Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Zsófi!

Ahol én voltam, a Rózsakert medicalban 35000 volt a kombinált teszt (11-13 hétig végzik)
Az integrált ,ha jól tudom 18-20 között az 20.000 kerül.
Ajánlom Elekes doktor úrat,mert nagyon korrekt ember, lelkileg szakmailag is kiemelkedő.
Mindent 3-szor lemért és mindent kommentált.
3 hét mire időpontot kapsz nála, úgy tele van.
Még a géndiagnoszitkánál Hajdú Krisztinát mondják jónak ,de ott nem tudom az árakat.

Nekem sajnos ugyanakkora hematómám,mint volt, most a Rutascorbin hatására leállt a barnázás,de szerintem még jönni fog (10x16mm ami elég sok) :cry:

Viszont egyértelműen megmutatta ,hogy fiú,már a neve is meg van:))


Mindenkinek szép napot

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Cicamica!: mi a neve???

nálunk ha kislány akkor Panni:) most ez az új:) kíváncsi vagyok még mennyit változik, főleg ha a 18. heti Uh n azt mondják, hoygy fiúúú:)

Zsófi: gyönyörű a baby:) nem mondták, hogy fiú e vagy lány?

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Cicamica, köszi a tippet, de akkor az nekem nem játszik, mert nekem jövő hét szerdáig le kell vetetnem a vért, akkor leszek 13+6... addig veszik le max.

majd megnézem, hogy mennyi volt nekem a hematómám mérete... bár végülis tök mindegy, csak ürüljön ki szépen!!!

mi lesz a bébitek neve???

Csilli, hááát, kérdezte a szonográfus, hogy mi van itthon, mondtam, hogy 1:1 a nemek állása, aztán mondta, hogy na majd legközelebb, de mikor én megjegyeztem, hogy lánynak érzem, csak rám mosolygott és azt mondta, hogy ő is annak látja, de majd legközelebb már tutibbra meg tudja állapítani :)

sophie27
 
 

 
 

Zsófi: akkor eddig a csajok vanna többségben a topikban:) mi is a név ha lány nálatok?

kivéve cicamica kisfiát, aki még egyenlőre egyeduralkodó:)

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


CICAMICA kerunk nevet! ;)

Zsofi, az influenzat az en dokim is mondta, hogy adassam be. Azt mondta azert, mert terhesen influenzasnak lenni meg sokkal nagyobb szivas, mint nem terhesen. MErt 1. alapbol gyengebb az immunrendszered, faradtabb vagy, gyorsabban elkapod, tovabb tart es a szovodmenyek is jobban johetnek 2. Csak lightos gyogyszereket szedhetsz ra. Szoval ha meg nem tor ki a jarvany, februar legelejen beadatom, akkor leszek az orvosom kozeleben (szulovarosmban maradt a haziorvosom, hozza jarok haza)

Aprilis 8: Dokibacsi
Majus 9 8.30 Vedono

julius 8ra vagyok kiirva, elvileg kislany

Peterfyben fogok szulni ujra
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


Sziasztok lányok :) Eltűntem egy kis időre, de tudatom veletek, hogy minden rendben. Csak nem volt érkezésem internet elé ülni :) Nálunk január 9-én volt meg a 12 hetes uh. Mindent rendben talált de sajna még a baba nemét nem tudta megállapítani. Bár én kislánynak érzem....nem tudom mi lesz de ha fiú annak is pont ugyanúgy fogunk örülni :)
amanya
Szlovákia
 
 


nálunk még nincsenek nevek! majd később törjük rajta a fejünket, egyelőre úgyis csak talán lány, szóval nem mondták 100%-ra, így mindenképp két nevet kellene kitalálnunk, meg amúgy is, nehogy a kórházban meglepődjünk :P szóval még nem tudom. sok név tetszik, de nehéz lesz olyat találni, ami mind a kettőnknek bejön. eddig is ez volt, mind a két esetben! :P

az influenza elleni oltás kapcsán van egy rossz élményem, és ezért zárkózom el tőle... de le sem írom, mert nem akarok senkit sem bepráztatni feleslegesen! ;)

sophie27
 
 


Sziasztok!

Nekem 3. napja be van duzzadva és pirosodva az influenza oltás helye :?

Holnapután meg mehetek terheléses cukor vizsgálatra,mert IR-es vagyok,pénteken meg pajzsmirigy és mell ultrahang :shock:

Jó kis "hetem" lesz,eléggé rettegek a szerdai naptól,terhesség nélkül is rosszul viseltem a terhelést,na de majd így.............

Remélem mindenki jól van
Szép napot :)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Cicamica, neked a nőgyógyász kéri a terh. cukit? én is IR vagyok, és pajzsmirigyes is... vérvételre megyek is a héten, hogy kell-e utánaállítani a gyógyszerem, de a cukor vizsgálatot senki sem szokta ilyen hamar kérni... :( persze a terheléses cukor vizsgálataim is rendre jók, mert nem is azzal van a bajom... :S

sajnálom az oltás helyed! picit borogasd be!!!

sophie27
 
 


Szia Zsófi!

Akkor ebben is hasonlóak vagyunk.Én nekem 2009 októberében állapították meg az Ir-t és 2012 agusztusában a pajzsmirigyet

L-thyroxint szedek napi 1-et ,illetve 3x1 meforalt.
Azért kell ilyen korán nézni,mert az endos doktornőm és a nőgyógyászom is mondta, és folyamatos kontrollal el lehet kerülni a terhességi cukrot.

Nekem sosem volt bajom a cukorral,de hát most akár ha nem figyelek kialakulhat.
14 hetesen ajánlott az Ir-es kismamák terhelése.

Van endos dokid?Te hova jársz?

Én a Mensmentisbe

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Nektek megmondta a doki mikor menjetek AFP vervetelre vagy ti szamoljatok ki? Es ha megmondja, akkor csak a hetet mondta meg vagy a napot is?
Nekem magamnak kell kitalalni, ezert kerdem. En belottem, hogy most penteken megyek, mert akkor erek ra, meg kb most toltom a 16. hetet, de hatha van valami okossag....

Aprilis 8: Dokibacsi
Majus 9 8.30 Vedono

julius 8ra vagyok kiirva, elvileg kislany

Peterfyben fogok szulni ujra
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


Nekem az orvosom mondta a dátumot , akkor leszek 16 hetes és 5 napos.

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!
csatlakozhatok még ?:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Cicamica, én a Szt. Imrébe járok... a belgyógyászat főorvosa a dokim, de már jó ezer éve... vele csináltam végig a 2 terhességem, szerencsére a legnagyobb rendben. febr. elején megyek hozzá újabb kontrollra, csak előtte még a héten levetetem a vért a pajzsmirigyhez! amúgy én 1,5 tabit szedek most naponta az l-thyroxin-ból, ez lehet, hogy változik majd, és napi 1x1000 meforalt, de azzal lassan leállok, csak még vele meg akarom beszélni, addig szedem a napi egyet...

nekem szerencsére még egyszer sem alakult ki terhességi cukrom, pedig sajnos nem igazán tartom a diétát, sőt... neked mennyire megy ez? magad főzöl, vagy rendelsz? mit mond a dokid, a terhesség vége alatt kemény cukor diétát kell tartani? köszi az infót!

nitácska, már miért ne csatlakozhatnál! gratuláok!!! :) lehet, hogy te leszel a sereghajtó, ahogy én anno a 2010. novemberiek között, Eszter ugyanis december 1-vel született! :P

na megyek keltem a kölyköket, irány a bölcsi, ovi... :)

sophie27
 
 


most nézem a vonalzódat nitácska... én 13+5 vagyok, elvileg és 230 nap múlva születik a bébi... te pedig 13 hetes, és 190 nap múlva!? valami nem jó, gyanítom az enyémmel... de miért nem számol rendesen? :(

sophie27
 
 


Koszi a valaszt cicamica! En meg sakkozok, mert a januar 7-i ultrahangon meret alapjan azt mondtak a holgyek, jojjek 2-2.5 het mulva, mert szerintuk akkor mar 13-14 hetes volt. DOkim is megnezte aznap, o azt mondta, menjek egy honap mulva, mert szerinte nincs akkora. Akkor szembesitettem azzal amit az UH-s holgyek mondtak. Azt mondta, legyen akkor 3 het, ugyis majd az UH zamit. Tehat uzenet: tokmindegy, ugyis az UH szamit. Na jo, de ha meg rossz eredmenyt kapok, februar 1-ig ragom a kefet...

Udv Nitacska

Aprilis 8: Dokibacsi
Majus 9 8.30 Vedono

julius 8ra vagyok kiirva, elvileg kislany

Peterfyben fogok szulni ujra
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


Szia Zsófi!

Ha megbízol az orvosodba az jó,én nekem az endos doktornénim szedett rendbe ,az inzulinom egy év alatt 62,5-ről 18,4-re csökkent,ami már szinten belül van.

A diétát úgy ahogy tartom,néha egy kis csalás belefér :lol:

De ha leállok a meforállal , akkor biztos jobban oda kell majd figyeljek.
Nekem is kicsi az esélyem arra,hogy terhességi cukrom lesz,de én akkor inkább kőkemény diétába fogok fogni,mert nem merném szúrni magam..... :?

Rendelek ebédre(Gastroyal)és a reggelinél,tízórai,uzsi és vacsora meg már rutinból megy,mondjuk nem túl változatos,de ez van.....

Nekem nagyon rossz amúgy a véleményem a Szent Imréről,pedig tök közel van hozzánk(kb.15-20 perc).
Bocsi,de ez van örülök,hogy Te meg vagy elégedve velük.

Azon amúgy elgondolkoznák a helyedben,hogy nem lenne-e jobb egy endos doktor megkeresése,mert a belgyógyásznak nem ez a szakterülete.....
(Túlsúllyal kerültem az orvosnőmhöz és kb. 1 hónap alatt 6-8 kilót fogytam,úgy hogy nem igazán tettem érte :oops: )
Szerintem terhesség után érdemes lenne a Mensmentisbe átgyere ,mert nagyon jó dokik vannak(Fehérvári úton van)
Jól értettem Te napi egy tablettát szedsz?Nem is hallottam még 1000 meforalról,csak 500 és 750-ről.De ez az én tudatlanságomból adódik.

Sárgahibiszkusz!

Nekem is azt mondták,hogy az AFP elavult,szinte semmire sem jó, és a 12 hetes kombinált szűrés, illetve a többi ultrahang a lényeg.
Van egy fórum nagyából végig olvastam,és 20-on esetből talán 3 eset volt
akinek a rossz afp után amniora ment és gond volt, a többi esetben viszont nagyon rossz afpvel 0,33? is egészséges gyereket szültek....
Az az igazság,hogy én is tartok az eredménytől ennek ellenére is.

Üdv Nita

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


hát, szerintem úgy van, hogy ott is van egy -tól, -ig határ, amig le lehet venni az AFPhez a vért... egyébként egy nagyon elavult vizsgálat, sok országban nem is csinálják ezt a vizsgálatot, pont azért, amiért nehéz kiszámolni, hogy mikor is vagy abban a bizonyos intervallumban... sajnos!

sophie27
 
 


Cicamica, nem mondtam, hogy hű, de elégedett vagyok a Szt. Imrével, főleg nem a csecsemős nővérekkel, de talán a 3-nál már nem tudnak meglepetést okozni :) eddig is ott szültem mind a kettőt!

lehet, hogy félreérthető voltam, a dokim endokrinológus, csak az ottani belgyógyászat főorvosa is! :) magas vérnyomással, mindenféle endokrin cuccokkal foglalkozik, de köszi, aranyos vagy, hogy ajánlod a mens mentist, ismerem is, csak nekem nincs igazán 30e Ft-om erre :(

igen, van 1000-s meforal, te nem a merckformint szeded!? abból én is 500-850mg-t szedtem anno, de nem bírta megszokni a gyomrom, így váltottam! ;)

sophie27
 
 


Sziasztok!!!

köszönöm hogy jöhetek :)
ha bármi kérdésetek van felém tegyétek fel nyugodtan :)

Sophie uh szerint én is majd egyidős vagyok veled aszerint ma vagyunk 13+3 hetesek...a vonalzóm a menzi szerinti kort mutatja:)
a vonalzód tuti rosszul számol ezt nekem is csinálta...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Zsófi itt is!


Meforalt szedek én eleve ezt kaptam.3x500 majd most fogok leállni vele ,ha jó lesz a terheléses cukrom.

A Szent Imrét anno én is megnéztem,mert akkoriban 5 percre laktunk tőle.
A Szonográfus (Csillának hívják nem tudom ott dolgozik -e még szőke idősebb "hölgy")az első terhességemnél mikor vizsgált(első uh ,sajnos elment a baba 5-6 hetesen)azt mondta szószerint:Hát ez megdöglött remélem örül.

Szóval nekem ez betette az ajtót,és hozzá Rákóczi és azt hiszem Tarpai Attila hozzáállása is.

Gondolom így érthető ,hogy nem akarok odamenni többet.Velem mindenki ott végletekig bunkó volt.
Barátnőm ott szült gyereket , deformált volt a koponyája és lyukas a szíve és egyiket sem vették észre.

Biztos van másnak is negatív élménye máshol, bocs,hogy így kiadtam magamból,de úgy látszik ez egy ilyen nap,feszültebb vagyok az átalgosnál.

Mégegyszer bocs

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


cicamica teljesen érthető a haragod!!!!
én ugyan ìgy vagyok az Istvàn kòrhàzzal!!"!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok én az 5. oldalon catlakoztam csak nem vettétek észre :shock: :lol:

üdv mindenkinek

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
kemse
 
 


Szia Kemse:)

Valószínűleg késsőbb jelenitette meg a tiedet,és ezért nem láttalak:)

Bocsi
Isten hozott köztünk.
Te mikorra vagy kiírva?
Szép kicsid hogy hívják?
Hogy viseled a várandósságot?

Milyen vizsgálatokra mész még?
Hány éves vagy (nagyon fiatalnak látszol :lol: )

remélem így kárpotoltunk

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Zsófi !

Én a mensmentisben 8e fizetek a terhelésre.
A doktornő e-mailen válaszol. :P

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Szia Kemse:) nagyon cuki a babucid:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Kemse! ;) Udv!

Cicamica, kombinaltat nem csinaltam. Szoval lesz a kezemben az AFP mellett egy 12 hetes UH. Ennyi. azt hisem, igy nagyon fogom varni a 18-20 hetes UH-t

Aprilis 8: Dokibacsi
Majus 9 8.30 Vedono

julius 8ra vagyok kiirva, elvileg kislany

Peterfyben fogok szulni ujra
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


szia Kemse, bocsi, hogy nem üdvözöltünk korábban :( nem direkt volt!!!

Cicamica, tökéletesen megértelek, így meg főleg! nekem szerencsére nem volt ilyen gondom, és a Fehérvári úti SZTKban a doki(m) nagyon rendes, szóval vele sincs gond. felkért orvosom nincs, nem is volt sosem, de nem bántam meg, nekem a férjem segített a legtöbbet! szerencsére nem volt sosem komplikáció, remélem, hogy ezúttal sem lesz!!!

uh-ra (sajnos a kórházi rendelőben tudom, hogy nagyon gázosak a szonográfusok...) én az SZTKba járok, ott nagyon kedves, és rendes a nőci. szerencsére ilyen "emberrel" még nem találkoztam, nálam is volt egy spontán vetélés még Eszter előtt... akkor az I. klinikán jártam egy dokibácsihoz, aki nőgyógyász és endokrinológus is volt egyben! sajnos azóta már nem él, meg elég sokat kellett rá várni mindig, nagyon nagy doki volt, sokak köszönhetik neki a babájukat!

mensmentis okés, de először akkor is 30e a konzultáció és egyebek, ha jók az infóim! :S utána már lehet, hogy kevesebb, te amúgy ott kihez jársz?

nitacska, akkor megpróbálom megcsinálni a vonalzómat :P köszi a tippet!

sophie27
 
 


Köszönöm mindenkinek ,hogy megértettek:)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Szia Kemse :D Üdv itt :D
segreta
 
 


Tegnap beszéltem a dokival és jövő kedden megyek UH-ra. Jó lenne, ha addigra már megtudná mondani kislány vagy kisfiú :D A nevekkel ugyanis elég hadilábon állunk, nehéz dűlőre jutni apával ;)

Jól van mindenki? Étvágy?

Szép estét nektek :D

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
segreta
 
 


Sziasztok:)

Túl vagyok a cukorterhelésen, és nem lettem rosszul,remélem ez azt jelenti,hogy rendben van a cukrom.

A vérnyomásom azonban az egekben volt,ahhoz képest mennyi szokott lenni.
(144/96 pulzus 117) :oops:

Most itthon is mérnem kell ,de itt oké 106/65 és a pulzus 96

Szép napot mindenkinek

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!!!

Segrete drukkolok hogy megmondják a baba nemét:)
mi jövőhét után megyünk 4d-re..remélem mi is megtudjuk a nemét is :)

étvégy...nekem kezd túl jó lenni de sajna az édesség felé indulva :)

Cicamica akkor biztos minden rendben:)
hanyadik hétben vagy mert én nem látom a vonalzód...

vérnyomásod biztos azért volt magas mert esetleg izgultál..nálam legalább is elő szokott ilyenkor fordulni..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia

Hát biztos azért volt magas.Én ma töltöttem a 14 hetet.

Többiek !
Ti sem látjátok a vonalzómat? :cry:

Én pénteken megyek mell és pajzsmirigyre majd megint megkérem ezt a dokit is,hogy pillantson rá a picire hátha :oops:

Tudom túl izgulos vagyok, dehát ez van.............

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Cicamica nem csak te vagy izgulós )
én voltam uh-on az 5. héten majd 6. héten aztán a 8. héten majd a 11. héten utána a kötelező genetikai 12. hetin :) és majd most a 15.héten :) :roll: :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita !
Én is folyamatosan uh-ra járok,mondjuk nekem meg van hozzá a magam előtörténet ,most nem akarom részletezni.

Most pénteken megyek utána csak február 11 akkor lesz Afp és utána rögtön a dokimnál folytatom uh-n.

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


én is az előzmények miatt megyek sűrűn...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ez a kedves másodszori fogadtatás és sok kérdésözön teljesen kárpótolt!!! Pedig már kezdtem besértődni :lol: :lol: :lol:
remélem a sorok között megbúvó iróniát érzitek.

Igen a kép rólam(lunk) egy nagyon jól sikerült kép. Akkor kezdtem visszatérni a munkapiacra és csináltunk otthon önéletrajzba valót és ez csak egy mellékes családi idill ábrázolás :lol: A kép olyan jól sikerült, és olyan jól eladtam magam, rögtön felvettek, de kiismertük egymást és elváltunk egymástól, mint ágtól a levél, hogy kicsit költői legyek :roll:

Hanna vasárnap lesz 4 éves, hétvégén buli lesz.
A koromat kérdeztétek a kép idején 36 voltam, mindenki számolhat msot mennyi vagyok :lol: de a fiatalos jelzőt köszi elrakom rosszabb napokra.

12 hetes UH voltam,utána rögtön én az Uzsokiban megcsináltattam a kombináltat, előtte a 7 hetesen amikor szívhangot néznek.
Elvileg ajánlották az amniot, de majd az eredmények után meglátom.
Uh-s eredmények jók, vélemény megvan az esély a kisfiúra megállapítással, ami igaz, lehet kislány is :lol:

Hányás nincs, teljesen más mint az első terhességem...
Vizet egyszerűen nem tudom meginni, fizikai rosszullét van inkább, hormonváltozás következményeképp türelmetlenség.... A vérvételkor egy bácsi ült mellettem aki nyamogott vagy csámcsogott, de neki gondolom fel sem tűnt, nem hinném hogy direkt volt inkább olyan időskori dolog már, de én meg olyan ideges lettem, hogy azt hittem leordítom

Szóval KELL a magne B6 :lol: :lol:

Egyébként semmi bajom :lol:

jóccakát mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
kemse
 
 


Sziasztok!

Hát nem lett jó a cukrom:7,4 2 órával terhelés után :cry:

Most még határon belül vagyok ,egy a biztató ,hogy időben kiderült.

Még keményebben fogom a diétát csinálni mint eddig.

A pajzsmirigy gyógyszermen is emelni kell sajnos,az sem lett jó:(

A d-vitaminra meg keddig várni kell,arról meg biztosan tudom,hogy rossz szóval ez most egy negatív nap nálam.

:cry: :cry: :cry: :cry:

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


jujjj de sokat írtatok mióta nem voltam:)

ÜDV AZ ÚJAKNAK!!!! :)

Kemse: tényleg max 22 nek nézel ki a képen:) tündérszép a Hanna: )

annyira szörnyű ez a pajzsmirigybetegség... annyian szenvedek benne. a Barnus topikjában kb 10 en maradunk és abból 6 pajzsmirigyes. :( elég durva.

Én szeretm a St. Imrét, bár ha hasonlókat mondtak volna nekem tuti kinyírtam volna a nőt.


kellene csinálni egy táblázatot:) tudjuk, hogy ki hol áll:)

febr 5. én megyek AFP re aztán megdumáljuk a 18. heti UH t:) alig várom:) velem tök normális volt a szonográfus csaj Barnusnál, egy fiatal csajszi volt:)
most egy vén picsa volt, aki nem volt olyan kedves, de kb leszartam:) bocs a kifejezésért. annyira nem volt bunkó, de kedves sem. sztem aki babákat nézeget egész nap legyen már kedves.....én legalábbis úgy gondolom...:)

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Boldog szülinapot a hétvégére Hannának :P

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!!!!:)

Cicamica sajnálom a rossz eredményeket :(
de legalább ahogy te is írod még az elején kiderült...

Csillus teljesen igazad van..nem véletlen választ az ilyen ember ilyen szép szakmát..akkor mosolyogjon egész nap :)

február 5-én én védőnőhöz megyek
7-én dokihoz
aztán valamelyik nap a 15. héten 4d-uh :):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Voltam pajzsmirigy és mell uh.
Nagyából minden oké,nem mondott semmi rosszat,a többiről meg már amúgy is tudtam.

Nem akarta megnézni a babát,mert mint mondta nem nőgyógyász,de kikönyörögtem ,erre azt mondta ,hogy ha nem mozdul még nem jelent rosszat :lol:
Mondtam oké,akkor pislantsuk meg és kb 5 ms láttam,először mozdulatlan volt,utána ugrott egy nagyott :P
Erre a doki Hál Istennek hogy mozgott (jobban izgult mint én) :lol:
Rögtön el is kapta az uh és megsimogatta a hátam és biztatott ,hogy minden rendben lesz szerinte.

8)
Szóval ennyi legközelebb ,ha addig minden oké február 11 -én megyek Afp-re és a saját dokimhoz.
Már alíg várom

Mindenkinek szép napot

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Kép

Ilyen lett a babaszoba ha ti is szeretnétek ilyet akkor itt nézelődhetek: bababirodalom.5mp.eu.
nikicica8282
Monor
 
 


Cicamica örülök hogy minden rendben a picivel :) 11-e mindjárt itt van :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska: köszi a Csillus megszólítást! nagyon szeretem ha így hívnak:) :)

Cicamica: örülök, h minden ok:) így is marad meglátod:D

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Csilla remélem tényleg szereted ha így hívnak? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska: tényleg nagyon szeretem:) 8)

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Sziasztok!

Van aki már csinált kombinált tesztet? és ahhoz képest mikorra kapta meg a tesztet? nekme most volt a 7. munkanap és 10 belül küldik, de remélem nem a legutolsón???

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
kemse
 
 


Sziasztok!
Csillus akkor örülök :)

Kemse nem tudom én nem csináltatok ilyen teszteket...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: