Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

2011. augusztus. 28-án 23.51 perckor 45cm 1600 grammal Kardos Marcell, 23.52 perckor 45cm 1700 grammal Kardos Bendegúz megszületett a 33 héten. Hirtelen elfolyt a magzatvizem, úgyhogy nem volt mit tenni, engem már tegnap hazaengedtek a kórházból. A babák a körülményekhez képest jól vannak az I.számú Gyerekklinikán vannak. Próbáljuk összeszedni magunkat mind lelkileg és testileg, nagyon aggódunk értük.
Majd még írok ha lesz időm és lelki erőm. Mindenkinek kitartást.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
praszlera
Etyek
 
 


Praszlera, Gratulálok a babákhoz - mégha hamarabb jöttek is kicsivel! Sok erőt kívánok, szerintem 3-4héten belül hazamehetnek.
Örülök, hogy eddig is kihúztátok, ikrekkel elég rázósak a dolgok a végefelé, ráadásul a hasad is óriási volt... számomra nem tűnik meglepőnek, hogy kibújtak. Kitartás, a 33. hét már nem rossz! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Praszlera!!

Gratula a kisfiúkhoz :D :D :D :D :D
Biztos minden rendben lesz velük, szerintem is 3 hét múlva már otthon babázhatsz :D :D :D :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 

 
 

Praszlera!

Isten hozta Marcellt és Bendegúzt
:D :D :D :D

Nekem a közvetlen környezetemben két kisfiú is 33. héten született, mindkettő teljesen egészséges, és nagyon okos :wink: . Persze korai volt még, de ne izgulj, minden rendben lesz :wink: ! Nagyon várom a további híreket, meg a képeket is, ha lesz időd! Sokat gondolok rátok :wink: !
Császár volt? Te hogy vagy?

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Honey!

Hát, már én sem tudom, meddig kell húznom :roll: :lol: . Amikor voltak a rohamok, meg a víz a szívem körül, akkor azt mondta a dokim, bírjam ki vhogy 38. hétig, hogy már semmilyen értelemben ne legyen koraszülöttt, és akkor világra segíti. Viszont mikor elmúltak a rohamok, meg a víz, tökre örült ő is, és lelkesen mondta, hogy akkor a 40. héten császár :shock: :twisted: . 22-ét emlegeti, mert úgy emlékezett, hogy a terminus szerint 28-ra vagyok kiírva, pedig elvileg okt. 1, csak egy UH szept. 28 kalkulálta, és az maradt meg benne, én meg direkt nem javítottam ki, nehogy ráhúzzon még pár napot :twisted: :lol: :lol: .
Aztán persze meglátjuk, mert nálam több dolog is befolyásolhatja, mint pl. hogy hogyan alakulnak a cukraim, vagy hogy nem vizesedek-e be nagyon, mint Botonddal, amit az előzmények tekintetében biztos nem fogkm megvárni, nehogy megint bevizesedjen a szívem, mert az nem játék!
Holnap betöltöm a 36-ot, ami anyu nagy vágya volt, mert szerinte akkor már tényleg semmi gáz nem lesz a babóval, orvosilag nem koraszülött, főleg, hogy én úgy 3300-ra saccolom;).

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Nem tudom kérdeztem-e már ( :oops: ), de mivel a dokim 22-ét emlegeti, sztem meg tudnám vele beszélni a szept.20-át, ami a szülinapom. Mit gondoltok, gáz, ha egy napon születünk, és legyen külön szülinapja, vagy pedig úgyis együtt tartanánk és akkor ez így már különlegesebb...? :roll:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Preszlera
Gratulálok!
Drukkolok, hogy minél hamarabb otthon lehessenek a kisfiaid is!
Vendég
 


Dodi!

Szerintem egyáltalán nem gáz, ha egy napon van a szülinapotok :D :D
Én örülnék, ha október 20.-án születne meg, mint az apukája :D :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Zsebi
Te véglegesen beköltözöl a kórházba? :roll: :lol: :wink:
Nekem kb. a középső táskányi a holmim...

Kozmáné
Nagyon helyes a kislányod! Kitartást neked!
Fekvés, pihenés közben foglald le magad... olvass, nézd a tv-t, filmeket, netezz, kézimunkázz...
Gondolj arra, hogy most ezt megteheted, ha megszületik a kicsit, nem igazán lesz időd magadat kényeztetni... és még mindig jobb most betartani a doktor utasításait, mitsem egy nagyon hamar világrajött babáért aggódni!

Dodi
Szerintem, jó dolog lenne egy szülinapi baba neked :lol: :wink:
Vendég
 


Hatalmas pakk. :-)

Nekem nem lesz ekkora...szerintem....de majd kiderül..:-)

KépKép
kaqk
 
 


Dodi, én személy szerint nem vagyok oda az egynapon ünneplésért gyerekkel. (Amúgy pont veled egynapon van a szülinapom :) ) De lehet, hogy nem lesz sok választásod, hisz időben leszel!

Ma beszéltem a gyerekorvosunkkal, ő meg a 39-40. hetet részesíti előnyben. Én nem értem, hogy a 39. miért jobb, mint a 38.? A nőgyógyászom 38. párti, ha programozott csasziról van szó... én meg nem vagyok szaki, csak meghallgatom őket.

Honey, akkor jó újra itthon :)

Pakkom amúgy nagynak tűnik, de tulajdonképpen a normális sporttáska-méret az csak a legalsó, a többi sokkal kisebb. Nem csomagoltam el az egész háztartást, de rengeteg ruhát raktam be magamnak, mert az első 2hétben dől rólam a víz, nem kicsit! Napi 3váltás ruha minimum. :oops: Apára nem merem bízni az öltöztetésemet, hogy "majd behozza" :mrgreen:

Meg adjuk hozzá, hogy a legnagyobb Tena betét csomagja óriási helyet foglal el, meg ott a wc-papír hegy, papírtörlőcsomag stb. Nem merek semmit a véletlenre bízni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsebbi 2011.09.01 18:56-kor.

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Sziasztok!

Praszlera, gratulálok a fiaidhoz! Remélem minél hamarabb hazajöhetnek, és biztosan minden rendben lesz velük!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kicsidodi! Szerintem nem gáz, ha egy napon valn a szülinap, ha csak 2 nap különbség lenne, úgyis egyben tartanátok.

Zsebbi, én még nem vagyok összepakolva, de szerintem nekem sem lesz ennyi cuccom :)

Velünk semmi különös, Panni majd kirúgja a ház oldalát, ha olyanja van :) Nagyon várom a jövő hét csütörötöki ultrahangot, remélem hízik a csajszi...
mabe79
 
 


Praszlera!

Gratulálok a fiúkhoz! Meglásd pikk-pakk és már otthon lesznek veletek! Nem volt semmi előjele a dolognak?csak elfolyt a magzatvíz,és kész? Gondolom azért megijedtél.de sok gyerek születik már ilyen időre és makk egészségesek,én is ismerek ilyet.
Kitartás!

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Jézusom!!!!!!!!!!!!! PRASZLERA!!!! Nagyon gratulálok :) :) :) :) :) :)

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Ez hihetetlen. micsoda hir.gratulalok a legenyekhez. remelem hamar hazaengedik oket. majd meselj h volt.

KépKép
kaqk
 
 


Vikianya?

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Sziasztok!

Én is kávézom minden reggel, meg néha délben is, ha nem vagyok magamnál (sajna a házimunka nem csinálja meg magát...)

Zsebbi, örülök, hogy tudtam segíteni :)

Vikianya, szerintem is nyákdugó lehet...

Praszlera, gratulálok!!! :) még egy kicsikét várhattak volna, de biztosan nem lesz semmi baj!!!

Még én sem pakoltam össze, 33. héten még korainak gondolnám a dolgot, nehogy Samu úgy érezze, hogy menni kell :D minden megvan, majd lassan elkezdem rendezgetni, kis pakk, még kisebb pakk, legkisebb pakk :D de én is úgy terveztem, hogy egy kis utazó a kórházba meg a hátizsákom a vajúdóba. Nálunk úgy tudom, nem adnak semmit, az utolsó tetrapelusig mindent nekünk kell bevinni...

Én is nagyon fájtam már este, így ma valszeg pihi lesz, de az is lehet, hogy csak nem ittam eleget mostanában, akkor szokott ilyen lenni...

Szildával vajon mi lehet?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!!!

Megvagyok én is...még egyben.Tegnap este alig birtam menni,annyira fájt alul a hasam.Nem fájások...valami más jellegü fájdalom volt.Sztem elvan fáradva a testem, a héten rengeteget kellett ülnöm,a beszoktatás miatt,jöttem-mentem,intéztem a dolgaimat.Vérvétel,másnap eredmény.sokat ülök autoban is.Na mindegy....

Praszlera,nagy -nagy gratula a fiukhoz....Reméljük,ök is hamarosan otthon lesznek Veletek...és már miért ne lennének!!!Sztorizz azért kicsit nekünk,mi hogyan is volt...ha idöd engedi...

Kozmáné,tényleg fogd ugy fel a dolgot,hogy most még pihizhetsz,használd ki a lehetöséget,és idöt.

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Preszlera
Gratulálok!

Zsebbi
Jó sok holmit viszel be! Ez mind feltétlenül szükséges? :roll:
Kórházban van annyi hely, hogy el tudod pakolni? :roll: :?

Dodi, Carotta
Szépek a pocakok!

Mindenki vigyázzon magára!
Vendég
 


Sziasztok!

Végre itthon vagyok!:)

Gratulálok az ikrekhez!!! Biztos minden rendben lesz velük! Barátnőmnek nemrég született náluk sokkal kisebb babája, és ő is nagyon szépen fejlődik.

Köszönöm a sok biztatást, nagyon jól esett! Tegnap reggel még úgy volt, hogy csak szombaton jöhetek haza, de mivel jók lettek az eredmények, és Botond is 2,5 kg felett van az UH szerint hazaengedtek. Kaptam gyógyszert, azt még pár napig szednem kell és vasárnaptól már nem számít koraszülöttnek, ha megszületik a babánk.
Az állapoton egyébként nem javult. Délelőtt jól vagyok, délutántól viszont ugyanúgy fáj a hasam, mint eddig, szóval szerintem már nincs sok hátra a szülésig nekem sem. szeretném még jövő szerdáig kihúzni, mert még csak a festés van kész a babaszobában. A kiságyat, pelenkázót majd jövő hétfőn hozzák.

A kórházi csomagot én múlt héten raktam össze, de most, hogy bent voltam jöhet a második körös pakolás:)

Dodi, szerintem a helyedben én is a szülinapomra kérném a császárt, úgyis mindenki együtt köszöntene fel titeket.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
szilda5
Budapest III. kerület
 
 


Szilda!Örülök,hogy otthon vagy/vagytok már.Vigyázz magatokra,és pihizz sokat.Mitöl volt amugy a hasfájás??vagy mit mondtak???Hogyan fájt???Mesélj...

Dodi,az elöbb lemaradt...igen sztem is jo ötlet lenne ha 1 napon lenne a szülinapotok!!!Anno mi is igy szerettük volna Bogi,és Apa között,de 4 nap lett....

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Mikor hétfőn bementem, akkor inkább görcs szerű fájás volt az egész pocakomban folyamatosan. Akkor azt mondták, hogy talán folyadékhiány miatt, de igazából másnap, mikor már 4-5 litert is ittam még jobban fájt, de nem úgy, mint mikor bekerültem, hanem rendszertelenül, és már nem olyan görcs jellegű, viszont sokkal erősebb volt. azóta ugyanez van. délelőtt tök jól vagyok, és déltől kb éjfélig ugyanezek a fájások + keményedés...
Viki, ugye jól emlékszem, h Te is a Szent Imrében fogsz szülni? épp ugyanaznapra vagyunk kiírva a vonalzók szerint:)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
szilda5
Budapest III. kerület
 
 


Praszlera:Gratulálok a fiúkhoz!!Sok erőt és egézséget mindannyiótoknak!
Köszi csajok a válaszokat csuklás ügyileg,már megnyugodtam,hogy akkor ez teljesen normális.Tegnap is úgy csuklott szegénykém este.
További szép Napot mindenkinek.
Megyek vásárolgatni kicsit.

judo86
Vizslás
 
 


Szilda!!!

Igen,én is a Szent Imrében fogok szülni,és hivatalosan okt.1. a dátum.Kinél voltál most bent??Illetve ki vizsgált???
Azért kérdeztem a fájdalmat,mert nekem is napok ota szinte egész délutántol,estig,söt néha még éjjel is görcsölget a hasam,illetve fáj az egész hasam.Illetve sokat keményedik a pocakom.
Irtam az elöbb is hogy tegnap pl. menni alig birtam estére.
Mit mondtak amugy mi volt a baj???kiderült valami???

Ma eddig ugy vagyok,ha ülök,vagy fekszem semmi bajom,de felállok,és pár percig csinálok valamit akkor olyan mintha leakarna szakadni a hasam alja,és kiakarna szakadni a hüvelyem a helyéröl.
Bocsi a sok panaszkodásért.... :oops: :oops: :oops:

Ki hogy van????Ki mikor megy mostanság dokihoz???

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Vikianya, Szilda!

Pontosan ugyanígy vagyok én is :oops: :? . Délelőtt elvagyok, aztán elkezd fájdogálni a derekam, a gátam, fáj a medencecsontom, majd kezdődnek a keményedések, amik koraestére-estére rendszeres görcsökké válnak :( . Nekem Botonddal ugyanez volt az utolsó másfél hétben, minden áldott este :? . Vele többször megjártuk a kórházat, most már nem megyek be ezzel, mert tudom, hogy úgysem tudnak vele mit kezdeni. És ez nem csak szubjektív érzés, mert mikor voltam CTG-n, akkor is volt jóslóm, és 100 felettiek voltak (a gép nem méri tovább), még a szülésznő is mondta, hogy hááát, nem tétlenkedik a méhem :twisted: :lol: . Már megmozdulni is undi, olyan vagyok, mint egy 90 éves :( . Tegnap ki is akadtam, hogy ez nem mehet így még 2-3 hétig, mert beleőrülök, úgyhogy gyorsan kimostam 2 adagot, kiganéztam a konyhát, és kitakarítottam a fürdőt. A végére azt hittem leszakad a hasam, de aztán lefeküdtem aludni, és elmúlt :wink: .
Én a tétlenségbe, a mozgásképtelenségbe őrülök bele. A fájdalmat jól bírom (sztem), csak a nyűgöket nem bírom elviselni, iszonyat hisztérika vagyok, mert nagyon frusztrál, hogy be vagyok zárva a saját testembe :oops: :( .
Azért azt kétlem, hogy mindhárman "koraszülnénk"....ergo ez a normális, hogy az utolsó egy hónapot végignyígja az ember?! :? (na mondjuk én annyit már nem bírok ki, az tuti!) Juhéééj terhesség :twisted: :lol: :lol: :lol: .

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Vikianya, Szilda!

Pontosan ugyanígy vagyok én is :oops: :? . Délelőtt elvagyok, aztán elkezd fájdogálni a derekam, a gátam, fáj a medencecsontom, majd kezdődnek a keményedések, amik koraestére-estére rendszeres görcsökké válnak :( . Nekem Botonddal ugyanez volt az utolsó másfél hétben, minden áldott este :? . Vele többször megjártuk a kórházat, most már nem megyek be ezzel, mert tudom, hogy úgysem tudnak vele mit kezdeni. És ez nem csak szubjektív érzés, mert mikor voltam CTG-n, akkor is volt jóslóm, és 100 felettiek voltak (a gép nem méri tovább), még a szülésznő is mondta, hogy hááát, nem tétlenkedik a méhem :twisted: :lol: . Már megmozdulni is undi, olyan vagyok, mint egy 90 éves :( . Tegnap ki is akadtam, hogy ez nem mehet így még 2-3 hétig, mert beleőrülök, úgyhogy gyorsan kimostam 2 adagot, kiganéztam a konyhát, és kitakarítottam a fürdőt. A végére azt hittem leszakad a hasam, de aztán lefeküdtem aludni, és elmúlt :wink: .
Én a tétlenségbe, a mozgásképtelenségbe őrülök bele. A fájdalmat jól bírom (sztem), csak a nyűgöket nem bírom elviselni, iszonyat hisztérika vagyok, mert nagyon frusztrál, hogy be vagyok zárva a saját testembe :oops: :( .
Azért azt kétlem, hogy mindhárman "koraszülnénk"....ergo ez a normális, hogy az utolsó egy hónapot végignyígja az ember?! :? (na mondjuk én annyit már nem bírok ki, az tuti!) Juhéééj terhesség :twisted: :lol: :lol: :lol: .

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Kicsidodi!!Azért nekem ez megnyugtato,hogy nem csak én "szenvedek" ennyire.Nállam is pont ugyan igy van.Már szoszerint utálom magamat.Nem a terhességet,imádom ahogy mocorog,rugdos,csuklik...stb.De azt hogy szinte semmit nem tudok csinálni,jol megcsinálni ,na azt nem!!!Utálom,hogy nem tudok 1 dolgot ,8 megállás nélkül befejezni.Nem jo ülni,állni,feküdni,megfordulni...Elég ezt nem akarom már!!!
Lehet hogy én öregedtem ennyit az elözö terhességekhez képest,de fele ennyire nem kinlodtam.Tudom ha megfogok szülni,akkor pedig hiányozni fognak ezek a dolgok,de valahogyan most kicsit soknak érzem már.Pedig (már)még 4 hét!!!!Nem tudom hogy irjam le hogy ne értsétek félre,nem bánom hogy babát várok,és nem is utálom ÖT ezért,csak nekem nehéz már a helyzet.Biztosan korral jár...
nincs türelmem a családomhoz,és estére olyan vagyok mint egy mosottszar(már bocs a kifejezésért).Nyugtalanul alszom éjszakánként,sokat járok pisilni....
Na beejeztem ...bocsika mindenkinek a nyügimért...

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Csajok, tegnap óta "hasmenésesen" görcsörlget a hasam, és úgy rémlik, mintha régebben azt olvastam volna, hogy ez is lehet a közelgő szülés jele. Vkinek volt ilyesmi? Nem ettem/ittam semmi szokatlant, sőt a magneB6-ot sem szedem pár napja, pedig az hajtott engem... :roll:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


nekem a szülés napján hasmenésem volt ( felkészül, tisztít a szervezet)...
de azért még ne menj szülni..!!!

KépKép
kaqk
 
 


Nekem 3. napja van ilyen Kicsidodi!!Nem tudom mi lehet ez.Én is ugy tudom,hogy szülés elött,"tisztulhat " igy a szervezet.
Nem eszem pedig semmi füszereset,nehezet.Söt enni is alig tudok,nem kivánom a kaját.Sokat émelygek,és hányingerem is van..

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok

Praszlera Szívből gratulálok nektek. Kívánom, hogy mielőbb hazamehessetek :) Sok egészséget, és minden jót. Kitartást nektek. Sokat gondolunk rátok :)

Szilda. Örülök, hogy már otthon vagy :) Lehet, hogy te leszel a következő...? :) Szerdáig akkor még szorítsd össze a lábad, és utána érkezhet a baba :D Remélem a kedves férjed, akkor is értesít minket. :)

vikianya. Utólag is Boldog szülinapot a lánykádnak :)
Én majd 8-án fogok menni dokihoz.

Nálunk most van az oviban a beszoktatás, úgyhogy ezért nem voltam eddig. Eddig szerencsére jól bírja Martina, de nem akarom elkiabálni. Bár még csak egyszer hagytam ott, de szerencsére simán ment. Kedden viszont már reggeltől fél 1-ig ott lesz. :)
Én jól vagyok, bár néha a gyerek úgy fekszik, hogy nagyon nyom. Talán jóslóim is vannak, de nem tudom igazából, hogy az lenne-e, mert az 1. terhességemnél ilyen nem volt. A hasam alja fájt egyik este, meg a csontom, nem tudom,hogy most a baba nyomott-e, hogy mi volt ez. És érdekes módon, csak akkor fájt ha feküdtem. de vettem be Magne B6-ot és elaludtam. Reggelre elmúlt.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Benirenáta!Köszi szépen a köszöntést,bogi nevében is.

Nállunk is a héten van beszoktatás az oviban.Elég is volt.Kidöltem ettöl sok mászkálástol ami a héten volt.De már megvan a jövöheti is..Kedden Boginak szülöi,Milánnak logopédiai felmérés,amire mennem kell,mert beszédhibás Milán.Szoval,nagyon királyul összejönnek igy a végére a dolgok.
Ráadásul egyre nehezbben tudok vezetni is.Alig férek el a pocakomtol a kormánynál,és nehéz már koncentrálni is.

Háát már elöre sajnálom Apát,mi lesz vele ha megyek szülni...

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok köszi a tanácsokat fekszek is sokat. Gratulálok a fiúkhoz ne agodj hamarosan otthon lesznek veled adig is ki tartás. sziasztok.
kozmane85
Abony
 
 


Micsoda hírek!

Praszlera
: Nagyon sok szeretettel gratulálok szépnevű fiaidhoz! Biztos minden rendben lesz velük, már elég jó súlyban vannak. A családunkban 1 ikerpár van, ők is a 33. héten születtek anno és idén érettségiztek :D Ha van erőd gyere mesélni, hátha tudunk bíztatni kicsit!!!!

Csatlakozom a nyűgösökhöz. Írtam tegnap, hogy éjjel fájásaim voltak, amik csak nem akartak elmúlni igazán délelőtt sem. Végül felhívtam a dokim asszisztensét, hogy mi a helyzet. Behívtak azonnal CTG-re és hüvelyi UH-val megnézte a dokim a méhszájat is. A jelek szerint zárt a méhszáj, úgyhogy doki azt modta felkészülhetek rá, hogy az elkövetkező hetek ilyenek lesznek.

Mondtam neki, hogy ez kiváló. Egész délelőtt hányok mostanában ( pont mint az elején) a gyomorsav miatt, délután amíg a gyerek alszik akkor jól vagyok, de este mire a férjem lefekteti a fiunk már egyfolytában keményedik a hasam és éjjelente görcsölget is. Kicsit hisztiztem a dokinak, hogy milyen car nekem. Erre elkezdett röhögni és megkérdezte a férjem, hogy nehéz-e velem együttélni? Mire a férjem közölte, hogy csak ha terhes vagyok, de akkor nagyon :twisted: :twisted: :twisted: Ezen aztán kedélyesen elnevetgéltek. :twisted: :lol:

A hasmenésről én is úgy tudom, hogy ilyenkor már akár a beinduló szülés jele is lehet. Egyik ismerősünk azzal ment be a kórházba, hogy szabályos 10 percenként kell a WC-re rohannia, pár óra múlva meg is lett a baba, beöntésre már nem volt szükség :lol:

Szilda: örülök, hogy hazaengedtek és minden rendben!

Dodi: Én kilógok a sorból, de nem kérném a szülinapomra a szülést. Nyilván ha magától indul meg akkor más a helyzet, de programozottnál biztos nem kérném. Az unokatesóm született egy napon a nagymamánkkal és egész gyerekkorában ki volt akadva, hogy egyszerre ünneplik őket és nincs egy nap ami csak az övé. Egyébként most a fiammal pont erre a napra vagyok kiírva :lol:

Nekem is neki kellene már állni a kórházi csomagnak, de abban a táskában akarom vinni a cuccot amivel strandra járunk és hétvégére még jó időt mondanak tehát kellhet :lol: .Egyébként sincs még se betétem, se eldobhatós bugyim, a hálóingeket se kotortam elő. El vagyok maradva,na. Úgy látszik igaz a mondás, hogy a második gyereknél már sokkal lazább az ember. Remélem ha már kibújik is így lesz :wink:
Vendég
 


Praszlera:Hatalmas nagy Gratula a pici ikreidhez :) Ne aggódj,biztos minden rendben lesz. Majd ha tudsz gyere egy eszámolóval,hogy mi hogyan történt és várjuk az első topic képeket :)
dodi:Én iszok kávét! főzőset reggel és délután is sok tejjel.Nekem dokim ajánlotta mert alacsony a vérnyomásom. Hasmenés: Igen nekem is van 3 napja...vagyis nem is az,hpogy hasmenésem lenne ..mert nem folyamatos de hirtelen jön és hígabb(bocsi a részletezésért :oops: )
A legújabb tünetem: hányinger!Szédülés és egész napos fáradtság,fejfájás.Azon kívül iszonyat vizesedek.Ma a vérvételen képzeljétek alig tudtak venni vért ...a nő szerint a sok víz miatt.Voltunk CTG-N is ott semmi különös nem volt,.Milán alig mozgott. Voltunk Uh-n is..éééés képzeljétek :shock: :lol: nem a dokim csinálta mert rohant műteni hanem egy nő..és ki volt az??? Emlékeztek a sztorira a 4D-s csajjal?Hát ő volt ott a rendelőben.Jó nagyot néztem.(ezek szerint sikerült rögtön munkát találnia)Viszont ismét nem voltam megelégedve vele.Kértem,hogy mérje meg a mennyi a becsült súlya amire közölte:"nem tudom megsaccolni 35 hetesnek felel meg!" ennyi.Nah mind1 kijöttem nem is foglalkoztam vele.
23.-án délbe kell bemennem a műtétre :)
Szilda: Örülök,hogy hazaengedtek,vigyázz magadra,PIHIZZ SOKAT :)
Korházi csomag: Hát nekem minden megvan már (kivéve tusfürdő,betét még) de még nem raktam el őket.Jah: az Auchanban 2500-Ft-ért nagyon szupi szoptatós hálóinget vettem,jó az anyaga is.A szopis melltartó (Dorina) pedig 1300Ft.Most.Érdemes megnézni.Szerintem én is veszek még 2 db-ot.
Amúgy Én is nagyon nyügi vagyok,türelmetlen és minden bajom van.Nagyon nehezen tudok megcsinálni bármit is.Már egy söprés felmosástól nagyon elfáradok :( Nem szeretem ezt már én se.Pont úgy vagyok mint dodi.Haragszom is ezért magamra.Kimostam a Milán ruháit de még csak a badikat vasaltam ki.Ma akartam de annyira fáj a kezem,hogy nehéz a vasaló
:shock: Ráadásul nagyon bedagadt a kezem a vérvételtől.Lila is lett és lett ott egy csomó.Remélem nem lesz belőle semmi baj.
Mindenkinek nagyon szép hétvégét,vigyázzatok magatokra és ha lehet még a babusok lubickoljanak odabent picit.
Kitartást már nincs sok hátra!

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Viki: Barna Péterhez járok magánrendelésre, és a kórházban is ő vizsgált. Még 1 hétig cordaflexet kell szednem a görcsök, fájások miatt. elméletileg folyadékhiány is okozhatta a fájásokat. Ma egyébként, hogy itthon voltam, és gyakorlatilag semmit nem csináltam, egész jól vagyok, még nem jelentkeztek a szokásos délutáni görcsök.

Én is csiga lassú lettem a héten, pedig még az előzőn tök aktív voltam. pl 2-szer voltam kismamatornán+ minden nap jöttem-mentem valahová. Ott bent a kórházban találkoztam 1-2 38-39 hetes kismamával és valahogy sokkal energikusabbnak tűntek, mint én a 35 hetemmel.
Csodálkoznék, ha még 4 hétig kihúznám így, de majd meglátjuk.

Dodi, Neked az előző terhességnél 1,5 hét után magától indult meg a szülés, vagy akkorra voltál programozva?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
szilda5
Budapest III. kerület
 
 


Szilda!

Is-is :lol: .
Indultunk a programozott császárra szerda reggel 7-re, és nekem a kocsiban 6-kor elfolyt a vizem, ahogy álltunk ki a kertből :shock: :lol: :lol: . Mondtam apának, hogy, upsz, folyik a magzatvizem, erre ő tök kedvesen, a világ legtermészetesebb hangján közölte, hogy naa, jól van, és ment tovább :lol: . Én meg pislogtam rá, és mondtam, hogy ha nem akarja, hogy az egészet a kocsiba folyassam, akkor talán vissza kéne fordulni :roll: :lol: :lol: . Csak akkor esett le neki, mi van...:D Gyorsan elszaladtam wc-re, még kijött vmennyi, aztán meg kipárnáztam magam törölközőkkel és úgy indultunk el újra :wink: .
Már előző estétől voltak fájásaim, de nem foglalkoztam velük, mert tényleg minden este voltak már, gondoltam csak a szokásos. Még aludtam is 4-5 órát, többet nem tudtam, egyrészt mert azért fájdogált, másrészt tökre izgatott voltam :P .
De így nagyon jól jött ki, mert vajúdtam is, ami azért a babának is, a méhemnek is, meg a tejbeindulásnak is jó :wink:

Ja, viszont nagy baba volt (4280 g), és a doki szerint ezért nem húztam tovább, nem bírta már a méhem (meg én sem :twisted: )

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Mindent szorgalmasan elolvastam.
Gratulálok az ikrekhez!Remélem hamar kapunk egy fotót róluk.
A kávét azért kérdeztem,mert ittam egy nagyon gyengét sok tejjel és a babó 2 órán keresztül megállás nélkül mozgott a hasamban.
Már sajnáltam!Én még ilyent nem is láttam,hogy ennyire mozogjon gyerek a pocakban. Dézi már meg volt és nehezen bírtam napközben ébren maradni,ezért pár napig kávéztam.A kislányom meg sírt és sírt.Ördögi kör volt.Tök sok anyuka kávézik és nem produkálnak ilyent :oops:
kicsidodi!Ha lehet kérni szerintem is kérd a szülinapodra.
ddia74
Mór
 
 


Sziasztok! Most sikerült végére érnem az olvasásnak, volt termés. Holnap válaszolgatok, mert már szétültem a fenekem, ugyanis felraktam a 4d-s fotókat, meg adatokat a blogba (www alatt megnyitható aláírás alatt). Nagyon meg voltam elégedve a 4D Genesissel. Nem lesz pici a babánk, az már biztos!

Holnap jövök és írogatok. Lehetőleg még tartsátok bent a babucikat :) Pussz

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


zsebbi:Gyönyörű képek :) Gönyörű baba :)

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziaszok!

Milyen nyűgös mindenki!! Pont mint én :) Minden bajom van... reggel, ill délelőtt egész jó, de délután már hulla vagyok. 2 napj anem dolgozom, azóta pakolok. Párom összerakta a kiságyat meg egy szekrényt Hannának. Úgy örültem neki :) viszont van egy 3 ajtós gardróbom amit kb 1 méterrel arrébb kellett tolni, erre darabokra esett. Pont a legnagyobb melegbe irány ikra, új gardrób vásárlás :) Frankó :)
Amúgy meg sem aludni sem ülni nem tudok éjszakánként, óránként járok pisilni, éjszaka már alig merek inni, pedig bazi meleg van a lakásban.
Nem bánnám, ha egy hónappal idősebb lennék, nagyon nem...
Még jó hogy kérdeztétek, ki mikor megy dokihoz, elfelejtettem volna hogy hétfőn jelenésem van nála.

Na megyek tovább nyűglődnii :) szép estét csajok! Kitartás!

ja, Praszlera úgy örülök a babáidnak :) Várjuk a fotókat :)

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Elküldenétek nekem is a gmail-es adatokat priviben?

én ma kb éjjel 4kor aludtam el,addig forgolódtam az ágyban,pisilni jártam. most meg kidobott.vizesedek ezerrel :cry: és reggelre is csak kicsit jobb

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Sziasztok!

Anyamci, köszi szépen :)

lsophie
Majd berugdosom a csomikat az ágyam alá, nem gond :wink:

Vikianya, kitartás! Tényleg elég nagy már a hasad, nem véletlen, hogy cefetül nehéz.

Szilda, örülök, hogy már hazaengedtek. Sokat pihenj és vigyázz magadra. Még 6napot jó lenne 2in1 lenned! Mondták, hogy 1-1 korty vörösbort ihatsz? Amúgy az tényleg hat.

Anyamci, nem semmi, hogy épp abba a nőbe futottál bele!
23-án nagyon sokat fogok rád gondolni. Én aznap töltöm a 37. hetet ééééés ez fontos dátum nekem.
Dorina melltartót megnézem, köszi a tippet.

Dodi, nem semmi az előző szülésed előzménye, nagyon vigyorogtam, ez tökre szerencsés. Nem volt kicsi az első fiad sem!

Én csak akkor nyűglődök, ha fáj a hasam, de akkor én is harapós vagyok. Részemről tökre megnyugszom, mégha kialvatlan is szoktam lenni, mikor megszületik a pici és tudom, hogy minden rendben van vele.


Kávé, én alkalmanként iszok, de már megszoktam, hogy nem. Nálam is bepörgeti a gyereket.

Vigyázzatok magatokra!

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Sziasztok!

Nektek hogy telt az éjszaka? Nekem übersz@rul :? . Este megint tök sokat keményedtem, de most a fürdőre sem csitult, aztán éjszaka vagy 8x voltam kint wc-n, mert sokat keményedtem, és mindig úgy éreztem kell. 6 óta fent vagyok, és nagyon nem jó a pocakom, pedig reggel sosincs semmi bajom... Most ugyanaz van, mint este szokott lenni :( . És maradt a hasmenéses görcs/zuborgás is, csak már nincs ami kijöjjön...
Nemsokára kiszaladok piacra, aztán lefekszem Botonddal, hátha kicsit jobban leszek :roll: .

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Zsebbi!

Közös szülinap :P . eddig nem is ismertem senkit, akivel egy napon van... :wink: :D

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


kicsidodi írta:Zsebbi!

Közös szülinap :P . eddig nem is ismertem senkit, akivel egy napon van... :wink: :D


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Most már épp ideje :) 18óra 17p.

Figyi, mennek a drukkok, mert szerintem ez a szülés így olvasatra elég közelinek tűnik :):):) Aztán az is lehet, hogy a 40. hétig nem lesz semmi, de az már elég bosszantó ilyen helyzetben.

Nos, én már alig várom az október elejét, elvileg akkor indítanak, de jövőhéten dől el, akkor megyek a dokimhoz vizsgálatra és megbeszélni.

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Sziasztok csajok!!!


Ativerus,de jo neked hogy hétfön mész a dokidhoz.Én majd csak 12.-én(ha kihuzzuk addig).

Dodi,Tegnap délután ota én is sokat keményedek,és olyan a hasam mintha leakarna szakadni.Már most reggel is.Hajanalig én is sokat jártam pisilni,és sehogy nem volt jo feküdni.Aztán reggel fél 5 magasságában elaludtam.7.-kor leköltözött mellém Milán aludni,és fél 9.-ig együtt aludtunk.Érdekes,,mert minden fentlétem,pisilésem után furcsán mocorgott Ricsi baba,nem szokott..

Jaa és képzeljétek nem is tudom hogy milyen apropobol,de tegnap elkezdtem átolvasni a kiskönyvemet,és akkor láttam benne hogy 08.26.-os uh szerint 3100 a hüvelyi vizsgálat eredménye.Kicsit meglepödtem.Nem tudom akkor miért nem tünt fel,vagy nem vettem észre.
Jaa ,és tegnap délután,este megint volt pár csepp vérzés.
Erre tényleg csak azt tudom irni,hogy tényleg ennyire más minden terhesség.Azt hittem már megéltem mindent az elsö 2 terhességnél...de koránt sem..most is nagyon sok ujat tapasztaltam/tapasztalok.

kitartást csajok,tényleg mindenkinek..és pihenjetek sokat.
Valahogyan viszont tényleg jo lenne teloszámokat cserélni,éretsités szempontjábol...

Már most félek elöre a hétföi,keddi hidegfronttol..nagyon megszokott viselni...Mást????

Szép napot,és hétvégét Mindenkinek..

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


http://kepfeltoltes.hu/view/110903/DSC0 ... es.hu_.jpg

nem tudom itt mennyire látszik a pocakom...!!?? :oops:

08.21.-es kép.
Apa és Bogi szülinapját tartottuk akkor. :D

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 



Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Zsebbi!

Én úgy emlékszem 18:50 :shock: :D :D (mármint anyutól tudom, nem én emlékszem úgy :P :lol: :lol: )

A helyzet változatlan pocak ügyben. A piacra nem mentem ki, mert anyósom onnan jött, és azt mondta rengetegen vannak, és nem lehet parkolni, szóval inkább kihagytam ilyen állapotban :? . Megfőztem az ebédet (pont egy grízestésztányi energiám volt, az is szenvedve :oops: ), aztán lassan megpróbálok lefeküdni, ha Botond is beadja a derekát, de korán kelt, szóval sztem nem lesz gond. Talán csak a fáradtság... :roll:
Már én sem tudom, mit gondoljak, mert amiket olvasgatok, azok is tök ellentmondásosak :? . Azt írják, hogy az igazi fájások mozgásra nem enyhülnek, hanem pont, hogy erősödnek. Ez most stimmel, mert alapból fájogatok, plussz minden mozdulatnál még ráhúz, hogy bacarok :shock: :? . Viszont ha a baba élénk közben, az meg csak jósló, és enyémgyerek majd' kiugrik a pocakomból :lol: . Én nem érzem, hogy itt lenne "az idő", csak hogy ez most így nagyon nem szimpi :twisted: :lol: :lol: .

Vikianya!

Ha viszont te is így voltál/vagy, akkor lehet vmi fronthatás van, vagy csillagállás, vagy szívassukakismamákat nap :twisted: :lol: :lol: .
Van pocak rendesen :wink: :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: