Új privát üzeneted érkezett!

Viki, gratula a szívhanghoz!!!! Ugye, hogy ez a világ legjobb dolga?!:)
Most aztán már tényleg tessék fellélegezni, és élvezni a pillanatot!!!:)
Már én is alig várom, hogy csütörtök legyen.

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Kriki örülj neki, hogy semmi extra tüneted nincs. Én ma egész nap padlón voltam. Iszonyat kínoztak a tünetek. A lányom persze meg nyomta a szokásos kis pörgős tempóját. Konkrétan a fél karomat odaadtam volna egy fél óra szundizásért. Bele se merek gondolni, hogy hogy fogom túlélni az elkövetkező heteket, hogy ha ez rosszabb lesz, vagy nem változik. :(
Kell valami megoldást találnom majd.

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Én is gratulálok a szívhanghoz! :)

Nekem most az a legnagyobb vágyam, hogy a kislányom végre elaludjon. Kb. 10-szer ébredt fel mióta lefektettük. Ehhez mondjuk nagyban hozzájárul a kretén szomszéd család is. Megint üvöltöznek és csapkolódnak... :evil:
andi1982
 
 
 
 
 

 
 

bobojszka: Nem panaszkodok, tényleg jó, hogy nem gyötör úgy meg, mert a kisfiam is pörgős életet él és nem is tudom mit csinálnék ha még durván rosszul is lennék. Csak furcsa mert Ábellel azért ilyenkor már hánytam néha, meg nem bírtam nyitva tartani a szemem. Most is fáradt vagyok,így bevezettem a déli alvást vele.
Érdekes, hogy délelőtt vagyok kakukk, délben alszok délután meg este 11ig pörgök, nem is érzek fáradtságot.

Bevásáolni voltunk és mögöttünk egy kisbabával állt egy apuka. Ábel nézegeti, majd odament az apukához és közölte vele, hogy "Nekünk is lesz kisbabánk!" :D Hát majd' megzabáltam.
krikri86
 
 


Andi, szerintem holnap reggel hajnali 4-kor kéne őket, egy kicsit zaklatni. Mondjuk leragasztani a csengőjüket.
Jaj úgy utálom az ilyen kreténeket, akik egyáltalán nincsenek tekintettel a többiekre. Ráadásnak zenés élik az életüket.

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Andi, nálam már volt rá példa, hogy átmentem és helyretettem a szomszédot. Ugyan ez volt, hogy annyira zajongtak meg dübörögtek a felettünk lakók, hogy Kata nem tudott aludni. Persze ezt este tízkor. Hát úgy ahogy voltam hálóingeben, csak egy köntöst kaptam magamra, felmentem és kiosztottam őket. Rögtön csönd lett.

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


krikri, nem csodálom, hogy olvadoztál. Nagyon édes lehetett.
Biztos ő lesz majd az ügyes büszke nagytesó!!!!:)

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Tényleg ki milyen nemű gyereket szeretne?
És légyszi csak azt ne írjátok, hogy egészséges legyen, mert ez az alap, hogy egészségesek lesznek, de azért valahol mindenkinek van egy vágya, hogy fiú legyen, vagy esetleg kislány inkább...

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


bobojszka: Hát pedig nekem tényleg mindegy. Kisfiú azért lenne jó, mert már úgy megszoktam, hogy fiús anya vagyok és tök jól elberregek már az autókkal. Kislány meg... az meg még nincs és olyan idilli lenne. szóval én bármi is lesz örülni fogok nagyon és kicsit csalódott is leszek, hogy nem a másik. Mert ez már olyan végleges, több gyerekünk nem hiszem hogy lesz, így most minden eldől.

Ti? :D
krikri86
 
 


bobojszka!

ikerházban lakunk. idén húsvétig működött, hogy amikor már zavaróak voltak, akkor átszóltam telefonon, vagy volt arra is példa, hogy mi voltunk hangosabbak, akkor szóltak és ennyi. húsvétkor azonban éjfélkor kaptunk ébresztőt, mert ők "szalonnát sütöttek". megkértem, hogy kicsit halkuljanak - ahogy már korábban is.erre a nő kikelve magából elmondott engem minden szemétnek és elkezdte verni a kádat, amitől az egész ház visszhangzott. hiába próbáltuk szép szóval elérni, hogy halkuljon szidott minket mindennek. akkor kihívtam a polgárőröket, akik szintén nem értek el nála semmit. annyit mondtak, hogy nem irigyelnek és ha akarom a rendőrség felé tanúskodnak mellettünk.
az eset alkalmával csak a nő meg a 15 éves lánya és annak barátai voltak itthon. nem voltak éppen szomjasak (a nő gyakorlatilag mindig piaszagú). az élettársa másnap annyival kommentálta a dolgot, mikor a férjem beszélt velünk, hogy ne törődjünk vele, mert idióta. igazából én a 6 éves közös gyereküket sajnálom...

igazából tudnék regényt is írni az abnormális dolgairól (igazából a nővel van csak gond). sokáig nem foglalkoztam vele, mert én nem szeretek rosszban lenni senkivel.
a dolog pikantériája egyébként, hogy a pasi előző kapcsolatából származó fia a húgom párja. ő nagyon aranyos és szégyenli, hogy az apja ilyen nővel van...

egy szó, mint száz, ha tehetném olyan helyre költöznék, ahol 1 km-es körzetben nincs szomszéd (bár a többi szomszéddal nincs nagy gond)
andi1982
 
 
 
 
 


Mi kisfiút terveztünk, hogy mindkét típusból legyen. :)

De ha kislány lesz, azt se bánjuk, mert olyan jó dolog lányos szülőnek lenni. Férjem munkahelyén azt szokták mondani, hogy a lányos apukák a menők! :D
andi1982
 
 
 
 
 


Krikri, kb. hasonlóan érzek én is. Csak fordítva. Meg egy kicsit be is vagyok parázva, hogy mi van ha fiú, és mit fogok csinálni egy fiúval, én mint lányos anyuka. :D

Andi, hát akkor kitartást. Nagyon sajnállak, hogy ilyen kretének a szomszédaitok. :(

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Andi, én nem tervezhetek már, mert a férjem megmondta, hogy Ő biza FIÚT csinált!!!!:D
Nem tudom, hogy mennyire higgyek neki, de a lányunknál is szentül állította a 2 csíkos teszt láttán, hogy Ő lányt csinált!:D (és csak, hogy mennyire meg volt győződve a dologról, egy másodpercig sem gondolkodott fiú nevekben):D

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Köszi szépen! Van előnye van a dolognak. Mióta összevesztünk nem kérik kölcsön a fél háztartásunkat! :D

A baba neme miatt ne aggódjatok, szerintem egész hasonlóan működnek. Szeretettel és józan, paraszti ésszel kell csak nevelni őket, akkor minden oké lesz! :)

Persze azért izgatottan várom azt az időszakot, amikor sorra derülnek ki a nemek. Nóri kereken a 40. héten mutatta meg magát, aztán várt még bent egy hetet, hogy feldolgozzuk. :)
andi1982
 
 
 
 
 


Én éreztem, hogy Ábel fiú lesz. most mintha lányt éreznék, de ez lehet, hogy csak a tudatalattim, aki mégiscsak lányt vár. Nem tudom...
krikri86
 
 


Na akkor tényleg ne izgulj semmin, már el van döntve! :D

Húúú viszont most, hogy ezt mondod, ha a miénk fiú, akkor szegénykémnek nem tudom, hogy lesz neve. Nincs olyan fiú név, ami mindkettőnknek tetszene... :O
andi1982
 
 
 
 
 


Áááá 3x íram be ugyan azt és mindig kidobott. :(

Lényeg: szerintem nálunk lány lesz.

Viki,
Gratula a szívhanghoz!
honeymoon
 
 


Nekem tényleg mindegy, hogy mi lesz, mert lány és fiú mellett is tudnék egy csomó érvet és ellenérvet felsorakoztatni. Férjem fiút akar, de szerintem sokkal jobban járna egy lánnyal :lol:

Egyébként én lánynak érzem, az elejétől fogva, meglátjuk, hogy mennyire működik jól a megérzésem!
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

De jó! eddig ha jól olvastam akkor 3-an vagyunk harmadik babára várók. :D Jómagam meg idén leszek 33. :lol:

Viki!
Gratulálok az uh-hoz, meg persze a szívhanghoz. :) A védőnőt szerintem is hívd fel, mert ő állítja ki a kiskönyvedet, amibe a fontosabb leletek eredményeit is beleírják.

Andi!
Nem semmi szomszéddal áldott a meg a sors.

Krikri!
Nagyon édes lehetett a kisfiad a boltban. :)

Bobojszka!
A csengős ötleted nagyon tuti. :D De a Ti szomszédotok se normális, hogy este 10-kor zajongjanak!
Nekem az alsó szomszédom egy hárpia! Képes volt délután 5-kor feljönni is panaszt tenni, mert engedtem a gyerekeket 10 percig fogócskázni. POnt esős idő volt, nem tudtunk lemenni a játszóra.....hát így járt (hülye banya). Tudnotok kell hogy nálunk már este 8 kor takarodó van, sosem hangoskodunk, nincs nálunk hangos veszekedés, tányércsapkodás...stb.Úgyhogy csak annyi a véleményem róla, hogy egy megkeseredett vénasszony.
Képzeljétek!Tegnap nagyon rosszul voltam. Begörcsölt az epém, de nagyon. Mióta tudom, hogy babát várok ez már a második alkalom volt. Az első viszonylag enyhe volt. Elmúlt egy meleg fürdő után. DE ez a tegnapi durva volt. Még most is fáj a hasam olyan izomláz szerüen. Gondolom azért mert görcsben volt reggel fél 9-től este 7-8 ig. Nem tudom mi lesz. Egyáltalán lehet műteni várandósan? Csütörtökön megyek majd a dokimhoz és kikérdezem. Az tuti hogy szigorú epediétára fognak.
Hát egy kicsit most el vagyok keseredve, meg mérges vagyok magamra hogy miért nem mentem előbb dokihoz az epém miatt. Március elején volt az első komoly görcsöm, aztán rá 1 hónapra 2-3 kissebb. Azzal adtam magamnak időt hogy ha legközelebb begörcsölök akkor elmegyek dokihoz. :( DE nem volt több gondom az epémmal, el is felejtettem. Most meg kismami vagyok....... Hát tuti le fog cseszni a doki. Vagy nem tudom.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Hát nehéz dolog, mert 2 lányom van eddig. Illene azt mondanom, hogy jó lenne már egy fiú, de már annyira lányos anyuka vagyok, hogy praktikusabb lenne egy lánya, annyira benne vagyok már a témában:).
A lényeg, hogy enm azért szerettünk volna harmadikat, hogy végre legyen egy fiú:).

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Viki! Gratula a szívhangoz, én is nagyon várom már:).
Gnemoni: jobbulást, remélem, tudnak segíteni, és nem kell terhesen végig görcsölnöd az epéd miatt... A diéta bizotsan sokat fog segíteni!

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Ja!
Kislány vagy kisfiú?

Igazából nekem édes mindegy. A férjem kislányt szeretne. Teljesen odáig van a lányától. Pedig az elsőnél fiút akart nagyon, mondván " hogy egy sas nem csinál verebet!" :lol: :lol: Aztán mikor kiderült hogy a második kislány lesz, akkor azt mondta hogy " hát elfér ő is". Aranyos, mi? :roll: De mióta megszületett Laura azóta különös szerelemben élnek.
Igazából praktikusság szempontjából jó lenne ha kislány lenne, mert akkor a 2 kicsi lehetne 1 szobában, Atika meg külön szobában. Neki szeptembertől indul a suli, ezért is jó lenne.
Hát majd meglátjuk.... Kb 10 hét :wink: :wink: :)

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Lányok! Aki dolgozik: mikor jelentitek be, hogy terhesek vagytok?

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Köszi Oui. Remélem mondanak majd valami okosat.
Tényleg neveken már gondolkodtatok? Nekünk még semmi ötletünk.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Én gyesen vagyok. Anno a fiamnál már az elején megmondtam a munkáltatómnak.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


ha lány, akkor a férjem szerint Bora:).
Fiúnév még nincs... lehet, hogy nem véletlenül.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


gnemoni!

mindenképp beszélj a dokiddal! ha gyulladásban van, akkor nem is szabad megműteni - ezt egy nagyon jó sebész mondta apukámnak, amikor tavaly kiderült, hogy jókora epeköve van. azóta minimális diétával tünetmentes

igen, sajnos a szomszédokat nem nagyon tudja megválogatni az ember. egyébként nem volt addig probléma, amíg ennyire keményen nem kezdett inni a nő. sőt, kifejezetten rendes volt. engem nagyon elszomorít, hogy az alkoholtól hogy kifordulnak magukból az emberek... :(

képzeljétek! a kicsi lányom elkezdett babázni. ringatja a babákat, plüssöket. pedig eddig nem csinálta, nem is játszottunk ilyesmit.
andi1982
 
 
 
 
 


Gnemoni: de mennyire az eleján? Mikor kiderült, hogy terhes vagy?
És nem féltél, hogy történik valami a babával? ilyenkor még bizonytalan eléggé nem? (Ne haragudjatok, nem ijesztgetni akarok senkit, és tényle nincseenek negaítv gondolataim ezzel kapcsolatban, csak nem akarom bent "vakriasztani" a főnökömet.)

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


oui!

az új munkaügyi szabályozás alapján csak onnan kezdve él a terhes nők védettsége, ha már bejelentetted a munkáltató felé. érdemes tehát minél előbb.


Gyakorlott mamik!

Mivel foglalnátok le egy 13 hónapost egy 3 órás autóút alatt? Kedden utazunk Pécsre vizsgázni, fogalmam sincs hogyan bírja majd az utat...
andi1982
 
 
 
 
 


Köszi Andi!
MIndenképpen beszélek a dokival és remélem megfelelő diétával tényleg nem fog már görcsölni az epém.
A kislányod biztosan érzi hogy anya is nemsokára babázni fog. :D Vagy tudja már hogy kistesója lesz?
Mi még nem mondtuk el. A kicsi még úgyse vogja fel rendesen. A fiam meg olyan pletykás..... :lol: :lol: :lol: :lol: , nem akarom hogy az egész ovi tudjon róla. Előbb utóbb ugyis tudni fogják, mikor viszem Laurát beszoktatásra októberben.

Oui!
A Bora jól illik a tesók nevéhez szerintem. Zora, Mira, Bora. Tök jó! :D :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nekem még nincs 3 éves a kicsi, elvileg addig védett vagyok:).

Mi az utazást úgy időzítettük, hogy aludjon... a nagy üvöltött végig ilyen hosszú utakon, a kicsit meg már elfoglalta a nagy:).
A kicsinek volt egy Lamaze baba, aminek kerek a pocija, és nagy kezei-lábai vannak, mindenfél érdekes színekkel és textúrákkal, azt nyomorgatta nagyon sokáig, egész jól lefoglalta.
Aztán pedig ragasztós könyveket vettem mind a kettőnek a hosszabb utakra, de így sem ússzuk meg, hogy meg kelljen állni néha levegőzni, kinyújtózni.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Oui!

Pont azért mondtam meg az elején, mert bármi megtörténhet. Fodrászként dolgoztam napi 10-12 órát folyamatos vegyszerközegben. Én jobbnak láttam szólni az elején ami kb. 5 hetesen történt. Aztán nemsokra rá már kis is írtak táppénzre.

Andi!
Mi havonta 1-2 szer megyünk haza a szüleinkhez ami 2 órás út oda. A felét általában átalusszák a gyerekek. Igen még a nagy is. :wink: Az út hátra levő részét énekléssel meséléssel töltjük el.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Igazság szerint nem hinném, hogy értené, hogy mi az a tesó.

Biztos érez valamit! :)

Én anno kénytelen voltam 8 hetesen elmondani, mert az egyik pletykás kolléganőm kerek-perec rákérdezett. Nem akartam, h a főnököm ne tőlem tudja meg.
andi1982
 
 
 
 
 


Köszi a segítséget!:)

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Én is nagyon gondolkodom rajta, hogy mikor mondjuk el. Az én családom (anyu, apu, hugi) már tudja az eleje óta. Nekem még 3 nagyon közeli barátnőm is tudja. Férjem viszont a saját családjának később szeretné csak elmondani, megvárná a 12.hetet. Én ennek annyira nem örülök, mert mi egy házban élünk, természetesen külön háztartásban, de akkor is, pl bármikor átjöhetnek, vagy nem tudok kifeküdni egy babás könyvvel a napágyba, ha ők is kint vannak. Szóval én túlesnék rajta. A munkahelyen is szívesen túlesnék rajta, ha nem is mindenkinek, de a főnököknek elmondanám, mert sokkal könnyebb lenne a helyzetem és úgy érezném fairnek. Majd a hétvégén ezt kigondolom végleg, hogy hogy legyen. Én arra gondoltam, hogy a 8. hét betöltése után elmondanám.
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Móni, drukkolok, hogy minden rendben legyen az epéddel. A diéta biztos segíteni fog. Szerintem ha normális a dokid akkor nem fog leszúrni, hanem segít, hogy a legjobb megoldást megtaláljátok.

Nevek:
Nekünk ha lány lesz akkor Anna, ha fiú akkor Balázs lesz.

Utazás: Hát passza! Nekünk Kata eddig mindig bealudt a második utcasarkon a kocsiban. Szóval nem én vagyok az embered.:D

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Mikor adagoljuk be a nagy hírt a főnöknek? Hát ez szerintem attól is függ, hogy milyen munkakörben dolgozik az ember, illetve milyen a főnök.
Én a 8. héten mondtam meg anno. (irodai munka). Mire a főnök mondta, hogy ő már sejtette, mert nagyon jókat durmoltam ebéd után. :oops: :D
Azt hogy most a tesót mikor mondom meg, hát még nem tudom. Most bajban vagyok, mert jövő májusban már nagyon várnának vissza, meg ha mennék akkor már mától is. Nem tudom, hogy mit fognak szólni, amikor közlöm velük, hogy bocsi, de még 2 évig tuti nem megyek vissza. :?

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Bobojszka!

Nagyokat durmoltál? :) Ez jó! :)

Az én főnököm velem egyidős pasi. (28 voltam, amikor terhes lettem). A bejelentés után volt csapatépítő tréningünk. A főnök úr mindenáron itatni akart. Aztán kérdezte, hogy de most a baba miatt nem iszok, vagy egyébként sem szoktam... Nekem nagyon fura volt, hogy egy 28 éves pasinak az nem természetes, hogy egy terhes nő nem iszik. (bár én amúgy sem szeretem az alkoholt, max. az almás sört a maga 2% alkoholtartalmával)
andi1982
 
 
 
 
 


Igen. Sajna annyira durván álomkóros voltam, hogy ebéd után mindig elszundítottam ültömben. Ez van.
Ja és pasi főnököm van. De mivel az ő felesége is gyeden van 2 gyerekkel, ezért rögtön vágta ám a témát.:D

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Én nem is tudom, hogy nem aludtam el mindig. Lehet, hogy csak az segített, hogy folyamatosan ügyfeleztem. :)
andi1982
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Én kb. 12-13 hetes lehettem amikor elmondtam a főnöknek. akkor járt le a három hónap próbaidő és úgy tartottam korrektnek, hogy mielőtt állandósítanak előtte szólok. Jó fejek voltak. Bár szakmába vág a gyerekszeretet a munkahelyemen... :)

Nekem most augusztusban jár le a gyesem, nem tudom utána mi lesz. Tudja esetleg valaki, hogy lehet-e azt csinálni, hogy utána kiveszem az összegyűlt szabimat aztán pedig táppénz. Addigra már a negyedik hónapban leszek. Na ennek még utána kell járnom.

Nálunk csak lány név van. Az Ábel nevet már évekkel ezelőtt kitaláltam és nincs is más fiú név, ami tetszene. A lánynév az Alíz. Ezt férjem találta ki és mindketten beleszerettünk.

Utazáskor amikor még ilyen picuri volt Ábel mindig elaludt. Mostanában kevesebbszer, de ő egy kisautóval elvan órákig meg azzal, hogy nézegeti az elhaladó kamionokat. :D

Én ma olyan energikus vagyok, hogy a déli alvást is kihagytam. Most kávézok aztán rendbe vágom a lakást. Este meg elmegyünk megnézni, ahogy felengedik a lámpásokat az eltűnt gyerekekért.
krikri86
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni, ha még lehet.
Ma reggel lett pozitív a teszt, de már három napja nagyon sejtettük - pattanások, iszonyat hangulatingadozás, "én nem vagyok jó anya"-bőgés az éjszaka közepén és rengeteg pisilés :)
Van egy 20 hónapos Emesénk, aki egy csoda, mert fogalmunk sincs, hogy jött össze anno - és most a kisöccse is ilyen, fogalmunk sincs, honnan, miből :) (Mert fiú lesz, tuti :) )
Tagja vagyok a 2010 szeptemberi topiknak is, de mi ott már zártak lettünk. Most még nem teszek fel másik vonalzót, mert nekik majd személyesen akarom elmondani :)
Én Emese mellett egyetemre járok, az első diplomámat már mellette szereztem meg, igaz, csak az államvizsga és a gyakorlótanítás volt hátra. És most szeptemberben kezdtem el egy új MA-képzést, plusz még az előzőekből hátra van a második szakom diplomája. Tehát lesz még dolgom, ezekkel kb. végezni akarok, mire a baba megjön.

Végigolvastalak titeket, annyi mindent akarok mondani.
Először is :
Andi,
Bajcsy? Én is,én is! E-t ott szültem, Kardos volt a dokim. Neked most ki ez a nagyon jó orvos? Én most váltani akarok, de még nem tudom, kire.
Milyen vizsgák? Mit tanulsz? :)
Simán lehet, hogy az Elevittől émelyegsz, a másik topikban volt, akinek csak vitamint kellett váltania, és jobban lett.

Dana,
a tünetmentességen ne aggódj, Emesével semmi bajom nem volt, csak az első trimeszter vége felé lettem néha rosszul, max 4-szer, ennyi :)

Viki,
te milyen vizsgáról írtál?
Nagyon édes a történet, hogy a kutyusod megugatott :) Lehet, hogy leírtad, ne haragudj: milyen fajta?

Rókakoma,
igen, van ilyen cisztafelszívódás, megint csak a másik topikból tudok neked példát, ott is volt ilyen, akinek szintén találtak, de felszívódott.
Tényleg Bécsben éltek? Juj de jó, nagyon szeretem azt a várost! :)

Látogató,
te is írj, milyen vizsgáról van szó? :)

Minden tanuló sorstárs érdekel, hogy mit tanul! :)

Andi, Krikri és Bobojszka, asszem ti írtátok: igen, van változás a gyerek viselkedésében!!! Az ölembe ül magától - ilyet sose csinált, csak ha nagyon beteg volt :)

Na most ki is használom az alvásidőt, és tanulok. Majd még a "hol aludjon a gyerek" kérdésre akarok írni. És nagyon örülök a szívhangoknak, nekem még várnom kell :)
Ja igen, február 1 a kalkulátor szerint, de mivel úgyis császár lesz,ezért vsz. január közepe - vége.

Olyan boldog vagyok, pedig rohadtul nem számítottunk erre :)

Puszi nektek,
n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Ja igen, Krikri, a harmadik gyerekünk, aki lány lesz, majd Alíz lesz :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Krikri, a lánynevünk nekünk is Aliz :lol:
viki1983
Budaörs
 
 


Szia Noémi :)

Gratula :) Akkor ez még egy nagyon friss dolog!

Nyelvvizsgázni voltam, diplomához kellett. Nem tudom még csak megtippelni sem, hogy sikerült, még hetek, mire eredmény lesz.

Egy kis szőrös szobakutyusunk van, most még nem írom le milyen, mert szerintem így is ha valaki akar, rám ismer :) Mondjuk elég hülye voltam, amikor nevet választottam ide, túl beszédes :)

Bajcsyban Gyopár Ernőt tudom javasolni, én nagyon sokáig jártam hozzá magánrendelésre, és nagyon sok ismerősöm szült nála, mindenki szuperlatívuszokban nyilatkozik. Nézz utána, de eddig mindenkinek jó tapasztalata volt vele, én is nagyon szerettem, csak mi elköltöztünk arról a környékről, és nekem nagyon messze van.
viki1983
Budaörs
 
 


Viki: Tényleg? Annyira szép név!!!! akkor még a végén lehet, hogy két Alíz is lesz a csapatban. :)
krikri86
 
 


Igen, Viki, nagyon friss :D
Az én nevem beszédesebb - bár én most nem titkolok semmit. Csak majd képeket nem teszek fel, azt csak valahogy rejtve kaphatjátok :)

Akkor nem kérdezem meg, milyen nyelvből mentél, mert még egy árulkodó infó :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Szia noemi!

Gratula a teszthez! Azte Te aztán nem vagy semmi. Ennyi mindent beválallni. Emelem kalapom előtted!!!

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Szia Noémi!

Gratulálok!

Gyopár Ernőhöz jártam és remélem most is vállal! :) Ahogy Viki mondta én is csak jót tudok róla mondani! :) Kardos doki a váltótársa a magánrendelőjében egyébként :)

Pécsre járok a jogi karra, igazságügyi ügyintéző szakra, aztán ha lesz időm akkor befejezem végre a jogot is, mert korábban abbahagytam (munka mellett nem ment).

Én mindig úgy gondoltam, hogy akkor jön a babám, amikor jönnie kell. Nem védekeztünk túlzottan évek óta,de amikor azt mondtuk, hogy most már jöhetne, akkor jött Nórim. Most a tesó ugyanígy. :) Remélem vele is olyan simán megy minden, mint Nórival.
andi1982
 
 
 
 
 


Viki, Noémi! :lol: :lol: :lol: Nálunk is az Alíz a nyerő :lol: :lol: :lol:

Noémi, köszönöm, hogy megnyugtattál a tünetmentességgel kapcsolatban, a dokinőm is azt mondta, hogy szerencsés vagyok, hogy igazából semmi tünetem nincsen és örüljek neki nagyon :-)

Viki, már voltam ezen kívül kétszer is UH-n, csak akkor még nem volt szívhang!

Most értünk haza a dokinőtől és láttuk már a kis fejét ahogy forgatta jobbra-balra, a két kis kezét és mozgatta, a lábát nem láttuk még deee ÉÉÉÉSSSSS a szívét hallottuk!!!!

Az ülőmagassága 20,1mm és minden rendben van.

Hát most nagy vonalakban ennyi, sajnos én nem tusok szlennelni, pedig szívesen megmutatnám a képeket.... :roll:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: