállt, de legyőztem. :lol:

kírus- ha Kecsóra kell menned vizsgálatokra, lehet összefutunk...írd majd be, hogy mikor kell menned...hátha...

Szép álmokat! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Olálllá... itt a
táblázat. :)

Klub-tagok
Vendég
 


Sziasztok!

Kata! Nagyon jó lett a táblázat!! A hiányzó adatokat ide írjam le, vagy priviben??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Sziasztok!

Kata!
Köszönjük a táblázatot!
Leírnád légyszi milyen adatok kellenek?

Yusz!
Sajna lett mellékhatása a szuriknak...
Este Niminek felment a hője 37,5-re, kapott kúpot..
Ma reggel ismét 37,2 a hője...és elég bágyatka :?
Vendég
 


Yusz! Nekem mindegy, dönts el Te. :)

Kírus! Ha megnézed a táblát, hogy milyen adataid hiányoznak és mit szeretnél megosztani velünk. :)

Örülök, hogy jónak találjátok a táblát, javaslatot is adhattok!

K.
Vendég
 


Kata
itt is koszi a tablicskut, mentek az adatok priviben.
Megjegyzem, en nehany kerdest egy kicsit lenyegtelennek tartok, de lehet, hogy ezzel csak en vagyok igy, ugyhogy bocs a kotnyeleskedesert! Nagyon klasszul megcsinaltad! :D

Kirus
azert az a 37,5 babaknal meg nem laz! A bagyadtsagot ertem, de emiatt a hoemelkedes miatt azert meg ne aggodj! A babak hoje par fokkal mindig magasabb a felnottek homersekletenel, a 37,5 tobb, mint normalis!

Oolong
irirgy-irigy Londonert! Azert majd meselhetnel az eletedrol egy picit!

gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Napközbeni tévézés és szunyókálás! Hú, ez remekül hangzik!
Én minden napot próbálok átvészelni a munkahelymen, és küzdök, hogy ha behúnyom 2 percre a szemem, el ne aludjak ténylegesen... :shock:
Ez az álomkór végig kitart, vagy csak a kezdetekre jellemző? Nyugtassatok meg!

Lilypie Second Birthday tickers
lilly
 
 


Lilly! Nyugi a 3. hónap beteltével elmúlik és pörögsz majd, mint egy búgócsiga.... :) legalábbis nálam, így volt. :)
Vendég
 


Lilly! Nekünk nincs tévénk és aludni sem megy egy örökmozgó, majdnem 3 évessel, munka után..... Így én apát fosztom meg magamtól este 8-9-től... Tegnap 8:30 kor tente volt, Kristófommal együtt, még jó, hogy Apa csak fél 11-re ért haza a lezárt M5-ös miatt... :(
Vendég
 


Kata-szuper a táblázatod.Én olyanra gondoltam, amit ide be lehet illeszteni...de ha nem megy ez is tökéletes.Nekem az utolsó ménsím, nem akkor volt,ahogy te beírtad, hanem Júni 1-5-ig. :wink: És még nem vagyok 30...még Aug.20-ig csak 29 :)

Csajok lenne egy fontos kérdésem.Én most az Ladevit nevű új vitamint szedem.Viszont a kisfiammal az Elevit-et szedtem.Szerintetek melyik jobb?Egyikben ez van meg a másikban meg amaz...a gyógyszerész csaj sem tudta nekem megmondani, hogy melyik a jobb.Ti melyiket szeditek?A Centrum maternát is próbáltam még a kisfiammal, de attól hányingerem volt.Úgyhogy az most szóba sem jöhet.

Most voltunk Cegléden megkérdezni a biztosítást.Hát ha nem akarok minden vizsgálat után fizetni,akkor kell fizessem magam után a TB-t.Szuper.Munkanélküliként fizessek, mert az állam nem ad egy fityinget sem,mert csak 3 hó.bejelentett munkaviszonyom van.Hát lesz fizetnivaló bőven.Csak legyen miből.Ha megszülöm a kicsit, utána jár a 25....valamennyi GYES, de akkor sem állja az állam nekem a biztosításomat nem?Mármint hiába vagyok GYES-en nem jár biztosítás...

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Gemini!

Én nem is mondtam hogy lázas, tudom hogy 38 felett beszélünk csak lázról! Persze azért nem aggodom annyira, de én ilyenkor mindig megelőzőm hogy lázas legyen és inkább adok egy kúpot.
Doki is azt javasolta.

Kata!
Nálatok vallás miatt nincs tv? Vagy csak nem szerettek tv-zni?

Timci!
Szerintem nem fizeti az állam akkor sem :?
De a többiek lehet jobban tudják ezt a dolgot, én nem vagyok jártas ebben...
Persze majd írom ha menni kell Kecsóra!! :)
Vendég
 


kírus-rendben van.Köszi, szerintem sem fogja fizetni.Minek...bezzek a sok...fizeti.Na mindegy...Te milyen vitamint szedsz?

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!
Jó sok kismama gyűlt itt össze :) Gratulálok mindenkinek!
Lelkesen olvasom a fórumot, és csak várom, hogy mihamarabb megjöjjön és mehessünk újra inszem.-re, mert a doki egész augusztusban szabin lesz és nagyon nem szeretnék kicsúszni júliusból.
Kitartó várakozást ebben a dög melegben!

Andi
afonyabogyo
Ács
 
 


Még nem szedek semmit.

Elevitet szedtem Nimróddal, nekem jó volt.

A Ladevit nevűt még nem hallottam, ha nem vagy rosszul tőle akkor jó az is biztos..
Majd én is utána nézek és lehet szedem én is azt.
Vendég
 


Andi!

Neked is kitartás, és drukk hogy mielőbb megjöjjön!!!!
Vendég
 


A táblázat szuper! Köszi beleki!
Nekem a hiányzó adatok: SOTE II-n fogok szülni, doki: Dr.Timmermann Gábor, köv. vizsg.: 07.25

Én az Elevitet szedtem Ákosomnál is, és most is ezt szedem. A dokim ezt ajánlotta, nekem pedig nem volt semmi bajom tőle, így nem kezdtem másik fajtát szedni most sem.

Képzeljétek tegnap este belázasodott a kisfiam, késő este hányt is szegénykém.
Ma napközben még volt hőemelkedése, de szerencsére láza nem lett.
Most is itt pörög, szerencsére nyoma sincs bágyadtságnak, remélem csak átment rajta valami.

Zsu



pipcsike
 
 


Kata!
Én a Jahn Ferenc Dél-Pesti kórházban fogok szülni, dr. Kerényi János. Utolsó mensi 2011.05.27. A szülés várható dátuma 2011.03.03. Köv. vizsgálat 07.12
Egyenlőre ennyit tudok.

Kirus! Jobbulást a kicsinek! Remélem hamar túl lesz rajt. Nekem azt szokta mondani a dokim, hogy aznap a hőemelkedés és láz elfogadott, másnap már nem.
Lehet, hogy ez az oltás erősebb mellékhatású mint a többi?

kukicsi!
Mi van veletek???

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Kata!

Jaj elfelejtettem! Lakhely Budapest, XXI.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


pipcsike!

Jobbulást a kisfiadnak. Remélem tényleg csak valami futó baci volt.

Nálunk is előfordult már, hogy volt láz egy napig, aztán hőemelkedés és utána semmi...

Én Gravidát szedtem, eddig nem volt semmi bajom tőle.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Helló csajok!

Ki mit csinál ebben a nagy melegben??
Vendég
 


Köszi yusz!
Szerencsére minden ok., még az étvágya nem az igazi, de lassan az is rendeződik sztem.

Hogy bírjátok ezt a kánikulát?
Én reggel 7.15-kor voltam vásárolni, de már akkor is meleg volt, nem az a kellemes hűvös ami szokott reggel lenni.
Én nagyon nem szeretem az ilyen dúrva meleget.

Zsu



pipcsike
 
 


Zsu!

Én sem szeretem ezt a nagy meleg...ezt csak is strandon lehet elviselni...

Tényleg ki hogy van a strandolással így kismamaként?
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm az adatokat és örülök, hogy jó a tábla.

Én dolgozom és reggel fél 7-kor indulok, akkor még egész jó, és délután 2kor megyek ahza, na az már necces, de nincs vele bajom, ha van nálam hideg víz, amit ihatok.

Mi 30-tól megyünk a balcsira és szerintem fogok fürdeni.

Azoktól kérdezem, aki 8-10 hétben vannak, pocak hogy áll? Mármint látszik valami?

Én 5 hetet töltöttem és kicsit fel vagyok puffadva pedig nme eszem másként.. és nincs nagyobb étvágyam, sőt 2 napja délelőtt csak gyümit ettem és tegnap délután is csak kukuicát és dinnyét ettem.... Nálam semmijen étel nem szokott gondot okozni... :)
Vendég
 


Kata
latom, egesz hasonlo az idobeosztasunk. En is fel 7-kor indulok, viszont csak 3-kor lepek le.
Pocak: nagyon nem tudok mit mondani rola, mert nekem alapjaratban eleg nagy sajnos :?

Dinnye: nyaminyami, nalunk sajnos nics, illetve csak nagyon nehezen lehet hozzaferni. Viszont nincs kanikula se! :D ami mondjuk most pont nem jon jol, mert Rebeka szulinapjat holnap unnepeljuk. Meg nem tudom, hova teszek a hazban 15 gyereket, ha a kert nem lesz hasznalhato... :roll:

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Gemini!
:) 15 fő 6 év körüli gyerek???

Azta, nálunk azt mondják, hogy ahány éves +1 fő....

Szerintem a nőknek ez az időbeosztás tökéletes, ha már úgyis dolgoznia kell. 3 - fél 4 körül érünk haza és annyi mindenre jutna idő, de általában a kertben dekkolok Kristóf mellett, amíg építkezik.... A vasalás és egyéb amikor apa hazaér és levált, vagy amikor elaludt... Mondjuk azért egyszer egyszer 30 perc szabi is jut, amíg egyedül eljátszik. :)
Vendég
 


Az időjárás kapcsán még annyit, hogy holnap egy szabadtéri grillpartyra vagyunk hivatalosak 10 körülre..... extra meleget ígérnek!!! :shock:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: