Új privát üzeneted érkezett!

Na mondtam én, hogy láttam valami ilyesmit, hogy mész ma te is :lol: Csak megzavart az uh kép, hogy neked már van olyanod, azt hittem akkor az volt tegnap és ma mentél volna, de már voltál....szóval értitek :lol:
Drukk neked is! És gyere majd mesélni, hogy mi újság :)

Ja,és meló, én is a 12.héten hagytam ott a melóhelyem! Vagyis hivatalosan, elötte szabin voltam mert esküvő volt, meg nászút, de utána már vissza se mentem :) Bár nekem emelgetős munkahelyem volt, meg vegyi anyagok is voltak, szóval nem lett volna biztonságos, meg hát veszélyeztetett is lettem! De persze az utakon a sok marha se jobb! Pihenj csak otthon :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Ja, és látott doki hétfőn, van egy 8mm-es petezsákocskám :)
De parázok ám, hogy rendben legyen minden utána.... :?
Vendég
 


Látom többnyire mindenkinek jut izgalom napi szinten...
Kedvesem azt mondja, hogy ez már biza így lesz. Aggodalom, bizakodás, türelmetlenség, letörtség, boldogság stb. sorolhatnám.

Akíra, szóval a vonalzó... :oops: Megvárnám a 17-ét. Nem vagyok babonás - túlzottan legalábbis :lol: - de azt a vizsgálatot még megszeretném várni, és aztán felteszek valami szépséges nyomonkövető vonalzót is :)

Zsé - Anita
zsemlyécske
 
 

 
 

Hát igen :) Én se akartam feltenni vonalzót, de úgy döntöttem nem uralkodhat rajatam a babona :lol: De hát azért remélem, hogy ma nem derül ki, hogy rosszul tettem :cry:

Nekem az első pár hét után férjem megvette a Terhességem Félelmek nélkül című könyvet, mert állandóan paráztam, és hát igen, egyszer boldog egyszer levert egyszer aggódik, egyszer ingerült :lol:

Jó kis 9 hónap elé nézünk :wink:

Melus, van már UH kép? Muti ha van :) És nyugi, rendben lesz minden :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Atiz, igen van, de csak a "megint megjött" topicban, és Vicuska neve alatt, nála raktuk fel, és hétfői napot keress
:)
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

pár napja olvagatlak benneteket és most szeretnék csatlakozni is :) Nálunk még elég friss az élmény .. dokihoz hamarosan bejelentkezem, és reménykedem, hogy minden rendben lesz! :)
Vendég
 


Sziasztok!
Írtam, aztán elszállt a gép. :(
Elle, Melus, Zsemlyécske üdv itt! Örülök nektek!
Akíra, nagyon helyesek vagytok! Nme tudomírtam-e de Kyra annyira édeske, kis művésznő a kis nyakláncával, meg a kis hurkás kezecskéivel... nyami :)
Zsemlyécske, a 12. hét után könnyebb lesz ám lelkileg, testileg meg alig érzünk valamit, mert még nem nől annyira a baba, de utána... a 20. hét után rohamtempóban növünk mi is, meg a baba is, 30. után meg valóban terhes a terhesség. Legalábbis nekem.
Tünetek: nem aggódj, ha nincs, a sógornőm csak a 13. héten tudta meg, hogy terhes, neki nem volt semmi, sőt, meg is jött neki rendesen. Csak rutin vizsgálatra ment, aztán mondták, hogy hát itt egy kisbaba... :)
Dalma

Kép
Kép
dalminha
 
 


Teszek fel én is képet magunkról!
Kép

Kép
Kép
dalminha
 
 


Sziasztok!

Elle üdv köztünk :)

Dalminha, nagyon édes ez a kép! Te meg annyira ismerős vagy nekem :shock: Lehet már láttalak itt valahol egy topikba és azért ismerős az arcod, de azért elgondolkodtató honnan ismerhetlek :lol:

Köszi a dícséretet, átadom Kyrusnak :wink: A fiadnak ezek a szemek iszonyat édes! :P

Anyósom a 3. gyerekkel 5 hónapos terhes volt mikor megtudta.... :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akira, sztem hasonlítunk picit, azért vagyok ismerős! :) a méreteink is azonosak :)
Kornél tényleg "operál" a szemeivel.

Kép
Kép
dalminha
 
 


Nincs kedvem semmit csinálni, olyan fos idő van itt, délelőtt azért kinnt voltunk. Nem lehet megállítani a kis tankot, ki akar menni mindig az udvarra. Esőkabát fel, és hajrá tócsák!

Kép
Kép
dalminha
 
 


Sziasztok!!!!

Tegnaptól én is egy kétcsikos teszt boldog tulajdonosa vagyok!
Kicsit még odavagyok, hogy igaz lehet-e, hisz én PCO szindróma miatt nem gondoltam volna, hogy valaha lehet spontán terhességem. Egyenlőre próbálok hormonvizsgálatot intézni, majd meglátjuk

Mindenkinek jó babásodást kívánok!

Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Sziasztok!

Dalminha, Akira!
Jók a képek! És persze cukik a gyerekek! Mindjárt kotorok elő én is valamit....

Üdv. az újaknak!

Melus, a te neveddel már találkoztam a "megint megjött"-ben!
majdnem együtt haladunk! Én még nem voltam dokinál, majd 2 hét múlva. Tünetek nálad?? Én egész jól vagyok, néha néha egy-egy émelygés-hullám, de hamar elmúlik.......

Elle!
Tesztkép? Hanyadik napon lett csíkos?

Nálunk is tiszta depis, fos idő van.........
Kép

Itt van pár kép a gyerkőcökről:
Kép


Ati a farsangi jelmezben:
Kép

Majd magamról is keresek valami szalonképes fotót......... :D

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 



Sziasztok!

Nagyon szép gyerekeitek vannak!! És a mamik is csinosak persze! :wink:
Üdv az újaknak! Jó sokan lettünk :lol:

Dokinál járt lányok gyertek már! :lol: Olyan kiváncsi vagyok!!!

Én ma bementem "pár" órára (8lett belőle) dolgozni...hiba volt tiszta bolondokháza az egész. :roll: (új tünetem: az enyhe mesis görcs, remélem tényleg csak a méh növekszik..)

Kép
katica_75
 
 


Szia Ditta!

Nekem is ismerős a neved, én ma jobban voltam már mint az előző napokban, most kezdtem el sűrűbben pisilni járni, émelygés egy pici reggel van, és kezd farkasétvágyam lenni :)
Meg persze a has-derékfájás
Vendég
 


Köszönöm a kedves fogadtatást, Lányok! :) Örülök h írhatok hozzátok .. jó megosztani vkivel ezeket a napokat is, pláne, hogy mivel nagyon az elején vagyunk, még senkinek nem mondtuk el ...

Ditta,
2 olyan képem van csak, amin elég halvány a 2. csík .. de azért látszik! :) Ez tegnapi, teszteltem ma is, azon már erősebb, csak nincs megörökítve.
Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk! Holnap jövök részletesen, most csak annyit, hogy vissza kellett állítanom a vonalzómat, mert kiderült, hogy később volt a peteérésem, így a kis drágám még nem lehet 6hét és 5 napos hanem a mostani számítás szerint csak 5 hét és 3 napos! De az kiderült, hogy a petezsák jó helyen van, méhen belül! 28.án megyek újra, akkor már lennie kell szívhangnak is! Addig izgulhatok! Viszont tuti kislány :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra!
Szuper !! Gratu hogy jó helyen kapaszkodik Fanni baba! :wink: De honnan vagy ilyen bizti benne hogy lány? :P
Megírod pontosan mekkora is?

Kép
katica_75
 
 


Akira,
Miért lány? Honnan gondolod? Én is inkább lányra várnék, de a tüneteim azonosak az egyszer megélt fiúval. A kínai horoszkóp szerint viszont most csak lányom lehet.
Harivera,
Sztem már tuti az a kiscsajszi! :)
Elle,
pár nap múlva sötétebb lesz! Mikor kellene megjönnie?
Katica,Köszi! :)
Ditta,
Nagyon szépek a gyermekeid! Kis hableány Veronika! Nehogy azt mondd, hogy te csináltad a ruhákat és a sminket! :wink:
Kati, Gratulálok! Helyes a kisfiad! Mi is az a PCO szindr.?
Üdv,
Dalma

Kép
Kép
dalminha
 
 


Na jöttem még egy pillanatra!

A tudomány mai állása szerint a lányok lasabbak de tovább bírják, a fiúk gyorsabbak de kevesebb ideig élnek! Mármint most spermiumokról beszélek :)
És tudom, hogy mi 10.én és 12.én voltunk együtt, és a baba kora azt mutatja a peteérésem 16-18 körül volt! És ezt az időt csak a lányok bírják kivárni! Ugyhogy tuti lány!
Mi kisfiút szerettünk volna, Kyrát is annak akartuk, de hát ha két lányomnak kell lenni, hát akkor legyen :lol: Ugyhogy most már hivatalosan is Fanni :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!
Tegnap nem volt semmi a dokinál,kézzel vizsgált meg,azt mondta minden rendbe.ma kell 8ra uh-ra mennem,utána az eredménnyel megkeresni a dokit,és odaadja a többi beutalót.

Kati!
Én is PCO-s vagyok,kis pajzsmirigy alulműködéssel párosulva.és én is spontán estem teherbe.az utolsó pillanatban,mert már lombikra vártunk.

Dalminha!
A PCO egy olyan hormonális betegség,mikor az agyalapi mirigy túl sok férfihormont,tesztoszteront termel,leállítja a petefészkek működését.rengeteg apró ciszta van a petefészkekben,de nem tud egy se beérni havonta.nem jön meg a mensi.így nehéz teherbe esni.de hát vannak csodák,hisz már 2en is itt vagyunk,egy spontán terhességgel :D

Lányok majd ha du. hazaérek jelentkezem,addig is vigyázzatok magatokra!

Kép
Vendég
 


Na sziasztok!

Kép

Hát ez itt az én késői peteérésem gyümölcse :lol: A kis Fanni :D

Szakmarinekati....hívhatlak Katinak? Ez kicsit bonyolult minden alkalommal leírni :oops: Üdv köztünk! Gratula a kis zebrás tesztedhez :)

Ditta, nagyon édes gyerekeid vannak! És a fiad mekkora huncut! :lol: Legalábbis a képen a szeme se áll jól :lol:

Vera, barátkozz csak a gondolattal! :lol: Novemberbe már a kezedbe tarthatod a lánykádat! :wink:

Dalminha, ne adj azért annyira a kínai horoszkópra! A kínai horoszkóp szerint nekem most a fiam alszik az ágyba....pedig nem :lol: És a hasamba is fiú van, pedig nem :lol: Szóval abba én nem hiszek igazán!

Na most megyek, majd még jövök!

KépKép
KépKép
akíra
 
 



Vera miért gondolod?
De egyébként benne vagyok a cserébe! :lol:
Ez egyébként olyan igazságtalan, hogy te enniyre lányt akarsz én meg ennyire fiút és neked van nem is egy fiad, nekem meg lassan két lányom :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

na, azt hiszem elkezdődött.....reggel a azt hittem, telehányom a kocsit, míg beérek az irodába....ott aztán a kolléganő fornettis pogit hozott, gyorsan kértem tőle egyet, és akkor jobb lett! észrevettem, ha valamit rágcsálok, jobb lesz...na de mi lesz így, ha állandóan eszem.... :roll: szóval a ma reggelt megúsztam....ráadásul ma a pénztárban is helyettesítek, a pénztár és a saját irodám között ingázom egész nap. ja, és ma 6-ig vagyunk........ :evil:

Vera!
Kívánom, hogy végre megkapjátok azt a kislányt!!!

Akíra!
Jól látod a dolgokat....a szeme se áll jól.....nagyon huncut, meg aztán néha kitör belőle a kisördög, és akkor földhöz vágja magát, és hisztizik, de nagyon tud hízelegni, meg puszilgatni is!
Aranyos a kis foltod!

Dalma!
Nem, nem én csináltam, a hugom a kreatív művész a családban, ő festette ki őkeet, a jelmezt meg Skóciából küldte.

Elle!
Nem baj, ha halvány, lényeg, hogy ott van!

Na, megyek, dolgozni is kéne............
D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

Akira! Persze hogy hívhatsz Katinak. Amikor bejelentkeztem, nem tudtam, hogy ez lesz a nick-név. Mást akartam. De most már ezen ismernek.

Ancsa 31! Örülök, hogy nem kell mennetek lombikra, és sikerült spontán a baba. Én se hiszem el egyenlőre, hisz az első hormonokkal sikerült csak. A második azzal se, aztán 6 hónapja Meforalt szedtem, és 2. hónapja próbálkoztunk a babával.

Dalminha! Ancsa válaszolt is a kérdésedre. Szóval nekem peteérésem se volt, most meg eljutottam a spontán babáig.

Mindenkinek grautálok, olyan jó, hogy sokatoknak már van UH-os bizonyítéka is. Szerintetek én mikor menjek? 5 hetesen?
Tudom, hogy akkor még nincs szívhang, a fiammal még 6 hetesen se volt. De jó lenne bizonyosságot szerezni. Most egyébként 4 hét 3. napnál tartok.

Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Sziasztok!

Voltam uh-on,de fotót nem kaptam most,sajnos. de már 14 mm a petezsák.6mm-et nőtt péntek óta.

Lányok!

Tegnap a doki (ezt elfelejtettem leírni) azt mondta,hogy a 32-ik héten meg fogja mondani mennyibe kerül nála szülés.szerinte ezzel bebiztosítom magam arra,hogy ő a 36-40ik hétig elérhető lesz,és ki se teszi a lábát a városból.
Szóval csak pislogtam.én most találkoztam vele először,de szóhoz se jutottam.még nem találkoztam ilyennel,hogy előre megmondja,nála fizetni kell.

Ráadásul még egy szaros uh-ja sincs a rendelőbe.

Ti mit csinálnátok?maradjak vagy megszökjek?



Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ancsa, ezt csak te tudhatod!
Az én orvosomnak szabott ára van! Minden vizsgálatnak megvan az ára és a szülésnek is! Én ezt azért tartom fairnek, mert így nem lesz kellemetlen a végén! Én a császár miatt mindenképpen magán dokihoz akartam járni, meg amúgy is, Kyra se sztk alapon született, mármint magánrendelőbe jártam!

Én jobban szeretem ha nem boritékot kell dugdosnom, és esetleg keveset adok! Szóval nekem ez a módszer jobban tetszik!

Viszon az hogy csak a 32. héten mondja meg :shock: Hát akkor hiába mondja, hogy 200.000 akkor már olyan nehéz dokit váltani! Én a helyedbe rákérdeznék, hogy te tudni akarod, és ha nem akkor elmennék! De ez csak az én véleményem! Mindenki másként vélekedik erről!

Én tuti nem mennék sztkba nődokihoz! És ügyeletesnél se szülnék! Azt hiszem ha így tettem volna Kyra nem élne! Vagy lehet élne de nem lenne egészséges! :cry:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Kati, én megvárnám a helyedbe a 6-7 hetet! Én se akartam ilyen korán menni! Én azt hittem már 6hét 5 napos vagyok, csak mégse, és így most két hét múlva mehetek megint mert a dokim a szívhangba bízik igazán! Aminek örülök is, mert én is :)

Az újaktól kérném, hogy ha be akartok kerülni a táblánkba akkor kérlek a következő adatokat küldjétek nekem! Akár itt akár privibe!
Név, kor, baba kora, várható születési dátum, nevek, tesó neve, köv vizsgálat időpontja és a korház ahol szültök!

Csak ennyi :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!
Akíra igazán szép szabályos a zsákocskád! :lol:

Ancsa
neked is gratula! :lol:
Tényleg az a fura a dokidban hogy csak a végén akarja közölni az árat! Mondja most,- és ha nem ok.akkor még tudsz lépni...én azt hallottam hogy általában a magánrendelés 10X -ese a szülés díjja??!!!?

Lányok, ha már a pénznél tartunk :roll: a dolgozás témában többen írtátok, hogy nem sokkal kaptok kevesebbet ha otthonmaradtok...nem úgy van hogy a tavalyi fizu 70%-a a betegállomány a 15.-nap után? Mert az nekem azért nem olyan rózsás...vagyis jelentős a különbség ha dolgozom...vagy rosszul tudom? Felvilágosítanátok? :oops: :lol:

Mi holnap reggel 8kor uh.-zunk.Lehet hogy 6+1-en akkor mi sem látum még szívdobit? :shock:

Kép
katica_75
 
 


Katica én drukkolok, hogy legyen szívhang! Ha tényleg 6+1 akkor lehet! Sensinek is volt! Nekem is lett volna ha 6+5 mint ahogy lennie kellett volna :?

A vizsgálat 10x-ese a szülés álltalába, igen! Az én dokimnál így van!

A tb. meg tényleg a 70- vagy 75 % már nem is tudom!

De a Gyed se lesz sokkal több :lol: Szóval jó ha előre látod, hogy mennyi is az az annyi! De tényleg, jobb amíg bír az ember dolgozni! Mert azért ez jóval kevesebb! Ja, persze csak akkor ha nem fizikai munka vagy vegyi részleg vagy ilyesmi, vagy stresszes! Mert akkor nem ajánlatos! :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Felhívtam a dokit, azt mondta jövő szerdán azért menjek be, megnézi jó helyen van e. Akkor még csak 6. hét eleje lesz.

A táblába az adataim:

Kati, 32, 4+3, nov.16., név még nincs, tesó Levente 3,5 éves, március 19., Selye J. Komárom

Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kati, drukkolok, hogy legyen már szívhang! De igaza van a dokidnak, jó tudni, hogy jó helyen van-e! Én is ezért izgultam! Azt már tudom, hogy jó helyen van, de a szívhang miatt még aggódok!

Beírtalak a táblába! Hétfőn teszem fel legközelebb! :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!
Ancsa, elég fura ez az orvos, nem tudom mit titkolózik. Sztem tudakolj utána, akár a váróban más kismamától, mert könnyen lehet, hogy tényleg magas az ár. Olyan furcsa így, hogy előre megmondják mennyi lesz a szülés. A magánrendelés OK, mert a helyet béreli, plusz munka neki, de hogy a kórházban állambácsi pénzén segít a szülésben, meg meg is mondja mennyi lesz... hát nem tudom. Én végig fizettem neki 6000 ft, de szülésnél kevesebbet, úgysem emlékszik rá, amikor legközelebb mész, hogy az 60.000 vagy 40.000 volt. Úgyis zsebrevágnak annyi pénzt. Nem?
Pénz, munka: a táppénz tényleg kevesebb, a TGYÁS szülés után 6 hó, ami majdnem annyi mint a fizu. Azt a szülés előtti negyedévből számolják, de nem vonnak belőle TB-t, így lehet magas az. Aztán jön fél év után a GYED, ami a fizu 80% vagy mennyi, de max 96400 Ft. Plusz 11400 családi pótlék. Valahogy így van.
Dalma

Kép
Kép
dalminha
 
 


Kicsit féle, hogy engem a doki nem fog UH-ra küldeni, csak úgy meg nem nézik meg a kórházban. :(
Kornélnál is hiába kértem mindig a beutalót. Nem küldött, a végén sem, pedig ott éreztem, hogy baj van.

Kép
Kép
dalminha
 
 


Sziasztok! Ismét jó sokat írtatok, s öröm volt visszaolvasni a sok derűs sort!!!
Akíra, szerintem én is fiatalabb babás vagyok annál, mint amit először számolgatott a doki, lehet, hogy hétfőn, a következő vizsgálaton, nálam is korrigálni fog :roll:
Jut eszembe..., a minap el voltam keseredve a tünetmentességtől, ma meg olyan durva rosszullétek kerülgetnek, hogy csuda!
De sosem gondoltam volna, hogy így megörvendeztet egy-egy hányinger :lol:

Ma még talán..., de a héten valószínű, hogy már nem leszek netközelben.
Remélem, hogy jó híreket oszthatok meg veleteket legközelebb.

Vigyázzatok magatokra!

Zsé - Anita
zsemlyécske
 
 


Dalminha, hogy-hogy nem küld el UH-felvételre?
Én azt hittem, hogy ez magától érthetődő dolog :shock:
Mármint, feltételeztem, hogy a doktorokban csak van annyi jó érzés és tudják mekkora élmény ez a szülőknek.
Nekem az lenne az alap, az empatikus hozzáállás, hogy tegyenek is meg mindent annak érdekében, hogy ez a csoda, a gyermekvárás, fokozottabb hangulatban teljék.
Lehet, hogy baromi naiv vagyok.?

Zsé - Anita
zsemlyécske
 
 


Dalminha, nem gondoltál rá, hogy dokit cserélsz? Ha Kornélnál is voltak problémák amik megelőzhetőek lettek volna talán egy alaposabb orvosnál?
És egyébként ha sima sztk rendelésre bemész (hisz nem mindenkinek van orvosa) nem is kell hogy tudják, hogy kihez jársz, egyszerűen csak bemész, hogy pozitív lett a teszted! Kötelesek megnézni UH-on!

És szerintem ha csak nem kötődsz nagyon a dokidhoz cserélj dokit!

Az én dokim már mielött terhes lettem volna szólt, hogy minnél hamarabb látni akar ha pozitív a teszt, hogy kizárhassuk a méhen kívüli terhességet, és a szívhang is nagyon fontos! Utána már ő is kevesebbet UH-oz, de ezt a kettőt nagyon fontosnak tartja! Szóval ez csak az én véleményem, de neked se jó ha kételyek közt vagy! :?

Zsemlyécske, gyere minnél hamarabb és mesélj jó híreket :)
Várunk nagyon vissza :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Zsemlyécske,
Ez a doki nem reagál túl semmit, szerinte pont elég a kötelező UH a 12. héten, azt mondta mindig, ne aggódjak, minden rendben van. Az elsőnél sem küldött el, csak a 12. héten, és az már késő volt, mondjuk ha hamarabb mentem volna sem mentették volna meg. Kornélnál is önszorgalomból mentem, és azt hazudtam, hogy véreztem, így néztek csak meg. Szal ez Győr. Más orvos sem küld el. Ennyi kismamára (évi 2000 gyerek születik itt) van 1 db UH berendezés!!! Durva nem? Pedig 2-3 millió forint egy berendezés.
Dalma

Kép
Kép
dalminha
 
 


Akira, gonoltam rá, csakhogy ő itt a főorvos, és mindenki ismeri. Ezen kívül normális pasi, megbízható, mondjuk nem a lelkemmel foglalkozi, csak a száraz tényekkel. pedig én lelkizős vagyok. :(

Kép
Kép
dalminha
 
 


Dalma, és biztos vagy benne, hogy ha privátba mész egy dokihoz sincs uh készülék? Mert álltalába azért szokott lenni a magándokiknál uh berendezés! Legalábbis nekem mindkét dokimnál van uh gép! :shock: :roll:
Én tuti úgy keresnék dokit, hogy a magánrendelőjébe van-e! Tuti van Győrbe ilyen doki! Nem próbáltál a Győri topikba utánanézni? Vagy a Győri korhházba? Én megőrülnék! :shock:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Amióta terhes vagyok, valahogy nem halad a házimunka. Azelőtt ilyenkor (mikor alszik a gyerkőc) csinálat meg mindet, most meg itt bambulom a netet. :)

Kép
Kép
dalminha
 
 


Én is ilyen vagyok! Nekem szerencsére ez a dokim is jófej! Tegnap halál jól szórakoztunk :lol: szóval nekem nem kéne egy komoly száraz tényeket tálaló doki! Nekem kell, hogy foglalkozzon velem! :roll: :oops:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Ne is mondd, én ugyanígy vagyok evvel! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akira, de vn ilyen orvos 3, csak mind nagyon elfoglalt, mert sokan járnak hozzájuk, így a kórházi dolgaikat elhanyagolják, meg kisebb az esélye, hogy ráérjen, amikor én szülök.

Kép
Kép
dalminha
 
 


Hát...elég bonyolult így....akkor hozzájuk csak uh-ra kell menni! És különben meg maradni a saját dokidnál! Ilyen nem lehet? :P

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akkor jó, itt ülök egy halom vasalatlan mellett... :) ránéztem most brrr... pedig neki kell állnom. Még vna egy kis időm... Ma kapott szegény K bárányhimlő elleni oltást, úgy sajnáltam. :?

Kép
Kép
dalminha
 
 


Még kitalálom hogy legyen, mert enm fogok tudni órákat várni a kórházban UH-ra. Már nem úgy vagyunk, mint elsőnél, hogy legalább eltrécseltük az időt a hasonló kismamákkal.

Kép
Kép
dalminha
 
 


:? Szegényke! Jujj, tiszta vizuális vagyok! És az jutott eszembe, hogy Kyrának milyen csillagszeme van mikor sír, Kornélnak milyen lehet! Azok az óriási gyönyörű szemek amikor csillognak a könnyektől....Egyszerre gyönyörű és fájdalmas, hogy sír!
Na jól kitaglalom a fiad szemét! :lol:
Nem kell a vasalatlant nézni :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: