Új privát üzeneted érkezett!

szia, még nem voltunk,de tervbe van,a pénz is megvan rá,csak megkéne szervezni,most hétvégén Bécsben voltunk,de csak egy napot,nagyon jó volt. A kicsikéid lassan elindulnak,hogy állnak most?úgyértem bírsz még 2fele menni utánuk?

mó73
 
 


meg birok, mert meg nem jarnak egyedul, na majd akkor kel nagyon osze kapjam magam :D :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


1-2 hónap és szaladni fognak, de amúgy olyan hamar megnőnek.az én ikreim is "most" születtek és már kész nagyok.azt is alig tudom felfogni,hogy már 36 éves vagyok. :( na megyek,mert még főznöm kell. :)

mó73
 
 

 
 

a 36 nem sok a 6 gyerek mellet :D :D :D :D, en mindjart 32 es csak 2 van :cry: :cry: :D :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


32 ? akkor van időd,jöhet a következő?! én 25 évesen amikor meglettek az ikrek és segítség nélkül itt voltam az 5 gyerekel azt hittem nem kell több gyerek,de aztán,ahogy nőttek máshogy gondoltam. azt akartam még kérdezni,hogy az olaszok csak friss paradicsomból készítik a makarónit vagy püréből is?

mó73
 
 


purebol nem, de van dobozolt pari, vagy egeszben vagy kockazot es mar meg van szabaditva a ruhajatol :D :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


ja tudom azt itt is lehet kapni ,én legtöbbször olyanból készítem.te szereted az olasz kajákat? itt Bp-en van a legjobb olasz étterem az olasz Giannié a: Pomo'Doro.nagyon jó,a Gianni jó ismerősünk,a neki a tv-ben műsora is van.jó fej.megjött ez a szar esős idő,hát nem örülök neki. :(

mó73
 
 


Alex: Kép

mó73
 
 


Demo,szia vannak a picassán képeim,de most megint akartam tölteni fel,mert így eltudom adni a kisruhákat,de képzeld valami miatt nem tölti fel a képeket,folyton azt írja ki,hogy sikertelen./ 4-es hibakód./ nem tudod mi lehet a baj?tudsz segíteni? jól vagytok?itt nagyon hideg van most,de szerdától enyhülést mondanak,nem tudom. Alexom most a jelmezekért van oda,a legújabb a Power Ringers: Kép

mó73
 
 


mo! nem jartam erre mert munkanelkuli kurzusokat csinalok es napi 8 ora, szoval nem sok idom van, a feltoltesel nem tom mi baj lehet, nem nagyon ertek hozza, edi a kis csavod :D :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok!

Eladó Jané Twin Two Pro Matrix ikerkocsink, piros-zöld színben. Használt, de nagyon szép állapotban, az autóba pakolás nyomai látszanak a vázon (megkarcolódott).
Új ára: 265.000,-
Irányár: 160.000,-

Travel System rendszerre felkészítve: mindegyik ülőrész
Mátrix hordozókkal ( melyek egyben autósülésként is használhatók 13 kg-ig. 3 fokozatban dönthetők, 180°-ig dönthetők, szűkítő betéttel) újszülött kortól használható. 5 pontos biztonsági övek, esővédő tartozik hozzá.

Ülőrészek jellemzői: nem dönthetők 150° alá , 3 fokozatban dönthetőek. Tetők jellemzői: kupolás. Esővédő jellemzői: gumis szélű. Karfa jellemzői: levehető. Extra nagy méretű kosár. Huzat anyaga: pamut és poliészter, könnyen tisztítható.

Alumínium váz, teleszkópos rugózással.

Kerekek tulajdonságai: közepes méretű, 6 db, bolygosítható és fixre állítható első kerekek, fékezhető hátsó kerekek, habosított műanyag futófelület. Nagyon könnyen irányítható, akár egy kézzel is!

Összecsukhatóság: ülőrésszel együtt, lapalakúra, egy mozdulattal.

Súly: 9kg (nagyon könnyű!)

Mérete kinyitott állapotban: magasság x szélesség x kereszthosszúság: 102 x 64 x 120 cm

Mérete összecsukott állapotban: magasság x szélesség x kereszthosszúság: 111 x 64 x 45 cm

Kép

A mi kocsink: Kép
Kép

Kép
riddencs
 
 


Eladási láz tört rám! :lol:

Eladnám hibátlan Babysling napsárga babahordozó erszényünket, megkötési módokat tartalmazó füzetecskével, újszülöttkortól 2 éves korig használható --->már aki bírja ! Bővebben róla: www.babaslings.hu
Új ára 15.000,- körül van, én 7000 ft-ért odaadnám!

Ugyancsak eladnám a légzésfigyelőinket is:
- AC100-as (eredeti doboza nincs meg),
- AC300-as (eredeti dobozában!) típusok.
A kettőért együtt kérnék 23.000 ft-ot! (szeretném együtt eladni!)
Fotózom, ha érdekel valakit!

Kép
riddencs
 
 


Szia Ridi!

De jó, hogy benéztem ide is, pedig nem szoktam, de éreztem, hogy be kell :D szeretném a babyslinget ha megvan még!!! Írtam privit is!!!
Vendég
 


Babysling elkelt! :P

Kép
riddencs
 
 


Demo szia, sajnállak,napi 8 óra azért húzós. Nálunk az oviban bárányhimlő járvány van,az egyik csoportból folyamatosan kapják el a gyerekek,az én fiam a másik csoportba jár,de biztos ő is elkapja,a legjobb ovis korban átesni rajta,mert felnőtt korban már veszélyes. viszont van most ez a H1N1 elleni v.oltás ,az oviban ki kellett tölteni egy papírt,hogy kérjük e.legtöbben nem kérik,de mi sem. Amúgy jól vagytok? mennek már a kicsik?

mó73
 
 


mo! itt szinte senki nem olt a h1n1 ellen, mi nem sokara a 14host kel kapjuk, alitolag 6 nap utan jon ki a laz, na majd meg latyuk, most masik kurzust csinalok, ez napi 4 ora, hetfotol-csutortokig es eszt fizettem is, a babok meg csak segidcsegel jarnak, de el indulnak nem soka, oszt akkor lesz ihai-csuhaj :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Sziasztok,

En is arulnek :)

Elado egy teljesen uj Tommee Tippee mikros sterilizalo, 2 db cumisuveggel. Doboz, leiras nincs hozza, de sosem volt hasznalva!!! ujonnan 8000, 6000ert adnam.

Ugyancsak elado egy teljesen uj utazos sterilizalo, 2 barmilyen cumisuveg belefer, extra kicsi!!!! Szinten 6000 forintert.

Vadonatuj, Mammas and Pappas furdetes segito uloke/karika raszerelheto jatekkal, dobozzal, leirassal, 5000 forint.

dragonfly
 
 


demo szia hogy vagytok?? gyerkőcök?? boldog karácsonyt kívánok nektek !!

mó73
 
 


demo, képzeld Alex bárányhimlős lett,most itthon vagyunk,tegnap még volt oviba,ez van,legalább ezt is kipipálhatjuk. :wink: na lépek.szia

mó73
 
 


sziasztok :D
árulgatás megy?
vannak rujáink eladok sok polár pizsu meg minden nyáriakat töltöm holnaptol téliek 80-86 nyáriak 74

démonka cuppp

http://www.jazmin-amira.eoldal.hu/fotoa ... lado-ruhak

lanyané
 
 


...

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!
Elnézést, hogy ebbe a topikba –ahová már nagyon rég nem írtam- teszem fel ezt a levelet, de így érem el azokat a legnagyobb valószínűséggel, akiknek szól…

Pasi, Vanda és a többiek…
Igazán köszönöm, hogy töröltetek arról a topikról, amelyet sokan, egységesen, közös akarattal hoztunk létre, s melynek Te, Pasi azért lettél csupán a moderátora, mert önként vállaltad, s nem azért, hogy bárkit is kérése nélkül! törölj onnan. Emlékeim szerint a törlés –eleddig- úgy zajlott, aki saját maga kérte, az került törlésre. Még annak ellenére is, hogy voltak viták és szavazgattunk(tatok), végül önként távozott mindenki és ez így is volt helyes, az ÉN értékítéletem szerint.
Hogy mi lehetett az én törlésemnek az oka, arról tájékoztatást nem kaptam. Pedig igazán érdekelne. Azért vajon, mert egy (bevallom nem is egy!) másik topikba is írok? Ez lenne a „bűnöm”? Vagy mégis micsoda? Egy egész éjszakát agyaltam rajta, mégsem jöttem rá, így igazán megtisztelhetnétek annyival, hogy felvilágosítotok.
Mélyen bánt ez a dolog, elsősorban azért, mert engem valahogy úgy raktak össze, hogy egész életem során akinek csak tudtam, segítettem. Erre több példa van/volt a topikon is, de nem számít. Ez tett boldoggá és tesz most is. Sajnálom, hogy a továbbiakban nem olvashatok rólatok, szerettem visszaolvasni és látni, ahogy nőnek a gyerekek. Mindenkié. Tudomásul vettem, hogy a továbbiakban nem vagytok ránk kíváncsiak. És nem haragszom senkire, csak újabb tapasztalattal lettem gazdagabb, hogy megint félreismertem jópár embert… meg vagyok bántva, igen, s a legrosszabb, hogy nem is tudom, miért. De majd elmúlik ez is és igyekszem jó emlékezettel gondolni rátok.
Szandra, Milán, Márk

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Szandra!
Magam részéről sajnálom, hogy ez lett a vége. Én is csalódtam, piszok nagyot. A KEMÉNYMAGBAN!
vovanda
 
 


Én spec egy emberben csalódtam,benne nagyot
A többiben nem.Az egyértelmű volt eddig is
Vendég
 


Azert arra nagyon kivancsi lennek mit artottak Nektek a Tobbiek!!!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tonti,Vanda!

Semmit nem ártottak a többiek nekünk!Csak mi páran jóban lettünk és nem volt már kedvünk kör e-mailezni,ha akartunk mondani valamit a másiknak!Mi páran többször összejártunk és jóbarátok lettünk!Nemm gondolnám,hogy ez probléma lenne!
Én is írogatok más topikba is az miért nem bánt senkit?
Egyébként azért zártatok ki,mert egy másik topikban is írogattunk?Szerintem ez olyan óvodás egy kicsit!
Jók legyetek!
Vendég
 


Sziasztok!

Csak röviden! Nem gondoljátok, hogy egy kicsit képmutató a leveletek? (Benszi, Szandra) Gondolom nem kell magyarázkodnom ugye?

Ancsi

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
ancsi76
 
 


Ancsi!
Nem hinném,hogy képmutatás lenne,ha mi csak ennyien voltunk és vagyunk jóbarátnők és nem akartuk,hogy más is csatlakozzon hozzánk!
Attól még a többieknek írogattunk ide is!
Vendég
 


Benszi!

Nekem nem az a bajom hogy Ti magatoknak létrehoztatok másik topikot, mindenkinek szive joga oda írni, és azokkal csevegni, akivel csak akar. De ez miért Titok, és miért kell hazudni?

Ancsi

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
ancsi76
 
 


benszi írta:Ancsi!
Nem hinném,hogy képmutatás lenne,ha mi csak ennyien voltunk és vagyunk jóbarátnők és nem akartuk,hogy más is csatlakozzon hozzánk!
Attól még a többieknek írogattunk ide is!


A sunnyogás a baj. Tuti nem érezte volna rosszul magát senki, ha netán felnőtt emberként szóltok, hogy bocsi, ti innentől inkább oda írtok. Láttátok, hogy sokáig hiányoltunk benneteket, láttátok, hogy gyakorlatilag leesett mindenkinek, hogy máshova írtok, mégsem voltatok képesek ennyit elmondani.
Részemről ebben a témában ez az utolsó hsz...
vovanda
 
 


Ancsi,Vanda!
Nem volt sunnyogás,mert mindenki írogat más topikba is.Az,hogy mi egy zártat választottunk,annak az az oka,hogy g-mélen keresztül nem lehet írogatni mindig egymásnak,így kézenfekvő volt az anyatanya,de nem hinném,hogy meg kéne magyaráznunk miért lettünk jóban páran és miért írogatunk plusszban oda is egymásnak!Itt is kialakuktak egymás között barátságok,mégsem lettek kikezdve!És ez így van jól!
Vendég
 


Szia!

Mint mondtam Nekem a barátságotokkal semmi bajom és azzal sem, hogy külön irogattok, és ezzel szerintem más is így van. De miért kellett ezt ekkora titokban. Miért rejtegetitek magatokat, és mirét nem vállaljátok ezt nyiltan, végül is Ti vagytok a Keménymag nem?

Ancsi

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
ancsi76
 
 


Ancsi!
Azért nem nyílt a topik,mert itt már mélyebb barátságok alakultak ki és sok olyan dologról is beszélünk,amit nem mindenkinek osztanánk meg!
Vendég
 


Hello Szisz!

Kösz a meghívót.Ha lesz időm,aktíválom magam.De ánnyirán sok a dógóm
Vendég
 


Helló Banika!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
szívesen,neked bármikor,tudod
Vendég
 


Kép

[img]
Kép [/img]
Vendég
 


Néd má.lefagytak az ördögeim :lol:
Vendég
 


na halihó
micccsodda kis kalamajka:)
én ezzen nem is akadok ki sajna nincs netem az új házba igy végigolvasni sem tudom csk telefonon kaptam a riasztást :D
nekem a véleményem természetesen megeggyezik a keménymagos bandával:)
azért lettek lettem kitiltva mondjuk észre sem vettem volna mert nem olvastam
szoval mert mi máshol privát társalogtunk azokkal egymásközt akik csúnyán beszélünk meg komolyan őszintén szeretjük egymást nem csak átfutunk és boldogot meg jobbulást kivánunk űmeg
meg amonrét nem csak megkérdeztük mi van vele hanem végig is halgattuk,de ez is végülis mindenkinek a saját dóga
az is hogy miről számol be kivel milyen a viszonya
na meg szandrám irásában is van igazság pasi milyen jogon törölget egy olyan topikbol ahová örülhet hogy befogadták ez is egy nyilt titok sokmindenki nem szerette hogy férfi van köztünk aztán a vita elkerülése végett inkább halgatottott
megamúgyis szerintem mindannyiunk ugy voltunk nem lehetünk önmagunk mert korlátokat szabtak ne beszéljünk csunyán meg izé bizé
na mindeggy én köszi a nagyon okosoktol akik erre az üzimre kezdenék a választ nem érdekel és nem is tuom elolvasni
hogy ez igy alakult az kicsit mindenki hibája mert ha elmondjuk jön a hiszti hogy mindenki jönne de mi csak ennyien akartunk menniűna meg eszti hát ő az akit totál nem értettünk
hivtuk mert ugye szegény az volt a baja itt nem figyeltek rá
odaát meg nem nagyon irt nekünk aztán benyögte nem érzi ezt a fillinget mi meg elfogadtuk a döntést ha nem voltunk neki megfelelő társaság akkor szive joga elhagyni és mikor ki lett vonva az alol hogy nem irogat de akkor ne is olvasson mert csak aktiv barátokat akartunk nem tudom hogy de beletudott olvasni
hát ennyi senki nem irt rá semmit csak hogy furi volt ő nagyon miért nem mondta kivel mi a baja na nem az a
BAJa:) :wink:
na megyek mert fúru nkkkkk
mindenki alakitson magának meg a számára kedves fonto embetreknek topikot aztán ne veszekedjetek szivjátok szivjuk egymás vérét

lanyané
 
 


Szisz
vegyünk együtt hűtőt,úgy nagyobb kedvezményt kapunk :lol: :lol: :lol:

jajj reggel nem ám anya meg ilyesmi volt már megint
Sziszi meg Zita :evil: :evil: :evil:
Kezdek begurulni
Vendég
 


Maryyyyyyyyyyyyyyyys
A dobozok alól pittyegted?
Jó lenne már Lanya feltörné a szomszéd netjét és rácsatlakoznátok
Mindjárt nőnap :lol:
Vendég
 


Banika!
Hiába a kölkeid imádnak engem:)))

Maris!
Pakolj gyorsabban anyám,mert házavatóra akarunk menni:))))
Vendég
 


Tudtam én hogy nem mész te aludni.Őrizd csak azt a hűtőt :lol:
Vendég
 


[quote="benszi"

Maris!
Pakolj gyorsabban anyám,mert házavatóra akarunk menni:))))[/quote]

és sütünk neked cici tortát.jó nagyot :lol:
Vendég
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára davandi 2010.07.04 10:04-kor.
davandi
 
 


Elég vagányan alszanak

Mikor van az állatkert?Elfelejtettem.Te vagy a dátumfelelős nem?
Vendég
 


Andi??????
Vendég
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára davandi 2010.07.04 10:04-kor.
davandi
 
 


Már akartam írni,hogy elgurult a gyógyszered és azt keresed?????
Ha nem,akkor fürggggyé le

Április?Márc 26-án lejár az ücs-m :? Még a végén napszemcsit kell vennem nem állatkerti belépőt?Vagy minden nap moziba megyek
Vendég
 


davandi írta:itt vagyokáprilis, de a részleteket inkább priviben küldöm ha nem gond


jujj titkos???
bocsika
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: