Új privát üzeneted érkezett!

Ildi,
jobbulast...

Az jutott eszembe, hogy Judy panaszkodott a hanyinger hianyara...

Nalam mar teljesen jo a helyzet napkozben, csak este van egy kicsi... ugyhogy kitartas lanyok!!!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok,
Veronika,
a megfázás nem befolyásolja a genetikai vizsgálat eredményét, de azért jobbulást Neked!
Szuper, hogy csökken a hányinger, ez nekünk is reményt ad :lol:
Várunk a hírekkel :lol:

Ildi,
akkor mégsem bírtad a melót a héten, ahogy tervezted, jól tetted hogy táppénzre mentél, pihenj sokat.
Halkan én is panaszkodom, én is utálom ezt a hányingert, szenvedek. :oops:
Estére végem, és semmi nem segít :shock:

Üdv: Magnoli

Kép
Kép
magnoli
 
 
 
 


Na, hat nem lett tul jo a kombinalt, kell majd 4 het mulva ujabb vervetel es 6 het mulva ujabb UH.

Rossz 150 alatt
Koztes 200-1000
Jo 1000 felett

Nekem 220.

Az UH tokeletes, de a 2 hormonbol a veremben egyik tul sok a masik tul keves...

Koromnal fogva 175-rol indul, igy vegulis az eredmenyek javitottak fel 220-ra...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 

 
 

Ja es 70%-ra lanynak mondta, de azt mondta meg ne eljem bele magam. A kovetkezo, 18 hetes UH-n fogja tudni biztosra mondani :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Judy: Nagyon sajnálom a történteket és kívánok mielőbbi egészséges babavárást!

Magnoli: Az 1. időpontunk május 12. volt, de a legutolsó uh. szerínt 5 nappal kisebb a babyke, így az uj szülési időpontunk május 17.
Az én munkaköröm elég nehéz és terhességre nézve veszélyes, ezért amint kiderült, elmentem 1 hónap táppénzre. Idekint nagyon védve vannak a terhes nők, és kötelesek könnyített munkát adni, amit kaptam is. Most irodában "takarítok". Ami azt jelenti, hogy lébecolok, eszek iszok amit akarok és sétálgatok az "eredeti" takarítónő mellett. Betöltött 16. héttől pedig mehetek anyaságira. Ami azt jelenti, hogy ugyanugy jár a fizetésem, csak itthon ülök érte :)

Veronika: Jaj olyan jó neked!!!!! a 70% elég közel van a 100%-hoz!!!! :)

Én is már annyira szeretném tudni a nemét!!! :lol: Valójában kislánynak érzem.....de sose tudni... Végülis bármi is lesz nagyon fogok neki örülni, és fő az egészség! :)

További szép babavárást mindenkinek! :)
dina1985
Ausztria
 
 


Sziasztok!

Judynál nincs új hír? Arra gondoltam, ha a méret rendben van, talán a doki épp csak bénázott, hogy nem találta a szívhangot. Persze függ a géptől is és a dokitól, csak úgy reménykedem benne...

Anyukák, az émelygés már nálam sem játszik, bár a 6-9 héten azért reggelente elég jellemző volt. Szerintetek para vagyok vagy para vagyok?? Sőt, gyakorlatilag kétségbe vagyok esve... Próbálom nyugtatni magam, de én is a 10. hétben vagyok, ez olyan rémisztő. DE NEM ÉS NEM, MIDNEN OK LESZ!!! Az önszuggesszió segít, ugye?

Szóval biztos kínkeserves lehet az állandó rosszullét, de mégis áldás, úgyhogy örüljetek neki!

Veronika, kislány!! Persze még változhat, de Pálmi örülni fog, édesek lesznek majd ketten és szuper lehet egy lánytesó, ha viszonylag kicsi a korkülönbség. Nekem öcsém van, imádom őt, de persze gyerekként nem sokat lógtunk együtt. Szóval a nővér-húg nem rossz felállás!

Az értékek nekem még nem mondanak semmit, de ha javítottál rajta, akkor azért az jó hír, nem?

Nekem ma megvolt az első vérvételem, de én általában elég jól bírom - mondhatni élvezem :D - úgyhogy most sem volt ájulás, rosszullét.

Jobbulást kívánok a betegeskedőknek!!

b.
bozza
 
 


Nálam a nemét illetően sok megérzésem nincs, de kipróbáltam a gyűrű teszte, aszerint fiú. A kínai horoszkóp szerint is fiú, sósat-savanyút kívánok, aszerint is fiú. Kívéncsi vagyok, bejönnek-e a jóslatok! :)

Nem tesztelnétek ti is? Később összegezzük az eredményeket és tudományosan bizonyítunk, avagy cáfolunk. :lol:
bozza
 
 


Bozza: Én a kínaiban azért nem bízok, mert ismerőseimmel direkt leteszteltem és 90%-ukra nem igaz, amit megadott nemt.
Édes-vagy savanyú...hmmmmm nálam ez fura, mert van amikor édes kell, de már azonnal, van amikor meg pl. azért főzök pörköltöt, hogy savanyúságot tudjak enni hozzá :)

Remélem nem az a fajta leszek aki mézzel eszi a savanyú uborkát :) :D :)
dina1985
Ausztria
 
 


Most csak mobilrol lefekves elott, holnap bovebben reagalok!

Bozza,
Azert irtam oda a referencia ertekeket, hogy legyen mihez hasonlitani, de valoszinu nem voltam eleg egyertelmu.

150 alatt rossz az eredmeny, akkor kell a hasszurka...

200 - 1000 kozott tovabbi vizsgalatok javasoltak (negyes teszt)

1000 felett jo

Nekem 220... epp az aljat surolja... igy megyek majd a negyes tesztre is...

Jo ejt, holnap irok!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Szóval itthon vagyok.
Tegnap eljutottam nagy nehezen a háziorvoshoz, most ki is írt, nov. 5-i éten kell visszamennem hozzá, hogy hogyan is vagyok. Csak remélni tudom, hogy addigra már sokkal jobban leszek! Amúgy tegnap sokkal jobb volt itthon, ez valószínűleg abból fakad, hogy nem kell korán kelnem, úton lennem, mh-en teljesítenem, ott nem lehet pihenni, nem iroda vagy bolt, ahol elvonulsz... szóval sok tényező van... persze estére már nem voltam jól, de legalább nem hánytam, már ennek is örülök :roll:

Veronika, jó hogy túl vagy a vizsgálaton, az már annyira nem, hogy menni kell a négyesre is, de legalább utána jársz. Jó hogy nappal jobban vagy, nekem ez ideális állapot lenne, tudnék melózni, este kidőlnék :lol:

Magnoli, hát nem bírtam, amúgy a háziorvos sem tudott semmit mondani, annyit mondott, hogy szedjek B6 vitamint, de azt szedtem egy ideig és nem segített.

Dina, akkor ez laza, így ki lehet bírni a munkát :lol: 8) Kislánynak érzed vagy kislányt szeretnél?
Első terhességnél én nagyon szerettem volna lányt, párom fiút, most úgy vagyunk, hogy nekem mindegy, párom fiút :roll: Viszont van egy megérzésem, és az az, hogy fiú... azt is rögtön megéreztem, hogy terhes vagyok, nem tudom miért, szóval lehet beválik, de addig még sokat kell várni :?

Bozza, ne aggódj, ez a parázás mindenkiben benne van, valakinek nagyobb rá a hajlama (pl. nekem), de úgyis úgy lesz, ahogy lennie kell. Én hiszek abban, hogy mindennek megvan a miértje és ha valami történik, annak úgy kellett lennie olyan okok miatt, amit nem értünk. De persze nem lesz semmi gond, erre kell gondolni!
Én most jelentkezek be jövő hétre vérvételre, hát én nem élvezem, de muszáj.
Gyűrűteszt és hasonlók, nem hiszek benne :lol: A jóslatokban és babonákban sem hiszek, hogy mit kívánunk, ég-e a gyomrunk, milyen formájú a hasunk ... és ehhez mérten milyen nemű a gyerek, ezek babonák.

Mit szóltok ehhez az időhöz? Hétvégén lehet hogy szánkózunk :shock:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok,
Veronika,
gratulálok a genetikai vizsgálathoz, és a Kislányhoz!!!! :lol:
A 70% az tényleg majdnem száz, nekem Olival 80%-ra mondták hogy fiú, amikor számomra is egyértelműen látszódtak a jelek... (Szerintem 100-at csak szüléskor mondanak?...) :lol:
Pálmi mit szólt a hugihoz?
Ez a számolás nekem új, Olival a vérvétel és Uh után a bizonyos betegségek valószínűségét adták meg.
És ha az életkorod miatt 175-ről indult az érték, akkor milyen csodával lehet elérni az ezrest???... (Mellesleg nem tűnsz éppen hajlott korúnak a képed alapján :lol: )
Mivel az Uh tökéletes lett, szerintem nincs ok az aggodalomra, de ha javasolták, inkább nyugtasson meg a következő vizsgálat, én is megcsináltatnám a helyedben.
(Nagyon drukkoltam, de csak mobilon tudtam követni az eseményeket...)

Dina,
az új számolásotok szerint csak 2 nap különbség van a babáink között :lol:
Nem csinálsz vonalzót?
Jó hogy tudod kímélni Magad, szerencsés a munkahelyed!
Kíváncsi leszek, hogy bejön-e a kislány-megérzésed :lol:

Bozza,
hahó, nem idegeskedünk feleslegesen, minden rendben lesz, így állunk hozzá!!!! :lol: OK??
Ha meg mégis gond van, ráérünk akkor aggódni...
A rosszullétekből nem kell semmiféle következtetést levonni, nekem Olival a mostanihoz képest alig volt, és minden rendben vele, egészséges Csemete!!!
Te élvezed a vérvételt, ilyet se hallottam, hát akkor a szülés igazán nagy flash lesz a számodra :lol: :lol: :lol:
Próbáltál már vonalzót csinálni?

Ildi,
jól tetted hogy pihensz, látod segített is kicsit :lol:
A B6 sajnos nekem sem használ, de még mindig szedem... Már ájulásig is majdnem eljutottam többször, így én se tudnék dolgozni, szerencse hogy itthon vagyok Olival... (Bocs a sok nyávogásért, amúgy nem szoktam...)
A babonákban, és egyéb "jelekben" én sem hiszek, a megérzés is csak egy vágy (nálam kislány)... :lol:
Szóval te fiút érzel :lol:
Hétvégére tényleg előkerülhet a télikabát... Frankó, kedden még napoztam :lol: :lol:

Üdv: Magnoli

Kép
Kép
magnoli
 
 
 
 


Sziasztok lányok,
ma már hangom sincs... egyre jobb :D Érdekes volt, mikor a főnököm felhívott... aztán inkább sms-ben folytattuk a beszélgetést... :lol:

Ildi,
de jó, hogy kiírtak! Remélem a melóban megértik... pihengess!
Havazás... alig várom :D De legalább Pálmi élvezni fogja... :)

Dina,
jó a munkahelyed :D

Bozza,
Mikor mész legközelebb babát kukkolni? Az megnyugtatna...

Igen, mi mindannyian lányt szeretnénk, Pálmi is :)

Vérvétel: én rendszeresen rosszul lettem (egyszer el is ájultam) vérvétel után. Mióta megtudtam, hogy vizet lehet inni előtte, azóta semmi bajom... kár hogy ezt nem mondják el, úgy tudta meg anyukám valahonnan, nála is ez volt...

A kínai Pálmira stimmelt, és ha tényleg lány, akkor a mostani babára is stimmel :)
Amúgy épp pár nappal előtte volt a váltás, aug 9 előtt fiú lett volna, de úgy tippelem kb. aug 12-13 körül volt a fogantatás, az meg már lány :D
Én szeretek ilyenekkel játszani, megnézek minden hülyeséget :) Persze nem veszem véresen komolyan, de ha bejön, akkor tök jó :D

Na most megcsináltam a gyűrű tesztet is... :) Az is lányt jelez... ha nem az lesz, akkor megharapom a... a... a gyűrűkészítőt! :lol:

Sósat kifejezetten nem kívánok, sőt mindent sósnak érzek... mondjuk édeset se kívánok... :D Savanyút azt igen, elfogyott már 3 üveg csemegeubi és lassan egy üveg cékla mióta terhes vagyok :)

Most amúgy én is lányabbnak érzem - eddig ugye fiúnak éreztem az előző UH után, mert olyan kis masszív volt - most meg tök kis vékonyka... :) Megdícsérték a csodás lábait :) A vicces az, hogy Pálminak is mindig a lábától volt elájulva az UH-s :) Úgy látszik az én gyerekeim ilyen széplábúak :lol:

Magnoli,
a következő - 18 hetes - UH-ra ígérte biztosra a nem-meghatározást :)

Amúgy nekem is ez ugrott be, hogy ha a korom miatt 175-ről indul, akkor egyáltalán el lehet érni az 1000-et? :D
Ezek az arányszámok, csak azt is jól lehagytam... tehát 1:220-hoz az esélye a Down-kórnak... a többi kórra jó volt az érték.

Amúgy 38 vagyok, de ez a szám még nekem is furcsa, nem érzem magam közel se ennyinek :D

Én is azt gondolom, hogy a jó UH az fontosabb, mint hogy 2 hormon szintje nem tökéletes... utánanéztem ma egyébként, az egyik 1.7 alatt jó, az nekem 1.9, a másik 0.6 felett jó, az nekem 0.45. Szóval nem olyan veszélyes.

Van egy barátnőm, gyereket akart, mondták hogy olyan alacsony a hormonszintje, hogy mérni se tudják... kezdje el szedni a hormontablettát miután megjött a havija... várt, várt, de nem jött meg... terhes volt :D Szóval a hormonokról ennyit :D Az is csak egy átlag érték hogy mennyinek kellene lennie... aztán egyénileg eltérhet...

Keresgélés közben akadtam Judy egyik hozzászólására az előző terhességéből, neki majdnem ugyanezek az értékei voltak, aztán semmi baja nem volt az előző babájának... úgyhogy nem izgulok, de természetesen megyek a négyes tesztre.
sz.veronika
 
 


Veronika,
jobbulást a torkodnak, érdemes lenne fül-orr-gégésznek megmutatni, ha már hangod sincs!! Főleg a Babád miatt...
Plusz meleg tea, méz, de előbb doki!...
Ja, így már értem, hogy arányszámokat kaptál Te is...
A Down-nál azért szoktak lenni Uh tünetek, de ha csak szép lábakat láttatok :lol: , akkor talán nincs olyan nagy gond... majd a következő vizsgálat megnyugtat, addig is türelem!...
Tetszik, hogy mostmár minden kislányos irányba mutat :lol: :lol:
Ó, én a 38-at nem tartom vészesnek, főleg mivel 28-nál nem gondoltalak többnek :lol: :lol: :lol:

Üdv: Magnoli

Kép
Kép
magnoli
 
 
 
 


Igen, most épp minden kislányos irányba mutat :lol:

Anyukám szokta mondani, hogy ne éljem bele magam ebbe meg abba... de én nagyon könnyen tudok váltani, nem visel meg, ha mégsem az lesz... így aztán nincs értelme nem beleélni magam, mert attól jó kedvem lesz, és ha mégsem lesz az, attól még nem leszek letörve :)

Mivel lázam nincs, szerintem olyan nagy baj nem lehet. Inkább pihenek, nincs kedvem ma is kimozdulni... páromat is rávettem, hogy menjen el Pálmiért az oviba, úgy érzem a fekvés többet ér most mint a doki.

Anyukámnak komoly lázas betegsége volt a húgommal terhesen, Czeizelnél volt vele, de teljesen megnyugtatta...

A patikában kérdeztem még korábban, azt mondták, hogy csak a lázat kell csillapítani, más tünet - orrfolyás, torokfájás - jobb ha kezeletlen marad (persze ha gyulladas akkor nem), mert a gyógyszer többet árt.
Volt már ilyen életemben, hogy elment a hangom, ez max 1-2 napig tart, érzem, hogy a trutyi most a hangszálaimon csücsül, ennyi az egész...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Ja és igen, orrcsont és nyaki redő teljesen rendben, úgyhogy szerintem sincs ok aggodalomra! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika,
a gégegyulladás -ha azod van- nem tréfadolog... :oops:
Attól még hogy nincs lázad, az nem jelenti azt, hogy nincs gond, de megértem, hogy a rosszullét miatt nem akarsz menni. :shock:
Azért, ha a hétvégén nem javulsz, mégis javasolnám, hogy lásson doki. Ijesztgetni nem akarlak...
Segítenék:
A patikában butaságot mondtak, igenis vannak ilyenkor alkalmazható antibiotikumok (ehhez kell a doki receptje), sőt a váladékot kifejezetten el kell távolítani, ezért javasolt orrcsepp használata, mellé toroköblögető (pl. Chlorhexamed), naponta 4-5x is.
(Amúgy ez utóbbit a fogorvos barátnőm is szokta javasolni várandósság esetén hetente többször szájöblögetésre megelőzésképpen.)
Plusz párásítás (jó ha van otthon párásító a fűtésszezonban a gyermekek miatt különösen), hidegpára vagy inhalálás formájában.
Még szedhetsz Kálcium pezsgőtablettát 3x1-et (ez jót tesz a Babó csontképződésének is), ha lehet a C-vitaminosat vegyed.
És utolsóként, de fontos még: sok-sok folyadékot igyál, ez segíti a váladék felszakadását.
Ha nem javul a helyzet, ACC-t vagy valamilyen köptetőt is kéne alkalmazni.

Jobbulást, mesélj majd, hogy alakulsz :D

Üdv: Magnoli

Kép
Kép
magnoli
 
 
 
 


Magnoli,
Koszi aranyos vagy :)
Persze, ha hetfoig nem javul azert elmegyek... most sok ismerosomnek van hasonlo...

Tudom hogy van terhesen szedheto antibiotikum, de nem hiszem hogy az kellene.
A gyogyszertaras is azt mondta, hogy kiveve gyulladas, mert azt kezelni kell... o csak ilyen kis egyszerubb megfazasra mondta, nem komolyabbra...

Amiket csinalok: hagyma es kamillatea, mez, aloe, es van so ionizatoros keszulek, az nyomatja a levegobe... meg persze Elevit... ja es sal a nyakamban :)

Lenne meg 1-2 otletem, fekete retek, citrom, stb. de nincs senki aki hozzon... talan majd holnap.

Chlorhexamed-rol eszembe jutott, hogy van itthon Listerine, az jo brutal, gargalizaltam is vele most gyorsan.

Amugy nekem a homeosok be szoktak jonni, latom itt tobbeknek nem. Az a baj, hogy van egy csomo feltetel hogy mukodjon, es ezekrol altalaban nem tudnak az emberek, csak annyit, hogy elotte-utana 20 percig enni -inni nem lehet, meg mentolosat... ennel viszont tobb az amire oda kell figyelni, es valoszinu ezert nem hat...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Igen, nagyon jó munkahelyem van és imádok ott lenni! Nagyon nagy szerencsém volt tavaly mikor kijöttünk, én szó szerint 0 némettel, és legmerészem álmomban sem gondoltam volna, hogy 1 hónapon belül bejelentett munkahelyem lesz.

Veronika: Mielőbbi gyógyulást neked és próbálj meg minél többet pihenni!

Hjajjj, nekem a tegnapi nap szinte kiesett :D (Itt tegnap volt ünnepnap) Reggel felkeltem, hányás, reggeli, vissza alvás, délután felkeltem, ettem, alvás, késő délután felkeltem, ettem alvás reggelig :D Mondtam a férjemnek, hogy én igy ünnepnapozok :)

Vonalzót sikerült megcsinálnom, viszont itt a profilomba hiába beillesztem, meg engedélyeztetek mindent, meg berakom aláírásnak,stb.... nem menti el a változást. Nincs is olyan, hogy mentés. Utánna ha kilépek és vissza, minden visszaáll az eredetire, mintha nem csináltam volna semmit :(

Megyek, mert szeríntem mindjárt jön Vuk :)

További szép babavárást mindenkinek :)
dina1985
Ausztria
 
 


Ezt még gyorsan, mert elfelejtettem:
Hááááááááááát szívem vágya egy kislány lenne, lehet ezért is érzem annak. De egyáltalán semmilyen szomorúság nem lesz bennem, ha kiderül majd, hogy kisfiu.

Fő, hogy egészséges legyen.
dina1985
Ausztria
 
 


Dina,
Akkor jo kis napod volt tegnap :)

A lanyom meg lehet terhes... mai napi "ebedje": turo rudi, csemegeuborka, joghurt. :shock: :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika: És nem volt semmi gyomorrontás? Ezek után kiváncsi leszek a vacsorájára :D :D
dina1985
Ausztria
 
 


Sziasztok,

Túl vagyok a műtéten, borzalmas volt. Végigbőgtem a 2 napot a kórházban. Még a műtőben is sírtam, persze jól leszúrtak, hogy nyugodjak már meg mert bedugul az orrom a műtét alatt. Hát köszi, mintha olyan könnyű volna. Utána semmit nem éreztem, fizikai fájdalom semmi, volt-nincs....ennyi volt egy élet. Még vérezni is alig vérzek. Nagyon nehezen viselem, nehezebben mint gondoltam. Hiába a 4 gyerek, nem pótol egy másik emberi életet. Csak az üresség és a gyász maradt. Szörnyű, semmihez nincs kedvem, se tanulni, se semmi....csak arra várok felébredek ebből a rossz álomból és vége az egésznek. Azt hiszem hosszú idő kell ahhoz, hogy feldolgozzam. :oops: :oops:

Nektek nagyon boldog babavárást kívánok és örüljetek a rosszulléteknek.

Sziasztok.........

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, jaj istenem, nagyon sajnálom! :cry: Sok kitartást, gyors regenerálódást kívánok, az idő biztos segíteni fog, és a gyerekek adnak erőt majd, ebben biztos vagyok!

Veronika, hogy vagy? Hangod visszajött már? Hányingerrel hogy állsz?

Dina, kitartást a rosszulléthez! Én már nagyon magam alatt vagyok miatta, egyszerűen nem tudok hozzászokni vagy alkalmazkodni hozzá, lever a lábamról :roll:

Magnoli, te hogy vagy?

Nekem vannak nagyon rossz napok és rossz napok :roll: Pénteken 5-től feküdtem, sikerült hányni is, utána feküdtem estig és este is sikerült hányni, azt mondjuk tudni kell, hogy egész nap szinte semmit se ettem, csak sajtos rudat és pirítóst, valószínűleg a gyomromnak nem tett jót, de van, amikor mindegy, hogy mit eszek-iszok-csinálok, hányinger van durván.

Holnap reggel megyek vérvételre és EKG-ra az Uzsokiba, remélem kibírom éhgyomorra! :shock:

És az idő is fantasztikus, igazán megkoronázza a hangulatomat :wink:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok,
Judy,
nagyon sajnálom, rettenetes lehetett amin átmentél, az angyalkád sajnos nagyon beteg lehetett...
Osztozom a fájdalmadban és jobbulást kívánok minden téren! :cry:
Drukkolok hogy az élet kárpótoljon majd ahogyan szeretnéd...

Üdv: Magnoli

Kép
Kép
magnoli
 
 
 
 


Veronika,
gratulálok, hogy ilyen fiatalon mindjárt nagymama is leszel :lol:
Jobban vagy már?

Dina,
ha beillesztetted a vonalzó kódját, és beállítottad a megjelenítést is, akkor a lap alján, a beállítások alatt legalul kattints az "elküld" feliratra, akkor elmenti a változtatásokat. Ha enélkül kilépsz, akkor nem menti el az új vonalzót.
Drukk hogy kislányotok legyen :lol:

Ildi,
sajnálom a rókázást. :oops:
Ennek ellenére próbálj enni, ha kis adagokat is egyszerre, de erőltesd picit amit leginkább szeretnél, mert anélkül még több hányinger jön :shock:
Köszi kérdésed, én is cudarul vagyok, tegnap eljutottam a nagy fehér kagylóig is, de eddig csak öklendezés sikerült :(
Már nagyon fáraszt, bízom benne, hogy a 12. hét enyhülést hoz majd...
Hú most látom, hogy Neked még addig is több időd van, szegénykém, kívánom hogy javuljon a gyomrod!

Üdv: Magnoli

Kép
Kép
magnoli
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy: Mégegyszer nagyon sajnálom és mielőbbi egészséges babavárást!!!!!!!!!

Nusildi: Köszi, hálistennek én már letudom egy gyors reggeli hányással, és utánna telljesen jól vagyok!
Kitartás, hamarosan te is jobban leszel majd!!!!
Én is a 9. hétig voltam elég cefetül egész nap, aztán egyik napról a másikra beállt, hogy reggel hányok és kész. Ugyhogy drukk neked!!!!!!!

Magnoli: Megcsináltam amit mondtál, majd most kiderül, hogy sikerült e?! :D Óóóóóóó és igen, SIKER!!!!!!! köszike mindenkinek! :D

Kép
dina1985
Ausztria
 
 


Dina,
nem lett gyomorrontása Pálminak :D Vacsira palacsinta volt :) Kikönyörögte :)

Judy,
örülök hogy jelentkeztél és túl vagy a műtéten!
Nekem ugyan nem volt hasonló, de akikkel beszéltem mind azt mondták, hogy hónapok kellettek mire visszatértek a régi kerékvágásba... de persze soha nem felejtik el, megemlékeznek erről a gyermekükről is...

Gyerekek hogy kezelik?

Ildi,
Köszi kérdésed, hangom már van, de még hallani rajta hogy nem tökéletes, meg még enyhén fáj is. Hétvégén Pálmi miatt egyáltalán nem tudtam pihenni, regenerálódni, talán ma...

Hányinger: napközben már alig, este 8 körül kezdi és erősödik fekvésig... jó lenne már ezt is elhagyni...

Én is azt javasolnám mint Magnoli, hogy ha rosszul vagy, akkor egyél pár falatot... tudom, erre vágyik az ember legkevésbé... én is rögtön eszem, és utána jobb. Persze nálad nem tudom, mert te ki is hányod... mindenesetre egy próbát megér...

Drukkolok a vérvételhez!!! Inni ihatsz vizet előtte!!! Sőt kifejezetten jobban bírja az ember úgy!

Magnoli,
Sajnálom, hogy te is rosszul vagy még, reméljük pár nap és javulni fog a helyzet!!!

Jövő héten meg már UH, igaz? :)

Dina,
nagyon szép a vonalzód! :)
Akkor te a klasszikus eset vagy, reggeli hányással :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok,
Dina,
ügyes voltál, szép a vonalzód :lol:

Holnap megyek az utolsó ultrahang vizsgálatra a genetikai előtt, izgi lesz...
De ha ott minden rendben, akkor már egyenesben vagyunk... :lol:

Üdv: Magnoli

Kép
Kép
magnoli
 
 
 
 


Sziasztok!

Túl vagyok a vérvételen, EKG-n. Bírtam éhgyomorra, de amint levették a vért, már tömtem magamba a diós búrkiflit :oops:

Amúgy 2 napja aránylag jól vagyok. Persze tennem kell érte, figyelnem kell az evésre. Amit írtok, tartom, eszek folyamatosan, azzal nincs gond, 2 óránként kajálok és most figyelek a folyadékmennyiségre is. Nekem ez a probléma, hogy képes vagyok ellenni napi fél liter folyadékon is. A tejes kávét is iszom, hogy ne fájjon a fejem.
Magnoli, egy héttel előbb vagy mint én, igen, úgyhogy még nem könnyebbültem meg :roll:
Jó neked, hogy már mész az UH-ra.
Én is úgy szeretném látni, hogy minden rendben van. Olyan sok borzalom történik (itt is, a mi fórumunkban...) és én képes vagyok mindig a legrosszabbra gondolni :? Nekem nov. 13. a köv. UH és az még marha messze van...

Veronika,köszi a drukkot a vérvételhez, vittem vizet, de nem volt vészes, inkább utána a fájdalom a karomban, most is fáj, mint egy erős izomláz. De ez a legkevesebb, inkább száz vérvétel, mint a hetek óta tartó rosszullét.

Amúgy így itthon egész más, így elviselem, amikor dolgozni kellett menni reggelente, akkor iszonyat volt. Csak nem tudom, mit fognak szólni bent, hogy még mindig itthon maradok, mert ha nem leszek jobban, akkor jövő héten se megyek még. Jövő hét közepén megyek vissza a háziorvoshoz amúgy.

Most ráadásul itthon vagyunk Lottival, mert őszi szünet van és nem kértem összevont ovit, nagyon élvezi, hogy ketten vagyunk, eszünk-iszunk-tévézünk-alszunk :lol:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok Kismamik!

Örülök, hogy kezdtek javulni - rosszullétügyileg és betegségügyileg is.

Judy... kitartást neked. Az üresség és a gyász sokáig marad, senki sem pótolhatja azt, akit elvesztettél, hiszen minden baba egyedi és megismételhetetlen. De valami miatt ő most úgy döntött, hogy nem szeretne megszületni. Ezt a döntést el kell fogadni és hidd el, idővel el is lehet fogadni. Minden olyan elcsépelt, amit ilyenkor mondani tud az ember, de... veled érzek és remélem, hogy mielőbb visszatalálsz az életedhez.

Nálam a néha-émelygések is elmúltak, helyette gyakran fáj a fejem, egész nap, csillapíthatatlanul. Nem voltam soha fejfájós, de valami nyűg nekem is kijár! :roll: Ildi, azt mondod, a kávé segíthet? Nagy kávés voltam, de mióta terhes vagyok, valahogy nem kívánom, nem ízlik, nem hiányzik. Lehet, hogy legközelebb megpróbálom. Bár kicsit attól tartok, inkább vérnyomásprobléma lehet, mert lüktetően fáj. Majd igyekszem kideríteni.

Azt olvastam, a fejfájás is fiús jel. :D Amúgy félre ne értsetek, a legkevésbé sem vagyok babonás, nem is hiszek a tippelgetésben, csak viccesnek találom a jelek "elemzését". :D

Ildi, de jók lehetnek ezek a csajos napok Lottival! Ősziszünet, nyami! Hát nekem sem hiányozna a munka, de sajnos más nem csinálja meg helyettem, szóval ha itthon is maradnék egy napra - pl amikor már reggel fejgörccsel ébredek - másnap csak még több lenne, nem éri meg. :roll:

Veronika, köszönöm a magyarázatot, így arányszámokként már én is értem. Kezdek belejönni! :wink: Szerintem sem olyan sok a 38, rengetegen szülnek ilyenkor. Sőt. Kicsit frissíthetnék már a korkockázat arányszámait, nemde?

Én jövő hétfőn megyek a 12. heti UH-ra (ezt hívják genetikainak, vagy a 18. hetit?), már csak hétszer kell aludni. :) Igazság szerint szétizgulnám magam még addig, de beszereztem egy angelsoundot és ma reggel - harmadik nekifutásra - megtaláltam a kis Pupák szívverését, juhhé! :lol: :lol: Nem vagyok egy kütyü rajongó és igyekszem nem túlaggódni a dolgokat, de gyenge voltam és nem tudtam ellenállni. :oops:

Magnoli, holnap UH, szuper! Nálatok adnak képet? Most biztos megint hülyeséget kérdezek, de azt írtad, hogy a genetikai előtt az utolsó UH. A genetikai alatt a kombinált/integrált tesztre gondolsz? Vagy...? Ti melyik verziót kéritek alapból? Ha jól értettem, az egyik 9.000, a másik 30.000 HUF? Elég nagy a különbség, mit érdemes? (én 30 vagyok...)

Mellékelem a vonalzót, én látom rdnesen, de szóljatok, ha ti nem!

Szép estét mindenkinek!

b.

Kép
bozza
 
 


Magnoli,
várjuk az UH élményeidet! :)

Ildi,
örülök, hogy egész tűrhető volt a vérvétel :) Érdekes ez a karfájdalom... mindig szokott lenni?

Annak is örülök, hogy a két óránkénti evéssel és több ivással aránylag jobb a hányinger.

Gondolj arra, hogy minél több rosszat hallassz magad körül, neked annyival csökken a kockázat, hogy beüt valami... /és itt most elnézést kérek a Judytól és Goofykától... :( /

Bozza,
Több folyadékot próbálj inni fejfájás ellen.

Legközelebb megpróbálok érthetőbben írni, hogy elsőre érthető legyen annak is, aki még nem tudja minek kell lennie az adott vizsgálatnál :) Én vagyok azt hiszem a rangidős, én fogok először átesni mindenen :)

Szívverés hallgató: szerintem megnyugtató. Én se vagyok parázós, de már megfordult a fejemben. De csak azért mert létezik :D

Én úgy értelmeztem, hogy a kombinált tesztet érdemes megcsináltatni, az jobb, mint az integrált (azt ne kérdezd miért :) )

Ez magánban 30.000 Ft (a genetikai UH + vérvétel + kielemzés), és 9.000 úgy, hogy ha TB-sen csináltatod az UH-t és a vért is ott veszik le és küldik el elemzésre. De hátha valaki jobban ért itt ehhez, én erre jutottam az össze-vissza utánaolvasások kapcsán.

És még azt hallottam, hogy azért is érdemes a kombináltat megcsináltatni, mert ha az jó, viszont majd a 16-ik heti vérvételnél az AFP rossz, akkor nem számít, mert a jó kombinált felülírja.

Én úgy tudom (de majd kijavítanak, ha nem) hogy 3 genetikai UH van, 12, 18 és 30 hetes korban.

Én nem látom a vonalzódat... :(

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok,
most csak gyorsan írok a vizsgálatról, később bővebben.

Megjöttem a 11 hetes ultrahang vizsgálatról, és MINDEN RENDBEN!!!!
Nagyot nőtt a Babánk, már majdnem 5 centiméter az ülőmagassága, és a buksiátmérője 2 cm! :lol:
Sietni kellett, mert rengetegen voltak, de a lényeg, hogy egészséges, jó méretű és megvan mindene ami kell :lol: :lol: :lol:

ÉÉÉS: vasárnap este óta (a 11. hét lezárásakor, azaz a 12. hét megkezdésével) csökkent végre a hányingerem!!!!
Igaz, csak hangyányit javult, de én már ennek is örülök!!!
Úgyhogy kitartás minden hasonló cipőben járó kismamának, van remény :lol:

A kombinált teszt 11-13 hetesen ultrahang vizsgálatból és vérvételből áll. Ezeket összevetve adnak kockázati értékeket a bizonyos diagnózisokra. (Az Istenhegyin ez 30 e Ft).
Az integrált teszt azt jelenti, hogy megtörténik az előbb említett vérvétel, majd a 15-18. héten újabb vérvétel, ennek a kettőnek az elemzésével adnak kockázati értéket (9e Ft).
Nekem Oli kombináltjánál azt mondták, hogy olyan jók az eredményeim, hogy nem javasolt a további vérvétel.
Vagyis a jó és egyértelmű kombinált teszt eredménynél nem fontos a további vérvétel (integrált teszt).
Hogy bonyolítsam a képet, van még a négyes teszt is, annak aki 14 hetesen megy először vérvételre, de ezt nem részletezném, továbbiakat az Istenhegyi Géndiagnosztikai Központ honlapján olvashattok...

Üdv: Magnoli

Kép
Kép
magnoli
 
 
 
 


Magnoli,
Gratulaaa! :)

Hm, akkor itt valami fogalomzavar van, mert nekem az Istenhegyin mondta mult heten a genetikus, hogy a kombinalt tesztemet kovetoen szukseg van a negyes tesztre is... hacsak nem elrontotta a kifejezest...

Es amit a 9.000-rol irtam az pl. a mi korhazunkban igy van. A Tb ugye nem csinal kombinaltat, de a vert leveszik es elkuldik a maganlaborba, illetve az UH-t tb-sen megcsinaljak, ezert csak ennyi 30 helyett...

De tenyleg ajanlatos az Istenhegy honlapjan elolvasgatni...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Eros, gorcsos fejfajasom van es hanyingerem 11 ota (pedig en se vagyok fejfajos...) :(

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika,
a hidegfront miatt lehet, Algopyrint próbáltál?
Nekem az segített, 3-4 napja minden nap be kellett vennem egyet :(
Holnap jövök hosszabban, addig is jobbulást!!!

Üdv: Magnoli

Kép
Kép
magnoli
 
 
 
 


Magnoli,
Sajna nincs itthon Algopyrin, legutobb azt mondtak, hogy venykoteles. Azt olvasom hogy Panadol az, amit meg lehet, a ferjem elugrik erte munka utan hazafele jovet... azert rakerdez ott is az Algopyrinre...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Óóóóóóóóóóóóóóóóóóóó csajok, olyan jó nektek, ti nemrég láttátok a babócátokat!
Örülök neki, és irigykedem! Még mindíg olyan messze van 20.-a! :(
Örülök, hogy mindenki jól van babaügyileg :)

Kép
dina1985
Ausztria
 
 


Magnoli,
Szívből örülök, hogy minden rendben van nálatok. :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Magnoli, mekkora már a babó, ez szuper!! Örülök, hogy minden jól ment! Méregetem a kezemmel, mekkor az 5 cm és a 2 cm, őrület, hogy milyen nagyok már! Elvileg én is 11+3 naposan megyek, jövő héten.

LÁnyok, köszi a felvilágosítást a tesztekről, szerintem teljes a káosz, de legalábbis mindenhol máshogy megy a dolog. Közben rájöttem, hogy a védőnéni adott valami tájékoztatót, csak akkor még nem nagyon érdekelt a dolog. Szóval a papír is nagyjából azt írja, amit Magnoli: van kombinált teszt (egy vérvétel a 11-12. héten), van integrált teszt (két vérvétel, a 11-12. és 15-16. héten), valamint van négyes teszt (egy vérvétel a 15-16. héten). Az árak persze nincsenek itt, de 9.000-re emlékszem (feltételezem egy vérvétel). UH ebben nincs, magán genetikai honlapokon úgy látom, azzal együtt 30.000. Viszont ha a kórházban megbízható géppel megcsinálják a 12. heti UH-t, akkor talán felesleges 3-4dézni 30.000 pénzért, nem? És ekkor csak a vérmintát kell beküldetni a magánlaborba? Huh, ezt majd jövő héten kiderítem. :D

Amúgy a brosúra a www.fetalmedicine.hu kiadványa. Ha jól látom, ott is van egy csomó infó.

Én már épp aggódni kezdtem a fejfájás miatt, de lehet, hogy ez a durva hideg-melegfront az oka? Nekem is múlt péntek óta tart. A folyadékra mániákusan figyelek, elég sokat is iszom, erre nem gyanakodnék. Illetve az a furcsa, hogy fejfájással kelek és azzal is fekszem, bármit eszek és bármennyit iszom. Gyógyszert még egyelőre nem próbáltam, de nekem a filctollas masszázs segít. :lol: Ez úgy történik, hogy az irodában találtam egy vastagabb flipchart filcet, azt görgetem a homlokomon, halántékon, néha a nyakamon, ahol jól esik. Átmenetileg segít csak, de esetleg próbáljátok ki. :idea:

Dina, nincs kedved beiktatni egy itthoni 12. heti UH-t? Itt Sopronban is van jó (3-4D) magándoki, Győrben pedig a Kyncset dícsérik, állítólag szupermodern berendezéssel dolgoznak. Szerintem kapnál még időpontot és ahogy látom, 10.000 HUF betakarja. Persze csak ha nagyon kíváncsi vagy! :lol:

Ildi, érdekes, mert legutóbb nekem is fájt a karom, nem volt vészes, csak ha ráakasztottam a kézitáskát, éreztem. Remélem, közben neked is elmúlt!

Judy, te hogy érzed magad? Hogy alakulnak a dolgok?
bozza
 
 


Kicseréltem a kódot, most láttok aláírást?

Kép
bozza
 
 


Bozza,
Latom! Cuki a nyuszijaval! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Majd kesobb irok geprol, most csak mobilrol...

A meretekrol jutott eszembe, hogy nem is mondtam mult csutortokon az UH utan, hogy az en babom mar 6.7 cm ulomagassagu volt akkor! A konyv szerint mostanra mar minimum 7.5cm, de inkabb tobb!
Tenyleg lenyugozoek ezek a meretek mar! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Dina,
tényleg fura, hogy kint olyan keveset nézegetik a bébit... de hallottam mástól is...

Nekem 4 hetente nézi az orvosom + még a kötelező genetikai UH-k, amit nem ő csinál... így aztán még sűrűbb... múlt héten voltam a genetikain és jövő héten megyek a dokimhoz... 2 hét különbség van így csak a 2 UH között...

Sőt bármikor elmehetek ha kedvem támad - persze pénzért...

Judy,
hogy vagy és hogy vannak a gyerekek?

Bozza,
filctollas masszázs :D Kössz az ötletet!
Tegnap egy jéghideg almát gurigattam a homlokomon, halántékomon... :lol: Az is jó volt egy kicsit... pont addig, amíg hideg volt és amíg gurigattam... :)

Magnoli,
panadolt sikerült apának hoznia, állítólag ezt is lehet. Algopyrinre itt is azt mondták, hogy vényköteles... legközelebb iratok!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Na, végre sikerült megtalálnom az Istenhegyi honlapján a táblázatot...

Kombinált teszt: (30.000 Ft)
-12-14-ik héten
-UH és vérvételből PAPP-A és Free B-hCG hormonok

1. ha jó az eredmény, akkor csak a sima AFP vérvétel van a 16-ik héten (Istenhegyin ez 6.000 Ft) és genetikai UH a 18-ik héten.

2. ha köztes az eredmény, akkor:

Négyes teszt: (22.000 Ft önmagában, kombinált után csak 12.000 Ft)
-16-ik héten vérvétel: AFP, uE3, free b-hCG, inhibin-A
-18-ik héten UH

A kettőt együtt hívják szekvencia szűrésnek: kombinált + négyes teszt. (42,000 Ft a kettő együtt)

Önmagában a négyes tesztet akkor javasolják, ha nem volt kombinált, ha a kismama már elmúlt 14 hetes terhes. Ez a vizsgálat megegyezik az integrált teszt második felével.

Integrált teszt: (28.000 Ft)
-csak 2 vérvétel, UH nem!
-12-ik héten PAPP-A
-16-ik héten AFP, uE3, free b-hCG, inhibin-A

Ha vérvétel nincs, csak magában a 12-ik vagy 18-ik heti genetikai UH az Istenhegyin 15.000 Ft.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Úgyhogy nagyjából jót mondtunk Magnolival mindketten, csak az egyikünk egyik részét tudta a négyes tesztnek (hogy a kombinált után jön), a másikunk meg a másik részét (hogy ha nem volt kombinált, akkor önmagában is csinálják)

Még onnan a zavar, hogy a négyes teszt vérvétele és az integrált teszt második vérvétele megegyezik.

A szekvencia szűrés (kombinált + négyes teszt), teljes egészében tartalmazza az integrált tesztet, de annál több, mert a 12-ik héten nem csak a PAPP-A-t nézik, hanem egy másik hormont is, illetve ez tartalmazza az UH-kat is)

Na eldugultam, mert tele van velem az oldal :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Nem tudok eldugulni :oops:

Par napja ereztem egy kis rugast, de gondoltam ez meg tul korai, biztos csak valami mas...

Azota viszont ereztem meg parszor es egyre gyanusabb lett... erre most olvasom, hogy tobbedszer szulo nok ilyenkor mar erezhetik! Akkor megis csak a bebike lesz! :D

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok,
be kell vallanom valamit: ma igazán kerge liba módjára viselkedtem...

Ugyanis meséltem Nektek a tegnapi vizsgálatról, ahol mindent rendben találtak, de a doki is sietett, és én is (Olira az Apja vigyázott és már mennie kellett volna dolgozni, ezért már épp haza akart hívni amikor sorra kerültem), és a nagy rohanásban félreértettem egy viccnek szánt félmondatot...
Szóval először nem látta a doki a Picim mancsait, és azt merte kérdezni, hogy nahát hol vannak a kezei?... :lol:
Utána megkereste: a fejecskéje mellett tartotta mindkettőt behajlítva, így nem láttuk oldalnézetből. Mutatta nekem is, hogy ott vannak, de nem tudtam igazán értelmezni a fekete-fehér foltocskákat.
Szóval délutánra letisztult (bezavarodott) bennem ez az egy elejtett mondat, és tiszta ideg lettem, hogy tényleg ott voltak-e a kezecskék?...
Addig-addig szorongtam, hogy felhívtam az Istenhegyi Klinikát, és kisírtam mára egy rákukkolást a Hajdú doktornőtől...
Persze mindenki totál flúgosnak nézett, de én nem akartam végigizgulni a genetikaiig hátralévő egy hetet, ezért nagyon hálás vagyok, hogy a mai rengeteg izguló kismama között szakítottak rám egy kis időt, nagyon megértőek voltak velem...
Még a kombinált teszt előrehozását is felajánlották, de nem akartam fennakadást okozni a sok időpontra érkezett páciensnek, így a tesztet az eredeti időpontban fogjuk megcsinálni.
Lényeg a lényeg: persze hogy megvan a Kicsimnek minden egyes porcikája, egyfolytában tornázott, forgolódott, nyújtogatta a lábacskáit-KEZECSKÉIT!!!
Egyszóval tényleg tökéletes, csak az Anyukája aggódott feleslegesen...
(És a csattanó, hogy nem írnám ide, mi a foglalkozásom, de nagyot nevetnétek, ha tudnátok... De ahogy mondják, a fodrásznak is kócos a frizurája, a cipésznek lukas a cipője...)

Üdv: Magnoli

Kép
Kép
magnoli
 
 
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy mindenkivel rendben minden és a Babócákkal is! :)
Igen éppen áttudnék ugrani egy "hazai" 10.000ft.-os ultrahangra, de az már 20.000 ft. lenne a végére (megtankolni+2 pályamatrica) Ugyhogy ezt kihagyom. :)
De ha az itteni dokinőmet felhívnám, biztosan adna egy időpontot, de nem akarok"aggódós anyuka" lenni. :) Mert ha most elmennék pluszba, akkor ismerve magamat, minden hónapba mennék pluszba :) Viszont Bozza hozzászólása után , felbuzdulva már meg is van rendelve nekem is a magzati szívhang hallgató. Tesómék nov. közepén jönnek ki látogatóba és ők hozzák majd. Ugyhogy remélem ha az meglesz, akkor ha nem is látom majd, de bármikor hallhatom majd.

Veronika: Igen én is olvastam, hogy 2. terhességnél észlelhető már korábban a baba mozgása. Sőtt, olyanokat is olvastam, hogy első terhességnél is megszokott, hogy már a 11. héttől érzik a mozgást. Főleg a vékonyabb testalkatuakra igaz, meg akinek vékonyabb a hasfala.

Kép
dina1985
Ausztria
 
 


Veronika,
látom termékeny napod volt :lol: , írjál sokat nyugodtan, szívesen olvassuk :lol:
Nagy gratula a magzatmozgások észleléséhez, az sokkal nyugisabb időszak, amikor már érzed, hogy mozgolódik a pociban, és nem kell állandóan orvoshoz rohanni, hogy tudd, hogy jól van a Babád... :lol:
Szép nagy már a "rangidős" Babád, a 12. hét után már megvan mindenük, és csak növekedniük kell (de azt igen gyorsan) :lol:
Sajnálom a fejfájást, hú a savanyú almát egyből megkívántam (enni :lol: )ahogy írtad, el is küldtem a Férjemet érte... :lol:
Szóval a fejmasszázs is hatékony, de nekem is csak átmenetileg segít...
Bocsi, nálam nem gond a recept, ezért elfelejtettem, hogy az Algopyrin tényleg receptköteles már... Helyette egyébként a Panalgorynt szoktam használni, mert ugyanaz a hatóanyaga, csak olcsóbb. Jó, ha van otthon, mert lázra is kitűnő.
A Panadol is jó terhességben, csak nekem nem mindig elég...
Látom jól elgondolkodtál a teszteken, érthető, hiszen hamarosan mész a következő vizsgálatra...
Rendes dokid van, hogy bármikor fogad...

Judy,
köszönöm a gratulációt a vizsgálathoz, gondoltam ám Rád, hiszen egyidősek voltak a Babáink... :cry:
Fájhat Neked rólunk olvasni, remélem nem bántalak nagyon az örömködésemmel... :oops:
Hogy vagy, Férjed hazajött már?

Ildi,
örülök, hogy jobban vagy kicsit!
használjátok ki az időt kettesben Lottikával, hamarosan úgyis jön az új kis Trónfoglaló :lol:
Hogy sikerültek a vizsgálatok?
Karod fáj még?

Dina,
tényleg miért nem ugrotok haza egy fizetős ultrahangra, hogy megnyugodj kicsit?
Jól vagy egyébként?

Bozza,
hamarosan Te is láthatod a Kicsikédet!
Látom elmerültél a tesztek között Te is :lol:
Mi kombináltra megyünk jövő héten szerdán.
Igen, mindig szoktam képet kapni az Uh-okon, de persze mindig szólok előre, hogy kérek.
Képzeld az Istenhegyin CD-t is adnak a vizsgálatokkor, amin visszanézheti az ember az egész vizsgálatot, sőt megmutathatja a rokonoknak is, hogyan mocorog a babó :lol:
Nálam jól látszik a vonalzód, klassz lett :D

Üdv: Magnoli

Kép
Kép
magnoli
 
 
 
 


Magnoli,
sejtettem, hogy egeszsegugyi teruleten mozogsz, mert minden problemara volt jotanacsod :)
Panalgorynt koszonom, akkor ezt is beszerzem!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: