Új privát üzeneted érkezett!

Szia Viki!

Gratulálok neked, de jó, hogy nektek sikerült.Kép Én ma lettem beteg, hála az égnekKép, így én is tudok már kalkulálni. Remélem január elején már én is mondhatom ugyanezt. Ez nagyon jó ötlet, hogy mikuláskor akarod megmondani a párodnak. Bár én biztos nem bírnám ki addig.
Hogy telt a hétvégétek?
Nekem nagyon gyorsan. Szombaton bálban voltunk. Ja, és menyasszonyi ruha bemutatón és sikerült választanom nagyon szép.Kép Úgy örültem, és persze fűzős, úgyhogy pocakosodhatok benne. Kép
Vasárnap pedig a szokásos főzés, mosás, takarítás.
Na majd később jövök. Dolgoznom is kéne. Kép
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Szia Anita,
köszönöm a gratulációt! Kép Ez tényleg érdekes, hogy hogyan fogom kibírni Mikulásig, ráadásul akkor már esedékes lenne a doki is, ahova szeretnék a férjemmel menni.

A hétvége nálunk is gyorsan elment. Szombaton nem nagyon akartam kimozdulni, mert hasmenésem volt és fájt a hasam. Tegnap de. főztem, délután pedig elmentünk a Tropicariumba, nagyon vacak idő volt.

Katalin napi bálban voltatok? Nincs képed a ruháról? Úgy megnézném!

Szerencsére ma nincs sok munkám,így van időm olvasgatni, erre most meg nem jöttök Kép

Puszi
viki30
 
 


Viki!
Gratulálok!!!KépKépKép De jó neked!!! Irigykedem is egy picit...

A pg53-at szeptember óta használom, csak úgy tűnik, hogy hiába...

A hétvége nálunk is gyorsan telt: szombaton családi buli, vasárnap pihike+készülés az órákra+házimunka

Cupicica
cupicica
 
 

 
 

Sziasztok!

Nem Katalin- bálban voltunk. Tudod, a férjem képviselő és azok tartottak bulit. Kicsit uncsi volt, itt nagyon tudni kell viselkedni, és ez kissé nekem nehézkes, szeretek lazulni, de itt nagyon tudni kell az illemet. Vágni a jópofit. De azért a párommal jól éreztük magunkat.

A ruhát anyukám lefényképezte a telefonjával, de csak két részletbe fért bele. Majd két ünnep között megyek próbálni, akkor viszek fényképezőt és akkor majd felrakom, jó!

Délután elmegy a főnököm, akkor több időm lesz duncsizni, ha itt leszel. Sokszor benézek én is de legtöbbször hiába, sehol senki.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok,
Cupicica: ne irigykedj, hamarosan Te is babát fogsz várni Kép A PG 53 neked mikorra jelzi a peteérést?

Anita: nem tudtam, hogy férjed képviselő, biztosan írtad már?? Milyen színű lesz a ruhád? Virágot már néztél?

Úgy elmondanám már férjemnek, de ezt a Mikulást kár lenne kihagyni. Olyan kiváncsi leszek férjem arcára Kép
viki30
 
 


Szia Viki!

Nem meséltem, hogy képviselő, sokan nem szeretik a politizálást, pedig ő nem igazán csinálja, csak a mi városrészünkért tesz sokat, és így önkormányzaton keresztül többre képes.
A ruhám krém színű lesz, mivel így másodszor már nem illik a fehér ruha. De ez is nagyon gyönyörű, és divat is. Igen kiválasztottam már virágot is. Csepp alakú csokor lesz, vegyes virágokkal, ami megy a ruhámhoz.
Ha meg tudod tartani a kis titkodatKép, akkor én a helyedben várnék Mikulásig, és vennék egy édi picicipőt, vagy egy pár pici zoknit és betenném a cipőjébe. Így nagyobb lenne az összhatás.Kép Bár Te tudod, biztos vannak ötleteid.

Cupicica!
Ne keseredj el, ez a decemberi hónap a miék. És Viki után mi jövünk. Végre én is beteg lettem ma, és ha jól számolom és minden összejön szepemberben már mi is babázhatunk. Kép
Puszi:
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita,
kolleganőmnek szeptemberben volt az esküvője, ekrü színű ruhája volt és nagyon szép volt. Talán ez most még nagyobb divat, mint a fehér ruha. Sok dolgod lesz gondolom a szervezéssel.
Vettem egy lapot még pár hónapja, mikor azt hittem hogy összejött. Azt akarom most teleírni és belerakni férjem Miki csomagjába, a zokni szerintem nála kb. 2 hét alatt esne le, hogy mit jelent Kép

Cupicica: persze, hogy nem szabad elkeseredni, a babák nem szeretik a szomorú anyukákat! Ha meglesznek a babák, összehozunk egy randit! Kép)

Lányok, szerintetek mennyire veszélyes a repülés az első hetekben? Le kellene foglalnunk a jövő héten a szilveszteri utat és nem tudom mi legyen.

Viki
viki30
 
 


Szia Viki!

Nyugodtan lehet repülni. Én mielőtt elvetéltem Finnországban voltam repcsivel és én is rákérdeztem az orvostól, de azt mondta nem a repüléstől vetéltem el. Lehet nyugodtan, de ha nem vagy biztos benne inkább kérdezd meg.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Viki
Szívből gratulálok!!!KépKépKépNagyon ügyik vagytok! Végre megtört a jég te vagy az első, közöttünk.
Nyugodtan repülhetsz,nem okoz semmi bajt. De ha úgy érzed kérdezd meg a dokidat.

Péknéanita
Kitartást a szervezéshez, nem egy könnyű dolog, de örömteli. A ruhád biztosan szép lesz, majd kérünk szépen képet is, ha lehet.

Cupicica
A következő hónap a miénk. Tudod egyszerre sikerül majd, csak gyakoroljatok szorgalmasan.Kép

A hétvége most viszonylag nyugis volt. Ma kicsit el vagyok havazva, már kezdem összeszedni a cuccokat. Amit kipakolok azt Dávid elkezdi hurcolászni, így nem nagyon megy.Kép A lakás pedig tele van ruhákkal mindenütt, kész káosz. Ha elalszik este akkor pakolok tovább.

Ha tudok még jövök.
Puszi mindenkinek!
Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Viki!
A pg53 nekem a 11-13. nap körül jelez peteérést, valamint a 23. napon! (az előző két ciklusban így volt!) Ehhez képest a lázgörbe 16-18. napra teszi. Eléggé tanácstalan vagyok, remélem csütörtökön a védőnő valami okosat tud ebből kihozni.
A babás randi nincs ellenemre, bárcsak már ott tartanánk!Kép

Anita!
Biztos nagyon szép leszel az esküvőn! Kérünk képeket!

Zsuzsa!
Örömteli nyaralást kívánok, és azt, hogy eggyel többen gyertek haza!

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!

Viki!
de jó! Gratulálok!

Cupicica!
Tényleg ne szomorkodj, a decemberi hónap a miénk, ahogy már írtam. Szerintem tuti 1 napra leszünk kiírva innen többen is.

Anita!
Ugye felpróbáltál vállpánt nélküli ruhát is?

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Szia Mesi!

Elárulom neked, ez a ruha vállpánt nélküli. Igazad volt, de megbeszéltem a ruhakölcsönzössel, hogy azért a biztonság kedvéért varr rá nekem vékony pántot, nehogy leessen. Kép. Köszi a tanácsot.
Ha tudok küldök képet, bár csak két ünnep között megyek újra. Gondoltam a fogadott lányomnak is nézek valami koszorúslány ruhát.
Cupicica!
A december a miénk.Kép Kép Kép Mit gondolsz, lehet adni itt a babaneten láttam ovulációs naptárat, szerinted mennyire lehet pontos?!
Mert most megnéztem, ha nov. 28-án lettem beteg és 35 napos a ciklusom, akkor dec. 14- 19. között van peteérésem. Ha esetleg jan. 1-jén nem leszek beteg akkor van remény. Kép
Zsuzsi!
Remélem, sikerült bepakolni az útra. Nagyon jó utat, és remélem eggyel többen jöttök haza. A volt férjem mondta vala, mikor még kint dolgoztunk németbe, hogy oda még ő vitte a fiúnkat, haza már az anyja hozta. Kép
Na még később jövök.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Anita!
Megnéztem én is a kalkulátort, nálam az jött ki, hogy dec.8-13. között van peteérés. Átlagolta az eddigi ciklusaimat, és úgy számolt. Ez azt jelenti, hogy 14-19. nap közöttre jelzi az ovulációt. Ez a lázgörbémmel "egybevág", a pg53-mal viszont nem. Remélem, csütörtökön okosabb leszek!

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok,
Bufo: ilyen pakolásokra én is emlékszem Kép Fiam mindig beül a bőröndbe, ha pedig nem látom, kidobál belőle mindent Kép
Köszönöm a tanácsot a repüléssel kapcsolatban, azt hiszem jövő héten lefoglaljuk az utat.

Cupicica: védőnőre a Családtervezős nőt érted? Mikor mentek? Hány hónapja méred a hődet?

Anita: ez a ruha már engem is egyre jobban izgat Kép Majd írj meg minden részletet, amit már sikerült elintézni az esküvővel kapcsolatban.

Ma megint hasmenésem van, ezt nem értem. Fiamnál nem volt. Nektek volt ilyen a terhesség alatt? Most minden miatt aggódom...

Viki
viki30
 
 


Viki!

Igen, a családtervezős védőnőhöz megyek csütörtökön. Május óta mérem a hőmet, mivel akkor voltunk nála először.

Cupicica
cupicica
 
 


Cupicica: szimpatikus volt a védőnő? Voltál nőgyógyászati vizsgálaton? Párodat már vizsgálták?

Mégsincs hasmenésem... Kép
viki30
 
 


Viki!
Igen, szimpatikus volt, meg menet közben kiderült, hogy tíz évig volt a férjem mamájának védőnője! (Õ gyemekorvos).
Márciusban voltam rákszűrésen, áprilisban hasi és hüvelyi UH-on, júniusban megint elmentem a nőgyógyászhoz, hogy tutira minden rendben van-e +clamydia szűrés. Minden negatív volt. A férjem "akcióképességét" is megnézték, teljesen tökéletes volt, meg is dicsérték, mert mostanában egyre több gond van a pasikkal. Persze az én férjem nagyon "anti", mert nincs mobilja, számítógép elé pedig akkor ül, ha muszáj. Kép
Teljes laborvizsgálaton is voltunk júniusban, ott is minden OK volt.
Eddig úgy tűnik, hogy nincs baj egyikünkkel sem, de nálam még nem volt hormonvizsgálat stb., ezért szeretnék most beszélni a védőnővel.

Cupicica
cupicica
 
 


Cupicica: remélem a Te eredményeid is ilyen jók lesznek! Azt mondják a rendszeres és normális menstruáció már nagy áldás és ez általában arról árulkodik, hogy nincs gond.
Milyen tanácsokat adtak nektek?

Nem baj, hogy ennyit kérdezek?
viki30
 
 


Viki!
Abszolút nem baj, hogy kérdezel! Kép A menstruációmmal soha nem volt gondom, kb. másfél-két évente egyszer produkálok egy 35-40 napos ciklust, egyébként 28-31. nap között jön meg. Én is remélem, hogy ez jót jelent.

Tanácsok: Elevit és folsav szedése, kb. 2 naponta összebújás, egészséges, stresszmentes életmód. Ezeket sem nehéz betartani Kép, hála Istennek a mi sulink elég jó iskola, túlzottan nagy gond nincs a gyerekekkel, ami miatt idegeskedni kéne.

Te hogy vagy? Milyen tüneteket érzel? A férjed még nem sejt semmit?

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!

A bőröndök majdnem készre vannak pakolva. Nem volt egyszerű, mindig azon jár az agyam, hogy mit felejtünk itthon.
Remélem holnap minden jól megy majd.

Péknéanita
Remélem igazad lesz és négyen jövünk haza. Az ovuláció néző nekem dec.1-6-ot ír. Bízom benne igaza van.
Ügyesen a szervezéssel. Hajrá a a kalkulátor hátha nektek is segít.

Cupicica
Ha ilyen jók az eredményeitek, akkor ne aggódj.

Viki
Kitartást a továbbiakban. Drukkolok hogy jól süljön el az ötleted és a férjednek is leessen, hogy mi a helyzet.

Köszönöm mindenknek a jókívánságokat, remélem bejön minden, amit kívántunk.
Ha tudok még este jelentkezem. Ha nem akkor mindenkinek hajrá és szorgoskodjatok a siker érdekében.
Dec. 14 jövünk haza utánna jelentkezem.

Puszi mindenkinek!
Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Zsuzsa!

Nagyon szép nyaralást kívánok! És megy a drukk is!!!KépKépKép

Cupicica
cupicica
 
 


Cupicica: Elevit mellé Folsavat is kell szedned? Nekem anno még csak az Elevitet ajánlották, elvileg abban is van folsav.
Összebújással kapcsolatban csak annyit súgnék, hogy mi most betartottuk egy barátnőm tanácsát. Ciklus elején alig voltunk együtt, kimondottan a félidőre koncentráltunk.

Köszönöm jól vagyok, már másfél napja nincs hányingerem. Persze, most emiatt is aggódom Kép
Férjem szerintem nem sejt semmit, mert hétvégén mikor fájt a hasam,azt hittem megjön. Ezt mondtam is neki, szóval szerintem Õ azt hiszi még várni kell Kép

Viki
viki30
 
 


Zsuzsa,
jó utat és kellemes pihenést kívánok Nektek! Remélem, már egy illegális határátlépővel tértek haza Kép
viki30
 
 


Sziasztok!

Már szinte mindent elrendeztünk a mi kis esküvőnkhöz. A helytől a csokorig. Még épp a fényképész nincs lerendezve. Sajna, nem kell nagyon rendezkeni, mivel a gyerekkel együtt alig leszünk 20- an. Úgyhogy sok mesélni valóm nincs. Az időpont is megvan telefonon már lebeszéltem, majd jövő héten megyünk a hivatalba bevinni a papírokat. Egyenlőre ennyi. Majd még később mesélek róla.
Más téma:
Nem is tudlak benneteket követni. Ti már ennyi helyen voltatok, én nem is tudok ezekről. Mi egy kicsi város vagyunk nekünk nincsenek ilyen helyeink, mint a családtervező. A védőnőmet se ismerem mióta összeköltöztem a párommal az is megváltozott, Õ más körzethez tartozott. Nekem, hogy őszinte legyek meg se fordult a fejembe, hogy ilyen helyekre elmenjek. Amíg lehet megpróbálom a természetre bízni, majd ha nem megy, akkor elmegyünk valakihez. De, remélem összejön mihamarabb és nem kell mennünk sehova se. Kép
Velem minden rendben, azt hiszem, a párom nem volt sehol. Remélem egyikünknek sincs baja. Hisz mindkettőnknek van már gyereke. Akkor meg mi lenne a probléma? Én nem is gondoltam ilyenre.
Puszó:
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Jaj Zsuzsa! Nektek meg nagyon jó utat vigyázzatok magatokra, szorítunk. Ha megjötettek feltétlenül jelentkezz, és mesélj.
Puszi:
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!
Igazad van, nálatok már van "bizonyíték", hogy lehet babátok! Kép Valószínűleg második alkalommal én sem fogok ennyire görcsölni, bár Zseppyék is több mint két évet vártak a második gyerkőcre!
Talán már írtam, hogy azért csináltunk meg ennyi mindent előre, mert jövőre leszek 30 éves, és nem szeretném, ha még évek telnének el azzal, hogy folytonosan türelemre intenek minket.

Viki!
A folsavat a férjem mamája javasolta a vérképem miatt, a családtervezős védőnő is rábólintott, meg az ismerős nőgyógyász is, akivel eddig még csak beszélgettem, és csak felöltözve, meg fürdőruhában látott eddig! Kép (Nem tudom, hogy őt fogom-e választani, vagy a mostani doktornőmet; bár ha most újabb vizsgálatok kellenek, valószínűleg ő lesz a befutó, mivel ismerősként "nem fogja megtagadni" a beutalók megírását Kép)
Az összebújással kapcsolatos tanácsodat kipróbáljuk!

Cupicica
cupicica
 
 


Anita: most, második babánál én is úgy gondoltam, hogy nem akarok eltervezni semmit előre, majd jön, amikor jönni szeretne. De megértem Cupicicát, mert fiam elött én is aggódtam, szerettem volna tudni már nagyon, hogy lehet kisbabám. Nagy kő esett le a szívemről, mikor teherbe estem.

Cupicica: szerintem, ha megnyugtatnak Téged ezek a vizsgálatok és férjed sem érzi terhesnek, akkor menjetek! Ez nem fogja késleltetni a teherbeesést és abban sem hiszek nagyon, hogy emiatt túlzottan rágörcsölnél a dologra. Nekem ez a hónap volt olyan,hogy már mindenen sírtam, állandóan az jutott eszembe, hogy miért nem sikerül. Előző hónapokban nem érdekelt, mégsem sikerült.

Puszi
viki30
 
 


Cupicica!

Azaz igazság, hogy a régi leveleket nem olvastam el, és nem tudtam az előzményeket. Sajnálom, hogy ennyit kell várnotok. Lehet, én vagyok türelmetlen és ezért faggatózom. Látod, én 21 éves múltam (nem tagadom) mikor a fiam született, szeretem nagyon, de azért mégse az apjával élünk, persze ami bánt is egy kicsit, attól függetlenül, hogy most boldog vagyok, de az életem akkor is elkapkodtam, és a gyerek itta meg a levét. Bár Õ is szereti a párom. Kép Visszagondolva, még várhattam volna pár évet és megfontoltan babát tervezni. De Õt akkor sem bánom,így utólag, mert egy klassz srác. De alakulhatott volna másképp is válás nélkül.
Azért még nem kell tragikusan felfogni, a 30 év még nem a világ vége. Egy ismerősöm 40 lesz, az első házassága neki se sikerült, de nem született gyerek. Most tervezik az új férjével az első babát. Kicsit fél, de én csak biztatom, kis odafigyeléssel lehet probléma mentes a terhessége.
Most nagyon boldog, pedig 10 éve elvált már, és az újjal 1 éve találkozott.
Vigaszként írom csak.
Puszó:
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!
Nagyon jó utat, és érezzétek jól magatokat! Remélem, tényleg 3-an jöttök haza!

Cupicica!
Nem semmi! Ennyi vizsgálaton átestél már? Igen lelkiismeretesen készülsz. Bár igaz, amíg Zsolti nem volt meg nekünk, én is izgultam, hogy lehet-e babám. De én ilyen családtervező védőnőkről még csak nem is hallottam. De ne feledd! A december a MI HÓNAPUNK! Punk-tum. Egyébként nekünk is az jött be Zsoltinál, hogy a ciklus elején rá kell pihenni a ciklus közepére. Most is erre készülünk.

Viki!
Én is irígyellek ám! De nagyon örülök nektek. Mikor fogsz szülni? És hol? (Bár már lehet, hogy írtad)

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Szia Mesi,
elvileg augusztus elején szülök, de még az is lehet, hogy a szülinapomon. Én július 31-i vagyok Kép Az I-es Női Klinikára szeretnék újra járni, ott született a fiam is és ott biztonságban éreztem magam. Jövő hétnél elöbb nem megyek orvoshoz, mert még nagyon az elején vagyok.

Egész nap a kismamás oldalakat bújom, nem tudom ki fog így dolgozni Kép
viki30
 
 


sziasztok,
viki
kinél szültél?
kumpibogar
 
 


Sziasztok!

Utolsó bejelentkezés. Elvileg minden kész.
Már csak aludni kell, és reggel időben felkelni.
Mindenkinek még egyszer hajrá!
Köszönöm a bíztatásokat.

Ha hazaértünk jelentkezem!
Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok,
hol vagytok?

Krumplibogár: elvileg az Ádám dokihoz jártam, de a Hruby Ernőnél szültem, mert Ádám doki konferencián volt.
Csak nem Te is oda jártál??

Viki
viki30
 
 


Szia Viki!

Én itt vagyok, bár a mai nap eléggé el vagyok havazva. Azt hitem senki nem ér rá itt lenni, gondoltam később benézek, ez volt kb 1/2 10-kor.
Hogy vagy? Jól érzed megad?
Még mindig nem sejti a férjed?
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Én se találtam itt senkit ma.

keményen irígykedek Bufoékra! De jó nekik! Olyan jó lenne nekünk is elmenni valahova, de sajnos nem tudunk.

Viki!
Hogy vagy! Mindennap be kéne számolnod az állapotodról.

Képzeljétek, nekem tegnap a pg53 páfrányos volt, de a hőmérsékletem meg normális. Én ezt már nem értem. Szerintem a pg53 nem is működik olyan jól, mert tuti nem lehetett peteérésem, mert éppen csak most múlt el a vérzésem. nektek (főleg Viki) mi a tapasztalatotok vele?

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Szia Anita,
ma délelött én sem tudtam jönni, sok volt a munka.

Köszönöm, jól vagyok. Most egyáltalán nincs hányingerem.

Nem hiszem,hogy sejti a férjem, szerintem Õ már úgy hiszi, ez a hónap ugrott. De már nagyon elmondanám neki! Fiamtól takargatom a hasamat, állandóan bele akar könyökölni.

Mikor mész ruha próbára?

Viki
viki30
 
 


Szia Viki!

Majd csak két ünnep között. Már nagyon várom. A mensim már lassan elmúlik, aztán mi is belevágunk a babyprojektbe. Azt jobban várom Kép. Remélem, nekünk is összejön és nem lesz semmi probléma, attól jobban félek a későbbi bonyodalmaktól. Úgyhogy hiába leszek babás félni fogok addig, míg nem telik le 12 hét, és meg nem nyugtat az orvos. Mégegy vetélést nem élnék túl, olyan rossz, mire beleéletem magam a babázásba, az előzőnél, el is vitte tőlem az Isten.Kép
Remélem legközelebb másként lesz.Kép ÉS együtt örülhetek veled(tek).
Puszó:
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita: ne is mond! Nekem is sokan mondták,hogy a második babánál sokkal aggódósabbak voltak, hát én már most az vagyok. Jó lenne, ha már doki is látna, hogy minden rendben van. Pénteken akarok időpontot kérni.
Jó lenne ha Ti pedig a karácsony fa alá rejthetnétek a tesztet Kép
viki30
 
 


Sziasztok!

Bocsi, csak most tudtam jönni!

Mesi!
Már többször írtam, hogy nálam is furcsán viselkedik a pg53. Előző két ciklusban 11-13. és 23. napon is jelzett!!! Azt megelőzően pedig a 8. napon! Ezek közül csak egy esett egybe a lázgörbémmel, baba pedig nincs. Kép Kíváncsi vagyok, hogy holnap mit fog mondani a védőnő.

Anita!
Tudod, csak pozitív gondolkodás!KépKépKép

Visszatérve a lázgörbére: ma vagyok a 7. napon, és reggel felugrott a hőm 36.5-re. Este még semmit sem jelzett a pg53, majd ma este megint megnézem. (Elhatároztam, hogy ebben a hónapban minden este nézni fogom.)

Cupicica
cupicica
 
 


Viki!

Látom, egyszerre írtunk!Kép

Tényleg jó lenne a fa alá tenni a tesztet...

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!

Sajnos, én még karácsonykor nem fogom tudni, hogy lesz-e baba vagy sem, mert jan 1-jén jár le a 35 napom, ha akkor nem jön meg, akkor van rá remény.Kép
Most is van egy gondom, hátha tudtok segíteni. Képzeljétek, hétfőn Nov. 28-án lettem beteg 2 napig tartott és sitty-sutty tegnapra elmúlt, pedig máskor 5 napig tart. Mitől lehet ez?! Az alhasam fájdogál, meg a derekam az nagyon, alig bírok ülni. Volt már valaki így?
A kolléganőm első terhességénél járt így és rá két hétre elment orvoshoz és kiderült, hogy babát vár. De gondolkoztam, nálam nem lehet így terhességre gondolni szerintem, mivel előtte okt. 25-én voltam beteg és nov 17-én mikor orvosnál voltam, és azt mondta próbálkozhatunk, onnantól nem védekeztünk, de akkor már túl voltam a fél időn. Nem?! Szerintetek? Akkor mi lehet?
Segítsetek?
Köszi:
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Viki,
Gratula a Pocaklakóhoz. Már nem kell sokat kibírnodKép) Én első babónk után eldöntötem a következőnél megadom a módját a bejelentésnek. Aztán 2 év sikertelenség után, amikor sírva jöttem ki a klotyóból és este (párom azért tudta, hogy még nem jött meg, de görcsölgetek) és feltettem neki a nagy kérdést Õ is azt látja amit én. Szóval azért nem úgy sikerült, ahogy terveztem...

Anita,
az, hogy túl voltál a félidőnél szerintem egy 35 napos ciklusnál nem biztos, hogy azt jelenti már nem lesz peteérésed. Ezenkívül lehet sok más oka is ennek a rövid ciklusnak. Nem emlékszem írtad-e, hogy előtte hogyan védekeztetek. Szerintem a doki felkeresése csak hasznos lehet... Hugicám 4 hónapig ahogy kell mensizett, minden túnetével. Aztán a 3. ciklusa közepén tűnt fel neki, hogy "mintha fel lennék fújódva, és sehogy se akar megszűnni". Aztán doki és rögtön kiderült.

Lányok,
A családtervezős védőnénihez kell tudtommal akkor is menni, ha abortuszra akarsz menni. Az pedig van mindenhol...Ha más nem szerintem megegyezik a területi védőnővel. Vagy érdeklődjetek a védőnéniteknél.

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok,
Cupicica: azt hittem minden nap figyeled magad a PG53-al! Lehet, hogy ritkán nézed???

Anita: kolleganőm is 2 hónapig menstruált babával, így bármi lehet. Nem zavarhatott be esetleg a gyógyszer, amit szedtél? Menj el dokihoz, az a biztos, mi csak találgatni tudunk!

Zseppymano: köszönöm a gratulációt! Számolom én is a napokat Mikulásig, mint egy kisgyerek KépFiamnál én is ezerszer elgondoltam, hogy hogy lesz a bejelentés, aztán ahogy beesett férjem az ajtón, kezébe nyomtam egy marcipán babát, semmi. Aztán megmutattam a tesztet, hát igazán még akkor is csak lesett Kép Miután eljött nála a felvilágosodás, csak ült a kanapén vigyorgott kezében a teszttel Kép Szülinapjára szerettem volna meglépni, de az a teszt elött kb. 7 nappal volt. És nem hogy én jelentettem be hírt, hanem egy nálunk vendégeskedő pár, akik nem is terveztek babát. Emlékszem, teljesen kiakadtam, kimentem mosogatni Kép

Cupicicáék másféle védőnénihez járnak. Van egy ún. Optimális Családtervezési kp., ahol azzal foglalkoznak, hogy felkészítsenek az egézséges babavárásra. Ez azt hiszem csak két helyen van az országban.

Viki
viki30
 
 


Sziasztok!

Anita!
Tényleg menj el dokihoz. Az én kolleganőm is csak a 4. hónapban fedezte fel, hogy terhes. Addig rendesen megjött neki! Drukkolok!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Most volt egy kis időm, és így számba vettem a hiányzó emberkéket!

Funny80, Bogyó, Nadine81, HZsófi, Bmszsz, Veletek hol vagytok, mi van veletek?

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Ne feledjétek!

Rókusban, december 14.-én 15 órától terhestanfolyam lesz.

Én, kétszer voltam, de rengeteg infót lehet gyűjteni, mindenféle kérdéseket fel lehet tenni.

ZSUZSA
32.hét
veletek
 
 


Sziasztok!

Köszi a biztatást. De a dokival még egy kicsit várnék, mert most délutánra ismét barnázgatok, hátha semmi. Akkor megint beleélném valamibe magam és érne a csalódás.Kép Inkább várok még egy pár napot. Biztos, ami biztos.Kép
Viki: De erről a babáról még nem tud a férjed. Ugye?! Kép
Zseppymano: A védekezésről tényleg nem írtam. Számunkra a "gumi" volt a legbizonságosabb, de nem nagyon szerettükKép, miután az orvos azt mondta lehet, abba is hagytuk a használatát.
A gyógyszer biztos nem lehetett oka, mert azt lehet babásan is szedni mondta a doki, meg rá is volt írva a tájékoztatóra.
Majd kiderül, még nem élem magam bele a dolgokba.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita: nem tud még róla a férjem, de már alig bírok magammal!Jövő héten a dokihoz is be kell jelentkeznem.
Mi lenne,ha csak felhívnád a dokit és megkérdeznéd meg akar-e nézni, vagy nem tartja szükségesnek?
viki30
 
 


Szia Viki!
Nem tudom mit csináljak. Képzeld, a barátnőm is most tudta meg, hogy terhes. Januárba volt egy abortusza és most ismét babát vár. Januárba még nem akarta a babát egyéb okokból, de most nagyon boldog. Úgy örülök nekik, bárcsak én is ezt mondhatnám már. De jó lenne.
A dokival még várnék. Nem úgy érzem mintha babát várnék.Egyáltalán nem.Kép
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!
Kicsit korai lenne még érezned a terhességed, nem?
Én legalábbis csak a 6.hét körül kezdtem el érezni. Te meg most lehetsz elvileg kb 3 hetes, nem?
Azért legalább egy tesztet csinálj szerintem.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: