Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Extra gyors leszek :)
Rita, annyira jó, hogy Lóri már szokja egy kicsit az anyu dolgozik dolgot... nekem még nincs munkám, de már előre félek, hogy Krisz hogy fogja viselni.
Pepitanna, jajj, Pannit zabálom, de cukilány!!!!
Mia... kukitémában is kezet foghatunk, nálunk is le van tapadva. DE!!! Védőnő szerint tornáztassam, meg kenjek rá olajat/körömvirág krémet, az segít. Nyugi, pelenkás kor végéig kell visszahúzódnia teljesen.
Mi is járunk már, megy egyedül is, de jobb belém csimpaszkodva... ennek köszönhetően a kilóim 52-re csökkentek :D
Puszó megyek, mert fiam éberen alszik.
Jah fogak már szúrkálnak, nyugi Mia, jönnek azok.....

Puszikák

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

aztaaaa, annyira ügyesek a gyerkőcök.. :lol: :lol: már milliószor nekiálltam írni, de mindig félbe kell szakítanom valamiért.. :? este megpróbálok jönni, és többet írni.. 8)

jó lenne megint talizni.. :wink:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Mia:
csak még gyorsan annyit, hogy lehet, hogy érdemes lenne "tornáztatnod Martin kukiját, persze csak addig amíg megy magától, erőltetés nélkül, körömvirág krémmel kenve.. :wink: lehet, hogy sikerül elkerülni a műtétet, de erről még szeretnék veled majd beszélni.. :wink:

este jövök.. :wink: (persze csak ha lesz netem,mert már több mint egy hete hol van, hol nincs)

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 

 
 

hahó!
na végre, h előkerültünk :)

naja..a kukitéma elég gáz..Apával felhívattam 1 fiús apát, h ők, hogy állnak..háááát..sehogy. ők hozzá sem nyúlnak és a kiscsávó már idén lesz 3 :( azt mondják, h nekik nem engedi, és a doki nem is ajánlja, h hozzányúljanak, majd ha szobatiszta lesz :shock: :shock: állítólag csak a fütyinyílás látszik ki.. nálunk azért kint van vmennyi..de még nem az egész makkocska..és most egy szteroid tartalmú kenőcsöt adott a dokinéni..aminek rohadtul nem örülök..de már nemtom mit kellene..mert egyszer az unokaöcsémet nekem kellett elvinni a kórházba műtétre..na azt nem kívánom senkinek..és tényleg ahány ház, annyi vélemény..csak nézzetek körül a neten..szóval most ott tartunk, h kenem neki elocom krémmel 1 hónapig..oszt meglátom..és húzogatjuk amíg engedi..de óvatosan és nem erőltetve..remélem engedni fog a letapadás..
Móni: beszélhetünk vmikor..jó lenne.. :)

Pindi: 52kg?? feneapofádat :lol: :lol: akkor én is elkezdem kergetni Martint :) mostanában kikéredzkedik a kocsiból és cipőt húzunk, oszt sétaaa :)
de borzasztóan alszik..állandóan felkel, sír-nyűglődik, forgolódik, dobálja magát..hajnalban felül az ágyában és elkezd játszani..aztán visszanyomom és alszik tovább..tuti, h a fogak, mert alul már érezni (végre)
apropó..vmelyikőtök vett már borostyán nyakláncot a gyereknek? állítólag jó a fogzási fájdalmak enyhítésére..hm?

na mára enyit, majd jövök -talán holnap- :)

sok pusz&jóéccakát!!

¤mia¤
Vendég
 


TEATYAÚRISTEN!! MATYIKÁÁÁM!!

[color=red]NAGYON BOLDOG 3. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!![/color]


sok pusziiiii

Martin és Mia
Vendég
 


Kicsit késve, de annál nagyobb szeretettel kívánunk boldog szülinapot Matyi!

Puszi! Anna, Panni - barátaid

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Szióka!!

köszönjük a köszöntést.. :P :P

Pindi: 52.. :?: :?: ééén is akarooooom.. :roll: :lol:

Mia: egy a lényeg, hogy ha "műtétre" kerül a sor kuki ügyben, nagyon tájékozódj előre, hogy milyen módszerrel, érzéstelenítéssel csinálják.. :!: :roll: nemrég egy ismerősöm kisfiának rendezték le a kukacát mindenféle érzéstelenítés nélkül, miközben a szülőknek kellett lefogniuk a gyereket.. :evil: ( az unokahúgomék is így jártak pár éve) minden kórház tele van betegjogi tájékoztatóval, amiben hangosan hirdetik, hogy mindenkinek joga van az érzéstelenítéshez.. :roll: nem értem, hogy miért kell külön harcolni, hogy érzéstelenítést kapjanak a gyerekek miért nem jár automatikusan nekik a dolog.. :roll: na, szóval, én tuti, hogy addig mennék orvos után, amíg meg nem találnám azt, aki a leghumánusabb módszerrel oldja meg ezt a problémát.. 8)

Pepitanna: nagyon cuki a kis csajszid.. :wink: :P írok iwiw-en.. :wink:

rólunk: kevesebbet van már itt anyukám, azért jövök ennyire ritkán, de azért minden nap benézek.. :roll: :)
a törpjeim jól vannak, nőnek mint a gomba.. 8) mostanában az a legújabb szórakozásuk, hogy "vitatkoznak" mindenen.. :P :P egyik pillanatban ölelik, puszilják egymást, a következőben pedig hadakoznak.. :P :P aztán pillanatok alatt újra szent a béke és nagy a szerelem.. :lol: :lol:
Ákos nagyon akaratos, de megnyugodva látom, hogy nem csak ő.. :P :P műbalhék sorait adja elő, tüntetőleg lefekszik a földre, és borzasztó mérgesen néz rám.. :lol: :lol: egyre több szót próbálgat és nagyon tetszik neki, ha valamit sikerül utánunk mondania.. :P :P (persze csak egyszerű baba, mama, papa, hoppá, bumm, )

felébredtek a fiaim, úgyhogy még gyorsan dobok fel pár videót,aztán lépek..:wink:

http://www.babanet.hu/album/video.php?video=57100

http://www.babanet.hu/album/video.php?video=57012

http://www.babanet.hu/album/video.php?video=57067

http://www.babanet.hu/album/video.php?video=57244

http://www.babanet.hu/album/video.php?video=57235

és még pár kép.. 8)

Kép

Matyi szülinapi tortája stílusosan.. :P

Kép

nyami.. :P

Kép

fogat is együtt mosunk.. :P :P

bocsi, hogy ilyen sok voltam, de már annyira régen nem jöttem.. :oops: :lol:

most mennem kell.. :roll: :lol:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Matyinknak nagyon nagyon nagyon Boldog Születésnapot!!!!
Elnézést, hogy csöppet megkésve!

Sok-sok puszi

Kép

Kép
pindimano
 
 


most néztem meg a videókat...MATYI DALA A LEGNAGYOOOOOBBB!!! becsináltam a nevetéstől :D :D :D mennyire jófej vagy Móni, h így videózod őket!! sztem én is rákapok :) eszméletlen jóóóók!!
holnap majd megmutatom anyámnak..imádja az ilyeneket :)

pusza,

¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!!

Mia: rengeteg videót csinálok róluk, mert annyira jó visszanézni, hogy mik történtek velünk, és hogy miket csináltak a manók.. 8) arról nem is beszélve, hogy most még nem gondolnátok, de elfelejti ám az ember a sztorikat.. :roll: valahogy elvesznek idővel.. :roll: Matyiról is van egy csomó videó még kicsi korából és sokszor csak nézek, hogy "jéééé, tényleg ilyen is volt".. :roll: pedig még csak három éves, és már egy csomó minden kiesett.. :roll: úgyhogy videózzatok, örökítsetek meg mindent, amit csak lehet.. :wink: :lol: :lol: (ja, és tegyétek fel ide, hogy én is megnézhessem.. :wink: :lol: ) ja, és Martin csudapofa a képeken.. :wink:

Pindi: mi van veletek?? a "kedves férjed" abba hagyta már a hülyeségeit?? folyamatosan nézem ám a képeket az iwiw-en, (mindenkiről.. :wink: ) és mondanom sem kell, hogy Krisz nagyon cuki pasi továbbra is.. :wink: ja, és nagyon vagány a rövid sérója.. :wink: :lol:

Svedbaba: nagyon édes lehet Lóri, ahogy gyakorolja új tudományát.. :wink: :lol: háát, Ő is komoly férfi már.. :wink: :wink: :wink:

képzeljétek, anyósomék elfelejtették Matyi szülinapját.. :shock: mindezt úgy, hogy 2 nappal később mentek a sógoromék nagyobbik fiának a szülinapjára.. :shock: :? de a legcsúnyább az az, hogy aznap mikor mentek a szülinapra, reggel felhívta őket a párom valamiért, és anyósom telefonon közölte a férjemmel, "hogy jajj, elfelejtettem, pedig 18.-án még eszemben volt".. :? meg még mondta Marcinak, hogy adjon egy nagy puszit Matyinak a nevében.. :roll: ezzel el is intézte Matyi szülinapi köszöntését, miközben tőlünk 10 percnyire :!: :!: laknak a sógoromék.. :shock: gyakorlatilag itt mentek el a házunk előtt és arra nem méltatták az általuk imádottnak mondott unokájukat, hogy megálljanak felköszönteni és meghúzni a fülét.. :shock: :shock: na, ehhez szóljatok hozzá.. :evil: én azóta sem tudtam megemészteni a dolgot és mondtam is Marcinak, hogy én itt befejeztem mindenféle törekvést arra nézve, hogy találkozhassanak a drága nagyszülők a gyerekeimmel.. :evil: ha jönni akarnak majd hozzánk, (nem fenyeget ilyen veszély túl sűrűn), akkor is tuti, hogy nagyon sok dolgom lesz és nem leszünk otthon.. :roll: :wink: arról nem is beszélve, hogy Marcinak mennyire rosszul esett, hogy a saját szülei, semmibe vették a fiát/fiait.. :roll: :( totál ki vagyok akadva.. :shock:

na, lépek..:wink: de igyekszem többet jönni.. :wink:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Én most jöttem fel ide először, mert most derült ki, hogy babám lesz. Látom sokatoknak nagyon szép kis csemetéi vannak, gratulálok hozzá :)
Azért jöttem ide, mert látom itt már sokan gyakorló anyukák vagytok, és bár van az oldalon terhesvitaminokról szó, úgy láttam, hogy azok a topikok már rég befulladtak. Szóval, infókat szeretnék szerezni a tapasztalatokról, terhesvitamin dolgában. Én egyelőre a Gravidára gondoltam, mert jó az ára, meg azt olvastam róla, hogy jó sok jód is van benne. Segítetek nekem? Nagyon köszönöm! :) Szép napot!
kukla
 
 


Szia Kukla! először is nagy gratula a poci lakódhoz.. :wink: :lol: :lol: én az elevitet szedtem az első három hónapban, és szülés után még pár hónapig.. :lol: a gravida is olyan összetételű lehet szerintem mint az elevit, de az nem ismerem, nem tudok róla nyilatkozni.. :wink: nekem az elevit nagyon bejött.. :lol: :lol:
és gyere bátran, ha bármi kérdésed van.. :wink: :lol:

boldog pocakosodást.. :lol: :lol:

üdv

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


szia,
gratulálunk a babaváráshoz!! irigykedünk is..ugye Csajok? :D :D :D

nekem anno a Gravidától hányingerem volt és kiütéseim lettek..melyik hatóanyagától nem tudom, érdekes, mert szinte soha nem vagyok érzékeny semmire..de az Elevittől kutyabajom nem volt..szedtem is végig és a szoptatás első 3 hónapjában is.
szóval ha nincs bajod tőle, szedjed bátran! minden jót Nektek ;)


Móni: sajnálom a nagyszülői húzást..érthetetlen..lényeg, h ti ott vagytok Matyinak, ez számít csak (egyelőre neki is), csak nektek rossz, ami érthető..lesz még ilyen, tedd túl magad rajta..én már megszoktam, bár nálunk a nagyszülők mindig mindenre emlékeznek..de van nálunk is egy bizonyos ember..akit néha eltudnék gáncsolni :D :D tudod kire gondolok.. :x :x :x


sok puszi!!

ps.: Csajok..a fiam félelmetes..annnyira türelmetlen..hogyha vmi nem megy neki akkor ordííííít és csapkod és a földhöz veri magát..nagyon durvvvvaaaa...kicsit megvisel ám..mondom én, h ha az én temperamentumomat és az apja makacsságát örökli itt kő-kövön nem marad..hajjjajjj :? :? :?


pusziii!!

ma van Annánk szülinapja!! Sok Boldogságot Neki(k)!! :P
Vendég
 


Sziasztok!


hoztam még képeket.. :wink:

Kép

takarít a banda.. :lol:

Kép

lehet, hogy nagyobb ágy kellene.. :lol: :lol:


Kép

de jó is így aludni.. :P

és még egy videó a Matyiról, lovaglás közben.. :lol:

http://www.babanet.hu/album/video.php?video=57341

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Mia: most látom, hogy közben írtál.. :lol:hát nem semmi a fiad, de ha megnyugtat, Ákos is ugyanezt csinálja, sőőőőt, simán az arcomba mondja, hogy "NEM" ha valamit nem akart és közben nagyon durcás arcot vág.. :lol: :lol:

a nagyszülők hozzáállása nem nagyon érdekel már, legalább nem kell "jópofiznom" mostantól nekik... :wink: :lol: :lol:

Pepitanna: NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Kép

ja, és igen nagyon irigyek vagyunk..:wink: :lol: :lol:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Móni, honnan tud Matyi ilyen profin ülni?? :D
Vendég
 


Mia: lovas nemzet a magyar.. :wink: :lol: :lol:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok lányok!

Fontos ügyben jövök!

Légyszives véleményezzetek... Írtam én valaha olyat, hogy a férjemet hülyének nézem, és azért nem adom oda a gyereket, különben amúgy ellenne vele???

Szerintem nem!!!

TALÁN A TERHES BNŐJÉT CSESZEGESSE, ENGEM HAGYJON BÉKÉN! Remélem olvassa az, aki ilyen baromságokat állít!!! Talán olvasson vissza, hogy az ilyen emberről mi a véleménye az itt fórumozóknak!

Köszepusza

Ui. Bocsi csajok, de muszáj volt!

Sok puszi még majd jövök!

Kép

Kép
pindimano
 
 


na Pindi én ezt nem értem..mit cseszegetnek Téged??
inkább dicsérjenek meg, h helytállsz mint ANYA..EGYEDÜL!!

pusza,
¤mia¤
Vendég
 


helyesebben: mint SZÜLŐ..EGYEDÜL!!
Vendég
 


Köszi lányok mindenkinek a jópofa köszöntést itt és az iwiw-en is!

mia - Hát ezt a fajta hisztit mi még megúsztuk... de lapítok, mert én is ilyen voltam és félek, hogy egyszer csak előtör belőle a kicsi anyu-természet... Egyelőre még apukára hasonlít és remekül elvan egy-egy könyvvel akár fél óráig is! Huhh!

morca - Értetlenül állok a nagyszülők viselkedése előtt... Fogják ezt még ők bánni!!! ...amikor a várva várt unokák nem nyitják rájuk az ajtót... bár ne így legyen!
Én is úgy gondolom, hogy amit csak lehet, meg kell örökíteni Róluk, mert csodálatos a fejlődésük! Egyszer mennyire fogják élvezni, hogy milyen bájosak/sete-suták/gyagyalínik voltak kicsiknek...

pindi - Nem értem! Aki itt olvasgat, az vegye a fáradtságot, hogy olvasson vissza! És vegy le a kalapot előtted! ...és menjen..............

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Noss, Sziasztok, és tényleg elnézést a múltkoriért! Nagyon nagyon dühös lettem.
A férjem egyszerűen nem érti meg, hogy a gyerek fél tőle, és idegen neki, ezért nem engedem el vele, max ha én is velük mehetek, ezt meg nem akarja, és ilyenekkel vág vissza, hogy én hogy mocskolódom. Tök jó, hogy én sosem néztem hülyének, max ő engem.
És látom nagy dühömben a kedves helyett terhest írtam, az utóbbi csak pletyi, nem tudom mennyire igaz, és isten ments, hogy rágalmazzak... Az nem az én stílusom, akinek nem inge, ezt nem veszi magára!!!!!!!!!!!!
Na és visszatérek hozzátok :D
Kukli, nagyon nagyon boldog babavárást, és egészséget nektek! A terhes vitaminhoz nem tudok hozzászólni, mert én nem szedtem, de látom a lányok azért válaszoltak!
Morca, jujj én is akarok ilyen segítőkész fiúcsapatot :D Nagyon édesek, és ez a testvéri szeretet teljesen lenyűgöz. Kicsi fiam lehet egykének is született, valahogy elég durva még.
Nagyszülőkhöz csak annyit, hogy sajnos mostanában elég sok ilyen nagyszülőt látok, és egyszerűen nem értem őket, tényleg azt akarják, amit Anna is említett??? Szerintem nem... El kéne gondolkozniuk azon, amit művelnek.
Én fiamhoz sem jöttek felköszönteni. Állítólag vettek neki ajándékokat, de csak akkor kapja meg a gyerek, ha odamegy... egyedül.
Nem tudom ez milyen stílus, az én nagyszüleim sosem csaltak oda, hogy na majd megkapod nálunk az ajándékot. Jöttek amikor szülinap volt, és felköszöntöttek.
Mia, ismét kezet foghatunk, látom fiaink rokonlelkek :D Az enyém is ugyanezeket csinálja, de néha még a dádát is elintézi saját maga. Komolyan mondom ijesztő, és elkeserítő, de mostmár látom, hogy nem vagyok egyedül... lehet, hogy nem rontottam el semmit, egyszerűen csak vannak ilyen stílusú gyerekek... Nyugi, szerintem kiélik magukat, és utána megnyugszanak. Lehet ez ilyen előre hozott dackorszak.
Anna, jujj kicsit irigy vagyok, fél órát elvan Pannika... dejó neked, Krisz bárcsak egyszer egy fél órát egyhelyben ülne :D
Ja igen, augusztus közepe óta futok utána, nem szimplán elindult, fut... és képzeljétek focizik. Betojok neki :D Ronaldo utánpótlás :D És milyeneket nevet rajta, amikor belerúg a lasztiba, és fut utána. Haláli.
A megörökítés... na igen, minden nap cserélem az elemeket a fényképezőben :D De azért sajnálom h minden digitálisban van meg, na nembaj nemsokára befizetek egy előhívatásra.
Na megyek, jók legyetek...

Rita??? Milyen a munka?
Puszi a nagy srácoknak, lányoknak!
Nektek is Anyucicák!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Anyácskák..kivagyok az éjjeli ébredésektől..meddig fogom még Martinhot éjjel szoptatni?? Apa azt mondta, h majd csak abbahagyja 18 éves koráig :D :D :D


ti hogy vagytok?


pusz,
¤mia¤

ps.: sztem van tejem, de néha mintha csak cuminak használna..vettem neki cumit (többfélét)..na arra felébred és követeli a cicit..Carramba.. :( :(
Vendég
 


Mia: én is élő cumi vagyok ám.. :wink: na, majd mesélek.. :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


mesééééélj..segítséééég.. :D :D
Vendég
 


Szióka! :P

Mia: most jöttem altatásból, Ákos 1 órán keresztül őrjöngött, mielőtt elaludt volna.. :shock: szegény Matyi ott feküdt mellettünk, mert mindenképpen össze akart bújni velem és úgy aludt el, hogy a tesója ott ordított a fülébe.. :?
az egészben az a pláne, hogy mielőtt letettem aludni Ákost négyszer :!: szopizott, ebből kettőt összebújva a helyén, ahogy elszoktunk aludni.. :? mindannyiszor abbahagyta egy idő után a szopit és ott hagyott, így joggal gondolhattam, hogy elég volt.. :roll: na, ebből kerekedett olyan hetedhét országra szóló botrány, hogy öröm volt nézni.. :roll: már mindent próbáltam, de sehogy sem volt jó a drágámnak, de végül felmászott a hasamra és ott elaludt.. 8) mostanában ezt csinálja minden hajnalban, pontban fél ötkor is.. :shock: felébred, és követeli a cicit, amivel még nem is lenne gond, de hiába szopiztatom meg, negyedóra múlva megint balhézik érte és gyakorlatilag reggel hétig rajta akar lógni folyamatosan.. :shock: ezt persze nem bírom, mert fáradt is vagyok és így lehetetlen aludnom, mert így is sokszor reggelre már alig tudok fekve maradni, annyira fáj a derekam, pláne, ha egy oldalon kell feküdnöm órákig mozdulatlanul.. :? úgyhogy most harcolunk, mert ez így tarthatatlan helyzet, senki nem tudja magát kipihenni, és Matyi is már krónikus kialvatlanságtól szenved... :( ha fel kel Ákos, mindig megkínálom vízzel, (amit általában kiver a kezemből.. :shock: :lol: ), aztán visszafektetem a helyére.. :roll: persze fel van háborodva, hogy hogy is képzelem, de ott vagyok folyamatosan mellette és simogatom, csitítgatom, bekenem az ínyét dentinox-al, hátha a foga, szóval mindent megpróbálok, hogy segítsek neki.. :roll: ötmilliószor felkel, én meg ötmilliószor visszafektetem.. :roll: általában ez megy reggel hatig, aztán mint aki jól végezte dolgát, rám vigyorog és megy játszani.. :shock: komolyan mondom, most kevesebbet alszom, mint amikor pici volt és "aktívan" szopizott.. :shock: én már tiszta ideg vagyok, mert sajnálom is, meg pipa is vagyok, amiért ilyen butaságokat művel.. :? azért sem értem ezt az egészet, mert nem vettem el tőle a szopit, sőt hagyom inkább többször napközben, de ha jobban belegondolok, ezt Matyival is végig csináltam.. :?
úgyhogy kedves sorstársam, nincs más hátra vagy hagyod, hogy cicizzen kedvére akár folyamatosan, vagy következetesen befejezitek az éjszakai szopit, nagy-nagy sírások árán.. :? :roll: jobb ötletem nincs, de abszolút együtt érzek veled.. :P :P
majd tudósíts, hogy mire jutottatok Martinnal.. :wink:

Pindi: annyira nem irigyellek a kialakult helyzet miatt..:? én nagyon sok erőt küldök neked folyamatosan és csak bámulom, hogy micsoda tartásod, erőd van.. :lol: kívánom, hogy mihamarabb vége legyen ennek a tortúrának és hogy nyugtod legyen végre.. :wink: :lol:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát nem irigyellek titeket, remélem hamar visszaáll az egyensúly, és a béke.
Jah igen, pasi olvasónk is akad ám, csak hogy tudjátok...
Véleményem szerint elég ciki dolog szoptatós kisgyermekes anyukák "csacsogását" férfi fejjel olvasgatni! De ez magán vélemény! Ráadásul ha már olvasol, értsed is hogy mit olvasol...! Van telefon is, amin keresztül lehet érdeklődni a fiad felől! Ha már te letagadtatod magad, legalább legyen a pucádban vér, hogy engem felhívj, hogy hogy van a fiad. És légyszi ezt is nyomtasd ki, a gyűjteményben jól fog mutatni!
Utoljára üzentem itt a "családtagoknak"
Bocsi lányok!

Sok puszi a gyerekeknek, és anyukáknak!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok Anucik!

Jajj, micsoda éjszakák... akkor én egy szót sem szólok... :roll: 8)
Pancsi általában egyszer kel EDÜN felkiálltással, ami azt jelenti, hogy szomjas... én meg várok egy teljes éjszakát... :oops:
Sok erőt és kitartást társaim!!!
Vége a nyárnak, amit nagyon siratok...
De a nagy hír, amit még nem merek sem elkiabálni, sem magamban tartani... két csík van a teszten... :roll: :)

Szép, őszi napot mindenkinek!

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Pepitanna!!!!

Hát ez SZUPER!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P :P :P
hatalmas gratula.. :P :P :P :P jajj, annyira jó volt ezt olvasni.. :P :P :P :P szurkolok, hogy minden rendben legyen (persze, hogy minden rendben lesz.. :wink: ) nagyon örülök.. :wink:

sok-sok puszi.. :!: :!:

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


NANEMÁÁÁÁÁ!!!JUHÉÉÉÉ!!Már vártam, h ki lesz az első!! :lol: :lol: :lol:
GRATULAAA!!! jajj de jóóó..de azért naradj velünk, olyan jó lenne megint átélni a hónapokat együtt :D

gratulálok!! jaj..teljesen felvillanyozódtam :D :D

mekkora már babszemünk?


pusziii
Vendég
 


Köszi anyucik a gratulát! :wink:

Nem érem el a dokit!!! :evil: :evil: :evil:
Nagyon bosszant. Jó lenne találkozni vele, megnyugtatna. Kb. 10-szer hívtam, kétszer kinyomta. Ez jó jel, azt jelenti, dolgozik. Tavaly is nehezen volt elérhető. :x
Sajna, nagyon rendszertelen a havim és még felelőtlen lusta is voltam, nem jegyeztem fel az utolsó menstruáció idejét... :? :oops: kb. júli.20. ...talán 4-5-6 hetes törpöm lehet...
Nagyon pironkodom önmagam előtt is, amikor olyan anyukáról hallok, aki mindent megtervez előre, kiszámol, jegyzetel... :oops: :oops:
Mi csak neki álltunk, mert akartuk... :oops: :oops:
Jaj doki! ...most sem vette fel!!!

Puszi Mindenkinek!
Anna, Panni, ??? :P :lol:

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Sziasztok!

Jajj Anna ÓRIÁSI GRATULA, ÉS MINDEN SZÉPET ÉS JÓT KÍVÁNOK!!!! És és és és tényleg maradj velünk... (második gyerekeink már nem születnek egy napon :D)
Még a hideg is kirázott örömömben!!!!!
Csajszik lehet tépni a sorszámot :D

Sok pusszanat Nektek!!!!

Kép

Kép
pindimano
 
 


persze..persze..nehogy elhidd már..

én onnan tudtam, h mikor volt az utolsó, h nem mentem el egy ívós bulira a bnőimmel, mert ép megvolt és nagyon fájt a hasam..erre küldtek nekem 1 sms-t, mindenféle hülyeséget kívántak benne..na ezt megtartottam, mert annyira vicces volt és mindig jókedvem lett tőle..na ez mentette meg az életemet :D :D mert a doki mérges volt rám, h MI AZ, H NEMTOM?? :lol: :lol: :lol:

szóval nyugiiiii!! nem szabad idegeskedni áLDOTT ÁLLAPOTBAN :lol: :lol: :lol:


¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok, Anyucik!

Eloszor is bocs, uj a gempunk es meg nem talalom rajta a magyar billentyuzetet!

De ez csak zarojel volt, mert legeslegeloszor is neked kell, hogy gratulaljak, Pepitanna! Boldog babavarast! Es legyszi, gyere ide is meselni! A mensis naptaron pedig ne busulj, hany millio baba szuletett meg nelkule! - Azt hiszem, lemaradtam egz koszontesrol. Utolag is boldog szulinapot!

Morca, csak amulok es bamulok, milyen ugyesek a fiaid a videofilmeken! Szuper kis csapat. A kedvencem a dagonyazos!

Mia: lattam a nagyfiut az iwiwen. Meg a tobbgyerekes modell gyakorlasat... Hmmm, nem rossz!

Rolunk: tobb mint ket hete koltoztunk at, nagyon jol erezzuk magunkat, bar rengeteg a tennivalo! A ruhaim meg mindig dobozokban, a kertben is egyfolytaban lenne mit csinalni. De ami most ennel fontosabb, hogy Lori kezdi magat itthon erezni, jol alszik, eszik, jatszik. A bolcsiben ma volt az elso hosszu napja, reggel fel 8-tol du. fel otig. Egesz nap a mobilomat lestem, a munkahelyemen, hogy nem hivnak-e (megigertem a dadusnak, hogy elmegyek erte, ha nagyon sir), de persze nem volt semmi gond. Mikor mentem erte, rogton a nyakamba csimpaszkodott, olyan jo volt magamhoz olelni!

Egy szomoru dolog: osszevesztunk az anyosommal pont a koltozkodes kozben. Allitolag kihasznaltuk ot, tul sokat vigyazott Lorira. Egyik naprol a masikra megszakitadt vele a kapcsolat. Igy amikor a legjobban elkelt volna a segitseg, nem tudtuk kire bizni Lorit. Szerencsere ket barati csalad kisegitett minket, mikor mar egyiken sem tudtunk szabadnapot kivenni. De azt hiszem, egy eletre csalodtam az anyosban.

Most lassan befejezem, Lori epp alszik, de fel akarom ebreszteni, hogy megvacsorazzon, kulonben meg reggelig alszik, aztan pedig ebreszt minket hajnali negykor (a szokasos hat helyett).

Puszi:

Rita

Kép
svedbaba
 
 


RITAAA!!Juhéé..végre :) nagyon örülünk, h hallunk felőletek, már hiányoztatok :)

sajnálom a történteket..megértem, h rosszul esik..de nem szabad haragot tartani..az élet oly rövid :) és a mamákra szükség van! sajnos nem vagyunk egyformák.. a mi Mamáink és Papánk mit nem adnának azért, h mindennap lássák Martint..tessék megrázni magad, oszt beszélni..nem szabad haragot tartani..az senkinek sem jó.

majd ha "rendben" lesz az új csodaotthon, tartotok egy kis avatót, oszt le van tudva a viszály :)
na nem prédikálok tovább..
Lóri milyen ügyes! remélem majd ha ránk kerül a sor, én is, Martin is ilyen bátran viseljük majd :)
bár lehet, h ha túl jól sikerül, majd megsértődöm rá :lol: :lol:

sok pusziii!!
¤mia¤
Vendég
 


jajjj...elfelejtettem valamit...MI IS JÁRUNK ÁM!! :lol: :lol: :lol:

..igaz, h 1 métert teszünk meg 1 óra alatt (mert érdekesek a kövek, levelek, repülők, kutyák..) DE PRÓBÁLKOZUNK :D :D


puszka
Vendég
 


Kép találtam vmi érdekeset..

Kép Anya piperecuccai oly izgalmasak..
Vendég
 


Sziasztok!

Mia: Naggyon vagesz Martin, ahogy vizsgalodik! Komolyan tiszta nagyfiuk lesznek, ahogy elkezdenek jarni. - Vegyes erzelmekkel hagyom en is Lorit a bolcsiben. Nem sir utanam, ha eljovok? Nem is szeret? Persze nem igy van, tudom, de az erzes... Most is ott van, hihetetlen, hogy van negy ora szabadidom (ez nem lesz mindig igy, most a beszoktatas miatt van ott, jovo hettol csak akkor lesz bolcsiben, ha mindketten dolgozunk). - Az anyossal kapcsolatban biztos igazad van. De most meg nagyon nehez megbocsatani, jopofizni nem akarok. Remelem, az ido megoldja, en sem szeretek haragot tartani. Csak en olyan nagymamikhoz voltam szokva, akikre midig lehet szamitani, akik mindent megtesznek az unokaikert es sajat magukra nem gondolnak. Nekem ilyen nagymamaim voltak. Tudom, naivitas feltetelezni, elvarni, hogy mindenki ilyen nagyi legyen. Ebbol most tanultam. Nem hiszem, hogy a kozeljovoben meg fogom kerni anyosomat, hogy vigyazzon Lorira. Nem akarom megegyszer hallani, hogy kihasznaltuk ot es nem torodunk a sajat gyerekunkkel.

Na, most kiirtam magambol!

Puszi:

Rita

Kép
svedbaba
 
 


Újra köszi lányok az együtt örömködést! :lol:

Kétsdégbe esve írtam egy sms-t a dokinak, hogy 13 hónappal ezelőtt már segített és most újra rá szeretném bízni magam... 2 óra múlva ő hívott fel :!: Jó doki és nem ucssó sorban jó pasi... :oops: :P
Annyira hülye vagyok... tegnap már bedumáltam magamnak, hogy rossz volt a teszt... tuti... Erre megjelent egy csepp a bal cicimből... PocakPanninál is így kezdődött :P :)
Szóval már van időpontom csütörtökre uh-ra! Jippi! :lol:
Olyan hihetetlen lenne, ha tényleg... Mert így terveztük, akartuk!
Egyik éjjel erős csirkemáj szagra ébredtem.......... ez is gyanús! (előző terhességkor folyton vágódeszka szag volt itthon, akkor le is cseréltük a készletet :roll: :oops: 8) :lol: ) Felébresztettem ezért az uramat... először lecseszett, hogy miért nem hagyom aludni, majd boldogságtól pityeregve a pocakomhoz bújt...

Rita - Tök jó, hogy Lóri ilyen együttműködő! Élvezzétek az új helyzetet és tök jó az amit Mia ajánlott, hogy a békesség kedvéért meg kell hívni házavató buliba. De elhiszem, hogy bánt a dolog. Jó újra hallani felőletek!

Mia - Gratula a lépésekhez! Mindjárt kapkodhatod a fejed! Az előbb jöttünk haza a jáccitérről (2óra) baromira elfáradtam. Rengetg gyerek, még több játékkal és Panni teljesen odavolt. Hol ezt akarta, hol azt, a következő pillanatban már a homokozóban, majd a hintá, csúszdán... Kiütötte magát. Most én kérek két órát! Kicsit mást szívnék magamba ennyi locsifecsi anyuka után... :x

Pindi - Szeretem, hogy nem vesztetted el a humorérzéked! :wink: :lol:

...és naná, hogy veletek maradok, jó ide tartozni és nem szeretnék lemaradni a következő zsúrról! 8)

Puszi: Anna

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Hej!! ANNA: :lol: :lol: :lol: nagyon jók a sztorik :)
..ééés nagyon örülünk a csirkemájszagnak :D (én tegnap azt ettem..nem azt érezted?? :wink: :wink: )

sztem ez normális, h hitetlenkedsz a teszten..én szerintem a tesztgyártók belőlem éltek anno..nemtom hányat csináltam az uh előtt.. :lol: :lol:
majd sokat gondolunk rád(tok) csütörtökön..jujjj de izgi..minden kezdődik előröl :) ..és ilyen férj mellett nemcsoda, h akartátok..ari egy ember..

Rita: lehet, h a svéd mamik mások..ők nem olyan "meleg" népek..bár ezt te biztos jobban tudod..most foglalkozz az új otthonotokkal, Lórival..lehet, h a bölcsi is érzékenyebbé tett..hisz te is tudod..(és én is láttam ;) ) hogy rengeteget foglalkoztok Lorenzóval..Nagyit most félre..vannak fontosabb dolgaink is.. :D jól tetted, h kiírtad magadból..én is itt szoktam, ugye Csajok? :lol: :lol: :lol:

Pindink tényleg egy hős..és igen, nagyon jó fej ;) ..és nem utolsósorban egy nagyon vagesz kishapsi anyája :D

Móni: alvás? nálunk tegnap tetőfok..én mint a mosott s**r..még jó, h van kávé..

ma meg akkorát borult fiam az aszfaltra, h hallani véltem a feje reccsenését :cry: :cry: na mondom magamban szétment a feje és annyi a járásnak, félni fog..ezért magamhoz öleltem, megtöröltem az arcát (sírt nagyon) és elkezdtem sétálni vele tovább..hálistennek kutyabaja és ment..kemény a fickó..tiszta anyja :D :D (na ez akkor nem tűnt ennyire viccesnek)

ma voltunk az ikeában..mindent kipróbált..nem volt könnyű meccs..ééés ez most már így lesz egy ideig..

legújabb: BEFOGJA A FÜLÉT (!) ha magyarázok neki vmit!! múltkor meg sírt a kocsiban, mondom neki, h nézd fiam milyen szép híd..erre: befogja a szemét!! nézzenek oda!! mi jön még??
de amúgy nagyon szeretem benne, h bíz-isten van humorérzéke..nálunk a Papa nagyon-nagyon szereti, de szigorú is..mondja neki amikor kényeskedett, h nálunk ez nem szokás! erre nézi-nézi Martin..és tudjátok mit csinált? elkezdett neki grimaszokat vágni..naná, h megenyhült a Papa és elkezdett nevetni :D nagy Kópé ám..

na mára ennyit,
sok puszi Nektek!

¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!!!

Rita, dejó, hogy jöttél... Először is Lórinak egy hatalmas puszi, amiért ilyen ügyes fiú, kész felnőtt... Anyukájának is puszi, mert egy hős a szememben (gondolom nem csak az enyémben). Örülök, hogy az új lakásban nagyon jól érzitek magatokat. Nagyi meg hidd el nekem, hogy megbánja amit mondott. Elhiszem, hogy szörnyen rosszul esett, de szerintem nem gondolta ő ezt komolyan, vagyis inkább remélem!!!
Nagyon jó szülei vagytok Lorenznek, és ez a lényeg, ugyebár!!!

Édes makacs és nagyokat zuhanós Martin Anyukája! Mondom, hogy fiainkat kössük már össze :D Igaz az én gyerkőcöm nem fogja be a fülét, hanem csak szimplán játsza a süketet, de valahol nagyon hasonlóak a sztorik :D Jah igen a hízelgés se semmi, nem is lehet szigorkodni vele, sajna mindig elnevetem magam :D
Gratulálunk a lépésekhez, és a pakoláshoz :D Az én fiam is köveket és leveleket gyűjt, kövi talin a gyűjteményeket is bemutatjuk egymásnak :D

Anna, tök jó ez a csirkemáj szag :D A vágódeszka szag még jobban tetszett. Na de amit meg is könnyeztem, az Apa reakciója volt, tényleg tündéri pár vagytok!!!
Holnap drukkolok az UH miatt, ha kapnál képecskét, úgy de úgy szeretnénk ám látni :) khmmm :)

Na és Lányok, jujj de dagadt a mellkas, amikor olvastam a dicsérő szavakat, nagyon szépen köszönöm, annyira szeretlek titeket!!!! Tényleg jó, hogy van ez a topic!!! (A bíróságnak is van mit olvasnia :D)
:D:D:D
Pusszanat mindenkit!

Morca neked is Pusza, jah és Kislány, tudom, hogy sok a dolog, de jó lenne felőletek is hallani valamit!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Nna, voltunk uh-n...
Nem látszik senki, csak hogy nagyon vastag a nyálkahártya, ami ugye a beágyzódás fontos része... :oops: :cry:
Dokival nem talákoztam, mert állítólag H1N1 nyűgje van... :x Sajnálom, de jó lett volna találkozni szépszemével... Jövő csüt-ön újabb uh!
Bizonytalanság behajtott egy közeli patikába egy újabb tesztért! Pozitív! ....és minden büdös továbbra is. :? :oops: :wink:
Bocsi, most csak ennyi voltam.

Puszi: Anna

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Anna..nyugi..ott lesz a babszem :) engem is a szívbaj kerülgetett állandóan, amikor keresték-keresték és nem találták..ott van..a csirkemájszag is ezt bizonyítja..te csak gondolj arra, h Panna is így indult :) éééés milyen csoda történt amikor megszületett!! na és arra, h ez hamarosan megismétlődik :) szóval nyugi!!

puszi,
¤mia¤
Vendég
 


sziasztok! nagyon eltűnt mindenki..azon gondolkoztam, h ha van egy kis időtök..nem rakunk fel a kölkökről születési, 6 hónapos, és most aktuális fotót? megnézni, h mennyit változtak? hm? vagy most nagyon le vagyunk terhelve..?

az is jó, h ha vki nem akar ide (khm..khm..) elküldi nekem emilben én meg összegzem és mindenki megkapja egyben..


pusziii

¤mia¤

ps.:Jelentem: Martin már folyamatosan megy :) fogak még nem jöttek ki, de a nyáltól 3x cserélünk pólót egy nap..(pedig van előke rajta..)
Vendég
 


Szijjasztok!

Anna, kis husigombóc ott van, nemsokára mosolyképet is látni fogsz róla, csak nyugi!!! Ennyi pozitív teszt és májszag nem lehet véletlen! :)
Tök jó, hogy lesz soron következő topicbabánk!!!!
Mia, ez nagyon jó ötlet!!! Nekem ide is jó, meg e-mailben is, szerintem szavazzunk... Lányok???
Amint tudok, töltök, csak legtöbbször nem a saját gépemen "szörfölök" :D
Milyen volt a kirándulás?
Martinnak gratulálunk a járáshoz... az én fiam szalad, és bukik :D
A fogak miatt ne aggódj, nekünk egy hónapon belül kettő jött ki, szívok is rendesen! Patakzik a lakás, a gyerek nyaff, nem semmi... Úgyhogy nyugi, jönnek azok a fogak! Addig sem harap a fiacskád! :)
Na puszinyuszi mindenkinek, és tényleg szavazzunk a képfeltöltésről!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Mia, jo otlet, ha egyenesbe jovunk, kuldom a kepeket. A helyzetunk biztato, par napja szinte az osszes ruham kikoltozott a dobozokbol szekrenybe.

Pepitanna, ne aggodj, minden rendben lesz!

Morca, mi van veletek? Jelentkezz, hianyzol!

Kislany, teged is varunk vissza!

Puszi:

Rita

Kép
svedbaba
 
 


Sziasztok! :P

ne haragudjatok, hogy ilyen ritkán jelentkezem, de a fiaim nem sok esélyt adnak az írásra.. :roll: 8)

Anna: mi újság bébi ügyben, mikor mész újra uh-ra?? :roll:

Pindi: nagyon klassz csaj vagy és szuper anyuka.. :lol: :lol: ne törődj az arra érdemtelen emberekkel.. :wink: :lol:

Mia: nagyon jó ötlet ez a fotó dolog, én is előkeresem a képeket.. :wink: :lol: nagyon édes lehet Martin, ahogy játssza az alkalmi süketet.. :lol: :lol: akaratban Ákos is élmezőnyben van.. :lol: valamelyik nap úgy vásároltunk, hogy míg fizettem, ő a lábaim között feküdt a földön, mert a drága földhöz vágta magát, mert nem engedtem, hogy szét rámolja a boltot.. :lol: aztán meg onnan pislogott, hogy mi lesz a reakcióm.. :lol: mostanában, meg ha mondom neki, hogy gyere öltözünk, elszalad, miközben mondja nekem, hogy NEM-NEM.. :shock: :lol: :lol: Matyit is keményen provokálja, nem győzök oda figyelni, hogy igazságos tudjak lenni velük szemben.. :lol: nagyon próbálok oda figyelni arra, hogy Matyi ne érezze úgy, hogy Ákosnak mindent lehet, mert ő a kisebb, de azt sem szeretném, ha Ákos gondolná úgy, hogy neki mindent lehet, mert ő a kisebb.. :lol: remélem érthető.. :oops: :lol:
amúgy imádják egymást, de a civakodás már mindennapos nálunk.. :lol:
alvásunk most rendeződött, fél hat körül ébred Ákos, akkor cicizik egyet, aztán még jó esetben alszik egy órát.. 8) azért előfordul, hogy felébred, de az az őrület elmúlt.. 8) ja, és tudod mi volt a vízválasztó.. :roll: kaptak egy csőrös poharat, és abból kap vizet, ha felébred éjszaka.. 8) nagyon bevált, mert nem kell felülnie, és azt is szívnia kell, mert csak akkor jön belőle a víz és gondolom ez valamennyire megnyugtatja és fel sem ébred igazán.. :lol: :lol: iszik és alszik is tovább hang nélkül.. :P

Svedbaba: igyekszem jönni nagyon jönni.. :wink: :lol: gratulálok a bölcsihez, igazi hősök vagytok.. :lol: anyósokkal sosem könnyű, de kitartás.. :wink:

már is visszajövök.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


na, itt vagyok újra.. 8)

az volna a kérdésem, hogy mit szólnátok egy újabb talihoz valamikor a közel jövőben?? olyan jó lenne újra látni benneteket élőben..:wink:

amúgy minden baba, illetve mit is beszélek, minden kis pasi és persze a kis hölgyünk világszám..:wink: :P :P tündériek, okosak és szuper ügyesek.. :P :P igazán jó kis banda.. :wink: :lol: :lol:

igyekszem sűrűbben jönni... :wink:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Móni: ép az imént gondolkoztam ezen, miközben Martin figyelgettem..h megint jó lenne talizni, hisz annnnyit változtak és most már igazi társasági emberkék lettek :)

én benne vagyok :) míg "jó" az idő..HM?

pusz
Vendég
 


Sziasztok!

Hmm, tali??? ÉN IS ÉN IS. Illetve mi is:D
Hozzuk össze a mi kis akaratosainkat :D
Morca, hát nem egyszerű az eseted! Krisztián nekem is elszalad az öltözés és cipőfelvétel elől, szintén nagy Nemek kellős közepette! :D
Bocsika rohanok, csak jöttem szavazni :D
Anna mizujs?

Puszi nektek!

Kép

Kép
pindimano
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: