Új privát üzeneted érkezett!

Humanka, tök aranyosak vagytok!!! :D :D Remélem nekünk is lesz nagy családunk :wink:

Hoztam én is három képet. Kimentünk sétálni. Azt nem is mondtam, hogy a férjemmel levágattam a hátközépig érő hajamat a nulllás géppel. Nem tudom mennyire látszik, de csak egy kis haj maradt elöl.....

Kép
Kép
Kép

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!
Lehet még csatlakozni??

11 hetes és 2 napos vagyok. nov.6-ra vagyok kiírva. Első baba lesz. Jövő hét pénteken megyek a 12. heti ultrahangra ideges is vagyok miatta nagyon 5 éve volt egy beteg babám és a 12. hetin derült ki. Utána még volt 2 spontán vetélésem. Tönkre is ment vele a házasságom. 2 éve váltam el. Másfél éve van egy új kapcsolatom páromnak van egy 5 és fél éves kisfia ketten neveljük. A pici tervben volt de én már lemondtam róla, hogy valaha is össze jön spontán csoda baba.
Üdv: Grácus

Kép
grácus
 
 


Majd hozok én is képet, csak még át kell méretezni! [/img]

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 

 
 

Üdv. Grácus!!!
Persze, gyere nyugodtan!!! :) Hát nem semmi amin keresztülmentél... ha megkérdezhetem, mit állapítottak meg anno a 12. hetin?? Most biztos minden rendben lesz! :wink:

Bdana!
Nem semmi a napszemcsis kiscsajod :D nagyon aranyos. Nem sajnáltad a hajad?? miért lett levágva???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari! Köszi! :wink: Őszinte legyek, fogalmam sincs, hazaértem és azt mondtam a férjemnek, légyszíves vágd le a a hajam, erre ő levágta a copfomat majd utána nullás géppel a "maradékot". most kb 1-2 cm lehet....majd meg nő. Soha nem volt ilyen rövid hajam, ezt is ki kellett próbálni :D Nem bánom, csak meglepődtem mennyi van....azt hittem sokkal kevesebb hajam van, de valószínű azért, mert szőke. Jön a meleg, legalább nem melegít, mondjuk vicces, mert mindig összeakarom fogni a hajgumival ( Azért kb. húsz éve hosszú volt.....)

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Kriszta: huhh, hát akkor vagy ugyanaz a védőnőnk, vagy kivételesen tényleg igaza volt... :D Köszi az infót!

Humanka: nagyon szép kis család vagytok! :)

Lányok! Van valakinek valami tuti bababarát tippje szúnyogok ellen? Engem éjjel meglátogatott az idei első... És kikészített és agyoncsipkedett és semmit nem aludtam... :S Hiába fekszik mellettem a párom, mindig csak engem támadnak. De engem viszont ezerrel! :S És még enyhén allergiás is vagyok rájuk, szóval gyűlölöm őket! Már komolyan ott tartok h benyomom a vape-t éjszakára, csak hát mégis gáz ezt lélegezni :S Ötlet?

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


Tegyél magad mellé citromlevet és ecetet összekeverve! De az ecet nem fontos. A legjobb ha mindezt egy mécses fölé teszed, tudod azok az illóolajos izék. Ha már itt tartunk, anyám citromfű olajat vagy mit szokott csepegtetni a szúnyogok ellen..... Neki beváltak ezek. Én nem tudom, mert olyan szerencsés vagyok, hogy utálnak a szúnyogok!!! :D

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Fú, köszi, ezt kipróbálom! :) De jó neked... Bárcsak engem is elkerülnének... :)

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


Üdv Grácus! Hidd el ennyi balsors után csak pozi dolog jöhet! Minden rendben lesz, meglátod!!!!!

Én is voltam védőnőnél, körzetinél, és vérvételen is. És meg van a 12 hetes integrált időpontom is, ami majd csak május 15 lesz.... De addig igyekszem elfoglalni magam. Elég sokszor rosszul leszek... eddig akkor volt hányingerem amikor éhes voltam, most amint eszem valamit, azonnal rosszul leszek...fordult a kocka.
Reggeli kávém is fél óra múlva jelez, h nem kellett volna, de reggel képtelen vagyok anélkül elindulni. Pláne h alacsony a vérnyomásom, a védőnő szerint se kell félnem, h szívrohamot kapok :D

Tök jók a képek! Aranyosak vagytok! MÉg nézegetnék... :D

Hajvágás: Én a vetélés után vágattam egészen rövidre. Segített túllépni...de imádom:D sokkal jobb így!

Nevek: Zora nekem is befutó most a Zojával egyetemben, de apának nem gyere be...Zoé lenne a közös pont, de abból egyre több van, így kilőve részemről. Marad a Zorka, esetleg Zorina, és a Zille. A fiú nem kérdés, Zoárd lesz :D

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Netty Zorát is mindenki leZorkázza :x
Majd lesz apánanak ideje megbarátkozni a névvel :wink: Még van időtök.
És a Zara?
Épp a reggeli kávémat szürcsölöm.
Ma 2re megyek uhra szorítsatok :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Nmarya idézem a leletet fejből tudom :( "nyitott hasfal belek a magzatvízben úsznak, koponyatető nincs a szabad agyállomány a magzatvízben ábrázolódik." Nagyon beteg volt uh szerint 12 hetes volt a mensi szerint meg 17 hetes lett volna már csak állandóan kicsinyítették volt olyan hogy 5 hét alatt 2 hetet fejlődött és a dokik engem néztek hülyének hogy minek megyek a 12 heti uh-ra mikor még csak 9 hetes vagyok :cry: remélem senkit nem ijesztettem meg.

Netty81 köszi :)

Most nagyon pozitívan állok hozzá igaz nagyon ideges vagyok már még egy hét az uh-ig és olyan lassan megy az idő :?

Kép
grácus
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok. 2. babámat várom, most vagyok 8 hetes. Már van egy 11 hónapos kislányom, Alizka. Januárban már elvileg teherbe estem egyszer, mert majdnem 1,5 hétig pozitívat mutatott a teszt (majdnem minden nap csináltam:), de UH-on nem igazán látszott semmi, és másfél hét késéssel meg is jött. Persze addigra más beleéltem magam, hogy jön a kistesó és eléggé el voltam keseredve. Remélem most minden rendben lesz, a 6. hét eleje óta már szívhang is van. Az utolsó vérzés szerint nov. 30-án fog születni, de a kislányom is megszületett a 36. hét első napján, így én most sem készülök a 40. hétre, de majd kiderül.
egyébként én a Pécsi szülészeti Klinikán fogok szülni, de ahogy láttam ezzel itt eddig egyedül vagyok.
csokki
Pécs
 
 


Irdab mi volt az uh-n??? Mesélj!!

Kép
grácus
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én személy szerint utálom a jelenlegi stádiumot, vagyis: hányinger már nincs, magzatmozgás még nincs... :S Semmit nem tudok, hogy mi zajlik odabent és ez megőrjít! Már úgy várom a jövő heti uh-t, mint a messiást :)

Grácus: ez nagyon durva! :( sajnálom! igazán szuper vagy h ilyen pozitív maradtál! :)

Csokki: Üdv köztünk! ;)

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


netty: tudom,h csak akkor kapsz anti Dt ha a gyerkoc negativ. en eddig ketszer szultem es 2x kaptam is a szurit, nekem nem fajt.



ujak: udv! :) kuldjetek adatokat nekem privibe es beraklak titeket a tablaba! szepen gyulunk :D

gracus: borzaszto, nagyon sajnalom :( de tobbet ilyen nem fordulhat elo! most minden rendben lesz.

en meg mindig rosszul vagyogatok, bar mostaaban kevesbe. egyik nap nem is voltam rosszul, be is paraztam,h uristen mi van, de aztan masnap megint emelyegtem..

holnap babauszas utan utazunk szuleimhez videkre egy hetre maradok lanykammal, mert apa utazik, Lua jol kihomokozza es kertezi magat, anyuek jot unokaznak, en meg a a tervek szerint pihenek es alszok 8)
Kép

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


jajj most latom milyen olvashatatlan mar ez a tabla
jovpheten atszerkesztem, legalabbis megprobalom.

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Minden ok bbvel :)
Holnap jövök és leírok mindent, de csak most jutottam géphez és hulla vagyok.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Kíváncsian várjuk a beszámolót! :)

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Na itt vagyok :lol:
Szóval 1 órát és 15 percet töltöttem a dokinál, mivel 35 percig a bb csak pörgött, bukfencezett :lol: , szóval a doki le sem tudta mérni. Aztán mondom, most akkor mennyi idős is a bb, mert nagyobbnak nézte mint mensi alapján. Mondja a doki, h elfelejtette betáplálni a gépébe a nagyságát újra uh :lol: , úgyhogy összeségében 47 percet uh-ott :lol: :lol: :lol:
Húúú, ha ez a gyerek kint is ilyen aktív lesz :shock:
Mensi szerint 11+4 vagyok, méret alapján 12+3 (voltam tegnap)
A bb minden rendben, tarkóredő ok.
Jövő héten megyek a kombinált teszt vérvételére.
Ja és először a combcsontoknál állította le a képet.
Mondja a doki: na anyuka látja mi van a combcsontok között?!
Hát láthatóan, egyértelműen láttam h kuki. Azt mondja nagyon úgy néz ki :lol:
És mondom ez mennyire biztos? Azt mondja hát eléggé :lol:
Na mindenesetre nem merem magamat 100%ban beleélni a dologba, úgy is pár hét múlva elmegyünk 4 D re is, máshoz is.
Tegnap du, este meg a munkahelyemen volt focizás, meg bográcsozás, ott voltunk kinnt családostól.

Hétfőn bejelentem melóban is, a főnökömnek névnapi ajándékként szánom 8)

Ma reggel mondtuk lánykámnak is, hogy kistesója lesz, teljesen extázisban van, már simogatta a pocakomat is :D

Csokki üdv itt :wink:

Grácus: nagyon sajnálom a történteket. (A férjedről ha ezért vált el tőled megvan a véleményem :twisted: )
De most minden más, és ennyi rossz után csak jó jöhet.
Nem látták a 12 hetes uh elött, hogy a bb-vel nincs minden endben?
Nem vizsgálták meg a magzatot, illetve a vetélések után téged, hogy mi lehetett a gond?

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


bixi ezt a mondatodat nem értem, nem most lesz a 2 babád?

"netty: tudom,h csak akkor kapsz anti Dt ha a gyerkoc negativ. en eddig ketszer szultem es 2x kaptam is a szurit, nekem nem fajt. "


[/quote]

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Sziasztok!

Netty: Azért nem bíztattak a babával, mert pajzsmirigy problémám volt, először az a doki állított le a babáról, hogy majd csak műtét után, aztán cisztám is van a petefészkemen, amire azt mondták endometriózis, szintén amíg nincs műtét minimális az esély. Végül nem engedtem a műtétet, vártam, hátha, aztán feladtuk, és tessék :)

Védőnő: 23-án voltam először nála én is, nekem sincs szerencsém vele, elég fura volt, többször elrontotta a nevem, és a stílusa sem jön be...

Kiszámoltam közben: szerintem nov. 30. lesz, a doki szerint nov. 29., a védőnő szerint nov. 27. Lehet válogatni :)

Kedden megyek újra a dokihoz, de az még nem a 12. hét, nem is értem, de nem baj, legalább megnéz és kapok újra uh képet :)
Én magán dokinőt választottam, nem mintha annyira felvetne a pénz, csak annyi rossz sztorit hallottam közvetlenül a közelemben is, hogyan bánnak az emberrel, ha nincs választott doki. Inkább rászánom...
Ti szülésznőt választotok?
timeya
Hatvan
 
 


irdab: én is be szeretném jelenteni a melóhelyen, te hogyan fogod? Olyan sokat gondolkoztam rajta, jó viszonyban vagyok a főnökeimmel, mégis a biztonság kedvéért írásban is szeretném.
Elég annyi, hogy várandós vagyok, a szülés várható időpontja ez, és az egyik példányt aláíratom? Nem ciki?
Kis cégnél dolgozom, a vállalkozás vezetői a főnökeim, nincs munkaügyi osztály.
timeya
Hatvan
 
 


Szia!

A táblázathoz csak a szüléssel kapcsolatos adatok kellenek? Ha igen, az utolsó menzeszem alapján (febr. 23. ) november 30-ra vagyok kiírva. A 8 hetes UH-is megegyezik ezzel a dátummal. Pontosan csak a 12 hetes UH-on adják meg, de szerintem nem fogok átcsúszni decemberre. Ha kell még adat, szólj!
csokki
Pécs
 
 


Csokki: a táblázathoz az kell, hogy hányadik baba, szülés helye és ideje, életkorod és ha esetleg van már kiválasztott nevetek akkor az (akár fiú akár lány)! :)

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


irdab: De jó neked, hogy már láthattad a kicsi fiút! :) Akkor most már elkezdhettek gondolkozni a neveken :) Nekem már csak egy hét... Visszaszámlálás indul! :D

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


Kedden végre uh!

Még hétfőn vár rám egy nagy út a lányommal és egy nehéz nap! :S

Ma reggel úgy begubózott a baba a bal oldalra, hogy még apa is érezte hogy ott van! :D Olyan jó volt érezni! :D Várom a további ilyen csodás pillanatokat! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép


Ime az én két szemem fénye! Rólam nem nagyon készül kép, inkább én fotózok! :D Találtam egyet, apa sutyiba csinálta! :D [/img]

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Valaki1985: Nagyon édes kislányod van! :) Csak úgy süt a huncutság a szeméből :) Már ekkora pocid van, vagy ez még a kislányoddal készült?
Már ennyire lehet érezni a törpit??? Én minden nap úgy figyelek, hogy hátha majd most.... aztán ma talán valami történt, de amikor felfigyeltem rá, akkor persze utána már semmi nem történt, szóval egyelőre még várat magára ez a böködősdi :)

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok pozitív hozzáállás nélkül nehéz lenne végig csinálni. Igaz kezdek ideges lenni még 5 nap az uh-ig a mai napot nem számolom. Mindig csak azon jár az anyam!! :) Meg a védőnő kitalálta, hogy genetikai vizsgálatra kell mennem amihez nagyon nem lenne kedvem szóval ez is idegesít.

Irdab részben ez miatt váltunk el de betegesen féltékeny is volt és a harmadik baba elvesztése után nem értette meg, hogy kicsit pihenni várni szeretnék és rögtön azzal jött, hogy biztos van valakim nekem meg betelt a pohár és mondtam, hogy vége.
A doki nem vette szerintem észre inkább csak leszidott, hogy minek mentem én már éreztem az uh után, hogy baj van de se a védőnő se a házidokim nem vett komolyan :( a babát nem vizsgálták meg és a vetélések után se vizsgáltak. Remélem csak a genetikánk nem paszolt és most minden rendben lesz. De jó neked, hogy már láttad a bébit!!

Valaki1985 szép pocakod van kb. nekem is ekkora van igaz én nem vagyok sovány volt előtte is egy kis pocakom na de nem ekkora :D Kislányod nagyon aranyos!!

Lenne egy kérdésem nektek fáj még a cicitek?? Nekem pár hete teljesen elmúlt és egy kicsit idegesít. Hányás émelygés megvan. 2-3 napota hányok :?

Kép
grácus
 
 


timeya:
Hát gondoltam bemegyek hozzá, és közlöm vele, hogy 3 hónapos terhes vagyok. :lol: Utánna úgy is kérdez majd :lol:
Engem visszavettek a munkahelyemre a lányom után, csak közben tulajdonos, és közvetlen főnököm váltása is pont akkor volt.
Akkor kérdezték, hogy akarunk e mégegy bbit, én meg akkor azt mondtam nem, amit akkor úgy is gondoltunk.
Úgyhogy biztos fogják díjazni a bejelentésemet :D

Nem tudok róla, hogy le lenne szabályozva a bejelentés módja a Magyar jogendszerben, de ha Te úgy érzed magad biztonságban tedd azt. Szerintem egyáltalán nem ciki. Elvileg utánna nem rughatnak ki. Abban változott a tv., hogy bejelentés után nem rughatnak ki, illetve a gyeremek 2 éves kora után nem kötelesek visszavenni. A lánykámnál a gyermek 3 éves koráig nem tehettek ki.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Látjátok a vonalzómat? Vagy csak én nem?

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Én sem látom a vonalzót.

Úgy van biztos védettség, ha írásban jelentjük be. Nagyon fontos most ez a dolog, mert szeretnék mihamarabb visszamenni, nálam már kevésbé biztos, hogy visszavesznek, simán vehetnek fel vkit a helyemre. Itt vidéken alig van lehetőség, szinte semmi.
Azért kérek tőletek segítséget ebben, mert akárhogy bújtam a netet, sehol sem találtam róla semmit, csak azt, hogy írásban kell, hogy legyen nyoma. Azt hogy konkrétan hogy, azt nem.

Én nem megyek táppénzre, szeretnék a lehető legtovább dolgozni, és pár hónap múlva ha lehet visszamenni (hacsak az ösztönök miatt ez nem változik :) )
timeya
Hatvan
 
 


Az viszont kitaláltuk, hogyan jelentjük be a nagyiknak. Úgyis jön anyák napja, kapnak virágot és egy képeslapot, amibe belerejtjük az uh képet. Lesz nagy öröm.
Anyumnak első unoka, anyósomnak a 3., de tőlünk már nagyon régen várja. :)
timeya
Hatvan
 
 


Nekem már tudják a melóhelyemen gyárban dolgozok és ott eleve nem lehet dolgozni terhesen avagy a 6 hét óta itthon vagyok elég jól fogadták bent :)

Kép
grácus
 
 


A táblázatba az adatok!!
Név: Grácus
Életkor: jövő hét pénteken töltöm a 27. avagy lehet azt írni már
Hányadik gyerek: 1
Szülés várható ideje: november 6.
Helye: Fejér Megyei Szent György Kórház- Székesfehérvár
Baba neve: lány: Gréta, fiú: még nincs

Kép
grácus
 
 


Ez mostani poci! Tegnap csinálta párom!

A lányom tényleg egy huncutság! :D Egy tündér!

Ha gondoljátok keresek képet arról is hogy a lányommal milyen pocakom volt.

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Tyűha! :) Akkor szép nagy babát nevelgetsz odabent! ;) Nekem még csak kicsit látszik, bár tény és való, h a lánykámmal is elég kicsi volt végig a hasam... Mindig mondtam a családomnak, hogy biztos a kőkemény hasizmaim tartják vissza :D Ők meg jót nevettek, merthogy hasizmom kb a 0val egyenlő... :D


Ez most komoly, h 2 év után nem kötelesek visszavenni??? Mert én azért szerettem volna 3 évig itthon maradni... :S Én azért reménykedem, h nem lesz ebből gond, mert rendes helyen dolgozom, csak megengedik...:S Azért majd megkérdezem a főnököm, h mire számítsak.

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


Grácus te is fehérváron fogsz szülni?De jó! :) Van választott orvosod?

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


27 hetes terhes voltam a lányommal
Kép

Kiírt előtt 2 nappal lányommal Kép

és 2950 g-mal és 52 cm-mel született a lányom! Kis mini volt!

Kép

2 naposan!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Dia szép kismama voltál és a kislányod is tündéri! :)

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Köszi! Hát az a típus voltam akit könnyebb átugrani, mint megkerülni! :D

Hatalmas voltam! Azt hitték, hogy 4 kg felett lesz Emma! Még a 38. heti uh is nagynak mutatta! Aztán még se!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Nem baj a lényeg az, hogy egészségesen született meg és jól voltatok mind a ketten!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Szép pocak! :) És még szebb babó! :) Látom azért az ikeás takaró másnál is befigyel :D

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


timeya: hol van ez az írásban bejelentés leírva? (tv., rendelet?)
De ha ez kell írhatok Nekik pár sort :D
Amúgy van egy ismerősöm, ugyan ezt mondta, hogy minnél hamarabb visszamenne, 3 évig maradt otthon a lányával.
És igen igaz, 2 éves kor után már nem kötelező visszavenniük.

Húúú Dia hatalmas pocakod volt :shock:
Majd én is teszek fel, csak már nem emlékszem mekkora méretet lehet feltenni.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Udv az ujaknak !!!

Koszi mindenkinek a dicsereteket, a csaladomra buszke vagyok, persze leginkabb az aprosagokra.

Dia: a kisalnyod nagyon cuki! A pocakod igazan tekintelyes, az enyem messze van meg ettol > igaz, egyre bovebb polok kellenek, hogy eltakarjam. Pedig nekem meg 2 hetet ki kene birnom ! :(

Gracus: nagyon sajnalom en is, ami veled tortent, innen mar csak jobb lehet. Es nagyon szurkolok, hogy minden rendben legyen ! Cici-kerdes: nekem faj, de talan egyre kevesbe. A progeszteron (ami miatt faj a cicko!) a 10. heten tetozik , es utana egyre csokken, mert onnantol kezdve a bebi nem progeszteront kajal, hanem a koldokzsinoron keresztul kapja a csulokporkoltet, amit mi is eszunk :mrgreen: Ezert van az, hogy idovel mulik a cici-erzekenyseg. Emiatt ne parazz, teljesen termeszetes ;) (Remelem, kicsit megnyugtattalak!)

timeya: az anyak napjas lap jo otlet, mi is akkor jelentjuk be a nagyiknak :) Nalunk mindket agon az 5. unoka lesz. De biztos nagyon fognak orulni.

irdab: gratula a kukachoz !!! (En mar szeretnem egyszer azt hallani az uh-n, hogy NINCS ott, de a jelek szerint nem fogom :lol: ) A kislanyod nagyon cuki, hogy igy orul ! :)

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


Lányok első babánál lehetséges, hogy már látszódjon a pocak?Mert most már reggel pisi és egyéb más munkák után is megmarad, tehát nem az, hogy tele lenne esetleg!46 kg-val indultam, most talán vagyok 47 de hasam sosem volt, csak akkor ha jól bekajáltam!Úgyhogy másra nem nagyon tudok gondolni! :)

Grácus a mell fájás már nekem sem igazán van meg, annyi, hogy mikor éjjel hasra fekszem akkor fáj, de amúgy már nem igazán!

Holnap megyünk apával a 12 hetes uh-ra!Már annyira várom, hogy lássuk a Manót!Tegnapelőtt sikerült felvennem Angelsound-dal a kis dobogást!A párom majdnem elsírta magát mikor mutattam neki! :)

Ti voltatok valamerre fürdeni a terhesség 2. trimeszterében vagy már a 3. elején?Mi vasárnap megyünk wellneselni, bár mikor befizettük akkor még nem tudtuk, hogy ilyen hamar baba lesz és nem tudom, hogy ilyenkor szabad e fürdeni!Nem órákig tartó áztatásra gondolok a 35 fokos termálvízben, hanem ilyen 20 percekre max. de azt is csak legfeljebb 30 fokos vízben!Sosem voltam az a fertőzést összeszedős, de nem tudom, hogy ebben a "más" állapotban, hogy működik ez a része!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


timeya: megtaláltam, és tényleg be kell írásban is jelenteni.
Úgyhogy írok valamit én is. Formát nem találtam.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Kriszta! Persze, hogy látszódhat már a pocak ;) Sőt, a vékony lányoknál hamarabb is látszódik :) És hát ezzel a 47 kg-val azt hiszem kimeríted a vékony kategória fogalmát :)

Fürdés: Nekem a doki még a kádban pancsolást sem javasolta... :S Tény, hogy én mindent elkapós vagyok, de ettől függetlenül. Természetes vizek oké, medence nem oké :S Meg a meleg víz sem túl kóser, mert vérbőséget okoz, az meg sok jóra nem vezet :( De azért én azt javaslom h kérdezd meg a védőnőd vagy a dokid, hátha ők valami felvilágosult nézetet vallanak :D

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


Hát akkor ezt a nyarat kihagyom!De a babáért bármit! :) Jövőre már úgyis mehetünk a picivel pancsolni!Jujj de várom már! :)

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Krisszta: maximalisan csatlakozom blancone-hoz, meg a kadban valo furdet sem ... :( A termal meg tobb szempontbol is rossz, nem ragozom, szauna, goz meg kifejezetten tilos, szolarium sem javasolt. Lehet, hogy inkabb a hegyekbe kene mennetek kirandulni egyet :wink:

En sokmindenkinek nem latom a vonalzojat, velem van a baj?! :evil:

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: