Új privát üzeneted érkezett!

Hahó!!

Nikky!!! Hatalmas Gratula! Mekkora baba!!!!! Majd gyere a babásba!

Fenix! Hajrá hajrá! A Péterfyben nagyon jó szülni!!! Szorítok! Vagfy már babázol?

Macsek! Valami?....

Kép
babzsák
 
 


babzsák,
Fenix nem az Istvánban szül?? Mert ha igen Barbamami meglátogatná... :D
Vendég
 


Nikky, Barbamami hatalmas gratula nektek, és Fenix neked meg drukkolok, hogy ha még nem vagy túl rajta akkor most már záros határidőn belül bujjon ki a kis drága! Hajjjrá, hajjjrá! :P

KépKép
KépKép
akíra
 
 

 
 

Sziasztok!

Barbamami, Nikky!

Hatalmas gratula Nektek, és sok tejcsit kívánok!

Fenix!

Megy a drukk! Remélem már túl vagy rajta!

Ma délre megyek védőnőhöz, holnap délután nst, hát kíváncsi vagyok mi lesz....


Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Barbamami nagyon édes a babád! :lol:

Niky neked is hatalmas gratula! :lol:

Nálunk minden rendben,Gabika nagyon jó baba. Ma is 4-kor ébredt csk fel,pedig 21:30-kor már aludt. És a 4 órási evés után elaludt 8:10-ig. Jó,mert én is addig tudtam pihenni.
A héten már nődoki lesz,6 hetes kontroll. :lol:
Hétvégén jön anyukám,jó lesz nagyon,lesz segítségem,pihenni tudok.
Ami rosszul esik,hogy anyósomék még csak fel se hívnak,el se jönnek,pedig 5 percre laknak tölünk kocsival.
Mikor kijöttünk a kórházból jöttek sokszor+telefonáltak is,de msot nem. Azért rossz,hogy eszébe se jutunk! :( Meg se kérdezi,hogy vmi szükségem lenne-e,hiszen tudja,hogy most főzni nem nagyon tudok,de 1x sem hozott kaját. Anyukám meg 160kmről ciplei a sok kaját,és lesi miben segíthet.
Bocsika,ha panaszkdotam,de le kellett írnom,mert rosszul esik!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


nikky!hatalmas gratulaaaaa!bocs,én szines betűket nem tudok!

fenix!na,te vajon hogy állsz?szoritunk ezerrel!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1177317914.09.jpg[/img] [/img]

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1177317935.23.jpg[/img] [/img]

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Most olvastam vissza, hogy a Nikky DorciJa is megszületett!

GRATULA NIKKY!! SOK TEJCSIT ÉS ÖRÖMTELI NAPOKAT KÍVÁNOK NEKTEK!

Fénixről még nincs hír. Remélem jól vannak. Hát neki is hosszúra sikerül a vajúdás :cry: Ahogy van valami, rögtön írok!

Kép
dijcsi
 
 


Sziasztok!

NIKKY:Hatalmas gratula nektek!!!Ez igen,szép husi babád lett,kíváncsian várjuk a képeket majd!Sok boldogságot!

FENIX:HAJRÁ!Remélhetőleg nem vaklárma volt,úgyhogy már bizti babázol!

BARBAMAMI:Neked is gratulálunk!!!Nálatok is szép nagy bébi lett!Sok egészséget nektek!

Nálunk minden rendben,Gergő még mindíg nagyon jó fiú.Tejem végül legnagyobb bánatomra nem lett,pedig mindent megtettem érte!:((A császárosoktól kérdezném,hogy nektek is nagyon viszked a pocitok és a sebetek?
DICAMAMA:Nekem is kifakadt a sebem,3 kis rongyot áztattam el,de aztán végül ki is tisztult magától,se láz,se semmi,úgyhogy nem lett belőle gáz.Remélem már jól vagy és tudsz babázni eleget.
Hoztam egy pár képet nektek:
Kép Fürdés előtt Kép Zsebretett kézzel Kép Apával Kép Alszom
Vendég
 


LÁNYOK MÁRIS HOZTAM AZ ÖRÖMHÍRT:

MA 9 ÓRA 45-KOR MEGSZÜLETETT FÉNIX KISFIA MAXIM. 3770 GRAMMAL ÉS 56 CENTIVEL. MINDKETTEN JÓL VANNAK!!

ÓRIÁSI GRATULA ANYÁNAK MEG FIÁNAK!! :D :D SOK TEJCSIT, ÖRÖMÖT ÉS KITARTÁST A KEZDETI NEHÉZSÉGEKHEZ KÍVÁNUNK!!!

Kép
dijcsi
 
 


Fenix!

Hatalmas gratula neked! Minden jót!!!! A babás topicban várunk téged is!

Kép
babzsák
 
 


fenix:hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Benkóka,
Zabálni való a kismanód!!! Annyira tetszik az utolsó kép!! Nagyon helyes kisfiu!

Kép
dijcsi
 
 


Fenix!

Gratula, látod mégis csak Te lettél az első közülünk!

Sok tejcsit és jó egészséget kívánok!
Várunk vissza!

Most jöttem a védőnőtől, minden rendben, holnap délután nst.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


FENIX HATALMAS GRATULA SOKAT SZENVEDTÉL. jÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK TEJET KÍVÁNOK!

benkoka
szép a kisfiad olyan felnőttes arca van , nagyon helyes a zsebretett kéz.

gabi.baba
hatalmas hasad van, jó az a zöld sárga összeállítás a konyhában, merész, de tetszik.

boszibaba
nagyon szép a kiscsalád. ne is foglalkozz velük. a párod nem beszél a szüleivel, hogy mi ez az érdektelenség?

Kép
Kép
bbeti
 
 


Benkoka!

A seb egy ideig viszket, de nem sokáig, ne aggódj! Nekem mondjuk nem fakadt ki, szerencsére, és nem is volt vele semmi gond, szépen gyógyul, de viszketni nekem is viszketet, de nem sokáig, most voltunk egy hónaposak, és már nem is érzem, hogy vágva volt a hasam! Ugyhogy kitartás :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Ide is felteszek pár képet Kyrusról, remélem nem zavarlak titeket vele!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Fenix, es Max! Orulok nektek nagyon!!! Minden jot kivanok szivembol, es mar alig varom a kis huncutrol a kepet!
8)

Gabi: Nagyon tetszik a konyhatok! Ti csinaltatok, vagy igy vettetek? Nagyon vidam, nekem bejon!!!

Nalunk amugy semmi extra. :( Delelott fogtam egy univerzalis tisztitot, es vegigmentem a lakason a bejarati ajtotol a konyhaig. Muszaj volt, mert mar tiszta ideg vagyok.
Most meg a tarsashaz kertjebol jottem fel, ott is kemeny munkat vegeztem: fumagot potyogtattam ki a markombol.

Bizom a holnapi esos-villlamlos elorejelzedben, bar vhogy latom magam elott, mikor azt irom 2 nap mulva: megyek a hetente esedekes CTG-re. Vegulis, meg van 5 napom!

Tok ari a kicsi, itt tekergeti a labfejet. Neha jol megfogom neki, es "csikizem".

Kép
Kép
-macsek-
 
 


sziasztok!a konyhát egy barátunk csinálta,ajándékba.mi ezt a lakást 1 éve vettük önerő nélküli lizingre,más lehetőségünk nem volt.a kislibafos zöld szint én álmodtam ilyen vadra,nyáron az ilyen szinű ruhákat is kedvelem a fehérrel párositani.télen is a nyár jut eszembe róla,nagyon szeretem,a csempét persze büszke apa rakta,szakmabeli a drága...szúval várom a megrendeléseket!!! :lol: :lol: :lol:

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


NIKKYYYYYYYYYYYYY!!!
BORZASZTÓAN ÖRÜLÖK NEKTEK!!!iSTEN BIZONY, MINTHA TEGNAP ESTE MEGÉREZTEM VOLNA, HOGY VAN VALAMI!!!!!:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
DORCI BABA BIZTOSAN GYÖNYÖRŰ!!NAGYON GRATULÁLUNK NEKTEK!!!!BŐSÉGES TEJCSIT ÉS SOK SZÉP PERCET KÍVÁNOK NEKTEK!!!!


FÉNIX!!!!
GRATULÁLUNK A KIS BABÓCÁHOZ, JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNUNK NEKTEK IS!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D


Már nagyon várom a képeiteket!!!
Most kb. olyan feelingem van, mint mikor kiderültek sorba a babásodásaink!!!
BBBAAABBBAAAEEESSSŐŐŐ!!! HHUUURRRÁÁÁ!!!!!

Gabi baba!!
Nekem is nagyon bejön a kislibazöld színű konyha!!Ügyi kis férjed van-a csempézés is szupi!!!

Mi holnap megyünk 32 hetes UH_ra, már nagyon be vagyok sózva, de úgy veszem észre, hogy Zsebi is!!!
Ma volt az egyik kozmetikus osztályommal az utolsó órám, s olyan édesek voltak (egyébként felnőtt családanyák) kaptam tőlük egy PARKER tollat belegravírozva, hogy : 2006/2007 esti kozmetikusok.

Hát igen, biztosan nagyon nehéz lesz a diákjaim és a tanítás nélkül, de lesz aki kárpótoljon ezerszeresen: ZSEBI!!!!!Már nagyon várom én is, hogy karomban tarthassam!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Szép estét mindannyiótoknak!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!

Fénix, Nikky nagyon gratulálok nektek. Nagyon várom a képeket és a beszámolót. Gabi tök jó a konyhátok teljesen felvidított ahogy ránéztem tiszta nyár meg tavaszis hangulat. Megyek aludni mert ma is pörgős napom volt holnap tanácsadás után jövök.

Kép
rena10
 
 


Sziasztok Lányok!

Először is gratulálok minden újdonsult mamának Barbamami, Nikky, Fenix, sok egészséget és sok-sok tejcsit kívánunk.

Hozzom a szüléstörténetett:

A szüléstörténet:

Szombaton hajnalban fél négykor arra ébredtem, hogy jönnek a fájások. Elkezdtem figyelni őket, de még ilyen 20-30 percenként voltak. Aztán 6 óra körül már sürübben jöttek és keltettem Pétert, hogy azt hiszem lassan idulás lesz. Reggel 7-re már elértük az 5 perces fájásokat, na gondoltam lezuhanyzok és aztán indulás. De zuhany után mintha elvágták volna és újra fél óránként lettek fájások, na akkor még várjunk azzal az indulással. Egésznap tettünk vettünk intézkedtünk, aztán délután felé már voltak hosszabb erőteljesebb fájások és akkor 18 óra körül úgy döntöttünk, hogy induljunk legfeljebb hazaküldenek. Este 19-re beértünk a szülőszobára ahol még meg is jegyezte a szülésznő, hogy ilyen mosolyogva 5 perces fájások vannak? Majd jött az ügyeletes orvos megvizsgált és közölte, hogy egy jó két ujjnyira vagyok tágulva és hogy maradok nem megyek haza. Utána átöltözés, beöntés majd megjött a dokim és kb. fél 20 háromnegyed nyolc körül burkot repesztettek. Utána fél óra CTG-ahol szegény baba végig csuklott. Majd utána lefektettek a szülő ágyra és bekötöttek oxitocint, na akkor már kezdödött a buli. Onnan egymás után jöttek a fájások amik elég kemények voltak, sőt egyszer ki is kellett mennem pisilni ahován a Péter kisért ki és a WC-n kellett nyomnom, de csak nagyon halványan. Visszafeküdtem az ágyra ez kb. 21.45 körül volt és megvizsgáltak, hogy három ujjnyira vagyok tágulva. Eltelt kb. 10 perc mikor éreztem, hogy nyomnom kell, a szülésznőm megnézte és azt mondta, hogy még van egy kis méhszáj ugyhogy nem nyomjak de már érzi a fejét. Kb. 5 perc múlva újra nyomnom kellett erre a szülésznő megnézte és mondta, hogy szülünk és futott az orvosért. Közben én már nyomtam és kb 5-6 nyomásra ki is csússzant a drága, csak az volt a baj , hogy szegénykém annyira sietett és úgy jött ki mint a szuper men tehát a kezecskéje a feje mellett volt és hiába csináltak gátmetszést, attól függetlenül repedtem is, sőt még a méhnyak is repedt. Miután kijött a bébi elkezdtek összestopolni, ami nagyon nagyon fájt, talán az volt az egészben a legrosszabb. A szülésznő meg is jegyezte, hogy milyen szerencsés alkat vagyok, hogy 19-re bemegyek mosolyogva, hogy jöttem szülni és 22.30-kor már a kezemben van a baba. Hát röviden ennyi.

Majd még jövök csak most sirdogál Dávid úgyhogy mennem kell. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


hali!

Na, csakhogy beenged ez a hulye szerver.
Hu, Krisy, azert nem semmi ez a repedes dolog :? Remelem hamar gyogyul a sebed, es minden a legnagyobb rendben amugy!

Meghogy hidegfront... Itt Szegeden esett vagy 1/2 orat, azota megint napozni lehet az erkelyen. Na, erre nem fog kijonni az en kicsi lanyom!

Ma vettem epret a piacon, rajottem, mikor szezonja lesz, ugysem ehetek - legalabbis remelem, mert az azt jelenti, van tejcsi. Majd meg megnezem, mi is van tiltolistan, es azt jol befalom most :)

Sziasztok, szep napot!

Kép
Kép
-macsek-
 
 


krisy!szeretnék én is mosolyogni,nem hiszem,hogy menni fog.nagyon irigyellek!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Voltam ma dokinál.CSODA TÖRTÉNT!a méhszájam újra 3000-es.a mai UH eredményeim:

BPD.90mm
THQ:87mm
FL:63mm
árnyalattal kevesebb magzatviz
norm.flow.

Itt ma tökre be volt borulva,esett 2csepp eső,most hétágra süt a napocska.nem lehet megmaradni kinn,olyan meleg lett.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


NAH az ember nem jön pár napig és tessék!!!!!!!!!!! Barbamami Nikky hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fenix csak úgy sárgulok az irigységtől :D :D :D olyan jó neked már babázol!!!! Te kezdted a sort 3-unk közül remélem a következő én leszek :lol: Bár Dorcusom nagyon ráérős!!!! Tegnap voltunk ctg-n minden rendben volt jöv hét szerdán megyünk legközelebb,remélem azt már nem várja meg a kicsi lányom!!! Ancsa ti hogy vagytok????? Érzel valami szüléshez hasonló jeleket??????????????????????? Nálam még mindig semmi jel,tököletesen jól vagyok semmi jósló és más sincs :( szóval nem olyan mintha az elkövetkezendő időben szülnék,dehát sose lehet tudni igaz???
Vendég
 


Sziasztok!!!


Voltunk ma 32 hetes UH-on, a következő paraméterekkel rendelkezik Zsebi:
BPD: 88mm
Thorax AP(mellkas átmérő): 83*85 mm
Femur(combika): 60mm
Súlyára vonatkozóan azt mondta a nőcike, hogy több, mint 2 kg!!

Hát nem semmi,lehet hogy ÓRIÁS bébink lesz!!

Holnaptól már nem szedek csak egy fél szem ELEVITet, nehogy ne tudjam megszülni a kis drágát!!Szerintetek????
Egyébként még azt is írja a lelet, hogy a lepény I. fokban érett ez mit jelent, tudna nekem valaki segíteni??
S még az is rajta van, hogy magzati lábfej kissé befelé fordult helyzetben van, erre azt mondta a nőcike, hogy azért mert olyan nagy, hogy csak így fér el, hogy ennyire maga alá húzza a kis lábait!!
Fotót végül nem kértünk, mert a kis pofiját nem mutatta meg, befelé fordult, s nem lehetett olyan pozicíióban elcsípni, hogy az élvezhető fotót biztosítson!! :(

Puszi mindenkinek!!
Ma is nagyon bedagadt a lábam!! :(

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!

Bacsbern!
Ma voltunk nst-n és egyre jobb, már látszik egy-két kóbor fájás, meg nekem 1 hete kb vannak jóslóim.
Jövő héten kedden 1-én ügyeletes lesz a dokim és akkor kell mennünk be a kórházba egy nst-re, merthogy ezeket a helyi rendelőben csinálták idáig.
Azt mondta a doki, hogy már vigyünk kórházi cuccot is, hát nem tudom, én is várom már nagyon. Mondjuk én azt beszélgetem Nonóval, hogy most vasárnap akár meg is születhetne végre, merthogy szombaton még egy pöri főzésre vagyunk hivatalosak, hát nem tudom, de nagyon VÁROM!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Hú lányok!!!

De jó nektek, úgy irigyellek benneteket!!!
Barbamami, Nikky, Fenix!!!
Hatalmas gratula nektek, sok erőt, egészséget, örömet a picikben és persze sok tejcit kívánok!!!

Nagyon fogyunk a táblázatból!!!
Már alig vagyunk páran!!!
De ez az élet rendje!!!

Ma voltam ekg-n, és majd csak 8-án kell mennem a nődokihoz.
Elvileg még 6 nap délután, aztán szabi. Tanulhatok a vizsgára.
Utána éjszakásba még visszamegyek beszélni a főnökkel, a többit meglátom, hogy meddig maradok. Ha elenged, eljövök, amint lehet, mert így több időm maradna tanulni.

Bocsi, ha hosszúra sikeredett!!!
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!!! Nagyon irigyellek Ancsa a fájásaidért :lol: Remélem nekünk is beindulnak a dolgok! Macsek nálad mizujs??? Ti hogy álltok??? Ez a legrosszabb a 9 hónapban ,az utsó napokat várni :( Na nem siránkozok itt neketek! Egyszer ugy is ki kell jönnie Dorcynak!!!!! :D Csak igazi csajszihoz hiven persze kéreti magát!
Vendég
 


Sziasztok! :lol:

Tegnap megvolt a 6 hetes nőgyógyászati kontroll a dokimnál. Az asszintens el volt ájulva mikor meglátott,hogy milyen jól nézek ki,azt hitte fogyózom és tornázom. Ritka azt mondta,hogy ennyi idő után ilyen jól nézzen ki a kismama. Dagadt is a májam és nagyon jól esett. Időben odaértem,nem kellett sokat várnom.
A doki is megörült mikor meglátott,és annak is,hogy sugárzom a boldogságtól,és milyen jól nézek ki. Vittem neki megint Gabikáról új képet,be is került az albumba rögtön.
Megvizsgált,minden rendben van,egyben a rákszűrést is megcsinálta. Ennek majd jövő héten lesz meg az eredménye. Beszélgettem vele sokat. Hát a Schöpf Mérei(ahol szültem) most már teljesen magánkórház lett és ott 150.000 egy sima szülés. A dokim ott mint vállalkozó orvos dolgozik,és a Szent Imrében is dolgozik,mert senkitől nem kívánja,hogy ennyit fizessen egy sima szülésért. Így meg pácienst se veszít,és mindenki ott szül,ahol akar. Megnéztem az oldalát a kórháznak,hát nem semmi komoly,nagyon jó,főleg a szülőszoba(jobb,mint ahol én szültem,pedig az is jó volt). Legközelebb majd 1 hónap múlva megyek vissza hozzá,akkor leveszi a HPV-t. Ez nem olcsó vizsgálat,de érdemes megcsináltatni,nem mindenhol végzik,még nem kötelező.
Apuka volt addig itthon a babával,és semmi gond nem volt.

Ancsa megy a drukk neked! :lol:
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hali!

Nothing.
Holnap CTG, majd utana jovok, hatha van mit meselnem.

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Sziasztok!

Hát Velem szintén semmi!
Egészen jól érzem magam, csak néha görcsölget a hasam alja, meg a derekam, meg a medencecsontom, de egyébként semmi komoly.
Várakozó állásponton vagyunk.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Sziasztok! :D

Ide is benézek gyorsan :roll: ,sajnos SOKKAL kevesebb időm van..
Nagyon szépen köszönöm a sok gratulát,aranyosak vagytok!!
Bogi tündéri baba,rengeteget szopik,50gr híján a születési súlyunkkal jöttünk haza!!! (Tegnap hízott 110gr-ot :roll: )
Csak hát tesók is vannak,és a Peti kicsit( vagyis nem annyira kicsit...) féltékeny.. Jaj,ezt nem tudom,hogy oldom meg,de valahogy muszáj lesz!
Na,megyek,felkeltem,nehogy halálra éhezze magát,mert már letelt a 3 óra..
HIÁNYOZTATOK CSAJOK!!!!!!!!!! :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Barbamami de jó hogy megint itt vagy. Macsek, Ancsa most már ti jösztök. jaj csajok annyira lent érzem Balázsomat hogy szó szerint 20 percenként a wc-n ülök. Szinte el sem tudok indulni sehová. Szombaton meg is néz a doki nehogy kinyíljak mert nagyon lent van a hasam de ez még nagyon korai nállam /bár sosem volt fent a hasam/. Remélem nem lesz gond. Teszek fel képet. Kép

Kép
rena10
 
 


Sziasztok Lányok!

Üdv Barbamami újra itt elég gyorsan haza engedtek, biztos nagyon jól viselkedtettek. :lol: :lol:

Hoztam Nektek egy pár képet:

Kép

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


krisy!nagyon édes a babátok!olyan furcsa,nemsokára mi is többen leszünk itthon.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!

Hű! Ha az ember már babázik, nagyon nincs ideje olvasgatni titeket, legalábis neekm nem sok!

Épp ezért most grtulálok minden újdonsült mamának, és babának, és nagyon jó egézséget nekik!

Hát krisy tényleg irigylésre méltó a szüléstörténteted, főleg az enyém után, de mindnekinek ilyen "egyszerű" és gyors szülést kívánok!

Néhány kép Marciról:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
nikole
 
 


sziasztok Lányok!

Igen ebből a topicból már nagyon fogynak az emberek, de ez igy van rendjén. :lol:
Kitartás lányok!!!

Nikole: Marci baba zabálni való, főleg ez az utolsó kép a nagy szemeivel. :lol: Milyen furcsa, hogy mi majdnem egy napra voltunk kiírva és a Te Marcid már elmúlt egy hónapos. :lol: Hogy megy az idő!

Egyébként lányok most így utólag visszagondolva, jó volt terhessnek lenni, mondjuk anyának is jó lenni, bár még sok mindent nem érzékelek belőle a fáradság miatt. Igaz, hogy napról napra egyre jobban imádom a kisfiamat, csak amikor sír akkor szakad meg a szívem. Mikor még nem volt baba mindent én irányítottam, de most hogy megszületett már nem én irányítok. :cry:
Bocsi a kirohanásért, de még rajtam vannak a gyerekágyi depresszió tünetei. :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Krisy, nekem is hiányzik a terhesség. Lehet hülyén hangzik, de én minden nehézsége ellenére imádtam. Pont tegnap mondtam a páromnak, mert anyukám eljött vigyázni Marcira míg bevásároltunk, és a kedvesem meglepett egy jó kis cukrászdai meghívással, hogy romantikázzunk egy kicsit, hogy milyen fura, hogy eddig mindenki látta, hogy terhes vagyok, és szépen mosolyogtak, meg minden, most meg azt sem tudják, ha Marci nincs velünk, hogy gyerekünk van...
Persze már nincs sok hátra és őt is vihetjük magunkkal mindenhová. Már várom, hogy ne kelljen napokig szervezkedni, hogy ki tudjunk közösen is mozdulni!

A depresszióról pedig a másik topikban írtam, szerintem nekem is volt,van, ha nem is depresszió, de a sírós korszak!

Én tökre örültem, hogy lesz egy baba, aki Marcival majd egyidős, erre tessék, Marcinak nem volt maradása tovább, de így a kis Kyrával lettünk majdnem egyidősek. Igaz akíra?

Kép
Kép
nikole
 
 


Egyébként mivel mindig visszatérünk ebbe a topikba is, így nem fog kihalni ez sem. Bár ha már mindenki a másikban lesz, akkor nem kell ide-oda kattingatni. Úgyhogy hajrá lányok!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!

Mi még továbbra is várakozunk, már nagyon szeretném látni Nonót, de még várat magára egy kicsit.
Remélem legkésőbb 1-én megszületik, ugyanis akkor megyünk/mennénk az utolsó nst-re.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Sziasztok! :D

Krisy,Nikol: GYÖNYÖRŰEK a babák!!!!!!!
Nekem most nincs időm képet felrakni.. :( ,de majd hozok.. Úgy terveztük,hogy majd az első héten itthon lesz a párom,erre még a hosszú hétvégén is dolgozik MINDEN NAP :evil: ...
Leírtam a rövidke szüléssztorit a mamás topicba :D

Nikole:
Ez a terhességes dolog annyira így van nálam is! Tök jó volt,hogy mindenki megmosolyogta a pocakomat.. most meg.. :( (na jó,ki se mozdultam még a lakásból,de azt levontam,hogy van még pocakom,csak éppen erre már nem vagyok büszke..)

Finises mamik,DRUKKOLOK NEKTEK NAGYON!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Most értem haza, csak gondoltam bejelentkezek! Nemsokára indulunk a dokihoz, negyed hatkor....
Remélem ti jól vagytok, és kegyetlen szarul, úgyhogy megyek és kicsit le is dőlök!

Majd ha lesz erőm este jövök és megírom mi volt!


Puszi mindenkinek!

Liza

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Macsek!

Mi van Veled? Remélem már szülsz?

Bacsbern!

Hogy érzed Magad? Van már valami jel?

Nálam most semmi, mondjuk egész nap csak feküdtem, mert olyan fáradtnak éreztem magam.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Nikol nagyon szép a kisfiad! :lol:

A terheses dologgal én is így vagyok,imádtam az lenni,a legszebb 9 hónap volt életemben. :D De már a szülés után közöltem a párommal és a dokival,hogy jöhet a következő. :lol: Pár év múlva szeretnénk majd megint babát,és most egy kislányt,ha sikerülne majd.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok, Na megjöttem a dokitól! :)
NST+vérnyomás+vizelet rendben, levettek a doki a sztreptokokkuszhoz a kenetet....megnéztük manót uh-on, már 2900 gramm, szivverés, áramlás minden ok :), .....méhszáj zárt, még mindig c1000....szerinte kihuzzuk még a hátralévő időt, és így Domcsi 3400-3500 gramm körüli lesz! Hát nem lesz semmi megszülni, bár reménykedem, hátha előbb fog jönni! JA, megkaptam a beutalót, jövő héten megkell csináltatnom az utolsó nagylabort....aztán csütörtökön újra NST+doki és már a laboreredményt is vinni kell! Szóval ennyi van! És ti hogy vagytok?

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok lányok...

Hát először is köszönöm a gratulációkat..édesek vagytok..

Én is nagyon nagyon gratulálok Fenixnek és Barbamaminak is-bár neki már megtettem,Fénix a Te számodat nem tudtam!!!

Szüléstörténetet írok majd,csak jön a védőnő lassan,Dóri-baby édesdeden alszik úgyhogy picit segítek anyunak kitakarítani...
1ébként röviden annyit a szülésről h nekem nagyon bejött!!!:):)Esküszöm..nem volt kellemes azt nem mondom,de sztem mindent megér,annyira JÓ ÉLMÉNY VOLT!!!nekem ami nagyon nagyon nagyon és még annél is rosszabb volt a VARRÁS!!1cmt kellett vágni,5öltésem van,3 belül 2 kívül,de azt nagyon megszenvedtem és nagyon rossz visszagondolni rá,pedig egy csomó érzéstelenítöt kaptam..nemtudom miért volt így,állítólag azt a részeét már nem érzed fájdalmasnak..hát én már ott mondtam az ágyon a dokinak h inkább szülök most mégegyet,csak fejezze be mert NEEEEm BÍÍÍROOOOOMM!!!! :lol:
szóval nyafi volt az uccsó 40percem.de a szülés,sztem tök jó volt...na jó mégis leírom röviden.. :lol: elfolyt a magzatvizem reggel 5kor,7re beértünk a kórházba,de nem voltak még rendszeres fájások sajna,úgyhogy ment a para h mégse szülök csak maradok!!Na nekem sem kellett több,egy pillanatra nem ültem le-a gravitáció hatott meg szedtem a homeos bogyókat negyed óránként..na aztán 10re rendeződött a dolog tuti volt a maradás,Apa öltözhetett,kaptam beöntést-no para,kitisztulsz tőle és nem fáj egyáltalán-aztán húzás a szülőszobába-alternatívba mentem és szerencsém volt kipróbálni akádban való vajúdást meg mindent..nekem bejött a bordásfal egy ideig a labda nem,m nagyon szar volt ülve a fájás vmiért azt hittem abban az egy percben megpusztulok...aztán beültem a kádba 12körül és ki sem szálltam 3ig :lol: ..aztán egy gyors vizsgálat..pici méhszáj még volt oldalt ezért kaptam oxitocint és meg kellett várnom 3-3fájást jobb illetve bal oldalon,de közben már iszonyat nyomáskényszerem volt m tudjátok Dóri lennt volt nagyon..szóval engedték h piciket nyomjak..na aztán kimondták a varázsszót 3.46kor hogy anyuka nyomjon...hát 3szor nyomtam 3at és kinnt volt dÓRI-BABY.....éDES NAGYON ...imádom..rakok majd fel képeket természetesen...mindig mosolyog,érdeklődik,nézelődik..na majd jövök képekkel estefele,remélhetőleg...

Mindenkinek olyan szép szülést kívánok mint az enyém volt..illetve élményekkel telit..komolyan lányok ha kérdezik tőlem milyen volt a fájdalom már nem emlékszem..és nemtudom felidézni csak azt h jólesett h Apa ott volt végig,szólt mikor jönnek a fájások-mikor szünetben néha bealudtam :oops: úgy kifáradtam-szorítottam a kezét a másik kezemmel vmi mást tökmindegy mit csak vmit szorongassak..szóval ennyi maradt meg,meg az uccsó momentum amikor egy meleg "kis" test kicsusszan a lábad közül és ott kalimpál...éshogy a férjem elsírja magát örömében(PSZT EZT NEM ÍRHATTAM VOLNA LE)..

szóval HAJRÁ CSAJOK!!!!!MINDENKINEK MEGY A DRUKK TOVÁBBRA IS!!!MAJD JÖVÖK..PUSZI

Kép
nikky
 
 


nikky!basszus!mazohista vagy!tuti!!meg ne sértődj,viccelek!de hogy ogy megélni egy szülést!!irigylésre méltó,az tuti!!az meg hogy apa sirt,minden pénzt megért gondolom,megérne nekem is.együtt sirnánk!! :lol:

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: