Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Annácska!
De szemetek, ennyit nem képesek nézni?

Én is végig forgolódtam a fél éjszakát, picur olyan bugikat levágott nekem a pocakban hogy nem tudtam aludni. Eddig még nem éreztem ennyire éjszaka mocorogni.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Annácska!
Még annyit h az én Párom is mondta ha itt lesz az idő,és dolgozik, mikor telefonálok, ott hagy mindent és jön hozzám be.
Erre is megjegyezték hogy na persze nem úgy lesz az h csak lelép.
Erre ő, hogy de még mennyire hogy úgy lesz, nem érdekli más véleménye a saját gyereke születését nem fogja lekésni.

Ja a legutóbbi megbeszélésünk szerint csak bejön velem a szülőszobára :-D
De azért barátnőm is készenlétben áll, ő lesz a tartalékos :lol:
nyuszmusz82
Eger
 
 


@nyuszmusz82:
Most hivott a párom, h nem engedik el! De olyan letört hangja volt... Mint akit kerülget a sírás. :@ nagyon felidegesített, hogy lehetnek ekkora gecik??? De még fizetés nélkülit se akarnak adni neki!!! Mert azt is megkell kérdezni! Hát elmennek azok is a büdös picsába. Mindjárt felöltözök, bemegyek a munkahelyére és olyan balhét csinálok, hogy megemlegetik, ha ki is rúgják...valakit 39 hetesen fogok megcibálni!!! Hogy nem ég le a pofájukról a bőr!!!
annacska15
 
 

 
 

Figyeljetek meg, hogy azt várják h mikor szülök, és ha ott meri hagyni kirúgják! 99% merem tenni a nyakamat rá!!!
annacska15
 
 


@annacska15: Ehhez akkor gratulálok!
Nem értem miért kell ezt csinálni, mikor tudták ott is hogy jön a baba!!
nyuszmusz82
Eger
 
 


Amilyen ideges vagy most, hát nem tudom beindítja e a szülést.
Nem is csodálkoznék rajta.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Hát nem csodálkoznék... De várjatok... De ha kirúgják, erről fog zengeni az összes újság...mert biztos h lejáratom a cégét!!
annacska15
 
 


Jaja ne tegyék zsebre hogy így viselkedhetnek az emberrel.
Nem tudom mióta van ott a párod, de tisztességesen és becsületesen dolgozik, aki nem ezt érdemelné.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Azt mondják h nem jár apasági szabadság... Oké nem jár... Nincs is gond ezzel... Nem dolgozik ott egy éve. Teljesen megértem.
De azt nem, hogy fizetett szabadságra nem engedjük " mert nincs hely " szöveget nem.... És még a fizetés nélkülit se akarják....
annacska15
 
 


Ez teljesen érthető.
nyuszmusz82
Eger
 
 


98% minden nap a teljesítménye. 3perce sincs egy címre. Mindig időben viszi ki a csomagot, nem késik el...
annacska15
 
 


Ezt nem is lehet véleményezni sem akkora nagy taplosag... Undorító komolyan mondom, hogy mit gondolnak az ember mi? Egy marha? Egy semmi egy robot!?.... Fúj de tud duhiteni az ilyen....
knegm
 
 


Itt az angolok "walking talking robot" nak hívják az ilyet. Sétáló beszélő robot... Nincs hozzá fűzni való. Nem nézik h mit gondol érez mit szeretne és mi a fontos a munkásnak.
annacska15
 
 


Csak a target legyen meg... Utálom az ilyen buzi cégeket.
annacska15
 
 


Na nekem jól felvitte a vérnyomásom ez a hülye idő.
Fáj a fejem.
Felhívtam a szülésznőt, mivel a doki és a védőnő is pont szabin van a héten, mondta h vegyek be Magnéziumot, sok folyadék és pihenjek.
Ha holnapig sem érzem jól magam menjünk be az ügyeletre.
Remélem estére jobban leszek.
nyuszmusz82
Eger
 
 


@nyuszmusz82:
Jobbulást :-)
annacska15
 
 


Én próbáltam megnyugodni, takarítottam, nappali kimaradt...
annacska15
 
 


@annacska15:
Köszönöm. Úgy érzem kicsit jobb.

A takarítás az jó stresszlevezető :-D
nyuszmusz82
Eger
 
 


:-) jaja.
annacska15
 
 


Már itthon van egy pár órája, de nem túl vidám szegénykém. :-(
annacska15
 
 


A mai nap után nem is csoda.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Eltelt még egy éjszaka... Semmi sem történt...
annacska15
 
 


@annacska15:
Jövő héten hátha beindulnak az események.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Indulhatna már most is...csak szórakozik itt velem :-)
annacska15
 
 


Sziasztok anyucik! Én ma reggel találkoztam a nyákdugóval. Aztán persze rohanás a netre, hogy ez mit jelent... hát nagyjából semmi pontosat, csak hogy nyílik a méhszáj (és hogy van aki aznap megszült és van aki csak 2 héttel később). A derékfájás már-már az elviselhetetlen kategóriába tartozik és a jóslók is állandóan boldogítanak. :)
kispuszedli
 
 


@kispuszedli:
Na, az tök jó. Hát igen... Ez már azt jelenti h lassan itt az idő. :-) Nálam a Nagylánynál elment a nyák délután 4-5 körül másnap 17:30 kint volt a lurkó :-)
annacska15
 
 


Nálam éjjel 1-2 körül kezdődött a " josló " aztán 16-17 óra között ment el a nyakdugo... Utánna rá 24 órára született az Anna.
annacska15
 
 


Kispuszedli!
Na akkor alakulnak a dolgok :-D

Nekem se jósló, se Nyákdugó, se tágulási vérzés/pecsételés.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Babó mocorog szépen, azzal nincs gond.
nyuszmusz82
Eger
 
 


@nyuszmusz82:
Te mikorra vagy kiirva?
annacska15
 
 


Tegnap előtt még kaptam egy nagy szatyor baba ruhát, most száradt le, vasalni kell menni... De kedvem semmi hozzá...
annacska15
 
 


@annacska15:
Szept 9re.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Engem ha elítélnek ha nem, nem vasaltam ki a babaruhákat. Kimostam babaprogramon, összehajtogattam és elpakoltam. Tudom hogy a fertotlenites miatt javasolt, de szerintem ezek a mosógépek már ezt is megteszik. Nem csodálom hogy nincs kedvetek vasalni. Megmondom őszintén én nem is tudnék mert beszakad a derekam. Szerintem nem lesz baj ha elcsaljátok ;-) :-D
kispuszedli
 
 


De lehet átcsúszok következő hétre, nem tudom...
Azért gondolom mert a vasárnap a forduló napom, szóval a mai nappal léptem a 39.hétbe, de az tulajdonképpen a jövő hét lesz.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Kispuszedli!
Hát én is csak azokat vasaltam ki amiket viszek a kórházba :oops:
nyuszmusz82
Eger
 
 


@kispuszedli:
Szerintem senki sem ítél el!! Én sem vasaltam amikor az Anna született. Meg is szólt anyós... Mondtam h ha akarja, vasalja ki, de én nem tudok.

Azóta megtalultam... Azért vasaltam ki... Meg hamar kész lett minden... Időm volt...
Most elpakoltam a ruhákat, és Úristen mennyi lett... Nagyon sok... Aztán kb mi alig vettünk. A csomag tele volt Unisex meg picit fiús ruhákkal... De engem nem zavar... Maci meg ilyenek... :-)
annacska15
 
 


Egyszer próbáltam vasalni kb 12-15 évesen, és rá esett a vasaló a kezemre és megégett a kezem. Azóta nem mentem közelébe. Előző melohelyen muszáj volt vasalni a nadrágom meg az ingem. Úgyhogy megtanultam... 2 nacit kiégettem...de ezzel jár a tanulás :-)
annacska15
 
 


@annacska15:
Így már érthető :-D
Nem is baj ha van uniszex ruha.
Én személy szerint nem szeretem ha a kislányokat csak rózsaszín csillivilli kisruhákba öltöztetik.
Persze a csinosabb ruhácskákkal nincs bajom ne értse félre senki.
nyuszmusz82
Eger
 
 


@nyuszmusz82:
Én is így vagyok vele. Én nőt akarok nevelni a lányaimbòl. Erős nőket! Nem kirakati Barbi babákat! Nem azt mondom h soha nincs csajosan öltöztetve... De nem jár rapunzelnek meg egyik hercegnőnek sem öltözve a Tescóba.
annacska15
 
 


Pl ezektől a tütüktől hülyét kapok...0-3 ruhába volt egy body az Annanál...amin volt az a szr... rá adtam mert ajándék volt. Le fényképeztem, h volt rajta... Aztán levettem róla... És sajnos eltűnt valahova...mai napig nem találom...de szerintem a szenya mosogépmanó vitte el...oda ahová a fél pár zoknikat is viszi...
annacska15
 
 


A zoknimanó nálunk is vendég...
De csak a párom zoknijainak a felét szokta elvinni az enyémet nem :-D
nyuszmusz82
Eger
 
 


@nyuszmusz82:
Érdekes mi??? Férfi zoknikra bukik...Perverz :D
annacska15
 
 


@annacska15:
Akkor nálatok is?? :lol: :lol:
nyuszmusz82
Eger
 
 


Ja. Itt is.
Olyan furán érzem magam... Mintha influenzás lennék...
annacska15
 
 


Sziasztok. Én a zoknikra nagyon jó kis megoldást találtam. Zoknicsipesz a neve a kis ügyesnek. Itthon parancsba van adva, hogy miután leveszik a lábukról, össze kell csipeszelni és a zokniskosárba betenni. A zoknikat teljesen külön mosom. Ezzel a csodacsipesszel mehetnek a mosógépbe, majd a szárítógépbe és pároztatni is sokkal egyszerűbb. Csak leveszem a csipeszt ès gurulhatnak is össze párba. Fantasztikus

Annácska jobbulást neked, remélem jól vagy és nem betegszel le itt a végén.

Vasalni èn sem fogok többet az tuti. Ez a szárítógèp egy csoda, így a vasalást megúszom teljesen. Bár ha nem lenne a gép akkor sem vasalnék, talán csak 1 hónapig. Szokja az a gyerek, hogy a világ nem steril és tele van mindenféle kórokozóval, bacival, porral. Muszáj a szervezetének hozzászokni a, nem kell búra alatt nevelni.

Kispuszedli, drukkolok, remélem hamarosan jelentkezel a jó hírrel és csatlakozol a szerencsések közé
Én utálom a reggeleket. Úgy felébredni, hogy most sem történt semmi. Itt tegnap éjszaka brutális vihar volt. Reménykedtem hogy hátha segít, de nem. Ez a gyerek szarik rám, folyton csak húzza az agyam és szórakozik velem. Jönnek a jóslók és reménnyel tölt el, hogy ez más lesz, de mindig elmúlik
Borzalmas ez a bizonytalanság.
timcsimimcsi
 
 


@timcsimimcsi:
Remélem nem leszek beteg.
Hát én is így vagyok reggel... Ma se történt semmi... nekem is mindig elmúlik.
Nekem nincs szárító gépem. Vasalni se fogok, csak így először. Kivasaltam... Na... De nem tartom búra alatt a nagyot sem...
annacska15
 
 


@timcsimimcsi:
Zoknicsipesz? Tök jó lehet, nem is hallottam róla.

Majd mikor nem számítunk rá, tuti akkor indulnak be a dolgok :-D
nyuszmusz82
Eger
 
 


Méhszájat folyamatosan piszkálja, feszítő érzés egész délután. De nem kemenyedik a hasam, meg semmi... úgyhogy nem tudom. Itt melegfront van... 22 fok... Este 9... Pár napja meg 6 fok volt reggel...
annacska15
 
 


@annacska15:
Itt is össze vissza idő van, nagy hőmérséklet különbséggel.
Szombaton szédültem is és fájt a fejem, felnyomta a vérnyomásom ez a hülye idő.
Estére szerencsére ment szépen lefelé, a pihi és a vizes ruha segített.
Nekünk is van itthon vérnyomás mérő, tudtam ellenőrizni.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Én is néztem nemrég a vérnyomásom. De jó volt.
annacska15
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: