Új privát üzeneted érkezett!

Akira akkor gondolom te tudod milyen szar érzés pláne mikor az ember látja mindenki megszült már csak ő nem.Tegnap is mondták a ctg-n 3 kismamát huztak ki mert megszült ,persze fiatalabb terhesek voltak mint én. Na de mind1 egyszer csak mi is megszületünk.Bár még van 3 nap a kiírásig nem is tudom mit parázok már a végén ezért nem akar jönni Dorcy.Köszönöm a válaszodat ,amit a végén írtál hogy minden nap sírtál nah ezen most én is elbőgtem magam :oops:
Vendég
 


Ancsa mizujs??? Nikky sajnálom hogy Dóri kórházban volt.... de a lényeg már jól vagytok. Biztos szörnyű lehet látni 1 ilyen kis csöpséget inkubátorban ,gondolom neked se volt könnyű. Macsek nagyon szép babád van! Csak sárgulok az irigységtől :D
Vendég
 


Sziasztok!

Bacsbern!

Most értem haza az nst-ről. Egy picit bealudt Nonó, úgyhogy nem olyan túl jó az nst-m. Holnap mennem kell a kórházba áramlásvizsgálatos uh-ra 11-re.
Szombaton 7.30-kor szintén kórház nst+magzatvíz vizsgálat.
Nem bánnám, már szombaton nem engednének haza, hanem szülnénk.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 

 
 

Sziasztok!

Én csak hónap végére vagyok kiirva.A méhszájam egyszer ugye már nyilt,most meg bezáródott,gyilkolnak a jóslók is,görcs,lábzsibi,minden bejátszik.Már csak a jövö hét szerda,ami tartja bennem a lelket,ekkor jár le a tb-nél a 180 napom.Ezt követő hétvégén szexelek egy hatalmasat,hátha meindul baba kifelé.Nem birom az éjszakai hányásrohamokat,meg ezt az egész kint.Persze,most ezt irom,mert nem vagyok túl jól.Amúgy IMÁDOM A NAGY DINNE HASIMAT!!!Olyan cuki!!NA,már nem is vagyok szomorú...

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


bacsbern, ne is mondd! Itt láttam, hogy totál mindenki elment szülni akivel majdnem egy időbe voltam kiirva, sőt...nem is emlékszem, hogy ki, de volt valaki aki 3 héttel korábban szült mint amikorra ki volt irva, és így még engem is beelőzött...szóval kicsit rossz volt, hogy én már túlvagyok a kiirt időponton ő meg még "ráért volna" és mégis elöbb lett babója mint nekem...na akkor aznap sokat sirtam...szóval megértelek, de ne add fel, jön a hideg front :wink:
Ja, és ha valaki magári ismer, hogy beelőzött engem, nehogy sértésnek vegye amit irtam, nem haragszom én senkire, csak akkor haragudtam az életre :lol:
Szóval mindenkinek kitartás, szorítsátok össze a fogaitokat :)
Hamarosan megint babaeső lesz úgy érzem :)
Drukkolok nektek :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Újra itt vagyok, csak nagytakarítottam, ablakot mostam, törölgettem, porszívóztam és feltöröltem a követ mindenütt.
Na meg hát előre főzök husi levest, meg sütök pecse husit Apának, ha holnap véletlenül már bent kellene maradnunk.
Már nem bánnám, mert minden orvoshoz indulás előtti nap ez van.
Takarítás, főzés, mosá, hogy Apának ne kelljen vele bajlódnia.
Meg Anyukám is dolgozik és nem akarom kihasználni. Majd jön, ha hazajöttünk Nonóval.
Elfáradtam. Mindjárt kezdi a Balázs showt , azt hiszem megnézem, de lehet bealszom rajta.

Bacsbern! Mi újság? Hogy vagy? Egyben?

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Köszi Ancsa az érdeklödést de még egyben vagyunk!!! Apa szerint hétfőn szülünk ,hát nem tudom .......remélem már csak napok vannak tényleg. Neked a gép mutatt fájásokat? Tegnap Dorinám is bealudt a ctg alatt vagy 3-szor kellett ébreszteni. Ne is mond én is minden nap mosok vasalok nehogy elmenjek szülni hogy itthon nincs rendben minden . Holnap mindenképp írj mi volt a vizsgálaton és drukkolok ,hogy bent tartsanak a kórházban. Mi szerdán megyünk megint dokihoz ctg,uh vizsgálat ha addig még egyben maradunk. Bár nekem eddig zárt méhszáj stb... annyi hogy a baba feje beékelödött. Remélem ettől függetlenül nincs sok,nagyon izgatott vagyok már,else tudom kébzélni,hogy valaha a babámat a kezembe tarthatom. Te félsz a szüléstől különben???
Vendég
 


Akira remélem neked lesz igazad és nem sokára tényleg babaeső lesz!!!!! :lol: kÖSZÖNJÜK HOGY ÍGY SZORÍTASZ NEKÜNK!!!! Tartod bennünk a lelket!!!!!!!!
Vendég
 


Akíra!
Én vagyok az a bűnös-lélek, aki beelőzött sokmindenkit! :oops: :oops: :oops: De nem 3 héttel ,csak 2-vel jött előbb Balázs. :!: :!: :!:
Dehogy veszem sértésnek :twisted: , nem akartam én senkit beelőzni, csak hát így sikerült. De nem bántam,mert már nagyon rosszul viseltem.

Kitartás mindenkinek, most már biztosan nincs sok hátra és Ti is babázhattok!!!

sch.judit
 
 


Sziasztok , most indulunk!
Szorítsatok!

Az igért oldalt pociról kép:


Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!!

Bacsbern!!

Drukkolunk, hogy minél hamarabb babázhass!!! :)

Elizabeth25!!!

Szép nagy poci!!:)

Csajok!!!Nem hiszitek el!: Eddig naponta 2x nagyon maximum 3x mentem pisilni, éjszaka pedig soha. Na ehhez képest napközben 6-7 x, tegnap éjszaka pedig 3x kellett kimennem. S furcsa módon egyik pillanatról a másikra úgy meg tud feszülni a hólyagom, hogy nagyon!!Nem egy szupi érzés, de ez van!!Gondolom Zsebi is nyomja a kis 2 kilójával, plussz a magzatvíz is most van a maximum mennyiségében!!


Macsek!!

Cuki kis bébid van!!!

Lányok!!!
Azt szeretném kérdezni, hogy milyen betétet ajánlotok a szülés utáni napokra??? Jó akármilyen nagyobb betét, vagy kifejezetten van szülés utánra, s hol lehet kapni?
Mit szóltok az eldobható bugyihoz?? Hülyeség venni??

SEGÍTSETEK LÉGYSZÍVES!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


MAcsek!
Gratulálok! Hihetetlen MENNYIRE SZÉP a babád!!!! De tényleg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Macsek,
Nagyon aranyos, édes babád van!!! :wink: GRATULA NEKTEK!

Judithappy,
A szülésutáni Tena lady pont jó. Nekem másfél csomag ment el a korházban. Ja, és a patikákban kapható. Mond azt, hogy szülés utánra kell, és tudni fogják.
Az eldobható bugyi pedig nagyon jó megoldás a korházi napokra. Én vettem 2 csomaggal, és el is ment mind. Vettem még hálós gumi bugyit a gyógyszertárban, de az nem vált be úgy, mint az eldobhatós.... Szóval szerintem vegyél.

Kép
dijcsi
 
 


Sziasztok, megjöttünk!

Domcsi 3200 gramm, a feje már teljesen lent van, bevan ékelődve!:) Doki szinte alig tudta lemérni! Méhszáj 1100-as, külső egy újjnyira nyitva....:) Éjjen!
Mondta doki, hogy ha előbb akarok szülni, hajrá házasélet! Úgyhogy apával már egyezkedünk!
Az NST-t rendes fájástevékenységet mutatott, azt mondta a szülésznő, hogy ez az eddigi legszebb NST-m, tökéletes! Úgyhogy most tök boldogok vagyunk! :)
Domcsi baba az uh-on, nézegette a kis kezét, meg nyitogatta az újjait, hát tündéri volt!:)

Kép
elizabeth25
 
 


judithappy,
én is a tena ladyt javaslom, a nagyméretű sima betét sajnos felejtős... sokszor még a tena is kevés, pedig mikor megláttam mekkora, azt hittem ez egy elefántnak is elég lesz... :lol: Eldobható bugyi szuper!!! Nem győznéd különben mosni a sajátot :roll: És legyen nálad soksok váltó hálóing vagy pizsi. És kitartást a szülésig!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy számotokra ismeretlenü,de most fél 10kor kaptam Elizától az sms-t,elfolyt a magzatvíz,úton vannak a kórházba.
Drukkolunk nekik!!!!

sziasztok,szép estét Nektek
vedresandi
 
 


Csajok a másik topikba írták a csajok hogy Elizabetnek elfolyt a magzatvize gondoltam szólok én is onnan tudom úton vannak a kórházba. Drukkolunk neki. Domcsi elszánta magát.

Kép
rena10
 
 


Nekem is most írt Elizabeth elfolyt a magzatvíze!!!! :D :D :D Megy a drukk!!!! Reggelre már tuti babázni fog!!!! :D Ahogy jelentkezik írok!
Vendég
 


Csajok! Elizabeth babája Dominik ma 5 óra 53 perckor 3500grammal és 52 cm megszületett :D :D :D NAGYON-NAGYON GRATULÁLOK NEKIK ÉS SOK TEJCSIKÉT!!!!!!!!
Vendég
 


Elizabeth!

Gratulálunk!

Kép
babzsák
 
 


Nah, én Macsek babájáról lemaradtam :shock:

De így utólag megnéztem a képet és hatalmas gratula, tényleg nagyon gyönyörű baba :)
Gyere majd a baba-mamás topicba is, hisz már oda is tartozol :wink:

Elizabeth, neked is nagy gratula, sok tejcit, és miharabbi felépülést, és téged is várunk majd a másik topicba is :)

Mondtam én, hogy jön a babaeső :D

Elizabeth elkezdte, most jön bacsbern és ancsa, hát ez nagyon izgi...mostantól mindennap benézek ide! Várom a híreket!
Hajrá lányok! Nagyon szorítok nektek :wink:

Ja, és a szülés utáni betét: lehet a gyógyszertárba kapni, vagy valamelyik bevásárlóközpontba is! A tena az jó, de van no-name is ami ugyanolyan jó!
Szerintem aki simán szül annak jobban kell, én legalábbis császár után simán elvoltam a normál éjszakai betéttel, de hát aki természetesen szül annak tényleg kell, láttam a szobatásrakat, óránként cseréltek betétet :roll:
Szóval tena vagy gyógyszertári :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


sziasztok!

ELIZA!

HATALMAS GRATULA!!!!!!KÉPET!!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


BPD:94mm
THQ:89mm
FL:69mm
becsült súlya:2900gramm.

ekkora az én drága babácskám!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok Lányok!

DRÁGA MACSEK!!!! Tiszta szivemből gratulálok!!!!! Zseniális a Babád!!! Ezerévnyi boldogságot Nektek!!!! Egészséget!!! Békességet!!!!!!!!
HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! :D :D :D :D

Melinda! Gratula a KisFiadhoz!!!

Bcsbern, Ancsa!!! A világszeme rajtatok van! :D :D


Köszönöm még egyszer a grátulációkat és a jó kivánságokat!!!

Dijcsi!!! Megkaptad a levelemet??? Nem jött vissza a jelentés, hogy elolvastad :(
Megvettem már "az összes" újságot... baba... mama.. anyák...
MELYIKBEN VAGY?????????????????????????

Kép

Kép
fenix
 
 


Sziasztok!

Most jöttünk haza az uh-ról. A köldökzsinór áramlása normális, a magzati szívhang a kornak megfelelő, eltérés nem látható.
Holnap reggel 7.30-kor magzatvíz vétel+nst.
Remélem már nem kell hazajönnünk!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


ancsa!

nekem anno nem vettek magzatvizet.ezt muszááááááj?

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!
Jelzem - hosszú leszek!! :D

Mert itt a szülés és a korházban töltött napjaink sztorija! Előre jelzem, hogy nem tudok magyarul fogalmazni! Így, minden bizonnyal, össze vissza írtam… Bocsánatot kérek!

Vasárnap 22-én /április/ kezdődött az egész reggel még vígan elmentem barátnőmmel kávézni és vásárolgatni… Haza érve rám jött a takarítási láz.. lepucoltam az összes ajtót és ajtókereteket… És este PONTOSAN 19 órakor rám jött az első fájás… amelyet 15 perccel később követett egy másik…és másik..és másik… brrrrr A párom éppen Barcelona meccset nézet… Jeleztem neki, hogy fájok, és meccs után nem ártana bemenni a korházba.. Nos hát a félidőn végére már 3 percesek voltak a fájások… Egyszóval szegény apukánk azóta se tudja mi lett a meccs végeredménye…
Hála I-nek, hogy pont a szülésznőm /akivel még csak telefonon beszéltem/ volt ügyeletes!!! Megvizsgáltak és először fel se akartak venni engem, mert azt mondták, hogy teljesen zárva van a méhszáj, és hogy nem lesz ebből szülés… Aztán, látva, hogy 3 percenként ott esek össze ahol vagyok, mégis felvettek… Adták fenekembe egy fájdalomcsillapítós szúrit és azt mondták, hogy alszok itt a szülőszobán egy jót és reggel haza megyek… A szúri, by the way, nagyon jó volt… tuti, hogy alkoholos volt mert jó becsiccsentem tőle))))….
Vártunk 2 órát, tényleg kicsit elviselhetőbbek /hi hi… én hülye/ lettek a fájások.. és a páromat hazaengedve lefeküdtem aludni.. Na és akkor kezdődött az egész… 1 perces fájásokkal hajnali 1-30-től reggel 4-45ig… Úgy, hogy a „szülésznőm” végigaludta az éjszakát a szomszéd szobában…/OLYAN PIPA VOLTAM/ 2x jött megvizsgálni… Először semmit sem tágultam… 4-45re sikerült 2 újnyira… Akkor már tudtak segíteni rajtam… /pedig nekem az is nagy segítség lett volna, ha mellettem van ez a nő.. vagy akárki…/ 4-45-kor burkot repesztett…akkor derült ki, hogy MaxBaby bekakilt odabent ezért szeretne kijönni idő előtt… Ja… burok repesztés után és szülésig a szülésznőm EGYSZER cserélt alattam lepedőt!!! /olyan elhagyottnak, tehetetlenek éreztem magam mint még soha…/
Azt tanácsolták, kérjek edát, mert pihennem kell szülés előtt… Kaptam 2 adagot, ezek egy-egy órát hatottak… Mellé kaptam tágulás elősegítő gyógyszert, mert még mindig nem tágultam eléggé… Sőt… azt mondták, hogy lehet, hogy császár lesz belőle…
Időközben hívták a dokimat/ Kosztin dokit/ én hívtam a páromat…
7-30ra elment a fájdalomcsillapító hatása…. BRUTÁLIS volt…. Ja… és még mindig se szülésznő… se doki.. se párom… csak a szülésznőm beszólt, hogy most jó tenne, ha felváltva jobb és bal oldallomon vajúdnék… Aha… leírhatatlan fájdalom…. Háton sokkal „könnyebb”
9-15-re beért a doki /hétfő reggeli dugók/ és rögtön elkezdtünk szülni… Arra már nem emlékszem kristálytisztán, mert NAGYON fájt… Kicsit később beért a párom is /ez az átkozott közlekedés…/ … a fejemet és a jobb lábamat „kezelte”…. És olyan volt a szeme… olyan volt a szeme… Soha nem láttam és már, szerintem, soha többé nem is fogom látni ennyi szeretettet és együttérzést és sajnálatot az Ő szemében…
Hívták hozzánk gyerekdokit, hogy leszívhassa Max orrát, torkát a zöld magzatvíztől…
9-45kor Max kibújt!!! Rátettek a hasamra…. Leírhatatlan érzés…………………………
Ott hagyták minket hármasban… Aztán Párom elment fürdetni a fiát)))… Engem lemosták és elvittek pisilni.. mert kellett a szülőszoba – nagy lett a forgalom 8 kismama jött vajúdva….
Jah! Egyben TÖKÉLETES volt a szülésznőm… nem repedtem és nem kellett vágni…!!! Ezért mindent megbocsátok neki! És köszönöm szépen!

Levittek minket a szülészetre…
Első nap tökéletes volt… mindenki boldog! Max egészséges, nem éhes, alszik!
A bajok másnap kezdődtek…
Ez a „bababarátság” az agyukra ment…. SOHA… de SOHA többé nem megyek bababarát korházba!
Nem volt tejem… most sincs sok… akkor még nem volt szinte semmi… Üvöltött a gyermekem… Olyan éhes volt… És a nővérkék azt mondogatták, hogy olyan nincs, hogy nincs tej… tessék fejni… szoptatni… nem adunk neki semmit…
Csak a mások éjszaka VÉGRE megmértek 40 perces szoptatás előtt és utána… és kiderült, hogy 10m-t evett… Akkor adtak neki anyatejet… Aztán a következő etetésnél kezdődött minden újra…
Ja… ezt elmeséltem edzőmnek, akinek a felesége is Istvánban szült… Azt mondta neki se volt teje az elején.. nem adták pótlást a gyereknek és……. Kiszáradt… Győnörű…
Szóval… ha tapasztalt anyuka lettem volna vittem volna magammal legalább egy üveg babavizet… vagy tápszert… vagy valami… De még egyszer látni a gyermekemet órákon keresztül üvölteni éhségtől… Soha… És hát ezek a „bababarátok” honnan vettek, hogy ettől a stressztől több lesz a tejem…. Nem tudom… Megváltás volt haza jönni…

Most már jól vagyunk… Max nagyon jó baba!!! Eszik, alszik! Mint egy svájci óra… 3 óránként!))) Imádja a cumit!!! Imád fürödni! Tej még mindig nincs sok…. De, remélem, ez még változni fog!

Kép

Kép
fenix
 
 


ja... és még csak annyi... hogy nekem mekkora szerencsem volt... na meg a Maxnak is!
2x volt rátekeredve kölydökzsinór a nyakára.... és még... egy igazi csomó volt a kölydökzsinoron...

:shock: :shock: :shock:
fenix
 
 


Fenix,
megdöbbentő volt olvasni a tejgondjaidat....Nálunk ugyanez volt...2.naptól üvöltés...kiszáradás...
Büszke lehetsz magadra, kemény szülés lehetett...
Kééépekeeet
Vendég
 


Gabi baba!

Nem muszáj, de ebből látják, hogy nem kell e megindítani, hogy nem e zavaros.
Egyébként maga a magzatvíz vétel nem fáj, sokkal inkább utána a vizsgálat.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Sziasztok! :lol:
2 Babaversenyen vesz részt a kisfiam. Akinek kedve van,szeretne,az szavazhat:


Itt 30 percenként lehet szavazni:

http://www.gyermekruha.hu/index.php?tod ... orszam=506



Ennél a versenynél nincs meghatározva,hogy 1 nap hányszor lehet szavazni,és nem kell 30 percet várni:

http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=26456

Jól vagyunk,gyarapszunk elég rendesen: 5,20kg és 61 cm,és még nincs 2 hónapos. Sikerült 2 hónap alatt 2 kgot felszednünk! :lol: Szép kis formás lesz,mint apja,hiszen imád enni,és harcol is érte nagyon!
Elizabeth hatalmas gratula nektek! :lol:

Na most így nézek ki. De még nem jön rám minden,ezt a gatyót is vettem,hogy legyen! :lol:
Kép

Kép

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok lányok!

Elizabeth 25,
GRATULA DOMIHOZ!!!! KÍTARTÁST A KEZDETEKHEZ, BOLDOGSÁGOT, ÉS SOK TEJCSIT KÍVÁNOK NEKED! ÉS MAJD VÁRJUK A BESZÁMOLÓT.

Fénix,
nem kaptam meg a leveledet. :( Hova küldted?
A "kismama" magazinban vagyunk: a "hónap kismamája", és a "hónap kisbabája" cikkekben.
Elolvastam a szüléstörténetet, és ugyan már nagyjából tudtam, hogy mi volt, hiszen beszéltünk, de akkor is megdöbbentő a korház hozzáállása a dolgokhoz... Nekem dettó ez a véleményem az István korházról, és ha még 1X tehetném, nem ott szülnék az biztos. Van ott a csecsemőosztályon egy "primadonna" dokinő (nem akarom leírni a nevét) aki egyszerűen utálom,és szerintem borzasztó szakember... MIatta húzódott el a sárgaság dolog nálunk. Na mindegy, nem utálkozok. A lényeg, hogy Ti Maxal jól vagytok!!!!!! Puszilom a kis tököst! :wink:

Kép
dijcsi
 
 


Fenix: igazán klassz csaj vagy! Gondolom, hogy megérte a szenvedés.... mindenesetre át tudom érezni a tejjel kapcsolatos gondodat...ja és én is menekülten a kórházból annak ellenére, hogy semmit nem tudtam a babáról meg a gondozásáról mert annyira "jó" volt a csecsemősök hozzáállása a dolgokhoz...

Macsek: gyönyörű a babád!!!

Elisabeth: gratulálok a babához! Képeket szeretnénk!!!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Szülés utáni betét kérdés: nekem a TENA legnagyobb mérete volt az első napokban a legjobb!!! amit ezzel a hálós szintén TENA bugyival használtam, amit ki lehet mosni. Nekem bevállt. Ja a gyógyszertárban az eggyel kisebb méretre azt mondták, hogy bőven elég lesz ezt szokták vinni a kismamák. Na, hát nem volt elég, úgyhogy ne engedjétek lebeszélni magatokat a legnagyobb méretről, még ha először nagynak is tűnik (olyan mint egy pelus), nagyon hasznos, mert elöl hátul elég hosszú, így nem fog kifolyni semmi sem.

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sziasztok lányok! :D

Nem volt netünk jó pár napig,elromlott a modem :? ..

MACSEK,ELIZABETH:GRATULÁLOK!!!!

Bacsbern:
Na,ezt a "miért nem szülök már??" érzést nagyon át tudom érezni!! Annyira így voltam én is!! Meg voltam róla győződve,hogy előbb szülök a kiírtnál,és erre teltek a napok,és semmi.. Én is bőgtem.. És ha elgondolom,hogy MIÉRT?,nem tudom megindokolni,hát végül is 1 óra 5 percet hordtam túl a Bogit.. Csak az embernek a végén már elege van mindenből,és annyira kíváncsi a babára. :roll: Szóval HAJRÁÁÁ,szorítok neked nagyon!!! :D :D :D
(Egyébként így utólag tiszta szentimentális vagyok. Egy csomószor eszembe jut,hogy jaj,amikor utoljára ezt ettem,vagy ezt csináltam...akkor még pocakos voltam.. és milyen jó volt!.. Na,hát ilyen lökött vagyok..)

Fenix:
Le a kalappal a szülésed előtt,nem lehetett könnyű! De a kicsi fiad tündéri! :D :D
Nekem az első nap csinálta ugyanezt a Bogi,egész nap visított,nekem meg tejem semmi. És nem hitték el,hogy éhes,csak mikor már vagy ötödször vittem be a csecsemősökhöz. Nekem is mondták,hogy tegyem mellre.Na,az lett az eredmény,hogy az egyik cicimen még most is gennyes hólyagok vannak,és csillagokat látok,ha abból szopik!! Totál kirágta.. :(

Rakok fel képet..
Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami: Bogi csodaszép és ahogy nézem szép nagy baba! Hogy telnek a napjaitok?

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Hát,Zsana,úgy terveztük,hogy a párom majd itthon lesz egy ideig.. Na,erre végig dolgozik. De anyu egyenlőre főz nekünk,ez nagyon nagy segítség..
Próbálom védeni a Bogit a Petitől.ANNYIRA tetszik neki a húga,hogy amikor meglátja,elkezd remegni :D .Csak hát ráfeküdne,stb..
Az a legrosszabb,hogy nem tudok pihenni..Petit muszáj sétálni vinni,és hát nincs "alszom nappal,ha fáradt vagyok",amit a lányommal és a Petivel is meg tudtam csinálni. :(
Na,nem akarok panaszáradatot írni,Bogi tündéri baba (szegénynek nincs is más választása).. Valahogy túl kell élnünk az első 6 hetet,aztán talán jobban beállnak a dolgok.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


ELIZABETH!!!!

NAGYON GRAUTLÁLUNK NEKTEK!!! JÓ EGÉSZSÉGET!!RENGETEG TEJCSIT ÉS MILLIÓ CSODÁLATOS, EGYÜTT TÖLTÖTT PERCET!!!!:D :D :D :D


Finisben lévőknek sok kitartást!!!!


Barbamami!!!
Gyönyörű szép kis mókusotok van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D

Kép
Kép
judithappy
 
 


Barbamami!!!
Bogi nagyon jó kislány és nem hagy cserben anyukáját!!! :) Nagyon ééédes babuci!!!

Hát a csecsemősők /ritka kivételével/ brutálisak... Főleg az éjszakai... Az egyiknek el is mondtam a véleményemet... Azt mondta nekem, hogy nem ér rá egész éjszaka kismamákkal meg a babákkal foglalkozni... Beolvastam neki és ugy be...sztam azt az üvegajtót.... Megigértem neki, hogy az éjszaka dolgozik utoljára a kórházben... 10 perc múlva már ott volt a korteremben... Akkor kapot a gyermekem VÉGRE tejet...
No is a sebes bimbókról nemis beszéltem... 40 percem csöcsön lógás nagyon betett nekik.. most is sebesek...
De én fejek... és ugy adom oda a Maxnak...
Na még ami borzasztó 20ezer vadidegen látogató a korteremben.. reggel 8-től este 8-ig... se pihenni... se babával ismerkedni... se szoptatni tanulni... se fejni... ez a három nap a legnehezebb háromnap volt az életem... Azt hittem már a végén, hogy idegbetegként vagy gyilkosként fogok elhagyni ezt a korházat.... brrrrrrrrrrrrrrrr

2 örömöm volt !!!!!!! MAX... és hogy Bogikával láttalak élőben!!!!!! :)

Kép

Kép
fenix
 
 


Mi még egyben vagyunk Dorcyval :? Barbamami nagyon gyönyörű Bogi !!! Apának egyszerűen tündéri a kezében :D Csajok köszönöm tényleg hogy ennyit segítetek, olyan megértőek vagytok! Barbamami neked is külön köszönöm !!! Remélem már nem marad sokáig ez az álapot. Ancsa egyben vagytok még?????Fenix a szülésed tényleg nem lehetett könnyű de elnézve a pici fiadat megérte,nah meg igen már többen panaszkodtak több kórházban is hogy a csecsemősök nagyon brutálisak,szarnak mindenre! De a lényeg túl vagytok rajta!
Vendég
 


sziasztok!

Én a Szabolcs u-iban fogok szülni.Mikor 31 hetesen bementem,mert megemeltem magam,volt ott egy nővér,gusztustalanul beszélt velem,csúnyán nézett a fiamra,mert sirt,amiért azt mondták,maradjak bent.Mindenhol van egy két patkány.De az ilyen miért emberekkel dolgozik?Papirokkal jobb volna.Senkit nem sértegetnének.Amúgy is ez a rohadt kórházasdi olyan kiszolgáltatott dolog.nem?

Bacsbern!semmi jel?Te nem vagy érzékeny a frontokra?Tegnap olvastam,hogy 2 dl baracklébe 1 ek.ricinusolajat kell tenni és meginni.állitólag megindithatja a szülést.én nem próbálnám ki,te se tedd,szerintem csak a hasmenést válthatja ki,pedig egy doki irta,hogy a betegeinek ajánlja,utána meg a házaséletet.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a kórházból, minden rendben, magzatvíz tiszta, úgyhogy holnap szünet, de hétfőn reggel 7.30-kor megint magzatvíz vizsgálat, kedden meg nst.
Azért jobban szeretném, ha már túl lennénk rajta, de majd tudja Nonó, hogy mikor kell kijönnie.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Bacsbern:
Tudod,egy előnye viszont mindenképpen van,ha minél inkább időre jön a baba. És ez BAROMI nagy előny!! Mégpedig az,hogy jobban felkészül a szervezeted a szülésre.Kevésbé repedsz..,könnyebben tágulsz.. Nekem ez saját tapasztalat. A fiam jó 2 héttel korábban jött,és kisebb fejjel,mint a Bogi,mégis teljesen végig repedtem. Bogival a kitolásnál azt hittem,szétrobbanok,mégis kisebb a gátsebem,és már egész jól vagyok :roll:

Finises mamik,egy jótanács a könnyebb szüléshez (bocs,nem okoskodni akarok,de ez TÉNYLEG BEJÖN!!):
Ha jön a fájás,ENGEDJÉTEK,hogy fájjon!! Ilyenkor arra kell gondolni,hogy ezek a fájások segítenek,hogy kibújjon a baba!
A nagylányommal így álltam hozzá,3 óra alatt kitágultam. A fiammal fáradt voltam..,befeszítettem magam a fájások alatt,vele 6 órát vajúdtam. Most megint megpróbáltam ezt a technikát,és 2 óra lett :D .
Ha jön a fájás,kapaszkodjatok bele valamibe,kézzel lehet szorongatni bármit..,de deréktól lefelé próbáljatok lazítani!! A babának és magatoknak is megspóroltok egy csomó szenvedést.. :D

Fenix:
Ha őszinte akarok lenni,és EGYETLEN olyan csecsemőssel találkoztam,akire azt tudom mondani,hogy szívesen a kezébe adtam a kisbabámat. És ez elég kiábrándító..
Nem csodálom,hogy nem aludtál,6 ágyas kórterem :roll: . Én 3 ágyasban voltam,de ha 3-4 órát aludtam a 3 nap alatt összesen,akkor sokat mondtam..
Volt egy baba a kórtermünkben,ő is folyton sírt. Pont ugyanúgy nem akartak adni neki semmit,mint Boginak az első nap. Annyira megsajnáltam,hogy mondtam az anyukájának,hogy inkább megszoptatom őt is.(Akkor indult a tejem,volt jó sok). Szegény mókus,úgy ZABÁLTA a tejet!!! Hogy nem lehet ezt észrevenni egy csecsemősnek,hogy egy gyerek ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉHES!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Ja,és Ancsa,Bacsbern:
Lehet,hogy MA szültök!! Tényleg! Ehhez nem kell előjel! Úgyhogy ez az egész olyan izgalmas! :D :D Én se tudtam pont 2 hete,hogy éjjel szülni megyünk. Éltünk házaséletet :oops: ,lecipeltem a testvérbabakocsit a földszinte...stb. Semmi. Na és mikor este lefeküdtünk,megrepedt a burok :D
Talán egy valami viszont tényleg hasznos:üljetek bele egy kád jó meleg vízbe!! Kis lazítás.. :D ,esetleg a párotok is beleülhet :D :D
Nekem legalábbis a keményedéseket jól beindította,és ez nagyon jó előgyakorlat a méhnek!! gyorsabban tágultok.. :D :D :D
Úgyhogy HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami köszönjük a biztató szavakat! Tényleg nagyon rendi tőled ,hogy ennyit istápolsz minket :D Én biztos ami biztos megfogadom minden tanácsodat :lol: Már nem idegesítem magam rajta mikor jön a kislányom,végülis minden egyes nap ajándék neki amit anyával tölthet odabenn a melegben :D Ancsa neked is hajrá meg nekem is ! Fő a pozitív gondolkodás :holnap este már tuti babázunk :lol: :lol: :lol: !!!
Vendég
 


Bacsbern!

Hát akkor hajrá!!!!!!!!!!!!!!
Ennek örömére kiporszívóztam az egész házat, meg feltöröltem mindent, úgyhogy most szárad a parketta meg a linó.

HAJRÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


barbamami,
woooww!!! Megszopiztattad a szobatársad bébijét??? Ez nagyon rendi tőled.
Egyébként lehet, hogy nekem szerencsém volt, de a csecsemősök rendesek voltak. Bár az tény, hogy rohadtul nincs idejük és ha kicsit jobban ránéztek volna hogy Dalmi hogy szopik talán még most is bőszen szoptatnék... :roll:
Írtam emilt :wink:

ancsa, bacsbern GIGAHAjRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :D
Vendég
 


Kép [/img]

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Ezt a képet meg kell osszam veletek.... :lol:
A kis alkesz... :lol: :lol:
Vendég
 


Hmmm..nem rakta fel a képet...????
Akkor mégegyszer...

Kép
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: