Új privát üzeneted érkezett!

Na jól rémlett!!!!!!!!Először is, a 2*850 mg meforal szart sem ér túlsúlyosaknál!!!!!!_Emelned kell most! 3*850-re!!!!!!!!!Nekem az hatott, nem is keveset, elkezdtem fogyni és sponátn babásodtam.
A teák nem érnek sztem semmit, persze ki lehet próbáélni, de inkább emelj a met adagodon. és szedd végig, érted, végig, az ET alatt, a terhesség alatt, stb mert túlsúlyos kismamiknál hatásos, bár a cukrot nem fogod megúszni, de hidd el, én szedem a 3*850 és tökéletesen karban tart.
a diéta is fontos, sajnos, a megemelt met követeli tőled a diétát.
kérdezz bátran,

és jövök gyakrabban :oops:
Vendég
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 08:47-kor.
bibolya
 
 


Ibolya, hát pcos van/volt és emiatt a 12. héten végzett terhelés alapján gdm-et állapítottak meg, diétáznom kell, ami nem megerőletető, pcos miatt eleve is muszáj volt....aztán 3 hete állítólag magas vérnyomit állapított meg a körzeti, szedek 2*fél dopegytet, bár az endokrinológusom, aki pcos-val kezelt és most a gest diab miatt kezel, szerint nem vészes 135/80 max, néha 140/90 ha nem úgy viselkedik a főnökség, szóval étlag 135/80, na erre azt mondta nem vészes, de szedjem a vérnyomi csökkentőt a bizt. kedvéért.
Nagyjából ennyi, ja és már dagad a lábam estére, ha sokat megyek.
fehérje nincs a vizeletemben csak keton a kevés szénhidrát miatt.
Vendég
 

 
 

Kösz Ibolya, nem vagyok túl jól, elég keveset pihenek, és sokszor fájok deréktól lefelé, a csontjaim főleg, meg a gátam. Mindíg megfogadom, hogy ma nem csinálok semmit, de aztán mindíg akad valami tennivaló. Neked hogy megy a fogyi? Én még mindíg 4 kiló mínuszban vagyok, áll a súlyom egyenlőre, szerencsére.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Cukika, gyönyörű tündér kislányod van! :D Sok boldogságot nektek :) Jöhet majd a szüléstörténet is :wink: Megszenvedted? :(

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Cukika!

Nagyon szép a kislánynod én is ilyet szeretnék!!!! :lol: :lol:
Gratula :lol: :lol:
Várom a szüléstörténeted :lol:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Cukika, gyönyörű!!!

Nagy gratula hozzá!!!!

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok lányok!

Merre vagytok???????? :lol: :lol:

Anyukák lehet hozzátok egy kérdésem!?

Ti mit kívántatok a terehességetek alatt??

Fiúkkal illetve lányokkal??? :lol: :lol:
Sósat,vagy édeset??

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Cukika!
Nagyon szép a kislányod!!!
Gratulálok még egyszer!!!
Hogy vagytok!!!

Jelentem én ma voltam dokinál... minden rendben van....izgett mozgott az uh-n láttam...olyan édes... :lol:
20 mm

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


m. reni írta:Sziasztok lányok!

Merre vagytok???????? :lol: :lol:

Anyukák lehet hozzátok egy kérdésem!?

Ti mit kívántatok a terehességetek alatt??

Fiúkkal illetve lányokkal??? :lol: :lol:
Sósat,vagy édeset??


Én a két fiamnál mindig az édeset kívántam, de nem annyira, hogy meghaltam volna érte. Most is inkább az édeset kívánom, nem tudom még mi lesz a picúr.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Bár még én sem tudom mi lesz a picúrkám,de úgy érzem én is inkább az édes dolgokat fogyasztom szívesebben... :lol: No majd kiderül egyszer,kit is rejt a poci... :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 08:48-kor.
bibolya
 
 


Nekem nincs úgy kedvencem vagy amit igazán kívánok, pláne, hogy diétázok ezerrel, hogy minél kevesebbet hízzak na meg a gest diab miatt is, de egy biztos, most naggggggggggggyon utálom a májat!!!!!!!!!!!!!És ennyi.
Vendég
 


Sziasztok!

Cukika gratlálok a kislányodhoz gyönyörű és sok egészséget és tejcsit nektek. :lol:

Én a fiamnál a sajtos tejfölös tésztáért voltan nagyon oda. :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Ja még a mit kívánunk mit nem dologhoz: én a terhességem egész legelején odaáig meg vissza voltam a paradicsomért...egy étkezéshez 2-3-at simán meg tudtam enni...De mostanra eljutottam odaáig hogy rá se bírok nézni a paradicsomra,és semmire amihez paradicsomot,ketchupot kell használni... :?

Kép

Kép
mezsó
 
 


Csajok!

Köszönöm a hozzászolásokat!!!!
Jövöhéten megyek 4ds uh-ra!Már alig várom!!!


Én sósat és csípőset ennék egyfolytában,azt amit nem lehetne!!!! :oops: Én a virslitől undorodom!!!! :x

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


m.reni: én meg ha igaz pénteken jutok el 4D-s UH-ra... :D Mert még eddigi UH-jaim egyike se nyujtotta nekem azt amit szerettem volna...Remélem majd a 4D!!! :D Virsli??Én mióta babás vagyok azóta nem ettem,és nekem se hiányzik cseppet sem!!! :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó!

Én is alig várom az uh-át!
Most pénteken?De izgi majd rakj fel fotót! :lol:
Én október 20-án a párom szülinapján :lol:
Valóban a 2ds uh-án nem kapod vissza azt az élmémnyt :twisted:
Kislány vagy fiú a titkos vágy? :D

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


mi is okt 20-án megyünk!!!!!!!!!
Vendég
 


m.reni: Hát remélem,hogy nem jön semmi közbe és pénteken tényleg UH! :) Én nem akarok csak akkor örülni neki mikor már ott vagyok,és zajlik a vizsgálat!!
Hát én bárminek örülök,ha kislány,ha kisfiú!!Lényeg hogy a miénk! :lol: De egy ideje úgy érzem mint ha kisfiú lenne... :) Majd egyszer kiderül. :) Ti kislányra vagy kisfiúra vágytok?

Kép

Kép
mezsó
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 08:48-kor.
bibolya
 
 


Bibolya!

Furcsa dolgokat művel velünk a terhesség :lol:
Elképesztő dolgokat kíván az ember :lol:


LeFead!

Akkor várom majd a képeket!
Én is majd rakók fel :lol:

Mezsó!

kislány szerepelt az álamaimban és vágyaimban is.De kisfiúnak is nagyon fogok örűlni!!!!Csak egézséges legyen :lol:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Sziasztok!

Mezsó mi volt az ultrahangon?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!

köszi az érdeklődést az UH-om iránt... :) nos megvolt,és ha nem haragszotok nem írom le mégegyszer,hanem bevágom ide amit egy másik topikba írtam,mert elég kalandos volt az UH,és hosszú újra elmesélni... :)

No jöttem beszámolni a pénteki UH-ról. A 4D-s UH végül 2D-s lett,mert a baba fekvése miatt semmi értelme nem lett volna a 4D-s UH-nak.Ugyanis a lelkem harántfekvésben van változatlanul,és a 15perces vizsgálat alatt végig háttal volt nekünk. Pedig nagyon meg lett macerálva és az istennek se akart megfordulni.Doki kb.5percig fel alá járkáltatott hátha felélénkül a drága,de nem...Kellett a bal oldalamra,és a jobb oldalamra is feküdnöm,ám ez sem segített. Finoman ütögette az érzékelőfejjel a hasamat és erre se akart megfordulni.Kis dacos... Ebéd után voltunk UH-on,doki kérdezte is hogy nem-e most ettem,mert baromi higgadt,nyugodt volt a baba,nem nagyon mozgott,és ugyebár meg se fordult.Erre mondtam,hogy igen...kiderült,hogy lehet hogy jobb lett volna ha éhgyomorra megyek,mert akkor élénkebb lett volna.Azt mondta a doki,hogy biztos most ő is jól van lakva,és pihen. A sok macerálás hatására azért háttal nekünk,de elkezdte a kezét,és a lábát emelgetni,meg picit a fejét is.Szegénykémet picit sajnálom,mert nagyon szűk még neki odabent ahogy elnéztem... Ő baromi gyorsan fejlődik,a vizsgálat napján én elvileg 15hetes1napos voltam,de a fejlettségi szintjét nézve a drágám,már akkor 15hetes5naposnak felelt meg. Látszik is,mert baromi pici helyen,teljesen kitölti az egész méhemet!Úgyhogy szerintem hamarosan nagyot fogok pocakosodni...

Viszont a vizsgálat alkalmával kiderült 2 fontos dolog,és baromi mérges vagyok,hogy az itteni kórház a kötelező UH alkalmával illetve a dokim a magánrendelőjébe miért nem tájékoztatott erről??Na szóval kiderült hogy enyhén hátrahajló a méhem,ez még tán a kisebbik gond,mert azért ilyen méhe még egy jópár embernek van a világon,és mégis kiviselik a terhesség mind a 9 hónapját.De hogy 15hetesen kell megtudjam,hogy a méhszájamon tapad a lepényem?!? Háát szerintem ez egy olyan dolog,hogy erről hamarabb is tudnom kellett volna... Oké hogy ez még változhat,de azért a kismamának ilyen esetben nagyon kell vigyáznia a megterhelésekkel!!!!Na de mostmár tudom,és vigyázni fogok!

Picúrkáról nincs csak 1 képem,és azon se sokat látni belőle,mert csak a feje hátulját,és a jobb kezét,és öklét.Mást nem.De azt kristály tisztán. Egyébként 2D-s UH-on most láttam mindent először kristály tisztán.Láttam a kezeit,a gerincét(mint egy gyöngysor úgy nézett ki ),a bordáit,a két lábát,sőőt még a talpát is. És videófelvétel is készült róla.

A csodálatos értékei: a 2 fejkörfogat-->HC: 11.36, BPD: 3.34, pocikörfogata: 9.64(jó nagy már most... ), mellkas körfogata: 2.87, combcsontja: 1.70.
És a fejlettségi szintje miatt azt számolta ki a doki,hogy lehet hogy a szülés dátuma nem április 3 lesz,hanem március 30. Azért lányok maradhatok ugye itt?? Úgy ideszoktam már!!

Bocsi kissé hosszúra nyúltam,de végre részletesen beszámoltam a kalandos UH-omról. És tényleg megnyugodtam,mert végre láttam.

Kép

Kép
mezsó
 
 


És szóbakerült a magzatmozgás is a vizsgálat során,a doki kérdezte érzek-e csiklandozáshoz hasonlót,illetve bugyborékolás szerűt...Mondtam hogy éreztem,de (akkor)már 2 napja nem éreztem semmit.Erre a doki mondta hogy az a baba mozgása,úgyhogy mostmár tudom hogy mire figyeljek! És azt mondta,pénteken hogy valószínűleg azért nem érzem már 2 napja(mostmár 4 napja)a mozgásait,mert akkor fodulhatott be háttal/jelenleg most a hátamat nézi /.És azt is mondta,hogy ne aggódjak,mert ebben az állásban ahogy most a méhemben van,tényleg nem érezhetek semmit,mert valóban úgy fekszik.
Mellesleg megjegyzem mostmár igazán visszafordulhatna,mert nagyon rossz hogy 4napja nem érzem a csikizést!!!!
És tuti úgy van ahogy a doki mondta,mert amikor feltűnt hogy nem érzem,előtte való nap este nagyon nagyon nagyon sokat csikizett,már majdnem röhögtem annyira,és én szerintem akkor helyezkedhetett.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó szívböl örülök, hogy végre láttad a bébid!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Mezsó: Örülök hogy az UH minden rendben volt. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Itt egy picit rossz kép az én babámról, majd még próbálkozom jobbal, csak lemerült a gép...

De szerintem a lényeg látható :)

Zsu

Kép

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

Kép
Kép
koko
 
 


Csajok voltam 4ds uhán!

Egézséges kislányom lessz!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
Ime egy pár f Kép Kép Kép otó!

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Sziasztok!

M.Reni: Gratulálok a pici lányhoz :lol: :lol: . Nagyon jól sikerültek a fotók ez az ami nekem sajnos nem lehetet, mert a háj réteget a 4D-s UH nem vitte át állítólag. De lehet, hogy csak bénák voltak. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


REni gratulálok!!!!

Krisy, igen, nekem is ezt mondták mindig...sajnos. De a vége felé már lehet jó képeket csinálni, nekünk is csak lett. Mingyá feldobom!

Kép

Kép

Kép

Ezek most készültek szombaton és végre látszódik minden, annyira rossz volt,hogy hiába voltunk 4dn nekünk soha semmi sem látszódott, de most igen!!!!

Ja és még midig 3 kilónál tartok!!!! :lol:
Vendég
 


Lafead: Egész jók lettek a képek a lényeg az utolsón látszik. :lol: Mi mondjuk a 19 héten voltunk és utána már nem mentünk el mert annyira elvették az elsőnél a kedvem tőle. :?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Krisy, igen, minálunk is ez volt, nem volt kedvem, mert hát a 18. héten semmi sem látszódott, na azért nem adtam fel, elmentünk a 24. héten, semmi, és hát most is megpróbáltam, hátha alapon, és hát végre olyan nagy már, hogy szépen látszódik!!!!Szóval a tesónál tudni fogom, hogy nekem, amennyiben nem változik a súlyom, a 30. hét körül érdemes, előtte biztosan nem!
Vendég
 


SZiasztok!

Hol voltatok 4D-n? Mert anno anyunak, amikor a kishugomat várta, szuper képeket csináltak, pedig ő akkor is több volt mint 140 kg...

Mi 10.-én megyünk, most még nem igazán a 4d élmény miatt, hanem szeretnénk alaposan megnézetni a kisbabánkat, mert a kórházban absz. nem nézték meg, épp csak a hosszát, meg a tarkóredőt és ennyi.

Ezért a Praxisba szeretnénk menni Hajdú doktornőhöz.

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu, jó döntés!!!!!!!!!!!!Én is ott voltam!
Vendég
 


Lányok !

Köszönöm a baba bókokat!
:lol:

Lafead!

Én is gratuálok neked!!!a cuki kisfiadhoz :lol:
Nagyon jók a fotók!!!!!

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 08:49-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok, Cukika, nagyon édi a babád, és hogy szalad az idő, már elmúlt egy hónapos.
Bibolya a tiéd is nagyon édes. Én jól vagyok, a 2007 januári topicba írogatok, a vércukorterhelésem sz@r lett.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Bocs, 2008 januári...

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Csibe, majd javul az, szépen diétázgass és majd apud gépével mérd magad!

Cukika, cukika Pankababa!

Bibolya, tiéd is édes azzal a nagy cumival!
Vendég
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
uvme
 
 


Sziasztok!

Most leltem erre a topikra de sajnálattal látom, hogy haldoklik :( Remélem sikerül újra életet verni belé, mert tényleg sokan küzdünk a kilókkal...

Én 111 kilósan kezdtem anno a 9 hónapot, 11 kilót híztam összesen. Tehát 122 kilóval mentem szülni :oops: A kórházból 108 kilóval jöttem haza, majd visszahíztam 116 kilóra. Jelen pillanatban fogyózok, már lement 2 kiló :D és "gyúrunk" a kistesóra :D

Ezzel csak azt akartam írni, hogy jelentős túlsúllyal is lehet egészséges kisbabát szülni, sőt teherbe is lehet esni! :D

A terhességem nem volt probléma mentes, de a bajaim egy normál súlyú kismamánál is előjöhettek volna.

Ha esetleg erre jár valaki és hasonló cipőben jár, és szeretne beszélgetni, az jöjjön, írjon! :wink:

A régi topiklakóknak meg gratulálok a szép babákhoz, a kismamáknak gyors, probléma mentes szülést kívánok. Remélem nem baj hogy jöttem :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Szia Momi! Hát én nagyon örülök annak, hogy találtam egy olyan rovatot ahol pont erröl szeretnék többet megtudni! A párommal 8 hónapja probálkozunk babocával semmi sikerrel! Ezért elmentük egy meddöségi központba ahol most hétfön voltunk! Ott megállapitották, hogy tulsúlyos vagyok, de azért elküldtek engem is meg a páromat is egy csomo féle vizsgálatra, meg felírták az elevit nevü gyogyot! Ma voltam a körzeti dokimnál elmondtam neki, hogy mit ök mit mondtak, hogy mit szedjek és erre ö szabályosan kinevetett, mert, hogy én jó husban vagyok és azt nem nekem kell szedni! Hát akkor kérdem én, hogy kinek kell azt szedni tényleg, mert egyébként nem eszek valami sok gyümölcsöt és ez a gyogyo meg tele van vitaminnal! Meg akkor most kinek higgyek????? :oops: Meg azért mentünk el oda a központba mert már a saját nögyogyomban sem biztam, mert ö meg ki se akart vizsgálni!
Ne haragudj, hogy ilyen sok lett, de ugy gondolom, hogy ezt már valakivel meg kell beszélnem! Amugy165cm magas vagyok és 84 kg! Tudom, hogy egy kicsit sok a suly a magaságomhoz képest, de én ugyérzem, hogyha másnak is sikerül akkor nekem is sikerülni fog egy gyönyörü és egészséges babát a világra hoznom!!! :P
Elöre is köszönöm a válaszod Üdv Nóci

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok lányok!


Sajnos én is látom,hogy haldoklik a topik!
Igen én is túlsulyos vagyok.Szabály szerűen rettegek felállni a mérlegre,amikor terhesgondozáson mérnek,de ez van.
Nekünk nagyon nehezen jött össze a baba.
Anno 70kg voltam,és az istennek se kartam teherbe esni.
Mire kaptam egy csomó hormont ,meg kezelést!+stb.és rengeteget szettem fel.
Én is kaptam annak idején eleviett,de annyira éhes voltam tőlle,hogy csak na.A dokim mondta,hogy igazán az első hónapbban szükséges.Van aki végig szedi,,,,,,...

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Nóci!


Biztosan sikerül egy egézséges babót a világra hozznod!!!!!

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Szia Nóci!

Hát igen, azt a legegyszerűbb megállapíani, hogy túlsúlyos az ember. :twisted:

Nyugodtan szedd az elevitet, hisz nem csak terhesség alatt ajánlják hanem már a fogamzás előtt is :wink:

Egyáltalán ne hallgass a körzetidre, hisz gyereket szeretnél, nem torokfájástól szabadulni. Ő nem hiába lett körzeti orvos és nem nőgyógyász. Természetesen adhat ő is jó tanácsot de szerintem elsődlegesen a szakorvos véleményére kell adni :wink: És sajnos sokszor van, hogy két nőgyógyász ellentétes véleményen van :? Anno mikor mi is elkezdtünk próbálkozni, az akkori orvosom azt mondta, hogy két év sikertelenség után küld el kivizsgálásra. Mi kivártuk, két év után egy picivel, mindenféle rásegítés nélkül, természetesen jött össze a baba. Viszont a mostani orvosom, akiben 100%ig megbízom, fantasztikus orvosnak tartom, azt mondja, hogy badarság két évet várni. Jobb minnél előbb kideríteni a sikertelenség okát és tenni ellene. Hát nem tudom melyik a jobb :roll: Mi most próbálkozunk, mivel még szoptatok, így nehezebb a dolog, de ha szoptatás befejztével sem jön majd össze a baba, akkor én is kérem majd a kivizsgálást és a segítséget a mielőbbi babásodáshoz. Úgyhogy szerintem egyáltalán nem baj, ha 8 hónap sikertelenség után úgy döntöttetek, hogy rá akartok jönni,hogy mi a baj. Lehet a régi dokid meg úgy látja, mint anno az én volt dokim, hogy ráér még a kivizsgálás...Ha ez Neked nem megfelelő hozzáállás, akkor kell keresni egy olyan dokit aki együttműködőbb :wink:

És persze hogy összejöhet túlsúllyal is a baba! :P
A próbálkozós két év előtt fogytam le 104 kilóról 79-re amivel a nődokim teljesen meg volt elégedve, amúgy 169 cm vagyok. Nem mondta hogy emiatt nem lehetnék terhes. Aztán a két év alatt visszahíztam 111 kilóra és akkor lettem terhes... A mostani dokim sem mondta hogy baj, csak annyit hogy megnehezítheti a túlsúly a babásodást és ha más problémát nem sikerül majd feltárni akkor bizony fogyózni kell majd hogy ez se akadályozzon. Persze bízunk megint a spontán fogamzásban :D


Amúgy megkérdezhetem hogy milyen vizsgálatokra küldtek el titeket? :roll:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Szia! Köszönöm, hogy már válaszoltál is! A párocskámat csak sperma vizsgálatra küldték engem meg vérvétel amiben benne van a pajzsmirigytől kezdve minden, kardiologia, ja meg persze mind a kettönket pszihologushoz! Na ezt mondjuk nem igazán értem! Meg eddig nem höméröztem igy most már azt is kell! Fogászat se maradjon ki a sorbol! Mondjuk nem is olyan sok ez meg ez nem is áldozat ahoz ,hogy babánk legyen! De nem baj végig csináljuk és remélem mire márciusban vissza kell menni a központba már kismamaként mehetek vissza! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Momi, én most 112-ről indulok visszafelé!!! Sajnos, most van 2 hónapom fogyózni, mert decemberben volt egy vetélésem. :)
Nekem minden doki azt mondta, hogy ekkora súllyal nem sok esélyem van teherbe esni. És lehet ezért ment el a baba. De én úgy gondolom, hogy másnak is van babája túlsúllyal. Ez nem lehet akadály. Most gyúrok erőteljesen, mert 10kg a cél. :D Biztos ami biztos.
Amúgy 6 sikertelen hónap után lettem terhes.
Most erőt adsz nekem, hogy igen is lehetséges!!!!!!!

Nócika, elevitet a vitaminok miatt kell szedni. Nekem a dokim azt mondta,hogy elég heti1-2 a felkészülés időszakában. Én még plusszban majd folsavat szedek, de azt csak az éles hónapban. :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Szia Gabi! Én naponta szedem az elevitet nekem így mondta a védönéni! A folsavat meg állitolag én tényleg nem tudom, de azt mondják már azt is el lehet kezdeni terhesség elött is! Te halottál valami ilyesmiről?

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: