Új privát üzeneted érkezett!


Ok, akkor drukkolok nagyon!!!
lei
 
 


Vera, Nekem is kérdéses az április 19, mert elképzelni sem tudom hogy mikor készült a prücsök. Valamikor július 13 és agusztus 8 között....

Viszont a Fiamat Bencéne kírnád be ha megkérlek? Csak a vezetékneve miatt lett beszúrva az András, mert a Kern Bence elég nyelvtörő nekünk :)

Nagyon tetszik a lánynevetek!!! Lehet hogy lenyúlom majd :) Nálunk ha fiú lesz akkor Kristóf. Ha lány az még jó kérdés :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 

 
 



Zsófi még annyi nyugodtan nyúld le:) mert mi nem úgy fogjuk hívni csak kel egy különleges név is mert én hallássérült vagyok és nem szoktam meghallani a Jacsót de a különleges neveket igen. Mert azt mindenki szereti jobban megnyomni

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



Vera!

Szupi a tabla!

Magi
Vendég
 


Vera, nem, nem tudunk róla hogy a rokonunk lenne :)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok!
A tegnapi nap folyamán erősítette meg a doktornő azt, hogy valóban terhes vagyok-végre!Ezért ha megengeditek szeretnék csatlakozni a táblához:a szülés várható ideje:2008.04.16., Szent István, Budapest,nevek: Abigél vagy Máté, testvér nincs.
Köszönöm!
ágnes27
 
 


Sziasztok!
Ma voltam UH-n. CRL 7mm, szívműködés kimutatható. Ma vagyok 6 hetes és 3 napos. Holnap megyek vissza a dokihoz az eredménnyel.
Kórház: Jahn Ferenc Dél-pesti Kh.
Testvérek: Petra 9, Felícia 6, Bettina 3 évesek.
Nevek nincsenek még.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Azt elfelejtettem, hogy a közérzetem egyre pocsékabb. Egész nap rosszul vagyok mindentől, még vízet sem szívesen iszok. De csak émelygek, na de azt ezerrel. Mondjuk én egyik terhességem alatt sem hánytam, meg amúgy sem vagyok az a hányós tipus, sőt nekem még betegségkor sem jön ki a láz, hanem csak belső láztól szenvedek. Ez a rosszabb.

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 




Végre itthon. Annyira nehezen ment a mai nap a munkahelyen.
Kisbér és környékén nem tudtok valami jó dokit?
Akiknek negatív lett a teszt, kitartást kívánok. Na meg lehet, hogy ott van már valaki a pociban, csak a teszt lusta csíkozódni.... :)
Én is mindig elkeseredtem picit , amikor negatív lett, de most már látom, hogy fölösleges volt....és most tök jó , hogy én is kismama lettem!!!! :D
Magika!
Hogy vagy?

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 



Ollen!

Koszonom a kerdesed most eleggel szur a jobboldalam.
Igy pihenek.

Magi
Vendég
 


Magi!
Pihenj csak! Láttam írtad, hogy a baba jól van. Az a lényeg. Úgyhogy pihenj, nemsokára jól leszel. ez biztos!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Magi,

Nem tudok mást mondani csak amit a többiek... Pihenj sokat, kitartás, vigyázz magatokra!

Zsuzsa,

Egy helyen fogunk szülni :D Ki a dokid?

Emi
emi29
 
 


Veram elfelejtettem mondani, én a Bajcsyban fogok szülni :)


Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Gratula a pozitív tesztekhez!!!! :D :D :D
De jó, hogy ennyien vagyunk!!! :D :D :D :D

Magika!
Remélem jobban vagy, vigyázz magatokra!
Egyébként mi az a hematoma? Mitől alakul ki?

Emi!!
Tudom, hogy nem fogod elhinni, de mikor elolvastam a neveket, nevetésben törtem ki, mert, ha nálunk lány lesz Lili lesz, ha fiú akkor Milán!!! :D :D :D :D
Hozzáteszem ha lehetne "rendelni" lányt szeretnénk, de a fiúnak is fogunk örülni!!! :D :D

Vera!
Tök jó a táblázat. Nekem a nevek Lili és Milán. Tesó nincs. Kórház valószínű Tatabánya.
Nálad még van esély az áprilisra vagy már csak május?

Kép
adri0422
 
 


Kerekes!


Én jövő héten kedden megyek orvoshoz, akkor leszek 6 hetes 5 napos. Már lehet ilyen korán is szívműködést kimutatni? Azt hittem, az csak a 8. hét körül lehet kimutatni....

Kép
adri0422
 
 




Az Istvánban a Boros Judithoz járok.Nagyon aranyos,bár még csak egyszer voltam ott.Jövő hét pénteken kell hozzá mennem legközelebb.
ágnes27
 
 


sziasztok
Vera sajnálom

Kép
e.andrea
 
 


Vera,

Sajnálom, hogy most nem jött össze :( Ne aggódj, ahova már négyszer eljutott a gólya, oda sokkal könnyebben eltalál ötödszörre is.

Adri,

Ez tényleg mókás :) Viszont én, ha választhatnék, akkor inkább fiút szeretnék.

Lányok (főleg akik már szültek),

A barátnőim már említették, hogy már most fel kell készülni a hamarosan megnyúló, kitáguló bőr ápolására. Áll. vannak kifejezetten erre a célra kifejlesztett készítmények. Ti használtatok krémeket a terhességi csíkok elkerülése érdekében? Ha igen, mikor kezdtétek el és mit használtatok?

Emi
emi29
 
 


Háát lányok segítsetek. Kébzeljétek el hogy tegnap nagyon este a wcn töröltem egy élénpirosat. Nem sokat de ott volt. Na immel ámmal mentem a wcre mert utálom ezeket a napokat. És nincsen semmi! Semmi vér. Akkor most mi van? Nektek volt ilyen? Nekem soha nem volt a többivel. Hehhh neked 5 terhesség. Még is úgy viselkedek mint egy újjonc.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Jo reggelt lanyok!

Eddig semmi verzes es semmi hasfajas. :lol: :lol:

Vera!
Sajnalom! :cry:

Emi!
En hasznaltam kremet, de szerintme ha amugy is hasznalsz testapolot, akkor nem kell erre kulon kremet venni.
En kentem a hasam es a melleim.
Ennek ellenere a hasamon semmi csik, pedig 30 kg-ot hiztam.
A mellem ami nem is nagyon nott a zebra megirigyelhetne, annyira csikos lett.
Szoval szerintem ez adotsag kerdese is, hogy milyen tipusu a borod.
Ha nem birja akar mivel kenheted. Ha meg birja a sima krem is eleg.

Adri!
Koszi mar jobban vagyok.
hematoma veromleny a mehben.
Van ami a meh es a magzat kozott van, ez rossz beagyazodas miatt is lehet ennel nagyon %-a vetelessel vegzodik.
Nekem a mehszaj folott van, teljesen mashol mint a magzat.
Ez szerintem nekem egy nagy hanyastol johetett, mert akkor nagyon megfeszul a has es emlekszem is ra, hogy elegge megviselt es fajt is utana picit a hasam. Masnap reggelre el is ontott a ver.
Szoval szerintem nekem attol lehetett, de az orvos nem tudott semmit mondani, hogy mitol lehet.
Ez vagy felszivodik, vagy nem. Ha nem akkor nem tudom mi van.
Jovo heten szombaton lesz anyosom szulinapja, akkor jelentenenk be a csaladnak, elotte azert elmegyek meint UH-ra hogy hogyan is alakul a dolog, remelem minden ok lesz, mert fekszem rendesen.

Magi
Vendég
 


Vera!

Nekem tegna volt ez.
Elenk ver egyszer a wc-ben azota semmi.

Magi
Vendég
 


Vera csináltál mostanság tesztet ?lehet hogy késön ágyazodot be a babocád és attöl is lehet kisebb vézésed szerintem

Kép
e.andrea
 
 


Én is így jártam.Előző hét csütörtökön mutatta ki a teszt a terhességet.Szombaton,mire a lagziból hazaértünk,totál eláztam,azután meg barnáztam.Kedden elmentem dokihoz, és a gyerek ott van, nem méhen kívüli,de gyerekmegartó hormonokat írt fel, azóta nem fáj a hasam,nem barnázok,nem vérzek, viszont a gyógyszer bevétele után fél órát még feküdnöm kell,mert iszonyú hányingerem van tőle.
A doki amúgy azt írta a leletre,hogy fegyegető vetélés, ezért a következő uh-ig 08.31-ig betegszabi, fekvés(na ez az,ami nem megy)
ágnes27
 
 


Ági, pihenj sokat!!!

Vera, én a helyedben azért csinálnék tesztet ha csak ennyi marad a vérzés...

Én ma du megyek dokihoz az sztk-ba, remélem megtudjuk mennyi idős is a bébi, és hogy minden rendben van-e....

Drukkoljatok jó? :)

Zsuzsa

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Én az elejétől kenegettem a hasam speciális(drága) krémekkel és a legutolsó héten mégis megrepedt a bőröm a köldököm körül! :cry: Ez szerintem is adotság kérdése!

Vera!

Én a Szegedi Női Klinikán fogok szülni.

Nevek:Médea vagy Hunor
nicci
 
 



Lányok.
Ha esetleg lány dömping lesz akkor megváltoztathatjuk a topik címét lillák topikjának:) :lol: :lol:
Mert Akik pályáznak erre a névnek valamelyik formájára az:
Adri:Lili
Emi:Lili
Lei:Lilla
És én: Lilien
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy megint belekotyogok, én nem tudom még, hogy mennyire fog használni, de a barátnőim a legelején ajánlották a Drogerie Markt-ban kapható, DM márkanevű, speciálisan kismamáknak való masszírozókrémet. Lehet, hogy semmit nem használ, de olcsó (kb. 600 Ft. és nekem két hónapig jó volt) és nagyon-nagyon jó illata és állaga van!

További jó pocakosodást!

Eszter

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Sziasztok!

Vera: szerintem is csinálj majd új tesztet, mert ha nincs további vérzés, akkor nem biztos, hogy a havi jött meg.

Lillák klubja, ez jó :)

Én ma reggel voltam laborvizsgálatokon, aztán egy hónap múlva kell mennem a 12. heti UH-ra. Addig meg gondolom nem árt benézni a terhesgondozóba is.
Nem tudom nálatok hogy van, de én azt tapasztalom, hogy alig adnak infót, mindenhol természetesnek veszik, hogy mindent tudsz. Pedig csomó kérdésem van úgy általában. Valahogy a háziorvos is, meg a védőnő is alig-alig mondott valamit. Lehet, hogy ez csak a legelején van így?

Az egész napos állandó hányinger, fejfájás, szédülés viszont folyamatosan tart nálam sajnos :(
lei
 
 


Nahh lei de jó az avatar képed :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És sajnos én már csak tiszteletbeli tag lehetek az áprilisiak körében :cry: :cry: :cry: Ez már tuti biztos. :cry: :cry: :cry:
De fel a fejjel. Nem hiába nyitottam úgy hogy áprilisi- májusi babavárók. Mint ha tudtam volna hogy én nem kerülök bele az áprilisba. De a májusira már tutin megyünk mert nézek minden jelet rá.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


adri0422 írta:Kerekes!


Én jövő héten kedden megyek orvoshoz, akkor leszek 6 hetes 5 napos. Már lehet ilyen korán is szívműködést kimutatni? Azt hittem, az csak a 8. hét körül lehet kimutatni....


Ezt találtam a szívműködésről:
A hetedik hét:
Az embrió szíve már száznegyvenötöt ver percenként. Hossza egy-másfél centiméter.
A nyolcadik hét:
Már pontosan kivehetőek a kéz- és lábujjak. Kialakul a felső ajak és az embrió orrhegye, befejeződik a szív felépülése. Az embrió már másfél grammot nyom, és másfél centiméter hosszú a feje tetejétől a farokcsontjáig. A tizenkettedik hétig mindig ezt a méretet mérik. Rövidítése: CRL.
lei
 
 


Vera: de akkor a topic címbe símán beleférsz, szóval még teljes jogú tag vagy abszolút :) Biztos sikerülni fog a május!!!
lei
 
 



adri0422 írta:Kerekes!


Én jövő héten kedden megyek orvoshoz, akkor leszek 6 hetes 5 napos. Már lehet ilyen korán is szívműködést kimutatni? Azt hittem, az csak a 8. hét körül lehet kimutatni....



Illetve még ezt is találtam, ami segíthet az első UH felvétel megértésben:
1.Amnionzsák (petezsák)
•Az uterusban az amnionzsák már az ötödik terhességi héten (TH) felismerhető transvaginalis ultrahang vizsgálattal (TVUH). A méhűrben kerek, echomentes területet látunk.
•Transabdominalis vizsgálattal (TAUH) az amnionzsák csak később, általában a hetedik-kilencedik terhességi héten ábrázolható, az anyahasf alának vastagságától és a méh helyzetétől függően.
•Ha az uterusban amnionzsákot látunk, azzal az extrauterin terhesség gyakorlatilag kizárható
2.A magzat
•Először az amnionzsákon belüli kis echodús csomóként ábrázolódik.
•A magzati szívverés alig látható remegésként jelenik meg már akkor, amikor a magzat még csak néhány milliméter hosszú.
•A szikzacskó különálló, gyűrűszerű képlet a petezsákon belül
lei
 
 


Adri, én úgy tudom, hogy a szívhang már a 6. héttől kimutatható. Az első babámnál 7. héten voltam UH-n és akkor már volt.

Vera, szerintem is próbálj meg még egy tesztet. Ha csak ennyi volt a vérzés, még van esély. Különböző teszteket használsz? Én a HCG terhességi tesztet használtam, és gyorsan kimutatta. Előtte való nap viszont egy másik márkájún még a kontroll csík is alig látszott.

Én tele vagyok csíkokkal. Sajna hajlamos vagyok rá, már terhességem előtt is volt néhány. :(

Vicces, mert nekem is nagyon tetszik a Lilien név, de apa sajna nem akarja. :cry:
Vendég
 



Sajnálom Vera!
400 Ft? Akkor engem jól lehúztak a gyógyszertárban 900 Ft-ért vettem. :x
Vendég
 


Vera!!

Lehet,hogy sors társak vagyunk :(
Majd a május a mi hónapunk :D :D
Én is pontosan így jártam ahogy te,de igazából reggel óta
1-1 pecsételő valami.Majd meglátjuk estig mi lesz!!
Ha semmi akkor csinálok reggel 1 tesztet.

Kép
Kép
a.ibici
 
 


ibic sajnálom egyben és okés akkor együtt várjuk itten a többiekkel mi a májust. És remélhetőleg jó sokan leszünk a végére áprilisiak és májusiak egyaránt.
Csak arra szeretnék kérni mindenkit hoyg ha túl sok helyre irogattok (ami nem baj mert én is) de már sok nektek, és nem akartok ide jönni már akkor szóljatok. Léécci. Hogy ne aggódhassunk senkiért feleslegesen hoyg minden okés csak nem tud már ide jönni.

Köszönöm.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


moni
Jaah akkor te a kazettásat vetted. Én a papírcsíkosta.

Csak arra szeretnék kérni mindenkit hoyg ha túl sok helyre irogattok (ami nem baj mert én is) de már sok nektek, és nem akartok ide jönni már akkor szóljatok. Léécci. Hogy ne aggódhassunk senkiért feleslegesen hoyg minden okés csak nem tud már ide jönni.

Ezt így akartam írni hogy mindenki lássa.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Én maradok itt....TUTI!!!! :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: