Új privát üzeneted érkezett!

Pindi:

millió puszi.. :P :P :P :P

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a szülinapi jókívánságokat, és bár megkésve, boldog szülinapot Martinnak és Ákosnak!

Morca: Ezer köszönet, hogy vendégül láttál bennünket! Olyan jó volt találkozni veletek, és látni, milyen aranyosak, szépek és okosak az apróságok. Kár, hogy nekünk kellett elmennünk a leghamarabb. Meddig buliztatok? Miről maradtunk le?

Mia: Köszi a fincsi tortát, és most ne vldekezz azzal, hogy pofonegyszerű volt, nagyszerű volt, kérem szépen a receptjét.

Pindi, te erős anyuci! Milyen fejlemények vannak azóta?

Kislány! Tudom, tudom, sok a munka otthon, de szakíts ránk is néha egy kis időt!

Pepitanna: Jó nyaralást, aztán majd jelentkezz, hogy s mint...!

A talis képeimet fel fogom tölteni az iwiwre.

Puszi:

Rita (hisztis Lóri anyukája)

Kép
svedbaba
 
 


Sziasztok!

Svedbaba: de, jóóó, hogy jöttél.. :P :P örülök, hogy jól éreztétek magatokat, és remélem, hogy lesz még alkalmunk talizni.. :P tényleg nagyon jó volt látni benneteket személyesen és azóta is mindenkinek azzal dicsekszem, hogy micsoda vagány, okos, édes, egyéves barátaink vannak.. :P :P (az anyucikról nem is beszélve :wink: )

ja, és a gyertyát megőrzöm a következő taliig Neked.. :P


merre vagytok lányok????

jajj, hát ma én sokkot kaptam.. :shock: a drága kicsi Ákos fiam simán kimászik az ágyából.. :shock: :shock: kimentem Matyinak egy alsó gatyóért és mire vissza értem Ákos félig kint lógott az ágyból.. (alvás helyett) :shock: :shock: kívülről is simán felmászik, úgyhogy rendezhetjük át megint a szobákat.. 8) így most eljött az ideje, hogy átköltözzenek a fiúk a gyerekszobába.. 8) egyenlőre én is megyek, és Ákossal fogok szivacson aludni, hogy ne nagyon bolyongjon éjszaka.. :shock: apa, meg egyedül fogja bitorolni a nagy ágyat.. :shock: :lol: na, hát ez van.. 8) remélem mindenki jól van.. :wink:


pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 

 
 

Sziasztok!

Mi vagyunk, jelentem Krisz kézen fogva sétál, 10-20 mp-ig egyedül imbolygás nélkül áll, és már egyedül is tett meg lépést, igaz utána lerogyott... nade sztem még szülinapig elindul :D ajjajj vége a nyugodt időknek! :)

Morca, jújj az igen (mindig nálad látjuk előre a sorsunk :) ), remélem hamar fog menni az az átszoktatás, biztos is, hiszen nagyon szép szobájuk van a fiúknak! Na és persze, hogy ne csak Apáé legyen az a nagy ágy ;) :D

Rita, úgy 6-ig maradtunk, de hidd el semmi izgalmasból ki nem hagynánk, és majd a következő talin (ami remélem lesz), tovább tudtok maradni.
Férjemmel nem sok fejlemény van, ma adtam be a per folytatására a kérelmet.
A tárgyalás óta sem jött őkelme (mily meglepő) meglátogatni a "vérét"-ő fogalmazott így. Na meg persze ő verte ki a balhét, hogy heti kétszer akarja látni a fiát... hát ennyire...
Mondtam is, h jó, h Krisz nem idősebb már, és nem várja az apját, csóri teljesen tönkre menne lelkileg.
Ja meg még annyi, hogy anyóspajti tanúskodni akar, h én bizony a hazajövetelünk napján reggel lerohantam hozzá, hogy elújságoljam, hogy öngyilkos akartam lenni.... Na erre no comment.
Hát kb ennyi!!!!

Lesni fogom az iwiwet!!!

Többiek???

Sok puszi mamák és babák!!!!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Ja igen... levágtam Krisztián haját, sajnáltam nagyon a fürtöket, de tök helyes pasis lett végül a fizimiskája! :D

Na tényleg megyek!

puszik

Kép

Kép
pindimano
 
 


sziasztok,
bocsi, h nem jöttem, nagyszülőzni voltunk, tegnap "estünk" haza..

ÁKOSUNK!!

UTÓLAG IS NAGYON BOLDOGSÁGOS SZÜLINAPOT ARTISTA BARÁTUNK!!
Vigyázz kobakodra..és anyud szívére :D

én is raktam fel képeket az iwiw-re..lszi ott nézzétek meg..nincs nagyon időm kicsinyíteni őket..

na lépek, leállt a mosógép..folyamatosan megy..(termeli a vasaláshegyet.. :evil: :evil: :evil: )

pusz,

mia
Vendég
 


Ps.: PINDI: gratulálok a menéshez :)
Vendég
 


Kedves Babanetes Közösség!

Egy topiklakó kisfiú, Roli, nagyon nagy bajban van. Vízbe esett és most tág pupillákkal, agyműködés nélkül fekszik. Kérünk Titeket, hogy ki-ki hite, világszemlélete szerint imádkozzon, szorítson Roliért, drukkoljon a felépüléséért. A közös akarat sokszor csodákra képes, és most erre van szükség. Mától minden este tíz órakor Rolira fogunk gondolni, az ő gyógyulására. Kérünk Titeket, tartsatok velünk!

2005 ősziek


Kép

KépKép
KépKép
fedi
 
 


Hannánk!!! Isten éltessen Kicsi Leányzó az első szülinapodon!!!!

Sok sok puszi!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Drága Kicsi Roli!!! Így ismeretlenül is drukkolunk, szorítunk érted, és bízunk a felépülésedben, hogy újra ugrálhass szüleid körül!!!!!!!

Pindi és Krisztián

Kép

Kép
pindimano
 
 


ROLI!! KITARTÁS!! MI GONDOLUNK RÁD EZENTÚL MINDENNAP!!

Martin és anyukája
Vendég
 


Hannácska!! Isten éltessen kis gyönyörűségünk :)


puszi,
M&M
Vendég
 


KEDVES HANNA! NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK NEKED!!

millió pussz

barátaid: Matyi, Ákos, Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Édes kicsi Roli!! VELED vagyunk, és nagyon szorítunk, hogy mihamarabb talpra állj!!!!!!!!!!


Matyi, Ákos, Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Hanna! Isten éltessen sokáig (egy nap késéssel :oops: )!

Puszi:

Rita és Lóri

Kép
svedbaba
 
 


Kedves Roli!

Kívánjuk, hogy gyógyulj meg és hamarosan elfújhasd a szülinapi tortádon a négy szál gyertyát!

Szeretettel:

Rita és Lóri

Kép
svedbaba
 
 


Kedves Kismamik!

gremese vagyok a "2007 szeptemberi babák" topikból.
Szeretnék nektek bemutatni pár saját készítésű MEI TAI-t, amelyet meg is vásárolhattok tőlem.

A MEI TAI egy ősi ázsiai babahordozó eszköz. 3-4 hónapos kortól (de azért egészen piciket is (1 hónaptól) lehet) 15 kg-ig (vagy ameddig a mama elbírja) használható.

Pár fontos információ a megkötésről:

A MEI TAI pántokat mindig csomóra kössük.
A baba hasa simuljon hozzánk, akkor elég szoros a hordozó.
Még nem ülő babáknak a háta mögött kössük a vállpántot.
Már ülő babáknak a feneke alatt köthetjük a vállpántot.
MEI TAI háti hordozást először másik felnőtt jelenlétében gyakoroljunk, ágy mellett.
A pántok a vállunk közepén menjenek, ne a nyakunknál.

Elöl hordozásnál az ajánlott kor: 1-6 hónap, csípőhordozásnál: 3-10 hónap, háti hordozásnál: 3-24 hónap, vagy ameddig elbírjuk csemeténket.

Az általam készített MEI TAI kétoldalasan hordható, megerősített varratokkal készül, bélelt derék- és vállpántokkal, bélelt combrésszel, és a vállpántokon akasztó fülecskékkel ("színén és fonákján" is), jó minőségű anyagokból!

Ára: 5300 Ft helyett Babanetes kismamiknak: 4700 Ft!

Amennyiben felkeltettem valakinek az érdeklődését, több képet szeretne látni a hordozókról, az kérem írjon privit.

További kellemes babázást!

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


azt mondja meg vki, h miért nem mennek el a privi üzeneteim?? miért teszi az elküldendők közé?? miért nem az elküldöttekhez?? nagyon PIPA vagyok!!

:lol: :lol: :lol:


pusza mindenkinek (amúgy)

¤mia¤
Vendég
 


nem is az elküldendők..hanem a KIMENŐkhöz..ki érti ezt??
Vendég
 


nem szívesen vagyok rossz hírek hozója..
Rolika sajnos elment..

Isten nyugosztaljon kicsi hősünk.. :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Rolika, Isten nyugosztaljon kicsi fiú, ismét egy angyal lettél, de tudjuk, hogy onnan vigyázol a szüleidre, akiknek hatalmas erőt kívánunk!!!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Mia!

Csak nyugi, tudod, hogy a babanet néha megvicceli az embert!

Amúgy hogy vagytok?

Én egész nap irtó kényelmes pózban (fél karom lóg a ferde gerincem mellett) sétálok fel alá a fiammal :)
Meg volt hétvégén a szülinapi party :D majd iwiwre alkotok képeket!

puszi

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi:
akkor csak hajrá!! Krisz: futtasd meg anyucit :D

na akkor majd várjuk a fotókat..

Martinhom sajna tegnap elkapott vmit, mert hasmenés volt egész nap :( :(
ma még semmi, de iszonyat nyáladzik és nyűgös..nem akarom mondani, h lehet, h a fogak, mert én semmi jelét nem látom..de meglehet, h kissé erős az ínye a gyereknek..szegénykém..csak a sültkrumplit hajlandó megenni..viszont azt 2pofira :D

na lépek ebédet adni..

sok puszi,
¤mia¤
Vendég
 


Rolika.. nem találok szavakat.. :cry: :cry: végtelenül szomorú vagyok.. :cry: :cry:

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Pindi: hajrá Krisz.. :P :P Matyival anno én is így közlekedtem, Ákossal már nem igazán.. 8) nem volt rá igazán lehetőségem.. :roll: inkább csak igyekeztem ott lenni és elkapni, ha dőlt.. (még mindig) :lol: :lol: így viszont sokkal hamarabb és biztosabban jár egyedül, mint anno Matyi.. :lol: nekünk is volt szülinapi buli, csak még nem tudom feltenni a képeket.. de ami késik eljön.. :wink:
majd megnézlek benneteket az iwiw-en..

Mia: szegény Martin..:cry: sok gyógypuszit küldünk neki, cupp-cupp..8) mi is átestünk valamilyen hányós-hasmenéses nyavalyán.. :? Matyi kezdte, és folytattam, most meg apa dőlt ki a sorból.. :? Ákos eddig megúszta.. 8) viszont neki tutira jön egy foga, mert már látom is.. 8)

képzeljétek, Ákos kapott egy saját fotelágyat és olyan ügyesen alszik rajta mint a nagyok.. :lol: már átköltöztettük őket a saját szobájukba, így már mindenki a helyén alszik.. bár még én is ott alszom velük, hogy Ákos a lehető legkevesebbet bolyongjon, mert átalussza ugyan az éjszakát rendesen, de azért 5-6 körül bejelentkezik egy szopira.... :lol: :lol: a délutáni alvásnál is olyan aranyos, mert ha felébred, nem esik kétségbe, hanem odasétál az ajtóhoz és szól (kiállt egyet), hogy "anyaaa, felébredtem"..

tényleg Mia, Martin azóta sem cicizik éjszaka??

többiek??????

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Habzsoljuk a nyarat, alig jutok géphez... 8) :lol:
De látom, hogy kevésbé pörög a topik, majd a hűvősebb őszi napokon lesz miről mindenkinek élménybeszámolnija :wink: :lol:
Ébredezik a kiscsaj én meg ebéd nélkül, ja...meg reggeli nélkül maradtam.... :roll:
Puszi mindenkinek!

Őszinte részvétem Rolika családjának.

Kép
Kép
pepitanna
 
 


hahó,

Móni: azóta sem??? AZÓTA IS!!
most jött rá csak igazán.. kész is voltam, h milyen rossz anya vagyok, mert már gondoltam leszoktatom a ciciről..oszt olvasom, h 2 éves korig -aki tud- az szoptasson, és addig örüljek, meg különben is.. :( de a fiam tesz róla..az éjjel is vagy 3x rákéredzkedett..sztem 6 éves koráig fog szopni :D :D

a hasmenés ahogy jött, úgy ment, tegnap már befalt vacsira egy teljes tányér (az enyémet) lecsót :shock: :shock: :shock:
gondoltam pár napig kímélem a pocakját..aha..szabályszerűen toporzékolt, h adjak neki lecsót! az lett a vége, h nekem korgott éjjel a gyomrom..ő meg olyat kakilt reggelre..hogy azt inkább nem írom le :lol: :lol: :lol:
de hálistennek semmi baja..nemtom mi van vele mostanában..annyira csüng rajtunk..itthon állandóan ölbe kéredzkedik, nyűgös..folyik a nyála, piros a popsi..hasmenés..de én nem látom azokat a fránya FOGAKAT!! és már kicsit ideges vagyok, h hol vannak már, mert ugye mindenki tesz róla..NINCS MÉG FOGA??!! nincs..viszont bivalyerős az anyukája és mingyá behúz egyet! :lol: :lol: :lol:

ma Apa bepipult rá..mert hajnali 4.30-kor átmászott az ágyunkba (2 ágya van, 1 a szobájában, egy a mi ágyunk mellett, abból kivettünk 2 rácsot, így ha cicizni akar, csak átmaszik a résen hozzám). na Apa fogta, átvitte a szobájába..fúúú..mi volt..ordított vagy 1 órát..apa azt mondta, h nagyon küzdött..átakarta magát préselni a rácson, fenékkel, fejjel..mindenhogyan..aztán emelgette a lábait, h átmászik..azt mondta, h a végén már röhögött, mert nem semmi kitartó, találékony fiunk van :) aztán akkor vette ki, amikor már állva aludt :D..áthozta, álmában még hüppögött, oszt elaludt :) egy oroszlánt szültem :) mégiscsak sikerült :D
(azért ez akkor, nem volt ennyire vicces) de idővel minden megszépül..mint amikor szenvedtünk a hasfájással..és azt hittük, h itt a vég, emlékeztek? ;)

na mára ennyit, lépek, mert az Orim alszik, és jaj ha felébred :D

puszka,
¤oroszlánszívű mia¤
Vendég
 


hé mindenki..
"az ígéret szép szó, ha betartják, úgy jó"!
tessék akkor nyitni az iwiw-en egy mappát, oszt abba beletenni azokat a nagyméretű képeket!! látni szeretném!! ez szól Svéd barátainknak is..khm..khm..akinek elnézzük, mert valszeg ezer csikorgó fogaskerék indult be az "álomotthon" tervezése miatt ;)

na akkor? hajrá!!

pusz
Vendég
 


Hahó!

Hajrá gyerek után futkosó, elesni készülőt elkapó, reggeli, sőt ebéd nélkül maradó és éjszaka is szoptató anyucik! Sorstársatok vagyok! :D

Sajnos be kell vallanom, hogy rosszul emlékeztem: csak két fénykép készült a talin a mi gépünkkel, mert azt a férjem közben elvitte kirándulni. Filmfevétel van egy pár perc, azokat viszont nem tudom, és nem is szeretném felrakni a netre. De szívesen ráírom DVD-re, és elküldöm. Szóljon, akit érdekel a dolog. (Hmm... a Mia által említett álomotthon miatt talán nem pár napon belül, de sor kerül rá... karácsonyig... ?:oops: )

Na de most jöjjön a két kép és egy kedvenc ráadásnak.

Puszi:

Rita
Kép Kép
Kép

Kép
svedbaba
 
 


Sziasztok!!!

Mia, örülök, hogy Martin jobban van, viszont nem rokonok véletlenül a fiaink? :D Szerintem valami ikertesók reinkarnációi (bocsi, ha valaki vallásával ellenkeznek ezek a gondolatok). Olyan mintha néha Krisztiánról írnál... Pl a toporzékolás :D A találékony "hogy szabaduljunk ki a kalitkából" próbálkozások :D Pedig Martin messze volt az oroszlán jegytől :)
Képekkel igyekszem.
Pepitanna, én is néha elgondolkozom azon, hogy infúzióval kéne beadni magamnak az ebédet, reggelit, meg mindenfajta ételt, amit a nap folyamán nem sikerül elfogyasztanom :D Na meg a kávéval is így vagyok :D
Morca, ismételten nagyon ügyesek a fiúk, ez igen, milyen hamar sikerül átszokniuk, minden elismerés neked és nekik is.
Na akkor a kistesóval nekem is könnyű lesz (ha lesz :D ), neked meg a harmadiknál már figyelni se kell :)
Svédbaba, köszönjük a képeket, Lórid csuda aranyos még mindig!!!
Engem érdekelne a DVD dolog. Ha jó, akkor privátban elküldöm a címem.

Na megyek, mert még rengeteg dolgom van!

Millió puszi mamik és kisgyerekek (jesszus már nem babák...)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pannika Isten Éltessen az Első Szülinapodon Kicsilány!!! Millió puszi

Pepitanna, neked Boldog Szülésnapot! :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindimano Boldogot Krisztiánnnak!!


Hiányzol a 20év körüli kismamiknál:(

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Pepitanna:

DRÁGA PANNI! NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK NEKED!!!

millió puszi

barátaid:

Matyi Ákos Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Pindi:

KEDVES KRISZ!! . SZÜLINAPOD ALKALMÁBÓL KÖSZÖNTÜNK TÉGED!!!

millió puszi

barátaid:

Matyi Ákos Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Köszönjük szépen, drága barátok! :)

Krisz! Neked is boldog első szülinapot! :D

...hű! Extra feladat babakocsival tortás dobozt cipelni... mire nem vagyunk még felkészülve?! :shock: 8) :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Kedves Krisz és Panni!!

ISTEN ÉLTESSEN BENNETEKET AZ ELSŐ SZÜLINAPOTOKON!!!

HIP-HIP-HURRÁÁÁ!!!


puszi,
Martin és Anyája, ¤mia¤
Vendég
 


Kedves Babáják és Anyáják!

Nagyon nagyon szépen köszönjük a köszöntéseteket, nagyon drágák vagytok!
Immáron mi is beléptünk a nagykorba :D
Nyuszitappancs, neked is köszönöm, hogy külön átjöttél köszönteni, az igazság az, hogy tőled hallottam egyedül, hogy hiányzom a 20 év körüliektől, de nagyon rendes tőled, hogy emlékszel még ránk! :D És igazán jól esett!

Ja lányok, képzeljétek, hogy csak apucika nem jött köszönteni a gyerekét, de még egy rohadt telefont ill e-mailt sem eresztett meg... nem semmi, ugye?!

Puszi mindenkinek, és mégegyszer köszönjük!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi..nevetnivaló..(vagy már nem az?) lehet, h azt sem tudja, h mikor született az a gyermek (nevezetesen az "övé" ), akinek a felügyeleti jogát meg akarja kapni..csak gratulálni tudok..az emberi ostobaságnak nincs határa..
ez mindent elmond 1 emberről..


sok puszi,
¤mia¤
Vendég
 


Utólag is boldog szülinapot, Krisz és Panni!

Puszi:

Rita és Lóri

Kép
svedbaba
 
 


Sziasztok!

Mia, pontosan megfogalmaztad az üggyel kapcsolatban minden véleményemet. Egyszerűen no comment erre az egészre.

Rita és Lóri, nektek is nagyon szépen köszönjük a szülinapi köszöntőt!

Sok puszi nektek

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi:

pedig a vonalzódról leolvasható :D :D :D :D

erre nem volt eszük :D :D :D :D
Vendég
 


Mia, már tudják, mióta írtam a férjemnek egy beolvasó levelet. Azóta voltak is itt, tegnap, mert el akarták vinni a "szülinapi zsúrjába", potom két órára pont az alvási idejében.
Nem engedtem el, mert halvány lilája sincs csóri gyereknek, hogy ki volt az a két pasi, akik itt voltak (apja, meg apósom). Mellesleg egyik sem értette, hogy miért nem vihetik el a gyereket.
Apósom szerint azért sírt múltkor is a gyerek, mert belesütött a nap a szemébe. Jah és Krisztián már túl nagy ahhoz, hogy féljen az idegenektől. Tyűűű hogy ismerik a gyerekemet :P pfff
Apuka megkérdezte, hogy milyen pelenkát használok (eddig azt hittem a fiamat szoktam pelusozni nem magamat, de mindegy :D ), meg venni akar cumisüveget Krisztiánnak, szóval az egésznek olyan szaga van, mintha nem is akarná visszahozni. Na ebből nem eszik.
Lenne még mit mesélni, de ez itt írásban úgysem jön át!
Még annyit, hogy állítólag vettek Krisztiánnak szülinapi ajándékot, de nem adják oda, majd csak ha odamegy a gyerek, és amikor hazajön visszaveszik tőle. Anyukák, nem vicc ez az egész???

Na puszi nektek és a gyerkőcöknek is!!!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok Kismamik!

Ismét "zavarlak" benneteket. :D
Elkészültek az új mei tai-ok, amiket megnézhettek a teszveszen. (Teszvesz/keresés/felhasználó keresése: gremese).

Ha valamelyik megtetszik, írjatok privit, és elkészítjük babanetes áron! (Sima, galléros: 4700 Ft, alvócsuklyás: 5300 Ft).

Folyamatosan lesznek mei tai-ok, a legegyszerűbb az, ha a teszveszen követitek nyomon. (Már akit érdekel). :)

További kellemes babázást és szép napot!

gremese

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Sziasztok!

Pindi: Érthető, hogy nagyon bepöccentél. És megijedtél, hogy el akarják venni tőled Kriszt. Mi történt azóta? Mennyi láthatást ítélt a bíróság a Krisz apukájának? (ezt már biztos írtad, csak elfelejtettem) És hogy halad az anyucit kétrét görbítő járóbajnok? :lol:

Mia: Megcsináltam a tortát, nagyon fini lett! Az itteni habfixáló viszont bivalyerős (vagy én vertem sokáig a tejszínhabot?), a krémet nehezen lehetett kenni, de az íze isteni volt! :D

:?: Van valakinek valami tapasztalata a fent hirdetett Mei tai-jal kapcsolatban? Nagyon olcsónak tűnik (a többi hordozóhoz képest), kényelmes, teherbíró?

Nálunk igazi nyár van (25 fok feletti hőmérséklettel, ez itt szuperjó), tegnap a család nőtagjaival (anyós, sógornő és két unokahúg) fürödni voltunk egy tónál. Lóri iszonyúan élvezte, egy cseppet sem félt, csak úgy pancsolt! - Hétfőn kapjuk meg a kulcsokat, kezdődik a költözködés, a felújítás. Ha sokáig nem jelentkeznék, akkor lehet, hogy az itteni netünket már kikapcsolták, az új helyen pedig még nem kötötték be. :shock: Vagy éppen csomagolok... :oops: Vagy elkezdtem dolgozni... :twisted:

Puszi:

Rita

Kép
svedbaba
 
 


Hahó!

Pindi: uh..nem irigyellek..én nem is tudom mit tennék a helyedben..de semmi jót az biztos..ha annyira akarják azt a gyereket, akkor az lenne az első, h belegondolnak abba, h mit élne át ha elválasztanák tőled..egy életre megzavarnák a lelkét Krisznek..hisz az anya a mindene..te vagy vele minden percben..mi értjük, hisz nálunk is ez van, annyira anyásak a kölkeink, mert velünk vannak mióta megszülettek..Istenem..nem is tudom, h mivel jellemezzem ezt..

Rita, szuperjó, h neked is van egy halacskád :) és a tortának örülök, h sikerült, sztem is fincsi..meg a nagy melegben jó friss..

Martin is nagyon imádja a vizet, most már tuti, h viszem úszni szeptembertől. a nagyszülők nagy tiltakozása ellenére elvittük a Tiszához, a barátainkkal elcsónakáztunk egy homokos partig és ott volt 2 órán keresztül a vízben..csak 2 óráig, mert elhoztam..ordított :D sztem mire felnő, békauszony lesz a lába helyett :D
tegnap voltunk méreckedni, Martin 10300g és 77cm.
Nálunk meg pár hete tombol az autó láz..minden nap azzal játszik, a többi már nem érdekes..és pörgeti az rrrrrrrrrrr betűt..meg kell zabálni..olyan viccesen nyomja..

na megyek ebédelni,

sok pusz!

Rita: hajrá!! MINDENHEZ!! majd ha tudsz gyere és számolj be a szupi kis csodaotthonról!

¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Apuka ma nem jött, de tudjátok én már nem lepődöm meg semmin sem! Főleg azon, ha nem jön. Mondhatni már megszokott.
Nem szereti ezt a kis husi fiamat, tudjátok, ezért tudnám kigáncsolni. Azt mondja csóró, meg h nem tud venni a gyereknek semmit sem, de mint kiderült dohányzik (velem azelőtt ez volt a baja), nem is olcsó cigit szív, könyörgöm annak az árából azért lehetne támogatni a fiát.
Áhhh az egész abszurdum.
Amúgy köszönjük jól vagyunk, Krisz már egy-két-három lépést egyedül is megtesz, viszont most jön a hisztis korszak... jújj néha nagyon durva, megfeszíti magát, meg mérgesen dobálózik.
Mi is most voltunk védőnéninél 10 kg 87 deka, és 79 centi. Kukiján a bőr még eléggé lent van, meg a heréit kell figyelnem, mert még liftezik.
Két kis halacskánk nagyon édi lehet. Krisztián eddig még csak medencézett, imádta, de mostanában negyed óra után feláll benne, és ki akar jönni. Ő most inkább séta közben gyűjti be az összes kavicsot, meg tépi meg az összes bokrot :D
Rita, nagy erőt neked a költözéshez, nem semmi... Várunk minél előbb vissza.
Mia, Martin vajon honnan örökölte ezt az autó imádatot? :D

Na rohanok, mert még takarítanom kell.

Sok puszi

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok?

Hol van mindenki? Élvezitek a jó időt?

Most itt is hétágra süt a nap. Több, mint egy hete költözködünk, a bútorokat a hétvégén visszük át. Hétfőtől dolgozom, eddig egész jó. Lóri reggel ordít, mikor elmegyek, azt mondjuk kihagynám. De napközben jól elvan apjával, nagyival.

Ja, szombaton elkezdett járni a kislegény, néha egy játékkal a kezében vagy azt ölelgetve, meg kell zabálni!

Írjatok, mivan veletek.

Puszi:

Rita

Kép
svedbaba
 
 


hahó!
gyorsan pár mondat, mert éppen ebédet "főzök" ;)

nálunk minden rendben, bár még a fogak sehol (kezd idegesíteni), bár napohetek óta nyáladzás, rágás, duzzadt íny..20 éves korára csak kijönnek..azt mondta a dokinő, h szte már jönnek.. a járás meg már halad, egyedül még nem, de már engedi, h fogjam, és már inkább jár (kapaszkodva az autójában) mint mászik. olyan mint egy kismajom, mindent utánoz, annyira aranyos..de az akaratát..na azt érvényesíti.. ledobja magát a földre éééés ordííííít..na én meg ezt hagynám ki :D
na a kukival nincs szerencsénk..letapadva..most kaptunk egy kenőcsöt..de semmi haszna..félő, h ebből műtét lesz.. :cry: :cry: :cry: már előre félek..
valakinek valami tipp? mert már végigböngésztem az internetet, orvossal beszéltem (ő azt mondja, h hagyjam)..mindenki mást mond..

Rita, örülök, h halad a költözés..nehéz..de egy új dolog kezdete..és az mindig jóóóóó :)
kicsit irigykedek a munka miatt..néha nekem is hiányzik..bár lehet, h ha el kellene mennem, nem lenne ekkora a szám :D

tegnap voltunk a margitszigeten..elgyalogoltunk az egyik hídtól a másikig..na a lábam nem érzem :lol: de nagyon élveztük!!

na mára ennyit, sok puszi!!

Móni: megnéztem a képeket az iwiw-en..a fiaid továbbra is zabálnivalók!!

többiek? Panna?


pusziii

¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Hű de ritkán jutok géphez... :?

...látom ti is! :lol:

Rita - Kicsit irigykedem az új otthon/családi ház/kert miatt! Jó cuccolást és rendezkedést! És jó munkát! Ha sír is Lóri, amikor elmégy, de tuti, hogy jót tesz az apa/fiú kapcsolatnak, csak még nem tudja a törppicúr... :wink:

Mia - Nyugi a fogak miatt! Ott van, majd előbújnak! ...később romlanak :wink: :lol: Fütyiproblémához nem értek...

Velünk minden rendben, bár már túl vagyunk az első baleseten... szoknyájának köszönhetően megbotlott a nagylány és lefejelte a beton aknatetőt... nagyszülők szeme láttára... és én is ott álltam mellette :evil: :cry: De, hál' istennek friss bőr gyorsan regenerálódott! Sokat csavargunk és élvezzük a nyarat! Sajna hamarosan vége, ami azt is jelenti, hogy talán mindannyian többet leszünk gépközelben... lehet, hogy ez nem időjárásfüggő... hanem a legkisebb a főnök.

Puszi anyucik és lurkók!

Kép
Kép
pepitanna
 
 


és egy friss kép, ami most a legkedvesebb:

Kép

Hiányoztok anyucik! :roll:

Kép
Kép
pepitanna
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: