Új privát üzeneted érkezett!

Ja, ezt még elfelejtettem.
Murber először azt mondta tesómnak, hogy még próbálkozzanak stimulációval, aztán mikor x hónappal később visszament, akkor azt mondta, hogy már előzőleg is csak petesejt donációról beszéltek.
Persze nem voltam ott, nem tudom pontosan hogy zajlott, de tesómnak nem volt pozitív élménye vele kapcsolatban.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Sziasztok!

Judy!Ki fogom bírni a vizsgálatok!De még megúszhatom,ha most sikerült!!!!!! :wink: Még bármi lehet!Remélem egy hét múlva okosabb leszek!!!

Pamka hajrá!A nyár tényleg gyorsan elrepül majd és egy év múlva boldogan csevegünk majd a szülésről,gyerekekről!!!!


Áfonya,én is gondolkodtam már ikreken,először biztos nehéz,de aztán viszont sokkal jobb lesz,hogy a gyerekek eljátszanak egymással!

Csuppancs apára fel!!!!Hajrá!

Wigyorka,hát én elméletileg a 21 napon vagyok...de múlt hónapban késett,szóval most nem tudom,hol tartok igazából..az biztos,hogy PÉ után.Egy hét múlva kiderül....

Egyébként diétával küzdök!!!Nem adom fel!A kedvem elég ingadozó,nagyon sírós vagyok az utóbbi időben!Igyekszem kontrollálni az érzéseimet,de nehéz!!!Biztos túlpörögtem a témában.
:oops: [/b]
sipike83
Kalocsa
 
 


Csuppancs laptető! :P
sipike83
Kalocsa
 
 

 
 

:lol:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok,ha lehet!
Először is Áfonyának szeretnék gratulálni az ikrekhez!
Többieknek pedig nagyon drukkolok,hogy minél előbb összejöjjön a baba.
Egy kicsit írok magamról is. Már van 2 kismanóm. Kislányom augusztusban lesz 5 éves, Kisfiam pedig most áprilisban volt 2. Nagyon szeretnék egy 3. babát. Férjem eleinte nem nagyon akarta,mint kiderült csak azért nem,mert fél,hogy hogyan tudjuk felnevelni őket,de lassan csak nála is győztek az érzelmek,úgyhogy úgy néz ki hamarosan belevágunk. De nekem még le kell vetetni a spirált és ki tudja utána mikor lehet próbálkozni,meg sajna van egy köldöksérvem ami néha fáj is és nem tudom,hogy így ki lehet-e hordani még egy babát. Nagyon remélem,hogy igen.
Láttam,hogy fogyóztok is. Szeretném én is elkérni a fogyis recepteket,mert sajna nekem is van miből fogynom.
Remélem befogadtok! :)
Szép estét nektek!
zuzmi
Ausztria
 
 


Még annyit akartam írni,hogy július végén szeretnék teherbe esni,mert akkor megint tavaszi babám lenne. Remélem sikerül,mert a spirál után ki tudja mikor sikerül. A lányom egyébként nagyon nehezen jött össze. 1 évig próbálkoztunk mire sikerült. De erről viszont a fogamzásgátló tehet,mert felborult tőle a hormonháztartásom amikor abbahagytam és 2 hónap alatt 12 kg-ot híztam. Na ezzel a súlyfelesleggel még mindig küzdök.:( A kisfiam az első próbálkozásra sikerült szerencsére. A két gyerek között nem szedtem gyógyszert és soha nem is fogok már. Éppen elég kárt okozott bennem. Most azért van spirálom,de nem a hagyományos,hanem a Mirena nevezetű. Bocs,ha sok voltam!
Sziasztok!
zuzmi
Ausztria
 
 


Szia Zuzmi!

Köszi szépen a gratulációt :D
Drukkolok, hogy minél előnn összejöjjön a 3. baba, s teljesüljenek álmaitok :D
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Sziasztok!

Zuzmi,üdv köztünk,persze,hogy befogadunk!:-)
Nekem már mindegy lenne,hogy mikori baba,csak jönne már.Szerintem nekem is a hosszú fogamzásgátló szedés tette be az ajtót,de remélem az idő velem van!
Néhány hét múlvakiderül,a dokim elküld vérvételre,utána okosabb leszek!
Szép estétmindenkinek! :wink:
sipike83
Kalocsa
 
 


Köszi Áfonya!
Sipike! Nekem 1 év kellett,hogy kitisztuljon minden a szervezetemből,s helyreálltak a hormonok. Aztán pedig végre beköltözött az én drágám a pocimba!
Ne aggódj!Neked is hamarosan meglesz a kis pocaklakód! Mióta próbálkoztok?

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok!

Zuzmi én januárban hagyta abba a gyógyszert.Lassan eltelik fél év!Talán most kezd igazán másképp működni a szervezetem.Tudom,hogy eljön az én időm is,csak egy picit nehéz türelmesnek lenni! :oops: Sajnos nagyon sokat idegeskedem,mert nagy a családi zűr anyukáméknál,ami talán most már megoldódni látszik,de ez is csak lassan......Összefoglalva az idő lesz az én megoldásom,csak meg kell tanulnom türelmesnek lenni!!! :D
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!
Sipike! Megértem,milyen nehéz a várakozás,mert én is átéltem az első gyermekemnél. Nagyon el voltam már keseredve,hogy nem jön össze.Aztán mikor már nem görcsöltem annyira rajta és kicsit másfelé irányult a figyelmem,na akkor kopogtatott a gólya. :)
Nálatok is így lesz biztosan. Fel a fejjel! Ismerem azt is,amikor az ember még a szülei gondjai miatt is idegeskedik. Én is ilyen típus vagyok,de ezt valamennyire már tudom kezelni mióta messzebb költöztünk a szülőktől. Így minden info nem ér el hozzám és kicsit nyugodtabb így az életünk. Igaz viszont így segítségem sincs a gyerekek körül,mert férjem reggeltől estig dolgozik.De már megszoktam! :) Olyannyira,hogy merészen vállalkozom a 3. babára! :) Már alig várom,hogy élesben belekezdhessünk! Remélem nem kell előbb köldökműtétre mennem,mert akkor nagyon soká lehet csak meg a baby-m!
Többiek merre vagytok? Várom a híreket a pozitív tesztekről! :)
Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok!

Ha nem gond én is csatlakoznék hozzátok. Mi majd szeptember környékén szeretnénk kezdeni a baba projektet (anyagi okokból csak akkor). Már van egy 2,5 éves lányom, aki a 4.inszeminációra sikerült. Pcos-em van és nekem is el kellene kezdenem majd a diétát újra. A fogigátlót még nem hagytam abba, mert nekem jobbak az esélyeim, ha rögtön utána neki kezdünk, egy pár hónapig még nem térnek vissza a cisztáim. Reménykedünk benne, hogy a tesóhoz nem kell majd orvosi segítség. Nekem is kéne még fogynom, de most örülök a megtartott 67-69 kilómnak. Mivel inzulinos cukros voltam terhesen, így szülés után -7 kilóval jöttem haza. Utána szedtem fel egy pár kilót, de szerencsére már csak 2 maradt meg belőle. Nálam is van méhszájseb és p3 lett a rákszűrésem, de szerencsére a mostani már p1 lett. Nem kell műteni. Ami nekem külön öröm, mert Barbussal elég hamar nyílni kezdett a méhszáj (24 hetesen) és bár azt mondja a dokim, hogy nem lenne gond a tesónál, én mégis örülök, hogy nem kell hozzá nyúlni.

Csuppancsot már ismerem, egy topikba szoktunk írni. Egy idősek a kölkök. Drukk mindenkinek és gratula az ikrekhez.

Szóval ha nem baj, néha majd jövök. Az is lehet, hogy nálunk is hamarabb indul a projekt, akkor mindenképpen írnék.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára vicky79 2012.06.10 19:43-kor.



vicky79
 
 


Szia Zuzmi, szia Vicky :) üdv a csapatban. Én most csak ritkán jelentkezem majd, mi augusztus-szeptemberben lombikozunk.
Vicky téged olvastalak a pcos-es és BMC-s topikban is :)
Sajna én is küzdök a pcos-el. Mi a Forgácsba járunk. (nincs petevezeték két méhenkívüli miatt, ezért kell a lombik)

szorítok továbbra is mindenkinek, pusziiiiiiiiii

Györgyiiiiiiiiiii
, mizu???????

pamka
Budapest XI. kerület
 
 


Szia Vicky! :lol:

Zuzmi, Isten hozott!

Györgyi remélem holnap már írni fog, legutoljára úgy nyilatkozott, hogy 11-én már lesz netük.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Sziasztok!

Eddig nem volt netunk a koltozes miatt!!
Most vezettek be ebben a pillanatban.
Szoval kepzeljetek junius 4en eloszo teszteltem juni 8 kellett volna. es a teszt POZITIVVVVVVVVVVVV :lol: :lol: :!: :!:
Szoval!!
Azota 4szer teszteltem, es POZITIVVVVVVVVVVV :lol: :lol: :!: :!:
El se hiszem :lol: :lol: :!: :!:
juni 28 kell mennem ultrahangra eloszor.
Tunetek, van kaja amitol hanyingerem van, de nem hanyok.
Viszont, minden delutan alszok 1 orat, ami eddig sose volt.
Mindenkinek drukkoltam, es drukkolok.
Delutan vissza tudok olvasni.,es irok!!
Ezer puszi mindenkinek :lol: :lol: :!: :!:

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi,
Nagy-nagy gratula nektek. :lol: :lol: :lol: :lol:

Enyém teszt sajna negatív, csütörtökön kell megjönnie, addig már nem hiszem hogy "bepozitívosodik" :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Györgyi!!!! :D Rengeteget gondoltam Rád, s drukkoltam! Nagyon örülök, gratulálok!!! ET+ hányadik napod lett előszőr pozitív?
Hm június 28, jó messze van :oops: Én akkor megyek a genetikai ultrahangra....

Szép napot!
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Györgyiii!!! Dejódejódejó! Nagyon-nagyon örülök! Én is sokat gondoltam Rád, és már tűkön ültem, hogy mikor lesz Rólad infó.
Amúgy kapsz egy fekete pontot is, mert azt ígérted, elmész netkávézóba és tájékoztatsz minket. :wink:

Judy, hányas teszttel teszteltél? És mikor?

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Györgyi,de jó,annyira örülök!!!!!!Gratulálok!!!!!Ilyen jól még nem indult hét!!!!!Ez az igazi boldogság!!!

Judy,ki tudja még bármi lehet,van akinek csak később lesz pozitív!

Vicky üdv itt!

Áfonya,tudom,hogy nagyon hülye kérdés,de mi az az ET?Annyi helyen láttam már,biztos egyszerű a megoldás,de nem jövök rá?! :oops:
sipike83
Kalocsa
 
 


Csilla,
Én aztán mindenfélével teszteltem. :lol: :lol:
10-es, 20-as, 25-ös, tök nega mindegyik.

Az a baj, hogy nekünk nagyon nincs is több lehetőségünk.
Még van egy closty-s hónap, de apa ebben az évben legközelebb decemberben lesz itthon úgy hogy elkapjuk a pé-t. :oops: :oops:

Mivel Iza az első closty-s hónapban megfogant, így nem tudom mi a gáz.Lehet elzáródtam a 2 császár miatt. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sipike,
Én már nem reménykedek. Az összes gyerekemet ilyenkor már mutatta.

Az ET azt hiszem embrió transzfert jelent.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Valamiert nemtudok visszaolvasni, nem adja be rendesen :!: :!:
Udv az ujaknak!!

Nemtudtam menni internetkavezoban, mert orultem ha pihenhettem, a 13honapos lanyom mellett, es a koltozesnel nem cipekedtem, de segitettem en is sokat......
Meg mindig nem vagyunk keszen, kb meg egy het.
Mindenkinek drukkolok!!
Pocaksimi a kismamaknak.
Ja28 messze van, de ugyis eljon, es ,megtudjuk 1 vagy 2 babuci van.
Az ET plussz, az a beuyltetesnel van.
Nekem majus 25en volt a beultein, es junius 4en teszteltem eloszor.
Az az ET 10 napon volt

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Köszönöm az infót!:P
sipike83
Kalocsa
 
 


Szivesen :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi, nem volt igazi letolás, csak izgultunk Érted/Értetek. :lol:

Judy, nem tudsz kérni a dokidtól egy HSG-t?

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs

Tudom :lol: :lol: :!:
Amugy minden nap gondoltam ratok, es nagyon vartam, hogy vegre juni 11 legyen :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Judy5 Sajnálom, de az is lehet, hogy túl korán teszteltél. Szerintem nem add fel, csütörtökig még sok idő van.

Sipike Úgy látom a többiek már megválaszolták, de megerősítem ET=embriótranszfer. Általában 3 naposan ültetik vissza az embriókat, de gyakran előfordul, hogy 2 vagy 5 naposan.

Györgyi. Tudod, én ET+8 napon teszteltem, de mint utólag kiderült a 2 babóca okozta :D . Az egyik ismerősöm ET+9 napon, de neki egy baba lett. Én még azt vettem észre, hogy az első után +2 nap is teszteltem, tehát ET+10, s akkor már sokkal erősebb volt. Itt Magyarországon, legalábbis a SOTE-n kétszer vettek vért, ahol a terhesség kimutatására szolgáló hormont nézték. Figyelték a tendenciát, mert elméletileg kétnaponta duplázódik az érték. De ha jól értelmezem nálad nem lesz ilyen. Izgi nap lesz a június 28, akkor már szívpulzálást is láthattok :)
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Csilla,
Pont ma reggel gondolkodtam ezen. Június végén megyek rákszűrésre, akkor rákérdezek.
Bár 5. baba révén nem vagyok biztos benne, hogy ez a procedúra kell nekem. :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, nem nagy dolog, nekem kétszer is volt.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Afonya

En minden nap teszteltem az ET 10 nap utan, es mnden nap erosebb volt a csikom :lol: :lol: :!: :!:
Itt vervetel nincs!!

Pamka

Most olvaslak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nemtalalok szavakat :shock: :shock: :!: :!:
Ezt nem gondoltam volna, hogy ilyen lehetseges.
Eleg erdekes a Dokid, vagy ahol vot a fagyasztott embriok.
Itt minden gepen van.
Es ez egyaltalan nem vicc :shock: :oops: :!: :!:
En lemartam volna a fejuket, mar bocs.
Huuuuuuuuu ez nagyon kemeny!!
De fel a fejjel!!
Ezert fog sikerulni a LOMBIKOD!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi: Gratula a pozitív tesztecskédhez.



vicky79
 
 


Elmentem szolizni, hátha jót tesz a lelkemnek. Nem tett jót! :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Vicky

Koszi :lol: :lol: :!: :!:

Judi

Akkor tegyel hozza pedikur, manikurt, nekem az mindi segit :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Nekem is mindig jót tesz egy kis kényeztetés,fodrász,szőrtelenítés....pedikür....
Most épp konditeremből jövök,a mozgás is hatásos és a fogyás.3 kg mínusz 2 hét alattt kényelmesen!:-)
Néha elszomorodok én is,de igyekszem a jóra koncentrálni!:-) És a legfontosabb,ti itt vagytok nekem és tudok örülni a boldogságotoknak és a jó híreknek!:-)
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok :)

Györgyi, megagiga gratula :lol: jaj, de jóóóóóóóóóóóó!
Ilyenkor mindig úgy örülök...erőt ad nekem is :wink:

hajrá többiek is, puszi

pamka
Budapest XI. kerület
 
 


Pamka

Koszi :lol: :lol: :!: :!:
Neked is tuti sikerulni fog!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi!!!!!!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sipike,
én is szoktam teljes kiőrlésű lisztből palacsintát és hasonlókat sütni, igen furi lesz kicsit az állaga, de nekem tetszik – én szeretem a vastag tésztákat. :)
Ma lesz eredmény, ugye? Gyere majd, mesélj!

Wigyorka,
üdv tőlem is!
jól olvastam, hogy Te a hét végére nem várod? Megy a drukk!!

Takiandi,
mi lett végül vasárnap?

Áfonya,
örülök, hogy felszívódott a ciszta és hogy rendben vannak a babák!!! Gratula!! :D

Pamka, örülök, hogy ilyen hamar megy tovább a dolog, azt hiszem ez volt a jó döntés, hogy maradtatok. Nagyon hamar el fog szállni a nyár és mindjárt itt az augusztus és a kezdés!! Addig is élvezzétek ki a nyarat, mert aztán lehet, hogy jó darabig nem lesz szabad időd :wink:

Csuppancs,
ráugrottál végül apára? :wink: Mi alapján lőtted be a PÉ-t?

Zuzmi,
üdv itt! És gratula a gyerekekhez! Szülőkkel én is így vagyok – azóta nyugodtabb az életünk, amióta ritkábban találkozunk velük. Mondjuk anyukám így is napi szinten besegít, de sok beszélgetésre nem hagyok időt. És ha összejön a baba, azt is szeretném előtte titkolni ameddig lehet, hogy a nagycsalád se tudja meg, mert akkor aztán nem lesz nyugtunk..

Vicky,
üdv tőlem is és gratula a kishercegnőhöz! Drukk megy, hogy a kistesó spontán jöjjön és mielőbb!!!

Györgyi,
jó, hogy jelentkeztél, örülök, hogy rendben vagytok!!

Judi,
küldök neked sok ölelést!!! (és titkon még én sem adom fel, hiszen még van két nap csütörtökig). De te ezen ne agyalj, csak kényeztesd magad és játssz a gyerekekkel. Jönni fog a baba! És nem csak a hónap közepén lehet sikeres a dolog, ne feledd!

Nekünk elindult az első próbálkozós hónap, kíváncsi leszek lesz-e belőle valami? Hónap végére nem várom, szóval még jócskán odébb van, mire kiderül, így most el kell, hogy tereljem a figyelmem valamivel. Ez a várakozás... áááá.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek drukkolok!!! kinek mihez kell éppen!

Nálam úgy néz ki (szerencsére) nem akar jönni a mensi... eddig 4x teszteltem, mind pozitíííív. még csak halkan merem ezt is bejelenteni!!! :)

Sipike, te milyen diétát csinálsz el tudod nekem küldeni?

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Wigyorka Hát mit olvasok itt???? Ez szuper :D , szívből gratulálok. A pozití, az pozitív :lol: Amúgy mikorra nem várod/vártad? Orvoshoz mikor tervezel menni?

Drury Megy a drukk ezerrel. Tudom, ilyenkor hatványozottan lassan telik az idő.

Sipike Olyan szép gondolatokat fogalmaztál meg :oops:

Én ma jelentkeztem be a védőnénihez, nagyon aranyos volt a hangja. csak következő hét keddre kaptam időpontot.

Szép napot Mindenkinek!
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Wigyorka!
Gratula!!! :D :D (halkan, de azért gratula!!) Mit gondolsz, hányadik napon lehetsz ma PÉ után? Még nem is lenne aktuális a mensi ugye? Mivel teszteltél? Szuper, hogy már előtte pozitív !!- lehet, hogy én is előbb tesztelek majd.

Áfonya,
remélem, jó fej lesz a védőnőd. Az enyém elég furi volt, s gondolom, mivel azóta nem költöztünk, majd ha lesz baba, ugyanaz a védőnéni lesz majd.. :roll:

Valahol olvastam, hogy az lh tesztet is lehet jóstesztként használni, szerintetek az mikortól mutat ki bármit is?
Vendég
 


Drury,
elvileg ma vagyok a 13. napon az ovu óta. Fura volt nekem is, hogy már ilyen hamar kimutatta, mert elvileg a 33. ciklusnapon van ma, a PÉ-m pedig a 20. ciklusnapon lehetett... Szóval ezért írtam csak, hogy halkan jegyzem meg. 25-ös (fertinetes) teszten volt szombaton (PÉ utáni 10. nap pozitív) A PÉ-met egyébként most görbéből számoltam... De tudjátok ki tudja, hogy melyik nap volt sikeres.

Hol tartasz elvileg?

Az LH teszt is csak összehasonlítva működik jósként. Tehát több napon keresztül kell tesztelni, és ha erősödik a csík, akkor lehet valószínűsíteni a terhességet...

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Wigyorka!Halkan mondom,de JÓ!!!!


Látjátok ezt szeretem,jönnek itt a pozitív tesztek!!! :lol:
Én már nem tudom,mikorra nem várom! :P Időben jön vagy késik,vagy nem is jön!Ma felhívom a dokit,de szerintem még nem lesz eredmény,de legalább az asszisztens megmondja majd,hogy mikor!
A hasam egyébként napok óta fájdogál....ha jönni akar akkor jöjjön aminek kell!!!

Diéta,emailcímet kérek és küldöm,egyébként szénhidrátszegény életmód!!!!Egész jól bírom és működik!
sipike83
Kalocsa
 
 


Afonya

Drukk a jo vedonohoz :lol: :lol: :!:
Nalunk nincs vedono, en ultrahang utan a szulesznokhoz kell bejelentkeznem, ez egy kozpont a sok kozul, itt 16 szuleszno dolgozik, es innen a szulesznok foglalkoznak velem :lol: :lol: :!:
Nincs egy stabil aki csak az enyem, hanem mikor kihez kerulok.
Lehet furan hangzik, mert ugye otthon mas a szokas, de nekemk tetszik, es a lanyommal is igy volt, es mukodik.
Szulni is szulesznonel szultem/pasinal/ de szulesz volt, az apolom, pedig pasi volt, estiszta lelkiismeretesek voltak :lol: :lol: :!:

Wigyorka

Szerintem is a pozitiv pozitiv :lol: :lol: :!: :!:
Biztosan babas vagy ne aggodj :lol: :lol: :!
Halk gratula++++++++++++++++++++ :lol: :lol: :!:

Sipike

Hajra dieta, ugyes vagy :lol: :lol: :!:
Es hajra baba, neked is ossze jon :lol: :lol: :!:

Drury

Drukkok mennek+++++++++++++++++++++ !!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Drury!

Vasárnap még tök jó volt a hétfő sajnos bepirosodott. :( Ez van. kicsit most letörtem. De végre sikerült eldöntenem, hogy a Kaáliba megyek Győrbe, illetve oda kérek időpontot majd.

Gratulálok a pocaklakósoknak! :D:D:D
takiandi
Székesfehérvár
 
 


Takiandi

Nem szabad letorni!!
Nekem van egy ismerosom egy masik Topikbol, aki a Gyori Kaaliba jart, es elsore sikerult a kisbaba Ivfel, es meg is szulte, mar az is 13 honapos....
Sok pozitiv dolgot hallottam a korhazrol!!
Hajra++++++++++++++++++++++++++++!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Köszi a biztatást! Én is sok pozitív dolgot hallottam róla azért is oda megyek nem pedig pestre ami picivel közelebb lenne. De nem számít az a 15-20 km ha már elindulunk. Gratula Neked meg! Tök jó! :)
takiandi
Székesfehérvár
 
 


Takiandi

Persze hogy nemszamit 15-20km!
Es pontosan ezert fog sikerulni!
Csodak meg vannak, csak HINNI kell bennuk, En tudom atmentem egy par dolgon!
Drukkolok neked ezerrel+++++++++++++++++++!!
Koszi a gratulaciot :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok lányok!
Györgyi és Wigyorka! Gratulaaaaa! Örülök,hogy nektek már pozitív!
Többiek pedig fel a fejjel! Hamarosan mindenki zebrásodik! :)
Hála Istennek itt sincs védőnő ahol mi lakunk.Nem szerettem őket Magyarországon. Főleg többedik gyereknél ne akarjanak már okoskodni!Főleg akkor,ha nekik még nincs is gyerekük.Mert ilyen is van. Meg különben is,az ember úgyis felhívja őket ha valamit nem tud.Minek járnak az ember nyakára?
Sipike én szeretném a diétát elkérni! Privát üzenetben elküldöm a mail címem. Előre is köszi!
Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Drury, PÉ-m még nem volt, 11. napon vagyok ma, azt vártam, hogy elmúljon a mensim és csak úgy ráugorhassak apára. Azóta persze 2 naponta megteszem. :)
Amúgy hőmérőzök, LH tesztem a múlt hónapban elfogyott, de kb. ugyanazt produkálom mindig, így nem vettem újakat. Nagyon erős voltam. :)
Ma kicsit meglepődtem, mert délután pisilés után piros lett a papír és hát mensi ugye nem lehet. Ovus vérzéshez meg kicsit tán korán van. Előző hónapban is ugyanezen a napon volt egy kis barna foltom, de ez most több volt. Amúgy meg még sosem tapasztaltam ilyet. :roll:

Nekem bejött az LH teszt, mint jósteszt, szóval valszleg működik.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Zuzmi

Hajra!!
Koszi a gratulaciot :lol: :lol: :!: :!:

Csuppancs

Neked is drukkolok :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: